ЧЕЗ съобщава за планирани прекъсвания на електроснабдяването в област Видин за периода 25 февруари - 3 март 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
418
article picture alt description

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Белоградчик: Възраждане, Георги Бенковски, Княз Борис I, Константин Янев, Славянска, Съединение, Тодор Илиев, Цар Асен I

Община Брегово  

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Куделин: Албена, Васил Левски, Виктор Юго, Карл Маркс, Лиляна Димитрова, Мичурин, Олег Кошевой, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

Община Видин  

На 25.02.2019 г. /08:45 - 10:45 ч./   На 27.02.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Видин: Безименна, Бонония, Вела Пеева, Пред Ж К Бонония Бл 1, Цар Михаил III Шишман, Цар Симеон Велики

На 25.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 26.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 27.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Видин: I - 323, Кв. 24

На 25.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 26.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 27.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Иново: VII-557, Кв., Бдин, Бяло Море, Валентина Терешкова, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Димитровски Завет, Добруджа, Индже Войвода, Иновото, Първа, Трета, УПИ XI-492, УПИ XI-701 Кв. 4, Христо Ботев, Черно Море, Шеста

На 25.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Каленик, Общ. Видин: Втора, Двадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Бела Рада: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, ул. Втора, УПИ I-71 Кв. 208 Имот 208071, УПИ XI-276 Кв. 11, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Войница: |||-79 Кв. 15, Втора, Девети Септември, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста, Яташка

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Новоселци: До ТП Сметище, Трета

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Слана Бара: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация № на Имото 020054, Осемнадесета, Осма, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Чичил: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.02.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Каленик, Общ. Видин: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Първа, Седма, Четиринадесета, Шеста

На 26.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Дружба: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 26.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Дружба: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 27.02.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Видин: Имот № 024004 Екатте 14698

На 27.02.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Първа, Трета, Шеста

На 27.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 27.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Пешаково: Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 28.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 01.03.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Търняне: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 009017, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 28.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Видин: Цар Иван Асен II

На 28.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С. Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Видин: Акад. Стефан Младенов, Безименна, Петко Каравелов

Община Грамада  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Грамада: Байчов Кладенец, Бачо Киро, Васил Стойков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Пейо К. Яворов, Тодор Каблешков

На 26.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Грамада: Генерал Тотлебен, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Паша Петко, Перчо Йорданов

На 28.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Грамада: Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Добри Чинтулов, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Петко Стоевски, Тодор Тошков, Христо Ботев, Шестте Партизани, Широка

Община Димово  

На 27.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бела: 000148

На 27.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кладоруб: ПИ 48 Кв 16, Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 27.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Димово, Общ. Димово: Александър Стамболийски, Безименна, Белоградчик, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Благоев, Кръсто Трифонов, Пеньо Пенев, Пи767 Кв. 16, Работническа

На 27.02.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Острокапци: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Орешец, Общ. Димово

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Върбовчец: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Орешец, Общ. Димово: 000628, Васил Коларов, Втора, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Ленин, Мико Нинов, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Яньовец: Втора, Първа, Трета, Четвърта

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч.; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Средогрив: Безименна, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Кула  

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бойница: Ангел Кънчев, Асен Балкански, Боян Българанов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Владимир Поптомов, Връшка Чука, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Генчо Косовски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Дунавска, Еделвайс, Иван Вазов, Искър, Йонка Маркова, Кирил и Методи, Ком, Коста Йорданов, Лайка, Марек, Марица, Мико Нинов, Михайлова, Мишо Мишев, Мусала, Несебър, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Огоста, Опълченска, Палма, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Петко Р. Славейков, Пирин, Поляна, Поповчец, Преспа, Пуйо Войвода, Разлог, Рила, Симеонова, Славянска, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Толбухин, Тополовец, Трайчо Костов, Трапезица, Хаджи Димитър, Хайдук Чешма, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Урманов, Цанко Церковски, Цар Самуил, Царевец, Цибър, Цоко Кюртов, Черни Връх, Шипка, Юрий Гагарин

На 25.02.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Тополовец, Общ. Кула: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-VI Кв. 27, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бойница: Промишлена, Пуйо Войвода

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бориловец: Васил Коларов, Втора, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Ленин, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градсковски Колиби: ПИ Пл. Сн. №7, Първа

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каниц: Втора, Първа, Трета, Четвърта

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Периловец: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Четвърта, Шеста

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Раброво: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ракитница, Общ. Брегово: Тодор Петров

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шипикова махала: Първа

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шишенци: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, махала Драгичева, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 25.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Тополовец, Общ. Кула: Втора, Дванадесета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула: Възраждане, Георги Градинаров

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Кула

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Цар Петрово: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула: 4 Кв 1, Александър Стамболийски, Батенберг, Баучер, Братя Миладинови, Васил Априлов, Възраждане, Генерал Гурко, Гено Цанов, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Иречек, Мусала, ПИ 40525. 701. 1723, Стара Планина, Толбухин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 01.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Полетковци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

Община Чупрене  

На 28.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: Поделение Чачин Камък

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боровица, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, УПИ 17 Кв 47, УПИ XXVII-394,Кв. 14, УПИ Х,Кв. 12, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене: 129005, Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Яньовец: махала Фалковец

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща