ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София град за периода 30 април - 3 май 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
312
article picture alt description

София-град

Община БАНКЯ  

На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Добруджа, Княз Борис I/Д.Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Отец Паисий, Пейо Яворов, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ ХІІ-720 Кв.81а, УПИ Ххvііі-229,2258 Кв.119, Хисаря

На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, Пейо Яворов, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ ХІІ-720 Кв.81а, Хисаря

На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Шосе Банкя

На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   Еделвайс, Иван Вазов, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, Рила, Сливница, София, Средна Гора, Стефан Стамболов/Будишин/, Цар Симеон, Шипка

На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Сливница, Шосе Банкя

Община ВИТОША  

На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   406-Та, 507-Ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 722-Ра, 774/В.З.Беловодски Път/, I-649,650,Кв.7в.З.Белов.Път, XXV-1012,Кв.94, XXXI-1203, Кв. 2, Акация/Бояна/, Беловодски Път, В.З.Драгалевци, Ваклинец, Владимир Дим.-Майстора/772-, Драгалевци, Къси Дол/В.З.Беловодски Път/, Меча Поляна, Монах Спиридон/501/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Планинарска Песен, Свети Горазд, Стамен Панчев/771/, Ул.Зографи Молерови, УПИ XXIV-1694,Кв.94, УПИ XXVI-1013, Кв.94, Ябълкова Градина

На 02.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:   Бояна, Витоша, Голяма Могила, Голяма Могила/В.З.Киноцентър/, Сири Дол, Тричкова Могила

На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   14-Та /Кв.Симеоново/, 16-Та /Кв.Симеоново/, 18-Та /Кв.Симеоново/, 19-Та /Кв.Симеоново/, 19-Та/275/, 22-Ра/Обеля/, 22/Кв.Симеоново/, 732-Ра/Витоша/, 9-Та, Xxix-445, Кв.23, Боянска Китка/Кв.Бояна/, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З.Симеоново Север, Горска Ела, Жасмин, Калоянова Крепост/731/, Кумата, Оборище, Подграмада, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Севастократор Калоян/Алекса, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, УПИ Ххv-436,Кв.23

На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Яна:   Жп Блок-Гарата, Иглика, Янко Вельов

На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Гергьовче/Драгалевци/, Кимчовец, Ненко Балкански, София,Кв.Драгалевци УПИхіі-234 Кв.101, УПИ XIIi-143, Кв.115 В.З.Драгалевци, УПИ XIIi-243,Кв.115

Община ВРЪБНИЦА  

На 02.05.2019 г. /10:45 - 12:15 ч./ - София:   106-Та, Обеля 2

На 02.05.2019 г. /09:30 - 10:45 ч./ - София:   Обеля 2

Община КРАСНО СЕЛО  

На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - София:   Ул.Деян Белишки , Тодор Каблешков, Ул.409 , Ул.Акад .Георги Наджаков

На 02.05.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - София:   Баба Илийца, Балканджи Йово, Балчик, Плиска/Д-Р Петър Вичев/, Хайдушка Поляна

На 03.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София:   Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Ул.Деян Белишки , Ул.Киро Тулешков 16

На 03.05.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - София:   Бъкстон, Царица Елеонора/Коста Пе

На 30.04.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - София:   Борово, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко, Невестина Скала, Пирински Проход, Подуево, Проф.Д-Р Димитър Атанасов, Родопски Извор, Солун, Хан Паган, Цар Борис Iii/Девети Септ.

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бухово:   Васил Левски

На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   1-Ва, Възраждане /Кремиковци/, Гергана /Кремиковци/, Здравец /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хiv-415,Кв.67, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Ягода /Кремиковци/

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 02.05.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - София:   Арсеналски/Владо Георгиев/

На 02.05.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София:   Данаил Крапчев/442-Ра/, Трифон Кунев/441-Ва/, Чавдар Мутафов/452-Ра/

На 03.05.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София:   Емануил Попдимитров/432-Ра/

На 30.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:   X-1268,Кв.63, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, УПИ Viii-1268,Кв.63

На 30.04.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София:   УПИ VIII-496,498,Kв.31, Чавдар Мутафов/452-Ра/

Община МЛАДОСТ  

На 30.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София:   Младост 1

Община НАДЕЖДА  

На 02.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София:   Надежда 2

Община НОВИ ИСКЪР  

На 30.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Негован:   Васил Левски/Атанас Алексан, Емануил Александров, Иван Грозданов, Искърска, Коцина Махала, Крайна, Могилата, Нагорна, Нов Живот, Разделна, Ридо, Синчец, УПИ XII-621,Кв.43, УПИ Xxi-609 Кв.44, Училищна, Червена Роза

Община ОБОРИЩЕ  

На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Васил Априлов

На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Мадрид

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   663-Та/Овча Купел/, 672-Ра/Овча Купел/, Бойчо Огнянов, Буземска, Драгоман, Земеделска/Яташка/, Крушовски Връх, Лечебен Извор, Любляна/Й.Вишевградски/, Момина Баня, Момкова Баня, Народно Хоро, Овча Купел

На 03.05.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София:   740-Та/Овча Купел/, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв.Горна Баня/, В.З. Горна Баня, В.З. Горна Баня УПИ I-920, В.З. Горна Баня, УПИ Xі-1055, Кв.80, Вейниче, Горна Баня, Две Липи, М-Т Горна Баня, М. Стубело, Обзор, Олдашевец, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/

Община ПАНЧАРЕВО  

На 02.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Кокаляне:   Вилна Зона Бяла Нива, Ела, Цар Иван Асен Ii/Петър Янев

На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кокаляне:   37914.6848.1617, Вилна Зона Бяла Нива, Грамада, Димитър Благоев, Лъката, Петров Кладенец, Цар Иван Асен Ii/Петър Янев

На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София:   Цар Иван Асен Ii

На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична:   Местн.Елата, Местн.Пържови Кошари, Тупанкови Кошари

На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана:   Ix - 6, Xvi-58, М. Църна Трева, Мах.Джамбова, Мах.Календарова, Мах.Кьосева, Мах.Масова, Мах.Тодорова, Мах.Чорбаджийска, Мах.Чорбаджийска, Махала Бурнаска, Махала Турмачка, Махала Чаршийска, УПИ Ііі-31, Кв.11

Община СЕРДИКА  

На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София:   Жак Дюкло, Лавандула, Липов Цвят

На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Фондови Жилища

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   Проф. Христо Данов, Симеоновско Шосе

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща