ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София град за периода 11 - 15 март 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
85
article picture alt description

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: махала Клисурска

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Златуша: Вилна Зона Витошица

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Клисура, Общ. Столична: 2-ра, 4-та, 5-та, 7-ма, 8-ма, XXXVI-499 Ul=25, Балканска, М.Загряна, махала Витковица, махала Радово, махала Щетница, Радова махала, Старо Село

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Мала Раковица: 54.277, местност Витошица

Община Витоша  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Княжево: Ал.Стамболийски

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Д-Р Д.Съселов, Цар Борис III, Цар Борис III/Девети Септ.

На 11.03.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Ангел Букурещлиев, Маестро Георги Атанасов, Папрат, Христина Морфова

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Бъкстон, Пирин, Юнашка Песен

На 13.03.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Българска Легия, Бяла Акация, Бяло Поле, Манастирски Ливади УПИ Х-499, Манастирски Ливади-Запад, Ралевица

На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Голяма Могила, Канала, М.Манастирски Ливади УПИ IV-834, 803, 835 Кв. 82б, местност Киноцентъра, Полк.Антон Кръстев, Свети Сава, Тричкова Могила

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бояна, България, Бяло Поле, Василашко Езеро, Майстор Алекси Рилец/664/, Майстор Д.Софиянлията/666/, Майстор Мил.Радомирец/667/, Майстор Павел От Кримин/665, Манастирски Ливади-Запад, Околовръстен път, Околовръстен път, Упи XxIx, Ралевица

На 14.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, 319-та, 405/Драгалевци/, 415/Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина, Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 14.03.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - София: 154-та /В.З. Симеоново-Драгалевци/, 416/Драгалевци/, Ален път, Българска Легенда/416/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Захари Зограф, Свети Горазд

На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Св.Наум /Драгалевци

На 16.03.2019 г. /08:00 - 14:15 ч./ - София: Xx-999, Кв.14, Грамос, Дъбова Гора, Еровете, Луи Айер/Никола Каменов/, Лунна Папрат/669/, М.Гърдова Глава, местност Гърдова Глава, Планинец, Прохлада

Община Връбница  

На 11.03.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ - София: 357-ма/Връбница/, 359-та/Връбница/, 361-ва/Връбница/, 367-ма/Връбница/, 373-та/Връбница/, 374-та/Връбница/, 375-та/Връбница/, 376-та/Връбница/, 378-ма/Връбница/, Адам Мицкевич/Раб.Класа/, Иван Дим.Ненов, Модерно Предградие, Надежда, Светла, Справедливост/Червени Ескад, Стефан Дуньов/Седми Конгрес

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/, Алеко Константинов/Васил Го, Александър Стамболийски, Васил Левски/Мраморско Шосе, Захари Зограф, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Майски Ден/27/, Пламък/25/, Република/20/, Росна Китка/31/

На 13.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Александър Стамболийски, Захари Зограф, Йордан Йовков/24/, Пламък/25/, Христо Ботев/Алексей Гнилич

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Волуяк: Огоста, Сердика

На 13.03.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ - София: Осогово/Пело Пеловски/

На 13.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Волуяк: Бреза, Дружба, Липа, Явор

На 13.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ - София: Липа, Ломско Шосе, УПИ XII-262 Кв.5

На 13.03.2019 г. /13:30 - 14:15 ч./ - Световрачене: Софийска/Иван Парев/

На 13.03.2019 г. /14:45 - 15:30 ч./ - Волуяк: Дружба, Ломско Шосе, Синчец, Църна Бара

На 14.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Волуяк: 35-та, Градина

На 14.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: Зорница

На 14.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/, Александър Стамболийски, Блато/21/, Васил Левски/Мраморско Шосе, Върба/9/, Емилиян Станев/22/, Кладанчето, Любен Каравелов, Мичур, Мичур /Упи V, Кв.24/, Момина Сълза/13/, Орхидея/8/, Папрат, Росица, Чичовци/26/

На 14.03.2019 г. /11:45 - 12:45 ч./ - София Кв.Волуяк: Горицвет, Ул.Ален Мак, Ул.Победа 2;41;3;7;9

На 14.03.2019 г. /13:45 - 14:45 ч./ - Волуяк: Зорница/Петър Малинов/

На 14.03.2019 г. /13:45 - 14:45 ч./ - Световрачене: Тракийска Могила

На 14.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Волуяк: Никодим Тодоров, Синчец

На 15.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Волуяк: Дружба, Завоя, Зорница/Петър Малинов/, УПИ Х-1451, Кв.32

На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Алеко Константинов/Васил Го, Еделвайс/2/, Ивайло, Иван Вазов, Мичур, Мичур, УПИ I-611, Кв.23, Момина Сълза/13/, Росна Китка/31/, Хайдутин/11/

На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: УПИ- Мрамор

Община Възраждане  

На 12.03.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - София: Сердика

Община Изгрев  

На 15.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Елемаг, Ж.К.Изгрев

Община Илинден  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Божурище/Атанас Переклиев/, Илинден, Разсадника, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община Искър  

На 11.03.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ - Казичене: Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски, Васил Левски/Черв.Армия/, Вп 52150, М.Нпз-Казичене Запад УПИ VIII-4 Кв.1, Мито Войнишки, Общ.Димитър Благоев, Околовръстен път, Пв Качиене, Прогрес, Серафим Стоев, Стария Искър, Троянов път, Фармапарк, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим.Благоев/, Яворов

На 11.03.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ - Кривина, Общ. Столична: III - 617, XVIII-98, Балабана/Серафим Стойков/, Божур/Атанас Варадинов/, Витоша/Трайко Тасев/, Градина/3-та/, Демокрация/П.Йосифов/, Дъга/Мило Говедарски/, Зад Село/24-та/, Искър/Кр.Раковски/, Йосиф Обербауер, Лазар Пешев/11/, Латинка/Никола Митев/, Люляк/Янко Кръстев/, М.Лъката пи 39791.6021.62, Минзухар/Филип Тасев/, Околовръстен път, Просвета/Христо Мачков/, Равнополски път/Симеон Нико, Рибарника/Симеон Малинов/, Рила/Станой Тодоров/, Римска Ракла/Ремсова Среща/, Розова Градина/Георги Димит, Ружа/7-ма/, Свети Спас/26-та/, Станцията, Стара Планина/Никола Тасев/, Старата Река/Методи Филипов, Стопански Двор, Странджа/Спас Орехарски/, Тихата/4-та/, Тодор Радунчев, Ул. Демокрация пи 475 Кв. 48, УПИ I-619, Кв.59, УПИ № 15133/666/К.Л.-2-8-В

На 11.03.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ - София: 1-ва, Кривина, Латинка, Минзухар, Надежда, Нпз Казичане 35239, 6109, 1926, Околовръстен път

На 12.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София: Дружба, Дружба 1, Искър, Тирана

На 13.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София: Дружба, Дружба 1

На 14.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ - София: Дружба 1

Община Красна Поляна  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София: 307-ма/Красна Поляна/, 734-та/Красна Поляна/, Банско, Белослав, Владимир Куртев/Калитко/, Връх Тумба, Крепост, Метал, Павел Шатев/Докер/, Тумба

Община Красно Село  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Браила/Горник/, Грамада, Пирински Проход, Подуево, Солун

На 12.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Добрила, Райко Жинзифов, Св.Георги Софийски/Георги С

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Хиподрума

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Владайска/Димо Хаджидимов/

Община Кремиковци  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бреза, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Кремиковско Шосе, Челопечене, Челопешко Шосе, Чепинско Шосе

На 13.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 27-ма /Враждебна/, 278-ма/Връбница/, 59-та/Враждебна/, Враждебна

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Ботевградско Шосе , Кв.Враждебна , Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 16.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - гр. Бухово, ул. Янтра 40

Община Лозенец  

На 11.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ - София: Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Ул. Поф. Станчо Ваклинов

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Тодор Ф. Чипев, Чавдар Мутафов/452-ра/

На 14.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ - София: Околовръстен път

На 15.03.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ - София: Ул. Чавдар Мутафов

Община Люлин  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Люлин 2, Люлин 8

На 11.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Люлин, Люлин 4

На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Люлин 2, Търново

На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ - София: Люлин, Люлин 1, Люлин 6

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Добринова Скала/11 Конгрес, Люлин 1, Търново , Филиповско Шосе

На 13.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Люлин 2

На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Люлин 1

Община Младост  

На 11.03.2019 г. /08:15 - 17:00 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Вилна Зона Косанин Дол, Есенни Мотиви

На 11.03.2019 г. /08:15 - 17:00 ч./ - Панчарево: В.З Косанин Дол УПИ Хіх-2197 Кв.41, В.З.Касанин Дол, Упи Х-148, Кв.39, В.З.Косанин Дол, Забел, Касанин Дол, Косанин Дол, Местн.Косанин Дол, местност Косанин Дол, местност Ширините, Ширините

На 11.03.2019 г. /08:15 - 17:00 ч./ - София: Детски Град, местност Косанин Дол

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Г.М.Димитров, Младост 1

Община Нови Искър  

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Нови Искър: Искърско Дефиле

На 15.03.2019 г. /12:00 - 12:50 ч./ - Доброславци: Отава

На 15.03.2019 г. /13:00 - 13:50 ч./ - Доброславци: Градище, Ширината

На 15.03.2019 г. /14:00 - 14:50 ч./ - Доброславци: Доброславско Шосе/Гергин Ил

На 15.03.2019 г. /14:00 - 14:50 ч./ - София: Доброславци

На 15.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Доброславци: Борова Гора, Градинарска, Житенски път

Община Оборище  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Русалка

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Върбица/Димитър Попов/

На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Княз Александър Дондуков

На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Мадрид

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Драговица

На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Богдан

На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бачо Киро

Община Овча Купел  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 742-ра/Овча Купел/, Босилек, Земляне/Тинтява/, Орчо Войвода, Поглед, Първенец, Равнище/Кънчо Стоилов/, Росна, Стрелбище

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Харманлийско Въстание

На 12.03.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ - София: 696-та/Овча Купел/, Иван Радоев/Уляна Громова/, Народно Хоро, Проф.Михайло Парашчук/690-Т

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Войводина Могила, Зелена Ливада, Костур, Летовищна, Овча Купел, Ореховски Дол

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Чардаклия

На 14.03.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - София: Гладиола, Гръстниче, Проф.Никола Милев

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Горна Баня

На 15.03.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - София: 752-ра/Овча Купел/, 753-та, 753-та/Овча Купел/, Вечерница, Горна Баня

Община Панчарево  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Панчарево: Косанин Дол, местност Дупките, местност Косанин Дол, УПИ Х-347, Кв.27 В.З. Косанин Дол

На 11.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: местност Косанин Дол

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Панчарево   Беликата /цялата/; Беликата УПИ XXI-485 Кв 485 Петър Менджийски 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 14, 16, Бистришки път, Васил Левски 1, 6, 6а, Стамболийски 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19 и 8

На 13.03.2019 г. /08:45 - 12:30 ч./ - Герман: Вилна Зона Враня

На 13.03.2019 г. /08:45 - 12:30 ч./ - София: Околовръстен път

На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Панчарево: Златна Ябълка

На 14.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Детски Град

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Паничарево: Ул.Самоковско Шосе 233

Община Подуяне  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Хаджи Димитър Бл.119 Вх.А, Б

На 12.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Хаджи Димитър Бл.120 Вх.А

Община Сердика  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бенковски, Бенковски, Ул. Зеленска 8, УПИ XVI-718, Биримирци, Зеленска, Календерска, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, Поп Георги Величков

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Опълченска

На 13.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Бенковски, Завой, Зеленска, Календерска, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, Оралица, Руски Воин

На 14.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Безименна, Бенковски, Горгосица, Лунна Нощ, Перяновец, Самодивско Кладенче

Община Слатина  

На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Братя Жекови 4, Кадин Връх 11

На 14.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Бричебор 9 , 16-16а, Георги Пеячевич 16

На 15.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Кадемлия/Георги Дамянов Йот 43

Община Студентски Град  

На 11.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - София: 1-ва Кв.Мал.Долина/Студентс, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 1-ва/Студентска/, 181-ва/Младост/, 182-ра Кв.Мал.Долина/Младос, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 3-та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град, 4-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 7-ма Кв.Мал.Долина/Студентс, Инж. Стоимен Сарафов, Климент Охридски, М.Малинова Долина-Изток, Малинова Долина, Младост 4, Околовръстен път, УПИ 8-2829 Кв. 136, УПИ VIII-227а, Кв.132

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Атанас Иширков, Малинова Долина, Проф.Христо Вакарелски, Симеоновско Шосе, Христо Данов , Цариградско Шосе

На 11.03.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - София: Г.М.Димитров

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Атанас Иширков , Малинова Долина, Проф.Христо Вакарелски, Симеоновско Шосе, Христо Данов, Цариградско Шосе

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Атанас Иширков, Малинова Долина, Проф.Христо Вакарелски, Симеоновско Шосе, Христо Данов, Цариградско Шосе

На 14.03.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ - София: Братя Чакрин

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бойчо Войвода , Васил Априлов, Виктор Юго , Евлоги Георгиев, Загоре, Климент Охридски , Огоста, Сан Стефано, Хаджи Димитър , Цар Иван Асен , Цариградско Шосе , Шипка

Община Триадица  

На 12.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Здраве

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Цар Асен

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща