Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - област Ловеч, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 28.10-1.11.2019 г. - 2 част

Енергетика / България
3E news
236
article picture alt description

/Продължение от 1 част/

Община Тетевен  

На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Васильово: Георги Бенковски 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, УО на Тп3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А. Гагарин 2, 4, 10, 16, 8

На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Васил Петров 3, 5, 1, Гаванците 3, Дочо Мръвков 8, 7, 2, 6, 1, 5, 4, 3, 11, 9, Иван Туйков 6, 24, 35, 19, 2, 27, 1, 12, 28, 9, 38, 21, 3, 5, 34, 7, 30, 29, 16, 20, 11a, 23, 25, 31, 36, 8, 14, 26, 33, 15, 17, 13, 10, 32, 18, 22, Пенка Михайлова 44, 20, 60, 47, 58, 63, 59, 57, 43, 48, 52, 38, 49, 33, 55, 45, 39, 41, 61, 51, 53, 65, 50, 46, 32, 36, 56, 30, 67, 54, Равни Камък 16, 18, 6, 14, 2, 16а, 12, 8, 16 УО на Тп28, Станьо Петков 3, 2, 5

На 29.10.2019 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Георги Кирков 12, 3, 5, 7, 10, 14, Иван Томов 10, 5, 11, 13, 18, 17, 12, 9, 15, 7, 14, 16, 19, 8, Лалка Павлова 15, 17, 12, 18, 20, 9, 16, 10, 7, 13, 22, 11, 14, Петрахиля 19, 21, 5, УО на Тп42 Здравен Пункт, 1, 2, 17, 3, 9, 11, 15, 13, 7, Трети Март 33, 21

На 29.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Балинци, Козница 49, 15, 57, 26, 3, 16, 58, 55, 39, 9, 27, 6, 43, 17, 53, 12, 14, 29, 47, 35, 41, 45, 11, 1, 61, 19, 4, 64, 7, 51, 34, 32, 33, 31, 25, 28, 18, 2, 37, 10, 20, 23, 13, 22, 21, 59, Лечо Гайдаря 34, Мария Михайлова 10, 6, 12, 4, 8, махала Козница УО на Тп54, 1, местност Балинци, Петрахиля 49, 31, 55, 39, 61, 53, 43, 59, 57, Вила, 41, 69, 47, 4, 71, 65, 51, 45, 63, 33, 35, 37

На 29.10.2019 г. /12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тетевен: Вършец 55, 30, 32

На 29.10.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Васил Петров 2, Георги Кирков 6, 4, 8, 2, Лалка Павлова 3, 1, 4, Пенка Михайлова 67, 69, 71, 79, 73 Албена, 75, 81, 73, 83, 77, Петко Страшния 11, 33, 23, 13, 15, 17, 31, 29, 19, 27, 21, 25, Петрахиля 1, Първи Ноември 21, 11, 15, 19, 3, 25, 17, 23, 5, 13, 7, 9, Станьо Петков 1, Трети Март 52, 40, 29, 25, 46, 23, 36, 50, 27, 48, 54, 44, 38, 30, 42, 53, 31, 32

На 30.10.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Атанас Некович 2, 1, Безименна УО на Тп1 Манастирски Дол, Кардан 14, 8, 12, Крачун Иванов 6, махала Равнище къща Михал, 9, 3, Вила, къща Андрей, 1, Прокоп 7, 1, 5, Симеон Куманов 32, 34, 20, Стефан Павлов 3, 11, 4, 2, 13, 12, 17, 31, 27, 23, 8, 29, 9, 16, 19, 14, 15, 10, 21, 1, 5, 33, 7, 25, 6, Христо и К. Цакови 6, 1, 2, 4, Чаира 7, 3, ПИ 72373. 500. 1769, 5

На 30.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Христо Габровчето 15, 19, 21, 15а, 23, 3, 11, 1, 5

На 30.10.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Тетевен: 72343 500 5090, 72343. 30. 105, 72343. 30. 197, 72343. 30. 198, 72343. 30. 87, I Кв. 135, Алеко Константинов 8, 4, 2, 6, 10, Александър Стамболийски 27 УО на Тп12 Срещу №44, 42, 27 УО на Тп12, 31, 36, 30, 44, 40, 34, 48, 54, 29, 27, 38, 46, 32, 50, 52, Баньо Маринов 64, 5, 23, 29, 2, 51, 21, 59, 19, 17, 34, 28, 41, 47, 8, 22, 10, 60, 40, 35, 45, 4, 58, 20, 53, 78, 68, 36, 6, 1, 38a, 39, 30, 62, 88, 32, 42, 56, 27, 80, 25, 46, 57а, 31, 12, 14, 76, 18, 49, 74, 55, Бели Вит 105, 70, 9, 11, 13, 29, 35, 14, 33, 28, 8, 1, 30, 24, 17, 21, 3, 26, 4, 2, 5, 6, 19, 34, 37, 25, 7, 10, 23, 16, 15, 22, 31, 27, 18, 32, 12, 1а, 20, Васил Левски 76 УО на Тп36, Вършец 79, Гачо Василков 3, 5, 1, Гечовото 2, Двадесет и Трети Септември 1, 2, 3, 10, 7, 8, 4, 5, 6, 12, Димитър Благоев 60, 62, 58, 39, 41, Димитър П. Ковач 6, 3, 8, 10, 9, 7, 11, 13, 4, 1, 5, Емил Марков 4, 2, 35, 80, 74, 82, 78, 72, 76, 41, 37, 39, 40, 32, 36, 25, 66, 23, 21, 60, 72, 29, 30, 31, 54, 68, 58, 38, 44, 56, 34, 33, 70, 62, Захари Стоянов 2, 4, Здравец 11, 19, 11 Ретранслатор, 28, 32, 34, 30, 24, 16, 20, 12, 25, 6а, 18, 10, 22, 23, 13, 21, 26, 9, 14, 15, 17, Иван Вазов 120, 127, 123, 167, 160, 132, 141, 121, 131, 129, 99, 207, 97, 161, 103, 183, 143, 175, 209, 155, 142, 153, 165, 93, 181, 137, 104, 193, 113, 106, 114, 185, 146, 101, 95, 117, 170, 211, 151, 156, 173, 139, 168, 148, 174, 138, 126, 195, 140, 205, 199, 162, 191, 124, 116, 159, 133, 111, 157, 110, 150, 105, 115, 125, 164, 102, 112, 172, 197, 187, 171, 108, 177, 119, 135, 179, 107, 163, 169, 189, 144, 152, 134, 149, 201, 130, 122, 109, 154, 166, 136, 147, 100, 176, 203, 145, 158, 100, 40 Центъра Данъчна Служба, 40 Сладкарница на Центъра, 53, 51, 42, 55, 40, 40 Бивше Управление на Ткзс, 46, 47, 38, 49, 44, 58, 48, 54, 59, 57, 67, 52, 56, 55, 65, 63, УО на Тп61, 50, 73, 94, 85, 62, 91, 74, 96, 88, 64, 9 Касета УО на Тп36, 60, 79, 81, 72, 66, 90, 87, 86, 92, 98, 68, 70, 83, 84, 77, 82, 69, 58, 89, Иван Фурнаджиев 4, 1, 2, Калена Плоча 33, 27, 35, 19, 15, 37, 41, 11, 21, 17, 43, 23, 29, 1, 5, 13, 3, 45, 31, 7, 47, 25, 39, 49, 9, Ключ 2, 2а, 1, Козница, Костина 3, 11, 7, 6, 5, 4, 1, 2, 9, 13, Лальо Пеев 2, 4, Лечо Гайдаря 36, 44, 34, 40, 1, 42, 37, 35, 45, 35 УО на Тп6, Марин Мръвков 2, 6, 4, Марин Урманов 47, 32, 28, 51, 49, 30, 38, 36, 41, 45, 43, 1, Мария Михайлова 2, Марко Йончев 3, 4, 2, 5, махала Гечовото 2, 1, 3, Михал Казначея 1, Никола Вапцаров 6, 10, 4, 8, 3, 2, 1, Паца Нейкова 3, 4, 1, Пеновото Бунгало, Фургон, Павилион, 7, Между Бл 1 и 2, УО на Тп43, Магазин, 6, 14, В Бл. 4, 9, 1 на Тп2, 11, 2, Гараж, 13, 13, 10, 11, 5, 2, 6, 4, 4 4, 8, Пладнището 4, В Стопанския Двор, Полк. Орлов 24, 22, 9, 13, 2, 11, 14, 5, 1, 3, 26, 6, 16, 4, 8, 10, 12, 7, 18, Първи Май 1, 2, 3 Пс, 3, 6, 2, 4, 5, Романов Дол 5, 8, 7, 10, 1, 3, 9, 6, 2, Сава Младенов 9 Ос Тетевен Центъра, 1 Пл. Възраждане, 9, 5 Киното, 9 Музея В Центъра, 5, 1, 1 Касета Площада Тп25, 3, Симеон Куманов 44, 6, 20а, 20, 7, 48, 36, 40, 10, 38, 14, 26, 30, 22, 16, 24, 28, 5, 6 Здравец, 9, 18, 4, 11, 15, 10 Ул. Дойковец, 42, 12, 13, 3, 15 Часовникова Кула, 1, 2, 4, Станьо Врабевски 3, 1, Стефан Павлов 5, Тодор Михайлов 9, 5, 1, 7, 4, 3, 6, Трескавец 14, 9, 10, 12, Усин Керим 111, Хаджи Димитър 5, 3, 1, Христо Ботев 12, 75, 87, 95, 85, 97, 105, 6, 81, 89, 103, 77, 10, 101, 93, 79, 8 УО на Тп26, 67, 53, 55, 65, 63, 49, 51, 45, 71, 57, 69, 73, 61, 59, 47, 17, 17 Касета УО на Тп61, 33, 45, 31, 17, 37, 23, 39, 25, 21, 41, 19, 43, 27, 35, 29

На 30.10.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Васил Левски 6, 4, 2, Георги Бенковски 8, 7, 1, 4, 9 Килийно Училище, 5, 6, 2, 9, 4 УО на Тп16, 11, Иван Вазов 30, 33, 43, 35, 12, 1, 8, 32, 28, 4, 31, 24, 2, 41, 16 Центъра УО Касета До Цкб, 39, 47, 36, 45, 26, 10, 16, 37, 18, 22, 29, 45 УО на Тп16, 20, 6, 34, 14, Първи Ноември УПИ I-1138, 1139, 1140 Кв. 58, Сава Младенов 1, ПИ 72343. 500. 7097, Хиляда Осемстотин и Първа 3, 2, Христо Ботев 9, 1, 3, 7, 11, 5

На 31.10.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: местност Рупци Вила, къща Костадин, къща Николай, 8 Вила, къща Валери, Фургон, къща Радослав, къща Румяна, къща Цачо, къща Васил, къща Дица, М. Рупци

На 31.10.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Тетевен: местност Года къща Цоко, къща Илия, къща Георги, къща Цана, къща Цочо, къща Йонка, къща Тодор, къща Стоян, къща Христо, къща Михал, къща Лальо, къща Пейо, къща Марин, къща Найден, къща Пешо, къща Марко, къща Анка, къща Лазар

На 31.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Вит 52, 40, 50, 26, 34, 16, 44, 38, 10, 6, 12, 28, 18, 22, 36, 42, 54, 30, 24, 48, 2, Георги Глож 1, Зорница 22, 19, 17, 11, 2 Вила, 7, 20, 5, 24, 12, 6, 1, 3, 26, Кокиче 6, 23, 2, 19, 7, 13, 8, 17, 18, 9, 14, 3, 25, 5, Кулата 14, 2, 10, 7, 3, 6, 11, 12, 5, 4, местност Касълека 6, 1а, 3, 7, местност Левица, местност Рупци Вила, База За Отдих, Найден Стоянов Найденов 39, Петко Найденов 1, Цачо Ненов 8

На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дивчовото: Георги Бенковски 16, 38, 42, 56, 52, 10, 30, 21, 32, 2, 46, 3, 5, 36, 1, 40, 27, 44, 11, 19, 58, 20, 22, 6, 18, 3а, 24, 26, 48, Йото Генков 5, 11, 50

Община Троян  

На 29.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Врабево: Антон Иванов 2, 3, 5, 1, 4, Арх. Борис Боев 6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8, Вилна Зона, Георги Димитров 28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 27, 34, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30, Девети Септември 28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 27, 8, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 6, 38, 32, 35, 31, 4, 24, Ленин 7, 8, 1, 6, 3, 5, 9, Минко Генков 1, Минко Карата 53, 36, 51, Москва 7, 9, 5, 1, 2, 4, Нено Даракчиев 1, 3, Никола Й. Вапцаров 2, 3, 1, 4, 5, 7, Св. Св. Кирил и Методий 5, Стамен Радев 6, 5, 1, 8, 4, Стара Планина 3, 1, Христо Ботев 14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16, Цар Калоян 18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10, Шипка 2, Юрий А. Гагарин 5, 3

На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Калейца: Васил Ватев 86, 2, 74, 92, 90, 82, 79, 76, 14, 97, 84, 78, 138, 22, 12, 72, местност Калейшко Ханче 72, Вила

На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, Кв. Балкан 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-минчо, къща-Станислав, 19, Вила, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, Тп83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, къща-Боро, 21, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи

На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Балкан 8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17, Данчо Василешки 1, 5, Иван Павлов 128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142, Неофит Калчев 8

На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов 79, 96, 90, 77, 94, 88, 75, 92, Димитър Гимиджийски 22, 35, 37, 24, 33, 29, 31, Дъскотина 14, 12, 3, 10, 6, 5, 9, 2, 7, Кокиче 12, Криволак 3, 45, 41, 33, 35, 34, 27, Павилион, 44, 40, 28, 31, 38, 21, 4, 1, 20, 22, 19, 39, 26, 7, 24, 18, 2, 37, 9, 23, 10, 29, 8, 43, 6, 30, 25, 32, 42, 36, 5, Расташка, Стенето 6, 2, 4, Христо Ботев 290

На 29.10.2019 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона 44, 8

На 29.10.2019 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Буковец 9, 1, 7, 5, 3, 12, 19, 17, Васил Левски 259, 265, 310, 310а, 275, 279, 314, 269, 263, 257, 316, 312, 271, 267, 261, 277, 273, 247, 229, 296, 254, 252, 304, 250, 276, 292, 302, 249, 223, 280, 235, 278, 264, 308, 294, 274, 262, 253, 268, 237, 258, 310, 288, 243, 233, 260, 227, 241, 266, 231, 272, 286, 284, 249 Рш Санаториум, 245, 207, 290, 256, 239, 270, 248, 281, 281 О, Крайречна 1 Разпределителна Шахта, Младост Бл. 4, 4, 1, 4, 3, 6, 5, 2, 3, 3 А, Бл. 3, 1, Бл. 1

На 29.10.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона 1, 37

На 30.10.2019 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Хан Аспарух 30, 23, 26, 16, 24, 28, 18, 22, 20, 14, 10, 12

На 30.10.2019 г. /12:15 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, Кв. Балкан къща-Бранимир, Кафене, 130, Ел. Пещ, 54, Помпа, Тп48, къща -Асен, Помпена Станция, 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-минчо, къща-Станислав, Вила, 19, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, Тп83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, 21, къща-Боро, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи, Македония 2, 46, махала Средно Трапе къща-Кино, къща-Дона, къща-милко, къща-васил, къща-минко, къща-Пламен, къща-Стефана, Стоп-Постройка, къща-Христо, къща-Тодор, къща-Младен, къща-Ангел, къща-Гена, къща-Койно, къща-Пена, къща-Пеньо, къща-Стефко, Паркинг, къща-Георги, къща-Петър, къща-Дочо, къща-Найден, къща-Димо, къща-Пенка, къща-Иван, къща-Дилян, Работилница, къща-Николай, къща-Цона, къща-Боро, 42 къща-Йонета, къща-Цанко, къща -Въло, къща-Иванка, къща-Коста, къща-Цочо, 90, къща-Пенчо, Общ. Сграда, къща-Веселин, къща-Дина, къща-Калю, къща-Теодосий, къща-Красимир

На 30.10.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Черни Осъм: Васил Радев 2, М. Миленча 67, М. Стругът 67

На 31.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Байкал 10, Балатон 1, 3, Васил Левски 27, Георги С. Раковски 87, 73, 75, 41, 27, 73, Димитър Икономов-Димитрика 3, 20, 27, 34, 29, 39, 41, 40, 22, 31, 26, 42, 14, 16, 36, 28, 32, 24, 30, 37, 1, 23, 35, 42, 43, 38, 18, 25, 12, 33, Захари Стоянов 8, 7, 5, 10, 16, 3, 6, 9, 3, 4, 14, 12, 12, 14, Опълченска 7, 20, 18, 7, 6, 3, 14, 1, 16, 8, 12, 22, Тодор Петков 1, 2, 4, Христо Гадевски 2

Община Угърчин  

На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Угърчин: Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Витоша 2, 1, Георги С. Раковски 12, 13, 14, 11, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Каменка 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Климент Охридски 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, Марица 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Свобода 7, 5, 6, Христо Ботев 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016

Община Ябланица  

На 31.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев 7, Вежен 2, 4, 1, Възраждане 3 Касета, До Площада, 3, 5, 2, 1, 2 А, Ген. Гурко 9, 24, 10, 21, 31, 12, 19, 34, 6, 28, 3, 30, 7, 32, 36, 14, 29, 5, 4, 27, 8, 1, 23, 22, 22 А, 20, Георги Бенковски 1, 5, 2, 3, Георги Раковски 5, Дунав 12, 1, 4, 14, 6, 1б, Здравец 14, Искър 1, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец 2, 4, Мико Петков 21, 5, 13, 9, 17, 19, 26, 18, 2, 8, 15, 4, 1, 14, 10, 11, 22, 16, 1-3, 7, 6, 24, 12, Оборище 4, 14, Рила 2, Скобелев 2, 6, Средна Гора 6, 2, 4, 1, Хан Аспарух 3, 11, 7, 4, 15, 5, 13, 9, 15б, Христо Ботев 3

Ключови думи към статията: