Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - София град, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 2-6.03.2020 г. - 2 част

Енергетика / България
3E news
312
article picture alt description

/Продължение от 1 част/

Община МЛАДОСТ  

На 02.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 426 Вх 1 и 2

На 02.03.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2 285, 206, 209а, 206а, 206, 206б, 288а, 206б, 207а, 285-магазин, 209, 285 Фризьор, 285 -Кафе, Свети Киприян/К.Каприелов/ 60 Жк Младост 2, 52, 60 Младост 2, 52 Жк Младост 2, 60 Кв.Младост 2, 60, 60 Младост 2, 52 Младост 2, 60 Жк Младост 2, 56

На 04.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 426 Вх 3

На 04.03.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/ 115

На 04.03.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Младост 1 219а, Младост 2 219, 219, С\У Бл.220, 219б, 219a, 225, 220, 219, 219в

На 05.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 426 Вх 4 и 5

На 06.03.2020 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София: Боте Бърборков 8, 20 А, 30, 19, 32, 15, 34, 26, 24, 13, 36, 9, 28, 11, 29, 6, 5, 1, 22, 23 А, 2, 25, 7, 3, 23, 18, 17, 14, 12, 4, 10, 23 Б, 21, 20, 27, 16, Горубляне 10, Деян Попов 2а, 8а, 8б, 3, 4, 12, 8, 8г, 8в, 15, 9а, 5, 10, 11, 14, 7, 2, 9, 8д, 8е, 1а, 6, 13, Искър / Горубляне 13, 9, 15, 17, 4, 21, 16, 6, 28, 14, 18, 10, 12, 9 А, 11, 26, 8, 2, 22, 20, 21 А, 17 А, 19, 21 Б, 25, 23, Лазар Плачков 18а, Манол Велев 3 А, 1, 5, 7, 9, 3, 11, Петър Дипларов 6, 7, 4 А, 6 А, 5 А, 5, 8, Самоковско Шосе 53, Шамако 8, 12, 6, 6 А, 4, 1, 9 А, 5, 2, 12 Б, 10, 3, 14, Шумако / Симеоново 16, 1

На 06.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 426 Вх 6

Община НАДЕЖДА  

На 02.03.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Надежда 2 266 Вх-А

На 04.03.2020 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  София: Дравски Бой 23 Автомивка, 25, 12, 27, 16, Екзарх Стефан/Георги Костов 44, 31, 25а, Кирил Дрангов/Сашо Михов/ 78, 78а, Ломско Шосе 76, 46, 48, 60, 48, 84, 68, 70, 40, 50, 58а, 54, 62, 64, 56, 88, 72-74, 86, 88 Магазин, 58, 74, 80, 38, 50, 52, Свети Климент 3, 14, 10, 9, 29, 2, 8, 5, 8а, 6, 11, 21, 31, 26, 8б, 19, 4, 12, 18, 27, 16, 23, 7, 22, 24, 10а, 20, Свети Климент/Ямб.Стачка/ 11

На 04.03.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Надежда 2 266 Вх-Б

На 05.03.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Надежда 2 266 Вх-В

На 06.03.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Надежда 4 436 Вх-В

Община НОВИ ИСКЪР  

На 04.03.2020 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Нови Искър: Брезова Гора 2, 14, 10, 12, 8, 5, 4, 7, 6, 1, 3, Вихрен 9, 5, 6, 3, 2, 12, 1, 10, 4, 8, Градина 8, 9, 7, 4, 12, 1 А, 2, 10, 6, 9а, 1, Добър Миле 2, Искърско Дефиле 200, 319а, 301, 291, 214, 299, 218, 307, 297, 186, 196, 194, 182, 317, 319, 188, 212, 285, 216а, 192, 303, 305, 208, 204, 190, 216в, 180, 216б, 206, 202, 184, 313, 323, 289, 216, 210, 311, 309, 281, Кестен 5, 2, 3, 4, 1, 7, 10, 8, Кокиче 3, 1, 2, 4, Космонавт 26, Курило , Ливадски път 33, 34, 32, 38, 44, 29, 36, 29а, 39, 40, 31, 37, 35, 42, Лозарска 1, 3, Малко Бърдо 46, Мальовица 57, 59, Мимоза 8, 6, 1, 4, 1а, 5, 3, 7, 2, Надежда 5, Първи Май 1, Св.Иван Рилски/Гео Милев/ 4, 1, 15, 7, 11, 3, 21, 19, 1а, 5, 9, 2, 13, 17, Свежест 7, 1, 22, 26, 3, 4, 8, 16, 10, 8а, 17, 2, 5а, 5, 20, 14, 13, 9, 6, 12, 24, 15, 11, Стара Планина 9, 4, 13, 7, 10, 14, 15, 5, 6, 16, 12, 17, 3, 11, 1, 18, 2, Теменуга 1а, 6, 7, 13, 2, 1, 17, 11, 15, 5, 3, 10, 9, 4, 19, Тодорини Кукли 11, 8а, 18, Циклама 13, 14, 11, 12, 6, 7, 5, 1, 10, 4, 8, 3, 2, 9, Шести Септември/Единство/ 12, 4, 10, 6, 2, 8

Община ОБОРИЩЕ  

На 02.03.2020 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Бачо Киро 17 А

На 05.03.2020 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Дунав 57, 57 Гараж 4, 57 Гараж 5, 57 Гараж 3, 57 Гараж2, 47, 57 Магазин 2, 55, 57 Гараж 1, 57 Склад 5, 57 Магазин 1, 47 Гараж 7, Сливница 192

На 06.03.2020 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Васил Левски 94, 96

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 02.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 689-та/Витоша/ , Мала Курия 17, 21, 14, 31, 29, 7, 11, 13, 2, 30, 9, 23а, 15, 17а, 4, 5а, 5, 12, 10, Полк.Стойно Бачийски/Филип 113, 129, 127, 126, 125, 134, 131, 132, 123, 130, 111, 124, 128, 114, 121, ул. Мала Кория 5б, УПИ Ххііі-383, Кв.9 , Цар Борис III/Девети Септ.

На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 689-та/Витоша/ , Иван Радоев/Уляна Громова/ 32, Маестро Кънев/В.Марков/ 57, 72, Мала Курия 17, 21, 14, 31, 29, 7, 11, 13, 2, 30, 9, 23а, 15, 17а, 4, 5а, 5, 12, 10, Полк.Стойно Бачийски/Филип 113, 129, 127, 126, 125, 134, 131, 132, 123, 130, 111, 124, 128, 114, 121, ул. Мала Кория 5б, УПИ Ххііі-383, Кв.9 , УПИ-VIII-902 , Цар Борис III/Девети Септ.

На 05.03.2020 г. /08:30 - 16:45 ч./ -  София: Обиколна 54

Община ПАНЧАРЕВО  

На 02.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кокаляне: 004053 , Александър Генков/Г.Панков/ С/У Овчарника, Поделение 26480, Бор М Спас Пи 2223, Вец Кокаляне вила, Вилна Зона Батиница Пи 55419.6710.2827, вила, Вилна Зона Бяла Нива Пи 37914.6848.3072, М. Бяла Нива Пи 1773 , М.Овнарница , Пи 1834 М. Бялата Нива , Тополите 16

На 02.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Панчарево: Батийница/24-та/ Пи 1572

На 02.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 3453 , 2491 , 44063.6212.3555 , 44063.6216.3165 , 44063.6216.3559 , 44063.6216.3580 , 44063.6216.429 , 44063.6216.517 , Акация/43/ , Вилна М. Пилев Азмак, М. Димовска Бара Пи 520257 , М. Димовска Бара Пи 2655 , местност Пилев Азмак , Пи 3469 , Пилев Азмак , Стопански Двор Долни Лозен в Двора, Водна Помпа, Телчарник №16, Склад и Временни Постройки, Скл. на Едро, Стопанска Сграда, С/У Вратата, Каменоделска Работилница, С/У Стоп.Двор, Телчарник, 2, Строителство, Пи 3129, Автопарк, Къща, Съединение/Георги Димитров/ Фургон, 224, Пи 44063.6216.405

На 02.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Долни Лозен Пи 3238

На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: 854 , местностКовачки Кошари вила, 1, Кл.72-83-97 и 22-16-91, Пл.972

На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: С.Лозен , Самоковски път/78/ АМ Тракия С.Лозен, Стопански Двор Горни Лозен

На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/ 272

Община ПОДУЯНЕ  

На 02.03.2020 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София: Видбол 6, Къкринско Ханче 31, Уошбърн 11, 16, 15, 18, 13, 7, 9, Хаджи Димитър 102, ТП До 102, 103

На 02.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.28 Вх.Д , Хаджи Димитър Бл.29 Вх.А

На 04.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.29 Вх.Б, В

На 05.03.2020 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Левски Зона в 8, 9, До 8, 7, 8, Поп Грую 77

На 05.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.28 Вх.Б, Г

На 06.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.29 Вх.Г, Д

На 07.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.151 Вх.Е , Хаджи Димитър Бл.28 Вх.В

Община СЕРДИКА  

На 04.03.2020 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София: Антим I 112, 110, 108, Козлодуй 78, 76, 113, 109, 80, 193, 82, 111, 72, Кресна 4, Сливница 195, 197, 193, Софроний Врачански 107, 105, 109, Христо Ботев 131, 133, 137

На 04.03.2020 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 98

Община СЛАТИНА  

На 02.03.2020 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Баба Тонка 7, 5а, 14, 10а, 1а, 5б, 3а, 3, 12, 10, 12а, 7а, 5, 9, Григорий Цамблак 38а, Д-Р Иван Селимински 29, 54а, 25а, 27, 27а, 25, 52, 54, 54, Иван Добровски 24, Княгиня Косара 42, 37, 33а, 44, 48, УПИ IV-489, Кв.280, 37а, 38, 46, 29а, 34, 40, 35, 41, 33, 36, 29, 39, 41а, Летоструй 173, 165, 171, 150, 157, 152, 169, 177, 162, 169а, 163в, 132, 148, 153, 161, 154а, 175, 154б, Поп Грую 5а, 6а, 4в, 6, 6б, Саранци 46, 24, 42, 26а, 36а, 44, 29, 35, 27, 36, 24а, 31, 34, 32, 25, 38, 37, 26, 32а, Станислав Доспевски 4, 2, 3, 1, Стоян Попов 4в, 14а, 10, 14, 14б, 16

Община СРЕДЕЦ  

На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Горник: в Левски 4

На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Граф Игнатиев 9а, 9, 7б, 13а Магазин За Дрехи, 7, 7, 13 Б, 11, 13, 13а Магазин, 13а, Дякон Игнатий/Васил Левски/ 4

На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Витоша 45

На 06.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Юри Венелин 44

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 06.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Г.М.Димитров , Проф.Георги Златарски/454-Т 10а, 10б, Симеоновско Шосе 9, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 1 Витоша-Вец-Симеоново, 1 Маг.10, 11, 7, 1а, 1, 1, Цариградско Шосе/Тракия/

Община ТРИАДИЦА  

На 02.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Кестенова Гора 18, Нишава/Георги Аврамов/ 159-163 Вх.Б, Стрелбище 159-163, Твърдишки Проход 15 Вх.Б, Тулча/Петър Богданов/ 47

На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Стрелбище Бл.97 Вх.А;Бл.107 Вх.А

На 04.03.2020 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  София: Доспат 23, 28, 30-34, 28а, 30, 34, 24, 32, Прага 19, 13, 17, 15, Разслатица 2, Тунджа 21, 13, 21-23, 25, 7, 20, 12, 21-25, 21 Гар.5

На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Стрелбище Бл.97 Вх.Б;Бл.107 Вх.Б

На 06.03.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Дамян Груев/Ген.Христо Миха 10-12 Партер Бифш Банков Офис

На 06.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Стрелбище Бл.6б, Вх.А;Б

На 06.03.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  София: Златишки Проход 57

Ключови думи към статията: