ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Благоевград за период 18 - 24 февруари 2019 г. - 2 част

Енергетика / България
Галина Александрова
377
article picture alt description

/Продължение от 1 част/

Община Петрич  

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Баскалци

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски Път, Първомайски Път 44, Рокфелер, Цар Борис III

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Марикостиново: Бузлуджа, Главен Път Е-79, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Марица, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Отец Пайсий, Петър Берон

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кавракирово: 1-Кантар Кв. 40, Антон Попов, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Георги Димитров, Димитър Благоев, Илинден, Караач, местност Исмаилица, Местост Караач, Метлата, Митрова Нива, Неуточнен Адрес, Огражден, Пирин, Пърловица, Синчец, Стопански Двор, Тердух, Шипка

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Дунав, Цар Борис III, Червена Скала

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Младост

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Монтана: Хан Кубрат

На 19.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Беласица: Беласица, Васил Левски, Девети Май, Мраморница, Паисий Хилендарски, Плиска, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 19.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Беласица: Акация, Беласица, Братя Миладинови, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, До МТП Беласица, Кокиче, Осми Март, Паисий Хилендарски, Раславица, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта

На 19.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото

На 19.02.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Камена

На 19.02.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Ключ: Ал. Стамболийски, Альоша, Атанас Бубакяров, Беласица, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Илинден, Квартал 50, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Млада Гвардия, Подгорие, Самуилова Крепост, Цар Самуил, Черно Море

На 19.02.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Скрът: Антон Попов, Воденицата

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Беласица: Гарата, местност Бригадирски Стан, местност Зарзалиите, местност Седми Километър, Паприте

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Вишлене

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Гега: Боровичко, Боровичкото

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Долене

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Долна Крушица

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Долна Рибница

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Драгуш

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Дреновица

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Зойчене

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Кладенци, Общ. Петрич

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Кукурахцево

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Мендово: Слопотец

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 010024, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Джевезлъка, Димитър Талев, Зиче, Иваник Иловица, Иванок-Калинска Чешма, Капитан Никола Парапанов, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Бухото, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Иловица, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Поляните, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов, Поляните, Първомайски Път, Първомайски Път 44, Рокфелер, Тракия, Цар Борис III, Цар Симеон

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Право Бърдо

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Антон Попов, Беласица, Беласица, Вардар, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Гьоло Оризарнико, Златарево, извън регулацията, извън регулацията, Македония, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Алачевото, местност Бунаро, местност Моста, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Стопански Двор, местност Траканите, местност Чалията, местност Чалията, местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Младост, Младост, Москва, Неуточнен Адрес, Огражден, Огражден, Оджовица Чалията, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Пирин, Преслав, Рила, Русия, Русия, Салиица, Самуилова Крепост, Спартак, Х-245 Кв. 64, Хоризонт, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански, Яне Сандански

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Струмешница: Струмешница

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Чурилово

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Чуричени: 000248, местност Куково

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Богородица

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Долно Спанчево: местност Реката

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дреново, Общ. Петрич

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Кавракирово: 1-Кантар Кв. 40, Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Караач, Маркови Кладенци, местност Исмаилица, местност Ризово Дере, местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Митрова Нива, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Пърловица, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Тердух, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Черни Черници, Яне Сандански, Янтра

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Кърналово: 098002, М. Чикуто-2, Арда, Бельовица, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г. Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Дечев Бунар, Долни Лозя, Змиярнико, Иван Вазов, извън регулацията, Илинден, Капанлъко, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, местност Бельовица, местност Борсата, местност Германско Летище, местност Горни Бари, местност Дабето, местност Джуново, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Подливарски Път, местност Порой, местност Слонищата, местност Сукако, местност Фабриката, местност Чикуто, местност Юрето, Мишалъко, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Слонищата, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня на Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, УПИ 101021 извън регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв. Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Марикостиново: 1-141, Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Засеко, Иван Вазов, извън регулация, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Михнево: Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджаница, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, извън регулация, извън регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Местносt Скалето, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Младост, Червен Път

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Рибник: Горни Лаки, Трапо

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Мерата, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тафтино, Тракия, УПИ Ііі-131,Кв. 7, Хр. Ботев

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Старчево: XVI-8, Кв. 3, Асанката, местност Асанката, местност Равнако, Над Селото, С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ II, Кв. 11, Солун, Тафтинка

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица, УПИ I-111 Кв. 20, Чучулигово

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Яково

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв. 27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чифлико, Яне Сандански

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Габрене: Аджийца, Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М. Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв. 5

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Генерал Тодоров

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Камена: Воденицата, Динко

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Ключ: Ал. Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген. Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил. Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Баларе, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Гранит, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дол, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Любен Каравелов, Ляшница, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Полковник Дрангов, Свети Георги, Хижа Беласица

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, местност Чалтията

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Доксаница, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 22.02.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Александър Буйнов, Арда, Баучер, Беласица, Братя Миладинови, България, Бяло Море, Валандово, Вардар, Васил Кънчев, Възраждане, Гладстон, Гоце Делчев, Градска, Даме Груев, Демир Хисар, Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев, Кукуш, Лазар Маджаров, Люле Бургас, Македония, местност Яворите, Отец Паисий, Пере Тошев, Петко Р. Славейков, Полковник Дрангов, Пощенска, Родопи, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Славянска, Стою Хаджиев, Тетово, Христо Ботев, Цар Борис III, Яне Сандански

На 22.02.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: местност Чалтията

Община Сандански  

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Дамяница: 034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, местност Мело, местност Метлата, местност Песоците, местност Тухларна, местност Чуката, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-Н Жп Гара, Радецки, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Златолист, Общ. Сандански

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Левуново

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Лешница, Общ. Сандански: Друма, местност Божанковица, местност Друма, Синаница

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Ново Делчево: 019015, 033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Кънлийца, местност Погреби, местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи Май, Пътен Възел Ам Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Поленица: Дабо, Друма, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Сандански: местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Р-Н Пътно Управление, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Спатово: Студената Вода

На 19.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Сандански: Беласица, Димитър Попгеоргиев, Опълченска, Пирин, Свобода, Чудомир Кантарджиев

На 19.02.2019 г. /10:45 - 12:30 ч./ - Кресна: Яне Сандански

На 19.02.2019 г. /10:45 - 12:30 ч./ - Сандански: Берово, Иван Вазов, Свобода, Юрий Гагарин

На 20.02.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Ново Делчево: Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Илинден, Любен Каравелов, Пейо Яворов, Славянска, Хаджи Димитър

На 20.02.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Дамяница: Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Иван Козарев, Комсомолска, местност Метлата, П К Яворов, Радецки, Черно Море, Яне Сандански

Община Сатовча  

На 22.02.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Вълкосел: Свобода

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кочан: Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Единадесета, Здравец, Ивайло, Лиляна Димитрова, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Плиска, Победа, Тодор Каблешков, Тракия, Трета

На 20.02.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Сатовча: Атанас Харизанов, Букет, Васил Даракчиев, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Драгийца, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Площада, Полени, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Юри Гагарин

На 22.02.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Кочан: 012119, Антон Иванов, Беласица, Витоша, Георги Бенковски, Иван Козарев, Люляк, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Площада, Победа, Рила, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Симитли  

На 18.02.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Долно Осеново: 291, Кв. 9, II--255, Долна махала, Лаката, махала Горна, махала Долна, местност Шалевец, Пи-061004 М. Лаката, УПИ 5, Кв. 12, Чардака

На 18.02.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Симитли: Симитли

На 19.02.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Симитли: XxxVII, Коматиница, УПИ II-1437,Кв. 19, УПИ II-1437,Кв. 20, УПИ XVIII-437, УПИ-XlII-1437,Kb. 14

Община Струмяни  

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Вракуповица

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гореме

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Рибница

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Добри Лаки

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Каменица, Общ. Струмяни

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Клепало

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Колибите

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кърпелево

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Раздол

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Седелец: Валого

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Цапарево: VI-69, Кв. 69, махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Седелски Рид, махала Чуките, УПИ Хх, Кв. 12 Бивш Стопански Двор

Община Хаджидимово  

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Копривлен: Александър Стаболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Петър Берон, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Симеон, Юрий Гагарин

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща