ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Плевен за периода 11 - 15 март 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
157
article picture alt description

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Белене: Витоша, Възраждане, Гео Милев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Първи Май, Столетов, Странджа, Цанко Церковски

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бяла Вода, Общ. Белене: Васил Левски, Здравец, Маршал Толбухин, Рила, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 12.03.2019 г. /13:30 - 14:30 ч./ - Белене: България, Иван Вазов, Малчика, Междублоково Простронство, Фердинад Дечев

На 14.03.2019 г. /09:15 - 13:30 ч./ - Белене: местност Калмиша извън регулация

Община Гулянци  

На 13.03.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Бръшляница: 9-ти Септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Голо Бърдо, Дунав, Иван Рилски, Инж Г и Вълков, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Райко Даскалов, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител

На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./ - Долни Вит: Ал Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Пи-000234, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./ - Милковица: Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, местност Край Село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П.К.Яворов, Пирин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, Родопи, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански Двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка

На 15.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Гиген: Вапцаров, Д Благоев, Дойран, М Гвардия, Марица, Морава, Перущица, Сашка, Тутракан

На 15.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Милковица: Арда, Веслец, Витоша, Гурко, Изгрев, Одеса, Осогово, П.К.Яворов, Силистра

Община Долна Митрополия  

На 13.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Биволаре: Кирил и Методий, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Републиканска

На 11.03.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Кирил и Методий, Марагидик, Н.Й.Вапцаров, Родопа, Сливница, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Ю.А.Гагарин

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Гостиля: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Хаджи Димитър

На 13.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Божурица: Александър Стамболийски, Беласица, Божур, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, Мусала, Н Рилски, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 14.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Комарево, Общ. Долна Митрополия: Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Бяло Море, Бяло Море, Вит, Вит, Витоша, Витоша, Възраждане, Възраждане, Железничарска, Железничарска, Иглика, Иглика, Искър, Искър, Китка, Китка, Лозица, Лозица, Люляк, Люляк, Мусала, Мусала, Нач.У-Ще, Нач.У-Ще, Незабравка, Незабравка, Осъм, Осъм, Раковски, Раковски, Росица, Росица, Слави Алексиев, Слави Алексиев, Ср Гора, Ср Гора, Стара Планина, Стара Планина, Тракия, Тракия, УПИ І-42 Стр.Кв.98, УПИ І-42 Стр.Кв.98, Хан Кубрат, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Черни Връх, Черни Връх, Шар Планина, Шар Планина, Шипка, Шипка

Община Долни Дъбник  

На 13.03.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Петърница: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Лозарска, местност Пангала, Първи Май

Община Искър  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Долни Луковит: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бачо Киро, Бенковски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Рилски, Искър, Климент Охридски, Козлодуй, Мусала, Петлешков, Пирин, Радецки, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Луковит: Димчо Дебелянов, Клокотница, Тулча, Тутракан, Хайдушка Поляна, Цар Асен Първи, Цар Освободител

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Писарово, Общ. Искър: Александър Стамболийски, Валерий Чкалов, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Христо Ботев, Христо Наумов, Цано Нанов

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Байкал, Балкан, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Велко Кръстев, Калинин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Преслав, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Янтра

Община Кнежа  

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Еница: 000191, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Гаврил Генов, Ген. Тотлебен, Георги Димитров, Георги Михайлов, Иван Вазов, Клокотница, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 15.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кнежа: Промишлена Зона

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: Арда, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Йорданка Чанкова, Малчика, Осъм, Паисий Хилендарски, Яне Сандански

Община Левски  

На 11.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Малчика: Васил Левски, Ив.Вазов, Мир, Петър Берон, Столетов, Христо Смирненски

На 11.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Малчика: Ал.Стамболийски, Васил Левски, Евгени Босилков, Столетов, Цветан Спасов, Шипка

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Козар Белене: Васил Левски, Георги Бенковски, Д.Благоев, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Петър Берон, Съединение, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ясенов

На 12.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Малчика: Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Евгени Босилков, Заря, Осъм, Панайот Хитов, Столетов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 12.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Малчика: Бачо Киро, Васил Левски, Осъм, Панайот Хитов, Цветан Спасов

Община Никопол  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Никопол: В.Левски, Елия, Смолянови, Телеграфна

На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Новачене, Общ. Никопол: Алеко, Братя Миладинови, В Друмев, В Левски, В Петлешков, Г Димитров, Заря, Ив Винаров, Карл Маркс, Крайна, Малчика, Опълченска, Осъм, Петраки Ангелов, Хаджи Димитър

На 13.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Въбел: В. Левски, Г. Бузев, Г. Димитров, Д. Благоев, Дунав, Ив. Вазов, Л. Каравелов, местност Задовица, Райко Даскалов, Христо Смирненски

На 13.03.2019 г. /12:45 - 15:00 ч./ - Въбел: В. Коларов, Витоша, Г. Кирков, Г. Милев, Кирил и Методий, М. Старото Село, местност Старо Село, Рила, Ю.А.Гагарин

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Новачене, Общ. Никопол: Ал Стамболийски, Вела Пеева, Витоша, Гео Милев, Елин Пелин, Кирил и Методий, Крайна, Люлин, П Волов, Раковска, Стара Планина, Фридрих Енгелс, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чапаев

На 14.03.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Муселиево: Бенковски, В Коларов, Вела Пеева, Г Димитров, Гео Милев, Дунав, Кирил и Методий, Малчика, местност Долни Върби, Пирин, Ст Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 14.03.2019 г. /12:45 - 15:00 ч./ - Муселиево: Вела Пеева, Г Димитров, Дунав, Л Димитрова, Паисий, Рила, Скобелев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Янтра

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Асен Златаров, Връх Ком, Г Димитров, Д.Чинтулов, Евлоги Ангелов, Ив Вазов, Искър, Л Димитрова, Любен Дочев, Мусала, П Евтимий, Стефан Караджа, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдарци, Шипка

Община Плевен  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, Григор Пърличев, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Мир, Пероника, Рила, УПИ -XxV-283 Стр Кв 1, ХIх-573

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: ІV , Кв. 1, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Неофит Рилски, Оборище, П.К.Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Вила, Витоша, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Иван Тод. Христов, Локомотив, М-Ст Над Село, Никола Тинков, Тимок

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Беглеж: Георги Стоянов, Долна Елия, Криводер, Лазар Станев, местност Долната Елия Пи-022048, Назъм Хикмет, Патю Доков, Септемврийско Въстание, Цанко Славчев

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горталово: 078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ралево: Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Бохот: 281003

На 11.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Радишево

На 11.03.2019 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Местн.Кайлъка

На 11.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Плевен: Берковица, Владимир Бурмов, Елин Пелин, Захари Зограф/Л.Станев/, Захари Стоянов, Лозенка, Мелник, Орлица

На 11.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Бръшляница: Акалан, Акалан, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Халачев, Асен Халачев, Батак, Батак, Голо Бърдо, Голо Бърдо, Иван Рилски, Иван Рилски, Инж Г и Вълков, Инж Г и Вълков, Местн.Над Пресяката, Местн.Над Пресяката, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Трапезица, Трапезица, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Освободител

На 11.03.2019 г. /11:00 - 13:30 ч./ - Радишево: Васил Априлов, Г.С.Раковски, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Милин Камък, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 12.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Радишево: Аврора, Атон, Васил Априлов, Върха пи 029026, Драва, Емине, Ивайло, Кирил и Методий, местност Върха, Николай Ракитин, Пероника, Прилеп, Родопи, Стража Върха

На 12.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Г. Кочев

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ - Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Индустриална, Индустриална Зона, Кара Колю, Местн.Западна Идустриална Зона, Промишлена

На 12.03.2019 г. /09:30 - 14:15 ч./ - Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона

На 12.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Плевен: Сторгозия

На 12.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Бръшляница: 9-ти Септември, Антим 1, Априлов, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Левски, Дунав, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн.Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Свобода, Свобода, Скобелев, Скобелев, Хан Аспарух, Хан Кубрат

На 12.03.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Бохот: IV-860, Бачо Киро, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Дунав, Никола Петков, Петко Д.Петков, Радецки, Стамболийски, Стара Планина, Странджа

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: V-444, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Катя Попова, Кирил и Методий, местност Край Село, местност Лъката, Петко Р. Славейков, Слави Алексиев, Сопот, Тимок, Тодор Митранов, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 13.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Плевен: Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Захари Стоянов, Кокиче, Котел, Кръстец, Лайка, Орлица, Петър Берон, Ст.Стамболов/Черв.Звез/, Стефан Стамболов, Сторгозия

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Плевен: Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Сторгозия

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Плевен: Георги Кочев

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пелишат: 17 Партизани, Въча, Гурко, Иван Вазов, Кръстю Конов, Люлин, Осъм, Победа, Раковски

На 14.03.2019 г. /10:15 - 15:15 ч./ - Плевен: Берковица, Владимир Бурмов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Сторгозия

На 14.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Бохот

На 14.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Ласкар: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кратово, Н.Й.Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка

На 14.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Вит, Волга, Гоце Делчев, Дон, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Исперих, Кирил и Методий, Краварник, Латинка, Любен Каравелов, Марица, Месност Коджакър, Места, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров, Огоста, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П.Хитов, Панайот Волов, Пирин, Полтава, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, София, Странджа, Струма, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хан.Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 14.03.2019 г. /15:15 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.03.2019 г. /15:15 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Николаево, Общ. Плевен

На 14.03.2019 г. /15:15 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.03.2019 г. /15:15 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 14.03.2019 г. /15:15 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Горталово: 071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв.3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 15.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ралево: 028006

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Бинка Парашкевова, Георги Кочев, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Младост, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър

На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, Местн.Кайлъка, Местн.Плочата, местност Кайлъка, Плочата

На 16.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Васил Левски/Г.Димитр/, Д-Р Л.Заменхов, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Коста Хаджипакев, Цанко Церковски

Община Пордим  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ - Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тотлебен: Васил Априлов, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Мизия, Отец Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Прилеп, Скопие, Средна Гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тотлебен: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Георги Бенковски, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Люле Бургас, П.Р.Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чорлу

Община Червен бряг  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Червен Бряг: Дойран, Жк.Победа Кв.62, Победа, Яне Сандански

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: Антим, Вардар, Средна Гора, Стара Планина, Струга, Шейново, Янтра

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Червен Бряг: Бунджовица, Г.С.Раковски, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Мадара, Плиска, Станке Димитров, Хан Аспарух, Хан Кубрат

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: Антим, Г Бенковски, П.Р.Славейков, Паисий, Перник, Струга, Тулча, Хан Аспарух, Шейново

На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Сухаче: Вешка Данова, Г Тошев, Дядо Вълко, Л Каравелов, Христо Ботев, Христо Михайлов

На 15.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Ракита, Общ. Червен Бряг: Ал Стамболийски, Бошняшка, Витановска, Мирчовска, Пановска, Христо Ботев, Цаковска, Цано Недялков

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща