ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Ловеч за периода 11 - 15 март 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
102
article picture alt description

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 12.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Барахарска/Зла Река/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Дуневска/Видима/, Кв.Зла Река, Кокиче/Видима/, Местн.Зла Река, Обиколна/Видима/, Преселци/Видима/, Стара Планина/Зла Река/

На 11.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Барахарска/Зла Река/, Воденичарска/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/

На 12.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Зора/Зла Река/, Креманлива/Зла Река/, Липакът/Зла Река/, Роза/Зла Река/, Тепавичарска/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

На 13.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Велчевска/Зла Река/, Зла Река/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Липакът/Зла Река/, Марин Сяров/Зла Река/, Роза/Зла Река/, Св.Св.Кирил и Методий/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

На 13.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Видима/Видима/, Касалийска/Ново Село/, М. Симеонов Азмак, Росица/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/

Община Ловеч  

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С.Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горно Павликене: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, местност Майренец, местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Изворче: местност Горен Бабаковец

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Къкрина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С.Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П.Луканов, Мария Сиракова, местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ловеч: Военно Поделение, местност Бабаковец, местност Клетища, местност Сливек, Южна Индустриална Зона

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сливек: Александър Стамболийски, Васил Левски, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С.Раковски, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Ловеч

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ловеч: I Кв.2а, Източна Индустриална Зона, местност Велур, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 11.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Радювене: Бранковска, Веслец, Ветрен, Гробарска, Кирил и Методий, Ловешка, Любен Каравелов, Митю Комитата, Опълченска, Пирин, Реката, Сергей Румянцев, Стоян Едрев, Тодор Маринов, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Червен Бряг

На 11.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Ловеч: Акация, Бачо Киро, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия път, Дядо Дончо, Люлин, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Цар Иван Александър, Янтра

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски път, Белия път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 12.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Младост, Червен Бряг

На 12.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Ловеч: 43952.533.118, Гозница, местност Червен Бряг, Ната Стоянова, Освобождение, Подп.Александър Кусев, Цар Иван Александър, Червен Бряг

На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Дойренци: Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 13.03.2019 г. /09:45 - 12:45 ч./ - Умаревци: Балатон, Вежен, Генерал Скобелев, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Шипка

На 13.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Ловеч: Безименна, Васил Левски, Величка Хашнова, Георги Бенковски, Даскал Никола, Иван Драсов, Марин Поплуканов, Михаил Попович, Мишева, Плиска, Съйко Съйчев, Тодор Кирков, Тодор Стратиев, Феликс Каниц, Хисарска, Христо Иванов-Големия

На 13.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Дойренци: Александър Стамболийски, Барата, Дунав, Недялко Русинов, Никола Й.Вапцаров, Софроний Врачански, Тодор Каблешков, Тодор Киров, Хан Крум

На 14.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Кнежа: Марин Боев

На 14.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Здравец, Мизия

На 14.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Ловеч: Акад.Иван Урумов, Ана Предич, Младост, Пастор Стефан Генев, Стара Планина, Уста Колю Фичето

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Йоглав: Опълченска, Пирин, Христо Ботев

На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Резя, Средока, Церът

На 15.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Здравец, Кантон 11 12, Мизия

Община Луковит  

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Карлуково: Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Луковит: Vіі Кв.182, Глоговец, Димитър Димов, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Лоза, Македонска, Петко Д Петков, Пирот, Предел, Росица

На 12.03.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./ - Петревене: 045009, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, местност Жп Спирка, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Юрий А.Гагарин, Явор

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Луковит: местност Момчилец

На 14.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Ъглен: местност Дачовското

Община Тетевен  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Български Извор: махала Боаза, местност Боаза

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Васильово: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Илия Кръстев, Суходолска

На 12.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Тетевен: 72343.500.5372, Воловийте, Христо Габровчето

На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.150.12, Вежен, Заводна

На 13.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Малка Желязна: Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Български Извор: Бузлуджа, Васил Левски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Отец Паисий, Христо Ботев

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Градежница: Асен Стипцов, Иван Вазов, Косовец, Люляк, Сава Младенов, Синчец, Хан Аспарух

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Тетевен: Иван Вазов

На 13.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Малка Желязна: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Малка Желязна: Бузлуджа, Васил Левски, Двадесет и Трети Септември, Матей Петков, Христо Рачев, Шипка

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Български Извор: махала Начови Воденици

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Малка Желязна: Витоша

На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Дивчовото: Георги Бенковски, Йото Генков

Община Троян  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Атанас Хасъмски, Вилна Зона, махала Баба Стана, махала Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Балабанско: Местн.Габърска

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска

На 11.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Борима: Васил Левски, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Гурко, Девети Септември, Дочо Съев, Есперанто, Иван Дочев, Илия Маринов, Марин Стафунски, Минко Дочев, Освобождение, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър

На 11.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Герман: Хан Крум/31-ва/

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Троян, Общ. Троян: Ген.Карцов

На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Белиш: махала Маргатина, Микренска, Милевска, Стара Планина, Чакърска

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Врабево: Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св.Св.Кирил и Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

На 14.03.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Голяма Желязна: Ганчо Моев, Георги Бенковски, Желязвенска Комуна, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, махала Сойчанско, Октомврийска, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България, Цано Драголов

На 14.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Врабево: Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленинград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Минко Карата, Москва, Нено Даракчиев, Никола Пънков, Раздоле, Стара Планина, Христо Ботев

На 14.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Голяма Желязна: Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Късера, махала Топля, Мирчо Филипов, Стойко Хаджиев, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Шипково: Васильов, Вилна Зона, Георги Димитров, Крушево

На 15.03.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Голяма Желязна: 15703.44.5, махала Чолдарско, Тринайсет Века България

На 15.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Голяма Желязна: махала Чолдарско, Тринайсет Века България

Община Угърчин  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна Поляна, Радковец, УПИ Іі-346, Чепля

На 12.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: 68076.291.106, Аврамовска, махала Съевска

На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Васил Левски, Възраждане, Герганица, махала Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

На 15.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лесидрен: местност Енча

На 15.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Лесидрен: местност Гаджов Дол, местност Ношаря, местност Площа, Стара Планина

Община Ябланица  

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: 87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, местност Братевец, местност Девет Дола, местност Ламбовци, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: III-10 Кв.13, Александър Стамболийски, местност Гераня, местност Ламбовци, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща