Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - София град, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 17 -21.02.2020 г. -1 част

Енергетика / България
3E news
191
article picture alt description

София-Град

Община Банкя  

На 19.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   11-Та  Парка, Ix Кв.43а  , Александър Стамболийски  3,1, Иван Вазов  До ТП - Банята,До Банята,1,Кафене,4,До Банята-Търг.Обект,2,4а, Княз Борис I/Д.Благоев/  4 УПИ IХ,Кв.43а,Пл.Божур,4 Пазара - Фото,2,4 Ъгъл Ул.Х.Димитър 7-Търг.Обект,4,4 Търговски Обект,6,7,2б, Майор Коста Паница/ТолбуХин  1 До Банята,1, Трапезица  1,2, УПИ I-За Парк Кв.82  , УПИ II-2419  , Цар Симеон  1

На 19.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Баба Тонка  8,1,7,15,13,11,5а,5,16,14,2,9,3,12,7а,10, Бели Брег  20,9,12,26а,14а,3,О УПИ 4/286 Кв. 20,23,5,6,13,7,8,27,№18,18,14,21,14б,26,24,4,3а,15,12а,О УПИ3-286 Кв.20,25,22,10,17,29,19, В.З.Бели Брег  УПИ XIII -776 Кв..2, Вз Бели Брег Ул.Радост  11, Елин Пелин  66а, Звън  1,2, Летоструй/Антон Иванов/  3,4,5а,2,6,5,8, ЛуноХод  1, Мир  1 Къща,4,№8,8,2,10, Никола Обретенов  1,9,4, Радост/Малчика/  5а,4б,9,3,4,7,5 УПИ ХХIV-280 Кв.20,8,10,12,2,1,6, Рудозем  3,15,11а,11,19,13,17,9,5, Сердика  20,21,19, Слънчев Бряг  18а,26,18,44,21,19,30,36,34,10а,9,17,2,7,40,Северняци 1а,24,10,15,42,12,38,21а,4,22,3,32,6,8,Кантона,28,13,Северняци 2,2а И Ул.Рудозем,2б, Стефан Стамболов/Будишин/  3,   Къща

На 19.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Иваняне:   Богданов Дол

На 19.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Майор Юрий Гагарин  36

На 19.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Радост  10

Община Витоша  

На 17.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, XxxIII-1027, Кв.20а  , Акад. МиХаил Арнаудов  58а, Акад. МиХаил Арнаудов  Кв,21, Боженци/Никола Паликарски/  6,3,8,4, Витошки Бор/712-Та/  19,17,13,23,15, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Горска Теменуга/Ник.Петрини  7,1,2,5,3, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Капина  16,14,22,18,10а,26,22 Княжево,12,24,28,4,8,20,24а,6, Капка  10,5,3а,1,8,6, Коприва  2,1,7,6,4,5, Кумата  75 Ж,75 Д,75 Е,75 Г, Лазар МиХайлов/Хр.Манов/  2, Лескова Гора/Витоша/  №6,4, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.СуХодол  20, Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Полк.Стойно Бачийски/Филип  68,64,60а,52,74,62,64а,49а,47,53,49,55,59,61,58,41,70,51,43,66,62а,60,72,45, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Поточе  8,5,7,4,3,10а,12,6,10,14, Роза  8,10а, Синята Скала  36, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Смрика  21,23,27,26,24, Смрика  13,13а,18а,6,5,10,16,15,2,4,22,19,30,7,2а,9,1,8,14,11,32,12,18, Сърнела/Паскал Иванов/  34, Утринна Роса  9, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Витоша/  УПИХ-Кв.50, Явор/Цв.Божков/  14, Явор/Цв.Божков/  18,16,14,   9

На 17.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , 22-Ра  , VIII-1004aкв.33  , Академик Петко Стайнов  19,12,21,23,14,9,13,15,17,1,16,8,4,22,5,2,10,20,18, Алеко Константинов/К.Димитр  1,3, Алеко Константинов/К.Димитр  9,7,1,3,2,5, Алеко Константинов/К.Димитр  7а, Алеко Константинов/К.Димитр  13,55,29,33,25,33б,4,27,35,Пи 11394.1791.2057,15,24,10,16,18,45,43,31,18 А,21 А,17,12,14,11,23,21,20,8,19,6, Алеко Константинов/Офелиите  25, Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец  1, Бели Брег  8,4,1,3,6, Бистър Поток  7,6,15,11,12,19,4,8,14,10,17,13,3,16,9,18,2,5, Боев Рид  6, Боровинка  5,14,12,17,11,9,19,10,15,7, Боровинка  4, Брезова Гора  5,9,15,19,1,13,10,17,21,6,3,7,8,11,4, Букова Гора  2, Виров Дол  10,12,10,8, Витошки Гранит  5,3,16,36,43,12,25,29,34,37,8,14,23,22,15,4,45,40,24а,18,31,33,28,39,20,7,10,2,19,18а,11,17,41,27,13,30,9,35,6,26, Владая  , Войнишко Въстание  85,89,73, Войнишко Въстание  Поща,63, Войнишко Въстание  73, Войнишко Въстание  59, Горелица  3,2, Горелица  , Ела  2,1,4,4а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница  18, Жълта Вода  1,4,8,2,10,12,5, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Калиница  5,3,4,1, Катеричка  2,1,3,5, Катеричка  3, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец  3,1, Любомир Миланов  15,2,5,11,9,6,13,4, Любомир Миланов  7,23,2,8,10,12,17,1, Любомир Миланов  20,17,34,33,32,16,29,27а,25,33а,18,27,30,31,22, Любомир Миланов  № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, Любомир Миланов  37,40,39,41,38, Любомир Миланов  14,11, М.Владая Кв.75  Кв.75, Малка Поляна  1,5, Маргаритка  15,10,16,20,14,18,9,7,17,2,8,13,12,23, Марин Чукар  16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза  11,17а,27,20,6,7,8,15а,12,10,1,32,26,17,19,21,14,24,4,15,3, Момина Сълза  18, Морените  1,7,3,5, Морените  9,2 УПИ Ііі-1551, Плиска  7,28,1,6,10,13,4,14,18,16,3,8,12,2,26,20,5, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Полски Синчец  1,2, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27,23,25,11,21,14,12, Равнище  50,8,38,20,13,17,2,46,34,25,40,36,1,9,24,11,54,12,15,6,28,4,30,32,10,19,7,48,18,52,5,22,26,3, Реката  2,4, Реката  3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Самоковище  , Слънчев Залез  4,2,3, Спортист  7,9,3,2,5,11 УПИ Xx-331, Кв.21,1, Сребрист Бор  8,1,6,3,7а,4,7,5, Сребрист Бор  2, СуХа Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Сърна  10,11, Сърна  7,2,6,9,13,5,11, Тополите  12,8,5,13,1,6,7,10,9,15,16,17,3,4, УПИ II-104 Кв.33  , УПИ V-986 Кв.51  , УПИ XVII-Сонс, Кв. 69  , Чаладинка  24, Шипето  4,7,5,2,6,3,8,9,1, Юрушки Мостове  22,26,21,1,10,14,17,23,16,18,25,4,20,24,28,7,5,6,9,15,12,2, Язбине  1, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое  20,19,18,14

На 17.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание  122,137,133,121,106а,124,139,114,106,130,132,120,123,127,118,128,129,110,135а,119,135,125,112,108,131, Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка, Проф. Ал. Райчев

На 17.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , II-3477, Кв.916  , Буков Дол  5,6,4,3,1, Войнишко Въстание  112, Здравец  13, Кайлъка  11,3,2,15,33,1,29,35,5,31,9а,13, Лесковец  9, Марин Чукар  40,15, Ново Село  2,4,3,6,Владая,1, Пирин/Дупките/  15а Табло 4,14 Табло 3,Табло 6,18 Табло 2,23 Табло 2,15 Табло 4,3,13 Табло 5,Табло 5,25 Табло 1,11 Табло 5, СуХа Лешница  Вила, Хеброс  28,10,21,13,5,37 До Казана,22,3,8,30,8а,9,11,15

На 18.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   197/В.З.Малинова Долина/  15 Роза,А Роза,25 ОрХидея,25,15 Роза, 603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. МиХаил Арнаудов  58а, Акад. МиХаил Арнаудов  Кв,21, АрХ. Никола Лазаров  23 Магнолия,21 Мимоза,15 Роза,21 Мимоза,15 Роза, Боженци/Никола Паликарски/  6,3,8,4, Витошки Бор/712-Та/  19,17,13,23,15, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Горска Теменуга/Ник.Петрини  7,1,2,5,3, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Капина  16,14,22,18,10а,26,22 Княжево,12,24,28,4,8,20,24а,6, Капка  10,5,3а,1,8,6, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар МиХайлов/Хр.Манов/  2, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.СуХодол  20, Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Полк.Стойно Бачийски/Филип  68,64,60а,52,74,62,64а,49а,47,53,49,55,59,61,58,41,70,51,43,66,62а,60,72,45, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Поточе  8,5,7,4,3,10а,12,6,10,14, Роза  8,10а, Синята Скала  36, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Смрика  21,23,27,26,24, Смрика  13,13а,18а,6,5,10,16,15,2,4,22,19,30,7,2а,9,1,8,14,11,32,12,18, Сърнела/Паскал Иванов/  34, Утринна Роса  9, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Витоша/  УПИХ-Кв.50, Явор/Цв.Божков/  14, Явор/Цв.Божков/  18,16,14,   9

На 18.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание  122,137,133,121,106а,124,139,114,106,130,132,120,123,127,118,128,129,110,135а,119,135,125,112,108,131, Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка

На 19.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. МиХаил Арнаудов  58а, Акад. МиХаил Арнаудов  Кв,21, Бела Дона  10,12,7, Боженци/Никола Паликарски/  6,3,8,4, Ваклинец  25, Витошки Бор/712-Та/  19,17,13,23,15, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, ГлуХарче  18,16,14,10,22,12,7,8,9,5,20,11,13,9а, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Горска Теменуга/Ник.Петрини  7,1,2,5,3, Деян Горинов  1а,2,1,5,3,6,4, Драгалевци  Поща, Драгалевци  Ул. Папрат № 16, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Капина  16,14,22,18,10а,26,22 Княжево,12,24,28,4,8,20,24а,6, Капка  10,5,3а,1,8,6, Карнобатски ПроХод  3,Карнобатски ПроХод/Папрат,2а,ТП До,4,5,1,2,6а, Коприва  2,1,7,6,4,5, Крайречна  22,26,20,28,18,20 А, Крайречна /Драгалевци/  18, Лазар МиХайлов/Хр.Манов/  2, Маестро Георги Атанасов  9а,15,1,5,13а,16,13,17,19,7,4,6,8,3,2а,2,9,3а, Маестро Георги Атанасов  27,21,18,23а,20,23,14,25а,25, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.СуХодол  20, Нарцис/Методи К.Димитров/  4,1 Драгалевци,14,14 А,2, Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Папрат  №3а,20, Папрат  10,31,37,25,37а,35,16,18,14а,27,14,33,22,29,10а,8,39,12, Полк.Стойно Бачийски/Филип  68,64,60а,52,74,62,64а,49а,47,53,49,55,59,61,58,41,70,51,43,66,62а,60,72,45, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Поточе  8,5,7,4,3,10а,12,6,10,14, Роза  8,10а, Синята Скала  36, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Смрика  21,23,27,26,24, Смрика  13,13а,18а,6,5,10,16,15,2,4,22,19,30,7,2а,9,1,8,14,11,32,12,18, Сърнела/Паскал Иванов/  34, УПИ ХVIII-369, Кв.36 Драгалевци  , Утринна Роса  9, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Цар Иван Александър/Симеон  6, Явор/Витоша/  УПИХ-Кв.50, Явор/Цв.Божков/  14, Явор/Цв.Божков/  18,16,14,   9

На 21.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   732-Ра/Витоша/  20, Боянско Езеро  16,8,18,1 А,1-3,4,1,2,22,12,10,20,6,5,14,3, Братя Бъкстон  132,134, Брезовица  9,13,3,№10,4,8,6,5,10,11,2,7, Живата Вода  2,1,9,3,7 А,5 А,2 А,5,7, Кв. Бояна УПИ Іі - 493 Кв.2  , Момина Скала  1,2,5 А,7,13,5,6,9,3,12,12 А,16,7 А,11,4,8, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък  28,26, Сборище  4а,4б,4в,4,5, Сговорна Дружина  2, Севастократор Калоян/Алекса  29

На 21.02.2020 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  София:   1-Ва  12а,6,12,4 Кв.Симеоново, 66-Та /Кв.Симеоново/  1,2,5,3,7,9,4, 67-Ма  2,8,6,4, 73-Та /Кв.Симеоново/  3,1,2, 74-Та  1,2,4,3,11,4, Неофит Хилендарски  10, Симеоново  3 Ул.21,4, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  144,169,142,150,159,155,144а,175,167,146,171,294,163б,142а,152,161а,173,163а,169,175, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/  3,6,7,8,8а,1,5,2, Ягода  2,8,1,2,7,5,5,3,6,4,4а

Община Връбница  

На 17.02.2020 Г. /08:15 - 12:30 Ч./ -  София:   Обеля  Бл.237

На 17.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Надежда 6  614-A

На 17.02.2020 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Обеля  239 239, Обеля 2  До Бл. 237 - 14о-Соу,249,239,240

На 18.02.2020 Г. /08:30 - 12:00 Ч./ -  София:   Обеля  109 260, Обеля 2  266,260,262

На 18.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Надежда 6  614 - Д

На 18.02.2020 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Обеля  265, Обеля 2  1 265,С/У 258,261,258,265,До 260, Пи 68134.2816

На 19.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Надежда 6  632 - В

На 20.02.2020 Г. /08:30 - 12:30 Ч./ -  София:   Надежда 6  608,О 607,607

На 20.02.2020 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Връбница-1  609, Надежда 6  М/У 609-610,До 623,До 609,609, Тричко Велев  11

На 21.02.2020 Г. /08:30 - 12:30 Ч./ -  София:   Връбница-2  623,621, Златен Клас  623 623, Надежда 6  621,1 621,622,623

На 21.02.2020 Г. /13:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Атанас Цветанов  7б,6,7,5,7а,12, Гайдарче  13,15,17,11, Надежда 6  622, ТП От Към Бл. 622

Община Възраждане  

На 19.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Георг Вашингтон  32,43,34,30,36,26, Княз Борис I  178,178,172,161,163,169а,170,172,153,170,168,163,159,157,166,174,166,171,155,176,153, Лозенград  7,3,5, Св.Св.Кирил И Методий  96,94,96б,61 Паркинг И Магазин,90,92, Сливница  166, Стефан Стамболов/Георги Ки  42в,40,46,48,42а,42б,44,48,42г, Цар Симеон  100,102,104,98,98

Община Искър  

На 19.02.2020 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ -  Бусманци:   10-Та  Центъра, XxxIV-644 Кв.11  Вр.За Строителство, Владимир Георгиев(Ул.4-Та)  27,34,40,29,31,36,38, Ген.Гурко(27 И 10)  42а,42,12,59,40,61,63,57, Крива Ливада(Ул.3-Та)  40,42,27,27а,31,33,36,29,38,35, Мома Ирина (Ул.5-Та)  6,4,2,8,10, Пробуда(Ул.6-Та)  5,1,3,7, Средно Ливаде(Ул.31-Ва)  5,8,3,4,2,7,11,6,13,9,10,1, Циклама(Ул.7-Ма)  8,2,10,4,6

Община Красна Поляна  

На 17.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Жк. Разсадника  Бл. 31 ВХ. Д,Е

На 18.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Жк. Разсадника  Бл. 31 ВХ. Ж

На 20.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Жк. Разсадника  Бл. 26 ВХ. Б

На 21.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Жк. Разсадника  Бл. 26 ВХ. В, Г

Община Красно Село  

На 17.02.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  София:   .Ул.И.Йончев    №6 Бл.1 И Бл.2 , Красно Село Бл.189 ВХ А И Б   Бл.189 ВХ А И Б

На 18.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Григор Начевич  11 ВХ.А,Б,В,Г, Хан Персиян/Пресиян/  21

На 18.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.  165,161,№ 165,161 Магазин 3,161 Магазин 1,161 Абонатна,163 Аптека,163

На 18.02.2020 Г. /13:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Ж.К.Гоце Делчев   Бл.223вХ А,Б И В,Заложна Къща ,Бл95а ВХ. А ,96б ВХ. Б ,98в ВХ. В

На 21.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Ул.Плиска    №1, Баба Илийца  №1 , Красно Село  Бл.35-А, Разград  6,8,4,35а,10,10 А, Хр.Матов ≪Баба Илийца

На 21.02.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Георги Измирлиев/403/  8 Дкц 29, Славовица  39

На 21.02.2020 Г. /13:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Ул.Георги Измирлиев    20  Детска Градина, Жк Гоце Делчев    Бл.151, Славовица  41

На 22.02.2020 Г. /08:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Луи Айер/Никола Каменов/  2, Силиврия  2

Община Кремиковци  

На 17.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 18.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 19.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 20.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 21.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  1, Бели Липи /Кремиковци/  1а,1, Боримечката /Кремиковци/  4,3 Къща,1,7,5,6, Бузлуджа  7,3,2,5а,4,2а,5,9,6, Георги Бенковски /Кремиковци/  17,13,12,3а,3б,4,7,5,3,9,6,15,1, Илинден /Кремиковци/  5,11,10,3,23,8,17,25,15,6 Вила,21,9, Крали Марко /Кремиковци/  10,6,8,12,9,17,5,4,14,13,25,3,7,21,23,1,15, Кремиковска  12, Кремиковци  , Митрополит Кулевит /Кремиковци/  3,4,5,1,2,7,6, Оборище /Кремиковци/  3,5,1,2, Панайот Волов /Кремиковци/  5,1,6,3,8, Поручик Орозов  , Пробуда /Кремиковци/  9,11, Радивой /Кремиковци/  4,3,Търговски Обект,2,1,5,4 Здравна Служба, Ралица /Кремиковци/  4,6,1, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/  55,21а,46,56,59,36,15,37а,35,58,62,70,78,53,90,47,68,82,23,50,44,37б,29,49,80,37,80а,74,31,40,17,66,27,72,54,21,51,42,48,76,19,39,60,52,41,38,64,84,43, Светлина /Кремиковци/  2,1,4,1а, Стефан Караджа /Кремиковци/  16,20,18,14,12,6,22,10,8,4,2,22а, Ул.Радивоя  2

На 17.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Байкал /Кремиковци/  8,10,1,6,7,5,2,4, Балатон /Кремиковци/  7,4,5,3,6,8, Витиня /Кремиковци/  1,9,3,4,8,2,6, Изгрев /Кремиковци/  1, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/  33, Св.Св.Кирил И Методий /Кремиковци/  24,26, Стара Планина /Кремиковци/  5,9,37,7,16,6,1,4,3, Цар Калоян /Кремиковци/  37,13,7,35,33,39,5,43,25,1,47,3,11,15,21,31,23,19,17,41,9, Шейново /Кремиковци/  2,3,4,5,6, Шипка /Кремиковци/  8,2,3,6,1,10,7,5

На 21.02.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  Желява:   24-Ти Май/Георги Димитров/  55 Вила,34,30,1 ТП-Желява 2 Стълб 26,48,1,27, Бене Цендин/Мургаш/  63,№19,69,1,53,6,14,8,7а,4, Благой Тодоров/9 Септември/  1 Къща, Васил Левски  16а,25,16, Ген.Николай Желявски/1 Май/  30,6,10, Местност Добри Дол  2 Вила, Местност Лозята  , Никола Петков/Карло Шабанск  22,28,26, Стара Планина  6, Стефан Караджа  4

Община Лозенец  

На 20.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Лозенец:   Ул. Лозенска Планина   №24

На 17.02.2020 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Черни ВръХ  53 Институт По Криобиология И Хранителни ТеХнологии

На 21.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Гороцвет  №4

Община Люлин  

На 17.02.2020 Г. /08:00 - 08:15 Ч./ -  София:   Люлин 8  815 - А

На 17.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 10  108 - В, Люлин 3  341

На 18.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 8  815 - Б,В,Г

На 19.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 8  815 - Д, Люлин Ул. 3004 6

На 20.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 8  803 - А

На 21.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  719, Люлин 8  803 - Д

Община Младост  

На 17.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 4  Блок 432 ВХ 2

На 18.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 4  Блок 432 ВХ 3

На 18.02.2020 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Младост  28а, Младост 1  29,28а,132,28 А,До 28/29,29 В Трафопост

На 18.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 3  308,309,309,До 309,308,1 309, ТП 12-368 До Бл.308  , Филип Аврамов

На 19.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 4  Блок 432 ВХ 4

На 19.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 4  Травопост До Бл.452,454

На 20.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 21.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 4  Блок 425 ВХод 4

Община Надежда  

На 21.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Св.Николай Чудотворец  С/У Бл.4

Община Нови Искър  

На 20.02.2020 Г. /09:45 - 13:30 Ч./ -  Нови Искър:   00357.5353.227  , 00357.883  , Бачо Киро/Спасена Милева/  2,20,26,22,11,5,16,10,8,6,14,3,13, Бялата Могила  3,10,2,6а,8,5,4,6,1,7, В.З. Кореа  Клон Б Ст.21,Клон Д Ст.49,Клон Д Ст.73,Клон Д Ст.75,Клон А Ст.29,Къща,Клон Д Ст.60,Клон Д Ст.74,Клон А Ст.19,Клон А Ст.86,Клон А Ст.85,Клон Д Ст.36,Клон Б Ст.43,Клон А Ст.80,Клон А Ст.24,Клон А Ст.8,Клон Д Ст.30,Клон Д Ст.66,Клон Д Ст.15,Клон А Ст.60,Клон А Ст.33,Вила,Клон Б Ст.6,Клон Д Ст.,Клон А Ст.9,Клон Б Ст.45,Клон Б Ст.27,Клон Д Ст.19,Клон Д Ст.26,Клон Д Ст.63,Клон Д Ст.25,Клон А Ст.27,Клон Б Ст.9,Клон Д Ст.21,Клон Д Ст.8,Клон А Ст.21,Клон А Ст.70,Клон Б Ст.42,Клон А Ст.12,Клон Б Ст.22,Клон Д Ст.24,Клон Д Ст.23,Клон Д Ст.16,Клон А Ст.72,Клон А Ст.56,Клон Д Ст.64,Клон Д Ст.20,Клон Б Ст.2,Клон Д Ст.41,Клон А Ст.54,Клон Д Ст.83,Клон А Ст.51,Клон А Ст.3,Клон А Ст.35,Клон Б Ст.46,Клон Б Ст.,Клон Д Ст.29,Клон Б Ст.32,Клон А Ст.28,Клон Д Ст.12,Клон А Ст.50,Клон Д Ст.11,Клон Д Ст.80,Клон Б Ст.23,Клон Б Ст.19,Клон Б Ст.47,Клон А Ст.87,Клон А Ст.4,Клон Б Ст.5,Клон А Ст.77,Клон 6 Ст 49,Клон Б Ст.14,Клон Д Ст.69,Клон Д Ст.39,Клон А Ст.17,Клон Д Ст.37,Клон Д Ст.17,Клон Д Ст.77,Клон А Ст.32,Клон Д Ст.40,Клон Д Ст.13,Клон А Ст.14,Клон А Ст.18,Клон Б Ст.11,Клон Б Ст.48,Клон Б Ст.35,Клон Б Ст.49,Клон Б Ст.16,Клон А Ст.15,Клон Б Ст.26,Клон Д Ст.67,Клон Б Ст.13,Клон Д Ст.32, В.З.Кореа,М. Лозята, Имот № 011015  , Вилна  6,7,10,11,5,4,2,8,3,1, Водопад  2,18,39 В.З. Кореа Клон Б Ст.39, Вяра/Двепартизанки/  12,42,29,10,32,11,20,2,27,5,22,7,46,28,40,14,25,1,3,17,26,4,16,8,44,15,6,34,51,9,23,21,19,38,36,18,30,44а,13, Гниляне  Пи 00357.5932.1022, Долна Лака  2,6,3,1,4, Здравец  11,5,7,13,1,3, Изгрев  , Капина  2, Ливадите  3,1а,4,1,6,2,5,УПИ XlVIII,7 С.Гниляне,2а, Лозянски Дол  14,50,17,10,42,20,40,2,44,19,7,48,36,41,Пи №847,№13,18,5,1,34,12,3,26,22,8,43,36а,46,37,4,6,5а,7а,15,16,38,11, Лозята  3,7,2,16,8,7а,6,14,5,4,12, МинзуХар  25,3,2,1,7,23 Клон Д Ст.74,4,5,9,УПИ XxVII-147, Кв.285,11, Надежда  42,1,26,6,7,14,18,13,8а УПИ 3-380 Кв. 118,40,36,24,16,46,3,32,10,8,9,5,28,38,44,22,2,12,48,20,4,34, Надежда/Веска Гълъбова/  13 Кв. Гниляне, Нарцис  6,2а,4,2, Ракета  2,4, Смолничето  20,10,1,12,8,22,6,18,2,16,6а, Спортна  4,19,5,4а,27,10,13,6,7,8,3,15,11,25,9,17,1,2, УПИ ХlVі-16010,Кв117 Гниляне  , Христо Ботев  140,105б, Христо Ботев/23 Септември/  133а,136,137,107а,117,132,126,115,147,118,145,109,113,134,116,109а,129,104,131,111,Хр. Стоки,133,102,112,130,124,106,135,105б,107,141,120,105,143,127,140 Кв Изгрев,128,114,123,121,101,125,83,73,88,77,69,83,90,81,86,79,71,75,71а, Чемшир  1,5,3, Шипка  11,7,3,2 Кв Гниляне,Фургон,5,1,9,17

На 20.02.2020 Г. /09:45 - 13:30 Ч./ -  Подгумер:   Спортист  5 ТП Спортист 5

На 20.02.2020 Г. /09:45 - 13:30 Ч./ -  София:   1-Ва  1 Ул.Лозянски Дол Им 000132,   Кооперативен Блок

Община Оборище  

На 19.02.2020 Г. /09:00 - 13:15 Ч./ -  София:   Г.С.Раковски  51,49, Георги С.Раковски  51,49,59, Св.Св.Кирил И Методий  35,36,34,36 Магазин,42,44,42а

/Следва/

Ключови думи към статията: