ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София град за периода 1 - 5 април 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
347
article picture alt description

София град

Община БАНКЯ  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   VI-789, Кв.12, Ангел Каралийчев, Вз.Иваняне Ул.Мусала, Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала, Връх Богдан, Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, Махала Клисурска, Мусала/15-Та/, Петър Генчев /В.З.Иваняне/, София, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ XVII- 726 Кв.9

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София:   Богдан, Шосе Банкя

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Иваняне:   Богданов Дол

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Клисура, Общ. Столична:   Балканска, М.Загряна, Махала Радово, Радова Махала

На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   20 Април, VI-789, Кв.12, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Вз.Иваняне Ул.Мусала, Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала, Връх Богдан, Княз Борис I/Д.Благоев/, Махала Клисурска, Мусала/15-Та/, Петър Генчев /В.З.Иваняне/, Св.Св.Кирил И Методий, УПИ XVII- 726 Кв.9, УПИ Хxi-930 Кв.89

На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София:   Александър Стамболийски, Богдан

На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   VI-789, Кв.12, Ангел Каралийчев, Варна, Вз.Иваняне Ул.Мусала, Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала, Восток, Връх Богдан, Есперанто, Максим Горки, Махала Клисурска, Мусала/15-Та/, Петко Д.Петков, Петър Генчев /В.З.Иваняне/, Св.Св.Кирил И Методий, Свилен Миланов, УПИ XVII- 726 Кв.9, Христо Смирненски

На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София:   Богдан

На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:   Iii-258,Кв.75, VI-789, Кв.12, Ангел Каралийчев, Априлци, Балчик, Варна, Вердикалска Река, Вз.Иваняне Ул.Мусала, Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала, Връх Богдан, Махала Клисурска, Москва, Мусала/15-Та/, Несебър, Пейо Яворов, Петър Генчев /В.З.Иваняне/, Поморие, Синеморец, Созопол, Стефан Стамболов/Будишин/, Тутракан, УПИ XVII- 726 Кв.9

Община ВИТОША  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София:   Бул. България №102, България

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Байкал, Герганица, Деян Гьоргов/612/, Драгалевци, Иваница Данчев, Момино Венче/Драгалевци/, Орешарска, Панорамен Път, Росен, Севастократор Калоян/Алекса, УПИ Xiv-2818, Кв.121

На 01.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София:   Симеоновско Шосе 110 Макси

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Александър Пушкин, Байкал, Бояна, Васил Чекаларов, Гергьовче/Драгалевци/, Кимчовец, Ненко Балкански, Панорамен Път, София,Кв.Драгалевци УПИхіі-234 Кв.101, УПИ XIII-143, Кв.115 В.З.Драгалевци, УПИ XIII-243,Кв.115

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Голяма Могила, Канала, М.Манастирски Ливади УПИ Iv-834,803,835 Кв. 82б, Местност Киноцентъра, Полк.Антон Кръстев, Свети Сава, Тричкова Могила, Ул. Свети Сава

На 03.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ - София:   Александър Пушкин, Иваница Данчев, Пантелей Николов/624/, Резньовете, УПИ XVI-1073

На 03.04.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ - София:   406-Та, В.З.Симеоново-Драгалевци, В.З.Симеоново-Драгалевци Iiч., Ваклинец, Вера Недкова, Горски Синчец, Наум, Св.Наум /Драгалевци, Св.Наум/Трайчо Костов/

На 03.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София:   Димитър Яблански, Ради Радев

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   Беловодски Път, България, Герганица, Иваница Данчев, Илия Кутев/608/, Панорамен Път, Поетична/606/, Севастократор Калоян/Алекса, Стар Беловодски Път, Църковна

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Драгалевци, Момино Венче/Драгалевци/, Студен Кладенец, УПИ Xiv-2818, Кв.121

На 03.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:   406-Та, Xxv-1012,Кв.94, Асен Георгиев, В.З.Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, Свети Горазд, УПИ Xxiv-1694,Кв.94, УПИ XxVI-1013, Кв.94, Ябълкова Градина

На 03.04.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ - София:   Бояна, България, Околовръстен Път, Пи 850, Кв.82а, Ман.Ливади Изток

На 03.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София:   1-Ва /Драгалевци/, 304-Та /Драгалевци/, 305-Та /Драгалевци/, 308-Ма, 308-Ма /Драгалевци/, 322-Ра /Драгалевци/, 323-Та /Драгалевци/, 324-Та /Драгалевци/, 325-Та /Драгалевци/, 326-Та /Драгалевци/, Акад.Сандерс, Андрей Бачковски, Бойка Войвода, Драгалевци, Лешникова Гора, Мащерка, Планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Природен Парк Витоша, Проф. Боньо Ангелов

На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София:   Беловодски Път

На 04.04.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ - София:   1-Ва, 1654,2159, Акад.Петър Динеков/445-Та/, Бяла Мура, Веселие/Драгалевци/, Драгалевско Шосе, Драгалевци, Драгалевци, Драгалевци Разширение-Север Іі Част, Драгалевци-Разширение Север, Къпинка, Проф.Александър Райчев/Кв.Витоша/, УПИ Vі-1171,Кв.149, Черни Връх, Черни Връх

На 04.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:   15-Та /Кв.Симеоново/, Вз Симеоново-Драгалевци, Нова Земя, Симеоновска

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична:   Шибил

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, 5-Та /Ж.К.Бункера/, 5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-Ма /Драгалевци/, Бяла Река, Есен, Вз Малинова Долина 2 Ч. Б, Есен/В.З. Малинова Долина/, М.Малинова Долина-Околовръстен Път, Малинова Долина, Околовръстен Път, Полски Бряст, Полски Бряст №33

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Андезит, Боянска /Драгалевци/, Голяма Могила, Детски Мир, Здравец, Кумата

На 05.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:   1-Ва, 17-Та /Кв.Симеоново/, 2-Ра /Кв.Симеоново/, 3-Та /Кв.Симеоново/, 5-Та /Кв.Симеоново/, 6-Та /Кв.Симеоново/, 9-Та, 9-Та /Кв.Симеоново/, Бор, Витошки Езера, Здравец, Зелена Круша, Златен Век, Кв.Симеоново, Мишова Орница /Кв. Симеоново/, Младост 3, Неофит Хилендарски, Погледец / Симеоново, Погледец/Марко Добрев/, Симеоново, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/, Скакавица

На 05.04.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ - София:   736-Та/Овча Купел/, VIi - 939, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Извора /Горна Баня/, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Мечово Усое, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Палма, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Фиданка/Селиолу/, Цветан Вучков/Вл.Константин, Чардаклия

Община ВРЪБНИЦА  

На 01.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София:   3019-Та/Връбница/

На 01.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Мрамор, Общ. Столична:   3-Ти Март/Септември/, Александър Стамболийски, Васил Левски/Мраморско Шосе, Захари Стоянов, Коста Спасов, Майски Ден/27/, Мичур, Пламък/25/, Св.Св.Кирил И Методий, Чичовци/26/

На 01.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София:   Св.Св.Кирил И Методий

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Балша:   Свобода/11та/

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Голяновци

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Доброславци:   Пи 124024

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Житен, Общ. Столична:   20-Та, Акация/10та/, Божур/18та/, Бор/23та/, Бреза/4та/, Доброславски Път/9та/, Житница/Пролетарска Победа/, Калоян/2ра/, Кокиче/12та/, Крива Река/16та/, Лале/13та/, Липа/11та/, Люляк/Комсомолска/, Надежда/Юрий Гагарин/, Отец Паисий/7ма/, Равнище/14та/, Стубел/17та/, Теменуга/5та/, Търговска/Йорданка Николова, Хан Аспарух/8ма/

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Мировяне:   Ален Мак, Леденика, Мировско Шосе, Планинец, Радецки, Сини Вир, Топола

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Мрамор, Общ. Столична:   3-Ти Март/Септември/, 49206.2684.42, Алеко Константинов/Васил Го, Александър Стамболийски, Блато/21/, Васил Левски/Мраморско Шосе, Върба/9/, Еделвайс/2/, Емилиян Станев/22/, Захари Зограф, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков/24/, Кладанчето, Коста Спасов, Любен Каравелов, М.Ломско Шосе УПИ Iii-119 Кв.4а, М.Магараница,Пи 49206.2667.36, Магараница, Майски Ден/27/, Мичур, Мичур /УПИ V, Кв.24/, Мичур,УПИ I-611,Кв.23, Момина Сълза/13/, Нарцис/19/, Орхидея/8/, Папрат, Пенчо Славейков, Пламък/25/, Република/20/, Росица, Росна Китка/31/, Руйни Води, Св.Св.Кирил И Методий, Ул.Боро, УПИ VIii-655,656, УПИ Xxii-925,Кв.9, Хайдутин/11/, Христо Ботев/Алексей Гнилич, Чичовци/26/, Явор/12/

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Нови Искър:   Курило

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София:   Детелина, Захари Стоянов, Ломско Шосе, Мраморско Шосе, Надежда, Околовръстен Път, Пи 68134.2814.472, Св.Св.Кирил И Методий, УПИ Vііі-250 Кв.4, УПИ- Мрамор

На 04.04.2019 г. /09:45 - 11:30 ч./ - София:   Ж.К.Обеля

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 04.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София:   Зона Б-18

На 04.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София:   Зона Б-3

На 05.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София:   Александър Стамболийски, Зона Б-5, Одрин

На 05.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София:   Българска Морава/Жеко Димит

Община ИЗГРЕВ  

На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София:   Майор Юрий Гагарин, Тарас Шевченко

На 04.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София:   Пиер Дегейтър

Община ИЛИНДЕН  

На 01.04.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - София:   Света Троица/Вълчо Иванов/, Хайдут Сидер

На 03.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София:   Димитър Петков, Зайчар, Константин Величков, Св.Св.Кирил И Методий, Света Троица/Вълчо Иванов/, Сливница, Царибродска/Никола Шопов/

На 03.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София:   Пловдив, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 01.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Зап.Парк:   Зап.Парк Бл.43

На 02.04.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - София:   Разсадника, Хъшове

На 02.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София:   Разсадника, Св.Тома/Марко Фридман/, Христо Благоев

На 03.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София:   Разсадник Коньовица, Разсадника, Самодивско Изворче

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Възкресение/Стоян Лепоев/, Красна Поляна I Част, Красна Поляна Ii Част, Методи Кусевич, Радичевци

Община КРАСНО СЕЛО  

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   Ами Буе

На 02.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София:   Белите Брези, Коломан, Костур, Овча Купел, Славия/Девети Септември/, Цар Борис Iii/Девети Септ.

На 04.04.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ - София:   Хиподрума

На 06.04.2019 г. /08:00 - 14:30 ч./ - София:   Владайска Река, Владайска/Димо Хаджидимов/, Ивайло, Македония, Македония/Димитър Благоев/, Христо Ботев

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 04.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София:   Ангел Маджаров /Челопечене/, Борис Петров /Челопечене/, Гилица /Челопечене/, Йордан Димчев /Челопечене/, Лъката /Челопечене/, Петър Христов /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стоян Шонев /Челопечене/, Челопечене

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 02.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София:   Ангел Маджаров /Челопечене/, Гилица /Челопечене/, Градина /Челопечене/, Доло /Челопечене/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Кв. Челопечене, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Пи 43 Кв.49, Спортист /Челопечене/, Стари Искър /Челопечене/, Стопански Двор, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене, Яне Стоянов /Челопечене/

На 02.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София:   Ангел Маджаров /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Слънчево Утро /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Челопечене, Шопска Комуна /Челопечене/, Яне Стоянов /Челопечене/

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 02.04.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ - София:   Кръстю Сарафов, Милин Камък , Св.Наум/Трайчо Костов/, Свети Теодосий Търновски

На 03.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София:   Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 03.04.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ - СОФИЯ:   ;УЛ.МАЛА ПЛАНИНА , УЛ.ДРАГАЛЕВСКА

На 04.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София:   Георги Райчев/434-Та/, Слав Караславов

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   Джеймс Баучер/Антон Иванов

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   X-1268,Кв.63, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, УПИ VIii-1268,Кв.63

На 05.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София:   Слав Караславов

На 05.04.2019 г. /10:15 - 14:00 ч./ - София:   Георги Райчев/434-Та/, Иван Радоев/456-Та/, Проф.Ал.Балабанов/435-Та/

Община ЛЮЛИН  

На 01.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ - София:   Филиповско Шосе

Община МЛАДОСТ  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София:   Младост 1

На 05.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 13:00 ч./ - София:   Младост 4

На 05.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София:   Младост 4, Филип Аврамов

Община НАДЕЖДА  

На 01.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 02.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 03.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 05.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София:   Надежда 2

На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София:  Пробуда, Пробуда 14

Община НОВИ ИСКЪР  

На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Кубратово:   Пи 40436.5396.719

На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Кътина:   013173, 1-Ва, 41010,4483,368, 41010.4479.517, 41010.4479.530, Акация/Венко Рашков/, Акация/Венко Рашков/, Ален Мак, Балкан, Бор/Партизанска/, Брадковица, Братковица УПИ Vі-800 Кв.66, Бунтовник, Детска Песен, Дъбиците, Еделвайс/Шопски Парт.Отряд/, Езеро, Езеро/Васил Коларов/, Здравец, Здравчи Камък, Иглика, Кв.20, Климент Охридски, Кокиче/Окт.Революция/, Лале, Латинка, Летец, Локомотив, Местн.Теменуга, Местност Алула, Местност Братковица, Местност Малио Дол, Местност Манастирчето, Местност Червена Река, Миньор, Младежка/Комсомолска/, Младежка/Комсомолска/, Моста, Никола Христов, Пи 41010.4890.172, Пи 41010.4898.91, Пи № 41010.4479.98, Пи-38079, Р-Н Нови Искър, Пирамидите/Никола Желязков/, Площада, Професорска, С-У Черквата На Пирамидите, Синия Вир, Сливница, Хайдути, Христо Ботев/Георги Димитро, Христо Ботев/Георги Димитро

На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър:   41010.4901.19, Еделвайс, Кътински Път, Летец, Христо Ботев/23 Септември/, Христо Ботев/23 Септември/

На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София:   Лале, Миньорска

На 02.04.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Кубратово:   Тракийска Могила/4-Та/

На 02.04.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Нови Искър:   Гниляне, Капина, М.Подгумер / Ограда, Местност Къпина, Муртеница

На 02.04.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Подгумер:   317, 57011.5520.23, Акация, Бреста, В.З.Хумни Дол,Инд.57011.5986.8, Вилна Зона Подгумер, Вилна Зона Хумни Дол, Враняк, Върбите/Трайко Иванов/, Зора/Партизанска/, Изгрев/Петър Георгиев/, Къси Дол/Никола Владимиров/, Лилячето, Люляк/Комсомолска/, Младост, Мургаш, Св.Димитър/Борис Марков/, Стара Планина/Л.Панчев/, Татар Махала/Веселин Младен, Ул.Люляче УПИ Хvііі, Кв.23

На 02.04.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - София:   Брезите

На 05.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър:   00357.5345.1033, В.З. Подгумер, Връх Могилата, Жълтурче, Кестен, Кокиче, Курило, Ласка, Местност Бялата Могила, Местност Къпина, Мимоза, Св.Св.Кирил И Методий, Тодорини Кукли

На 05.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Подгумер:   В.З. Подгумер Пи №159, Вилна Зона Подгумер, Кирил И Методий, П/Л64 № 7

На 05.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София:   Вз.Ласка УПИ 13/122

Община ОБОРИЩЕ  

На 04.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:   Будапеща, Георги Бенковски, Дондуков Корсаков Княз, Княз Александър Дондуков

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   740-Та/Овча Купел/, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв.Горна Баня/, В.З. Горна Баня, В.З. Горна Баня УПИ I-920, В.З. Горна Баня, УПИ Xі-1055, Кв.80, Вейниче, Горна Баня, Две Липи, М-Т Горна Баня, М. Стубело, Обзор, Олдашевец, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/

На 03.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София:   Монтевидео/Пионерски Път/

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Букет, Монтевидео/Пионерски Път/, Никола Петков/П.Напетов/

На 05.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:   Букет, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Житница, Калояново, Любляна/Й.Вишевградски/, Монтевидео/Пионерски Път/, Никола Петков/П.Напетов/

Община ПАНЧАРЕВО  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана:   Мах.Горна Календарова, Мах.Календарова, Мах.Масова, Мах.Тодорова

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево:   Детски Град

На 03.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кокаляне:   004053, Александър Генков/Г.Панков/, Бор, Вец Кокаляне, Вилна Зона Батиница, Вилна Зона Бяла Нива, М. Бяла Нива Пи 1773, М.Овнарница, Пи 1834 М. Бялата Нива, Тополите

На 03.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Панчарево:   Батийница/24-Та/

Община ПОДУЯНЕ  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София:   Сухата Река Бл.13 Вх.А,Б

На 02.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София:   Сухата Река Бл.13 Вх.В,Г

На 03.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София:   Владимир Вазов

На 03.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София:   Сухата Река Бл.13 Вх.Д,Е

На 04.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София:   Сухата Река Бл.14 Вх.А,Б

На 05.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София:   Васил Кънчев 26 Вх.Г, Никола Войновски 21

Община СЕРДИКА  

На 02.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:   Березина, Вела Чорбова, Железопътна/23-Ти Януари/, Заря/Съревнование/, Керч, Красно Село, Локорска, Мара Бунева/Социалистическа, Първа Българска Армия, Рояк/Ст.Димитров/

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:   Арда, Березина, Вела Чорбова, Калач, Керч, Малашевска, Първа Българска Армия, Рояк/Ст.Димитров/

Община СЛАТИНА  

На 02.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София:   Димитър Яблански 20

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   21ви Век, Проф.Христо Вакарелски, Пъстър Свят , Симеоновско Шосе, Студентски Град, Христо Данов

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   21 Ви Век, Проф.Христо Вакарелски, Пъстър Свят, Симеоновско Шосе, Студ. Град, Христо Данов

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   21 Ви Векл, Проф.Христо Вакарелски, Пъстър Свят, Симеоновско Шосе, Студентски Град , Христо Данов

На 03.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София:   Ст.Град

На 03.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София:   Витоша Вец Симеоново, Слав Караславов

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   21-Ви Век, Проф.Христо Вакарелски, Пъстър Свят, Симеоновско Шосе, Студ. Град, Христо Данов

На 04.04.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - София

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:   21-Ви Век, Номер 7, Проф.Христо Вакарелски, Симеоновско Шосе, Студентски Град, Христо Данов

Община ТРИАДИЦА  

На 04.04.2019 г. /08:00 - 12:00 ч./ - София:   Иван Денкоглу, Княз Борис I, Кърниградска/Гочо Гопин/, Солунска/Васил Коларов/, Цар Асен

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща