ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Перник за периода 1 - 5 април 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
359
article picture alt description

Област Перник

Община Брезник  

На 01.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Долна Секирна

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Конска:   Iv-310,311

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Глоговица

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лялинци:   I-259 Кв.13, УПИ VIi-115 Кв.26

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Трън:   8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Имот 000697 Стопански Двор, Мах.Ахчийски Кошари, Мах.Кошарите, Мах.Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Конска:   УПИ Ііі-202, Кв.6

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Видрица:   Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв.17

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гигинци:   УПИ Хіv-219, Кв.22

На 05.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Брезник

Община Земен  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Земен:   Албена, Александър Стамболийски, Гео Милев, Земенски Манастир, Земенско Кале, Кракра, Манастирска, Мах.Брънзова И Орлово Гнездо, Мах.Царева, Никола Вапцаров, Симеон, Струма, Хаджи Димитър

Община Перник  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Богданов Дол:   793, Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах.Дълга Бара, Мах.Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Витановци:   Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л Іv-241, Кв.29, УПИ І-51 Кв.14

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Зидарци

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мещица:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIii Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник:   Ахелой, Баба Тонка, Бела Вода, Боянски Водопад, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ярджиловци:   Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, УПИ Xx-744, Кв.60, Христо Смирненски

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вискяр:   Іі-253 Кв.30

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев:   Ючдорушко Дере

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Радуй

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Расник:   Бобош, Брод, Казанджийска, Околовръстен Път, Първи Май

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дома, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, УПИ Ii-456 Кв.39, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Брезник:   Цвета Лумбарова

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Рударци:   1452, 3-Ти Март, VI-001267 Кв.82, XVIIi-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Бистрица, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Места, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, У111-904, Кв.29, Ул.Вардар/Ул.Силистра, УПИ Lxxxiv-2229,Кв.21., УПИ І-1427 Кв.80б, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Студено Буче:   Стефан Караджа

На 01.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дома, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Пороя, Първи Май, Разсадника, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, УПИ Ii-456 Кв.39, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Проданов, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 01.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Даскалово:   Втора

На 01.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Драгичево:   Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 01.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Мърчаево:   Мърчаево Пи 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 01.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Перник:   Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Ганьовец, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Перник:   Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Граово, Григор Парличев, Димитър Талев, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Илия Бешков, Ловеч, Омуртаг, Поп Пейо, Райна Княгиня, Самоков, Тодор Влайков, Трявна, Цанко Церковски

На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Перник:   Изток

На 02.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 18:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 18:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Перник:   Бучински Път

На 02.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Големо Бучино:   Арбова, Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кошеве, Кракра, Люлин, Македония, Нарцис, Перник, Република, Рутеш, Скачок, София, Струма, УПИ VIii-184 Кв.48, УПИ Xxiv Кв. 39, Шефтена, Яланджийска, Ясен

На 02.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Драгичево:   559, М. Черешите, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIii-1426, Физкултурна, Черни Връх, Янтра

На 02.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Мало Бучино:   Люлин/2-Ра/

На 02.04.2019 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 18:00 ч./ - Драгичево:   559, М. Черешите, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Здравец, Ивайло, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIii-1426, Черни Връх, Янтра

На 02.04.2019 г. /08:30 - 18:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 18:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Мърчаево:   10-Та

На 02.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Перник:   Бела Вода, Иван Асен Втори, Мария Луиза, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел

На 02.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Перник:  Арчар, Бела Вода, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Бързия, Васил Левски, Вит, Въча, Голо Бърдо, Горицвет, Джерман, Железни Заводи, Захари Зограф, Златна Панега, Иван Асен Втори, Калкас, Кап.Петко Войвода, Караманица, Кариери, Китка, Кладенец, Колуница, Кристал, Кристал Блокове, Куциян, Луда Яна, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Манастирски Път, Мах.Ракьовец, Местн.Шевърляк, Металик, Мир, Младост, Нов Живот, Осъм, Отдих, Палма, Победа, Ропотамо, Рудничар, Съзлийка, Тополница, Шамък

На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дивотино:   3-Ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ VIii - 296 Kb.21, УПИ Іі Кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Люлин, Общ. Перник:   Iv-537, V-614 Кв 59, VIii-491, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.31,УПИ1-577, Мах.Лесков Дол, Мах.Стакьовец И Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Осма, Тридесет И Седма, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник:   Цалева Круша

На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мещица:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Лилия, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо Яворов, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Синчец, Станке Димитров, Ястребино

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Перник: Балканджи Йово, Парижка Комуна, Република, Стара Тева, Тева, Тева /Къщи/, Чипровско Въстание

На 04.04.2019 г. /08:00 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник:   Ален Мак, Бабуна, Багова Махала, Балван, Балкан, Батуля, Беласица, Боянова Поляна, Буная, Бучински Път, Венец, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Връх Богдан, Връх Вола, Голобръдска, Горски Извор, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ Iv, Кв.21, Гр. Перник, Крепост ;Кракра;, Градище, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Еделвайс, Елбрус, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Киев, Китка, Кишинев, Колош, Ком, Краище, Кракра, Краснодар, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Куйбишев, Лисец, Луганск, Люлин, Марина Бара, Мах.Багова, Мах.Портарева, Миджур, Морозов, Никола Чучулков, Новгород, Оборище, Околчица, Осогово, Отец Паисий, Партизан, Пирин, Предел, Протожерица, Ралица, Рашо Димитров, Рига, РУПИте, Самодивска, Сандански, Сахат Тепе, Сини Връх, Славей, Средец, Средна Гора, Ставропол, Стара Планина, Столетов, Стримон, Струма, Харков, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Чумерна, Шумак, Юрий Гагарин, Ялбовец

На 04.04.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Перник:   Ален Мак, Балван, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Петлешков, Витоша, Вихрен, Дъга, Ела, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Калина, Капитан Векилски, Кръстец, Лилия, Липа, Люлин, Малашевска, Мальовица, Могиличе, Момина Сълза, Мургаш, Никола Козлев, Оборище, Острица, Отец Паисий, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пантелеи, Петрохан, Пирин, Протожерица, Рила, Родопи, Роза, Света Петка, Селимица, Сергей Румянцев, Синчец, Софийско Шосе, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Чавдар, Чинар, Шибой, Шипка

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Батановци:   Александър Стамболийски, Батан Войвода, Васил Левски, Граово, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Св.Св.Кирил И Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник:   Ален Мак, Бабуна, Багова Махала, Балван, Балкан, Батуля, Беласица, Боянова Поляна, Буная, Венец, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Връх Богдан, Връх Вола, Голобръдска, Горски Извор, Гр. Перник, Крепост ;Кракра;, Градище, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Еделвайс, Елбрус, Китка, Колош, Ком, Краище, Кракра, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Лисец, Люлин, Марина Бара, Мах.Багова, Миджур, Морозов, Оборище, Околчица, Осогово, Отец Паисий, Партизан, Пирин, Предел, Протожерица, Ралица, РУПИте, Самодивска, Сандански, Сахат Тепе, Сини Връх, Славей, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Столетов, Стримон, Струма, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Чумерна, Шумак, Ялбовец

На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Перник:   П/Ст Камет

На 05.04.2019 г. /12:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник:   Кристал Блокове, Подстанция Кракра

На 05.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник:   Бучински Път, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ Iv, Кв.21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Киев, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, Мах.Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

Община Радомир  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борнарево:   УПИи I-066007 Кв.66

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Копаница

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лесковец, Общ. Перник:   Бившо Ткзс

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Перник:   Железничарска

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Планиница, Общ. Перник:   П-Л Ххіі, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Радомир:   Мах.Арбанас

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Черна Гора, Общ. Перник:   Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ярджиловци:   VIii-388, Кв. 31, Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Владимир:   Пи 149 Кв,14

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кленовик

Община Трън  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лялинци:   I-259 Кв.13, УПИ VIi-115 Кв.26

На 03.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Врабча:   УПИ Vіі-62,61,Кв.12

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща