Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - София град, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 28.10.-1.11.2019 г. - 2 част

Енергетика / България
3E news
138
article picture alt description

/Продължение от 1 част/

Община ПАНЧАРЕВО  

На 29.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Васил Левски/69-та/ 18, Ведрина 12, 1, 11, 8, 15, 5, 14, 16, 9 А, 2а, 4, 7, 13, 9, 10, Ивайло/42-ра/ УПИ IX -213 Кв. 88а, Клисурговец/Йордан Апостоло 9, 2, 11, 6, 3, 1, 5, 7, 4, 10, 14, 8, Люляк 6, 4, 9, 3, 5, 1, Младен Ангелов/39-та/ 28, 36, 33, 38, 40, 32, 34, 37, 27, 31, 29, 17а, Стефан Стамболов/Ник. Попов/ 17, 9, 19, 14, 23, 8, 21, 22, 13, 16, 15 А, 20а, 18, 20, 24, 15, 10, Тинтява/36-та/ 16, Помпа, 18, УпиII-1630, Кв 88а, Чемшир 7, 6, 4а, Ягода/56-та/ 13, 10, 12, 15, 7, 18, 8, 16, 6, 9, 14, 5, 11, 20, 19, 1, 17, 2, 4, 2 А

На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6972. 60, М. Ливадето, 3-ти Март 15, 3, 13, 1, 2, 7, 9, 5, 11, Ведрина Цв. Градина 12, Стефан Стамболов/Ник. Попов/ М. Ливагето, 1, 5, 4, 3, 6, 2, 1 А, 4 А, 5 А, М Ливагето, Тинтява/36-та/ 26, 41, 30, 37, 22, 24, Помпа, 39, 32, 18а, Цветна Градина//59-та/ 12, 2 А, 14, 5, 1, 9, 13, 2, 10, 6, 8, 15, 11, 4

На 30.10.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 3296 М. Райовец Стопански Двор, 44063. 6207. 815, 44063. 6207. 817, 44063. 6214. 333, 44063. 6234. 4127, Висо/В. З. Врана-Лозен/, Детелина/91/ Дърводелска Работилница, Лозенска Планина/20/ Двора на Ткзс, М. Мала Круша, М. Стопански Двор УПИ XlI 2506, ПИ 113141, М. Райовец, ПИ 3294к. Л. Г-9-8б, ПИ 44063. 6214. 4757, Пл. №2621, Кв. 1, Проф. Никола Маринов 17, Рашовец Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор М. Райовец Пи, Стопански Двор Горни Лозен Склад, Автосервиз, М. Райовец, Автоуслуги, Склад, Работилница, Краварник, Пункт За Вторични Суровини, Ярмомелна, Имот 2515, Съединение/Георги Димитров/

На 30.10.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Местн. Ефенди Мост

На 30.10.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  София: Стопански Двор С. Д. Лозен М. Сахтяница, МТП Чикерица -Герман 43-05-87/

На 30.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Герман: 2512 М. Осоето, Вилна Зона Кариерата Вила, Месност Терасите 1500, Патриарх Герман/9 Септември Манастира

На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Герман: 14831, 6506, 427, 14831. 6506. 417/14831. 6506. 418, 14831. 6506. 420 В. З Терасите, 14831. 6506. 421, 14831. 6507. 2468, 14831. 6507. 42, 14831. 6507. 5534 местност Терасите, 14831. 6540. 28 Приемник на Ел. Енергия, 14831. 6541. 652, 425 М. Терасите, В. З. Терасите ПИ 14831. 6506. 393, Герман, М. Смреката, М. Терасите ПИ 14831. 6505. 430, Месност Терасите, местност Зимника къща, Вила, местност Смреката 6, 11, ПИ 7, местност Терасите ПИ 14831. 6507. 1, Пи-14831. 6506. 5357. 1, Упи14831л6506л429, Хан Аспарух/29-та/ 1, Явор/9-та/

На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Самоковско Шосе 32а

На 01.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: 22472, Албена/41-ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, къща, Кв46 УПИ I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина, Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 Ул. Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, Ул. Диляна V-305. 308 Кв. 52, Ул. Диляна УПИ 305, 307, Кв. 52, УПИ I 205, Кв. 9, Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, къща, Ясен 2, 12, 6, 4

Община ПОДУЯНЕ  

На 28.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Витиня 3

На 29.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Петрохан 212

Община СЕРДИКА  

На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Сливница 223

Община СЛАТИНА  

На 29.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Атанас Узунов 8, Васил Кънчев Воц, Велчо Атанасов 19, 24 Ателие 12, 24 Гараж 2, 24 Магазин 4, 19, 24 Магазин 2, 24 Магазин 6, 26, 24 Ателие 10, 19, 24 Гараж 3, 22, 19в, 24 Магазин 1, 24, 24 Магазин 3, 24 Гараж 1, 24 Ателие 11, 24 Ателие 6, 24 Ателие 14, 19, 24 Ателие 9, 27, 24 Ателие 13, 24 Магазин 5, Кобилино Бранище 18 Магазин 3, Рибарица 17а, 1, 12, 17, 4, 6, 8 Маг. 6, 2, 16, 21, 20, 8, 14, 3, 5, 18, Слава 6 Гар. 3, 7, 6 Мезонет 11, 6 Гар. 2, 6 Гар. 4, 6 Мезонет 10, 6, 4 Гараж 4, 4, 4 Гараж 3, 6 Офис 2, 4 Гараж 1, 4 Гараж 2, 6 Гараж 5, 4 Ателие, 4 Гараж 5

На 29.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Цветан Радославов/Лазар Ста Бл. 251 Вх. А, Б

На 30.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Новаковска Битка 1-5 Вх. Б, В

На 30.10.2019 г. /17:00 - 23:00 ч./ -  София: Георги Минчев/Дечо Стефанов 26 В, 26 Маг. №4, 26 Маг. №5, 26 3, 26, 26 Гар. 4, 26 1, 26а, 26 Гар. 8

На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Слатина 8, Слатинска Река 1 8, 9, 9, Христо Смирненски 9, 8

На 31.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  София: Хемус Бл. 23 Вх. Б

На 31.10.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  София: Лидице 25

На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Шипченски Проход 248, 247

Община СРЕДЕЦ  

На 31.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Сан Стефано 22 Жилищна Група Витоша Бх. А, 22 Търговски Център, 22 Учебен Център, 22 Жилищна Група Сан Стефано, 22 Учебен Център, 22 Офиси, 22 Жилищна Група Витоша Бх. А

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 29.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Панорама София 11, Панорама София 11, 11, София Парк 110, 23, 26, 23б, 25, 1 22, 24, 114, 115, 113, 22, 112, 111, 109, Уо, 23а

На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: София Парк 20, 48, 49, 44, 116, 45, 50, 21, 52, 117, 53, 51, 47, 46, Уо, 19

Община ТРИАДИЦА  

На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Боянски Водопад Строеж, Казбек 45, Кръстю Сарафов 6, 8, 27, 28, Манастирски Ливади 68, Милин Камък 9, 49, 51, Папа Йоан Павел II 2, Стара Стена 3, Христо Смирненски 2

На 29.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: УПИ ||-1509, Кв. 134, , Черни Връх 151

На 29.10.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  София: Иван Колев /Борис Велчев Вм, Черни Връх 154

На 30.10.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Бурел/Цона Петкова/ 43-45

На 30.10.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 17 Сграда-F, 17, 17 17, 17 F, Проф. Марин Големинов/485/ 17а, 13, 17, Проф. Марин Големинов/485/ 1, 3, 5, 15

На 31.10.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 17вх А, Б, В, УПИ XII-505, 508, 509, Кв. 30 М. Кръстова Вада

На 31.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 17 Вх. Е, D. C София Гардънс

Ключови думи към статията: