ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Враца за периода 15 - 19 април 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
635
article picture alt description

Област Враца

Община Враца  

На 16.04.2019 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ - Паволче:   Батак, Безименна, Драва, Дружба, Здравец, Камарата, Княз Дондуков, Ком, Люлин, Мадара, Мусала, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ - Оходен:   9-Ти Септември, Бачо Киро, Георги Димитров, Иван Нивянин, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Малчика, Никола Марков-Колката, Осогово, Петър Дилов, Христо Ботев

На 17.04.2019 Г. /11:30 - 13:30 Ч./ - Оходен:   20-Ти Фефруари, Балкан, Бузлуджа, Георги Димитров, Искър, Йордан Лютибродски, Камен Дол, Максим Горки, Петър Дилов, Ропотамо, Септември, Скът, Христо Ботев, Чапаев

На 17.04.2019 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ - Оходен:   20-Ти Фефруари, Божур, Георги Димитров, Гладно Поле, Детелина, Митко Палаузов, Ропотамо, Септември, Хан Аспарух

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ - Враца:   Кулата, Орешака

На 18.04.2019 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ - Паволче:   Xxv-1, Вежен, Вихрен, Дунав, Еделвайс, Ильо Войвода, Йолковица, Кокиче, Кракра, Купена, Местност Бучил Имот 152002, Мургаш, Мусала, Оборище, Околчица, Перущица, Погледец, Тракия, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

На 19.04.2019 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ - Паволче:   120 М/У Кв. 29 И Кв. 41, Александър Стамболийски, Веслец, Вихрен, Георги Бенковски, Ильо Войвода, Казашка, Камарата, Мир, Мусала, Оборище, Одрин, Околчица, Преслав, Станке Димитров, Струма, Тракия, Христо Ботев, Шар Планина

Община Криводол  

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ - Баурене:   1-Ви Май, Васил Левски, Георги Димитров, Дунав, Дъб, Люлин

На 18.04.2019 Г. /11:30 - 13:30 Ч./ - Баурене:   9-Ти Септември, Байкал, Божур, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дъб, Ивайло, Кокиче, Мусала, Пирин, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 18.04.2019 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ - Баурене:   Ален Мак, Витоша, Вихрен, Дружба, Здравец, Искър, Люлин, Мир, Пирин, Рила, Христо Ботев, Чапаев, Явор

Община Мездра  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - Горна Кремена:   Бяло Море, Георги Димитров, Дойчин, Иван Нинов, Иглика, Ладога, Никола Вапцаров, Райко Даскалов, Христо Гарвански

На 15.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ - Горна Кремена:   Баба Тонка, Боровец, Веслец, Витиня, Георги Димитров, Градище, Иван Нинов, Иглика, Ладога, Паисий Хилендарски

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - Габаре:   Петко Лалов

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - Горна Кремена:   Александър Стамболийски, Батак, Бяло Море, Гаврил Генов, Георги Димитров, Иглика, Косматица, Ладога, Местност Езерото, Партизанска, Райко Даскалов, Роза, Христо Гарвански, Цона Маринова, Юрий Гагарин

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 09:15 - 11:15 Ч.; 10:45 - 11:15 Ч./ - Боженица:   Толовско Ливаде, Тополовско Ливаде

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 09:15 - 11:15 Ч.; 10:45 - 11:15 Ч./ - Елов Дол

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 10:45 - 11:15 Ч./ - Лютидол:   Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 10:45 - 11:15 Ч./ - Типченица:   7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 11:15 Ч./ - Типченица:   7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 11:15 Ч.; 09:15 - 09:45 Ч.; 10:45 - 11:15 Ч./ - Липница, Общ. Ботевград

На 16.04.2019 Г. /10:45 - 11:15 Ч./ - Ребърково:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

На 16.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ - Горна Кремена:   Баба Тонка, Витиня, Георги Димитров, Иглика, Никола Вапцаров, Партизанска, Райко Даскалов, Христо Смирненски

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - Мездра:   Александър Стамболийски, Динко Петров, Любен Каравелов, Околчица, Петко Р. Славейков, Св.Св. Кирил И Методий

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - Руска Бела:   Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Винаров, Кирил И Методий, Местност Садината, Райко Даскалов, Тодор Каблешков, Тотка Илиева

На 17.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ - Руска Бела:   Александър Стамболийски, Благой Иванов, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Кирил И Методий, Кръстьо Ташев, Митко Палаузов, Мътница, Оборище, Околчица, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цена Ташева, Ятак

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - Цаконица:   Бузлуджа, Драва, Дружба, Дунав, Извор, Илия Монов, Искър, Кокиче, Кольо Фичето, Марица, Местност Каровец, Мусала, Околчица, Петко Р. Славейков, Плиска, Родопи, Росица, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Струма, Христо Смирненски, Цветко Илиев, Цветко Христов, Шипка

На 18.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ - Цаконица:   9-Ти Септември, Ангел Велчев, Бузлуджа, Веслец, Ветрен, Здравец, Илия Монов, Искър, Оборище, Остри Връх, Пирин, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ - Боденец:   Антим I-Ви, Арда, Бачо Киро, Безименна, Божур, Вит, Георги Димитров, Дружба, Огоста, Роза, Христо Ботев

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ - Върбешница:   1-Ви Май, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботуня, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Динко Петров, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Искър, Лозенец, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Местност Белчов Дол, Местност Езерото, Минзухар, Огоста, Околчица, Осъм, Пирин, Райко Даскалов, Речка, Рила, Родопи, Скът, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Юрий Гагарин, Янтра

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ - Крапец, Общ. Мездра:   Ален Мак, Веслец, Волга, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Здравец, Извор, Искър, Камен Павлов, Ком, Леденика, Лом, Местност Крапешко Езеро, Минзухар, Мир, Околчица, Преслав, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ - Мездра: Жп Район

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ - Руска Бела:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкански Вихър, Благой Иванов, Ботуня, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Динко Петров, Иван Винаров, Кирил И Методий, Кръстьо Ташев, Маршал Толбухин, Местност Садината, Митко Палаузов, Мътница, Оборище, Околчица, Олег Кошевой, Опълченска, Райко Даскалов, Суходолска, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цена Ташева, Ятак

Община Оряхово  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - Оряхово:   6-Ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Арх.Васильов, Арх.Цолов, Веслец, Витоша, Владая, Захари Стоянов, Ильо Войвода, Марек, Найден Геров, Панайот Волов, Рила, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Оряхово:   Бузлуджа, Димитър Благоев, Средец, Упи Xxviii Кв 33, Чорбаджи Цеко Вълчев

На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ - Оряхово:   22-Ри Септември, Александър Стамболийски, Арх.Цолов, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Път Ii - 11, Сергей Румянцев, Христо Смирненски

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - Оряхово:   6-Ти Септември, 9-Ти Ноември, 9-Ти Септември, Бачо Киро, Витоша, Иван Вазов, Марек, Пирин, Рила, Силистра

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - Оряхово:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арх.Цолов, Дунав, Христо Смирненски

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - Оряхово:   Асен Златаров, Беласица, Васил Коларов, Веслец, Георги С. Раковски, Добри Войников, Захари Стоянов, Йордан Йонов, Кирил И Методий, Летнишка, Паисий Хилендарски, Проф.Цеко Торбов

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - Оряхово:   Пристанище

Община Роман  

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 10:00 - 12:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ - Кунино:   Упи Iii-469, Кв 17

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч./ - Мизия:   Александър Якимов

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч./ - Роман:   Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил.Блок Казармите, Жил.К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Хубавенско Шосе, Чавдар, Шейново, Шипка

На 15.04.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ - Роман:   Ген. Столетов, Георги Димитров, Жил.К-С Роман, Кирил И Методий, Петко Р. Славейков, Романова Крепост, Христо Ботев

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща