ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Плевен за период 2 - 8 февруари 2019 г.

Енергетика / България
Галина Александрова
376
article picture alt description

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Гулянци  

На 08.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Байкал: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Георги Михайлов, Георги Раковски, Градинарска, Дунав, Искър, Лом, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Оборище, Огоста, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сакар, Средна Гора, Стадиона, Стара Загора, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шипка

На 07.02.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Гулянци: В.Левски, Вит, Г.С.Раковски, Ген Гурко, Георги Бенковски, Отец Паисий, Пеньо Пенев, Петър Берон, Родопи, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март

На 08.02.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Гулянци: Ал Стамболийски, В.Петлешков, Иван Асен II, Кирил и Методий, Милин Камък, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 08.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брест, Общ. Гулянци: Хан Аспарух

На 08.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гиген: Ан Кънчев, Байкалска, Велико Търново, Вит, Волга, Г Делчев, Г Димитров, Градище, Д Благоев, Д Груев, Дунав, Иван Вазов, Й Николова, Козлодуй, Л Мишев, Ливада, М Палаузов, Н Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, П Евтимий, Панега, Пощенска, През Ливада, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Силистра, Скопие, Стрела, Тодор Каблешков, Троянска, Трън, Трявна, Христо Смирненски

Община Долна Митрополия  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ставерци: Бачо Киро, Георги Димитров, Иван Вазов, Искър, Лев Толстой, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Отец Паисий, П Хитов, Патриарх Евтимий, Теменуга, Хан Аспарух, Яне Сандански

Община Долни Дъбник  

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Градина, Общ. Долни Дъбник: V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Васил Априлов, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Първи Май, Симеон Василев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петърница: Велико Търново, Вит, Георги Кирков, Москва, Опълченска, Осъм, Плачковска, Плиска, Славия, Студентска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов

На 06.02.2019 г. /08:45 - 13:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Долни Дъбник: III Стопански Двор ПИ 291019, XIx-1149 1148, III Стопански Двор, Ал Стамболийски, Балкан, Беласица, Бр Миладинови, Бузлуджа, Велчова Завера, Ген Скобелев, Гоце Делчев, Д.Дебелянов, Добри Чинтулов, Иван Вазов, Иван Рилски, Илия Бешков, Кирил и Методий, Кл Охридски, Македония, Мургаш, Назъм Хикмет, Нефтеник, Осогово, Перущица, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Ст.Заимов, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тунджа, УПИ - І Кв.83, Христо Ботев, Христо Янчев, Цар Иван Шишман, Царевец, Шипка, Ъгъла на Ул. Тунджа и Ул. Перущица

На 07.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Долни Дъбник: В Левски, Ген Скобелев, Гео Милев, Захари Стоянов, Общ.Пд Нефт и Газ, П Волов, Радецки

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: Социално Включване Хр.Янчев, В Левски, Г.М.Димитров, Никола Петков, П.К.Яворов, Христо Янчев

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петърница: В Левски, Георги Кирков, Девети Септември, Димитър Димитров, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Маршал Толбухин, Москва, Мусала, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Студентска, Христо Ботев

На 08.02.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: 290011, III Стопански Двор ПИ 291019, XIx-1149 1148, III Стопански Двор, Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Ас Златаров, Балкан, Бачо Киро, Беласица, Бр Миладинови, Брацигово, Бузлуджа, Вардар, Вежен, Велчова Завера, Вит, Г С Раковски, Ген Ганецки, Ген Скобелев, Ген.В.Стойчев, Генерал Тотлебен, Гоце Делчев, Гурко, Д.Дебелянов, Даме Груев, Добри Чинтулов, Добрич, Иван Вазов, Иван Рилски, Илия Бешков, Кирил и Методий, Кл Охридски, Ламби Кандев, Лесопарк, Македония, Мургаш, Назъм Хикмет, Неофит Рилски, Нефтеник, Никола Петков, Николай Ракитин, Оборище, Освобождение, Осогово, П Хитов, Перущица, Пирин, Първи Май, Първи Стопански Двор, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Ст.Заимов, Стара Планина, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тунджа, УПИ - І Кв.83, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Янчев, Цар Иван Шишман, Царевец, Цоню Матев, Шипка, Ъгъла на Ул. Тунджа и Ул. Перущица, Явор

На 08.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: 290011, Първи Стопански Двор, Стопански Двор

Община Искър  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Долни Луковит: Босилеградска, Братя Миладинови, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Спасов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Пирин, Хаджи Димитър, Цар Симеон

На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Староселци: Антон Иванов, Асен Халачев, Димитър Благоев, Доровски, Митко Палаузов, П Р Славейков, П.К.Яворов, Раковски, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хан Крум, Христо Стоянов

Община Кнежа  

На 05.02.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Кнежа

Община Левски  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Христо Смирненски

На 04.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Васил Левски, Малчика, Найден Геров, П.К.Яворов, Христо Смирненски

На 05.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Беласица, Васил Левски, Любен Каравелов, Малчика, Найден Геров, Никола Вапцаров, П.Р.Славейков, Родопи, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 05.02.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Васил Левски, Георги Раковски, Гоце Делчев, П.К.Яворов, Свобода, Сергей Румянцев

На 06.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Друмев, Димчо Дебелянов, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Райна Княгиня, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Веселина Геновска, Ивайло, Кирил и Методий, Отец Паисий

На 07.02.2019 г. /10:00 - 14:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Васил Априлов, Захари Зограф, Иван Вазов, Малчика, Никола Вапцаров

Община Плевен  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Кирков, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Марица, Прогрес, Филип Тотьо

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски, Батак, Беласица, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Оборище, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Стефан Караджа, Сторгозия, Хаджи Димитър, Шар Планина, Шейново

На 04.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Плевен: Враня/Ат.Георгиев/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Стоян Заимов, Хаджи Димитър, Янко Сакъзов

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Детелини, Месност Стражата, Местн.Стража I, местност Стража, местност Стража 701, местност Стражата, Месттност Стражата, Стража, Стража 701, Стража I

На 04.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Генерал Владимир Вазов, Солун/Юнско Въстание/, Страцин, Тунджа/Б.Станчев/

На 05.02.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Плевен: Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Марин Дринов, Пирот, Стефан Караджа, Тулча/Д.Аврамов/

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: 404134, I, Кв.67, VII 1814, Адил Дервишев, Ал Димитров, Ал Стамболийски, Алексей Сегренски, Анастас Тодоров, Асен Златаров, Батак, Белмекен, Божин Гърков, Бузлуджа, Бяло Море, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вола, Г Димитров, Ген Скобелев, Генерал Бирюзов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Хаджиев, Д.Д.Баучър, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Дачев, Добри Войников, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Индустриална, Козлодуй, Кокиче, Кракра, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Лом, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Милин Камък, Мусала, Назъм Хикмет, Нова Загора, Оборище, Одерец, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П К Яворов, П Р Славейков, Палаза, Панагюрище, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Петко Петков, Петрини, Петър Берон, Пещера, Плевен, Първа, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Станке Димитров-марек, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоил Енчев, Стопански Двор, Струма, Суворов, Тополница, Троян, Хемус, Хималаи, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цанко Бакалов, Цоню Матев, Чепеларе, Чепино, Черни Връх, Шар Планина, Шейново, Юмрукчал, Яворец, Ямбол, Янко Сакъзов, Янтра

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Тотлебен: 500048, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен и Петър, Асен Халачев, Васил Априлов, Васил Левски, Велес, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Добрич, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Любен Каравелов, Люле Бургас, Местн.Над Село, местност Над Село, Мизия, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Хитов, ПИ 200023, Пирот, Прилеп, Райко Даскалов, Ростов, Скопие, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд, Чорлу

На 05.02.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: 404134, Стопански Двор

На 05.02.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Плевен: Дружба

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пелишат: Арда, Бенковски, Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, Любен Вешков, Охрид, Раковски, Ресен, Черешин Камък

На 06.02.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Петър Берон, Сторгозия

На 07.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Коиловци: Божин Гърков, Братя Гъркови, Владимир Заимов, Дунав, Ленин, Люлин, Мусала, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Слави Алексиев, Цветан Спасов, Чаталджа, Янко Сакъзов

На 07.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Плевен: Босилеград, Генерал Гурко, Мур/Болшевик/, Тулча/Д.Аврамов/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В.Топалски/

На 07.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Плевен: Кайлъка, Мара Денчева, Местн.Стража I

На 08.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Дружба, Местн.Чаира, Чаталджа/Н.Доровски/

На 08.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Васил Друмев, Гренадирска, Данаил Попов /В.Ленин/, Иван Рилски, Митрополит Климент, П.Р.Славейков, Родопи

На 08.02.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ - Плевен: Емил Димитров/Марица/, Солун/Юнско Въстание/, Странджа, Тунджа/Б.Станчев/, Яне Сандански

Община Пордим  

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Индустриална, Искър, Пирин, Радецки, Стефан Караджа, Христо Ботев

Община Червен бряг  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Горник: Бузлуджа, Дванадесета, Дядо Вълко, Елена, Искър, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ненов, Янка Митова

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Червен Бряг: местност Ежков Връх, Победа

На 06.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Реселец: Б Клен, Босилек, Г Поляна, Гробарска, Д Дачев, Дзс Комуна, Здравец, Иван Христов, Искър, Люляк, Могилата, Опанец, П Димитров, Пробуда, Свобода, Церовица

На 06.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Червен Бряг: Победа

На 07.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Червен Бряг: XX-2461 Кв. 177а, XXVIII-2464, Европа, Земеделска Земя, местност Ежков Връх

На 07.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Червен Бряг: Победа, Яне Сандански

На 08.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Реселец: Балканска, Голеж, Д Дачев, Девети Май, Дружба, Иван Христов, Милиндол, Младост, Опанец, Ръчене, Стефан Бацов

На 08.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Червен Бряг: Антим, Вардар, Средна Гора, Стара Планина, Струга, Шейново, Янтра

На 08.02.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Червен Бряг: V 291 Кв 61, Ал Стамболийски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Митко Палаузов, Охрид, Сава Младенов, Цар Симеон

На 08.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч./ - Радомирци: Александър Македонски, Александър Стамболийски, Антим Първи, Антон Иванов, В.Априлов, Витоша, Екзарх Йосиф, Иван Бунданов, Иван Вазов, Княз Александър Батенберг, Л Станев, Н Рилски, Плиска, Радецки, Ракитска, Родопи, С Димитров, Цар Асен Първи

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща