ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Враца за периода 08 - 12 април 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
656
article picture alt description

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 11.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Борован: местност Рибине

На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Търнак: Божур, Вълю Симеонов, Граф Игнатиев, Иван Ненов, Крайна, Обнова, Ропотамо, Цар Асен, Шейново

На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Бъркачево: 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Кр-Ще Л. Каравелов Ал. Стамболийски, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Местнос Пасишето, местност Пасището, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Пасището, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Габаре: Акация, Белия път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка

На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка

На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Кръстовище Хр. Ценов Ангел Кънчев, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Кр-Ще Петко Коташки и Цар Асен, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

Община Враца  

На 10.04.2019 г. /13:00 - 13:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Враца: Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрешко Шосе, Бистрица-Б, Блокове На Противочумен Инст., Бориките, Боровица, Ботуня, Гаврил Бистричанин, Дружба, Еделвайс, Езерото, Илинден, Калето, Касината, Кв. Бистрец, М. Чудна, Люляците-Б, Маджар, Манастирска, Мътница, Радовене, Рила, Рула, Скът, Славов Дол, Сливница, Стоян Орловски, Студен Извор, Студил, Суходолска, Хранително-Вкусова Зона, Чудна

На 08.04.2019 г. /08:30 - 08:45 ч./ - Враца: Никола Вапцаров

На 10.04.2019 г. /13:20 - 15:40 ч./ - Враца: Безименна, Илинден, Хранително-Вкусова Зона

Община Козлодуй  

На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: Братя Миладинови, Васил Друмев, Гео Милев, Искър, Кирил и Методий, Ленин, Маршал Бирюзов, Мур

Община Криводол  

На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Ракево: Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Баба Тонка, Божур, Волга, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Ленин, Опълченска, Роза, Ропотамо, Росица, Спортна, Средна Гора, Трапезица, Фортуна, Юрий Гагарин, Ясен

На 10.04.2019 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Ракево: 23-ти Септември, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Веслец, Вилхем Пик, Витиня, Георги Димитров, Клокотница, Ком, Косматица, Кракра, Лена, Орешака, Русалка, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Хан Аспарух, Цар Симеон I-ви, Чаталджа

На 10.04.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Ракево: Ален Мак, Амур, Ветрен, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Еделвайс, Кокиче, Опълченска, Средна Гора

На 10.04.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Ракево: 23-ти Септември, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Димитров, Иглика, Козница, Люляците, Манастирска, Маршал Толбухин, Мургаш, Струма, Трапезица, Цар Симеон I-ви

На 11.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Баурене: 1-ви Май, 9-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Божур, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Здравец, Ивайло, Искър, Кокиче, Люлин, местност Лозята, Мир, Мусала, Пирин, Рила, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев, Явор

На 11.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Градешница: Арда, Безименна, Васил Коларов, Вели Манчов, Веслец, Вит, Витиня, Витоша, Вихрен, Вратица, Въча, Гаврил Генов, Георги Сълков, Драва, Дъб, Здравец, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Люляците, Манастирска, местност Манастира, Милин Камък, Мир, Мургаш, Мусала, Огоста, Околчица, Панорама, Петър Илиев, Септемврийци, Спортна, Томин Мост, Тунджа, Червена Армия

На 11.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Добруша: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Ален Мак, Ботуня, Бузлуджа, Булаир, Веслец, Гаврил Генов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Здравец, Извор, Кокиче, Мак, местност Езерото, Мир, Оборище, Октомври, Плиска, Подбалканска, Преслав, Стара Планина, Страцин, Томин Мост, УПИ 4 - 43

На 11.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Криводол: Александър Стамболийски, Ген. Глухов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, местност Мерата, Освобождение, Юрий Гагарин

На 11.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Ракево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Баба Тонка, Батак, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Ветрен, Вилхем Пик, Витиня, Волга, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Еделвайс, Иглика, Клокотница, Козница, Кокиче, Ком, Косматица, Кракра, Лена, Ленин, Люляците, Манастирска, Маршал Толбухин, Мургаш, Опълченска, Орешака, Роза, Ропотамо, Росица, Русалка, Спортна, Средна Гора, Струма, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Фортуна, Хан Аспарух, Цар Симеон I-ви, Чаталджа, Юрий Гагарин, Ясен

На 11.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Добруша: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Ален Мак, Бузлуджа, Булаир, Веслец, Георги Димитров, Драва, Мак, местност Езерото, Мир, Оборище, Октомври, Плиска, Преслав, Страцин

На 11.04.2019 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Добруша: Ален Мак, Ботуня, Бузлуджа, Булаир, Гаврил Генов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Здравец, Извор, Кокиче, Подбалканска, Стара Планина, Томин Мост, УПИ 4 - 43

На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Градешница: Безименна, Вели Манчов, Веслец, Гаврил Генов, Георги Сълков, Драва, Дъб, Искър, Кап. Петко Войвода, Ком, Милин Камък, Мир, Мусала, Околчица, Петър Илиев, Червена Армия

На 12.04.2019 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Градешница: Арда, Вели Манчов, Витиня, Витоша, Вихрен, Вратица, Въча, Извор, Калето, Кап. Петко Войвода, Люляците, Манастирска, Мир, Огоста, Панорама, Тунджа

На 12.04.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Градешница: Витиня, Витоша, Здравец, Иглика, Кап. Петко Войвода, Манастирска, Милин Камък, Мургаш, Мусала, Септемврийци, Спортна, Томин Мост, Червена Армия

На 12.04.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ - Градешница: Безименна, Васил Коларов, Вит, Въча, Гаврил Генов, Извор, Искър, Кокиче, Манастирска, Милин Камък, Околчица, Петър Илиев

Община Мездра  

На 08.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Върбешница: 1-ви Май, Александър Стамболийски, Ботуня, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Динко Петров, Дунав, Искър, Лозенец, Марица, Минзухар, Огоста, Осъм, Пирин, Речка, Родопи, Скът, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 08.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Върбешница: Александър Стамболийски, Иван Вазов, Рила, Христо Ботев, Цанко Церковски, Юрий Гагарин, Янтра

На 09.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Върбешница: 1-ви Май, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Еделвайс, Люлин, местност Езерото, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./   На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Роман: 068031, М. &Quot;Долно Присое&Quot;, Жил. Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./   На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дърманци: Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил и Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./   На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Караш: Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./   На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Курново: Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./   На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Лик: Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен

На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./   На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Мездра: Жп Район

На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./   На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ослен Криводол: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра

На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./   На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Синьо Бърдо: Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св. Св. Кирил и Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./   На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Хубавене: Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, местност Искър, местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ III-385 Кв. 29, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 09.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Върбешница: Асен Златаров, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Искър, Лозенец, Любен Каравелов, Околчица

На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брусен, Общ. Мездра: Александър Стамболийски, Безименна, Божур, Вела Пеева, Герена, Дружба, Здравец, Извор, Искър, Кокиче, Людмила Живкова, Люляк, Мир, Митко Палаузов, Пирин, Прогрес, Роза, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цолич, Шипка, Янтра

На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лик: местност Езерото

На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Търнак: Георги Димитров

На 11.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - С. Люти Дол - ТП3

На 11.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Лютидол: Александър Стамболийски, Георги Димитров, махала Брусника, махала Тишовци, махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян

На 12.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Крапец, Общ. Мездра: Ален Мак, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Извор, Искър, Камен Павлов, Леденика, Минзухар, Мир, Околчица, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

На 12.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Хубавене

Община Оряхово  

На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Оряхово: Бузлуджа, Димитър Благоев, Средец, УПИ Xxviii Кв 33, Чорбаджи Цеко Вълчев

Община Роман  

На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Кунино: УПИ III-469, Кв 17

На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Мизия: Александър Якимов

На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Роман: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил. Блок Казармите, Жил. К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Хубавенско Шосе, Чавдар, Шейново, Шипка

На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Роман: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Баковски, Никола Вапцаров, Петко Р. Славейков, Полковник Гарденин, Търговска, Христо Ботев

На 09.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Роман: Георги Димитров, Христо Ботев

На 10.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Камено Поле: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Илия Тошков, Любен Каравелов, Малчика, Никола Вапцаров, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Христо Ботев, Шипка

На 10.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Камено Поле: Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Водотечна, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Малчика, Панайот Хитов, Петко Р. Славейков, Стефан Стамболов, Яне Сандански

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща