Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - София град, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 24 - 28.02.2020 г. - 1 част

Енергетика / България
3E news
201
article picture alt description

София-Град

Община Банкя  

На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   11-Та  Парка, IX Кв.43а  , Александър Стамболийски  3,1, Иван Вазов  До ТП - Банята,До Банята,1,Кафене,4,До Банята-Търг.Обект,2,4а, Княз Борис I/Д.Благоев/  4 УПИ Iх,Кв.43а,Пл.Божур,4 Пазара - Фото,2,4 Ъгъл Ул.Х.Димитър 7-Търг.Обект,4,4 Търговски Обект,6,7,2б, Майор Коста Паница/Толбухин  1 До Банята,1, Трапезица  1,2, УПИ I-За Парк Кв.82  , УПИ II-2419  , Цар Симеон  1

На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Майор Юрий Гагарин  36

Община Витоша  

На 24.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   601-Ва  2, 603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 614-Та  2а, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Александър Пушкин  104,108,106,112, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Ген. Кутузов  53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Иваница Данчев  , Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Пантелей Николов/624/  4,2а, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Резньовете  , Роза  8,10а, Синята Скала  36, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, УПИ Xvi-1073  , Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Цв.Божков/  14,   9

На 24.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , 22-Ра  , VIII-1004aкв.33  , Академик Петко Стайнов  19,12,21,23,14,9,13,15,17,1,16,8,4,22,5,2,10,20,18, Алеко Константинов/К.Димитр  7а, Алеко Константинов/К.Димитр  13,55,29,33,25,33б,4,27,35,ПИ 11394.1791.2057,15,24,10,16,18,45,43,31,18 А,21 А,17,12,14,11,23,21,20,8,19,6, Алеко Константинов/К.Димитр  1,3, Алеко Константинов/К.Димитр  9,7,1,3,2,5, Алеко Константинов/Офелиите  25, Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец  1, Бели Брег  8,4,1,3,6, Бистър Поток  7,6,15,11,12,19,4,8,14,10,17,13,3,16,9,18,2,5, Боев Рид  6, Боровинка  4, Боровинка  5,14,12,17,11,9,19,10,15,7, Брезова Гора  5,9,15,19,1,13,10,17,21,6,3,7,8,11,4, Букова Гора  2, Виров Дол  10,12,10,8, Витошки Гранит  5,3,16,36,43,12,25,29,34,37,8,14,23,22,15,4,45,40,24а,18,31,33,28,39,20,7,10,2,19,18а,11,17,41,27,13,30,9,35,6,26, Владая  , Войнишко Въстание  85,89,73, Войнишко Въстание  73, Войнишко Въстание  59, Войнишко Въстание  Поща,63, Горелица  3,2, Горелица  , Ела  2,1,4,4а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница  18, Жълта Вода  1,4,8,2,10,12,5, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Калиница  5,3,4,1, Катеричка  3, Катеричка  2,1,3,5, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец  3,1, Любомир Миланов  № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, Любомир Миланов  37,40,39,41,38, Любомир Миланов  14,11, Любомир Миланов  15,2,5,11,9,6,13,4, Любомир Миланов  7,23,2,8,10,12,17,1, Любомир Миланов  20,17,34,33,32,16,29,27а,25,33а,18,27,30,31,22, М.Владая Кв.75  Кв.75, Малка Поляна  1,5, Маргаритка  15,10,16,20,14,18,9,7,17,2,8,13,12,23, Марин Чукар  16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза  18, Момина Сълза  11,17а,27,20,6,7,8,15а,12,10,1,32,26,17,19,21,14,24,4,15,3, Морените  9,2 УПИ Ііі-1551, Морените  1,7,3,5, Плиска  7,28,1,6,10,13,4,14,18,16,3,8,12,2,26,20,5, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Полски Синчец  1,2, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27,23,25,11,21,14,12, Равнище  50,8,38,20,13,17,2,46,34,25,40,36,1,9,24,11,54,12,15,6,28,4,30,32,10,19,7,48,18,52,5,22,26,3, Реката  2,4, Реката  3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Самоковище  , Слънчев Залез  4,2,3, Спортист  7,9,3,2,5,11 УПИ Xx-331, Кв.21,1, Сребрист Бор  2, Сребрист Бор  8,1,6,3,7а,4,7,5, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Сърна  10,11, Сърна  7,2,6,9,13,5,11, Тополите  12,8,5,13,1,6,7,10,9,15,16,17,3,4, УПИ II-104 Кв.33  , УПИ V-986 Кв.51  , УПИ XvII-Сонс, Кв. 69  , Чаладинка  24, Шипето  4,7,5,2,6,3,8,9,1, Юрушки Мостове  22,26,21,1,10,14,17,23,16,18,25,4,20,24,28,7,5,6,9,15,12,2, Язбине  1, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое  20,19,18,14

На 24.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , II-3477, Кв.916  , Буков Дол  5,6,4,3,1, Войнишко Въстание  112, Здравец  13, Кайлъка  11,3,2,15,33,1,29,35,5,31,9а,13, Лесковец  9, Марин Чукар  40,15, Ново Село  2,4,3,6,Владая,1, ПИрин/Дупките/  15а Табло 4,14 Табло 3,Табло 6,18 Табло 2,23 Табло 2,15 Табло 4,3,13 Табло 5,Табло 5,25 Табло 1,11 Табло 5, Суха Лешница  Вила, Хеброс  28,10,21,13,5,37 До Казана,22,3,8,30,8а,9,11,15

На 24.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание  122,137,133,121,106а,124,139,114,106,130,132,120,123,127,118,128,129,110,135а,119,135,125,112,108,131, Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка

На 24.02.2020 Г. /09:15 - 16:45 Ч./ -  София:   XxxIII-1027, Кв.20а  , Кумата  75 Ж,75 Д,75 Е,75 Г, Лескова Гора/Витоша/  №6,4

На 25.02.2020 Г. /08:00 - 08:15 Ч./ -  София:   614-Та  2а, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Ген. Кутузов  53а, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Морени/Червена Искра/  1, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181

На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   601-Ва  2, 603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 614-Та  2а, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Ген. Кутузов  53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Роза  8,10а, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Синята Скала  36, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Цв.Божков/  14,   9

На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:45 Ч./ -  София:   197/В.З.Малинова Долина/  15 Роза,А Роза,25 Орхидея,25,15 Роза, Арх. Никола Лазаров  23 Магнолия,21 Мимоза,15 Роза,21 Мимоза,15 Роза

На 26.02.2020 Г. /09:15 - 16:45 Ч./ -  София:   Малинова Долина  УПИ XvIII-474, 483, Кв.5, София Парк  122,136,140,123,138,139,122,124,142,132,134,123,141,137

На 27.02.2020 Г. /08:45 - 16:45 Ч./ -  София:   410/Драгалевци/  Ул.410/Ул.509, Драгалевци  Кв.61, Илинден/Драгалевци/  15б,15а,15г,15в,13, Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  Вила,24

На 27.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   17-Та /Кв.Симеоново/  От Ляво, 601-Ва  2, 603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 614-Та  2а, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, I-271 Кв. 42  , IX-6, Кв.А  , Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Божур  1, Бор  6б,4,15,13,11,18,5,3,30,2,20,32,7,24,26,14,10,20а,2,28, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Ген. Кутузов  53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Здравец  23,9,17,20,21,26,18,15,22,24, Здравец / Симеоново  17,16, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Момин Кладенец/Антон Недялк  15,7,27,23,1,17,8,7а,12,10,5а,16,4,6,19,3,11,5,21,14,10,25,13,9, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Погледец / Симеоново  №10, Погледец/Марко Добрев/  13,19,7,2,4а,11,8,2,4,23а,15,6,17,5,7,9, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Прека Поляна  8, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Роза  1,1,3,4, Роза  8,10а, Симеоново  , Симеоновска  7,13,3,Ул. Божур,12,9,9а,1,11,10,8,5,11,4, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  150,312,166,148, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Синята Скала  36, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Теменуга  4, Теменуга / Симеоново  1,2,2а,4,3,6,10,5, Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Цв.Божков/  14,   9

На 28.02.2020 Г. /01:00 - 02:30 Ч./ -  София:   Йоан Кукузел/418/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  13,14,5а,21,5,9а,17,16

На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   601-Ва  2, 603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 614-Та  2а, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Ген. Кутузов  53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Любляна/Й.Вишевградски/  9 9,43 8,47,43 Р-Н Овче Купер,45,43,49,И Н.Петков, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Никола Петков/П.Напетов/  9 9,11 6,9 14,9 11,4 10,9 12,9 10,87 6, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Роза  8,10а, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Синята Скала  36, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Средорек  30,8 7, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Цв.Божков/  14,   9

На 28.02.2020 Г. /09:15 - 16:45 Ч./ -  Владая:   27-Ма  8 Ул.27, Балабановец  7,14,2,13,8,№ 9 А,19,21,1,4,11,10,5,15,17,12,6,3,16,22, Бели Брег  25,4,36,19,23,24,№22,17,15, Бор  8а,3,12,5,9,2,6,7,1, Боровинка  1, Бургийска Скала  7,5,13,14,2,16,12а,9,20,10,4,12,18,3,15,8,6,17,1, Калиница  6, Рудище  11,8а,5,3,12,6,2,16,4,10,1,7, Сианит  2,10,8,12,6, Шипето  1г,6

На 29.02.2020 Г. /10:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Братя Бъкстон  24 7а,/Ул.Т.Каблешков,24,35 7а, Бъкстон  5,7,7а,6, Тодор Каблешков  14

Община Връбница  

На 24.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  251,247,245,257,До Бл.247

На 24.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Обеля 2  276

На 25.02.2020 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Надежда 5  О 535,С/У 535,Магазин,535

На 26.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  Волуяк:   12084.2700.1457  , 40-Та  2,№2, 41-Ва  2а,2,3б, 50-Та  , Гара Волуяк  УПИ 1435, Кв.75, Зорница/Петър Малинов/  82,115,96,106,76а,127,115а,80в,119б,90 А,78а,80,103,108,78,102а,107,105,111,123а,119,100,109,123,84,104,90,107а,88,98,121,117,86,101,113,80а,80б,103а,92,113а,84а,94,102,14 Нова Ул. Панорама, Орхидея  2, Ул.Зорница,УПИ Іі-1487, Кв.75  , Ул.Калатея,ПИ 12084.2700.1712  , УПИ 1-2357 Кв.52а  , УПИ Xvi-1344,Кв.76  , УПИ-VIII-1438  , Хvііі-1173

На 26.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  Световрачене:   Тракийска Могила  5

На 26.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Обеля 2  276, 275

На 27.02.2020 Г. /08:00 - 12:30 Ч./ -  Индустриална Зона Обеля

На 27.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Обеля 2  275

На 27.02.2020 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ -  Жк. Обеля - 1

На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Волуяк:   Божур  5,8,4а,7,4,12,2,6,3,3 УПИ 19-1120 Кв.28,14,10,1, Еделвайс  10, Здравец  3,1,7, Незабравка  5,9,12,7,14, Никодим Тодоров  21,35,31,50,29,38,52,48,25,54,33,46,40,27,42,44, Пламък  15, Роза  4,7,16,18,13,26,10,28,9,5,24,11,8,12,3,6,14, Синчец  29,46,30,47,45,33а,34,40,32,41,50,43,37,33,42,№33, Теменуга  8,10а,10,6,9а, Червено Знаме  15,11,14,19,13,32,12,17

На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Нови Искър:   Кременица/Работническа/  18

Община Възраждане  

На 27.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Георг Вашингтон  28,24

Община Искър  

На 25.02.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Кривина, Общ. Столична:   Градина/3-Та/  , Демокрация/П.Йосифов/  Павилион, Искър/Кр.Раковски/  60, Свети Спас/26-Та/  2,Павилион,7,Черква, Стопански Двор  Павилион, Тодор Радунчев  4

На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш  73

Община Красно Село  

На 24.02.2020 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  София:   Хан Персиян/Пресиян/  19,21,18, Юнак  11-13

На 24.02.2020 Г. /10:00 - 11:30 Ч./ -  София:   Александър Македонски  12, Хан Персиян/Пресиян/   ,15,6-8

На 24.02.2020 Г. /13:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Александър Македонски  3,1, Григор Начевич   ,7,11  .16   .5,11,9 ,6 , Хан Персиян/Пресиян/  19, Церова Гора  4,№10,3,5,6,1

На 24.02.2020 Г. /14:00 - 15:30 Ч./ -  София:   Юнак  9,24

На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Момкова Баня  13

На 25.02.2020 Г. /10:00 - 11:30 Ч./ -  София:   Емине  23-25,23,21, Отечество  25, Хан Персиян/Пресиян/  16, Церова Гора  12-14,12,16, Юнак  22,20,24

На 25.02.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Ул. П-Р Д-Р Дим. Атанасов    4-6, Лерин  62,67,64, Смърч  29,27, Хайдушка Гора  49, 51, 52, 55, 56, 58, 59-61 Вх. А,Б, Г, 61, 62;

На 26.02.2020 Г. /08:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Доспат  2, Лайош Кошут  53,55-59,55-57,55,55-57 Гар.

На 26.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Ами Буе  80-82,80-82,88 3,3 88 ,57, Ул. „Софийски Герой“    1, Цар Борис III/Девети Септ.  23 Маг.6,19 23,3 25,27,25 25,21 21,27,23,21 Магазин 4,21,3 21,3 23,25,21

На 26.02.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.  19 Маг.7а,19 Еврофутбол,19,19,3 19,21

На 27.02.2020 Г. /09:45 - 12:30 Ч./ -  София:   Сотир Андонов  114-А,Бл.114а,114-А 114-А,114,114-А,114а,114а, Феликс Каниц  Т-Ст М/У Бл.113 И Бл.114а, Хиподрума  1 114,114 А,114-А

На 27.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Акад.Иван Евстратиев Гешов  11, Найден Геров  1 114,114 Б,114 114,2,114, Софийски Герой  Помещение Към Трафопост,До Бл.114, Хиподрума  114

На 27.02.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Хиподрума  Бл.120

На 27.02.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Хиподрума  Бл.121 ,122

На 28.02.2020 Г. /09:45 - 12:00 Ч./ -  София:   Акад.Иван Евстратиев Гешов  46 ,48,50  , Найден Геров  2,6

На 28.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Акад.Иван Гешов  , Акад.Иван Евстратиев Гешов  Т.448,9,90, Крива Река  2, Предел  16а,11,5,1а,7,1б,3,1

На 28.02.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.  41

На 28.02.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Софийски Герой  Бл.116,117, Урвич  39,13

Община Кремиковци  

На 24.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 25.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 26.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 27.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 28.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  1, Бели ЛиПИ /Кремиковци/  1а,1, Боримечката /Кремиковци/  4,3 Къща,1,7,5,6, Бузлуджа  7,3,2,5а,4,2а,5,9,6, Георги Бенковски /Кремиковци/  17,13,12,3а,3б,4,7,5,3,9,6,15,1, Илинден /Кремиковци/  5,11,10,3,23,8,17,25,15,6 Вила,21,9, Крали Марко /Кремиковци/  10,6,8,12,9,17,5,4,14,13,25,3,7,21,23,1,15, Кремиковска  12, Кремиковци  , Митрополит Кулевит /Кремиковци/  3,4,5,1,2,7,6, Оборище /Кремиковци/  3,5,1,2, Панайот Волов /Кремиковци/  5,1,6,3,8, Поручик Орозов  , Пробуда /Кремиковци/  9,11, Радивой /Кремиковци/  4,3,Търговски Обект,2,1,5,4 Здравна Служба, Ралица /Кремиковци/  4,6,1, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/  55,21а,46,56,59,36,15,37а,35,58,62,70,78,53,90,47,68,82,23,50,44,37б,29,49,80,37,80а,74,31,40,17,66,27,72,54,21,51,42,48,76,19,39,60,52,41,38,64,84,43, Светлина /Кремиковци/  2,1,4,1а, Стефан Караджа /Кремиковци/  16,20,18,14,12,6,22,10,8,4,2,22а, Ул.Радивоя  2

На 24.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   УПИ I-38,39 Кв.12 М-Ст Г.Богров

На 28.02.2020 Г. /08:15 - 12:30 Ч./ -  Бухово:   1 Май  1, Богдан Дечев  1,4,5,8,2,3,13,7, Брегалница  6, Мургаш  2,1, Никола Бонев  8а,33,13,37,21,17,27,10а,16а Маг.Хран.Стоки,25,29,12а,11а,11а,31,11,9а,10,23,Обект № 92,16а,13 До Пощата, Панайот Волов  1,4,6, Стефан Куцаров  10,2,4, Струма  2а,10,6,8, Трети Март/9 Септември/  44,58,52,54,42,43,45а,46,41,37,47,45,39,56,50,48, Чавдар Войвода/Чавдар/  1,7,6,2,3,8,5, Чемшир  1,3, Янтра  8,9,24,4,3,17,26,2,15,21,23,14,20,13,1,22,19,25

На 28.02.2020 Г. /08:15 - 12:30 Ч./ -  София:   Никола Бонев  12а

На 28.02.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Бреза  2а, Бреза /Сеславци/  8,5,1,3,2,6, Кокиче /Сеславци/  2,1,4,3, Митко Палаузов /Сеславци/  1, Сеславци  Ул.Цанко Церковски,2 Ул.Чавдар №2, Стара Планина /Сеславци/  3,11,13,15,9,7,5,1, Стефан Караджа /Сеславци/  29,11,28,24,16,12,2,14,13,20,31,6,38,9,Идент.68134.8270.286,17,18,3,27,32,36,19,26,4,10,15,25,7,21,1, Стопански Двор  , Цанко Церковски /Сеславци/  10,27,9,25,13,22,29,4,21,17,6,14,8,20,11,18,24,5,15,12,16,23,7, Чавдар /Сеславци/  1,5,1а,7,3, Явор /Сеславци/  7,6,5,2,1,3,10,12

Община Лозенец  

На 24.02.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч./ -  София:   2-За Дет.Градина Кв.35  , Атанас Дуков  7, Борис Руменов/482-Ра/  36, Димитър Бояджиев/475-Та/  12, Лозенец-УПИ I1258,Кв.12  , Местност Кръстова Вада  Кв.Г-2 П-Л 1095,Строеж-Имот1659 Кв.10, Могилата  3,10,Кв.51, Сашо Николов-Сладура/483-Та  3, УПИ II- 1350,1351,1352,1353,1354  , Филип Кутев  5а,4 Складове,6,137,Кв.138 Местност Кръстова Вада,2,4,4-8, Флора Кънева  УПИ-X-2363, Кв.139, Хижите  140, Черни Връх  110,94,102,61а

На 24.02.2020 Г. /01:00 - 03:00 Ч./ -  София:   Йордан Стубел/444-Та/  1, Могилата    2.,10 Фирма Gilat Roysat , Филип Кутев  6 Бет.Възел,4, Шаварски Път  123

На 25.02.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Черноризец Храбър  4

На 28.02.2020 Г. /02:00 - 03:00 Ч./ -  София:   Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  6 &Quot;Силвър

Община Люлин  

На 24.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  719,723

На 25.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  София:   Тодор Влайков  19 Гараж 5,19 Ат.14,19 Маг.6,19 Ат.10,19 Гараж 4,19 Гар.6,19,19 Ателие 5,19 Гараж 3, Тодор Г.Влайков  19 Он И Асансьор

На 25.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  719,723,716

На 26.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  719,723,716,718

На 27.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  719,723,718

На 27.02.2020 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Люлин 3  342,1 До Бл.344,341,343,До 343,М/У Бл.343 И Бл.344 Крш,342/Ляво/,344

На 28.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  709,721

На 28.02.2020 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Европа/Баба Парашкева/  162,138,142,1,160,152,140,176,174,164,162а,144,158,140а,177,166,146,171 Школа, Ж.К.Обеля Ііі-Модерно Предградие  ПИ 1226,К.Л.150, Околовръстен Път  О ПИ 2398/Кв.1, Сливница  177, Фиповци ПИ 68134.4400  , Шосе Банкя  3б

Община Младост  

На 28.02.2020 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Търг.Център,До Кооперативния Пазар Фурна Младост 1

На 24.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 25.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 4  Блок 425 Вход 5

На 24.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1а  53б,530,521,532 Ул.Анна Ахматова,ТП До Бл 522,522,536,522,522,520,521,537,552,529

На 25.02.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш  2

На 26.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 27.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 28.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 4  Блок 425 Вход 2

На 28.02.2020 Г. /09:15 - 13:00 Ч./ -  София:   Младост 3  До 351б,До 356,356

/Следва/

Ключови думи към статията: