ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Враца за периода 11 - 15 март 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
128
article picture alt description

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Захари Стоянов, Индустриална, Климент Охридски, Кольо Черкеза, Кръстовище Кольо Черкеза и Одрин, Одрин, Светослав Обретенов, Сребрена, Стефан Караджа, Търнавска, Ул.Търнавска Паркинг Пред Бл.Пионер, Хан Крум, Янко Сакъзов

На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Захари Стоянов, Индустриална, Кръстовище Кольо Черкеза и Одрин, Одрин, Светослав Обретенов, Сребрена, Стефан Караджа, Търнавска, Ул.Търнавска Паркинг Пред Бл.Пионер, Хан Крум, Янко Сакъзов

На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Водотечна, Гроздьо Петков, Димитър Благоев, Кольо Черкеза, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Хан Крум, Христо Ботев

На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Акация, Бачо Киро, Димитър Благоев, Кръстовище Одрин и Бачо Киро, Николай Хрелков, Одрин, Тимок, Трънска, Янтра

На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Димитър Благоев, Хан Крум

Община Враца  

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Враца: Авлига, Илинден, Сениче, Сениче База Логистика Чез

Община Криводол  

На 11.03.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Ботуня: 9-ти Септември, Арда, Божур, Бузлуджа, Витоша, Волга, Георги Димитров, Драва, Дружба, Кокиче, Крайбрежна, Мургаш, Опълченска, Плиска, Спортна, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 11.03.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Главаци: 23-ти Септември, Байкал, Батак, Бачо Киро, Волга, Еделвайс, Йордан Стоянов, Ленин, Малчика, Марица, Мирон Георгиев, Мургаш, Сердика, Славчо Конов, Стоян Якимов, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 11.03.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ - Главаци: 23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Люлин, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Хан Аспарух

На 12.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Краводер: 23-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Безименна, Ботуня, Васил Левски, Вежен, Витоша, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Кокиче, Мир, Росица

На 12.03.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Краводер: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Байкал, Бузлуджа, Георги Димитров, Комсомолска, Мир, Никола Марков-Колката, Октомври, Роза, Русалка

На 12.03.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Краводер: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Вежен, Вихрен, Георги Димитров, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Попов, Ивайло, Кирил и Методий, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов, Октомври, път Е 79

На 12.03.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Краводер: Безименна, Божур, Ботуня, Волга, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Еделвайс, Здравец, Иглика, Малчика, Никола Марков-Колката, Тинтява, Цар Калоян, Шипка

На 13.03.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Пудрия: Арда, Бистрица, Ботуня, Васил Левски, Вежен, Георги Димитров, Еделвайс, Здравец, Ком, Куманица, Леденика, Люляците, Марица, Родопи, Росица, Сердика, Спортна, Цар Калоян

На 13.03.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Пудрия: 23-ти Септември, Ален Мак, Божур, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Кокиче, Лале, Мир, Родопи, Роза, Спортна, Средец, Стара Планина, Стопански Двор, Цар Калоян, Шипка

На 13.03.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ - Пудрия: Арда, Байкал, Батак, Бузлуджа, Вихрен, Георги Димитров, Калиакра, Куманица, Люляците, Митко Палаузов, Пирин, Радецки, Средна Гора

Община Мездра  

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дърманци: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Искър, Кирил и Методий, Марица, Плиска, Христо Смирненски

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Крета, Общ. Мездра: Ален Мак, Ангел Грамчев, Байкал, Божур, Ботева Поляна, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Здравец, Кокиче, Кръстьо Генков, Лальо Ширков, Люляк, Минзухар, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Тотка Илиева, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чешмата

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мездра: Жп Район

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ребърково

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лютидол

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Габровница, Общ. Своге

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Еленов Дол

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Зверино: Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Косетрово Бърдо, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Злидол: Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Игнатица: 1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лютиброд: 3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса, Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Мездра: Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 12.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лютиброд: 3-ти Юни, Атанас Кинов, Булата, Валеновица, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Димо Дичев, Коритен, Никола Вапцаров, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина

На 12.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Лютиброд: XI-531, Баба Илиица, Безименна, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Димитров, Иван Вазов, Искър, Комсомолска, Никола Вапцаров, Селището, Софроний Врачански

На 13.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лютиброд: Васил Левски, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Лазар Станев, Селището, Станке Димитров

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мездра: Александър Стамболийски, Д-Р Петър Берон, Добруджа, Любен Каравелов, Оборище, Св.Св. Кирил и Методий

На 13.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Лютиброд: 3-ти Юни, Гаврил Генов, Герго Кьопчов, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, местност Парка, Никола Марков-Колката, Станке Димитров, Стара Планина

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Заводска, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 14.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов

Община Оряхово  

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Оряхово: Бататовец, Бузлуджа, Драгоман, Проф.Цеко Торбов, Топ Баир

На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Оряхово: 6-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арх.Цолов, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща