ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област София област за период 21 - 25 януари 2019 г. - 2 част

Енергетика / България
Галина Александрова
530
article picture alt description

/Продължение от 1 част/

Община Костенец  

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Горна Василица: 3-479 Кв.68 Мах.Пердова, Махала Пердова, Пердова

На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Пи 1928 Част От Упи V, Кв.90, Търговска, Цариградско Шосе

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Бор, Вароша, Георги С.Раковски, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, Пипериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил И Методий, Христо Ботев

Община Костинброд  

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ - Голяновци: Vi-Общ,Кв.25, Георги С. Раковски, Местн.Ул.Централна, Ул Лилия Упи 322 Кв.22, Упи Iv-40 Кв.19, Упи V-Общ. Кв.25, Упи Xix-50 Кв.6, Упи Xxiii-50, Упи Хvі-219, Кв.13

На 21.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 22.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 23.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 24.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 25.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ - Костинброд: Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Кап. Петко Войвода, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море

На 22.01.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - Костинброд: Местн.Малка Падина, Местност Шкендерица, Пи 050020 Цех За Щори

Община Пирдоп  

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ - Бенковски, Общ. Мирково

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ - Златица: Вилна Зона Черешака, Захари И Мария Сергиеви, Извън Регулация

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ - Каменица, Общ. Мирково: Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, Упи Хvііі-117, Кв.6

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ - Карлиево

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ - Мирково: 000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън Регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ - Мирково: Опълченска

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ - Петрич, Общ. Златица: Махала Бодят, П-Л Ііі-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ - Смолско: Кв.33 Упи -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ - Църквище: V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ - Чавдар, Общ. Чавдар: Упи Ххііі-1053, 9-Ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ - Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън Регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

Община Правец  

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Осиковица: Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци

На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Осиковица: Махала Баренска, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Цековци

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л Vi-61, Кв.5

На 24.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Правец: Васил Левски, Възраждане, Вълко Цолов, Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Иван Пеев Маруша, Липа, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Никола Иванов Янин, Осма, Острома, Полска, Поп Марко, Роза, Свети Теодор Тирон, Стара Планина, Стара Река, Упи 225 Кв. 110, Хан Аспарух, Цветко Вълков

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 25.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Север, Трети Март, Упи 225 Кв. 110

На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 23.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, Упи 225 Кв. 110

На 23.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Правешка Лакавица: Махала Церица

На 23.01.2019 Г. /08:00 - 17:15 Ч./ - Своде: Махала Преход

Община Самоков  

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ - Алино: П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48, Упи I-345, Кв.18

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ - Белчин: 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 15-Та, 16-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 286, 3-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Vi.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. Xi, Кв. 57, Община Самоков, Упи 100592 И Упи100606 До Крепост Цари Мали Град, Упи І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ - Белчински Бани: П-Л V Кв,21

На 21.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Доспей

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ - Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 18-Та, 19-Та, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 24-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 3-Та, 30-Та, 31-Ва, 32-Ра, 33-Та, 34-Та, 35-Та, 36-Та, 37-Ма, 38-Ма, 39-Та, 4-Та, 40-Та, 41-Ва, 42-Ра, 43-Та, 44-Та, 45-Та, 46-Та, 47-Ма, 48-Ма, 49-Та, 5-Та, 50-Та, 51-Ва, 52-Ра, 53-Та, 54-Та, 55-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Xviii, Бктп Градина - Ковачевци, Пп Ii,Кв.58

На 21.01.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - Мала Църква

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ - Поповяне: Пи 000368

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ - Рельово: №000527, Извън Регулация, Упи -I Кв.65, Упи Vii- 82, Кв.5

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Самоков: Абаджийска, България, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Елица, Житна Чаршия, Иван Йончев, Искър, Константин Фотинов, Леон Крудов, Манастирска, Местност Дългата Поляна, Местност Мечката, Местност Татарски Брод, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Корчев, Опълченска, Освобождение, Софроний Врачански, Спартак, Тридесети Декември, Търговска, Упи 65231.906.319, Хр.Захариев, Христо Максимов, Цар Борис Iii, Шейново, Шипка

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Самоков: Абаджийска, България, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Елица, Житна Чаршия, Искър, Леон Крудов, Местност Дългата Поляна, Местност Мечката, Местност Татарски Брод, Незабравка, Никола Корчев, Опълченска, Освобождение, Спартак, Тридесети Декември, Търговска, Упи 65231.906.319, Хр.Захариев, Христо Максимов, Шейново, Шипка

На 21.01.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - Самоков: Преспа

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ На 23.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ На 24.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - Ярлово: 1-Ва, 10-Та, 18-Та, 26-Та, 32-Ра, 35-Та, 36-Та, 37-Ма

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ - Ярлово: .Упи Хіі-562, Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 15-Та, 16-Та, 17-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 3-Та, 30-Та, 32-Ра, 33-Та, 34-Та, 35-Та, 36-Та, 37-Ма, 38-Ма, 39-Та, 4-Та, 42-Ра, 43-Та, 45-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Борова Гора, М.Грамаге, Пи 013001 Местност Св.Петка, Пи №578, Стоп.Двор, Упи Xvi Пл.260 Кв.16

Община Сливница  

На 21.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 22.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 23.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 24.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 25.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ - Алдомировци: 16-Та, Алдомировска (Г.Димитров), Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ - Алдомировци: 242068, М.Слатина, 32-Ра, 348, Кв.62, 46-Та, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), Мах.Слатина, Мах.Шишкова

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ - Братушково: V-263, Vii-299 Кв.19, Упи Xvi-300

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ - Гургулят: Xvi-17 Кв.9

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 17 Та, 18 Та, 20-Та, 22-Ра, 3 Та, 500179, 7 Ма, 8 Ма, Xi-1.3 Кв 8, Xvii-418,Кв.51, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Деянова Воденица, Драганица, Махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, Упи 240 Кв.38, Упи Iii-219 Кв.34, Упи Xiv-531 Кв.26, Упи І--410 Кв. 50, Хvii-244

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 18 Та, 22-Ра, Xvii-418,Кв.51, Махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, Упи 240 Кв.38, Упи Iii-219 Кв.34, Упи І--410 Кв. 50, Хvii-244

На 21.01.2019 Г. /12:00 - 14:30 Ч./ - Гълъбовци: 17 Та, 20-Та, 7 Ма, Местност До Село, Упи Xiv-90 Кв.6

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - Извор, Общ. Сливница

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ - Радуловци: Мах.Рейна Река, Хііі-47,Кв.19

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ - Ракита, Общ. Сливница

На 21.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 22.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 23.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 10:00 - 15:30 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ На 25.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ - Сливница, Общ. Сливница

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ - Хераково: Ii-024019, Iii-028096, Кв.1, Iv-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, Vi-028096, Кв.1, Vii-028073, Кв.1, Xii-396 И Xii-397, Кв.39, Ііі-694,Кв.48,Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), М. Балин Дол, Махала Белица, Упи 024020, Кв.4, Упи I-694, Кв.48, Упи V-024020 Кв.4, Упи V-166, Кв.1, Упи Viii-126, Кв.4, Упи Xii-029062, Упи Xxi-342,Кв.37, Хан Кубрат

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Хераково: Махала Белица

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ - Храбърско: I-075017 Кв.54, Ii-044016, Iv-278 Кв.42, Махала Старо Село, Махала Черен Пешо, Местн.Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, Упи -2-Кв.20, Упи 3-076020 Кв.57, Упи I-076022,Кв.57, Упи Iii-1981, Упи-V-18,Кв.3, Черковна

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Храбърско: Махала Старо Село, Махала Черен Пешо, Микроязовир Храбърско

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща