ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Враца за периода 22 - 25 април 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
489
article picture alt description

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Враца  

На 22.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Бели Извор:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Витиня, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Драва, Дунав, Еверест, Здравец, Иван Вазов, Извор, извън регулация, Кокиче, Лазар Белорешки, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Оборище, Път Е 79, Речка, Роза, Христо Ботев, Цар Калоян, Юрий Гагарин

На 22.04.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Девене:   А.Георгиев и Г.Кирков, Ангел Георгиев, Бачо Киро, Волга, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Искър, Марица, Милин Камък, Пирин, Ракьовец, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чапаев, Шейново, Шипка

На 22.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Власатица:   Ален Мак, Байкал, Батак, Васил Левски, Волга, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Георги Димитров, Драва, Дунав, Здравец, Искър, Кирил и Методий, Ленин, Люлин, Река Амур, Река Лева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 22.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Враца:   28-ми Октомври, Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрица-Б, Ботева Поляна, Ботуня, Вишня, Гаврил Бистричанин, Герена, Джуджан, Дъб, Извор, Илинден, Индустриална, Камарата /Кв. Кулата/, Канарата, Касината, Кокиче, Кокиче-К, Кулата, Купена, Лозарска, Лопушанска Дружина, Манастирска, Мир, Мътница, Орешака, Полков /Кв.Кулата/, Пълковица, Първа улица, Ритлите, Роза, Сениче, Славов Дол, Стоян Орловски, Стоян Ц. Даскалов, Суходолска, Хранително-Вкусова Зона

На 22.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Нефела:   Акад. Иван Ценов, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кольо Фичето, Люлин, Милко Ангелов, Мир, Околовръстен Път, Пролет, Речка, Студен Извор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

На 23.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Враца:   Бистрец, Еделвайс, Касината, Кв. Бистрец, М. Чудна, Люляците-Б, Славов Дол, Чудна

На 23.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Враца:   Гаврил Бистричанин, Еделвайс, Езерото, Касината, Люляците-Б, Мътница, Славов Дол, Стоян Орловски, Чудна

На 23.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ - Враца:   Ален Мак, Бистрец, Бистрица-Б, Ботуня, Гаврил Бистричанин, Касината, Манастирска, Мътница, Славов Дол, Стоян Орловски, Суходолска

На 23.04.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Враца:   Бистрец, Бистрица-Б, Бориките, Боровица, Гаврил Бистричанин, Дружба, Касината, Манастирска, Радовене, Рила, Рула, Сливница, Стоян Орловски, Студен Извор, Студил, Суходолска

На 24.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Згориград:   Вратица, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Вазов, извън регулацията, Крайречна, Марин Христов, местност Кошара, местност Лагера, Панайот Волов, Река Лева, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов

На 24.04.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Згориград:   Александър Стамболийски, Буковец, Васил Левски, Вратица, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Здравец, извън регулацията, извън регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Любен Каравелов, местност Гарванец, местност Лагера, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Цар Симеон I-ви

На 24.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Враца:   Христо Ботев

На 24.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Згориград:   Боров Камък, Боров Камък, Васил Коларов, Веслец, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Ген.Иван Кинов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Нивянин, Йордан Лютибродски, Леденика, Марин Христов, Минзухар, Околчица, Плакалница, Плакалница, Река Лева, Синчец, Христо Ботев, Христо Ботев

Община Криводол  

На 23.04.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Криводол:   Фридрих Енгелс

На 23.04.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Липен:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, местност Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора, Ъгъла С ул. Единадесета и ул. Дванадесета

На 23.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Уровене:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ивайло, Иван Вазов, Кв.18 УПИ 1 - 69, Кв.21, УПИ IV-500.5, Ленин, Никола Вапцаров, Орешака, Поп Андрей, Райко Даскалов, Струма, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чапаев, Шар Планина

Община Мездра  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Роман:   068031, М.Долно Присое, Жил.Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Дърманци:   Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил и Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Караш:   Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Курново:   Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Лик:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Мездра:   Жп Район

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Ослен Криводол:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Синьо Бърдо:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Хубавене:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, местност Искър, местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ III-385 Кв.29, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 22.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Хубавене

На 22.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Долна Кремена:   Гаврил Генов, Димитър Тодоров, Иван Вълчев, Кирил и Методий, Ленин, Любен Каравелов, Околовръстна, Пейо Яворов, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка

На 22.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Долна Кремена:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Ленин, Никола Цветков, Пейо Яворов, Петко Досев, Яташка

На 23.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Долна Кремена:   Александър Стамболийски, Гаврил Генов, Гео Милев, Иван Вълчев, Йото Цеков, Ленин, Мато Нинов, Околовръстна, Пейо Яворов, УПИ Ix-501, Кв.59, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски

На 23.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Мездра:   Индустриална, Христо Ботев

На 23.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Долна Кремена:   1-ви Май, Възрожденска, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Любен Каравелов, Околовръстна, Цеко Тодоров

На 23.04.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Мездра:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Рила, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 24.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Долна Кремена:   9-ти Септември, Ix-839 Кв 91, Васил Левски, Възрожденска, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Христо Ботев, Яташка

На 24.04.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Мездра:   Александър Стамболийски, Динко Петров, Любен Каравелов, Околчица, Петко Р. Славейков, Св.Св. Кирил и Методий

На 25.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Цаконица:   Бузлуджа, Драва, Дружба, Дунав, Извор, Илия Монов, Искър, Кокиче, Кольо Фичето, Марица, местност Каровец, Мусала, Околчица, Петко Р. Славейков, Плиска, Родопи, Росица, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Струма, Христо Смирненски, Цветко Илиев, Цветко Христов, Шипка

На 25.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Цаконица:   9-ти Септември, Ангел Велчев, Бузлуджа, Веслец, Ветрен, Здравец, Илия Монов, Искър, Оборище, Остри Връх, Пирин, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

Община Мизия  

На 22.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Крушовица, Общ. Мизия:   213031, М. Гладно Поле

На 22.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София:   Младост 1

На 22.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Софрониево:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Асен Златаров, Беласица, Бор, Боровец, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Веслец, Въртопа, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гладно Поле, Гъмза, Дафинка Чергарска, Дълбока Падина, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Звезда, Ивайло, Иглика, Камчия, Кирил и Методий, Коста Нинов, Лазар Драйчев, Лъката, Малчика, местност Селскостопански Двор, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Околчица, Оряховска, Павлова Могила, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Позитано, Преслав, Радецки, Рашово Бърдо, Рила, Родопи, Роза, Роза Димитрова, Русалка, Светлина, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Стубел, Сърбеница, Трудовец, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цола Драгойчева, Чучулига, Шипка, Янтра

На 22.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Мизия:   3-ти Март, Васил Воденичарски, Вела Пискова, Гаврил Генов, Гаврил Георгиев, Георги Димитров, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Йордан Йовков, Кузман Янкулов, Лазар Драйчев, Лазар Кунчев, Митко Палаузов, Мургаш, Общежитие, Осогово, Перущица, Петко Банков, Петко Йотов, Петър Атанасов, Сергей Румянцев, Средна Гора, Страцин, Тодор Каблешков, Тоно Петров, Цветко Палибачийски, Шипка, Юрий Венелин

На 22.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Хърлец:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Благой Иванов, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Витоша, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Добруджа, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, Искър, Калето, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Л.Живкова, Любен Каравелов, Марица, местност Селскостопански Двор, Мизия, Минзухар, Мир, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Одрин, Осоговска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Път 11, Рила, Скът, Тодор Каблешков, Трапезица, Трепетлика, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Червена Роза, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

Община Оряхово  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Оряхово:   22-ри Септември, Александър Стамболийски, Арх.Цолов, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Път II - 11, Сергей Румянцев, Христо Смирненски

Община Роман  

На 24.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Камено Поле:   Алеко Константинов, Александър Малинов, Ангел Кънчев, Георги Сава Раковски, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Камарата, Никола Вапцаров, Петко Каравелов, Странджа, Христо Ботев, Цар Шишман

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща