ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Благоевград за периода 08 - 12 април 2019 г. - 1 част

Енергетика / България
Галина Александрова
692
article picture alt description

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 09.04.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Банско: България, Възраждане, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, местност Грамадето, местност Кошерината, Н. Й. Вапцаров, Найден Геров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Св. Димитър Солунски, Стражите, Търново, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Симеон

На 09.04.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Белица, Общ. Белица

Община Белица  

На 09.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Черешово, Общ. Белица

Община Благоевград  

На 08.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 09.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 10.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 11.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 12.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Дренково: местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р

На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:30 - 12:30 ч./ - Дренково: махала Балевска, местност Реката, ПИ №081045

На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Чехов, Асен Итов, Бистрица, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Михайлов, Илинден, Илинден, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Майор Стефан Иванов, Марица, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полк. Кирил Чамишки, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Цар Симеон, Яне Сандански

На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Покровник: Покровнишко Шосе

На 08.04.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Благоевград: 04279. 604. 62, Ангел Кънчев, Баларбаши, Бор, местност Баларбаши, Петко Р. Славейков, ПИ №04279. 604. 154, Стефан Стамболов, Трети Март

На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Арсений Костенцев, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Крали Марко, Мара Бунева, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 08.04.2019 г. /11:30 - 15:30 ч./ - Благоевград: Дойран, местност Мутишица Е-79, Мутишица, Струмско Център, Яне Сандански

На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Чехов, Асен Итов, Бистрица, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Броди, Бяло Море, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Рилски Езера, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Яне Сандански

На 09.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Благоевград: 04279. 613. 190, Алея На Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Арсений Костенцев, Бадемите, Бистрица, Борис Сарафов, Васил Априлов, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Д-Р Христо Татарчев, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Димитър Талев, Дъбравска, Ел-Тепе, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Иларион Макариополски, К. и Никола Хайдукови, Костур, Македония, Мелник, местност Бачиново, Мизия, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Хитов, Парангалица, Пейо К. Яворов, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Петър Стоянов, Полковник Дрангов, Порой, Преспа, Прилеп, Райко Даскалов, Родолюбие, Родопа, Сава Михайлов, Сандо и Петър Китанови, Св. Иван Рилски, Света Гора, Сергей Румянцев, Славянска, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Трети Март, УПИ Іх-2668, Кв. 105, ПИ №04279. 613. 435, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Силянов, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Цар Иван Шишман, Чакалица, Шипка, Янко Забунов

На 09.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Жк. Вароша

На 09.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ - Благоевград: Андрей Ляпчев, Антим I, Антон Чехов, Арсений Костенцев, Братя Иванови, Братя Миладинови, Бул. Св. Кирил и Методий и Ул. Илинден, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Еленово, Крали Марко, Крушево, Македония, Мара Бунева, Менча Кърничева, Мизия, Митрополит Борис, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Охрид, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Райко Даскалов, Родопа, Сандо и Петър Китанови, Св. Св. Кирил и Методий, Света Гора, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Чакалица, Янко Забунов

На 09.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико

На 09.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 912. 87, 14-ти Полк, Акациите, Александър Стамболийски, Арсений Костенцев, Баба Тонка, Баларбаши, Бистрица, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Воден, Георги Измирлиев, Грамада, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Кощанов, Димитър Талев, Еленово, Зарево, Иван Михайлов, Илинден, К. и Никола Хайдукови, Калиманци, Крали Марко, Менча Кърничева, местност Баларбаши, местност Бачиново, местност Медунски Андък, Никола Вапцаров, Орцето, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Р-Н Рибарника, Св. Иван Рилски, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Струмица, Ташко Малев, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, УПИ-III, Кв. 117, Инд. №04279. 612, Хилендар, Цар Борис I, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман

На 09.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Извън Регулация, До С. Дъбрава, местност Духче Баир

На 09.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Еленово, Изгрев, Имот 27231. 501. 203, местност Буковец, местност Валтата, местност Гошевица, местност Лесовица, местност Ушите, местност Чуката, ПИ №27231. 501. 268, Пи-125 Кв. 12, С. Еленово, М. Еминова Нива,, Смриковица, УПИ V-282, Кв. 5, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ XxI-280, Кв. 5, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-I-205, Кв. 8, УПИ-III-214, 212, 301, Ушите

На 09.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, Айдаровско Дере, Васил Левски, местност Айдарово, местност Кури Дере, ПИ №000208, Ул. Предел, УПИ II-330, Кв. 27, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XV-391, Кв. 6, УПИ-І-394, Кв. 13, УПИ-Х-159, Кв. 4

На 09.04.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Благоевград: Жк Вароша

На 09.04.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Яне Сандански

На 09.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 613. 190, Алея На Здравето, Андрей Ляпчев, Антим I, Антим I, Антон Чехов, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Арсений Костенцев, Арсений Костенцев, Бадемите, Бистрица, Борис Сарафов, Братя Иванови, Братя Миладинови, Бул. Св. Кирил и Методий и Ул. Илинден, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Коритаров, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Георги Измирлиев, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Димитър Талев, Димитър Талев, Дъбравска, Ел-Тепе, Еленово, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Иларион Макариополски, К. и Никола Хайдукови, Костур, Крали Марко, Крушево, Македония, Македония, Мара Бунева, Мелник, Менча Кърничева, местност Бачиново, Мизия, Мизия, Митрополит Борис, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Панайот Хитов, Парангалица, Пейо К. Яворов, Пере Тошев, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Петър Стоянов, Полковник Дрангов, Порой, Преспа, Прилеп, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Родолюбие, Родопа, Родопа, Сава Михайлов, Сандо и Петър Китанови, Сандо и Петър Китанови, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Света Гора, Света Гора, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Славянска, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Трайчо Китанчев, Тракия, Тракия, Трети Март, Трети Март, УПИ Іх-2668, Кв. 105, ПИ №04279. 613. 435, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Силянов, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Чакалица, Чакалица, Шипка, Янко Забунов, Янко Забунов

На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 629. 76, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Антон Чехов, Асен Итов, Астра, Бистрица, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Броди, Броди, Броди, Броди, Броди, Броди, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Искър, Кв. 26, УПИ Іі-9114, УПИ Ііі-9115, 9116, Кури Дере, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Мест. Кури Дере-Ш-22№082034, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Опитно Поле, местност Пенков Чифлик, местност Пенков Чифлик, местност Пенков Чифлик, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, местност Шейница, местност Шейница, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пейо К. Яворов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Перелик, ПИ №04279. 699. 6, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Сергей Румянцев, Славянска, Струга, Струга, Струга, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Шейница-Ш. 24, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански

На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: Кури Дере, местност Кури Дере

На 10.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Марулево

На 10.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, К. и Никола Хайдукови, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Полигона, местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р. Славейков, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 10.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Делвино, Общ. Благоевград: 025006, Баздо, Вировете, Дома, махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, Мицански Андък, Пл. 11, Поповска, Преслапо

На 10.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград

На 10.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: 00701, 33. 432, X-333, XI-333, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала Деянци, местност Айдарово, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Саковска Нива, местност Чуката, ПИ №352, Кв. 21, УПИ IV 87, УПИ Ix-317, Кв. 25, УПИ Хх-320, Кв. 22, УПИ-XVI-312, Кв. 19, УПИ-Хі218 Кв. 21, УПИ/Парцел 6, Кв. 30, Христо Ботев, Чуката

На 10.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: местност Кантона, местност Попова Глава, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ VIII-72, УПИ XI, Пл. №76, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ ІV-110, Кв. 15, УПИ-XxxIV-170, Кв. 5

На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 629. 76, Александър Стамболийски, Александър Фон Хумболт, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Антон Чехов, Асен Итов, Астра, Астра, Бистрица, Бистрица, Борис Ангелушев, Братя Иванови, Броди, Броди, Броди, Броди, Бялата Висота, Васил Левски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Възрожденска, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Дойран, Еленово, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ XVIII 04279. 625. 15 Кв1, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ XVIII-04279. 625. 15, Кв. 1 По Кк Благоевгр, Зеленка, Илинден, Искър, Кури Дере, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Мест. Кури Дере-Ш-22№082034, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, местност Шейница, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Освобождение, Освобождение, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Св. Димитър Солунски, Славянска, Стефан Стамболов, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански

На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: местност Кури Дере

На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Арсений Костенцев, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Крали Марко, Крали Марко, Мара Бунева, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодор Александров, Цар Иван Шишман

На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Антон Чехов, Асен Итов, Астра, Бистрица, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Броди, Броди, Бялата Висота, Бяло Море, Васил Левски, Владая, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Дойран, Еленово, Еленово, Еленово, Еленово, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ XVIII 04279. 625. 15 Кв1, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ XVIII-04279. 625. 15, Кв. 1 По Кк Благоевгр, Здраве, Зеленка, Илинден, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Освобождение, Освобождение, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пейо К. Яворов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Свобода, Стефан Стамболов, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, УПИ XVI-9400, Кв. 15, Шар Планина, Яне Сандански, Яне Сандански

На 12.04.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ - Селище, Общ. Благоевград: УПИ VІ-297, Кв. 10, 382, Кв. 14, X-381, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв. 17, УПИ VIII-198, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, Оралище

На 12.04.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Струма, УПИ III-63, Кв. 5

Община Гоце Делчев  

На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Гоце Делчев: местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30

На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен

На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Баничан

На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Баничан: Помпена Станция

На 08.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Баничан: местност Поле

На 09.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Брезница: Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ II-682, Кв. 49, Ходжова Поляна, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 10.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Господинци

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Беслен: Парцел 227 По Плана На С. Беслен

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гайтаниново: 021056 М. &Quot;Жингов Бряст&Quot;

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Илинден, Общ. Хаджидимово

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Копривлен: 000381, Васил Левски, Гоце Делчев, Драва, Драма, Завода, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Паисий Хилендарски, Пи-000186, Свети Георги, Славянска, Хіі-544 Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лъки, Общ. Хаджидимово

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Кокошките, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі, Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ново Лески: М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Парил

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Петрелик

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор №042003

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Теплен

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Тешово: УПИ-IV+106

На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: 015002, X-551, Кв. 44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, Кв. 73а, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев

На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: 19-ти Октомври, Борис Чанджиев, Димитър Стоянов, Иван Кюлев, Иван Скендеров, Кмет Никола Атанасов, местност Бербат Хендек, Никола Петков, Ореляк, Попови Ливади, Щип

На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото, Царица Йоана

На 12.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Баничан: Клиентите Захранени От ТП2 Баничан

На 12.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Балдево

На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ Ііі Кв. 14

На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Брезница: 29-ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Кв. 84, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ II-682, Кв. 49, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVІІ-164, Кв. 11, ХVІ-246, Кв. 19, ХІ-99, 131, Кв. 22

На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Господинци: УПИ-ХІ, Кв. 1

На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Драмски път

На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Кръста, местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кремен, Общ. Банско

На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Тинтява

/Следва/

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща