Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - София град, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 27 - 31.01.2020 г. - 1 част

Енергетика / България
3E news
181
article picture alt description

СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 27.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски 38а, 46, 52, 40, 32, 36, 38, 34, 44, Витоша/М. Палаузов/ 5а, 5б, Листопад/Пирин/ 3, 4, 1, 6, Пирот 19, 6, 16, 11, 2а, 5, 26, 17, 23, 3, 8, 1, 25, 20, 9, 24, 28, 21, 15, 4, 2, 13, 22, 10, 29, 27, Сочи 8, 2, 22, 18, 6, 16, 4, 12, 1, 20, 10, Странджа 5, 2б, 10, 4, 8, 2, 9, 6, 1, 7, Христо Смирненски 44, 21а, 42, 40, 19, 21, 23, 25, 19а, Юрий Гагарин 38

Община Витоша  

На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 38-ма 7 в. з. Малинова Долина-Герена, 29, IV-1949, Кв. 9, Арапица 8, Башлийски Езера 6, 11

На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва 12-14 ул. Казаните, VII-1762, Кв. 116, в. з. Симеоново - Драгалевци, Витоша Кв. 102 П-Лхх-207, Горска Поляна П-Л1005, 46, 49, Драгалевци УПИ ХХХІV-1630, Кв. 121, Кв. 102, 1 М. Драгалевци Разширение Север, Драгалевци-разширение-Север, Казаните 8, 6а, Казаните /Симеоново/ 18 А, УПИ ХХІ-227 Кв. 116, Кв. Драгалевци, УПИ VII=1109, Кимчовец 10, Вила, Момино Венче/Драгалевци/ УПИ ІІІ-805 Кв. 120, ПИ ХХІII-225 Кв. 116, УПИ XI-212, Кв. 120, УПИ XXVII-1126, Кв. 116, 18

На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 203, 203-та 25 Пречиствателна Станция, 14, 21 Е - Малинова Долина, 17 Жил. Сграда Д, 25 Общи Нужди, 13 А, 25 Жил. Сграда З, 13 Ж, 25, 12, 417, 18, 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Бистришко Шосе 53, 51, В. З Малинова Долина УПИ 2699, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Малинова Долина 203 25, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Проф. Теодор Горанов 25 Жил. Сграда И, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16

На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ V-986 Кв. 51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14

На 27.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Брусенска 13а, 2, 5, 4, 3, 13, 11, 1, 15, 7, 7а, 9, Бръшлян/620-та/ 3, Ген. Кутузов 44, 46, 59, 53, 53 А, 55, 57, 48, 61, 42, 40, 42а, 50, Копрен 2, 10, 3, Морени/Червена Искра/ 17 Общ. Витоша, Петко Войвода 3, 4а, 8, 10, 6, Райска Градина/Аврора/ 61, 60а, 69, Студен Кладенец 2, Цар Борис III/Девети Септ. 311, 317

На 27.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 30.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 31.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15

На 27.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 31.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка

На 27.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Майстор Мил. Радомирец/667/ 2, 5, 7, 9, 16, 18, 23, 24, 26

На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 28-ма /Ж. К. Бункера/ 9, 13, 11, 29-та /Ул. 38, 22, 21, 31, 32, 17, 20, 25, 28а, 7, 15, 34, Бункера, 16, 34 в. з. Малинова Долина, 26, 29, 24, 28, 17а, 13, 32-ра /Ж. К. Бункера/ 9, 33-та /Ж. К. Бункера/ 19, Вила, 28, 5, 26, 20, 11, 12, 34-та /Ж. К. Бункера/ Ъгъла на ул. 38, 5, 3, 7, М. Герена УПИ Ііі - 575, 10, 35-та /Ж. К. Бункера/ 2, 1, 7, 3, 5, 37-ма /Ж. К. Бункера/ 3, 8, 10, 4, 1, 6, 5, 2, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 2, Вила, 5, 21, 13, 10, 39-та /Ж. К. Бункера/ 4, 40-та /Ж. К. Бункера/ 12 М. Герена, УПИ Vі-726, Кв. 15, 3, 2а, 10, 1, 5, 4, 9, 41-ва /Ж. К. Бункера/ 15, 8, 19, местност Герена, 17, 14, 15а, 4, 13, 11, 5, 9, 18, 2, 42-ра /Ж. К. Бункера/ 7, 4, 15, 12, 13, 5, 10, 8, №16, 18, 14, 11, 20, 2, 43-та /Ж. К. Бункера/ 8, 23 А, 4, 12, 18, 16, 10, 24, 28, 30, 14, 20, 44-та /Ж. К. Бункера/ 8, 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, XIII-639 Кв. 6 М. Малинова Долина Р-Н Панчарево, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, в. з. Дупките ул. 29-та №38, Строеж, в. з. Малинова Долина -Герена, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, ул. Преслап и ул. Трещеник, УПИ І-590, 1492, Кв. 17, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16

На 28.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Войводина Могила 53б, 53 Б, 53 А

На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16

На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 197/В. З. Малинова Долина/ 15 Роза, А Роза, 25 Орхидея, 25, 15 Роза, 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Арх. Никола Лазаров 23 Магнолия, 21 Мимоза, 15 Роза, 21 Мимоза, 15 Роза, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16

На 30.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ: ЕВЛИЯ ЧЕЛЕБИ/МАРА ПЕТЛЯКОВА 43 В1, 43 В2, 43 В4а, 43 В3, 43Б, 43 Е, 43 С, 43 В5, 43 В4, 43 В2, 43 Д, 43 В3

На 30.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Местн. Офелиите Хижа Офелийте, Офeлиите, Парк Витоша Хижа Витоша, 1, Планина Витоша

Община Връбница  

На 27.01.2020 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  София: 10-та/Обеля/ 1, Ломско Шосе 236, 236а, 230, 234, 244, 104, 238, 242, 232, 240, 228, 234б, Обелски Път/Об. Шосе/ 8 С-У бл. 279, 3, Обеля 2 С/У 278, до 278, С/У 279, Авто къща, до 276, ТП до бл. 276, 278, ПИ 174 Кл. 117/Ломско Шосе

На 27.01.2020 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  София: 3020-та/Връбница/ 31, 46, 34, Захарна Фабрика 1 Кв. 5 Нпз Орион Тп. МВР., Нпз Орион УПИ VII-824, Суходол 13, ул. 3019-та ПИ 68134. 2821. 2557

На 27.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5 515

На 27.01.2020 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 1 УПИ І-833, Кв. 1а, Обеля 2 ул. 105, 276, 275

На 28.01.2020 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  София: жк. Обеля бл. 235, Обеля 250, Обеля 2 242, 242 А, 242а, 250, Срещу 244, 247, 251, до 247

На 28.01.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 2 234, 241, до 234

На 29.01.2020 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  София: жк. Обеля бл. 231

На 29.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5 515, 516

На 29.01.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 233, Обеля 2 233, 226, 238, 238, 234, 232-Б, 237, до 233

На 30.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5 516

На 30.01.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Обеля 2 243, 245

На 31.01.2020 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  София: Обеля 2 279, 275-Офис Клуб Бсп, 279-Битови Услуги, О 279, 275

На 31.01.2020 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Бившо Ткзс - Строителство, 68134. 2815. 346, Връбница-1 Бивш Стоп. Двор, Лазарица 26, Ломско Шосе 216, 222, 218, 199, 216, 195, 224, 210, 191, 210 Складова База, 226, 220, След Моста Вдясно, 212 Бивше Ткзс, 193, 220б, 218а, Пи243, 210 Складова База В Тп, 210, местност Стария Мост Помпа, Обелски Път/Об. Шосе/ 5, 7, 3, Обеля 2 272, ПИ 267, Кв. 21

Община Възраждане  

На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Опълченска 21, 19, 15, Осогово/Пело Пеловски/ 60 Стоматологичен Кабинет, 52 Офис, 52, 58 Автосервиз, 52 Ж. К. Зона Б-5-Офис, 60 Маг. Хр. Стоки, 60, Пиротска/Трети Април/ 81, 79, 71, 77, 73, 83, 85, Тодор Александров/Н. Цанов/, Шар Планина 47, 53, 40, 46, 45, 44

Община Изгрев  

На 27.01.2020 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  София: 170-та/Изгрев/ 26, Г. М. Димитров 54

На 27.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Антон П. Чехов 55, 66-2 66, 58, 64, 68, 66, 55, 66 66, 59 217, 64 82, 57-2, 57, Земляне/Тинтява/ 28, Райко Алексиев/Тодор Петров 29, 103, 29, 50, Тарас Шевченко 3, Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/ 28, 7, 1, 29, Тодор Александров/Н. Цанов/ 48, Тодор Стоянов 30, 30, 28, УПИ I-1699 УПИ VIII-1699, УПИ III-1706 М. Изток -Изток, Цариградско Шосе/Тракия/ 28

На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  СОФИЯ: ДИАНАБАД Блок 47вх Д и Ж, 48 Вх. Л, 47-48 Вх. А и Ж, Блок 43 Вх. Б, Е

На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Райко Алексиев/Тодор Петров 21

Община Илинден  

На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гевгелийски 7; 11; 12; 8 В; 13 А; 8; 1 А; 1; 3 Б;, Захарна Фабрика 47 Б

На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 310 Вх. А, Вх. Б

На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 310 Вх. А, Вх. Б; 315б А; 315б Б

На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Димитър Петков 16, 12, Зайчар 54-56, 45, 52, 58, 54-56 Ателие 3, 116, 72, 62, 54-56 Гараж 1, 78, 54-56 Гараж 2, 60, 50, 41, 82, 54-56 Ат 4, Константин Величков Кафе- Аперитив, 3, 1, Св. Св. Кирил и Методий 169, Света Троица/Вълчо Иванов/ 106, 106, Сливница Между ул. Царибродска и Бул. Д. Петков, Царибродска/Никола Шопов/ 4, 9, 59, 7, 10, 8

На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика 43 Б; 45 А; 45 Б; 46

На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика 46; 46; 46а Б; 46а В

Община Искър  

На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  СОФИЯ: ДРУЖБА 1 Блок 98 Вх. А, 99 Вх. В, Г, Е, Блок 25

Община Красно Село  

На 31.01.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София: Ж. К. Лагера бл. 6; бл. 8; бл. 78, ул. Добрич От 1 до 5;, ул. Плиска 1, ул. Балканджи Йово 18,  (Църква Рождество Богороди, ул. Балканджи Йово Номера От 1 до 23 Нечетни, Цар Борис III/Девети Септ. От 62 до 72(Четни); 74 -76 Вх. А и Вх. Б;

На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Метличина Поляна/Васил Ленк бл. 38 Вх. Б

На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лерин 41, Хайдушка Гора 59, Хубча 7

На 27.01.2020 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София: Х. Поляна 59 Вм ул. Кюстенджа, Хризантема 15, 17 Вм, Гебедже 6, 10, Гебедже 8, 9, 11, Кюстенджа 7. 10, Х. Поляна 55вх Б 57, Черна Вода 22, 24, 26, 28, 15, 17, Вм

На 27.01.2020 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  София: Драгшан 2-4, 2-6, 2, Лагера 58, 59, Цар Борис III/Девети Септ. 54 59, 59, 20 58, 12 59

На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лерин 60, Пирински Проход 5

На 28.01.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Ж. К. Г. Делчев Експериментален бл. 11, бл. 12, бл. 13;

На 29.01.2020 г. /09:09 - 16:15 ч./ -  София: Дечко Йорданов 36 Магазин;, Хайдушка Гора 59

На 29.01.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Ж. К. Лагера бл. 80 Б, Баба Илийца (Т-маркет), № 2 бл. 80 А;, Хайдушка Поляна 3 Вх. А, Вх. Б и Вх. В; 57 (Офиси); 57-59 Вх. А и Вх. Б, Хр. Матов ≪ Баба Илийца, Христо Матов/Дочо Михайлов/ 9

На 29.01.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  СОФИЯ: БАБА ИЛИЙЦА 1, ЛАГЕРА бл. 40, бл. 27 Вх. А и Б., ул. ХРИСТО МАТОВ 9стр.

На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Дебър 39, Хайдушка Гора 54

На 30.01.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  СОФИЯ: ул. Хубча №16 Медицински Център, 656-та/Красно Село/ 1, 1А, 3, 5, 7, 2, 2А, 4, 4А, 6, 8, ЧДГ 101 Защо, Красно Село бл. 195, Магазини Пицария, Красно Село 207-А, 207А, ЗАД бл. 207

На 30.01.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Йончев 5 392 А, 5, 5 Ателие 1, Княгиня Клементина/Д. Милано 39-41, 39, Лелинска Чука 4 392а, 4 392 А, 4, Пчела 142-Ро Оу Веселин Ханчев Пгиче „Св. Методий“; Стол, Пчела 8, 7, 6, ул. „Ген. Стефан Тошев“ 15дкц, 17, Царица Елеонора/Коста Пе 18, 22

На 31.01.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. 80, 82, 84, 86, Вх. А и Вх. Б

Община Кремиковци  

На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Еделвайс /Кремиковци/ 13, 6, 8, 3, 15, 18, 14, 11, 16, 7, 1, 9, 2, 4, 10, 5, Еделвайс/Общ. Надежда/ 16, Княз Борис 1 /Кремиковци/ 18, 6, 4, 5, 10, 16, Кремиковци 31, 38, 41, 33, 36, 37, 35, 32, 34, 40, 39, 44, 42, 11, Люляк /Кремиковци/ 3, 1, 4, 2, Момина Сълза /Кремиковци/ 4, 6, 3а, 3, 8, 5, 2, 7, 1, Панайот Волов /Кремиковци/ 2, 4, Райна Княгиня /Кремиковци/ 26, 11, 9, 8, 18, 29, 28, 14, 12, 25, 27, 19, 20, 16, 6, 22, 23, 10, 13а, 30, 15а, 15, 34, 21, 24, 32, 13, 17, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/ 94, 81, 104, 93, 73, 75, 69, 85, 92, 67, 84, 79, 88, 91, 98, 83, 71, 88а, 86, Св. Св. Кирил и Методий /Кремиковци/ 14, 13, 16, 25, 9, 18, 17, 21, 20, 22, 19, 11, 12, 15, 5, 7, 1, Света Вода /Кремиковци/ 6а, 3а, 5, 7, 8, 6, 4, 3, 1, Света Петка /Кремиковци/ 4, 4а, 1, 2, Стефан Халачев /Кремиковци/ 20, Странджа /Кремиковци/ 9, 5, 3, 7, 1

На 01.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ 695

Община Лозенец  

На 28.01.2020 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София: Галичица 4, 6а, 12, 6, 8, 8а, 10, 2, 14, 13, Джеймс Баучер/Антон Иванов 51, 33б, 122, 33 Б, 33, Трепетлика 1, 7, 1, 5, 7а

Община Люлин  

На 27.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 7 738, 727, 711

На 29.01.2020 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  София: Люлин 6 629, до 629, 627, до 627, Петър Горанов/Чернигов/

На 30.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 7 738, 711

Община Младост  

На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Вилна Зона Бункера

На 27.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 209А Вх 1, 10, 11, 12 и 13, Младост 3 Блок 353 Вход 2

На 27.01.2020 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София: Младост 2 до бл. 239/Преустроени Гаражи В, 0 218, 217, до 217, до 219, между бл. 239 и 217, 239, 218, до 219, до 239, 238, 237, до 218, 217, 218а, до 217, ТП до 239, 217 Пристройката, Кв 11 УПИ 2-2104, Младост 2 УПИ II-2104 Кв. 11

На 27.01.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Панчарево: 55419. 6702. 289 М. Детски Град, 55419. 6703. 152 ул. Симеоновско Шосе, 55419. 6703. 270, 68134. 6723. 147, Детски Град Строително Табло, Фургон, Лъката Строителство, Водна Помпа, М. Градина ПИ 68134. 6722. 74, М. Лозето-Знаме на Мира УПИ II-189, Кв. 1/Пи 68134. 6722. 8, Местн. Лъката, Самоковско Шосе Склад За Строителни Материали, 167, 110, Тенис Корт, Лозето, Черешова Градина 1, 3а, 3

На 27.01.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Горубляне ПИ 68134. 6722. 39, Крайречна 5, 10 А, 1 А, 3, 12, 10, Крушите 1, 3, 5, 7, 9, Лазар Плачков 4, 5, 8, 3, 7, 1, 2, 6, 6 А, 7а, Малина / Горубляне 1, 5, Градина Изток, 27, 3, Околовръстен Път 11, 8, 290, 323, 9, 10, 319, 12, 7, 6, до Кпп За Панчарево, Самоковско Шосе до Бензиностанция ОмвВ Поко, 97, 82, 149, 97 А, 87, 99 Горубляне, 101, 107, Царица 14, 12, Черешова Градина

На 27.01.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Младост 1 10, 10 Т\Ст, 1 до бл. 5 Вх. В, 6, 5

На 28.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ: МЛАДОСТ 3 Блок 353 Вход 3

На 28.01.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 28а, Младост 1 29, 28а, 132, 28 А, до 28/29, 29 В Трафопост

На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Йерусалим 6, Младост 1 24, УПИ II-96, 97, 98, Кв. 48, 24а

На 29.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3 Блок 353 Вход 5

На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Александър Малинов 31, 33 548, 55, 33, Младост 1а 548 Оф. 405, 548 Оф. 204б, 548, 548 Маг. 106б, 548 Оф. 501а, 548 Маг. 107а, 548а, 33, 548 Оф. 204а, 523, 549, 548 Оф. 205, 33 548, 549, 548

На 30.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3 Блок 353 Вход 6

На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 1 40, + 39, 1 41, 40, 41, 41, 41, 141, 39, 39, Чудна Градина 8

На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва/ в. з. Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, в. з. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 69, 83, Топик на ул. 6, 79, 55, 76, 51, 53, 47, 49, 3, 57, 65, 59, 45, 73, 81, 87, 89, 25-та /Ж. К. Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, 3224, 532 Хотнишки Водопад, 6-та /Ж. К. Бункера/ 31, 23, Бистришко Шосе 92, №91, Липа 77, Луда Река 8 в. з. Малинова Долина-Герена, Малинова Долина Бункера, Пспв Бистрица, 2б, 16, ул. Широки Път, УПИ II-2281, 2282, Кв. 11, В. З Мал. Д., УПИ XXVI-3212, Кв. 9 ул. Широки Път №14

На 30.01.2020 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  София: Индустриална Горубляне

На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 1а 524, 527, до бл. 525, 524, ТП Блок 527

На 31.01.2020 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  София: Горубляне

Община Надежда  

На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лев Толстой 51-Павилион, 53, 51, Надежда 2 253, 252, Толстой 53

На 01.02.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Лев Толстой бл. 57 Вх. Г, Д, Е

Община Нови Искър  

На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: Балкан 1, 5, 6, 8, 2, 6а, 7, 3, 4, Бреза 22, 13, 16, 20, 11, 24, 12, 26, 18, 7, 9, 14, Варна 4, 2, 2а, Гина Кунчева/Шопска Комуна/ 17, 24, 14, 10, 6, 16, 2а, 22, 12, 18, 11, 9, 4, 1а, 13, 7, 20, 2, 15, 5, 3, Жеравна 1, Зорница/Салют/ 2 Склад 1, 2, 3, и Гараж №21, 2, 6, 1, 5, 3, Иглика 10, 18, Искърско Дефиле 255, 265, С/У Пощата-Часовникар, срещу Пощата, 253, 257 до МВР, 257, 263, 267, 259, 271, 269, 261, 225, Чавдар Войвода/Чавдарци/ 16, 12, 14, П-Н № 5, 6, 10

/Следва/

Ключови думи към статията: