Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - София област, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 28.10-1.11.2019 г. - 1 част

Енергетика / България
3E news
140
article picture alt description

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 28.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 29.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч./ -  Хераково: II-024019, XII-396 и XII-397, Кв. 39, УПИ 024020, Кв. 4, УПИ V-024020 Кв. 4, УПИ XXIV-025093, Кв. 1, М. Герена

На 28.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Хераково: V-130086, М. Савина Водиеница 75, УПИ VIII-483 Кв. 66 махала Кантон, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон, 455, Вила 39

На 28.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Хераково

На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Храбърско: Алек Мак 1, Ален Мак 22, УПИ -2-Кв. 20, Вила

Община Ботевград  

На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Здравец 36а, Зелин 3, Зелин-13-А 17, 40, Зелин-14-А 6, 5, Зелин-16-А 42, Зелин-17-А 9, 2, Вила, 10, 15, 8, Зелин-18-А 3, 9, 1, Зелин-35-А 22, Зелин-36-А 8, Зелин-38-А 14 Вила, Зелин-4-та 17, 39, 47, Зелин-5-та 5, 13, 10, Зелин-7-А 23, Зелин-А 6, Зелин-Д-Р Асен Златаров 42, 70 Вила, 48, 40, 19, 50, 29, 36, 34, 69, 51 Вила, Зелин-Комката 11 Вила, 4, Зелин-Средния Път 68, 44, 35, 8, Зелин-Тодор Петров 40 Вила, Курорт Зелин 64, 3773, 71, 1, 8, Строеж, Рачо Джамбов 27

На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Врачеш: Бор 1, 2, 8, 4, Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 44, 43, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, Васил Левски 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Георги Бенковски 4, 3, 2, 1, Горски Пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 2, 4, Захари Стоянов (Петър Янков 18, 8, 26, 6, 9, Ивайло 14, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Извор 1, Извор 9, Кокиче 1, 5, Малчика 2, 3, 1, 4, Оборище 14, 1, Околчица 6, Околчица 5, 7, Околчица 12, 5, 4, Освобождение (9-ти Септемвр 1, Освобождение (9-ти Септемвр 5, Освобождение (9-ти Септемвр 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 46, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 58, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, Победа 3, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1, 2, Райна Княгиня (Вела Пеева) 3, 6, 2, 4, Розова Долина 17, Розова Долина 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, Синчец 1, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, Съединение (Рада Докова) 11, 17, Съединение (Радка Докова) 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 17, Теменуга 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, Теменуга 16, 12, 3, Трети Март (Иван Гълъбов) 71а, 48, 54, 57, 51, 47, 41, 61, 71, 50, 59, 63, 54д, 67, 60, 52, 69, 44а, 46, 43, 54а, 44б, 1, 56, 49, 53, 58, 54г, 55, 45, 65, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, Цар Освободител( 17 Ятаци) 10, 17, 8, 2, 21, 6, 7, 4, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, Явор 12, Явор 4, 3, 6, 10, 8, 5, 9, 1, 2, 1, 12, 15, 24

На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Литаково: 3ти Март 6, 4, 8, Антон Младенов 2, 10, 1, 3, Боговина 67, 59, 71, 63, 57, 61, Бойчо Огнянов 2, 6, Вълчи Град 5, 1, 8, 10, Георги Раковски (Д. Терзийск 6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10, Дядо Иван (Ванюша) 2, 4, Люто Войвода 7, Майор Томпсън 24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32, Малина 2, 3, Опълченска 6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3, Павел Бързашки 17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, Писана 27, 19, 25, Пречеста 2, 4, Просвета 1, Стара Планина (Кам. Първенс 1, 1а, 6, Христо Ботев 24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33, Шести Септември (9-ти Iх) 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, Шипка 3, Юри Гагарин 11

На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, Дондуков 10, Дунав 5, 6, 8, 1, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, Медвен 18, 3, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21

На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Борис I (Методи Антонов) 1, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, Георги С. Раковски (Р. Доков 15, 19, 10, Дондуков 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 2, 4, Захари Стоянов (Тодор Томов 1, 2, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, Кирил и Методий 2, 6, 4, 8, 12, Медвен 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, Новаченка (Филип Кръстев) 10, 6, 12, Опълченска 1, Рударка 16, Сан Стефано 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Съединение (Ленин) 1, 3, УПИ Ix-238 Кв. 12, Хаджи Димитър 1, 2, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24

На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Рашково: Вила, къща, 6

На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Скравена: 000230, Александър Стамболийски 8, 10, 6, 12, 4, 2, 5, 1, 3, Александър Стамболийски 1, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, Васил Априлов 1, Васил Вунчев 15, Георги Апостолов 14, 16, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Герго Ценов 20, Грамаде 1, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, Околовръсна 1, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, Петър Берон 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, Сграда на Читалището, Стефан Караджа 8, Тодор Попов 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, Христо Ботев 15, 6, 8, 12, 11, 9, 16, 1, 5, 7, 17, 23, 2, 10, 4, 21, Христо Ботев 99, Цар Крум 3, 1

На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Скравена: Койдановец 1, 7

На 28.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 29.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 01.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Литаково: 3ти Март 1, Антон Младенов 12, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Боговина 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Георги Бенковски (Г. Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Кап. Тодор Тодоров 2, Кочо Честименски (М. Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 78, 32, Начо Иванов 7, 5, 3, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Парцел V-41, Кв. 9 къща, Победа 1, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, Шести Септември (9-ти Iх) 74

На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Скравена: 000230, 11-та 30, 13, 15а, 13-та 7, 15-та 2, 3-та 42, 8-ма 7 Вила, Александър Стамболийски 1, 8, 10, 6, 12, 4, 2, 5, 1, 3, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, 2, 63, 73, 86, 61, 82, 67, 69, 80, 65, 84, 88, 62, 92, 90, 57, 96, 59, 71, 94, 37, 33, 60, 50, 55, 54, 38, 41, 56, 49, 76, 17, 25, 19, 35, 23, 58, 78, 42, 68, 40, 62, 15, 45, 27, 51, 70, 12, 29, 13, 36, 64, 74, 66, 21, 44, 48, 46, 47, 52, 43, Ангел Кънчев 14, 3, 6, 12, 10, 2, Атанас Събков 4, 5, 2, 8, 4, 7, 11, 12, 9, 1, 16, 6, 3, 13, Бебреш 5, 3, 15, 7, 1, 13, 17, 9, Бенковски 7, 9, 10, 20, 18, 1, 5, 2, 3, 8, 6, 14, 4, Васил Априлов 1, Васил Вунчев 15, 20, 1, 19, 5, 16, 17, 7, 21, 9, 18, 11, 6, 26, 22, 32, 10, 14, 30, Васил Левски 8, 7, 13, 10, 14, 17, 5, 9, 1, 15, 34, 2, 18, 29, 28, 33, 24, 32, 31, 22, 35, 20, 30, 26, 38, 19, Вилна Зона Лозята Вила, 5, Врачанска 3, Гео Милев 4, 6, 2, Георги Апостолов 14, 16, 4, 1, 8, 8а, Георги Канзов 1, 3, 6, 5, 2, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Георги Стаменов 12, 3, 68, 8, 4, 1, 5, Герго Ценов 9, 8, 7, 10, 12, 14, 6, 1, 16, 3, 18, 4, 20, Грамаде 1, 51, 50, 78, 75, 73, 55, 56, 64, 49, 65, 60, 76, 79, 81, 52, 57, 4, 66, 41, 44, 38, 48, 14, 18а, 5, 12, 37, 3, 4, 23, 61, 26, 2, 8, 1, 36, 29, 10, 30, 15, 7, 33, 20, 21, 39, 22, 24, 43, 19, 6, 16, 11, Здравец 4, 2, Иван Вазов 6, 33, 2, 20, 16, 30, 34, 32, 13, 36, 18, 15, 9, 3, 40, 64, 26, 14, 1, 12, 35, 4, 11, 27, 38, 24, 23, 7, 25, 8, 22, 7а, 29, Иван Йотов 11, 9, 8, 4, 1, 17, 15, 5, 7, 12, 2, Изгрев 4, 6, Кап. Димитров 7, 6, 2, 4, Койдановец 1, 7, 2, 3, 9, 7, 5, 1, Кокиче 7, 3, 1, 11, 9, Комитска 10, 3, Крушарска (К. Муканска) 17, 15, 23, 27, 31, 29а, 21, 29, 14, 12, 5, 8, 20, 2, 7, 10, 3, 12, 9, 5, 6, 4, 8, 1, 13, 11, 4а, 14, Лазар Георгиев 9, 7, 10, 20, 2, 6, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, 8, Латинка 1, 6, 2, Любен Каравелов 17, 15, 1а, 24, 20, 32, 22, 26, 6, 2, 7, 8, 16, 4, 14, 13, 15, 11, 9, 1, 3, 10, 12, махала Диловска и Драганчовска 2, 4, 3, 6, 5, махала Гледжовица, махала Паланката къща, къща, Кошара, Медвен 12, 34, 3, 2, 32, 22, 19, 30, 28, 36, 20, 14, 24, Мико Комитски 20, 1, 27а, 15, 23, 14, 3, 21, 16, 25, 9, 27, 8, 7, 18, 6, 4, 17, 13, 11, 31, Муканска 16, 10, 1, 8, 10а, Мургаш 1, 2, 4, 6, Никола Й. Вапцаров 9, 14, 2, 8, 10, 5, 6, 4, Ноновска 8, 6, 12, 7, 13, 11, 8, 20, 4, 3, 14, 18, 10, 5, 15, 1, Околовръсна 2, 3, 11, 5, 2а, 7, 2, 1, 25, 8, 19, 13, 17, 21, 15, 10, 23, Осми Март 10, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 9, 7, 6, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, 16, 7, 5, 1, 3, 23, 22, 20, 34, 37, 26, 15, 24, 27, 28, Петър Берон 1, 2, 18, 10, 12, 1, 4, 16, 3, 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, 16, ПИ №000141, Поп Банчо 2, 4, 10, 3, 8, 13, 5, 6, Поручик Георгиев 6, 12, 4, 17, 16, 3, 19, 14, 10а, 10, 13, 1, 9, 7, 11, 8, 5а, 15, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, 2, 10, 3, 13, Свобода 9, 13, 5, 12, Сграда на Читалището, Синчец 1, Стара Планина (Ил. Миков) 43, 45, 60, 24, 3, 58, 62, 15, 19а, 5, 10, 56, 68, 31, 72, 28, 92, 53, 35, 46, 17, 88, 74, 66, 21, 41, 39, 78, 52, 76, 9, 36, 40, 94, 54, 80, 32, 42, 30, 2, 27, 22, 1, 16, 47, 11, 70, 98, 34, 8, 44, 90, 49, 18, 50, 51, 13, 29, Стефан Караджа 12, 12а, 1, 10, 5, 3, 4, 2, 8, 8, 8, Танчо Гайдарски 12, 6, 7, 13, 9, 14, 3, 5, 15, 8, 10, 17, 1, 11, 2, Тодор Попов 7, 19, 30, 20, 17, 14, 15, 11, 16, 22, 32, 28, 18, 26, 9, 5, 13, 23, 34, 27, 24, 12, 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, УПИ VII-266, Кв. 9, Ушите 5, 4, 1, 2, 6, Хаджи Димитър 4, 13, 2, 9, 5, 11, 1, 2, Хан Аспарух 6, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Христо Ботев 22, 54, 69, 42, 41, 32, 40, 35, 26, 37, 49, 65, 29, 60, 48, 27, 28, 94, 47, 46, 30, 61, 34, 71, 38, 39, 24, 33, 59, 18, 63, 44, 55, 62, 31, 50, 57, 58, 75, 96, 100, 77, 92, 103, 110, 79, 102, 113, 117, 64, 109, 72, 66, 74, 91, 125, 89, 127, 106, 119, 78, 90, 95, 102 къща, 94, 123, 88, 84, 70, 83, 85, 93, 68, 111, 87, 81, 82, 107, 15, 6, 8, 12, 11, 9, 16, 1, 5, 7, 17, 23, 2, 10, 4, 21, 99, Цар Борис I 3, 5, 2, 4, Цар Иван Шишман 1, 2, 8, 3, 4, 10, 5, Цар Калоян 7, 6, 14, 10, 11, 12, 5, Цар Крум 3, 1, Цар Симеон 1, 6, 4, Цено Кьонтов 1, 8, 11, 9, 13, 10, 2, 4, Чифлика 18, 9, 5, 8, 8, 14, 20, 21, 19, 6, 12, 3, 1, 15, 2, 4, 7, 30, 10, 25, 26, 11, 28, 13, Бензиностанция

На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Ботевград: местност Тръстеник

На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070, УПИ ХіV-191, Кв. 48, къща, ТП Ткзс, къща

На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе Жилищна Сграда, къща, УПИ III-25 Кв. 4, Ограда, къща, къща, Вила, къща

На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Ангел Кънчев 7, 4, 2, 5, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Безименна 2, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, 1, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, 12, 3, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, 60, 52, 37, 17, 46, 42, 19, 31, 23, 36, 32, 40, 29, 25, 50, 21, 58, 35, 54, 38, 56, 33, Васил Петлешков 5, 11, 1, 3, 2, 7, 9, Ген. Скобелев 24, 20, 30, 3, 14, 28, 26, 6, 7, 16, 22, 2, Гео Милев 4, 2, 3, 8, 5, 1, 10, 6, 7, Георги Бенковски 20, 21, 11, 10, 5, 4, 15, 19, 12, 9, 23, 16, 17, 25, 7, 2, 22, 6, 1, 14, 3, 24, 31, Георги С. Раковски (Р. Доков 54, 70, 38, 23, 24, 64, 68, 18, 29, 34, 35, 31, 26, 3, 36, 30, 66, 33, 22, 44, 40, 28, 32, 11, 25, 21, 58, 20, 60, 42, 15, 19, 10, 4, 5, 1, 7, 6, 41, 8, 2, 9, 62, 3, Гурко 1, 2, 3, Добруджа 7, 5, 2, 6, 8, 4, Дондуков 10, 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 5, 6, 8, 1, 2, 4, 10, Евлоги Георгиев 1, 5, 10, 16, 11, 6, 8, 7, Елин Пелин 2, 7, 5, 1, 3, Захари Стоянов (Тодор Томов 40, 32, 44, 10, 22, 7, 17, 48, 6, 25, 46, 26, 4, 45, 36, 42, 2, 20, 5, 27, 29, 14, 16, 1, 19, 43, 28, 35, 12, 9, 23, 15, 3, 33, 39, 30, 8, 1, 2, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, 8, 18, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, извън регулацията Вила, Вила №45, Вила, Крайпътно Заведение, Вила, Искър 3, 15, 5, 17, 11, 13, 1, 9, Кирил и Методий 2, 6, 4, 8, 12, Козлодуй 4, 7, 1, 8, 3, 2, 6, 5, Кубрат (Христо Ветовски) 18, 11, 9, 20, 4, 12, 2, 8, 3, Любен Каравелов 42, 35, 28, 30, 44, 34, 25, 40, 29, 38, 46, 36, 31, 39, 27, 26, 32, 17, 7, 24, 11, 19, 26, 20, 13, 14, 6, 11а, 9, 21, 15, 8, 23, 4, 3, 22, 1, 12а, Медвен 18, 3, 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, местност Камен Дол, Московска 4, Никола Й. Вапцаров 2, 4, 7, 5, 13, 10, 6, 8, Новаченка (Филип Кръстев) 4, 10, 6, 12, Оборище 15, 1, 21, 7, 5, 19, 13, 9, 20, 11, 16, 6, 17, 3, 18, 10, 2, 2, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, 1, Осма 1, Паисий 17, 12, 21, 6, 22, 19, 20, 16, 23, 3, 15, 2, 10, 26, 9, 4, 24, 14, 8, 7, Панайот Волов 5, 6, 3, Пенчо Славейков 4, 2, 7, 3, 5, 1, 10, 6, Петко Войвода (Иван Гешков) 4, 2, 20, 39, 65, 8, 7а, 16, 61, 11, 29, 35, 32, 3, 19, 9, 15, 12, 17, 33, 31, 10, 18, 22, 13, 25, 14, 21, 28, 27, 6, 7, 9, Петър Берон 2, 4, 6, 3, 5, 1, Първа 4, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, 16, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано 14, 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Свобода 2, 6, 1, Седма 12, 2, 6, 1, 14, 10, 4, 7, 3, 5, Стара Планина 3, Съединение (Ленин) 17, 22, 2, 10, 4, 20, 29, 27, 13, 19, 14, 6, 21, 15, 12, 9, 7, 11, 1, 3, 20, Трети Март (Георги Димитров 5, 8, 9, 24, 1, 22a, 4, 7, 20, 12, 14, 11, 19, 22, 6, 28, 3, 21, 2, 26, 15, 10, 13, УПИ Ix-238 Кв. 12, Филип Тотьо (Тодор Доков) 23, 5, 19, 17, 21, 15, 25, 13, 8, 45, 2, 16, 8, 24, 39, 25, 35, 18, 37, 23, 20, 4, 22, 29, Хаджи Димитър 1, 2, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21, 2, 4, 1, Христо Смирненски 11, 10, 5, 4, 14, 3, 34, 15, 12, 13, 8, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24, 54, 46, 27, 50, 48, 21, 23, 29, 42, 15, 19, 64, 17, 70, 12, 56, 13, Четвърта 8, Шипка 1, Павилион, на Магистрала Е 79

На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол, къща

На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008, къща, Вила, къща, Вила, къща

На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Рашково: махала Белчово къща, махала Габровница Вила, къща, Вила, къща, 6, 0, къща

На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 30.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 31.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен 10 къща, махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста къща, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница къща, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич 1, 9, 11, къща, 29, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, Кв. 7, Х-38, Кв. 41, къща, 43, Фургон, къща

На 29.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 30.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 31.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци къща, махала Мановци, махала Ръждавец

На 29.10.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Скравена: 000230, 11-та 30, 13, 15а, 13-та 7, 15-та 2, 3-та 42, 8-ма 7 Вила, Александър Стамболийски 1, 8, 10, 6, 12, 4, 2, 5, 1, 3, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, 2, 63, 73, 86, 61, 82, 67, 69, 80, 65, 84, 88, 62, 92, 90, 57, 96, 59, 71, 94, 37, 33, 60, 50, 55, 54, 38, 41, 56, 49, 76, 17, 25, 19, 35, 23, 58, 78, 42, 68, 40, 62, 15, 45, 27, 51, 70, 12, 29, 13, 36, 64, 74, 66, 21, 44, 48, 46, 47, 52, 43, Ангел Кънчев 14, 3, 6, 12, 10, 2, Атанас Събков 4, 5, 2, 8, 4, 7, 11, 12, 9, 1, 16, 6, 3, 13, Бебреш 5, 3, 15, 7, 1, 13, 17, 9, Бенковски 7, 9, 10, 20, 18, 1, 5, 2, 3, 8, 6, 14, 4, Васил Априлов 1, Васил Вунчев 15, 20, 1, 19, 5, 16, 17, 7, 21, 9, 18, 11, 6, 26, 22, 32, 10, 14, 30, Васил Левски 8, 7, 13, 10, 14, 17, 5, 9, 1, 15, 34, 2, 18, 29, 28, 33, 24, 32, 31, 22, 35, 20, 30, 26, 38, 19, Вилна Зона Лозята Вила, 5, Врачанска 3, Гео Милев 4, 6, 2, Георги Апостолов 14, 16, 4, 1, 8, 8а, Георги Канзов 1, 3, 6, 5, 2, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Георги Стаменов 12, 3, 68, 8, 4, 1, 5, Герго Ценов 9, 8, 7, 10, 12, 14, 6, 1, 16, 3, 18, 4, 20, Грамаде 1, 51, 50, 78, 75, 73, 55, 56, 64, 49, 65, 60, 76, 79, 81, 52, 57, 4, 66, 41, 44, 38, 48, 14, 18а, 5, 12, 37, 3, 4, 23, 61, 26, 2, 8, 1, 36, 29, 10, 30, 15, 7, 33, 20, 21, 39, 22, 24, 43, 19, 6, 16, 11, Здравец 4, 2, Иван Вазов 6, 33, 2, 20, 16, 30, 34, 32, 13, 36, 18, 15, 9, 3, 40, 64, 26, 14, 1, 12, 35, 4, 11, 27, 38, 24, 23, 7, 25, 8, 22, 7а, 29, Иван Йотов 11, 9, 8, 4, 1, 17, 15, 5, 7, 12, 2, Изгрев 4, 6, Кап. Димитров 7, 6, 2, 4, Койдановец 2, 3, 9, 7, 5, 1, Кокиче 7, 3, 1, 11, 9, Комитска 10, 3, Крушарска (К. Муканска) 17, 15, 23, 27, 31, 29а, 21, 29, 14, 12, 5, 8, 20, 2, 7, 10, 3, 12, 9, 5, 6, 4, 8, 1, 13, 11, 4а, 14, Лазар Георгиев 9, 7, 10, 20, 2, 6, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, 8, Латинка 1, 6, 2, Любен Каравелов 17, 15, 24, 20, 32, 22, 26, 6, 2, 7, 8, 16, 4, 14, 13, 15, 11, 9, 1, 3, 10, 12, махала Диловска и Драганчовска 2, 4, 3, 6, 5, махала Гледжовица, махала Паланката къща, къща, Кошара, Медвен 12, 34, 3, 2, 32, 22, 19, 30, 28, 36, 20, 14, 24, Мико Комитски 20, 1, 27а, 15, 23, 14, 3, 21, 16, 25, 9, 27, 8, 7, 18, 6, 4, 17, 13, 11, 31, Муканска 16, 10, 1, 8, 10а, Мургаш 1, 2, 4, 6, Никола Й. Вапцаров 9, 14, 2, 8, 10, 5, 6, 4, Ноновска 8, 6, 12, 7, 13, 11, 8, 20, 4, 3, 14, 18, 10, 5, 15, 1, Околовръсна 2, 3, 11, 5, 2а, 7, 2, 1, 25, 8, 19, 13, 17, 21, 15, 10, 23, Осми Март 10, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 9, 7, 6, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, 16, 7, 5, 1, 3, 23, 22, 20, 34, 37, 26, 15, 24, 27, 28, Петър Берон 16, 2, 18, 10, 12, 1, 4, 16, 3, 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, ПИ №000141, Поп Банчо 2, 4, 10, 3, 8, 13, 5, 6, Поручик Георгиев 6, 12, 4, 17, 16, 3, 19, 14, 10а, 10, 13, 1, 9, 7, 11, 8, 5а, 15, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, 2, 10, 3, 13, Свобода 9, 13, 5, 12, Сграда на Читалището, Синчец 1, Стара Планина (Ил. Миков) 43, 45, 60, 24, 3, 58, 62, 15, 19а, 5, 10, 56, 68, 31, 72, 28, 92, 53, 35, 46, 17, 88, 74, 66, 21, 41, 39, 78, 52, 76, 9, 36, 40, 94, 54, 80, 32, 42, 30, 2, 27, 22, 1, 16, 47, 11, 70, 98, 34, 8, 44, 90, 49, 18, 50, 51, 13, 29, Стефан Караджа 12, 12а, 1, 10, 5, 3, 4, 2, 8, 8, 8, Танчо Гайдарски 12, 6, 7, 13, 9, 14, 3, 5, 15, 8, 10, 17, 1, 11, 2, Тодор Попов 7, 19, 30, 20, 17, 14, 15, 11, 16, 22, 32, 28, 18, 26, 9, 5, 13, 23, 34, 27, 24, 12, 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, УПИ VII-266, Кв. 9, Ушите 5, 4, 1, 2, 6, Хаджи Димитър 4, 13, 2, 9, 5, 11, 1, 2, Хан Аспарух 6, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Христо Ботев 22, 54, 69, 42, 41, 32, 40, 35, 26, 37, 49, 65, 29, 60, 48, 27, 28, 94, 47, 46, 30, 61, 34, 71, 38, 39, 24, 33, 59, 18, 63, 44, 55, 62, 31, 50, 57, 58, 75, 96, 100, 77, 92, 103, 110, 79, 102, 113, 117, 64, 109, 72, 66, 74, 91, 125, 89, 127, 106, 119, 78, 90, 95, 102 къща, 94, 123, 88, 84, 70, 83, 85, 93, 68, 111, 87, 81, 82, 107, 15, 6, 8, 12, 11, 9, 16, 1, 5, 7, 17, 23, 2, 10, 4, 21, 99, Цар Борис I 3, 5, 2, 4, Цар Иван Шишман 1, 2, 8, 3, 4, 10, 5, Цар Калоян 7, 6, 14, 10, 11, 12, 5, Цар Крум 3, 1, Цар Симеон 1, 6, 4, Цено Кьонтов 1, 8, 11, 9, 13, 10, 2, 4, Чифлика 18, 9, 5, 8, 8, 14, 20, 21, 19, 6, 12, 3, 1, 15, 2, 4, 7, 30, 10, 25, 26, 11, 28, 13, Бензиностанция

На 29.10.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Ботевград: Индустриална Складове, Складове Осветление, Цар Иван Шишман 42, 40, 40 Е, 42а Абонатна, 42а Магазин 1, 35, 42а Гараж 1, 42а Магазин 4, 42а, 38, 43, 40ж, 30, 39 В, 40в, 42а Магазин 2, 37, 39б, 35а

На 29.10.2019 г. /14:30 - 15:15 ч./ -  Скравена: 000230, 11-та 30, 13, 15а, 13-та 7, 15-та 2, 3-та 42, 8-ма 7 Вила, Александър Стамболийски 1, 8, 10, 6, 12, 4, 2, 5, 1, 3, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, 2, 63, 73, 86, 61, 82, 67, 69, 80, 65, 84, 88, 62, 92, 90, 57, 96, 59, 71, 94, 37, 33, 60, 50, 55, 54, 38, 41, 56, 49, 76, 17, 25, 19, 35, 23, 58, 78, 42, 68, 40, 62, 15, 45, 27, 51, 70, 12, 29, 13, 36, 64, 74, 66, 21, 44, 48, 46, 47, 52, 43, Ангел Кънчев 14, 3, 6, 12, 10, 2, Атанас Събков 4, 5, 2, 8, 4, 7, 11, 12, 9, 1, 16, 6, 3, 13, Бебреш 5, 3, 15, 7, 1, 13, 17, 9, Бенковски 7, 9, 10, 20, 18, 1, 5, 2, 3, 8, 6, 14, 4, Васил Априлов 1, Васил Вунчев 15, 20, 1, 19, 5, 16, 17, 7, 21, 9, 18, 11, 6, 26, 22, 32, 10, 14, 30, Васил Левски 8, 7, 13, 10, 14, 17, 5, 9, 1, 15, 34, 2, 18, 29, 28, 33, 24, 32, 31, 22, 35, 20, 30, 26, 38, 19, Вилна Зона Лозята Вила, 5, Врачанска 3, Гео Милев 4, 6, 2, Георги Апостолов 14, 16, 4, 1, 8, 8а, Георги Канзов 1, 3, 6, 5, 2, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Георги Стаменов 12, 3, 68, 8, 4, 1, 5, Герго Ценов 9, 8, 7, 10, 12, 14, 6, 1, 16, 3, 18, 4, 20, Грамаде 1, 51, 50, 78, 75, 73, 55, 56, 64, 49, 65, 60, 76, 79, 81, 52, 57, 4, 66, 41, 44, 38, 48, 14, 18а, 5, 12, 37, 3, 4, 23, 61, 26, 2, 8, 1, 36, 29, 10, 30, 15, 7, 33, 20, 21, 39, 22, 24, 43, 19, 6, 16, 11, Здравец 4, 2, Иван Вазов 6, 33, 2, 20, 16, 30, 34, 32, 13, 36, 18, 15, 9, 3, 40, 64, 26, 14, 1, 12, 35, 4, 11, 27, 38, 24, 23, 7, 25, 8, 22, 7а, 29, Иван Йотов 11, 9, 8, 4, 1, 17, 15, 5, 7, 12, 2, Изгрев 4, 6, Кап. Димитров 7, 6, 2, 4, Койдановец 1, 7, 2, 3, 9, 7, 5, 1, Кокиче 7, 3, 1, 11, 9, Комитска 10, 3, Крушарска (К. Муканска) 17, 15, 23, 27, 31, 29а, 21, 29, 14, 12, 5, 8, 20, 2, 7, 10, 3, 12, 9, 5, 6, 4, 8, 1, 13, 11, 4а, 14, Лазар Георгиев 9, 7, 10, 20, 2, 6, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, 8, Латинка 1, 6, 2, Любен Каравелов 17, 15, 1а, 24, 20, 32, 22, 26, 6, 2, 7, 8, 16, 4, 14, 13, 15, 11, 9, 1, 3, 10, 12, махала Диловска и Драганчовска 2, 4, 3, 6, 5, махала Гледжовица, махала Паланката къща, къща, Кошара, Медвен 12, 34, 3, 2, 32, 22, 19, 30, 28, 36, 20, 14, 24, Мико Комитски 20, 1, 27а, 15, 23, 14, 3, 21, 16, 25, 9, 27, 8, 7, 18, 6, 4, 17, 13, 11, 31, Муканска 16, 10, 1, 8, 10а, Мургаш 1, 2, 4, 6, Никола Й. Вапцаров 9, 14, 2, 8, 10, 5, 6, 4, Ноновска 8, 6, 12, 7, 13, 11, 8, 20, 4, 3, 14, 18, 10, 5, 15, 1, Околовръсна 2, 3, 11, 5, 2а, 7, 2, 1, 25, 8, 19, 13, 17, 21, 15, 10, 23, Осми Март 10, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 9, 7, 6, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, 16, 7, 5, 1, 3, 23, 22, 20, 34, 37, 26, 15, 24, 27, 28, Петър Берон 1, 2, 18, 10, 12, 1, 4, 16, 3, 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, 16, ПИ №000141, Поп Банчо 2, 4, 10, 3, 8, 13, 5, 6, Поручик Георгиев 6, 12, 4, 17, 16, 3, 19, 14, 10а, 10, 13, 1, 9, 7, 11, 8, 5а, 15, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, 2, 10, 3, 13, Свобода 9, 13, 5, 12, Сграда на Читалището, Синчец 1, Стара Планина (Ил. Миков) 43, 45, 60, 24, 3, 58, 62, 15, 19а, 5, 10, 56, 68, 31, 72, 28, 92, 53, 35, 46, 17, 88, 74, 66, 21, 41, 39, 78, 52, 76, 9, 36, 40, 94, 54, 80, 32, 42, 30, 2, 27, 22, 1, 16, 47, 11, 70, 98, 34, 8, 44, 90, 49, 18, 50, 51, 13, 29, Стефан Караджа 12, 12а, 1, 10, 5, 3, 4, 2, 8, 8, 8, Танчо Гайдарски 12, 6, 7, 13, 9, 14, 3, 5, 15, 8, 10, 17, 1, 11, 2, Тодор Попов 7, 19, 30, 20, 17, 14, 15, 11, 16, 22, 32, 28, 18, 26, 9, 5, 13, 23, 34, 27, 24, 12, 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, УПИ VII-266, Кв. 9, Ушите 5, 4, 1, 2, 6, Хаджи Димитър 4, 13, 2, 9, 5, 11, 1, 2, Хан Аспарух 6, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Христо Ботев 22, 54, 69, 42, 41, 32, 40, 35, 26, 37, 49, 65, 29, 60, 48, 27, 28, 94, 47, 46, 30, 61, 34, 71, 38, 39, 24, 33, 59, 18, 63, 44, 55, 62, 31, 50, 57, 58, 75, 96, 100, 77, 92, 103, 110, 79, 102, 113, 117, 64, 109, 72, 66, 74, 91, 125, 89, 127, 106, 119, 78, 90, 95, 102 къща, 94, 123, 88, 84, 70, 83, 85, 93, 68, 111, 87, 81, 82, 107, 15, 6, 8, 12, 11, 9, 16, 1, 5, 7, 17, 23, 2, 10, 4, 21, 99, Цар Борис I 3, 5, 2, 4, Цар Иван Шишман 1, 2, 8, 3, 4, 10, 5, Цар Калоян 7, 6, 14, 10, 11, 12, 5, Цар Крум 3, 1, Цар Симеон 1, 6, 4, Цено Кьонтов 1, 8, 11, 9, 13, 10, 2, 4, Чифлика 18, 9, 5, 8, 8, 14, 20, 21, 19, 6, 12, 3, 1, 15, 2, 4, 7, 30, 10, 25, 26, 11, 28, 13, Бензиностанция

На 30.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 31.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград

Община Горна Малина  

За периода 28-01.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Столник

На 28.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина: V-26 Кв 34, XIV-9, Кв. 23, Десета 5, 2а, Единадесета 3, П-Л XVII-27, Кв. 34, Стопански Двор, Тридесет и Осем 1 Вила, 1 къща, УПИ III-393, Кв. 50, УПИ VII-41 Кв. 41, УПИ XIx-159, Кв. 13, УПИ XxII-26, Кв. 34, УПИ Хх-Общ, Кв. 55, ХI-385-Сптд, Кв. 49, Четвърта 10, 3, Четриридесет и Първа, Шеста 13

На 28.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Малина: IV-132, Кв. 15, М. Край Село, ПИ 036001, Стопански Двор, УПИ -285, Кв. 23, УПИ II-180 Кв. 190, УПИ III-43, Кв. 10, УПИ V-18057 Кв. 5, УПИ XxI-339, 340, Кв. 25, УПИ ХіV-278 Кв. 24, Упи-XII-341, Кв. 26, УПИ Хі-35, Кв. 26, № , къща, УПИ III-152, Кв. 34, къща, Стопански Двор, Вила

На 28.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Петково, Общ. Елин Пелин: №000002, По Одобрен Квс на С. Петково Гробищен Парк - Петково, Имот № 000138, Оборище 7, 9, Площада Кв. 20, С. Петково, С. Петково ТП Входа на Ткзс, С. Петково Ул. Кирил и Методий, С. Петково Ул. Н. Рилски 10, С. Петково Ул. Хан Аспарух 29, С. Петково Ул. Хан Аспарух 33, С. Петково Ул. Хан Аспарух 37, С. Петково Ул. Хан Аспарух 39, Ул. В. Левски №7, УПИ - IV - 274, Квартал 29, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ Ix-283 Кв. 23, УПИ XV-26 Кв. 4, УПИ ІV-232, Кв 36, УПИ ХI-239, Кв. 36, къща, УПИ III-4, Кв. 1, УПИ ІІ-160, Кв. 19

На 28.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 01.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Столник: XXII-57, Св. Св. Кирил и Методии 2, Ул. Бот. Шосе № 32 2, Ул. Бот. Шосе № 40, Ул. Св. Св. Кирил и Методий №2, УПИ ІV-124

Община Долна баня  

На 28.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Александър Стамболийски 1, 5, 11, 3, 7, 9, 2, Александър Стамболийски Магазин, 24, 28, 20, 22, 8, 6, 23, 29, 27, 25, 18, 13, 12, 15, 30, 21, 4, 10, 32, 16, 26, 17, 31, 19, 14, Белмекенска 24, 19, 14, 15, 23, 12, 16, 18, 26, 4, 10, 2, 20, 21, 9, 6, 3, 13, 5, 7, 17, 22, 1, 8, Бистришка 4, 8, 16, 10, 14, 2, Бистришка 36, 7, 46, 5, 3, 11, 40, 32, 28, 19, 44, 38, 9, 34, 48, 30, 15, 42, Васил Левски 16, 24, 26, 10, 13, 18, 15, 11, 22, 12, 20, 7а, 14, 19, 9, Васил Левски 2, 8, 6, 5, 1, 4, 3, 7, Ведрина 8, 6, Георги Кирков 3, 6, 2, 8, 22, 7, 12, 16, 20, 14, 5, 4, 1, 10, 18, Георги С. Раковски 4, 14, Деница 3, 2, 6, 7, 8, 5, 1, 4, Деница 12, 11, 13, 18, 14, 10, 16, Димитър Благоев 42, Димитър Благоев 83, 70, 87, 48, 76, 91, 82, 52, 80, 62, 77, 55, 68, 105, 46, 75, 101, 63, 99, 66, 73, 71, 72, 53, 64, 74, 59, 78, 97, 95, 67, 84, 93, 65, 57, 69, 54, 89, 85, 56, 60, 79, 44, 103, 61, 40, 58, 51, 50, 81, Дружба 3, УО ТП Дружба, 5, Дъб 5, 2, 7, 1, 3, Елин Пелин 2, Захари Стоянов 2, 8, 1, 4, 3, 5, 7, 6, 10, Илинденско Въстание 1, 4, 7, 8, 12, 3, 11, 6, 5, 10, 2, Кирил и Методий 3, 2, 7, 6, 14, 4, 13, 12, 1, 8, 11, 9, Клен 1, 3, 5, 9, Маришка 6, 10, 2 1, 12, 5, 2 3, 4, 11, 8, 3, 9, 7, Новодомска 10 А, 14, 2, 11, 20, 18, 13, 2 А, 4, 16, 6, 17, 19, 12, 9, 10, 7, 8, 15, 21, Обиколен Път 11, Опълченска 8, Павел Вежинов 10, Павел Вежинов 11, 18, 6, 1, 4, 5, 8, 16, 7, 3, 15, 10, 9, 12, 14, 2, Панайот Волов 4, 8, 5, 6, 2, 1, 14, 3, 9, 12, Патриарх Евтимий 28, 3, 4, 20, 10, 8, 17, 14, 13, 24, 22, 2, 11, 6, 1, 18, 16, 12, 15, Пенчо Славейков 6, Петко Славейков 2, 3, 4, 1, Петко Славейков 2, Рилска Вода 19, 14, 5, 10, 17, 4, 3, 11, 2, 9, 12, 13, 7, 15, 8, Спортна Слава 20, 18, УО ТП Болница, 3, 10, 6, 14, 12, 24, 16, Болница, 8, 2, 22, Тодор Каблешков 2, Тодор Каблешков 21, 13, 6, 15, 17, 8, 19, 4, Търговска 118, 41, 128, 93, 106, 75, 87, 71, 94, 95, 102, 104, 49, 116, 45, 55, 132, 69, 57, 114, 130, 100, 65, 122, 61, 39, 43, 51, 136, 53, 112, 120, 98, 1, 47, 63, 91, 110, 126, 59, 108, 124, Търговска 77, 75, Търговска 188, Хан Аспарух 1, 11, 7, 13, №9, 2, 12, 5, 8, 9, 6, 10, 14, 3, 13а, Хан Аспарух 14, Христо Ботев 20, 16, 3, 17, 11, 22, 15, 14, Христо Смирненски Общ. Сграда, Христо Смирненски 2, 29, 37, УО ТП Детска Градина, 4, 22, 6, 33, 8, 35, 27, 10, 26 Вила, 5, 25, 12, 23, 16, 17, 20, 14, 31, 1, 18, 24, 21, 13, 9, 7, Явор 3, 1, 10, 7, 6, 5, 8, Ясен 2, 1, Ясен 7, 13, 5, 14, 6, 3, 9

Община Драгоман  

На 28.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Калотина

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Драгоил

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Летница, Общ. Драгоман: къща

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Прекръсте

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Беренде Извор: УПИ I-1 Кв. 1, Вила

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман: УПИ IV-2 Кв. 1, къща, Вила

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Букоровци: УПИ V 130кв. 13, УПИ XIII-33 Кв. 5, Вила

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Върбница: къща, Вила

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Драгоман: Акация 1, Владимир Поптомов 21, 7, 29, 31, 9, 11, 27, 5, 3, 23, 25, 1, 13, 19, Врътковица, Върбица 2, 4, Генерал Гурко 14, 17, 21, 11, 13, 9, 7, 19, 18, Георги Бенковски 4, 8, 5, 6, 2, 14, 7, Димитър Полянов 8, 2, 3, 10, 9, 4, 5, 1, 14, 12, Дрян 8, 4, 10, 6, Дунав 1, 3, 6, Евлоги Георгиев 6, 1, 5, 9, 4, 3, Елин Пелин 22, 3, 18, 5, 12, 2, 1, 14, 9, Иван Вазов 36, 32, 50, 6, 12, 30, 18, 1, 2, 20, 43, 2 Вила, 10, 34, 4, 3, Калина 1, Козлодуй 3, Кондел 24, 6, Липа 1, 4, 3, 6, Люлин 2, 14, 16, 12, Международно Шосе 14, 13, 16, 3, 7, 8, 4, 9, 2, 15, 11, 20, 6, 24, Билборд, Миньор къща, 20, Мусала 3, 1, 2, 5, Осми Март 4, Осогово 3, 1, Патриарх Евтимий 9, Поп Андрей 6, 3, 10, 4, 1, 8, Поток 19, 17, Свети Георги 1, 10, 8, 18, Свети Иван Рилски 2, 19, 40, 33, 38 къща, 34, 55 Вила, 80, 41, Струма 2а, УПИ IV-1038 Кв. 78, УПИ XXI-392 Кв. 31, УПИ Х-966 Кв. 105, Филип Тотю 7, 20, Шейново 1, Явор 13, 20, 11, 32, 10, 7, 18, 4, 22, 8, 35, 21, 27, 42, 13, 36, 17, 5, 29, 14, 46, 6, 3, 24, 12, 26, 20, 1, 9, 16, 11, 15, 23, 31, 28, 38, 25, 30, 44, 53, 58, 72, 78, 10, 62, 43, 82, 68, 54, 47, 4, 61, 70, 45, 49, 3, 52, 8, 42, 60, 74, 2, 14, 64, 66, 48, 65, 57, 50, 63, 56, 51, 41, 59

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Каленовци: XI-83, Кв. 22, УПИ XI-4 Кв. 2, УПИ-ХІ-257, Кв. 12

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Калотина: Втора 6 къща, 1, Калотина Военен, къща, Първа 78, 1 Бензиностанция, къща, къща, къща, Ул. Границата

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Липинци: Вила, къща

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Мургаш: УПИ XIII- 96 Кв. 10, УПИ Хіі-17, Кв2, къща, къща

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Ново Бърдо: Вила, къща

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Разбоище: Мес Стойков Връх, къща, № .

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Туден: 015065, IV-86 Кв. 3, XxVII-280 Кв. 26, Кв. Мрамор УПИ VІІІ-155 Кв. 23, М. Марков Дол, М. При Дома ПИ 73417. 13. 341, махала Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVІ- 150, ПИ 73417. 7. 217, Труден, УПИ I Кв. 6, Вила, къща, Вила, Вила

На 29.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Чепърлинци

На 29.10.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Драгоман: Врътковица

На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 11:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вишан

На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 11:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Село: Вила

На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 11:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долно Ново Село, Общ. Драгоман

На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 11:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Несла: 000136, къща, къща

На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бахалин: Вила

На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман: Vіі-99, Бурел 2, Градище 1, Ул. Елин Пелин 3, УПИ I-318. Kb 34, УПИ XVI-152 Кв. 17, Вила, 37, 6, УПИ Хі-24, Кв. 3

На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгоман: Акация 9, 4, 1, Еделвайс 10, 8, 18, 2, 12, 16, 22, 4, 6, 14, 28, 20, 24, Железничар 55, 75, 73, 53, 77, 25, 7, 57, 29, 17, 5, 13, 41, 69, 11, 55, 31, 59, 45, 63, 9, 21, 77, 1, 3, 27, 61, 33, 67, 71, 23, 65, 15, 19, 43, 51, 49, 47, Иглика 8, 2, 6, 4, 9, 1, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето 18, Космина 3, 4, 28, 1, Международно Шосе 1, Нишава 1, 5, 2, 10, 9, 3, 7, 6, 11, 8, 13, Петнадесети Кантон 15, Спортист 4, 6, 3, 2, 5, 4, 1, 7, Средна Гора 2, 1, 4, 11, 9, 13, 3, 6, 5, Странджа 11, 2, 10, 8, 7, 12, 9, 6, 5, 1, Христо Ботев 42, Шести Септември 36, 30, 32, 28, 42, 38, 34, 40, 7, Ярловци, 2, 1

На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Камбелевци: ХІІ-22, Вила, УПИ Іх-Общ. Кв. 6

На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Начево: Вила

На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чеканец, Общ. Драгоман: къща, Вила

На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чуковезер: Упи-II, Вила

На 30.10.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ялботина

На 30.10.2019 г. /11:15 - 16:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Владиславци: УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33, къща, УПИ Хі-239, Кв. 23

На 30.10.2019 г. /11:15 - 16:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Грълска Падина: махала Горно Ново Село

На 30.10.2019 г. /11:15 - 16:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Невля: Вила

На 30.10.2019 г. /11:15 - 16:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Круша, Общ. Драгоман: къща

/Следва/

Ключови думи към статията: