ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Враца за периода 18 - 22 март 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
239
article picture alt description

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 18.03.2019 г. /10:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Алтимир: Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, местност Ибришима, местност Изварковец, местност Край Село, местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 18.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ На 19.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Гимназиална, Димитър Благоев, Климент Охридски, Кръст. Кл. Охридски и Л. Каравелов

На 18.03.2019 г. /10:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бяла Слатина: Герена Пи101036 Екатте07702

На 18.03.2019 г. /10:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Галиче: 1-ви Май, 23-ти Септември, 8-ми Март, Арда, Батак, Беласица, Биволарките, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Илинден, Искър, Квартал, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Месност Горното Ливаде, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ Vііі 818 Кв. 55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов

На 18.03.2019 г. /10:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Търнава, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст. Ал. Стамбол. И Ив. Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, местност Селска Мера, местност Средорек, местност Стублата, местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Ул. Г. Димитров и Ул. В. Левски, Ул. Панайот Волов и Ул. Скът, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

На 20.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Блок Пионер-Западна Страна, Захари Стоянов, Сребрена, Търнавска

На 21.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Васил Левски, Герена, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Крайбрежна, Пазарище, Сладница, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

На 22.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Васил Левски, Климент Охридски, Христо Ботев

Община Враца  

На 18.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Мало Пещене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, Околчица, Орешака, Трапезица, Шипка

На 18.03.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Баница: Брацигово, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Комсомолска, местност Селски Площад, Милин Камък, Скът, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Баница: Батак, Ботуня, Брацигово, Гео Милев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Нивянин, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Милин Камък, Никола Вапцаров, Одрин, Скът, Струма, Трапезица

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Баница: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Васил Коларов, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лена, Лозенец, местност Банята, местност Край Село, местност Селски Площад, Милин Камък, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Нил, Одрин, Пети Конгрес, Петко Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Роза, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Враца: Амур, Ангел Грамчев, Имот №9440172, Индустриална

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Голямо Пещене: Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Байкал, Бузлуджа, България, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Владая, Волга, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Есперанто, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Камчия, Ком, Лазар Петров, Ленин, Любен Каравелов, местност Селскостопански Двор, Мир, Найден Геров, Никола Вапцаров, Нил, Орешака, Полето, Речка, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Скът, Средна Гора, Страцин, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Драма

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Мало Пещене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, местност Входа на Селото, Околчица, Орешака, Скът, Трапезица, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Мраморен: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Ангел Вешев, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Бързия, Вешо Ангелов, Вит, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Иван Стоянов, Казашка, Камчия, Клокотница, Кокиче, Ком, Кръст. Д. Благоев и Камчия, Люлин, Люляк, Мак, Марица, местност Голямо Пещене, Милин Камък, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Найден Миков, Нено Георгиев, Одрин, Опълченска, Оряховска, Пирин, Рашко Гергов, Река Амур, Р УПИте, Тинтява, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Юрий Венелин

На 18.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Оходен: 20-ти Фефруари, 9-ти Септември, Балкан, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Георги Димитров, Гладно Поле, Детелина, Иван Нивянин, Искър, Йордан Лютибродски, Камен Дол, Комсомолска, Максим Горки, Малчика, местност Военните, Митко Палаузов, Никола Марков-Колката, Осогово, Петър Дилов, Ропотамо, Септември, Скът, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 19.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Баница: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Васил Коларов, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Лозенец, местност Край Село, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Нил, Пети Конгрес, Преслав, Райко Даскалов, Роза, Скът, Скът, Трапезица, Христо Ботев, Шипка

На 19.03.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Баница: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Георги Димитров, Георги Димитров, Димитър Георгиев, Еделвайс, Иглика, Лена, Лозенец, местност Банята, Мир, Пети Конгрес, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Скът, Скът, Спортна, Христо Ботев, Цар Калоян

На 19.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Баница: Раьона Около Дърводелната

На 19.03.2019 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Баница: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Иглика, Райко Даскалов, Скът, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев

На 22.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Враца: 12259. 444. 1 и 12259. 444. 9, Стоян Ц. Даскалов

На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бели Извор: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Витиня, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Драва, Дунав, Еверест, Здравец, Иван Вазов, Извор, извън регулация, Кокиче, Лазар Белорешки, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Оборище, Път Е 79, Речка, Роза, Христо Ботев, Цар Калоян, Юрий Гагарин

На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Власатица: Ален Мак, Байкал, Батак, Васил Левски, Волга, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Георги Димитров, Драва, Дунав, Здравец, Искър, Кирил и Методий, Ленин, Люлин, Река Амур, Река Лева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Враца: 28-ми Октомври, Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрица-Б, Ботева Поляна, Ботуня, Вишня, Гаврил Бистричанин, Герена, Джуджан, Дъб, Извор, Илинден, Индустриална, Камарата /Кв. Кулата/, Касината, Кокиче, Кокиче-К, Кулата, Купена, Лозарска, Лопушанска Дружина, Манастирска, Мир, Мътница, Орешака, Полков /Кв. Кулата/, Пълковица, Първа Улица, Ритлите, Роза, Сениче, Славов Дол, Стоян Орловски, Стоян Ц. Даскалов, Суходолска, Хранително-Вкусова Зона

На 22.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Нефела: Акад. Иван Ценов, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кольо Фичето, Люлин, Милко Ангелов, Мир, Околовръстен Път, Пролет, Речка, Студен Извор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

Община Козлодуй  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: Александър Стамболийски, Дунав, Йордан Лютибродски, Ленин, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч./ На 19.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ - Козлодуй: Александър Стамболийски, Безименна, Булаир, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Жилищен Комплекс 2, Зав. Строежи-раб. Селище, Княз Борис I, Крушов Баир, Лозенград, Ломска, Милин Камък, Митко Палаузов, Одрин, Прилеп, Рангел Панталеев, Стопански Сгради В III-ти Ст. Д, Стопански Сгради В IV-ти Ст. Дв, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Царибродска

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч./ На 19.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ - Лютиброд: Никола Вапцаров

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч./ На 19.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ - Мездра: Жп Район

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:30 ч./ На 19.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ - Сталийска Махала: Извън Селото

На 18.03.2019 г. /10:45 - 11:00 ч./ На 19.03.2019 г. /15:00 - 15:15 ч./ - Козлодуй: Жилищен Комплекс 1, Крайречна, Крушов Баир, Ломска, Милин Камък, Радецки, Хан Аспарух, Христо Ботев, Царибродска

На 21.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Хърлец: 9-ти Септември, Августа, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Йорданка Чанкова, Калето, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Мусала

Община Мездра  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Злидол: Ген. Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Габровница, Общ. Своге

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Еленов Дол

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Зверино: Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Косетрово Бърдо, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Игнатица: 1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лютиброд: 3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса, Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лютидол

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Мездра: Жп Район, Лещака, Принчовец, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 19.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Лютиброд: Черепиш

На 19.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Елисейна: Георги Марков, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов

На 20.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 20.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Заводска, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 20.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Георги Димитров

На 21.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 22.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград

На 21.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 22.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Боженица: Толовско Ливаде, Тополовско Ливаде

На 21.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 22.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Елов Дол

На 21.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 22.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ребърково: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

На 21.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 22.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Типченица: 7-ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, махала Креща, махала Реката, махала Шумир, местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д. Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 21.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Малчика, Христо Ботев

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Типченица: местност Поповица

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 22.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лютидол: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малчика, махала Брусника, махала Кацарска, махала Тишовци, махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 21.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Оселна, Общ. Мездра: Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина

На 22.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Типченица: 7-ми Септември, Безименна, Динко Петров, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, махала Креща, махала Реката, Незабравка, Славчо Д. Йончев, Христо Ботев

Община Оряхово  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./ На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Оряхово: 6-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арх. Цолов, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода

На 20.03.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Оряхово: 22-ри Септември, 9-ти Ноември, Александър Стамболийски, Андрей Чапразов, Арх. Цолов, Бататовец, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Коста Лулчев, Марин Дринов, Опълченска, Петър Спасич, Сливнишка, Стефан Караджа, Топ Баир, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща