ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Враца за период 2 - 8 февруари 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
387
article picture alt description

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 06.02.2019 г. /10:00 - 10:10 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Бъркачево: 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Кр-Ще Л.Каравелов Ал.Стамболийски, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 05.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Крайбрежна

На 06.02.2019 г. /10:00 - 10:10 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Габаре: Акация, Белия път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка

На 06.02.2019 г. /10:00 - 10:10 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка

На 06.02.2019 г. /10:00 - 10:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище, Кръстовище Хр.Ценов Ангел Кънчев, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 06.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 06.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 06.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Кр-Ще Петко Коташки и Цар Асен, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

На 07.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Васил Левски, Крайбрежна, Любомир, Сладница, Христо Ботев

На 08.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Васил Левски, Климент Охридски, Лозарска, местност Герена, местност Циганския Брод, Хан Крум

Община Враца  

На 04.02.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Мраморен: Вешо Ангелов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Стоянов, Камчия, Клокотница, Кръст.Д.Благоев и Камчия, Люлин, Люляк, Мак, Марица, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Одрин, Опълченска, Пирин, Цар Калоян

На 04.02.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Мраморен: Антон Иванов, Баба Тонка, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Найден Миков, Нено Георгиев, Рашко Гергов, Рупите, Христо Ботев, Юрий Венелин

На 07.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Враца: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Демокрация, Иванчо Цветков

Община Козлодуй  

На 04.02.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: Бели Брег, Васил Друмев, Видин, Иван Вазов, Маршал Бирюзов, Минзухар, Христо Смирненски

На 04.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: Безименна, Васил Друмев, Георги С. Раковски, Иван Димитров, Йордан Юнчев, Ленин, Маршал Бирюзов, Мир, Никола Вапцаров, Христо Смирненски, Яким Деспотов

На 05.02.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: Александър I-ви, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Маршал Бирюзов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 05.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: Витоша, Йонко Милев, Йордан Юнчев, Ленин, Оборище, Огоста, Петко Р. Славейков

На 06.02.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: Бели Брег, Ленин, Погранична, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: Александър I-ви, Александър Стамболийски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Ленин, Стефан Караджа

На 07.02.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: Братя Миладинови, Васил Друмев, Гео Милев, Искър, Кирил и Методий, Ленин, Маршал Бирюзов, Мур

На 07.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: Васил Коларов, Йонко Милев, Йордан Юнчев, Оборище, Огоста, Яким Деспотов

На 08.02.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: Васил Коларов, Гео Милев, Кирил и Методий, Рила, Скът, Стефан Караджа

На 08.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: Акация, Васил Друмев, Вела Пеева, Ленин, Маршал Бирюзов, Стара Планина, Юрий Гагарин

Община Криводол  

На 05.02.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Криводол: 23-ти Септември, Ботуня, Васил Априлов, Венера, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Искър, Олег Кошевой, Освобождение, Панайот Волов, Преспа, Райна Княгиня, Сан Стефано, Септемврийска Слава, Средна Гора, Хан Омуртаг, Царевец

На 04.02.2019 г. /09:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Криводол: Неизвестна

На 05.02.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Криводол: Бул.Освобождение, Васил Коларов, Георги Димитров, Черно Море

На 05.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Криводол: Алабин, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Замфир Попов, Кокиче, Ком, Ленин, Марин Дринов, Освобождение, Пейо Яворов, Пирин, Преслав, Река Лева, Филип Тотю, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Червена Роза, Шипка

На 06.02.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Уровене: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ивайло, Иван Вазов, Кв.18 УПИ 1 - 69, Кв.21, УПИ IV-500.5, Ленин, Никола Вапцаров, Орешака, Поп Андрей, Райко Даскалов, Струма, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чапаев, Шар Планина

Община Мездра  

За периода 04-05.02.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Елисейна

На 04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 09:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч./ На 05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 06.02.2019 г. /11:45 - 12:15 ч./ - Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Зверино: VIII-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Косетрово Бърдо, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Игнатица: 1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Лютиброд: 3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Лютидол

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Мездра: Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 06.02.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница

На 06.02.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Габровница, Общ. Своге

На 06.02.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Еленов Дол

На 06.02.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Злидол: Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 07.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Руска Бела: Александър Стамболийски, Благой Иванов, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Кирил и Методий, Кръстьо Ташев, Митко Палаузов, Мътница, Оборище, Околчица, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цена Ташева, Ятак

На 07.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Мездра: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Рила, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 08.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Крапец, Общ. Мездра: Ален Мак, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Извор, Искър, Камен Павлов, Леденика, Минзухар, Мир, Околчица, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

На 08.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Мездра: Александър Стамболийски, Динко Петров, Любен Каравелов, Околчица, Петко Р. Славейков, Св.Св. Кирил и Методий

Община Оряхово  

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Галово: Акация, Бутанска Падина, Васил Левски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Кокиче, Лозенец, Люляците, Никола Вапцаров, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горни Вадин: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Добруджа, Дунав, Душков Дол, Иван Вазов, Леденика, Любен Каравелов, местност Дунав, Пирин, Сергей Румянцев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Долни Вадин: Ален Мак, Божур, Владая, Дунав, Здравец, Иван Нивянин, Кирил и Методий, Кокиче, Люлин, Люляк, Митре Попесков, Младен Павлов, Никола Марков-Колката, Оборище, Олег Кошевой, Охрид, Павел Корчагин, Паисий Хилендарски, Роза, Ропотамо, Росица, Синчец, Хан Аспарух, Цар Самуил, Цветан Брайнов, Шипка

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лесковец, Общ. Оряхово: Александър Стамболийски, Безименна, Божур, Васил Левски, Вит, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Еделвайс, Есперанто, Здравец, Иглика, Кокиче, Люлин, Мир, Мичурин, Радецки, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Оряхово: Георги Димитров

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Остров: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Бачо Киро, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Канарата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Мак, Малчика, Марин Дринов, местност Мазите, местност Селски Площад, Московска, Никола Войводов, Освобождение, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Пирин, Пиринска, Плиска, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев

Община Роман  

На 05.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Кунино: Акациите, Георги Ив.Димитров, Градище, Йоло Бърдаров, Куна Кралица, Липите, Петко Лалов, Христо Кънински, Цветан Гановски, Цено Тодоров

На 05.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кунино: Катарашка, Кокиче, Люляк, Надлеза, Отец Паисий, Петко Василев, Петко Лалов, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Червеница

На 08.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Роман: Христо Ботев

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща