НАЧАЛО » българия

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Плевен за периода 10 - 14 юни 2019 г. - 1 част

fb
3E news
fb
07-06-2019 01:48:00
fb

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 11.06.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Татари: Витоша 2, 8, 6, Генерал Скобелев 3, Георги Димитров 6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35, Илинден 1, 2, 5, 3, Коста Шишманов 31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25, Любен Каравелов 1, Рила 2, 7, 1, 9, 5, Хаджи Димитър 1

На 12.06.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ - Белене

На 13.06.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Бяла Вода, Общ. Белене: Васил Левски 7, 11, 18, 13, 5, 32, 36, 9а, 9, 14, 30, 24, 3, 10, 20, 3а, 8, 26, 22, Здравец 7, 12, 11, 3, 8, 17, 15, 2, 6, 4, Маршал Толбухин 24, 7, 18, 29, 16, 25, 19, 27, 39, 10, 14, 21, 17, 26, 47, 22, 1, 13, 31, 37, 4, 33, 23, 9, 30, 6, 5, 8, 12, 28, 2, 11, Рила 5, 3, 9, 1, 7, Шипка 2, Ю. А. Гагарин 1, 2, 3

На 12.06.2019 г. /08:45 - 13:30 ч./ - Белене: Ал Стамболийски 18, 16, 23, 40, 15а, 23а, 30, 17, 32, 1-15, 13, 14а, 37, 22, 21, 24, 12, 14, 20, 41, 27, 28, 34, 11, 19, 3, 31, 26, 29а, 35, 39, 40а, 36, 15, 25, 25а, 31а, 1 Изход Плевен, България 65а, 61, Васил Левски 1, Г С Раковски 52, 42, 50, 59, 48, 44, 51, 47а, 46, 53, 47, 55, 57, 51а, 40, 49, 67, 65, 62, 66, 63, 69, 60, 61, 64, 58, 56, 52, 54 А, 3, 39, 9, 11, 18а, 12, 35, 23, 13, 11б, 31, 22, 37, 16, 24, 18, 17, 10, 30б, 14, 29, 17а, 15, 5, 26, 4, 27, 2, 20, 19, 7, 8, 3а, 11а, 28, 30, 33, 21, 6, 30а, 1, 28а, Георги Кирков 10, 2, 16, 8а, 6, 8, 9, 14, 12, 12а, 7, 5, 3, 1, 7а, 4, Градище 1б, 5, 5а, 1, 8, 4, 5б, 4а, 6, 3, 2, 10, Камчия 3, 5, 7, 1, Кирил и Методий 1, Лозенец 1, УПИ ХI, 10, 3, 19, 9, 4, 1 А, 5, 2, 21, 17, 6, 7, 8, Любен Каравелов 25б, 14, 23, 39а, 27, 37б, 31, 33, 16, 29, 35а, 35, 35б, 37а, 37, 23а, 25, 39, 25а, 16, Майор Кочев 1, местност Лунгата извън регулация Тютюнева Сушилня, Милан Василев 7, 6, 2, 15, 8, 2а, 11, 1, 4, 10, 17, 19, 5, 3, 9, 13, Мусала 7, 3, 1, 2, 9, 8, 5, 6, 4, Пенчо Славейков 3 А, 7, 2, 1, 5, 13 А, 9, 22, 11, 10, 11а, 8, 20, 15 А, 12, 6, 16, 18, 17, 4, 19, Полска 3 А, 11, 3, Радецки 6а, 9, 2, 3, 2а, 7, 5, 6, 11, 1, 4, Райко Даскалов 6, 1, 3, 2а, 4, 3а, 2, Райна Княгиня 1, Рила 5а, 5, 4, 2, 5б, 7, 4а, 6, 8, 3, 9, 11, Сергей Румянцев 6, 5, 4, 3, 12, 7, 16, 2, 14, 1, 4 А, 8, 10, 20, 9, 22, 17, 24, 18, 26, 28, 20 А, Слатина 2, 10, 8, 6, 4, 14, 12, Средна Гора 11, 9а, 14а, 12а, 12, 14, 10, 9, 11а, 1а, 2а, 3, 8, 6, 2в, 1, 5, 4, 3 А, 7, 8 А, 2б, Стефан Караджа 8, 4, 7, 8а, 3, 6, 5, 9, Хан Аспарух 1, Христо Ботев 27

Община Долни Дъбник  

На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Крушовица, Общ. Долни Дъбник: I-953, Кв. 112, Ив Вазов 24, 26, 20, 19, 23, 18, 32, 30, 22, 28, 25, 14, 21, 15, 9, 13, 11, Кирил и Методий 44, 49, 48, 45, 33, 42, 38, 66, 8, 39, 50, 29, 34, 60, 36, 14, 26, 32, 56, 43, 37, 64, 41, 54, 10, 62, 24, 28, 40, 30, 68, 31, 16, 22, 18, 12, 27, 52, Мусала 1, 2, Ниш 1, 3, 2а, 2, Пирин 4, 2, 6, Радецки 40, 13, 38, 3, 11, 36, 34, 20, 26, 28, 42, 24, 32, 9, 7, 22, 5, Райко Даскалов 3, 6, 8, 7, 2, 5, 1, 11, 9, 10, 4, Раковски 21, 1, 7, 8, 22, 2, 14, 29, 16, 10, 17, 12, 3, 6, 18, 4, 5, 23, 9, 13, 15, Рила 14, 28, 34, 22, 18, 24, 8, 20, 26, 40, 2, 32, 6, 12, 16, 38, 10, Стара Планина 12, 10, 3, 14, Хаджи Димитър 10, 7, 5, 2, 8, 4, 9, 6, Христо Ботев 21, 12, 11, 14, 6, 23, 15, 22, 18, 10, 17, 8, 24, 16, 13, 20

Община Искър  

На 10.06.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Брегаре: Александър Стамболийски 43, 12, 43, 19, 10, 8, 7, 27, 25, 15, 16, 2, 23, 3, 21, 4, 13, 33, 9, 41, 5, 31, 17, 35, 14, 39, 11, 1, 40, 47, 51, 38, 65, 20, 28, 67, 63а, 61, 30, 32, 22, 57, 55, 18, 49, 69, 24, 53, 59, 26, Васил Коларов 9, 7, 22, 11, 12, 16, 18, 20, 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 7, Васил Левски 19, 8а, 2, 6а, 4, 12, 15, 6, 3, 10, 21, 16, 8, 17, 7, 23, 14, 25, Георги Бенковски 11, 38, 9, 16, 14, 7, 26, 35, 12, 21, 37, 23, 39, 1, 3, 8, 6, 4, 5, Георги Димитров 126, 115, 116, 108, 141, 120, 130, 106, 132, 123, 135, 114, 121, 117, 119, 143, 101, 118, 112, 131, 129, 147, 122, 139, 26, 56, 37, 59, 75, 35, 32, 71, 77, 43, 61, 40, 20, 47, 55, 42, 16, 51, 63, 69, 68, 24, 34, 58, 45, 62, 38, 18, 50, 53, 44, 49, 30, 66, 52, 54, 64, 33, 36, 65, 81, 22, 79, 41, 60, 57, 67, 48, 46, 39, 96, 84, 92, 83, 113, 88, 104, 67, 57, 91, 101, 85, 87, 63, 98, 74, 65, 111, 80, 82, 93, 102, 89, 78, 109, 72, 76, 90, 59, 28, 25, 4, 2, 21, 19, 27, 10, 31, 23, 6, 9, 8, 12, 11, 29, 5, 14, 7, 17, Георги Раковски 22, 23, 2, 16, 12, 19, 18, 13, 1, 5, 11, 3, 4, 6, 20, 24, 21, 17, 14, Димитър Благоев 55, 59, 63, 61, 53, 51, 27, 39, 49, 18, 30, 41, 35, 47, 16, 12, 10, 37, 29, 31, 26, 24, 45, 43, 14, 32, 4, 15, 19, 5, 8, 11, 9, 25, 23, 21, 1, 7, 17, 3, 13, 6, Искър 17, 23, 8, 21, 25, 12, 19, 16, 10, 6, 8, 4, 2, 13, 11, 9, 7, 3, Кирил и Методий 11, 7, 15, 5, 19, 1, 3, 17, 21, Коста Златарев 7, 20, 17, 18, 15, 9, 16, 13, 3, 11, 14, 2, 8, 5, 6, 10, 4, 12, 3, Любен Каравелов 16, 32, 24, 21, 15, 34, 31, 4, 7, 11, 27, 25, 3, 8, 30, 13, 28, 23, 26, 12, 9, 1, 10, 19, Несебър 31, 18, 36, 9, 8, 14, 24, 32, 30, 25, 20, 21, 11, 35, 10, 38, 17, 33, 16, 19, 15, 28, 26, 29, 22, 13, 4, 3, 7, 1, 2, 5, Отец Паисий 31, 39, 15, 23, 21, 7, 35, 41, 1, 31, 19, 17, 29, 37, 33, 11, 5, 9, П. Волов 17, 19, 11, 8, 9, 5, 2, 6, 7, 3, 4, 13, 14, 17, Петър Берон 10, 24, 8, 26, 18, Пирин 1а, 5, 3, Пролетарска 3, 7, 1, 5, 9, Рила 22, 30, 27, 15, 19, 34, 37, 35, 20, 18, 21, 39, 36, 33, 31, 23, 10, 14, 28, 25, 32, 12, 26, 13, 29, 24, 1, 11, 6, 4, 9, 2, 10, 3, 13, 18, Стара Планина 12, 3, 5, 1, 14, 26, 18, 6, 4, 11, 20, 22, 16, 7, 17, 2, 8, 24, Стефан Караджа 3, 10, 9, 15, 12, 5, 1, 8, 7, Стопански Двор, Хаджи Димитър 6, 4, 8, Христо Ботев 14, 27, 19, 8, 23, 20, 4, 25, 18, 29, 31, 22, 3, 6, 7, 11, 15, 10, 12, 1, 13, 4, 5, 2

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ставерци: VIII-000323, Александър Димитров 11, 4, 8, 1, 14, 12, 10, 7, 5, 9, 13, 16, 3, 2, Александър Стамболийски 12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 39, 35, 10, 41, 44, 61, 53, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 22, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1, 81, 85, 67, 69, 75, 65, 58, 83, 93, 89, 87, 79, 21, 71, 77, 56, Асен Златаров 10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6, Байкал 9, 14, 2, 7, 18, 8, 20, 12, 4, 11, 16, 22, 10, 5, Бал Езеро 11, 7, 5, Батак 11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15, Бачо Киро 1, 2, Беласица 4, 1, 3, 6, Борис I 10, 4, 2, 6, 1, 5, Братя Рулински 19, 13, 29, 1, 17, 11, Будапеща 2, 8, 7, 4, 6, 3, 5, В Иванов 25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21, Васил Левски 1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18, Васил Петлешков 3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1, Витоша 7, 5, Волга 15, 13, 11, 3, 9, 21, 4, 1, 2, Г. Милков 13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5, Г. С. Раковски 1, 10, Гаврил Генов 5, 2, Генерал Скобелев 3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14, Гено Грънчарски 1, 2, Гео Милев 7, 40, 5, 8, 1, 3, 2, 4, 6, 8, Георги Бенковски 13, 6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3, Георги Димитров 4, 6, 7, 5, 3, 2, 13, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72, 20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43, Георги Кирков 1, 9, 3, 11, 5, 7, Д-Р Петър Берон 5, 7, 11, 1, Д. Грънчаров 5, 4, 10, 2, 8, Д. Дебелянов 9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13, Д. Чинтулов 10а, 4, 8а, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18, Драва 3, 6, 2, 5, 4, Елин Пелин 1, 4, Иван Вазов 2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5, извън регулацията Зърнобаза Слънчев Дар, Имот 000312, извън регулация, Искър 3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18, Йордан Йовков 4, 1, 2, Кайлъка 11, 2, 5, 4, 1, 3, Калето 5, 11, 19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1, Кирил и Методий 12, Климент Охридски 2, 5, 3, Козлодуй 6, Кочо Честименски 4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32, Лев Толстой 4, 3, 7, 2, Максим Горки 12, 15, 8, 17, Мест Баира, местност Ормана 235010, Митко Палаузов 14, 12, 6, 2, 1, 4, 3, Мончо Гетов 1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6, Н. Й. Вапцаров 16, 14, 18, 60, 54, 20, 24, 28, 44, 48, 36, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22, Неофит Рилски 11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4, Освобождение 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2, П Хитов 3, 1, П. Р. Славейков 2, Патриарх Евтимий 1, 2, 3, Петко Д. Петков 2, 6, 5, 3, 9, Петрини 8, 12, 2, 3, 1, 10, 5, 6, Победа 1, 7, 2, Правда 7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5, Прага 5, 7, 1, 3, 2, 6, Преслав 4, 3, 2, Прещипа, Райко Даскалов 4, 13, 26, 24, 18, 8, 19, 23, 22, 6, 28, 15, 17, 20, Райна Княгиня 3, Ракета 4, Св. Параскева 13, 5, 19, 2, Сергей Румянцев 17, 11, 13, 12, 5, 16, 9, 6, 21, 8, 14, 1, 29, 10, 7, 25, 4, Славянска 2, Софроний Врачански 5, 3, 1, Спас Дупаринов 7, 3, 14, 12, 1, 2, 5, 4, 10, Средна Гора 15, 25, 7, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 12, Стара Планина 1, 13, Стефан Караджа 7, 9, 1, 8, 10, 12, 2, Струма 9, 11, 3, 7, 1, Теменуга 3, 5, 7, 1, Трайчо Костов 1, Трети Март 29, 32, 34, 27, 25, 23, 30, 16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1, Хаджи Димитър 11, 9, 7, 2, Хан Аспарух 1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7, Христо Ботев 42, 20, 14, 28, 34, 21, 4, 18, 32, 22, 44, 10, 7а, 13, 12, 1, 24, 8, 15, 19, 17, 2, 6, 11, 3, 5, 26, 35, 30, Христо Михайлов 12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5, Христо Смирненски 22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37, Цанко Церковски 37, 49, 47, 39, 41, 10, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23, 63, 55, 59, 18, 67, 14, 24, 26, 16, 22, 20, 57, Цветан Гевезовски 10, 11, 5, 7, 1, 2, Черно Море 15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16, Чиган 1, 2, Шейново 1, 9, Шипка 13, 15, Яворов 3, 5, 7, 1, Яне Сандански 4, 2, 1, 3, 9

На 10.06.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Трите Бора 231

На 10.06.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Староселци

На 12.06.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Староселци: Александър Стамболийски 1, Васил Коларов 6, 4, 11, 8, 9, 2, 13, 22, 20, 1, 21, 5, 24, 10, 18, 14, 12, Васил Левски 3, 18, 15, 24, 21, 2, 22, 5, 25, 20, 7, 27, 9, 1, 16, 4, 23, 14, 17, 1, 24, 18, Вела Пеева 4, 10, 6, 2, 1, 5, 8, 3, Г Димитров 30а, 43, 30, 18, 32, 24, 61, 51, 26, 41, 20, 45, 49, 37, 59, 47, 39, 22, 36, 63, 34, 35, 53, 55, 28, 8, 13, 1, 10, 12, 3, 9, 7, Гачо Митков 8, 5, 3, 2, 4, 1, Гео Милев 8, 4, 5, 6, 1, 2, 3, 7, Георги Кирков 11, 9, 7, Д-Р Бешев 1, 7, 3, Дунав 1, 2, 3, 13, 2, 15, 4, 8, 3, 5, 6, Искър 2, 12, Карл Маркс 8, 4, 2, 6, 10, 22, 9, 3, Ленин 3, 9, 1, 15, 7, 16, 2, 1а, 17, 13, 11, 5, 3, 6, 4, Лило Тодоров 36, 30, 18, 38, 1, 19, 11, 20, 4, 9, 40, 34, 3, 13, 23, 5, 15, 7, 17, 16, 29, 26, 31, 28, 10, 8, 22, 33, 24, Лиляна Бърдарова 1, 4, Митка Гръбчева 1, 20, 4, 19, 2, 6, 8, Н Й Вапцаров 21, 17, 19, 15, Нинко Тодоров 6, 2, 4, 13, 9, 14, 26, 21, 18, 29, 8, 31, 19, 15, 25, 11, 23, 20, 22, 7, 5, 27, 10, 17, П Р Славейков 21, 27, 23а, 16, 25, 23, 22, 2, 29, 18, 30, 19, 20, Пеловска 4, 2, 5, 1, 8, 6, 3, Пи000382-01, Пирин 7, 9, 4, 1, 3, 5, 2, Рила 7, 1, 8, 5, 6, 9, 2, 11, Родопи 1, 2, Средна Гора 5, 6, 1, 8, 3, 7, Стапански Двор, Стара Планина 4, 1, 3, 5, 2, Стоян Даскалов 10, 1, 3, 7, 2, 8, 12, 9, 5, Тодор Каблешков 6, 8, 1, 5, 4, Тодор Матков 18, 13, 4, 16, 30, 20, 12, 5, 32, 26, 10, 34, 15, 19, 3, 9, 8, 28, 21, 22, 17, 2, 14, 11, 24, Христо Ботев 21, 23, 34, 53, 51, 45, 39, 49, 24, 33, 31, 25, 37, 27, 35, 32, 29, 18, 26, Христо Кърпачев 6, 1, 3, 4, Янтра 2, 13, 4, 11, 3, 9, 12, 5

На 12.06.2019 г. /09:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ставерци: Бал Езеро 3, Будапеща 9, 11, Любен Каравелов 4, 2, 8, 6, 12, Правда 2, Стадион 11, 17, 3а, 13, 3, 2, 1, 6, 15, 5, 9, 4, Хан Кубрат 1, 2, 4, 7, 5, 9

На 12.06.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Староселци: Александър Стамболийски 1, 25, 18, 3, 16, 20, 21, 22, 6, 8, 15, 12, 4, 5, 11, 14, 10, 24, 23, 1, 2, 17, 7, 19, Антон Иванов 12, 10, 8, 1, 4, 2, Асен Халачев 21, 23, 3, 2, 11, 17, 13, 7, 6, 19, 25, 4, 1, 5, Васил Коларов 6, 4, 11, 8, 9, 2, 7, 13, 22, 20, 1, 21, 5, 24, 10, 18, 14, 12, Васил Левски 3, 18, 15, 24, 21, 2, 22, 5, 25, 20, 7, 27, 9, 1, 16, 4, 23, 14, 17, Сонда Пднг, Сонда Пднг, 1, 24, 18, Вела Пеева 4, 10, 6, 2, 1, 5, 8, 3, Вилхелм Пик 19, 15, 6, 9, 1, 10, 7, 8, 17, 12, 4, 11, 19а, 3, 2, 5, 13, 1а, Г Димитров 30а, 43, 30, 18, 32, 24, 61, 51, 26, 41, 20, 45, 49, 37, 59, 47, 39, 22, 36, 63, 34, 35, 53, 55, 28, 29, 23, 31, 18, 16, 14, 19, 21, 17, 25, 27, 4, 8, 13, 1, 10, 12, 3, 9, 7, Гачо Митков 8, 5, 3, 2, 4, 1, Гео Милев 8, 4, 5, 6, 1, 2, 3, 7, Георги Кирков 11, 9, 7, Гурко 2, 4, Д-Р Бешев 1, 7, 3, 53, Даме Груев 2, 4, 6, Димитър Благоев 18, 14, 8, 2, 10, 9, 5, 12, 16, 4, 3, 1, 7, 6, 49, 58, 45, 62, 29, 60, 41, 43, 56, 51, 44, 23, 36, 46, 25, 27, 33, 17, 24, 26, 34, 42, 29, 21, 40, 48, 32 Къща, 52, 19, 30, 22, 31, 37, 15, Доровски 9, 7, 3, 4, 6, 5, Дунав 1, 2, 3, 13, 2, 15, 4, 8, 3, 5, 6, извън регулация, Искър 2, 12, 8, 5, 1, 16, 12, 10, 18, 3, 20, 22, 14, 1а, 7, 6, Карл Маркс 8, 4, 2, 6, 10, 22, 9, 3, Кирил и Методий 7, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 2, Коста Златарев 20, 8, 14, 18, 5, 22, 1, 9, 4, 11, Кръстю Бешков 10, 8, 4, 3, 1, 6, 2, 16, Ленин 3, 12, 10, 27, 29, 21, 25, 8а, 8, 9, 1, 15, 7, 16, 2, 1а, 17, 13, 11, 5, 3, 6, 4, Лило Тодоров 36, 30, 18, 38, 1, 19, 11, 20, 4, 9, 40, 34, 3, 13, 23, 5, 15, 7, 17, 16, 29, 26, 31, 28, 10, 8, 22, 33, 24, Лиляна Бърдарова 1, 4, Любен Каравелов 5, 1, 3, 25а, 21, 12, 21а, 19, 23, 31, 33, 28, 13а, 6, 20, 22, 27, 7, 11, 14, 9, 24, 13, 2, 18, 15, 4, 10, 29, Марица 8, 6, 10, Маршал Толбухин 6, 8, 16, 5, 1а, 7, 4, 18, 11, 9, 2, 13, 3, 14, 1, 12, 10, Митка Гръбчева 1, 20, 4, 19, 2, 6, 8, Митко Палаузов 5, 2, 12, 6, 10, 8, 14, 1, 3, Московска 7, 8, 6, 5, 4, 3, Н Й Вапцаров 5, 1, 16, 4, 14, 7, 13, 11, 10, 9, 8, 3, 12, 21, 17, 19, 15, Неофит Бозвели 8, 3, 6, 1, 12, 4, 5, 10, Нинко Тодоров 6, 2, 4, 13, 9, 14, 26, 21, 18, 29, 8, 31, 19, 15, 25, 11, 23, 20, 22, 7, 5, 27, 10, 17, Огоста 1, Отец Паисий 5, 7, П Р Славейков 21, 27, 23а, 16, 25, 23, 22, 2, 29, 18, 30, 19, 20, 15, 13, 11, 16, 12, 4, 7, 6, 3, 8, 2, 10, П. К. Яворов 11, 7, 5, 9, 3, 1, Панайот Хитов 1, 2, Пеловска 4, 2, 5, 1, 8, 6, 3, Пи000382-01, Пирин 7, 9, 4, 1, 3, 5, 2, Поп Андрей 7, 4, 8, 3, 2, 5, Първи Май 2, 1, 3, Райна Княгиня 6, 7, 4, 8, 2, 5, 1, 3, Раковски 1, 4, 7, 3, 5, 13, Рила 7, 1, 8, 5, 6, 9, 2, 11, Родопи 1, 2, Сергей Румянцев 2, 6, 1, 5, 8, 3а, 20, 9, 7, 18, Скобелев 7, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 6, 1, 8, 3, 7, Станке Димитров 3, 4, 5, 6, 10, 2, 1, 8, 7, Стапански Двор, Стара Планина 4, 1, 3, 5, 2, Стефан Караджа 9, 11, 1, 2, Стоян Даскалов 10, 1, 3, 7, 2, 8, 12, 9, 5, Стоян Едрев 2, 6а, 8, 4, 2, 6, Тодор Каблешков 6, 8, 1, 5, 4, Тодор Матков 18, 13, 4, 16, 30, 20, 12, 5, 32, 26, 10, 34, 15, 19, 3, 9, 8, 28, 21, 22, 17, 2, 14, 11, 24, Фердо 6, 1, 3, 4, Хан Крум 2, 6, 4, Христо Ботев 21, 23, 34, 53, 51, 45, 39, 49, 24, 33, 31, 25, 37, 27, 35, 32, 29, 18, 26, 16, 5, 13, 8, 14, 2, 15, 9, 4, 1, 7, 10, 6, 11, Христо Кърпачев 6, 1, 3, 4, Христо Манчев 24, 15, 20, 22, 11, 16, 18, 13, 14, 10, 5, 7, 8, 12а, 3, 12, 6, 4, 1, Христо Смирненски 2, 4, Христо Стоянов 7, 15, 2, 3, 9а, 9, 6, 10, 8, 11, 4, 13, 1, 5, Цветан Спасов 31, 33, 12, 29, 3, 1, 27, 17, 1а, 5, 19, 11, 9, 7, 23, 6, 8, 25, 4, 15, 2, 13, 10, Цвятко Георгиев 4, 1, Яне Сандански 10, 6, 2, 1, 4, 8, 1а, Янтра 2, 13, 4, 11, 3, 9, 12, 5

Община Кнежа  

На 10.06.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Кнежа: Димитър Бутански 64, 59, А, 56, 47а, 81, 52, 48, 44, 79, 34 Септемврийци, 77, 60, Г, 55, 40, 57, 53, 44а, 20, 69, 73, 71, 45а, 34 Г, 40а, 62, 72, 75, 32, 51, 54, 70, 38, В, 50, 67, 61, 65, 47, 49, 34, 63, 46, Иван Вазов 4, 8, 21, 17, 16, 6, 27, 11, 18, 2, 20, 23, 22, 33, 13, 12, 39, 19, Марин Боев 63, 61, 65, 67, 49, 55, 48а, 50, 57, 48 А, 52, 53, 59, 51, 63а, Никола Петков 5, Опълченска 72, 66, 53, 55, 70а, 59, 68, 49, 70, 51, 64

На 11.06.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Лазарово: Александър Стамболийски 32, Батак 1, Бачо Киро 11, 13, 8, 10, 1, 6, Васил Петлешков 7, 15, 5, 1, Георги Бенковски 6, 16, 20, 13, 14, 3, 18, 1, 12, 22, 5а, 17, 5, Георги Димитров 3, 5, 11, 13, 7, 15, 1, Иван Вазов 15, 13, 17, 11, 6, Ильо Войвода 9, 11, 13, 7, Около Село 109005, Поп Богомил 45, 1, 2, Река Амур 3, 2, Цар Симеон I-ви 6, 7, 4, 2

На 14.06.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: Арда 10, 6, 2, 4, 12, 8, 3, 5, Васил Коларов 26, 13, 17, 3, 1, 23, 5, 15, 11, 21, 7, 19, Вела Пеева 6, 1, 2, 4, 1а, 3, 8, Д-Р Петър Берон 4, 6, 5, 8, 2, 3, 1, Лиляна Димитрова 4, 2, 1, 3, Пейо Яворов 11, 17, 2, 14, 5, 1, 13, 3, 12, 7, 8, 10, 4, 19, 9, 6, Стефан Кратунски 91, 109, 89, 72, 78, 58, 70, 101, 64, 77, 68, 107, 88, 111, 81, 69, 1, 83, 75, 79, 99, 103, 76, 73, 84, 71, 62, 85, 86, 60, 87, 66, 105, 82, Струма 10а, 7, 1, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 11, Христо Ботев 5, 7, 6, 4, 9, 3, 1, 1а, 2, 8, Цар Калоян 20, 6, 10, 11, 8, 4, 7, 18, 8а, 13, 14, 1, 15, 9, Цар Самуил 6, 4

На 14.06.2019 г. /09:15 - 15:45 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: Васил Априлов 10, 12, Кошара, 8, Георги Димитров 73, 75, 70, 68, 72, 77, 79, 71, 66, Йорданка Чанкова 2, 7, 1, 4, 6, 3, 9, 11, 5, 15, Климент Охридски 3, 11, 6, 9, 1, 2, 4, 5, 7, Кънчо Пешунов 10, 5, 11, 9, 3, 2, 16, 12, 1, 20, 8, 17, 15, 22, 18, 4, 6, 13, 7, Марин Пешев 8, 5, Стефан Кратунски 91, Стопански Двор

Община Левски  

На 11.06.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ На 13.06.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Червена: Втора 19, 24, 28, 26, 21, 4, 13, 8, 18, 22, 11, 9, 14, 4, 10 Вила, 7, 1, 6, 12, 3, 5, 20, 15, 16, 17, 2а, Двадесет и Първа 17, 7, 13, 9, 3, 11, 5, Двадесета 1, 3, 4, 2, Дванадесета 4, 15, 10, 12, 18, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 16, 9, 7, Девета 8, 1 А, 3, 5, 1, 6, 2а, 2, 18, 7, 10, 9, Деветнадесета 2, Десета 3, 1, 2, 9, 11, Единадесета 11, 9, 24, 7, 19, 16, 13, 22, 20, 5, 18, 10, 40, 19, 33, 30, 38, 26, 21, 25, 28, 32, 31, 36, 29, 34, Осемнадесета 7, 1, 5, 3, Осма 27, 7, 23, 14, 17, 20, 13, 12, 8, 19, 2, 21, 11, 18, 16, 10, 25, 20а, 37, 35, 33, 39, 31, 22, 26, 29, 24, 5, 4, 2, 1, Пета 6 А, 13, 3, 4, 9, 25, 10, 29, 2, 17, 12, 15, 21, 23, 8, 19, 11, 1, 27, 7, 5, 14, 19, Първа 3, 10, 7, 11, 6, 9, 1, 8б, 8, 4, Седемнадесета 6, 4, 2, Седма 16, 22, 20, 14, 13, 10, 5, 9, 12, 4, 2, 15, 1, 6, 8, 23, 29, 35, 25, 17, 33, 24, Трета 5, 10, 7, 8а, 8, 1, 12, 14, 2, 9, 6, Тринадесета 14, 18, 10, 1, 20, 4, 2а, 12, 5, 34, 28, 30, 32, 26, 22, 11, 36, 24, 9, 22а, 13, Четвърта 10, 8, 2, 12, 9, 7, 5, 4, 1, 3, Четиринадесета 10, 1, 15, 8, 11, 6, 12, 3, 5, 13, 11а, 2, Шеста 15, 6, 1, 10, 4а, 20, 4, 2, 19, 17, Шестнадесета 6, 8, 4, 1, 3, 10, 10а

На 11.06.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ На 13.06.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Градище, Общ. Левски: 23-ти Септември 10, 3, 1, 8, 6, 4, 2, Ален Мак 5, 3, 8, 4, 7, Альоша 11, 18, 13, 26, 21, 19, 12, 23, 32, 27, 20, 10, 30, 7, 24, 25, 16, 17, 9, 28, 15, 14, 22, 2, 8, 3, 6, 1, Априлско Въстание 8, 5, 4, 1, 12, 14, 18, 10, 16, 3, 6, Атанас Пенев Косев 6, 2, 1, Батак 1, Бели Брези 15, 7, 3, 13, 1, 9, 17, 11, 8, 4, 6, Бузлуджа 3, 8, 5, 6, 12, 4, 11, 1, 2, 14, 19, 22, 16, 18, 13, 24, 15, 17, 20, Вит 2, 6, 4, 8, 19, Витоша 24, 22, 16, 17, 13, 19, 15, 7, 14, 9, 10, 20, 5, 18, 8, 11, 12, 3, 4, 2, 6, Воденицата 1, 2, Възраждане 10, 14, 6, 8, 22, 18, 1, 23, 15, 3, 20, 21, 16, 19, 2, Генчо Хинчев 6, 20, 14, 3, 5, 12, 11, 4, 22, 13, 1, 8, 15, 9, 2, 18, 24, 10, 74, 45, 59, 78, 68, 47, 53, 72, 58, 66, 60, 51, 64, 70, 76, 62, 32, 28, 37, 25, 38, 36, 21, 15, 30, 32а, 17, 35, 23, 33, 34, 27, 44, 29, 46, 40, 31, 42, 19, 50, 45, 34, 41а, 46, 39, 41, 48, 47, Девети Май 25, 18, 37, 13, 6, 27, 15, 20, 35, 12, 31, 17, 33, 23, 21, 16, 8, 4, 3, 9, 1, 11, 5, 7, Девети Юни 10, 6, 9, 3, 5, 8, 7, 1, 6, 4, 2, Днепър 13, 5, 15, 9, 7, 11, Добруджа 2, 28, Драва 4, 6, 4а, 2, Дунав 3, 11, 7, 1, 9, 5, Еделвайс 3, 1, Етър 14, 7, 1, 12, 4, 2, 5, 10, 8, 3, 16, Искър 3, 4, 6 А, 5, 6, 1, 7, Йордан Вачев 8, 11, 10, 13, 18, 3, 7, 12, 19, 5, 14, 9, 16, 22, 17, 20, 2, 1, 4, 2, Камчия 1, 5, 3, 7а, 2, 2а, 7, 4, 6, Климент Борисов 5, 10, 3, 4, 1, 2, 6, 15, 8, Клокотница 1, 4, 2, 6, 3, Козлодуй 2, Комсомолска 2, 1, 4, 20, 16, 8, 12, 18, 6, 3, 14, Локомотив 8, 2, 2, 8, 4, Лом 1, Мургаш 7, 15, 11, 9, 13, 4, 1, 10, 8, 12, Мусала 6, 12, 5, 1, 2, 4, 10, Незабравка 3, 5, 2, 9, 7, 6, 4, Оборище 7, 6, 8, 14, 18, 16, 20, 3, 10, 4, 22, 1, 12, 2, 5, 9, 30, 26, 21, 38, 34, 23, 32, 25, 19, 17, 36, Огоста 6, 2, 3, 4, 1, Околовръстна 17, 1, 13, 11, 7, 15, 3, 51, 41, 49, 37, 33, 53, 45, 47, 21, 23, 19, 25, 31, 29, 55, Околчица 3, 5, 2, 7, 8, 4, 1, Опълченска 4, 6, 2, 1, Осъм 19, 18, 16, 14, 2, 6, 1, 11, 4, 8, 3, 9, 10, 12, Панагюрище 1, 4, 7, 9, 2, 3, 5, 13, Паркова 1, 2, 16, 8, 21, 9, 1, 4, 14, 23, 15, 24, 10, 26, 18, 17, 5, 13, 7, 20, 22, 19, 30, 3, 11, 12, 28, Партизанска 4, 1, Партизанска Среща 3, Пеню Колев 48, 15, 40, 46, 22, 27, 20, 32, 23, 25, 2, 35, 38, 34, 26, 54, 44, 56, 16, 17, 28, 29, 19, 52, 50, 18, 21, 30, 31, 36, 24, 23а, 1, 4, 5, 12, 2, 14, 11, 3, 8, 13, 10, 6, 7, Пеню Пенев 28, 16, 22, 18, 24, 20, 14, 2, 1, 4, 6, 3, Перущица 1, 4, 2, 6, 3, Пионерски Път 3, 3, 10, 8, 4, 6, 2, Пирин 2, 6, 10, 1, 8, 9, 7, 14, 5, Република 11, 18, 4, 5, 1, 3, 8, 12, 6, Рила 1, 6, 4, Родопи 9, 12, 5, 2, 6, 4, 3, 1, 8, 7, Ропотамо 3, 6, 4, 2, Самоцвете 2, 1, Септември 4, 8, Стара Планина 1, 17, 7, 3, 15, 8, 9, 6, 11, 4, 5, 12, Странджа 12, 6, 1, 10, 2, Тараклъка 34, 29, 26, 25, 40, 33, 35, 21, 30, 28, 38, 23, 36, 32, 27, 22, 17, 6, 14, 1, 13, 3, 19, 20, 16, 5, 7, 9, 8, 11, 15, 2, 24, 12, 10, 4, 43, 44, 51, 53, 50, 48, 47, 37, 52, 54, 42, 46, 49, 39, 58, 41, 45, Трети Март 6, 10, 12, 1, 8, 4, 2, Цар Калоян 5, 1, 3, Чавдарци 1, 2, 3, 12, 6, 4, 17, 15, 13, 9, 11, 10, 8, 7, Черно Море 8, 6, 3, 2, 4, 1, 7, 5, 9, 12, 13 А, 24, 17, 18, 20, 10, 13, 15, 22, 16, Шипка 2, 1, Юбилейна 2, 1, 3, 4, 9, 31, 10, 21, 6, 27, 20, 8, 23, 13, 29, 5, 25, 7, 11, 12, 33, 19, 14, 35, 16, 18, 17, Янтра 2, 1, Ясна Поляна 4, 1, 2

На 11.06.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ На 13.06.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: местност Шаварна

На 11.06.2019 г. /08:45 - 15:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ На 13.06.2019 г. /08:45 - 15:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Варана: Александър Филипов 3, 4, 13, 5, 7, 1, 15, Витоша 5, 7, 6, 4, 3, Дунав 2, 5, 8, 3, 7, Елията 14, 11, 16, 15, 7, 9, 5, 3, Иван Колев 1, 9, 3, 8, 6, Лом 1, 2, 4, 8, 6, 9, Огоста 5, 1, 2, Острицата 2, Осъм 10, 2, 1, Рашко Колев 12, 10, 14, 1, Рила 43, 40, 42, 36, 41, 51, 6, 11, 25, 19, 18, 31, 21, 28, 13, 9, 10, 8, 26, Родопи 2, 1, 4, Ропотамо 12, 5, 8, 2, 3, 7, 4, 13, 1, Росица 4, Странджа 6, 8, Струма 2, 5, 4, 1, 3, Хемус 10, 21, 18, 7, 8, 3, 19, 23, 9, 12, Чайка 5, 4, 8, 2, Чуката 17, 1, 3, 4

На 12.06.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Никола Вапцаров 42 Ангел Кънчев, 44 Ангел Кънчев, 48 Ангел Кънчев, 50 Ангел Кънчев, 46 Ангел Кънчев

На 14.06.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Стежерово: Асен Халачев 9, 5, 2, 11, 3, 7, Борко 2, 1, 6, 4, 3, Васил Левски 6, Вл. Тричков 11, 7, 9, 17, 13, 4, 15, Гатю Коларов 6, 8, 12, 10, 16, 2, 14, 4, Гоце Делчев 6, 25, 9, 11, 13, 15, 18, 3, 19, 1, 4, 7, 21, 17, 12, 5, 8, Димо Хаджидимов 4, Жданов 10, Люляк 2, 1, 3, Николай Корнев 34, 17, 14, 4, 16, 20а, 3, 30, 24, 13, 32, 18, 5, 15, 18а, 12, 13б, 9, 7, 22, 38, 10, Ропотамо 1

Община Никопол  

На 10.06.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Лозица, Общ. Никопол: Борис Ганев 45, 37, 20, 14, 42, 16, 29, 31, 38, 43, 24, 12, 49, 28, 34, 47 Здравна Слузба, 18, 56, 36, 50б, 27, 40, 39, 35, 48, 55, 44, 25, 51, 53, 26, 58, 33, 22, 30, 50, Г. С. Раковски 6а, 19, 23, 26, 8а, 13, 16, 40, 47, 2, 30, 21, 1, 14, 9, 43, 32, 20, 15, 31, 29, 18, 28, 3, 6, 17, 24, 45, 11, 22, 8, 12, 2а, 36, 34, 25, Георги Бенковски 2, Иван Вазов 30, 21, 13, 33, 33, 15, 37, 25, 17 Къща, 23, 31, 29, 27, Христо Енчев 27, 2, 19, 11, 10, 7, 23, 29, 4, 13, 8, 3, 25, 17, 1, 6, 1а, 5, 9

На 11.06.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 11:45 ч./ - Черковица: Бачо Киро 15, 3, 13, 17, 1, 11, 7, 6, 9, 2, Васил Левски 28, 41, 37, 10, 11, 13, 25а, 23, 33, 35, 43, 27а, 39, 14, 1, 17, 19, 11, 5, 4, 27, 23, 21, 25, 13, 15, 7, 29, 3, 9, Генерал Гурко 1, 7, 2, 3, 16, 14, 8, 9, 4, 5, 12, Георги Димитров 32, 55, 59, 30а, 53, 24, 22, 36, 51, 28, 26, 30, 27, 19, 33, 8, 47, 2, 14, 9, 41, 6, 31, 7, 29, 11, 35, 22, 12, 21, 23, 17, 3а, 3б, 4, 1, 13, 45, 1а, 38, 5, 3, 9а, 39, 15, 43, 13а, 37, 2а, 20, 18, Димитър Стойков 10, 25, 21, 6, 14, 12, 23, Дунав 11, 16, 21, 9, 5, 4, 19, 17, 8, 14, 10, 2, 12, 18, 7, 6, 13, 20, 1, Иван Вазов 8, 1а, 16, 2, 19, 13, 7, 17, 11, 1, 15, 3, 21, 14, 13а, 7а, 12, 5, Любен Каравелов 3, 9, 6, 8, 7, 5, 12, 10, Люлин 3, Маршал Толбухин 7, 6, Н. Й. Вапцаров 10, 7, 2, 21, 8, 3, 5, 15, 6, 11, 1, 16, 17, 11а, 4, 9, 14, Панайот Волов 7, 2, 5, 3, 1, Пеньо Пенев 9, 3, 10, 1, 11, 2, 5, 8, 12, 4, 6, 7, 14, Стара Планина 6, 4, 2, 10, 8, Хаджи Димитър 15, 21, 6, 23, 4, 17, 19, 13, 1, 9, 13, 15, 3, 7, 2, 5, 11, Христо Ботев 8, 5, 13, 11, 2, 1, 7, 9, 3, 15, 6, 4, 10, 3, Жп Гара

На 11.06.2019 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 11:45 ч./ - Плевен: Сан Стефано 42

На 11.06.2019 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 11:45 ч./ - Сомовит: Ангел Мушатов 4, 23, 5, 7, 8, 6, 10, Бенковски 6, 12, 1, 8, 21, 23, 5, 11, 29, 17, 4, 37, 27, 2, 35, 15, 33, 19, 13, 3, 31, 10, 35 А, 29 А, 8, 29, Велека 4, Вит 10, 2, 6, 8, Витоша 2, 3, 4, Г Милев 7, 1, 2, 5, 4, 3, Г Мушатов 3, 5, 16, 14, 12, 17, 11, 1, 4, 6, 8, 9, 18, 7, 39, 35, 56, 37, 29, 34, 32, 38, 46, 54, 58, 21, 43, 42, 50, 48, 52, 41, 36, 44, Г Някшев 1, 6, 4, 5, 2, 12, 10, 8, 7, 7, Дунав 73, 61, 69, 65, 71, 3, 63, 59, 59, 57, 26, 55, Ив Вазов 6, 25, 33, 13, 17а, 21, 23, 39, 37, 29, 3, 7, 53, 41, 9, 43, 19, 5, 27, 51, 47, 35, 2, 17, 15, 57, 31, 55, 65, 77, 67, 79, 61, 63, 73, 75, 47, 69, 71, Искър 3, 5, 8, 7, 4, 6, 16, 9, 24, 28, 17, 14, 19, 30, 15, 11, 20, 18, 32, 22, 26, 13, К и Методий 1, 2, 3, Люлин 3, 1, 49, 2, местност Могилата, Мусала 2, 12, 3, Н Вапцаров 18, 9, 4, 13, 5, 10, 8, 2, 16, 1, 3, 7, 14, 11, 17, 6, 18, Осъм 4, 2, Пирин 7, 3, 1, Ропотамо 5, Сливница 3, 1, Стара Планина 2, 6, 4 А, 4, 1, Странджа 3, 2, 6, 1, 8, Страцин 2, 5, 7, 4, 3, 1, Тунджа 7, 9, 3, 1, Хаджи Димитър 6, 13, 8, 11, 10, 3, 1, 100, 2, Христо Ботев 5, 2, 1, 4, 3, 8, 6, 24, 26, 30, 25, 28, 27, 22, 11, 14, 19, 7, 10, 12, 13, 9, 15, Цв. Гойчев 22, 16, 12, 13, 9, 11, 17, 15, 18, 14, 20, 10, 15, Черни Връх 6, 2

Община Плевен  

На 11.06.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бохот

На 10.06.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Плевен: Дружба 333, 335, 334, Местн. Момин Геран

На 10.06.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Плевен: Бачо Киро 1, Васил Априлов 27, 29, 21а, 30, 21, 22 Гж, 42, 26, 44, 40, 23, 22, 46, 28, Гоце Делчев 23, 20, 27, Дрин 7, 9а, 10, 5, 8, 9, Македония 1, 1, 1 Гж, 1 А, Морава 7, 2, Парашкев Цветков 4, 9, 8, 10, Серес 12

На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Васил Левски 40, 38, 34, 32, 27, 31, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 54, 37, Волга 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Одеса 2, Отец Паисий 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, Панайот Волов 4, 1, 2, Полтава 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тунджа 6, 2, 1, Хан. Аспарух 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Чернялка 32, 24, 26, Ю. А. Гагарин 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 37, 44, 29, 45, 46, 40

На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски 15, 31, 27, 7, 18, 14, 6, 21, 1, 23, 16, 10, 22, 11, 13, 4, 29, 33, 25, 19, 8, 2, 12, Батак 2, 11, 6, 3, 7, 1, 5, 4, Беласица 4, 1, 2, Васил Левски 19, 26, 21, 15, 2, 22, 14, 17, 25, 4, 24, 10, 28 Края на Селото, 18, 1, 6, 27, 16, 23, Уо ТП 1, 20, 13, Витоша 4, 6, 3, 7, 2, 9, Георги Бенковски 1, Дунав 9, Иван Вазов 7, 10, 3, Център, 1, 13, 11, 16, 5, 9, 14, 8, Камен Христов 3, 5, 6, 4, Кирил и Методий 6, 13, 14, 20, 1, 9, 3, 10, 15, 2, 5, 8, 11, 7, 4, 12, 18, Крали Марко 8, 1, Оборище 5, 1, 3, Панайот Волов 3, 5, 8, 1, 2, 4, 7, 6, Петко Костов 8, 1, 3, 2, 4, 12, 10, 6, Пирин 2, Стефан Караджа 2, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7, Сторгозия 28, Хаджи Димитър 4, 3, 1, Шар Планина 2, 3, 4, 1, 5, 6, 8, Шейново 11, 10

На 11.06.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Плевен: Генерал Тотлебен 5, 9, 21, 22, 15, 13, 23, 34, 1а, 11, 30, 26, 25, 17, 32, 7, 29, Люляк 36, 32, 4, 6, 3, 30, 43, 28, 35, 43а, 22, 37, 37а, 34, 5, 36а, 41, 24, 35 А, 49, 2, 26, 47, 45, 41а, Мир 1 Люляк, 13, 8, Рудозем 2, Сторгозия 153, 141

На 11.06.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Плевен: Босилеград 9, 11, Генерал Гурко 29а, 20а, 20, 20, 29, 29 А, Генерал Скобелев 22

На 11.06.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ласкар: Алеко Константинов 4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2, Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, Уо Тп2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Кратово 6, 4, 3, 5, 2, 1, Н. Й. Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село, Рила 3, 5, Стоп Двор, Стоян Едрев 16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11, Христо Ботев 39, Уо Тп1, 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1, Чернялка 3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11, Шипка 5, 1, 3, 2

На 11.06.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 40, 38, 34, 32, 27, 31, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 54, 37, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 74, 68, 59, 61, 55, 66, Вит 1, 7, 8, 9, 3, 5, 2, Волга 10, 7, 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 5, 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Дунав 3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1, Елин Пелин 6, 10, 4, 2, 8, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Исперих 16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10, Кирил и Методий 14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8, Краварник, Латинка 2, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Марица 2, 6, 8, 4, 1, Месност Коджакър, Места 2, 4, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Огоста 1, 3, Одеса 2, Осъм 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2, П. Хитов 4, 2, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Раковски 3, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, Сливница 3, 7, 5, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 44, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 29, 14, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, Хан Омуртаг 8, 2, 1, 4, Хан. Аспарух 2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю. А. Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 2, 1, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 37, 44, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6

На 11.06.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13, Васил Левски 10, 40, 38, 34, 32, 27, 31, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 54, 37, Вит 1, 7, 8, 9, 3, 5, 2, Волга 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Дунав 3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1, Елин Пелин 6, 10, 4, 2, 8, Исперих 16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10, Кирил и Методий 14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8, Марица 2, 6, 8, 4, 1, Огоста 1, 3, Одеса 2, Отец Паисий 2, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, П. Хитов 4, 2, Панайот Волов 4, 1, 2, Полтава 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Раковски 3, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, Сливница 3, 7, 5, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тунджа 6, 2, 1, Хан Омуртаг 8, 2, 1, 4, Хан. Аспарух 2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11, Чернялка 32, 24, 26, Ю. А. Гагарин 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 37, 44, 29, 45, 46, 40

На 11.06.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Плевен: Анастасия Димитрова 16, 28, 26, 18, 30, 16а, 20, 30а, Люляк 49в, Мир 14, 10б, 10, 12, 14 Б, 8, Синчец 60, Сторгозия 74

На 12.06.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Плевен: Генерал Тотлебен 31, Люляк 51 А, 51, 51 А, 53 Ат, 51а, 53 Маг, 53

На 12.06.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Плевен: 12-ти Август 4, 13а, 6, 5, 3, 7, 9а, 19, 8, 2, 4а, 10, 14, 12, 15, 1, 17, 9, Георги Кочев 4, 2, Заря 2, 31, 17, 34, 18, 7, 26, 37, 11, 20, 19, 32, 21, 6, 3, 39, 38, 35, 24, 5, 22, 12, 4, 16, 14, 25, 33, 8, 5а, 30, 10, 23, 29, 39а, 1, 13, 9, 28, Изток 26, 29, 31, 28, 33, 29а, Магнолия 5, Момин Кладенец 4, 2, 3, 8, 6, 1, Русе/Д-Р Бешев/ 94, 116, 100, 102, 114, 112, 96, 110, Изток, 118, 96а, 108, 102а, 98, 92, 120, 106а, 90, Шести Август 5, 13а, 9а, 5а, 7, 3, 2, 4, 1

На 12.06.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Асен Халачев 11, 12 А, 12, 2, Гренадирска Уо ТП 16, 3, Данаил Попов /В. Ленин/ 2, 2, 4

На 13.06.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Катя Попова 28, 15, 22а, 21, 24, 17, Пелистър 10а, 6, 7, 9, 10, 4а, 4, 1, Руй 9а, 9, 7, 11

На 13.06.2019 г. /09:15 - 13:30 ч./ - Плевен: Генерал Владимир Вазов 13, 19, 9, 7, 15, Солун/Юнско Въстание/ 25, 33, 31, 29, 27, 35, Страцин 1, 15, 17, 7, 9, 5, 10, 13, 3, 11, 7а, Тунджа/Б. Станчев/ 34

На 13.06.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Плевен: Алеко Константинов 14, Гренадирска 21, Данаил Попов /В. Ленин/ 3 Ос, 1, 3

На 13.06.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: 392041

На 13.06.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Гълъбец 6, Гюмюрджина 1, 4, Емил Димитров/Марица/ 44, 54, 40, 49, 42, 52, 38, 45, 46, 50, 48, Лозенград/Хр. Згалевски/ 3, 22, 1, 10, 14, 3, 17, 12, 2, Странджа 40, 42, 46, 44, Хаджи Димитър 77, 56, 46, 64, 50, 68а, 54, 70, 50а, 47, 51, 49, 49а, 55, 48, 66, 53-55, 60, 68, 54а, Цар Самуил/В. Топалски/ 138, 48, 138, Яне Сандански 29, 30, 25, 22, 26, 32, 29 Гж, 23

На 14.06.2019 г. /08:45 - 13:00 ч./ - Плевен: Сторгозия До Шпк 1, 67, Сторгозия Шпк 1, 2, 1

На 14.06.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Асен Златаров 1, 7, 18, 13, 21, 19, 3, 9, 20, 11, 17, 5, 6, 22, 13, Генерал Ганецки 11, 7, 21, 8, 10а, 1, 15, 9а, 29, 3, 22, 19, 31, 26, 20, 10, 9, 6, 13, 25, 23, 17, 15а, 12, 4, 5, 24, 20а, 27, Гривица 5, 9, 13, 6, 8, 7, 10, 3, 4, К. Охридски/Карл Маркс/ 2, 5, 3, 4, 7, Осогово 3, 14, 7, 10, 6, 12, 8, 4, 1, 1 А, 9, 11, 1а, 2, 5, 13, Републиканска 27, 32, 38, 24, 31, 36, 29, 29, 35, 30, 33, 26, 37, 24а, 28, 34, Рила/Ю. Гагарин/ 15, 12, 9, 7а, 3, 11, 5, 7, Двуфамилна Жилищна Сграда, 4, 2, 14, 11а, 8, 10, 16, 13, 1, 6, Фридрих Енгелс 5, 4а, 3, Христо Ботев 49, 51, Христо Ясенов 22

На 14.06.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Плевен: Генерал Владимир Вазов 4, 6, 14 До Учебна База Хр. Ботев, 4, 4а

На 14.06.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Брестовец: Александър Петров 17, 28, 18, 19, 20, 16, 24, 14, 11, 22, Александър Стамболийски 26, Васил Левски 13, 25, 3, 4, 29, 8, 6, 22, 3а, 24, 14, 23, 36, 19а, 9, 27, 16, 40, 28, 1, 5, 40а, 2, 12, 11, 42, 34, 44, 7а, 15, 30, 21, 7, 26, 18, 32, 20, 38, Витоша 2а, 4, 2, 3, 5, 1, Георги Кочев 28, 18, 8, 30, 14, 16, 12, Елин Пелин 4, Иван Вазов 15, 5, 1, 2, 3, Никола Й Вапцаров 10, 3, 1, 12, Пирин 4, 6, 1, 2, 8, Рила 4, 3, Хаджи Димитър 21, 10, 2, 18, 12, 20, 6, 25в, 16, 25а, 22, 14, 8, 4, Христо Ботев 2, 9, 7, 8, 10, 4, 1, 21, 3, 15, 17, 6, 19, 13, 11, Христо Смирненски 10, 2, 12, 1, 4, 3, 6, 8, 14

На 14.06.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Георги Кочев Кръстовище Гренадерска, Гренадирска 93, 90, 93а, До Сладк. Кооперация, 96, 97

На 16.06.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Плевен: Българска Авиациа /Индустр. 6, 6, 1, 2, 5, 2, 6, 7, 5, 1, Западна Индустриална Зона, Кара Колю 2, 1, Уо, 28, Местн. Западна Идустриална Зона завод за врати

/Следва/

По статията работи:

Галина Александрова