ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Видин за периода 22 - 25 април 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
558
article picture alt description

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Брегово  

На 22.04.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Брегово, Общ. Брегово:   Адалберт Антонов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Белене, Георги Дамянов, Гоце Делчев, Емил Марков, Ернст Телман, Константин Фотинов, Сергей Румянцев, Тодор Петров, Толбухин, УПИ-255, Цар Иван Срацимир, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чарлз Дарвин, Шипка

Община Видин  

За периода 23-25.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бела Рада:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ XI-276 Кв.11, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Новоселци:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Път 14, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, ул.Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

На 23.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Видин:   Първа

На 23.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Синаговци:   Втора, Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта

На 24.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Видин:   10971.511.68 Зсз, Александър Стамболийски, Безименна, Западна Складова Зона, Зсз, Зсз Парцел 4-5104 Кв 583, ПИ 10971.511.47 Зсз, Тодор Велков, Узунова, УПИ V 5105 Кв 583, Широка

На 24.04.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Видин:   Път, Южна Пром.Зона

Община Димово  

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Бела:   I Кв.64, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Гранитово, Общ. Белоградчик:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, ул.Тринадесета №6 УПИ IV-10 Кв.2, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Кула  

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Големаново:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Подгоре:   56980.47.57, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В.Сталин, Кв.7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К.Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, УПИ XxIV-643 Кв.54, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Раковица:   236005, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Трета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Осма, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Старопатица:   336002, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Толовица:   Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Цар Шишманово:   070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Шишманово

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Извор Махала:   32439,117, Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Киреево:   140203, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кула:   Александър Стамболийски, Никола Петков

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Раковица:   251001, Осемдесет и Втора, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Седма, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Петдесет и Втора, Петдесета, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Четвърта, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета

Община Ружинци  

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бело Поле, Общ. Ружинци:   23 Септември, Васил Коларов, Георги Кирков, Живко Пуев, Къкринско Ханче, Мико Нинов, Милко Томов, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Толбухин, Трайчо Костов, Чиган

Община Чупрене  

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белоградчик:   Мтп-Бунгала /Военни/ . Чачин Камък

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Протопопинци:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 22.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Боровица, Общ. Белоградчик:   Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, УПИ 17 Кв 47, УПИ XxVII-394,Кв.14, УПИ Х,Кв.12, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 22.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Търговище, Общ. Чупрене:   129005, Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 22.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Яньовец: махала Фалковец

На 22.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Търговище, Общ. Чупрене:   Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща