ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Видин за периода 11 - 15 март 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
78
article picture alt description

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 13.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Граничак: Девета, Десета, махала Ангини, махала Джокини, махала Жикини, махала Николини, махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 13.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Граничак: махала Джокини, махала Жикини, махала Първуловци, махала Спасови, Първа

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белоградчик: 085024 и 085025, II 58107, Лило Панов

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Вещица: Дванадесета, Десета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Върба, Общ. Белоградчик: Ix-87 Кв. 21, Десета, Първа, Седма, Тринадесета, Шеста

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ошане: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, махала Горния Край, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рабиша: 2 - 58107, Вилна Зона, Втора, Втора Вилна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Първа Вилна, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета Вилна, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, УПИ 135010, Четвърта, Четвърта Вилна, Шеста, Шестнадесета

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Раяновци, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, махала Барата, махала Долна Дъбрава, махала Средна Дъбрава, махала Стублица, махала Щукарски, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Ул.Десета№14а УПИ VI-47 Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сливовник: махала Атанасова Падина, махала Мунча, пи 82, Първа

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Струиндол: Първа

На 15.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Салаш: Двадесет и Трета, Двадесета, Единадесета, махала Стране, Първа, Тридесет и Втора

На 15.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Салаш: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Брегово  

На 13.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Делейна: Александър Димитров, Антон Чехов, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Индже Войвода, Мико Нинов, Първи Май, Шипка, Юрий Гагарин

На 13.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гъмзово: Александър Стамболийски, Асен Балкански, Борис Димитров, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ленин, Любен Каравелов, Райчо Даскалов, Спортист, Станке Димитров, УПИ VII-444 , Кв, 55, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон

На 14.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гъмзово: Асен Балкански, Васил Левски, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Кирил и Методий, Ленин, Мико Нинов, Никола Й.Вапцаров, Петко Д.Петков, Тодор Петров, Толбухин, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон

На 14.03.2019 г. /12:30 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Балей: Александър Стамболийски, Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бондоков, Георги Димитров, Девети Септември, Дунав, Иван Вазов, Ленин, Московска, Тимок, Трую Христов

На 14.03.2019 г. /12:30 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Връв: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Антон Иванов, Асен Балкански, Асен Халачев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Динов, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Гюнкин, Индже Войвода, Йордан Данов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Коста Йорданов, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Митко Палаузов, Найден Геров, Неофит Рилски, Никола Й Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пеньо Пенев, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Тодор Младенов, Толбухин, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 14.03.2019 г. /12:30 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Куделин: Албена, Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Георги Димитров, Дом Социални Грижи, Карл Маркс, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Мичурин, Олег Кошевой, Спортист, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 14.03.2019 г. /12:30 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Ново Село, Общ. Ново Село: VI-62, Кв.75, XI, Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Бачо Киро, Борис Бенчев, Васил Левски, Велико Търново, Вихрен, Войвода Тодор Велков, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Марков, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Градинска, Демокрация, Димитър Полянов, Добруджа, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козлодуй, Ком, Кочо Честименски, Кръст. М/У Ул.Ал.Стамболийски и Ул.Страцин, Лермонтов, Ломоносов, Любен Каравелов, Люлин, Македония, Максим Горки, Марица, Мизия, Никола Петков, Огоста, Околовръстна, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плевенска Епопея, Плиска, Преслав, Пристанищна, Пушкин, Радецки, Рибарска, Рила, Родопи, Росица, Сава Огнянов, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Странджа, Страцин, Тимок, Тракия, УПИ XI Кв.1, УПИ III Кв.44, Фантастика, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цар Борис I, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Видин

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Градец, Общ. Видин: 18 Кв 4, 290, 345, 53, XIx-100, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, пи 224, пи 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ, УПИ VI пи 1, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Динковица: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Калина, Общ. Брегово: 13 -49 Кв 3, Георги Димитров, Кирил и Методий, Розова Долина, Толбухин, УПИ I Кв.6, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плакудер: 27 Кв 2, Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Тияновци: Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген.Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже Войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин

На 15.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Чехов, Асен Балкански, Борис Бенчев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Виктор Юго, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Полянов, Елин Пелин, Емил Марков, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Никола Й.Вапцаров, Отец Паисий, Първи Май, Роза Люксембург, Сержант Филипов, Тимок

На 15.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Коста Йорданов, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Панайот Хитов, Презвитер Козма, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Иван Асен

Община Видин  

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Кръстовището М/У Ул.Трета и Ул.Деветнадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Шеста, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ - Покрайна: 3 531 Кв 23, Втора, Дванадесета, Девета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Капитановци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.49 Парцел 704, Осма, Пета, Пета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Видин: Ул.Славянска, Ул.Божур, Ул.Ружа, Ул.Чайка, Ул.Байкал От№45 До №95, Ул.Синчец, Ул.Детелина

На 12.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Покрайна: 562, 562, 827, 827, Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Деветнадесета, Единадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Трета, Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тридесета, Четвърта, Четвърта, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Четвърта

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: I -248 , Кв.24, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Видбол, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Осъм, Плиска, Седемнадесет Партизани, Смирнов, Стара Планина, УПИ 2-308 Кв.29, Хайдут Велко, Христо Ботев, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин

На 15.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Търняне: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 009017, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 15.03.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - Градец, Общ. Видин: 290, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Грамада  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Грамада: Генерал Тотлебен, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Паша Петко, Перчо Йорданов

На 14.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Грамада: Георги Димитров, Петко Стоевски, Сергей Румянцев, Страшен Брег

На 15.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Грамада: Ангел Мишев, Боян Чонос, Георги Димитров, Живко Кръчмарски, Замфир Попов, Йордан Йовков, Крум Бъчваров, Мико Нинов, Никола Парапунов, Пенчо Славейков, Петко Р.Славейков, Тодор Титуренков, Христо Ботев, Шестте Партизани

Община Димово  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Арчар: 000021, 242 Кв.29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5, Рибарска, Рила, Спортист, Тодор Каблешков, Търлите, УПИ 7-631 Кв 51, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Орешец, Общ. Димово: XIx - 111, Кв.42, XV - 111, Кв.42, XVI - 111, Кв.42, XVII-111, Кв.42, XVIII - Кв.42, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Венеца, Втора, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Народен Будител, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Ботево, Общ. Видин: VIII-74 . Кв.8, В Сервитута на Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Владиченци: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Държаница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Извор, Общ. Димово: Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Лагошевци: 028024, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Мали Дреновец: Втора, Пета, Първа, Трета

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Цар Симеоново: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Шипот: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Екте 83239 Имот № 20018, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 11.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ - Арчар: 000021, Вилна Зона Рациария, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ - Плешивец: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ - Ружинци: 23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С.Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Ново село  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Неговановци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, До Училище, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Неговановци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, До Училище, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета

На 13.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Флорентин: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Четвърта

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Ново Село, Общ. Ново Село: Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Възраждане, Демокрация, Захари Стоянов, Камчия, Кочо Честименски, Лермонтов, Ломоносов, Никола Петков, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Пристанищна, Пушкин, Средец, Странджа, Фантастика, Хаджи Димитър, Христо Кабакчиев, Цар Борис I, Цар Калоян, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка

На 14.03.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Ново Село, Общ. Ново Село: Архитект Илия Попов, Велико Търново, Добруджа, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Марица, Плиска, Преслав, Родопи, Сава Огнянов, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Тракия, Христо Ботев, Чавдар, Шипка, Янтра

Община Ружинци  

На 12.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Дражинци: Чавдар Войвода

На 12.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Черно Поле: Александър Стамболийски, Бистра, Братя Средкови, Валентина Терешкова, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Иван Козарев, Илия Вълчков, Йорданка Николова, Комсомолска, Митко Палаузов, Павел Георгиев, Петко Славейков, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Черно Поле: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Займов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Иван Вазов, Илия Вълчков, Комсомолска, Коста Йорданов, Павел Георгиев, Пионерска, Свилен Русев, Христо Ботев, Яким Гергов

Община Чупрене  

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горни Лом

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долни Лом: Лиляна Димитрова

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Репляна: VII, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Търговище, Общ. Чупрене: Безименна

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Чупрене: Асен Балкански, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четири, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Протопопинци: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 11.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Върбово, Общ. Чупрене: 154046, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща