ЧЕЗ съобщава за планирани прекъсвания на електроснабдяването в София град за периода 25 февруари - 3 март 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
382
article picture alt description

СОФИЯ ГРАД  

Община Витоша  

На 01.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: Борис Арсов, Йордан Радичков

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Георги Рилски, УПИХХІІІ-638 Кв 31

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 722-ра, Акация/Бояна/, Беловодски път, Беловодски път, Владимир Дим. -майстора/772-, Къси Дол/В. З. Беловодски път/, Меча Поляна, Цветна

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 722-ра, Акация/Бояна/, Беловодски път, Беловодски път, Бояна, Владимир Дим. -майстора/772-, Къси Дол/В. З. Беловодски път/, Меча Поляна, Цветна

На 26.02.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Мусала, Цар Борис III/Девети Септ.

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: 112,114, Атанас Яранов, Иван Милев, Илина Църква

На 27.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Васил Чакаларов, Васил Чекаларов, Панорамен път, Панорамен път

Община Връбница  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Обеля 2

На 25.02.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София: Обеля 2, Обеля 2

Община Възраждане  

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Акад. Иван Гешов №Ж2, Акад. Иван Евстратиев Гешов, Константин Величков, Сердика, Сини Вир, ул. Бр. Миладинови-12

На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:45 ч./ -  София: Арх. Петко Момчилов/Кузман Ш, Гюешево/Ламби Кандев/, Незнаен Воин, Охридско Езеро, Сердика, Сини Вир, Цани Гинчев

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гюешево/Ламби Кандев/, Гюешево/Ламби Кандев/, Охридско Езеро, Охридско Езеро, Сердика, Сердика

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лъвов Мост, Св. Св. Кирил и Методий, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Самуил

Община Изгрев  

На 27.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Антон П. Чехов, Еужен Поатие, Пиер Дегейтър, Райко Алексиев/Тодор Петров, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов

Община Искър  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София: Дружба 1

На 26.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1, Кап. Димитър Списаревски, Кръстю Пастухов/Улан Батор/

На 27.02.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1, М. Южна Гр. Терит. I Част УПИ 1988 и ПИ 910 Кв 1а, Христофор Колумб

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1

Община Красна Поляна  

На 26.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Павел Шатев/Докер/

Община Красно Село  

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Битоля

На 01.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София: Битоля, Омайниче, Смилица, Хиподрума

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Майор Горталов, Тодор Каблешков, Цар Борис III/Девети Септ.

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово, Солун

На 26.02.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София: Бул. Т. Каблешков, Ж. К. Гоце Делчев

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово, Невестина Скала, Солун

На 27.02.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София: Лагера

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово, Родопски Извор, Солун

 

На 28.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София: Белите Брези

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Битоля

На 01.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София: Битоля, Омайниче, Смилица, Хиподрума

Община Кремиковци  

На 01.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Кв. Горни Богров, Бившо ТКЗС, Кремиковци

На 01.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: М. Могилите ПИ 68134. 8592. 182

На 26.02.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Бухово: Васил Левски

На 26.02.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: 1-ва, Възраждане /Кремиковци/, Гергана /Кремиковци/, Здравец /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/, УПИ 302089, местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, ХIV-415,Кв. 67, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Ягода /Кремиковци/

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 8-ма /Враждебна/, 8-ма /Драгалевци/, Враждебна

На 28.02.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Долни Богров: 1

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 01.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Горни Богров: Рендова/Толбухин/

Община Лозенец  

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Константин Петканов/437-ма/

На 27.02.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Могилата, Могилата, Чавдар Мутафов

На 27.02.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва

На 28.02.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, ул. Екатерина Ненчева, Яна Язова/447-ма/

Община Люлин  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин

На 26.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София: Люлин, Люлин 4

Община Младост  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Инж. Георги Белов

На 26.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч./   На 27.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Младост 3

На 27.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2

На 28.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Младост 4

На 28.02.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София: I Кв. 44 За ОЖС, Младост 1, Полк. Георги Янков

Община Надежда  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 1

На 27.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Жорж Дантон/Фр. Революция/, Ломско Шосе, Свети Климент, Свети Климент/Ямб. Стачка/

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Надежда 2

Община Нови Искър  

За периода 28-01.03.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Нови Искър: 20-та

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Войнеговци: 11884. 5594. 30, 11884. 5595. 112, Ix-50, В. З. Войнеговци, Васил Левски/12-та/, Вършец/Костадин Такев/, Горска Поляна/Септември/, Детелина/Цветан Иванов/, Еделвайс/Стефан Митров/, Кокиче/Въстаници/, Местн. Жълтия Пясък, Местн. Старата махала, Местн. Чучурката, ПИ 11884. 5602. 271, ПИ 324 К. Л. Б-13-6-А, ПИ 363 К. Л. Б-13-6-А, Реката/Димитър Иванов/, Роза, Росица, Русалка/Радой Спасов/, Синчец/Филип Найденов/, Спортист/Константин Василев, Стара Планина/Венче Найдено, Староселска, УПИ XV-415, УПИ |X-9, Кв. 25, ХхVI-100,Кв. 20,Идент. 11884. 5964. 100, Черноморец/Младен Пеев/

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Нови Искър: Войняговци М. Ст Русията

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва

На 28.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Войнеговци: 11884. 5615. 678, В. З. Войнеговци, Вършец/Костадин Такев/, Детски Свят, Камъкът, Реката/Димитър Иванов/, Росица, Русалка/Радой Спасов/, Стара Планина/Венче Найдено, Фенера/Александър Николов/, Черноморец/Младен Пеев/

На 28.02.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Нови Искър: 127-ма, Искърско Дефиле, Кременица/Работническа/, Кумарица, Невен, Плиска, Победа

На 28.02.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София: Победа

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Войнеговци: 11884. 5588. 83, 538, 577, В. З Воинеговци Кл. В Стб, в. з. Войнеговци, Горска Поляна/Септември/, Имот, Магарански Ливади, Местн. Магарински Ливади, местност Пясъчна Кариера, ПИ 11884. 5957. 31, ПИ 11884. 9557. 35. 125, ПИ 2 Кв. Б-14-6 -Б Стълб 133, ПИ 312, Стара Планина/Венче Найдено, УПИ I-406 Кв. 16

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Нови Искър: М. Средни Рид Пл 12, Местн. Вонеговци, С. Войняговци, М. Средни Рид, Св. Св. Кирил и Методий

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: В. З. Войняговци ПИ №11884. 5963. 1

Община Оборище  

За периода 25-26.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Връбница-1, Евлоги и Христо Георгиеви

На 26.02.2019 г. /17:00 - 23:15 ч./ -  София: Будапеща, Веслец, Дондуков Корсаков Княз, Екзарх Йосиф, Искър

Община Овча Купел  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 647-ма/560/Овча Купел/, 742-ра/Овча Купел/, 749-та/Овча Купел/, Горна Баня, Горна Баня, Драгоман, Каменица, Маньово Бърдо, Обзор, Овча Купел, Пладнище/Рилски Партизани/

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел 2

На 26.02.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Горна Баня

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Доброволец, Драгоман, Иван Радоев/Уляна Громова/, Каменист път, Лазурно Утро, Маестро Кънев/В. Марков/, Маньово Бърдо, Маркова Баня, Пладнище/Рилски Партизани/, УПИ-VIII-902, Чардаклия

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Бул. Цар Борис III

На 27.02.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Биримирски Поляни/Кв. Горна Баня/, В. З. Горна Баня, Две Липи, Обзор, Олдашевец, Равнище/Кънчо Стоилов/

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 756-та/Овча Купел/, Дон, Драгоман, Лозище, Маньово Бърдо, Райко Даскалов

На 27.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: УПИ ХII-358 Кв. 64а Кв. Горна Баня

На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Витошка Поляна

На 27.02.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  София: Ангел Стоянов /Суходол/, Бели Брод, Дъб, Игрище, Кирил Христов, местност Суходол, Овче Поле, Орех, Перла, Прохладен Кът, Станислав Ангелов, Стоичко Станиславов, Суходол, Траян Танев, ХI-352 Кв. 44а, Христо Андонов

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 756-та/Овча Купел/, Дон, Драгоман, Лозище, Маньово Бърдо, Обзор, Райко Даскалов

На 28.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел 1

На 28.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Иван Хаджийски, Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2, Президент Линкълн, Феникс

На 01.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Маджарица, Равнище/Кънчо Стоилов/

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Доброволец, Драгоман, Каменист път, Лазурно Утро, Маньово Бърдо, Маркова Баня, Пладнище/Рилски Партизани/, Чардаклия

Община Панчарево  

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Минзухар

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: ул. Сълзица

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Ведрина, Клисурговец/Йордан Апостоло, Люляк, Младен Ангелов/39-та/, Стефан Стамболов/Ник. Попов/, Тинтява/36-та/, УПИII-1630, Кв 88а, Ягода/56-та/

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6988. 2988, махала Богдана ПИ 321, Планински Гледки

На 01.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Герман: Вилна Зона Враня, Дружба/23-та/, Старата Чешма/Апостол Янков

На 01.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Казичене: Александър Стамболийски, Аличо/Траян Кардашки/, Вп 52150, Гарата, Местн. Дяволско Круше, Серафим Стоев, Стопански Двор, УПИ VII1605,2701 Кв,16

На 01.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 44063. 6201. 33 М. Садина, Акация/43/, Висо/В. З. Врана-Лозен/, Малина/15-та/, Ропотамо/В. З. Врана-Лозен/, Стар Лозенски път, Съединение/Георги Димитров/, Черно Море/В. З. Врана-Лозен/

На 01.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: 492,Кв,31-Панчерево, Гара Искър, Околовръстен път, Пловдивско Шосе, Стопански Двор, Христофор Колумб

Община Подуяне  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл. 139 Вх. А,Б

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Хаджи Димитър

На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл. 139 Вх. В,Г

На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл. 69 Вх. Б

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл. 49 Вх. Б,В

Община Сердика  

На 26.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Бенковски, Глас Народен, Долна махала, Единство, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Обрадовски път, Обрадовци, Околовръстен път, Селска Поляна

На 27.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Геле Китов, Глас Народен, Горна махала, Единство, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Обрадовци, Родна Песен, Родолюбие, Северна, Стар Кладенец, Яшарица

На 28.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Безименна, Бенковски, Биримирска Вода, Биримирски Извор, Боян Болгар, Горгосица, Иван Кралича, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Лунна Нощ, Нпзилиянци/Изток Кв. 15, Олдашевец, Перяновец, Поп Георги Величков, Самодивско Кладенче, Успех, Хоризонт

Община Студентски Град  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21 Ви Век, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Георги Златаров, Дианабад, Дървеница, Дървеница, Жеко Войвода, Жеко Войвода, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Перперикон, Петър Джидров, Пловдисвско Поле, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Христо Вакарелски

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21 Ви Век, Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Георги Златаров, Дианабад, Дървеница, Жеко Войвода, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Христо Вакарелски

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21 Ви Век, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Георги Златаров, Дианабад, Дървеница, Дървеница, Дървеница, Жеко Войвода, Жеко Войвода, Жеко Войвода, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Перперикон, Петър Джидров, Пловдивско Поле, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Христо Вакарелски

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Андрей Германов, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Дървеница, Дървеница,Дървеница, Жеко Войвода, Жеко Войвода, Жеко Войвода, Перперикон, Перперикон, Пловдивско Поле, Пловдивско Поле

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Андрей Ляпчев/Универсиада/, Дървеница, Дървеница, Жеко Войвода, Жеко Войвода, Перперикон, Пловдивско Поле

Община Триадица  

На 25.02.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Манастирски Ливади

На 27.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София: Стрелбище, Хайдушка Гора

На 28.02.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  София: ул. Проф. Петър Шапкарев, Черни Връх

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща