ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Благоевград за периода 27 - 31 май 2019 г. - 1 част

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 28.05.2019 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Банско: Братя Миладинови 13, Иван Джолев Улично Осветление, местност Рупчовец База, Кафе, Фуражомелка, Гатер, Стопанска Постройка, Дърводелски Цех, Магазин, Цар Симеон

На 28.05.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Добринище: Незнаен Воин Комплектен Трафопост Ктп 2х630

На 28.05.2019 г. /10:30 - 14:30 ч./ - Банско: Бъндерица 1, Васил Кънчов 4 1, 8 1, 2 А, 4, 8, 2, Кир Благо Тодев 12, Лазар Герман 6, Б, 6 1, 6 Апартамент, 10, 4, 2, 8, Пералня, 4, 1, 6 Общ Електромер, местност Забиница Склад, Плиска 10 1, 26, 30, 24, 27, 35, 10, 21, 39, 33, 29, 12, 34, 32, 38, 22, 25, 41, 17, 28, 6, 23, 36, 31, 12 А, Уста Тодор 11, 17, 3, 5, Магазин Моторок, 13, 1, 31, 15, 9, 7, Цар Симеон 19-21 Б, 1, 19-21 1, 11, 19-21 А, 19 Б, 13 А, 19-21, 13 Б, ТП Бензиностанция, Явор 2, 4

На 29.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Банско: 5-ти Октомври 14, 12, Баньо Маринов 3, 7, 11, 13, 19, 15, 13, 9, 5, България 32, 40, 41, 26, 45, 47, 30, 42, 36, 34, 38, 28, Глазне 7, 7, Гоце Делчев, Градски Парк до Хотел Пирин, Димитър Талев 10, 4, 2, 1, 6, 8, Илинден 1, Луи Пастьор 6, 4, 1, 2, Н. Й. Вапцаров 4, Неофит Рилски 2, Охрид 16, Цар Симеон 73, 70, 67, 72, 71, 75, ТП Хотела

На 29.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Добринище: Даме Груев 2

На 29.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Банско: Еделвайс 3, Найден Геров 2, Симеон Молеров 1, Сливница 3, Цар Симеон 86, 88, Яне Сандански 2

На 30.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Банско: 02676. 501. 4674, Борис Голев 5, 5, България 67, 43, Георги Голев 1, Забиница, Княз Борис I 7, местност Забиница Работилница, Работилница, Склад, Магазин, Жилищен Комплекс, Магазин, Цех, Цех, Стол, Кафе, Неуточнен Адрес 1 Вход Благоевград, Опълченска, Отец Стефан Камберов 1, Патриарх Евтимий Офис 3, 2 А, 2, 11, Плиска 4, 15, ТП Мостове, 3, 6, 2, 5, 8, 16, 19, 7, 13, Родопи 14, Цар Симеон 1, 2, 2в Обект, 41, 2в Обект, Яне Сандански 4, ТП Мостове

Община Благоевград  

На 30.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски 5, 13, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИ V-45, кв. 7, УПИ XVI-163, 164, кв. 8, Жилище, 1, 02028

На 28.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Владо Черноземски 18, 24, 7, 11, 5, 24а, 22, 20, 9, Генерал Тодоров 17, 6, 2, 4, 13, 11, 12, 19, 10, 15, Майор Стефан Иванов 12, 18, 10, 1-В, 5, 4, 6, 11, 8, 7, 1, 16, 9, 5а, 3, 2, 14, Св. Св. Кирил и Методий Ііі Оу, Скаптопара 21, 24, 16, 14, 12а, 18, 12, 10, УПИ-VII-380, кв. 9

На 28.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Българчево: местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, кв. 5, Жилище, Къща

На 28.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Ален Мак 8, Жилище, Арсений Костенцев 29, 29, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 16, Васил Левски 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 28, 31, 27, 14, 10, 33, Васил Левски 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Д-Р Христо Татарчев 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, Даме Груев 34, 36, Иван Михайлов 45, 41, 39, 47, 43, 43а, Илинден 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, Илинден 9, 7, 11, Илинден 1 Бърза Закуска до Входа На Езикова, Илинден 2, Искър 13, Крали Марко, Крушево 5, Люляк 21, Майор Стефан Иванов 13, 15, 1, 32, 30, 24, 2, 21а, 26, 27, 22, 17, 23, 29, 19, 28, 3, 20, 25, 21, Марица 13, 17, 15, 4, 4, 21, 2, 19, 6, 23, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Жилище, 1,,, Къща, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Имот №108032, Огражден 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 25, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, Петко Д. Петков 10, 13, Петър Зографски 7, 14, 5, 3, З, 11, 13, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, Полк. Кирил Чамишки 2, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, Стефан Стамболов 12, Струмско Център Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Тодор Александров 28, 30, 30, Тодор Александров 71, Цар Симеон 26, 14, 28, 33, 24, 22, 29, 20, 18, 30, 27, 16, 31, 35, Яне Сандански 15, Помощно Стопанстово

На 28.05.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Габрово, Общ. Благоевград: 14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, Синаница / Реката, Тугулска, Жилище, Къща

На 28.05.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 28.05.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Велковци, Горно Лешко Жилище, Жилище, Жилище, Жилище, Долно Лешко Жилище, Помпа За Напояване, Офис, Жилище, Офис, Жилище, Ресторант, Офис, Къща, Омчорник, Жилище, махала Корянска, местност Реката-Чуката, местност Селището, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград, Жилище

На 28.05.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Обнова: Ив. Вазов 5а

На 28.05.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Падеш: Бреза 7, Поща, Будишка Жилище, махала Ушите, Месност Миджевци Помпа За Напояване, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Пушовица, местност Ридината, местност Стопански Двор, местност Ушите, местност Чокарци, Падеш Жилище, Овчарник, Жилище, Обор, Жилище, Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, Жилище, Сладкарница, Фурна, Аптека, Жилищна Сграда, Офис, Магазин, Помпа За Напояване, Здр. Служба, Жилище, Офис, Жилище, Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, Жилище, Жилище, УПИ I-219, кв. 17, УПИ II-207, кв. 13, УПИ V-74, кв. 5, Гараж

На 28.05.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак 13, 8, Жилище, Антон Чехов 1, Армутлука, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 32, 36, 2, 16, Васил Левски 42, 65, Владо Черноземски 3, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Даме Груев 36, Еленово Жилище, 173, Зеленка 5, Иван Гарванов 1б, Илинден 23, 14, Искър 13, Карамихайлов Бунар, Коста Босилков 3, Липа 2, Любен Каравелов 6, Люляк 21, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом. С-Во, Помпа За Напояване, Жилищна Сграда С Магазини , местност Под Черквата Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1,,, Къща, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Помощно Ст-Во, Имот №108032, местност Реката, Неуточнен Адрес ТП Горско Стопанство, Николай Петрини 42, Обел 4, Огражден Жилище, 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 14, 25, Пенков Чифлик Ш. 39, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин Жилище, Покровнишко Шосе 14, Производствена База-Бетонов Въ, 61, Мотел С Търговска База, Офиси, Магазин За Мебели и Офиси, Помпа За Напояване, 22, Полковник Дрангов 100, Река Бистрица, Струма 17, Жилище, 15, 9, Струмско Център 21, 2, Гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом. С-Во, Рибарник, Христо Чернопеев 2, Яне Сандански 15, Склад, Помощно Стопанстово

На 28.05.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Мощанец: XVI-122, 123, кв. 14, извън регулация 1, махала Поповска, махала Кантурска Помпа За Напояване, Къща, ПИ №110, кв. 13, ПИ №69, кв. 12, УПИ XI-75, кв. 6, УПИ-16-104, кв. 13, Четирка, Къща, 2, Къща, 1

На 28.05.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Покровник: 3-ти Март 6, Валого, Веселинци, Ленището, местност Гладно Поле Жилищна Сграда- Вр. Стр, местност Ленището, местност Реката, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе 1, 14, 15, Скз Покровник, Агрс Благоевград, Фирма, Поповка 5, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров 7, 11, УПИ I-432, кв. 28, УПИ I-546, кв. 13, УПИ XxxI-78, кв. 6, УПИ-9-369, кв. 17, Хан Аспарух 1, Христо Смирненски 8, Четирка, Помпа, Жилище, 1, Къща

На 28.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Благоевград: местност Под Черквата, Христо Чернопеев 2

На 28.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Мощанец: XVI-122, 123, кв. 14, махала Поповска, махала Кантурска Помпа За Напояване, Къща, ПИ №110, кв. 13, ПИ №69, кв. 12, УПИ XI-75, кв. 6, УПИ-16-104, кв. 13, Четирка, Къща, 2, Къща, 1

На 28.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Покровник: 3-ти Март 6, Валого, Веселинци, Ленището, местност Гладно Поле Жилищна Сграда- Вр. Стр, местност Ленището, местност Реката, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе Скз Покровник, Агрс Благоевград, Поповка 5, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров 7, 11, УПИ I-432, кв. 28, УПИ I-546, кв. 13, УПИ XxxI-78, кв. 6, УПИ-9-369, кв. 17, Хан Аспарух 1, Христо Смирненски 8, Четирка, Помпа, Жилище, 1, Къща

На 28.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Дебочица: Вила

На 28.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Антон Страшимиров 14, 15а, 12, 3а, 15, 18, 3, 11, 17б, 13, 1, 10, 2, 6, 8, 7, 5, 4, 16, 17а, 9, Евтим Драганов 38, Зеленка 1, 7, 23а, 29, 25, 13, 4 Орбита 5а, 23, 15, 23б, 1 Лотос, 17, 9, 2, 17а, 6, 27, 11, 19, 4, 21, Иван Гарванов 34, Иван Михайлов 59, 80, 59, 57 3, 61, Малешево 41, 24, 39а, 31, 28, 26, 37, 35, Мир 20, 26, 2, 15, 12, 4, 7, 22, 16, 17, 21, 28, 9, 21б, 14, 23, 19, 1, 6, 1а, 13, 18, 25, 10, 24, 8, 11, 30, Обел 6, 4, 2, 8, 11, Орбита 3, 1, 2, 5, УПИ V-3949, кв. 187а, ПИ №04279. 608. 520, Яне Сандански 3, 5, 5, 3, 2д, 2 2, 2 2, 2 2

На 29.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Скаптопара, Ул Иван Михайлов

На 29.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Ален Мак 8, Жилище, Арсений Костенцев 29, 29, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 16, Васил Левски 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, Васил Левски 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 28, 31, 27, 14, 10, 33, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Д-Р Христо Татарчев 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, Даме Груев 34, 36, Иван Михайлов 45, 41, 39, 47, 43, 43а, Илинден 2, Илинден 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, Илинден 1 Бърза Закуска до Входа На Езикова, Илинден 9, 7, 11, Искър 13, Крали Марко, Крушево 5, Люляк 21, Майор Стефан Иванов 13, 15, 1, 32, 30, 24, 2, 21а, 26, 27, 22, 17, 23, 29, 19, 28, 3, 20, 25, 21, Марица 13, 17, 15, 4, 4, 21, 2, 19, 6, 23, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Жилище, 1,,, Къща, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Имот №108032, Огражден 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 25, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, Петко Д. Петков 10, 13, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, Петър Зографски 7, 14, 5, 3, З, 11, 13, Полк. Кирил Чамишки 2, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, Стефан Стамболов 12, Струмско Център Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Тодор Александров 28, 30, 30, Тодор Александров 71, Цар Симеон 26, 14, 28, 33, 24, 22, 29, 20, 18, 30, 27, 16, 31, 35, Яне Сандански 15, Помощно Стопанстово

На 30.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Братя Миладинови, Иван Михайлов 3, 2, Св. Св. Кирил и Методий 2, 2, 2, 6, Скаптопара 11, 5, 3а, 2, 1, 3, Христо Ценин 4, 2, 2

На 30.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Ален Мак 8, Жилище, Арсений Костенцев 29, 29, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 16, Васил Левски 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, Васил Левски 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 28, 31, 27, 14, 10, 33, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Д-Р Христо Татарчев 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, Даме Груев 34, 36, Иван Михайлов 45, 41, 39, 47, 43, 43а, Илинден 1 Бърза Закуска до Входа На Езикова, Илинден 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, Илинден 9, 7, 11, Илинден 2, Искър 13, Крали Марко, Крушево 5, Люляк 21, Майор Стефан Иванов 13, 15, 1, 32, 30, 24, 2, 21а, 26, 27, 22, 17, 23, 29, 19, 28, 3, 20, 25, 21, Марица 13, 17, 15, 4, 4, 21, 2, 19, 6, 23, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Жилище, 1,,, Къща, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Имот №108032, Огражден 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 25, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, Петко Д. Петков 10, 13, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, Петър Зографски 7, 14, 5, 3, З, 11, 13, Полк. Кирил Чамишки 2, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, Стефан Стамболов 12, Струмско Център Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Тодор Александров 28, 30, 30, Тодор Александров 71, Цар Симеон 26, 14, 28, 33, 24, 22, 29, 20, 18, 30, 27, 16, 31, 35, Яне Сандански 15, Помощно Стопанстово

На 30.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Грамада Жилище, Еленово 20, Кузман Шапкарев 5, М. Чикуто 04279. 35. 1, местност Герено Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда,,, Стопанска Постройка, Помпа За Напояване, местност Среден път-Ш-9 Помпа За Напояване, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир 28, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски 13

На 30.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бучино: Ахмедово, Бучака, до Моста На Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци Къща, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, Местността Чукарски Рид Скз Бучино, Стопанска Постройка, Община Благоевград, махала Тасковска, Текето, Гараж, Къща, Жилище, Къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 30.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Българчево: 061033, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, кв. 5, Жилище, Къща, Жилище

На 30.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дренково: махала Балевска Вила, местност Реката Къща, ПИ №081045, С. Дренково, Община Благоевгр Д, Старите Къщи-Р, Къща, Помпа За Напояване, Къща

На 30.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, База, Работилница

На 30.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лешко: 2, 1, 1

На 30.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Логодаж: Гръчка махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Кръста, местност Палански Валог, Юрто, Селскостопанска Постройка до 3,,, Стоп. Постройка, Жилище

На 30.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Разлог: Света Екатерина 30

На 30.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Рилци: кв. Хисарлъка, местност Тополите, УПИ VI-465, кв. 27, Цигларката

На 31.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски 35, 46а, 41, 34, 31, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 38, 45, 33, 52, 50, 49, 35, 37, 36, Дойран 15, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 2, 1, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6

На 31.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Ален Мак 8, Жилище, Арсений Костенцев 29, 29, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 16, Васил Левски 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, Васил Левски 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 28, 31, 27, 14, 10, 33, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Д-Р Христо Татарчев 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, Даме Груев 34, 36, Иван Михайлов 45, 41, 39, 47, 43, 43а, Илинден 9, 7, 11, Илинден 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, Илинден 1 Бърза Закуска до Входа На Езикова, Илинден 2, Искър 13, Крали Марко, Крушево 5, Люляк 21, Майор Стефан Иванов 13, 15, 1, 32, 30, 24, 2, 21а, 26, 27, 22, 17, 23, 29, 19, 28, 3, 20, 25, 21, Марица 13, 17, 15, 4, 4, 21, 2, 19, 6, 23, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Жилище, 1,,, Къща, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Имот №108032, Огражден 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 25, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, Петко Д. Петков 10, 13, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, Петър Зографски 7, 14, 5, 3, З, 11, 13, Полк. Кирил Чамишки 2, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, Стефан Стамболов 12, Струмско Център Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Тодор Александров 71, Тодор Александров 28, 30, 30, Цар Симеон 26, 14, 28, 33, 24, 22, 29, 20, 18, 30, 27, 16, 31, 35, Яне Сандански 15, Помощно Стопанстово

Община Гоце Делчев  

На 31.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, Пръдлището, УПИ III, кв. 31, УПИ-ІV-270, кв. 28

Община Гърмен  

На 29.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: 034075, Благой Матеров 5, 2, 10, Втора 1a, 1, 2, Горни Бани 1, Двадесет и Девета 11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13, Двадесет и Осма 5, 28, 2, 4, 9, 3, Двадесет и Пета 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10, Двадесет и Първа 44, Двадесет и Седма 4, 5, 1, 2, 6, 8, Двадесет и Шеста 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16, Деветнадесета 11, 16, 13, 15, 17, Димитър Кемалов 41, Иван Вазов 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 17, 55, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 6, 1, 75, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48, Неуточнен Адрес Поща, Площад, Осемнадесета 3, 6, 7, Отец Пайсий 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4, Пета 2, Петдесет А, Първа 2, 8, 4, 14, 17, 13, 6,. 11, 3, 19, 21, 15, 1, Ст 2 Кл. В ТП Огняново 1, Трета 5, 6, 7, Тридесета 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11, Четвърта 12, 14, 3, 8, 10, Четиридесет и Първа 9, 2, 5, 1, 7, 3, Шестнадесета 1

На 29.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рибново: 000317, Землището На С. Рибново, Ііі-966, кв. 56, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Седем 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 6, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, Ливаде, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, Петнадесета 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, Седемнадесета 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Четвърта 4, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2

На 31.05.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Хвостяне

Община Петрич  

На 28.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Беласица: Акация 2, 1, 8, 6, Беласица 38, 50, Поща, 33, 54, 36, 46, 27, 44, 26, 42, 25, 34, 48, 23, 31, Братя Миладинови 8, 2, 6, Георги Бенковски 1, 2, Гоце Делчев 6, 4, 7, 8, 3, 16, 14, 2, 18, 1, 12, 11, Григор Пърличев 8, 10, 12, 6, 1, до Мтп Беласица, Кокиче 7, 9, 10, 12, 8, 3, Осми Март 3, Паисий Хилендарски 7, 4, 6, 2, 1, 3, 5, 11, 9, Раславица 3, 4, Стълб От Вмрнн На ТП Беласица - 3, Стълб При Обекта

На 28.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Александър Унев 7, Атанас Маджаров 32, Бистрица 13, 18, 16, 11, 10, 9, 5, Екзарх Йосиф 52, 25, 53, 58, 57, 60, 55, 49, 51, Иван Тасушев 5, 3, 1, 2, 4, 6, Илинден 7, 5, 1, 3, 4, 8, 2, Княз Борис I 36, 30, 38, 40, 1, 56, 34, 54, 32, Мануш Георгиев 23, 43, 42, 40, 54, 48, 31, 49, 36, 44, 61, 50, 51, 37, 33, 46, 30, 29, 28, 53, 39, 47, 1, 26, 45, 38, 35, 25, 27, 55, 21, Маркова Скала 22, местност Реката Нива, Орището 8, 100, Орфано 1, Отец Паисий 12, Перманик 20, 13, 19, 28, 24, 22, 14, 25, 10, 16, 23, 9, 17, 15, 12, Полковник Дрангов 1

На 28.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Битоля 22, Бъкстон 6, 1, България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Дунав 44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кожух 4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25, Места 14, 11, 8, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6, Никола Вапцаров 8, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1, Петър Берон 14, 15, 14, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 10, Полковник Дрангов 1, Поп Богомил 5, Сандо Китанов 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 5, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Чернопеев 28, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 28.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото

На 28.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долна Рибница

На 28.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич

На 28.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кърналово: Ванюша Валчук 32, 30, 17, 15, 34, 27, 26, Васил Априлов 5, 9, 16, 2, 1, 10, 7, 3, 12, 14, 11, Вит 3, Г. Димитров 38, 30, 29, 50, 31, 46, 42, 44, 27, Георги Раковски 11, 9, 8, 13, 10, 15, извън регулацията 10, 2, 5, 8, 6, 4, Мусала 7, 6, 5, 1, Плиска 12, 1, 5, 18, 7, 6, 2, 15, 4, 14, 20, 11, 13, 9, 19, 17, 21, 16, Полковник Дрангов 24, 26, 6, 20, 13, 16, 19, 7, 21, 23, 3, 10, 22, 9, 5, 29, 15, 18, 30, 17, 8, 2, 28, 14, 25, 4, Симеон Кавракиров 7, 4, 8, 10, 5, Стара Планина 11, 10, Толбухин 12, 14, 18, 10, Цв. Радонов 10, 8

На 28.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов 22, 22, Беласица 33, 46, 10, 41, 9, 37, 25, 40, 44, 28, 38, 23, 15, 23, 24, 11, 14, 36, 30, 34, 17, 16, 18, 38, 42, 26, 22, 12, 32, 29, 8, 13, 35, 7, 20, 31, 21, 19, 27, 39, Вардар 5, 19, 17, 29, 22, 3, 12, 1, 25, 18, 20, 21, 8, 27, 10, 4, 2, 2, 23, 6, 14, 11, 9, 15, 13, 16, Георги Измерлиев 48, 28, 38, 36, 50, 44, 17, 46, 34, 27, 58, 54, 32, 11, 56, 40, 31, 30, 62, 3, 5, 26, 68, 19, 42, 13, 52, 60, Гоце Делчев 63, 41, 29, 33, 43, 42, 27, 61, 9, 18, 30, 54, 35, 32, 44, 31, 46, 40, 34, 57, 36, 45, 65, 25, 37, 48, 46, 41, 56, 58, 52, 39, 38, 47, Мануш Войвода 12, Маркови Кладенци 36, местност Бунаро Стопанска Постройка, Младост 5, 36, 24, Отец Паисий 29, 24, 27, 25, 20, 31, 33, 21, 23, 22, 26, Пирин 15, 13, 19, 7, 25, 10, 17, 23, 21, 5, 11, 1, 6, 2, 21, 4, 22, 12, 9, 3, Русия 13, Салиица, Самуилова Крепост 6, 44, 21, 28, 23, 40, 58, 36, 30, 54, 26, 25, 46, 27, 29, 38, 34, 52, 32, Хоризонт 13, 27, 29, 23, 21, 15, 25, 19, 17, 31, Цар Самуил 37, 30, 45, 28, 3, 14, 9, 11, 13, 22, 16, 2, 6, 43, 29, 27, 33, 26, 51, 20, 10, 18, 12, 15, 17, 21, 49, 1, 8, 7, 23, 25, 34, 32, 47, 35, 4, 31, 41, 24, 39, 19, Яне Сандански 49, 46

На 28.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 010024, Атанас Лютвиев 39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19, България 29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 27, 26, 24, 23, 31, Васил Левски 2, 4, Екзарх Йосиф 22, 20, 33, Македония 1, Михаил Вардев 6, 2, 4, Полковник Дрангов 1, Сандо Китанов 9. Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5, 9 Явор, 3

На 28.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Струмешница: 19

На 28.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Каймак Чалан 28, 26, 17, 20, 24, 22, Оборище 4, 3, 5, 6, 8, 2, 1, 7, Полковник Дрангов 1, Струма 12, 1, 6, Христо Чернопеев 9, 17, 19, 2, 4, 7, 1, 8, 3, 21, 5, 10, 6, Цар Борис III 3, 33, 48, Шипка 19, 13, 7, 9, 5, 11

На 29.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Битоля 22, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Бъкстон 6, 1, България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Дунав 44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кожух 4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25, Места 14, 11, 8, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6, Никола Вапцаров 8, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1, Петър Берон 14, 15, 14, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 10, Поп Богомил 5, Сандо Китанов 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 5, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Чернопеев 28, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 30.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Битоля 22, Бъкстон 6, 1, България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Дунав 44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кожух 4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25, Места 14, 11, 8, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6, Никола Вапцаров 8, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1, Петър Берон 14, 15, 14, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 10, Полковник Дрангов 1, Поп Богомил 5, Сандо Китанов 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 5, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Чернопеев 28, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 31.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Битоля 22, Бъкстон 6, 1, България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Дунав 44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кожух 4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25, Места 14, 11, 8, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6, Никола Вапцаров 8, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1, Петър Берон 14, 15, 14, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 10, Полковник Дрангов 1, Поп Богомил 5, Сандо Китанов 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 5, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Чернопеев 28, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 3, 13, 1, 5, 9, 7

/Следва/







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари