ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Плевен за период 21 - 25 януари 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
407
article picture alt description

Област Плевен

Община Белене  

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Белене: Вит, Гео Милев, Драва, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Клокотница, Фердинад Дечев, Фердинанд Дечев, Христо Смирненски

На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ - Деков: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Буря, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Попов, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Дунав, Еделвайс, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Неделчо Георгиев, Неделчо Георгиев, Свещеник Владимир Попов, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Странджа, Христо Ботев, Цвятко Въбленски, Цвятко Въбленски, Чаталджа, Чаталджа, Шипка

Община Долна Митрополия  

На 24.01.2019 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ - Горна Митрополия: Батак, Георги Бенковски, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Иван Рилски, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Паисий, Раковски, Ропотамо, Стефан Караджа, Хан Крум, Христо Ботев

На 25.01.2019 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ - Горна Митрополия: Беласица, Васил Априлов, Вежен, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, П.Р.Славейков, Петрохан, Пробива, Странджа, Христо Ботев

На 25.01.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - Горна Митрополия: Васил Априлов, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Кирил И Методий, П.Р.Славейков, Пробива, Раковски, Рила, Силистра, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Калоян

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - Горна Митрополия: Георги Бенковски, Димитър Благоев, Люлин, Неофит Рилски, Паисий, Раковски, Стара Планина, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Янтра

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - Ореховица: Ал. Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Бачо Киро, В. Търново, Варна, Васил Друмев, Вежен, Вела Пеева, Велинград, Възраждаане, Възраждане, Г. Бенковски, Гео Милев, Дунав, И.Вазов, Искър, Омуртаг, Отец Паисий, Предела, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц.Церковски, Цар Самуил, Черно Море, Ю.А.Гагарин

На 21.01.2019 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ - Ореховица: В.Априлов, Вела Пеева, Велинград, Г. Бенковски, Добрич, Ив. Козарев, Ивайло, Искър, Крали Марко, Мичурин, Мургаш, Мусала, Одеса, Пи-21003, Плевен, Св.Св.Кирил И Методий, Средна Гора, Ст. Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Церковски

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - Ореховица: Васил Друмев, Васил Левски, Карлово, Несебър, Оборище, Цар Самуил, Чавдар, Юндола

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - Ореховица: И.Вазов

На 23.01.2019 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ - Ореховица: И.Вазов, Патриарх Евтимий, Ропотамо, Цар Калоян

На 22.01.2019 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ - Ореховица: И.Вазов, Патриарх Евтимий, Струма

Община Долни Дъбник  

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 13:30 Ч./ - Крушовица, Общ. Долни Дъбник

Община Искър  

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ На 25.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - Долни Луковит: Босилеградска, Братя Миладинови, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Спасов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Пирин, Хаджи Димитър, Цар Симеон

Община Кнежа  

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 15:15 Ч./ - Кнежа: Димитър Бутански, Козлодуй, Козница, Ком, Осогово, Пирин, Родопи, Стара Планина

Община Левски  

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ - Бацова Махала: Аврора, Адалберт Антонов-Малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ - Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 24.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ - Българене, Общ. Левски: Беласица, В Априлов, Витоша, Родопи, Средна Гора, Стоян Едрев, Съботин Генов, Янтра

На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ - Градище, Общ. Левски: Вит, Витоша, Йордан Вачев, Климент Борисов, Клокотница, Мусала, Незабравка, Пирин, Рила, Стара Планина, Тараклъка

На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ - Деляновци: Двадесет И Пета, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Дванадесета, Единадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ - Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

За Периода 21-27.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бенковски, Васил Априлов, Васил Левски, Крум Попов, Свобода, Хан Аспарух

На 24.01.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ На 25.01.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ - Левски, Общ. Левски: Ангел Кънчев, Витоша, Гергана, Милин Камък, Осъм, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Странджа, Ясна Поляна

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 13:30 Ч./ - Левски, Общ. Левски: Баба Тонка, Васил Левски, Ивайло, Любен Каравелов, Марица, П.Р.Славейков, Цар Симеон, Цоню Матев

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ - Малчика: Вапцаров, Ив.Вазов, Мир, Хан Аспарух, Христо Смирненски

На 21.01.2019 Г. /11:00 - 15:00 Ч./ На 23.01.2019 Г. /11:00 - 15:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ - Малчика: Васил Левски, Дружба, Ив.Вазов, Осъм, Панайот Хитов, Площад, Стара Планина, Столетов

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ - Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - Стежерово: Асен Златаров, Вапцаров, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Жданов, Л.Станев, Маршал Толбухин, Морава, Петко Напетов, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ - Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ - Трънчовица: Бистрица, Волга, Григор Вачков, Камчия, Места, Митко Палаузов

Община Никопол  

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Черковица

Община Плевен  

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Горталово: 078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов, Браила, Йордан Йовков, К.Охридски/Карл Маркс/, Одеса, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Сергей Румянцев, Трифон Кунев/Лагерна/, Христо Ясенов

На 21.01.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ - Плевен: Богданци, Бяло Море/Н.Тинков/, Димчо Дебелянов, Драгоман/Ц.Кисьов/, Дряново, Княз Борис I/В.Ангелов/, Хилендар

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 13:30 Ч./ - Плевен: Васил Априлов, Константин Величков, П.Р.Славейков

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 09:30 Ч./ - Плевен: Васил Левски/Г.Димитр/, Д-Р Л.Заменхов, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Коста Хаджипакев, Цанко Церковски

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 13:00 Ч./ - Плевен: Георги Бенковски, Кайзерслаутерн, Патриарх Евтимий, Полтава, Проф.Илия Бешков, Радецки, Св.Св.Кирил И Методий, Уилиам Гладстон, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон/Т.Луканов/

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 13:30 Ч./ - Плевен: Карлово, Копривщица, Милин Камък, Плиска, Преслав, Христо Ботев

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Плевен: Сторгозия

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Ралево: Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил И Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Пордим  

На 24.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Атанас Митев, Дунав, Опълченска, Сергей Румянцев, Трети Март, Хаджи Димитър

Община Червен Бряг  

На 23.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 09:45 Ч./ - Девенци: Местност Девенски Камък

На 23.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 09:45 Ч./ - Койнаре: Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бузлуджа, В.Коларов, В.Левски, Владимир Поптомов, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, Милчо Симеонов, Родопа, Христо Смирненски

На 22.01.2019 Г. /08:45 - 15:30 Ч./ - Ракита, Общ. Червен Бряг: 140005, 141001, Ал Стамболийски, Баковска, Бошняшка, Бренишка, Васил Левски, Витановска, Вълевска, Г Бенковски, Г Димитров, Грозьовска, Дойновска, Дядо Цолак, Илия Илиев, Комитска, Ланджийска, Мариновска, Матинска, Мирчовска, Ненковска, Опълченска, Осем Опълченци, Палашовска, Пановска, Поповска, Радой Данчев, Радьовска, Рашитарска, Сираковска, Съпкарска, Топалска, Фильовска, Христо Ботев, Цаковска, Цано Недялков, Шипка, Щръковска, Янчовска

На 23.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 09:45 Ч./ - Червен Бряг: Маркова Могила

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ На 25.01.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ - Червен Бряг: Победа

На 23.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 09:45 Ч./ - Чомаковци: Г С Раковски

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща