ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София област за периода 11 - 15 март 2019 г. - 2 част

Енергетика / България
Галина Александрова
94
article picture alt description

/Продължение от 1 част/

Община Костенец  

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв.68, Акация, Александър Стамболийски, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен

На 12.03.2019 г. /10:45 - 11:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Зорница, Иглика, Извор, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец

На 12.03.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв.68, Здравец, Люляк, Свети Георги, Средна Гора, Ясен

На 14.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада, извън регулация, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Самуил

На 14.03.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Миликини Ниви

На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

Община Костинброд  

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, VIII-476 Кв.27, В.З. Градец, М.Пояке, местност Лешке, местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20, УПИ Ix-275 Кв.35, УПИ Vі-225 Кв.30, УПИ XVII-180

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Костинброд: Ломско Шосе, УПИ 33, Кв.510, М.П/Ст София Запад

На 13.03.2019 г. /09:45 - 13:30 ч./ - Костинброд: Ломско Шосе

На 15.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Кап. Петко Войвода, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море

На 15.03.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ - Костинброд: Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III Кв.100, УПИ XII Кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

Община Мирково  

На 11.03.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Мирково: Александър Стамболийски, Захари Груев, Кооперативна Искра, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Разкола, Симеон Попов, Средна Гора, Стоимен Танов, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Христо Ботев, Цвятко Караджов

Община Пирдоп  

На 13.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Пирдоп: Бачо Киро, Васил Левски, Върбите, Генерал Паприков, Георги Бенковски, Георги Гергов, Георги Геров, Димитър Димов, Димитър Ненов, Димитър Савов, Иван Вазов, Иван Джуров, извън регулация, Илчо Димов, Капитан Петко Войвода, Кв.80, Княз Александър Батенберг, Княз Борис І, Косица, Коста Ганчев, Лука Х.Павлов, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Никола Петков, Никола Пушкаров, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Паскал, Пека и Карло Чоконяни, Петко Рачов Славейков, Райна Княгиня, Ръжана, Св.Св.Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Спас Соколов, Средна Гора, Тодор Влайков, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Чавдар Войвода, Шеста

На 11.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Пирдоп: Върбите, Генерал Паприков, Иван Джуров, извън регулация, Княз Александър Батенберг, Никола Пушкаров, Паскал, Ръжана, Св.Св.Кирил и Методий, Сергей Румянцев

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Пирдоп: Георги Бенковски, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Коста Ганчев, Панайот Волов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Христо Смирненски

На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Пирдоп: Георги Бенковски, Емилиян Станев, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Стефан Стамболов, Христо Ботев

На 13.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Пирдоп: Сергей Румянцев

Община Правец  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Джурово: М.Беляновец Кв.9 УПИ Vііі, махала Беляновец

На 11.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ - Равнище: I Кв.29, УПИ II-196 Кв.8, УПИ IV-327 Кв. 30

Община Самоков  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Вардар, Гр. Самоков, Тп Искър - 3, Преспа, Самоково

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Самоков: Преспа, Самоково

На 11.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Самоков: Любомир Чакалов

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бистрица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, България, България, Бяла Поляна, Вардар, Вардар, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Гр. Самоков, Ул. Рилска Малина Тп Гсм, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дунав, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иглика, Искър, Калково, Кирил и Методи, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Луковица, Любомир Чакалов, Любомир Чакалов, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Манастирска, местност Червената Земя, Митрополитска, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Образописов, Овнарско, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Пирин, Подридна, Подридна, Преспа, Преспа, Райна Княгина, Рила Планина, Рила Планина, Рилска Малина, Рилска Малина, Рилска Малина, Розова Долина, Самоково, Самоково, Сан Стефано, Синчец, Скакавец, Стефан Караджа, Струма, Струма, Тодор Пеев, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.909.365, Хр.Захариев, Христо Йончев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Цар Симеон, Шейново, Ястребец, Ястребец

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Драгушиново

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Поповяне

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Говедарци: Александър Стамболийски, Доспей махала, пи 15285.10.114, Почивни Домове, Почивни Домове

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бистрица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, България, Бяла Поляна, Вардар, Вардар, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Гр. Самоков, Ул. Рилска Малина Тп Гсм, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дунав, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Искър, Калково, Кирил и Методи, Климент, Константин Фотинов, Любомир Чакалов, Любомир Чакалов, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Манастирска, местност Червената Земя, Митрополитска, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Образописов, Овнарско, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Подридна, Преспа, Преспа, Райна Княгина, Рила Планина, Рилска Малина, Рилска Малина, Рилска Малина, Розова Долина, Самоково, Самоково, Синчец, Скакавец, Стефан Караджа, Струма, Струма, Тодор Пеев, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.909.365, Хр.Захариев, Христо Йончев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Цар Симеон, Шейново, Ястребец, Ястребец

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 3-та, 4-та, 49-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 54-та, 55-та, XVIII, ПП II, Кв.58

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та

Община Своге  

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Губислав

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дружево

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж Тп Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Левище

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Градище, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо, Соколец, Стара Планина, УПИ-XV-46

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, Кв.3

На 15.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ - Габровница, Общ. Своге

Община Сливница  

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Алдомировци: 242068, М.Слатина, 32-ра, 348, Кв.62, 45-та, 46-та, V-364, Кв.63, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), махала Слатина, махала Шишкова

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Братушково: V-263, VII-299 Кв.19, УПИ XVI-300

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Гургулят: XVI-17 Кв.9

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 17 Та, 18 Та, 20-та, 22-ра, 3 Та, 500179, 653, 7 Ма, 8 Ма, XI-1.3 Кв 8, XVII-418, Кв.51, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Деянова Воденица, Драганица, махала Димитрашков Слог, местност До Село, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв.38, УПИ III-219 Кв.34, УПИ XIV-531 Кв.26, УПИ XIV-90 Кв.6, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Радуловци: махала Рейна Река, Хііі-47, Кв.19

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Ракита, Общ. Сливница: УПИ II-76

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница

На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Храбърско: I-075017 Кв.54, XIII-081046, Kв.2, Алек Мак, Ален Мак, пи 77400.91.16, пи 77400.91.17, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022, Кв.57, УПИ III-1981, УПИ XVII-081047, Кв.2, УПИ XxIII-337, УПИ-IV-76.11 Кв.57, УПИ-V-18, Кв.3, Черковна

На 11.03.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Храбърско: I-075017 Кв.54, XIII-081046, Kв.2, Алек Мак, Ален Мак, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022, Кв.57, УПИ III-1981, УПИ XVII-081047, Кв.2, УПИ-IV-76.11 Кв.57, УПИ-V-18, Кв.3

На 12.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Бърложница: П-Л XIII-61, Кв.14, УПИ Іх-Общ, Кв.2

На 12.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Драготинци

На 12.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Цацаровци, Общ. Драгоман: махала Под Камък, махалаПод Камъка

На 15.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, УПИ XII - 512, 513, Кв.116, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща