Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - София град, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 21-25.10.2019 г. - 1 част

Енергетика / България
3E news
253
article picture alt description

СОФИЯ ГРАД  

Община ВИТОША  

На 21.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 5, Вила, 18, 22, 3, 21а, 32, Кв. 2, 162, 28, 30, 1б, 20, 7, 15, 9, 6, 26, 4, 14, 24, 19, 16, 22-ра/Кв. Малинова Долина/, 23-та /Ж. К. Бункера/, 23-та/Кв. Малинова Долина/, 29-та, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 7а, 4, 8а, 10 Камбаните, 8, 6, 16, 20, 3, 11, 9, 12, 1, 4-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 5-та /Ж. К. Бункера/, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс 4, 7, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс5-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 6-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 7-ма Кв. Мал. Долина/Студентс 12, 8-ма /Драгалевци/, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 22, VI-94, В. З Малинова Долина II-ра Б ул. Полски Бряст УПИ XVII -190, В. З. Бункера, В. З. Дупките, В. З. Малинова Долина 2б М. Дупките, Есен, Вз Малинова Долина 2 Ч. Б, Есен/В. З. Малинова Долина/, Малинова Долина, Полски Бряст, Полски Бряст №33, ул. Св. Йоан Кръстител(6-та), УПИ II-76, Кв. 12, УПИ III-73, Кв. 12, УПИ VI-1764, Кв. 14, Шибил

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ ІІІ-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ V-986 Кв. 51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: IX, Кв. 5

На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15

На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка

На 21.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Грамос 3, 8, 9а, Камен Дял 1, 12, Преки Път/Димитър Монов/ 67, 75, 79, 81, 96

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, В. З. Бункера, ул. Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв. 4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Панчарево: Иглика/8-ма/

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, Кв. 76

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Бункера Кв. 20, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж. К. Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж. К. Бункера/ 17, 17 М. Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В. З. Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 61, 25-та /Ж. К. Бункера/ 39, 29-та 15-8, ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, Кв. 20, XIV-34, 134, Кв. 4. М. Бункера, Идент. 04234. 6907. 1629, Бистришко Шосе Бункера УПИVі Кв. 20, 103, №42, 69, В. З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв. 20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, местност В. З. Бункера, местност В. Збункера, УПИ I - 607, Кв. 15а, Юрушка Църква 24

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:45 ч./ -  София: 14-та /Кв. Симеоново/ 14, 7, 6, 11, 15, 5, 4, 2, 16, 9, 8, 10, 16-та /Кв. Симеоново/ 8, 18-та /Кв. Симеоново/ 9, 10, 2, 5, 1, 7, 3, 4, 6, 8, 19-та /Кв. Симеоново/ 1, 6, 11, 3, 9, 8, 5, 4, 19-та/275/ 2, 22-ра/Обеля/ 7, 22/Кв. Симеоново/ 15, 19, 21, 9, 23, 13а, 13, 17а, 3, 1, 17, 9-та 37 Ъгъл Жасмин 15а, XxIx-445, Кв. 23, В. З. Симеоново - Драгалевци, В. З. Симеоново Север УПИ III Кв. 52, Горска Ела 7 Стр. Табло, Жасмин 17, 1, 11, 3, Симеоновско Шосе 240, 262, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 127, 129, 141, 122а, 131, 125, 139, 114, 126а, 136, 240, 132, 108а, 126, Вила, 110, 122, 116, 252, 159, 134, УПИ ХхV-436, Кв. 23

На 22.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. След Владая

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, Акад. Петър Динеков/445-та/ 8е Ела, 8в къща Върба, 8 Б, 8а Акация, 8 Акация Север, 8а, 8 В къща Върба, 1, 8г къща Габър, 8г Габер, 8в, 8 къща Върба, 8 Дъб, 7, 8 Ат. 2, 8 Г, 8а Ж. К. Ботаника, 8, 8е, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Витоша, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Доброволец 1, 1а, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Ралевица 29, Стефан Пешев 1

На 22.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Брусенска 9, Кавак/Цвета Юрукова/ 13

На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:45 ч./ -  София: 22/Кв. Симеоново/ 19, 62-ра /Кв. Симеоново/ 9, 4, 5, 13, 19, 2, 10, 3, 7, 12, 23, 18, 5а, 12а, 1, 6, 17, 8, 11, 15, 21, 63-та /Кв. Симеоново/ 3, 2, 6, 1, 7, 4, 5, 64-та /Кв. Симеоново/ 5, 4, 7а, 7, 6, 2а, 3, 2, 65-та /Кв. Симеоново/ 12, 4, 8, 6, 2, 16, 5, 1, 5а, 11, 3, 9, 7, 67-ма 5, 68-ма /Кв. Симеоново/ Ул Св. Магдалена, 17, Ъгъла С ул. 64, 10, 12, Ъгъла С ул. 63, 4, 1, 2а, 3, 7, 15, 11, 19, 5, 13, 9, Ъгъла С ул. 63 №2б, 6, 9-та /Кв. Симеоново/ 45, Акад. Стоян Аргиров/502/, Босилек /Кв. Симеоново/ 18, 22, 7, 14, 8, 1, 2, 9, 4, 14а, 12, 3а, 6а, 6, 3, 20, 5, Български Апокриф/505а//В. З. Симеоново-Драгалевци/ 16, Вельо Топаловски 16, Горска Ела 11, 5, 2а, Златен Век 47, 43, Неофит Хилендарски 21а, 11, Света Магдалина 28, 2, 2а, 26, Симеоново М. Симеоново-Север Кв. 38, ул. 62, Симеоновско Шосе 260, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 137, 157а, 116б, 126б, 106а, 252, 136, 238, 122а, 141, 126 Б, 151а, 157, 151, 124, 149, 116а, 112, 145, 161, Стр. Табло, 108, 133, 147, 114, 153, 135, 130, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 19, 13, 17а, 17, 11а, УПИ VIII -526, Кв. 19

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 2, 3, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж. К. Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, Байкал 17, Бистришко Шосе 92, №91, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Гергана 24 УПИ V-374 Кв. 20, Герганица 16, 12, 24, 20а, 20, 17, 13, 15а, 19, 16а, 18, 14, 21, 16б, 11, 15, 22, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Луда Река 8 В. З. Малинова Долина-Герена, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Малинова Долина 16, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Орешарска 16, 20, 18а, 10, 18, 12, 10а, 14, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Скакавица 1а, 8, 1, 2, 3, 4, 6, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, Терелик 12, 10, 4, 8, 2, 28а, 6, 2а, ул. Широки Път, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, УПИ XxVI-3212, Кв. 9 ул. Широки Път №14, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207

На 23.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Сусанин 54б, Иван Сусанин 54а, Фердинанд Урбих 1

На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 къща, УПИ XI-562, Кв. 11 М. Малинова Долина-Герена

На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: 13-та /Ж. К. Бункера/ 10, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж. К. Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж. К. Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв. 8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/ 5, 25-та /Ж. К. Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж. К. Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж. К. Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж. К. Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж. К. Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж. К. Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 9, VIII-581, Кв. 10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, В. З. Бункера Вила, Разширение/, Вз. Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв. 11, Зелени Връх 3, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс Кв. 12/ул. Луда Река 12

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, XI-260 Кв. 51, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Василий Врач/409/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 2, 9, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Димитър Яблански 24, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХХIХ-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Проф. Тодор Боров/407/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 1, 6, 11, 8, 15, 12, 10, 4, 2, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Симеоново-Драгалевци I Част УПИ XVI-224 Кв. 2, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207

На 24.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ген. Суворов 12, 14, 14а, 18

На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207

Община ВРЪБНИЦА  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Волуяк: Божур 31, 18, 43, 16, 41, 22, 14, 39, 21, 24, 27, 23, 28, в двора на ТКЗС, 19, 25, 20, 17, Бивш Стоп. Двор, 35, 15, №37, 30, 26, 37, 32, 29, 33, Огоста Мдм Тим Импекс ООД -Склад, Пламък 7, Сердика 5, Бившо ТКЗС В Стоп. Двор, УПИ XV-380 Кв. 30

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе 67

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: ІІІ-771, Илиянци, Рожен 86, 25, 88 УПИ V-477, УПИ Ix-521, Кв. 24, 16, Северна Скоростна Тангента Км2+870

На 23.10.2019 г. /05:00 - 14:00 ч./ -  София: Надежда -5 524 Вх. А

На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 1 119 Вх. В

На 24.10.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/ 2, 4, Алеко Константинов/Васил Го 21, 19, 28, 24, 26, 20, 25, Александър Стамболийски 5, 14, 8, 12, 9, 7, 6, 9а, Васил Левски/Мраморско Шосе 38, 54, 18 Р-Н Връбница, 36, 42, 52, 48, 33, 35, 23, 29, 44, 46, 27, 50, Захари Зограф 9, Захари Стоянов 5, Иван Вазов 3, 3а, 9, 7, 2, 5, Любен Каравелов 1, Майски Ден/27/ 1 Здравна Служба, Пламък/25/ 11, 9а, 7, 9, 4, Република/20/ 5, 7, 9, 2, 13, 4, 24, 8, 30, 26, 3, 19, 23, 25, 27, 17, 31, 21, 10, 18, 14, 15, 11, 29, 6, 1, 12, 28, 20, Росна Китка/31/ 27

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Ген. Цончев 2, 10, 8, 12, 6, Незнаен Воин 6, Охридско Езеро 3, Хмелница 3, Цани Гинчев 14, 12

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Антим I 2, 87, 93, 12, 79, 69-71, 3, 73, 89-91, 55, 85, 62 2, 95, 91, Пордим 16, 7, Св. Св. Кирил И Методий 114, 91, 111, 113, 93-95, 138, 93, 114, 109, 93 3, Софроний Врачански 65, 20а, 67, 44, Христо Ботев 113, 115, 111, 111

На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Георг Вашингтон 32, 43, 34, 30, 36, 26, Княз Борис I 178, 178, 172, 161, 163, 169а, 170, 172, 153, 170, 168, 163, 159, 157, 166, 174, 166, 171, 155, 176, 153, Лозенград 7, 3, 5, Св. Св. Кирил И Методий 96, 94, 96б, 61 Паркинг и Магазин, 90, 92, Сливница 166, Стефан Стамболов/Георги Ки 42в, 40, 46, 48, 42а, 42б, 44, 48, 42г, Цар Симеон 100, 102, 104, 98, 98

Община ИЗГРЕВ  

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад Блок 41, 43 Вход Б, В, Д, М, Е

Община ИСКЪР  

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба Бл. 271

На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 До Бл. 271, Полковник Христо Арнаудов 11

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дружба 2 225, 224

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Илия Бешков 3

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Проф. Цветан Лазаров/Мом. Чеш 132

Община КРАСНО СЕЛО  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Боянски Водопад 104, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 94, Манастирски Ливади 110, Мотописта 223, 10е, 2е, 4е, 24е, 47е, 25е, 26е

На 21.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. 173, 175, 167

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 413-та/Триядица 1, 4, 6а, Гоце Делчев 247, 231, 3е, 1е, 233, 234, 235, Луи Айер/Никола Каменов/ 13, 15, 19, 60, 80, 93а, 149, 63, 65, 67, Манастирски Ливади 240, Мотописта 238, 231

На 24.10.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Жк. Лагера ул. Баба Илийца Бл. 1; Бл. 28, ул. Хайдушка Поляна № 10-12; Бл. 84 Вх. Б и Вх. В; Бл. 83

На 24.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Баба Илийца 2, 42, 42, 02, 42 1, 38 02, Балчик 18, Лагера 83-84, ТП, Хайдушка Поляна 8

На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 691-ва/Красно Село/ 1, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 22, 24а, 37, 35а, Славия/Девети Септември/ 21, 24, Стрелбище 18а, 19а, 22, 23, Хайдушко Изворче 26а, 40, 41, Хризантема 10-12, 18-20

/Следва/

Ключови думи към статията: