ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Кюстендил за периода 11 - 15 март 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
83
article picture alt description

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв.23, УПИ Іх-252

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Горна Козница: местност Абрашица, УПИ Іх-252

Община Бобошево  

На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Усойка: Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

Община Дупница  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Васил Левски, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Любен Каравелов, местност Дренски Рид, Николаевска, Опълченска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 11.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дяково: УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв.20, УПИ ХІV

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Дупница: 68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв.20, УПИ ХІV

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Кременик: XxII-98, Кв.10

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Мламолово: Ix-25, Кв.9, Iх-179, Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Пиперево: 56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII, Кв.39

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Блатино

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Дяково

На 14.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Самораново: 65245.7.846, Акация, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

Община Кочериново  

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мурсалево: 200002, 244, Кв.12, II-353, Кв.11, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

Община Кюстендил  

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бандерата, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С.Багренци и С.Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, УПИ IV-331, Кв.42, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Гърляно: махала Реката

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Батак, Герена, Кадин Мост, местност Турски Гробища, Морава, Рила

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Драговищица, Общ. Кюстендил: IV , Кв. 77, Стопански Двор, Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Полска Скакавица: 393025, махала Бойчовци, махала Терзийска

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Стенско: 240 Кв.13, извън регулацията, Стенско

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Шипочано

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Шишковци: Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горна Гращица: XIII-212.Кв.18, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Болшевик, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Коняво: 000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Драките, местност Маровски път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, УПИ ХIII-12 Кв.2, Христо Смирненски, Щастие

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: местност Дренов Дол, местност Николичевски път, София

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Велбъжд, Георги Бенковски, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, М.Присоето, Мусала, Никола Вапцаров, Николичевски път, Овощарска, Овощарски Институт, Панайот Волов, Рила, Стоян Лудев, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черемидарница, Черенец, Ябълка

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, извън регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Цървеняно: 002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест.Пояница

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198, Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Река Бистрица, местност Соволска Река, Овощарска, пи 87062.11.80.1, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 11:00 - 14:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908, Кв.61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 11:00 - 14:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Мазарачево: махала Боровица, махала Валявица, махала Маренска

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Блатец, Общ. Кюстендил: махала Граньова

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Дождевица

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Лисец, Общ. Кюстендил: 000520

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Радловци: IV-132, Кв.12

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Егълница, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, местност Белуток, местност Брегове, местност Долбин, местност Модро Поле, местност Спротива, местност Станчовица, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, УПИ III - 163, Кв.28, УПИ-XVII-494, Кв.14, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Болшевик, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Берсин

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Долна Козница: 22112.500.2

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Друмохар: махала Брашненица

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Кюстендил: местност Николичевски път

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Лиляч: местност Войника

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Невестино, Общ. Невестино: УПИ XVIII - 221 Кв.39, I-446-За Църква, Кв. 43, VI-124, VIII - 298, Кв. 37, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ ІХ-61, 63, 70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Неделкова Гращица

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, УПИ IX-142, Кв.15, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Плешивец: Дванадесета

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, местност Шамака, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Цървеняно

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Четирци: М.Топилата, махала Ямен, УПИ VI-127 Кв.15

На 13.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 17.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Индустриална, Соволска

Община Сапарева баня  

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, 53254.50.46, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. Грабежо, местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Паничище: 300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970, II, II, Кв.8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І , Кв. 70, УПИ III, УПИ VIII Кв.10

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Ресилово: XI-742, Кв.53, 026170, 027007, 100005, III-548, Кв.58, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672, Кв.36, ХIV-11, Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Самораново: 65245, 6, 153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.005, 65365.601.964, 65365.602.602, I , Кв.74, III, Кв.125, LXXVІ, Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LXXX, Кв.74, LXXXIV-2797, Кв.74, XVIII, Кв. 98, ІІІ-3071, Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, пи - 1351, пи Lxxxііі; Кв.74, пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ Ix-999, Кв. 33, УПИ Lxxx, Кв.74, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759, Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Златни Брегове, Липа, местност През Реката, Панайот Волов, Рилски Езера, Синчец

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Ресилово: 027007

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща