ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София град за периода 18 - 22 март 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
221
article picture alt description

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: VI-584, Кв. 1, Бреза, Венера, Гео Милев, Искра, Кос, Кукувица, Цар Симеон

На 18.03.2019 г. /11:00 - 13:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Гео Милев, Ропотамо, Руй, Сакар/Чевена Звезда/, Тинтява/Сърп и Чук/, Търнов Рид/Партизанска/, УПИ ХІ-519, Кв. 4, Цар Симеон

На 18.03.2019 г. /12:00 - 14:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Варна, Витоша/М. Палаузов/, Гургулят, Петко Д. Петков, Теменуга I, Царибродска/Г. Димитров/

На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 21.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Варна, махала Клисурска, ПИ 37280. 2133. 120

На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 21.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Златуша: Вилна Зона Витошица

На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 21.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Клисура, Общ. Столична: 2-ра, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, VI-264, Кв. 27, XXxVI-499 Ul=25, Балканска, М. Загряна, Манастирска, махала Витковица, махала Плоча, махала Радово, махала Щетница, Панорама, Парцел 010005 М. Лаловец, Радова Махала, Старо Село

На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 21.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Мала Раковица: 54. 277, местност Витошица

На 19.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: XXy-1772 Кв. 159, Александър Стамболийски, Витоша/М. Палаузов/, Георги Бенковски, Гергина, Захари Стоянов, Ивайло, Листопад/Пирин/, махала Клисурска, Преслав/Кр. Кюлявков/, Странджа, УПИ IV-1856, Кв. 15, Христо Смирненски, ХХІV-2265, Кв. 158, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Ягода, Янтра/Язовирка/

На 19.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София: Ивайло

Община ВИТОША  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Беловодски Път, Бояна, Буките, Бъкстон, България, Васил Чекаларов, Василашко Езеро, Герганица, Иваница Данчев, Илия Кутев/608/, Копитото, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Панорамен Път, Панорамен Път, Поетична/606/, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса, Стар Беловодски Път, Църковна

На 18.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Горска Поляна, Драгалевци, Крушова Градина, Хмел

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 732-ра/Витоша/, 775-та/Витоша/, Ix 1339. 1378 Кв. 3 В. З. Панорамен Път-Спец. Нужди-Беловодси Път, XXxV-768 Кв. 18а, Бояна, Бояна, Боянска Песен/774/, Буките, Бъкстон, Бял Равнец/621-ва/, В. З. Бояна УПИ XXV-776, Кв. 20а, Васил Чекаларов, Василашко Езеро, Емануил Попдимитров/432-ра/, Калоянова Крепост/731/, Кв. 1 8 УПИ Ііі-75, Копитото, Копитото, Кумата, Кумата, Околовръстен Път, Панорамен Път, Петко Войвода, Подграмада, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Пролет/Бояна/, Радецки/733/-Кв. Бояна, Ралевица, Розариум

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Байкал, Герганица, Иваница Данчев, Орешарска, Севастократор Калоян/Алекса

На 19.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Боянец, Боянска Река, Десислава, Иваница Данчев, Карамфил, Марини Круши, Пантелей Николов/624/, Резньовете

На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: местност Черния Кос

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, Александър Пушкин, Беловодски Път, Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Велики Прелом, Карамфил, Копитото, Копитото, Кумата, Маринковица, Михаил Панталеев, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Секвоя, Цветна

На 20.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - София: Стар Беловодски Път

На 20.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Боянска Песен/774/, Боянска Река, Иваница Данчев, Карамфил, Маломир, местност Гърдова Глава, Панорамен Път, Пантелей Николов/624/, Панчерица, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Чукар

На 20.03.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: В. З. Симеоново - Драгалевци, Зелена Гора, Кв. Симеоново, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Буйновско Ждрело

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Еровете, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Карамфил, Копитото, Копитото, Кумата, Лунна Папрат/669/, Майска Роза, Маломир, местност Гърдова Глава, Найден Николов/607/, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Преки Път/Димитър Монов/, Прохлада, Ралевица, Резньовете, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Стоил Слатински/622/, Чукар

На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Байкал, Белите Брези, Бояна, Воденичница /Ал. Пушкин/, Орешарска, Сборище, Севастократор Калоян/Алекса, Скакавица, Три Кладенци

На 22.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Владая: 22-ра, Еделвайс

На 22.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Владая: 22-ра, Пернишко Шосе, Превалски Езера, Приплат

На 22.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: Войнишко Въстание

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, Андезит, Беловодски Път, Бояна, Боянска /Драгалевци/, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Голяма Могила, Детски Мир, Здравец, Копитото, Копитото, Кумата, Кумата, Околовръстен Път, Панорамен Път, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Секвоя, Цветна

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Байкал, Брусенска, Бръшлян/620-та/, Ген. Кутузов, Герганица, Иваница Данчев, Копрен, Морени/Червена Искра/, Орешарска, Петко Войвода, Райска Градина/Аврора/, Севастократор Калоян/Алекса, Студен Кладенец, Цар Борис III/Девети Септ.

На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 732-ра/Витоша/, Боянска Китка/Кв. Бояна/, Калоянова Крепост/731/, Кумата, Оборище, Подграмада, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Севастократор Калоян/Алекса

На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Яна: Жп Блок-Гарата, Иглика, Янко Вельов

Община ВРЪБНИЦА  

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Алеко Константинов/Васил Го, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мичур, Момина Сълза/13/, Папрат, Пенчо Славейков, Росна Китка/31/, УПИ XXII-925, Кв. 9, Хайдутин/11/, Явор/12/

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Захари Стоянов

На 19.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - София: Ул. Обелско Шосе №11

На 20.03.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ - София: 357-ма/Връбница/, 359-та/Връбница/, 361-ва/Връбница/, 367-ма/Връбница/, 373-та/Връбница/, 374-та/Връбница/, 375-та/Връбница/, 376-та/Връбница/, 378-ма/Връбница/, Адам Мицкевич/Раб. Класа/, Иван Дим. Ненов, Модерно Предградие, Надежда, Светла, Справедливост/Червени Ескад, Стефан Дуньов/Седми Конгрес

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/, Александър Стамболийски, Васил Левски/Мраморско Шосе, Захари Стоянов, Коста Спасов, Майски Ден/27/, Мичур, Пламък/25/, Св. Св. Кирил и Методий, Чичовци/26/

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Св. Св. Кирил и Методий

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 369-та/Връбница/, 377-ма/Връбница/, 378-ма/Връбница/, 379-та/Връбница/, Антон Кецкаров, Братя Станиславови, Модерно Предградие, Старата Църква/Йордан М. Пет

На 21.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/, Александър Стамболийски, Блато/21/, Мичур, Нарцис/19/, Пламък/25/, Св. Св. Кирил и Методий, Чичовци/26/

На 22.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе, М. Магараница, Пи 49206. 2667. 36, Руйни Води, УПИ VIII-655, 656

На 22.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - София

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Лъвов Мост, Св. Св. Кирил и Методий, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Самуил

Община ИЗГРЕВ  

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ангел Кънчев, Васил Левски , Гладстоун, Евлоги Георгиев , Паренсов , Петър Берон , Раковски , Христо Белчев

Община ИЛИНДЕН  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Захарна Фабрика, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 18.03.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/

Община ИСКЪР  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ - София: Димитър Пешев, Дружба 2, Искърско Шосе, Пловдивско Шосе

На 18.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Казичене: Аличо/Траян Кардашки/, Витоша, Дружба, Илия Велинов, Кирил и Методи, Кокиче, Мито Войнишки, Никола Петков/Кирил Маджаро, Околовръстна, Път 18, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - София: Никола Петков/П. Напетов/, Ул. Витоша и Ул. Никола Петков

На 21.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ - София: Дружба, Дружба 1, М. Южна Гр. Терит. I Част УПИ 1988 и ПИ 910 Кв 1а, Христофор Колумб

Община КРАСНО СЕЛО  

На 18.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: Белите Брези

На 18.03.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - София: Патриарх Евтимий , Хан Аспарух , Цар Асен

На 18.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - София: Даскал Манол, Крива Река, Пенчо Славейков

На 18.03.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ - София: Бул. Гоце Делчев/Емил Марков/, Ворино/Ат. Дамянов/, Ж. К Бели Брези , Лерин , Хайдушка Гора

На 19.03.2019 г. /10:30 - 13:30 ч./ - София: Ж. К. Лагера

На 20.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София: Ул. Княгиня Клементина Ж. К. Красно Село

На 20.03.2019 г. /10:30 - 13:00 ч./ - София: Лагера

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Жк. ”Стрелбище

На 21.03.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - София: Бул. Гоце Делчев , Ж. К. Бели Брези

На 21.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - София: Дойран , Хайдушка Гора

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - София: Евлоги и Христо Георгиеви, Кремиковци, Сеславци, Цариградско Шосе/Тракия/

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бухово: 1 Май

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бреза, Бреза /Сеславци/, Гергана /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Липа /Сеславци/, Малина /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Сеславци, Сеславци, Стара Планина, Стара Планина /Сеславци/, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 19.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Гилица /Челопечене/, Доло /Челопечене/, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, УПИ VI-670/Челопечене, Челопечене, Яне Стоянов /Челопечене/

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бреза, Бреза /Сеславци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс/Общ. Надежда/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Кокиче /Сеславци/, Кремиковци, Люляк /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Момина Сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/, Св. Св. Кирил и Методий /Кремиковци/, Света Вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански Двор, Странджа /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бухово: Янтра 40

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Ботевградско Шосе , Кв. Враждебна , Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 18.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София: Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Йордан Радичков

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: бул. Черни връх 2 и 4, касетка Музей Земята и хората /Театър Движение/

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Йордан Радичков, Проф. Станчо Ваклинов, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Нилс Бор, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Стефан Гечев, Чавдар Мутафов/452-ра/

Община ЛЮЛИН  

На 18.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Балатон, Бръшлянска Низина, Ветрен, Кап. Никола Божков/Кр. Самохо, Класова Борба, Крим, Люлин 9, Минск, Тодор Г. Влайков, Търново

На 18.03.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - София: Люлин 5

На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Люлин 10

Община НАДЕЖДА  

На 18.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 19.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 3

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Чудомир/Народен Страж/

На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Житен/Комбайна/

Община НОВИ ИСКЪР  

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър: 00357. 5353. 227, 00357. 883, Бачо Киро/Спасена Милева/, В. З. Кореа, В. З. Кореа, М. Лозята, Имот № 011015, Вилна, Водопад, Вяра/Двепартизанки/, Гниляне, Здравец, Изгрев, Ливадите, Лозянски Дол, Минзухар, Надежда, Надежда/Веска Гълъбова/, Нарцис, Ракета, Спортна, УПИ ХlVі-16010, Кв117 Гниляне, Христо Ботев, Христо Ботев/23 Септември/, Чемшир, Шипка

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Подгумер: Спортист

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: 1-ва

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Доброславци: Бранище/Благой Тодоров/, Бял Камък, Габровница, Георги Велев, Градинарска, Грамадите, Детска Песен, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Овощна Градина, Ракита, Средорек, Старото Училище/Бойчо Милев, УПИ Хііі-91, Кв. 45

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Кремиковци

На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър: Бисер, Враня, Герой, Гниляне, Зора/Интербригадир/, Кв. Гниляне, Латинка, Местн. Шумака Кв. Гниляне, Обновление, Пенчо Славейков/Бодра Смяна, Студенец, Съгласие/Кооператив/, Тополите, Христо Ботев/23 Септември/, Черешите

На 20.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: 681. 4357. 345

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Нови Искър: Боровец, Детска Песен, Иван Вазов/Радка Танева/, Инд. 00357. 5176. 21, Искърско Дефиле, Кумарица, Летец, Липите, Ропотамо, Светлина, Снежанка, Стадион, Татарска, Царевец

На 21.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър: Искърско Дефиле, Летец

На 22.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Доброславци: Бранище/Благой Тодоров/, Бърдо, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Житенски Път, Мегдана, Отава, Паметника, Панчовица/Станислав Василев, Пешовица, Първанова Чешма, Стадион, Типченица, Уршак, Ширината

Община ОБОРИЩЕ  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Султан Тепе

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бул. В. Левски

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 19.03.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ - София: 696-та/Овча Купел/, Иван Радоев/Уляна Громова/, Народно Хоро, Проф. Михайло Парашчук/690-Т

На 18.03.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ - София: 740-та/Овча Купел/, Белите Борове, Даскал Стефчо/Комун. Победа/, Маджарица, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св. Крал/Кирковска Трибуна/, УПИ III-355, Кв. 53, УПИ XII-9450, Кв 48

На 19.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Букет, Загребска/Атанас Мискетов/, Киевска/Баучер/, Любляна/Й. Вишевградски/, Народен Герой

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Вейниците, Горна Баня, Градище, Дон, Каменица, Лотос, Перуника, Перуника/Ол. Кошевой/, Тихи Кът, Урал

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: 740-та/Овча Купел/, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв. Горна Баня/, В. З. Горна Баня, В. З. Горна Баня УПИ I-920, В. З. Горна Баня, УПИ Xі-1055, Кв. 80, Вейниче, Горна Баня, Две Липи, М-Т Горна Баня, М. Стубело, Обзор, Олдашевец, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св. Крал/Кирковска Трибуна/

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Вечерница, Каменица, Лилия, Никола Петков/П. Напетов/, Обзор, Ореховски Дол, Отдих, Равнище/Кънчо Стоилов/, Тихи Кът

На 23.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: Овча Купел 2, Феникс

Община ПАНЧАРЕВО  

На 19.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: III-3030, Кв. 151, Азмаците, Велкова Воденица/93/, Вилна Зона Свети Димитър, Детелина/91/, Здравец, Иглика, Кайгана, Кв 151а УПИ V-3030, Китка, Невен, Незабравка/92/, ПИ 44063. 6221. 3406 М. Азмаците, ПИ 44063. 6221. 3990, Св. Св. Кирил и Методий/Кр. Гр, Студен Кладенец, Сукарица, УПИ VI-3030 Кв. 151 А

На 19.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София: 1-ва/Студентска/, ІV-2534, Кв. 115а С. Лозен, Студен Кладенец

На 19.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Акация/43/, Каси Дол/50/, Кория/49/, Липа/48/, Съединение/Георги Димитров/, Ул. Съединение/Ул. Явор, УПИ І-11040 Кв. 107а, УПИ Ііі-11040 Кв. 107а, Явор/44/

На 19.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Бор/47/, Бръшлян/70/, Бузлуджа/69/, Извор/62/, Кокиче/67/, Кръсто, Лале/63/, Ридо/64/, Самоковски Път/78/, Стоян Йонков/66/, Съединение/Георги Димитров/, УПИ IV-4123, Кв. 52а, Янко Велинов/65/

На 19.03.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: X-1193, Кв. 8, Акация/43/, Горица/85/, Горник/79/, Гороцвет/84/, Градище, Искра/81/, Нарцис/76/, Простор/86/, Радилица/54/, Ралица/80/, Св. Св. Кирил и Методий/Кр. Гр, Шишивар/83/, Янко Панайотов/74/

На 19.03.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ - София: Горица, Простор

На 19.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Брождан/90/, Вилна, Вилна Зона Свети Димитър, Кайгана, М. Брождан ПИ 44063. 6221. 3033, М. Край Село ПИ 44063. 6214. 573, ПИ 2886 Г-10-8-Б, Синчец, Съединение/Георги Димитров/, УПИ Vіі-3139, 3193, Кв. 154, Шипка/59/

На 19.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - София: II-4898

Община ПОДУЯНЕ  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Сухата Река Бл. 12 Вх. А , Б

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Григорий Цамблак, Д-Р Иван Селимински, Поп Грую, Саранци, Станислав Доспевски

На 19.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Сухата Река Бл. 12 Вх. В , Г

На 22.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Сухата Река Бл. 12 Вх. Д , Е

Община СЕРДИКА  

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Малашевска

На 19.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Бенковски, Биримирци, Бодра Смяна, Завой, Иван Кралича, Календерска, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Светлина, Тетевенска, Успех

На 20.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Константин Преславски

На 21.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Бенковски, Биримирци, Бодра Смяна, Завой, Иван Кралича, Календерска, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Локорска, Мара Бунева/Социалистическа, Светлина, Тетевенска, Успех

Община СЛАТИНА  

На 19.03.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Гара Искър

На 20.03.2019 г. /08:45 - 14:15 ч./ - София: 1-ва

На 20.03.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Ул. Кутловица

На 21.03.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Гео Милев, Николай Коперник

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бойчо Войвода , Васил Априлов, Виктор Юго , Евлоги Георгиев , Загоре , Климент Охридски , Огоста, Сан Стефано , Хаджи Димитър, Цар Иван Асен , Цариградско Шосе , Шипка

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бойчо Войвода, Васил Априлов , Виктор Юго, Евлоги Георгиев , Загоре , Климент Охридски , Огоста , Сан Стефано , Хаджи Димитър, Цар Иван Асен, Цариградско Шосе, Шипка

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща