ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София град за периода 22 - 25 април 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
425
article picture alt description

СОФИЯ ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   269 Кв.42, УПИ Vі-1445, VII-7132, Кв.41а, Авлига, Васил Петлешков, Елиса, Жан Дьо Лафонтен, Иван Вазов, Изгрев, Княз Борис I/Д.Благоев/, Кочо Честименски, Кресна, Методи Иванов, Перуника/Х Конгрес на БКП/, Райна Княгиня, Рила, Синеморец, Сливница, София, Средна Гора, ул. София, УПИ VI Кв.1, УПИ VII-2743 Кв.7, УПИ ХХVІІІ-539, Кв.43, Хан Аспарух, Цар Симеон, Чавдарица, Чешма II, Шипка

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Житен, Общ. Столична:   Възрожденска

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   20 Април, Ген.Стефан Славчев, Георги Сава Раковски, Пейо Яворов, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ Хіі-720 Кв.81а, Хисаря, Шейново

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   V-1719, Шейново

На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   В.З. Градоман, Детелина, Заря, Копривщица, Кракра, Мальовица/Комсомолска/, Огражден, Приморска, Хан Кардам, Хан Крум, Хан Омуртаг

На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София:   Мальовица

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   20 Април, Ген.Стефан Славчев, Георги Сава Раковски, Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Шейново

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   V-1719, Шейново, Шосе Банкя

На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Добруджа, Княз Борис I/Д.Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Отец Паисий, УПИ ХХVІІІ-229,2258 Кв.119

На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Иваняне: ПИ 32216.2340.57

На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София:   Алое, Арх.Георги Ненов/3029/701/, Сливница, София, Хан Аспарух

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   Варна, Восток, Еделвайс, Есперанто, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, Максим Горки, Петко Д.Петков, Св. Св. Кирил и Методий, Свилен Миланов, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Христо Смирненски

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Шосе Банкя

Община ВИТОША  

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Владая:   22-ра, II-3477, Кв.916, Буков Дол, Войнишко Въстание, Здравец, Кайлъка, Лесковец, Марин Чукар, Ново Село, Пирин/Дупките/, Суха Лешница, Хеброс

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   1-ва, Александър Костов, Ангел Букурещлиев, Боянски Водопад, Ген. Ковачев, Драгалевци, Елена Снежина, Камен Дял, Козяк/Александър Костов/, Кумата, Лескова Гора/Витоша/, Нарцис/Методи К.Димитров/, УПИ ХVііі-208,Кв.3а, Цар Иван Александър/Симеон, Ябълкова Градина

На 22.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:   Беловодски Път, Ботко Войвода/611/, Панорамен Път, Резньовете

На 23.04.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София:   Акад.Илчо Димитров, Асен Йорданов/486-та/, Българска Легия, Бяла Акация, Бяло Поле, Гатьо Шишков/492-ра/, Екатерина Ненчева /448-ма/, Емилиян Станев/490/, Крушовски Връх, Кръстова Вада, Манастирски Ливади, Манастирски Ливади УПИ Х-499, Манастирски Ливади-Запад, Манастирски Ливади-Запад, Ралевица, Ралевица, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Суходолска, Тодор Джебаров/417/

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   713-та/Витоша/, XVIII-63,Кв.40, Александър Пушкин, Ардино, Багра, Д-Р Д.Съселов, Дъбова Гора, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Калинка, Карамфил, Маринковица, Медвен/Маргарита Георгиева/, Панорамен Път, Проф.Николай Державин, Цар Борис III/Девети Септ., Явор/Малчика/, Явор/Цв.Божков/

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   773-та/Витоша/, Андезит, Боянска /Драгалевци/, Васил Чекаларов, Голяма Могила, Детски Мир, Здравец, Кумата, Саша Попов, Секвоя

На 24.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София:   410-та, 416/Драгалевци/, XVІІ-844 Кв.12 Симеоново-Драгалевци, Българска Легенда/416/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Веда Словена/412/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Змей Горянин/408/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Иван Гологанов/411/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Йоан Кукузел/418/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Манастирски Ливади, Мно Парк Люлин, Стефан Веркович/419/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Цани Гинчев/420/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 24.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София:   1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Акад.Сандерс, Андрей Бачковски, Бойка Войвода, Драгалевци, Лешникова Гора, Мащерка, Планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Природен Парк Витоша, Проф. Боньо Ангелов

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   1-ва, Бял Равнец/621-ва/, Войнишко Въстание, Здравец, Панорамен Път, Свети Никола

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София:   410/Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Драгалевци, Драгалевци Разш.Север УПИ IV 1152, Еловица /Кв. Драгалевци/, Захари Зограф, Илинден/Драгалевци/, Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, УПИ II-877,Кв.91б, УПИ XVII-1054,Кв.916

На 25.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София:   Мно Парк Люлин

На 25.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София:   Акад.Петър Динеков/445-та/, Захари Зограф, Кимчовец, Крушова Градина, Хмел

На 25.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София:   Местност Ботаническа Градина

Община ВРЪБНИЦА  

На 23.04.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Волуяк:   Божур, Огоста, Пламък, Сердика, УПИ XV-380 Кв.30

На 23.04.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Мрамор, Общ. Столична:   I-758,II-758,Кв.9, Васил Левски/Мраморско Шосе, Руйни Води

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 22.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София:   Александър Стамболийски, Зона Б-5, Одрин

На 22.04.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ - София:   Княз Борис I, Лавеле, Лавеле / ул.Позитано, Манол Тошев, Позитано, Света София

Община ИЗГРЕВ  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   Дианабад, Цариградско Шосе/Тракия/

На 22.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София:   Елемаг, Ж.К.Изгрев

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 23.04.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ - София:   Алабин И.Вл., Княз Борис I, Три Уши/Адалберт Антонов/, Цар Самуил

Община КРАСНО СЕЛО  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   Доспат

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   Лагера

На 24.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София:   Ген. Суворов, Майор Горталов, Тодор Каблешков, Цар Борис III/Девети Септ.

На 25.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София:   Борово, Горски Пътник, Красно Село

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бухово:   Васил Левски

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   1-ва, Възраждане /Кремиковци/, Гергана /Кремиковци/, Здравец /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, ХIV-415,Кв.67, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Ягода /Кремиковци/

На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Долни Богров: УПИ XXII-5, Кв.13

На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София:   2-ра /Враждебна/, 3-та /Враждебна/, 3-та /Нова Враждебна/, 39-та /Враждебна/, 4-та /Враждебна/, 51-ва /Кв.Враждебна/, 54-та /Враждебна/, 573-та/Кв.Левски/, 58-ма /Враждебна/, 68-ма /Враждебна/, 8-ма /Враждебна/, II-402, Ботевградско Шосе/Мизия/, Враждебна

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ - София:   Арсеналски/Владо Георгиев/

На 22.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София:   Ангел Каралийчев/433-та/, Асен Разцветников/431-ва/, Братя Чакрин /438-ма/, Константин Петканов/437-ма/, Проф.Васил Стоин/440-та/, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, ул. 441 , ул. А.Караличев, ул. Е.Попдимитров

На 22.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София:   Банат, Никола Й.Вапцаров, Орел, Рилски Езера, Сребърна/Първомайска/

На 23.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София:   Асен Йорданов , Аспарух Лешников , Атанас Дуков, Борис Руменов/482-ра/, Димитър Бояджиев/475-та/, Могилата, Сашо Николов-Сладура/483-та, Филип Кутев, Хижите

На 24.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София:   Иван Радоев/456-та/: , Никола Недев

На 24.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ - София:   Тодор Ф. Чипев, Чавдар Мутафов/452-ра/

На 25.04.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ - София:   Симеоновско Шосе, Чавдар Мутафов

Община ЛЮЛИН  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ - София:   Люлин 10

На 22.04.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 23.04.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 25.04.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - София:   Люлин 6

Община МЛАДОСТ  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София:   Младост 4

На 24.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - София:   Ален Мак / Горубляне, Аспарух Лешников/484-та/, Деян Попов, Искър / Горубляне, Крайречна, Лазар Плачков, Околовръстен Път, Петър Дипларов, Самоковско Шосе, Симеоновско Шосе, Хан Аспарух / Горубляне, Царица, Царица Йоанна

Община НАДЕЖДА  

На 23.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:   Болярска/Ст.Пешев/

Община НОВИ ИСКЪР  

На 24.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Световрачене:   65601.54561, Войнишки Път, Дружба, Железопътна, Здравец, Кокиче, Липа, Локорски Път, М. Могилата, Македонска, Младост/Вине Тодоров/, Софийска/Иван Парев/, Тракийска Могила, УПИ-І-559 Кв.51

На 25.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър:   Мест.Падината

На 25.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Подгумер:   Лилячето

На 25.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Световрачене:   Пунга, Синчец/Йордан Стоянов/

Община ОБОРИЩЕ  

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Васил Левски

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 22.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София:   Местност Бонсови Поляни

На 23.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София:   Никола Петков/П.Напетов/

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Марин Дринов, Овча Купел 2, Промишлена

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Овча Купел 2, Промишлена

Община ПАНЧАРЕВО  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево:   460.157.471, VI-752630490235, Детски Град, М.Детски Град, ПИ №184, Местност Дупките, Пи-560, К.Л.759, М.Дупките, Самоковско Шосе, УПИ І-752630490235

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София:   VII-178,Кв.21а, М-Ст Детски Град До Маунтин Вю

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична:   Местн.Елата, Местн.Пържови Кошари, Тупанкови Кошари

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана:   IX - 6, XVI-58, М. Църна Трева, Мах.Джамбова, Мах.Календарова, Мах.Кьосева, Мах.Масова, Мах.Тодорова, Мах.Чорбаджийска, Мах.Чорбаджийска, махала Бурнаска, махала Турмачка, махала Чаршийска, УПИ Ііі-31, Кв.11

На 23.04.2019 г. /08:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична:   Белишако, М.Запальето 29150.7110.1192, местност Елата, местност Пържови Кошари, ПИ 29150.7110.973, Тупанкови Кошари

На 23.04.2019 г. /08:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Плана:   56624.7202.153, Ix - 6, XVI-58, В.З.Кантона, М. Църна Трева, Мах.Горна Календарова, Мах.Джамбова, Мах.Календарова, Мах.Кьосева, Мах.Манчева, Мах.Масова, Мах.Новачка, Мах.Риджова, Мах.Тодорова, Мах.Чорбаджийска, махала Бурнаска, махала Велчева, махала Славкова, махала Турмачка, махала Чаршийска, ПИ 976, УПИ ІІІ-31, Кв.11

На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Плана:   Мах.Календарова, Мах.Манчева

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична:   Вилна Зона Косанин Дол

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кокаляне:   Александър Генков/Г.Панков/, Искър, Кръстан Младенов, Околовръстна, Св.Св.Кирил и Методий/Симео, Стефан Караджа/Лазар Симов/, Цар Калоян/Любен Янков/

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево:   XVII-2912,Кв.10а, XX-2298 , Косанин Дол, Забел, Косанин Дол, местност Косанин Дол, местност Ширините, Ширините

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: местност Косанин Дол

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кокаляне:   Бор, Буката, Вец Кокаляне, Вилна Зона Батиница, Държов Дол, Петров Кладенец, Пролет, Самоковско Шосе, Теменуга, Тополите, Явор

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево:   Дебело Гуно, Дебело Гуно, Йованец/Начо Иванов/, Лъката, Люляк/30-та/, Самоковско Шосе

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София:   Самоковско Шосе

Община ПОДУЯНЕ  

На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София:   Хаджи Димитър

Община СЕРДИКА  

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София:   Жак Дюкло, Лавандула, Липов Цвят

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Сливница

Община СРЕДЕЦ  

На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София:   Райко Даскалов 2

На 23.04.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ - София:   Гургулят/Т.Киркова В.Благо/

На 24.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София:   Райко Даскалов

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 23.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София:   1302, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 68134,1610,6157, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс, XIII-348 Кв. 128, Въртопо, Дървеница, Евгений Силянов, Климент Охридски, Малинова Долина, Малинова Долина Изток УПИХІІІ-348, Св. Климент Охридски, УПИ ІІІ-2148, Кв.3 М.Парк Въртопо

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   21 Век, Дианабад , Пъстър Свят

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   21ви Век, Александър Фол, Атанас Иширков, Георги Златарски, Дианабад, Жак Натан, Йордан Трифонов, Пъстър Свят, Пъстър Свят, ул. 255, Христо Вакарелски

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   21ви Век, Александър Фол, Атанас Иширков, Дианабад, Жак Натан, Йордан Трифонов, Проф.Георги Златарски/454-Т, Пъстър Свят, Пъстър Свят, ул. 255 Та, Христо Вакареслки

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София:   IV-2632,3480c, Студентски Град, УПИ І, Кв.120, М. Студентски Град

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   21-ви Век, 255 Та, Алексансър Фол, Атанас Иширков, Дианабад, Жак Натан, Йордан Трифонов, Проф.Георги Златарски/454-Т, Пъстър Свят, Пъстър Свят, Христо Вакарелски

Община ТРИАДИЦА  

На 22.04.2019 г. /10:30 - 12:00 ч./ - София:   617-та, Бокар, България, Комплекс Бокар, Манастирски Ливади - Б

На 23.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София:   Асен Йорданов/486-та/

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща