Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - София област, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 14-18.10.2019 г. - 1 част

Енергетика / България
3E news
140
article picture alt description

София-Област

Община Божурище  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Храбърско:   Алек Мак  1,  Ален Мак  22,  УПИ -2-Кв.20,    Вила

Община Ботевград  

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Врачеш:   Бор  1, 2, 8, 4,  Георги Бенковски  4, 3, 2, 1,  Горски Пътник  12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16,  Гурко  17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50,  Дунав  14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17,  Захари Стоянов (Петър Янков  18, 8, 26, 6, 9,  Ивайло  14,  Извор  9,  Кокиче  1, 5,  Малчика  2, 3, 1, 4,  Околчица  5, 7,  Освобождение (9-Ти Септемвр  5,  Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов  58,  Победа  3,  Розова Долина  2, 6, 4, 1, 3,  Севаст Огнян (Партизанска)  4, 35, 6, 3, 1,  Съединение (Рада Докова)  11, 17,  Съединение (Радка Докова)  13, 7, 10, 4, 8, 5, 9,  Теменуга  28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46,  Трети Март (Иван Гълъбов)  134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в,  Цар Самуил (М. Найденова)  6, 2, 3, 5, 1,  Шипка  7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а,    12, 15, 24

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Новачене,  Общ. Ботевград:   III-709, Кв.38,  Аспарух  13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23,  Борис I (Методи Антонов)  7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15,  Васил Друмев  1, 2, 8, 14, 6, 4,  Дондуков  10,  Дунав  5, 6, 8, 1,  Ивайло  6, 8, 1, 2, 4,  Медвен  18, 3,  Опълченска  5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3,  Рударка  2, 8, 13, 15, 6, 17,  Христо Ботев  29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Рашково:   Вила, Къща, 6

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Скравена:   Александър Стамболийски  1,  Алипи Първанов  7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26,  Васил Априлов  1,  Георги Апостолов  14, 16,  Георги Раковски  1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13,  Герго Ценов  20,  Грамаде  1,  Лазар Стоянов  12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14,  Паисий  3, 6, 1,  Петко Студенков  19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21,  Петър Берон  23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21,  Свещ. Георги Поп Димитров  5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7,  Сграда На Читалището,  Тодор Попов  3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8,  Христо Ботев  99,  Цар Крум  3, 1

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Скравена:   Койдановец  1, 7

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Литаково:   3ти Март  1,  Антон Младенов  12,  Баба Тонка (Баба Кула)  5, 7, 6, 4, 2, 1,  Боговина  68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45,  Брезовица  5, 18, 6, 4, 7, 2,  Георги Бенковски (Г.Димитро  22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26,  Захари Стоянов  2а, 2,  Иван Вазов (Ангел Миновски)  9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13,  Кап.Тодор Тодоров  2,  Кочо Честименски (М.Найдено  11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2,  Любен Каравелов  42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51,  Люто Войвода  78, 32,  Начо Иванов  7, 5, 3,  Оборище  2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4,  Парцел V-41,  Кв.9 Къща,  Победа  1,  Станковска Курия  9,  Стара Планина (Кам. Първенс  12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18,  Шести Септември (9-Ти Iх)  74

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 13:15 Ч./ -  Врачеш:   Майстор Вуно Марков  34а

На 14.10.2019 Г. /12:30 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   Александър Батенберг  31, 17, 1, 21, 11, 35, 29, 26, 6, 15, 22, 2, 23, 18, 33, 35а, 5, 8, 7, 14, 19, 9, 27, 24, 16, 12, 20, 4, 13, 28, 10, 25,  Любен Каравелов  4, 10, 14, 8, 6, 12, 16, 2,  Патриарх Евтимий  44, 54, 45, 52, 56, 42, 46, 53, 47, 51, 50, 49,  Славейков  43, 22, 24, 35, 37, 29, 41, 26, 33 А, 33а, 31, 33

На 15.10.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 14:45 - 15:00 Ч./ -  Ботевград:   Витиня  Почивна Станция, 55,  До Сграда Ткзс  Краварник Зелена Бара,  Индустриална Зона Микроелектроника,  Литаковско Шосе  1,  Пик,    Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила

На 15.10.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 14:45 - 15:00 Ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски  10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, 1,  Баба Вида  8, 6, 4, 2, 5, 7, 1, 10,  Бела  Трафопост,  Бор  1, 2, 8, 4,  Будиовград  12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8,  Бузлуджа  1, 4, 6, 2, 3, 93, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 79, 78, 106, 72, 92, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 91, 141, 76, 65, 62, 119, 100, 82а, 101, 105, 68, 74, 127, 115, 96, 86, 53, 70, 80, 104, 75, 81, 90, 133, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 84, 87, 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 44, 43, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49,  Васил Левски  36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34,  Витиня  31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32,  Възраждане  3, 1, 2, 6а,  Гео Милев  2, 6, 13, 11, 10, 12, 8, 18, 4, 9,  Георги Бенковски  8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 4, 3, 2, 1,  Горски Пътник  12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16,  Гурко  17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, 78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68,  Дунав  14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17,  Еделвайс  2, 4, 7, 6, 10, 3, 1,  Захари Стоянов (Петър Янков  19, 40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 17, 12, 36, 37, 33, 15, 3, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 23, 18, 30, 1, 44, 48, 7, 18, 8, 26, 6, 9, 2, 4,  Ивайло  4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, 14,  Иван Вазов  14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5,  Иглика  2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4,  Извор  1, 9,  Калето  22, 35, 20, 18, 29, 33, 19, 27, 20а, 25а, 24, 31, 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1,  Кирил И Методий  7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10,  Кокиче  1, 5,  Кольо Видин  11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5,  Люляк  10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2,  Майстор Вуно Марков  36в, 21, 32, 8, 34, 18, 22, 12, 4, 23, 30, 24, 2, 19, 20а, 20, 36б, 26, 25, 15, 27, 10, 16, 5, 6, 1, 36, 36а, 34а,  Малчика  2, 3, 1, 4, 6,  Манастирска  27 А, 1, 3 Фургон, Вила, 2,  Мерощица,  Оборище  14, 1,  Околчица  6, 5, 7, 12, 5, 4,  Орлово Гнездо  4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2,  Освобождение (9-Ти Септемвр  1, 5, 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, 12,  Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов  23, 13, 24, 25, 22, 9, 21, 20, 27, 26, 2, 10, 5, 4, 12, 66, 19, 1, 28, 29, 7, 11, 16, 15, 14-16, 58, 46, 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38,  Победа  5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, 3,  Преслав  9,  Първенец  31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15,  Райна Княгиня (Вела Пеева)  1, 2, 3, 6, 2, 4,  Розова Долина  17, 8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19, 2, 6, 4, 1, 3,  Севаст Огнян (Партизанска)  6, 4, 35, 6, 3, 1,  Синчец  9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, 1,  Славейков (Васил Коларов)  2,  Софрони Врачански  1,  Стара Планина  48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, 12, 3, 7, 6, 10, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 11а, 2, 9, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8,  Съединение (Рада Докова)  3, 2, 1, 11, 17, 1,  Съединение (Радка Докова)  1, 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9,  Теменуга  17, Гараж, 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, 16, 12, 3, 38, 36, 40,  Трети Март (Иван Гълъбов)  134, 204, 2, 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, 71а, 48, 54, 57, 51, 47, 41, 61, 71, 50, 59, 63, 54д, 67, 60, 52, 69, 44а, 46, 43, 54а, 44б, 1, 56, 49, 53, 58, 54г, 55, 45, 65, 8, 18, 20,  Хан Аспарух  15, 16, 12, 17, 18, 10, 14, 13, 19, 19а, 3, 1, 4, 2, 5,  Христо Ботев  20, 13, 12, 10, 11, 6, 9, 23, 21а, 5, 18, 17, 28, 16, 19, 2, 1, 21, 7,  Цар Иван Шишман (М.Найденов  1, 6, 16, 10, 8, 7, 8 8, 22, 24, 5, 4, 20, 2, 14, 3, 13, 12, 26, 11, 23, 9, 18,  Цар Освободител( 17 Ятаци)  10, 17, 8, 2, 21, 6, 7, 4, 46, 23, 30, 51, 21, 26, 49, 17, 28, 38, 18, 56, 50, 31, 27, 135, 16, 42, 12, 40, 39, 20, 45, 24, 22, 36, 52, 29, 14, 43, 35, 44, 53, 48,  Цар Самуил (М. Найденова)  6, 2, 3, 5, 1,  Шипка  12, 5, 2а, 19, 34, 204, 17, 15, 2, 10, 8, 4, 6, 18а, 13, 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а,  Явор  12, 4, 3, 6, 10, 8, 5, 9, 1, 2,  Ягода  8, 2, 6, 3, 1, 12,  Ясен  4, 2,    Вила, Работилница, 12, 15, 24, 1

На 15.10.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 14:45 - 15:00 Ч./ -  Литаково:   3ти Март  1, 6, 4, 8,  Антон Младенов  12, 2, 10, 1, 3,  Архангела (Петко Буковански  3, 7, 2, 5,  Баба Тонка (Баба Кула)  5, 7, 6, 4, 2, 1,  Бачо Киро  6, 2,  Боговина  6, 2, 1, 22, 16, 14, 92, 10, 90, 81, 88, 67, 59, 71, 63, 57, 61, 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, 25, 35,  Бойчо Огнянов  2, 6,  Брезовица  5, 18, 6, 4, 7, 2,  Бузлуджа  5, 9, 2, 15,  Васил Левски  6, 4,  2, 1,  Велчова Завера (Илия Шопов)  18, 12, 1, 7, 16, 14, 10, 4,  Воденицата  2, 3, 1,  Вуто Койчев  12, 3, 8, 11, 5, 2, 9, 6, 10, 14,  Възраждане  6, 9, 2, 8, 95, 4, 10,  Възход  17, 12, 19, 1, 10, 11, 21, 7, 4, 9, 13, 3, 2,  Вълчи Град  5, 1, 8, 10, 34, 30,  Генерал Клод  10, 24, 28, 7, 11, 5, 22, 26, 13, 18, 19, 11а, 6, 14, 15, 4,  Генерал Похитонов  15, 17, 20, 2, 14, 16, 9, 7, 6, 4, 10,  Гено Люташки (Вацо Люташки)  2, 3,  Георги Бенковски (Г.Димитро  22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26,  Георги Раковски (Д.Терзийск  6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10,  Димитър Икономов  7, 4, 9, 2, 1,  Дядо Иван (Ванюша)  2, 4,  Една Българка (М.Найденова  4, 7, 1, 13, 11, 2, 5, 15, 82а,  Захари Стоянов  2а, 2,  Иван Вазов (Ангел Миновски)  9, 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13,  Илия Монев  В Стоп.Двор, 1, 19, 5, 4, 15, 2, 7, 21, 13, 20, 10,  Калето (Сашка)  3,  Кап.Тодор Тодоров  2,  Кирил И Методи  5, 7, 9, 6, 8, 2, 11, 3, 1,  Кирил Стаменов  1, 2,  Коцо Докуленски  2, 3,  Кочо Честименски (М.Найдено  11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, Къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88,  Любен Каравелов  42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51,  Люто Войвода  26, 19, 32, 1, 8, 24, 6, 14, 23, 35, 3, 21, 13, Къща, 30, 15, 5, 20, 31, 29, 7, 9, 4, 11, 25, 7, 78, 32, 42, 40, 38, 57, 41, 49, 78, 58, Къща, 94, 53, 55, 48, 72, 62, 68, 43, 76, 37, 54, 46, 47, 62а, 45, 51, 70, 64, 35, 56, 44, 47а,  Майор Томпсън  24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32,  Малина  2, 3,  Младен Пеьов  2, 1,  Мургаш  11, 9, 3, 5, 4, 2, 7, 13, 15,  Наум Янев  1, 3, 8, 6, 2,  Начо Иванов  7, 5, 3, 2, 3, 7, 8,  Незабравка (Партизанска)  4, 10, 1, 6,  Оборище  2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4,  Опълченска  6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3,  Павел Бързашки  17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, 18,  Парцел V-41,  Кв.9 Къща,  Петко Войвода (Дичо Петров)  6, 2,  Петко Иковски  5, 28, 12, 26, 5, 25,  Петко Мицовски  15, 11, 1, 2, 7, 33, 9, Къща, 16, 21, 35, 19, 20, 25, 12,  Писана  1, 4, 3, 98, 27, 19, 25, 36, 6, 15, 29, 34, 22а, 18, 8, 13, 14, 11, 9, 12, 30, 24, 20, 11 Къща,  Победа  1,  Поп Христо Дойчев  5, 2, 3, 4,  Пречеста  2, 4,  Просвета  1,  Светлина  5, 9, 2, 3,  Свобода  7, 5, 8, 8б, 5а, 7, 1,  Спас Соколов  5, 12, 10, 4, 3, 6,  Станковска Курия  9,  Стара Планина (Кам. Първенс  12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, 1, 1а, 6,  Столетов  22, 18, 5, 8, 4, 6,  Страцин (Кост. Буковански)  15, 9, 20, 13, 19, 16, 20а, 5, 26а Вила, 12, 14, 7, 3, 4, 24, 22, 8, 26, 2, 2а, 6,  Тодор Каблешков (Н.Маринов)  1, 3, 14, 4, 6, 2, 10,  Христо Ботев  24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33,  Шести Септември (9-Ти Iх)  15, 8, 25, 39, 18а Църква, 23, 6, 3, 24, 10, 29, 17, 4, 20, 16, 19, 12, 27, 5, 11, 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120, 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, 74, 42, 47, 49, 50, 59, 44, 48, 60, 45, 63, 47а, 46, 61, 68, 62, 54, 66, 55, 58, 43, 39, 45а, 30а, 26 А, 24, 28, 37, 31, 34, 33, 26, 36, 20, 22, 41, 39,  Шипка  3, 3,  Юри Гагарин  9, 21, 35, 23, 14, 1, 10, 19, 36, 22, 5, 25, 6, 7, 18, 20, 15, 17, 27, 32, 16, 2, 12, 4, 8, 13, 11,    30

На 15.10.2019 Г. /09:45 - 15:00 Ч./ -  Ботевград:   Витиня  Почивна Станция, 55,  Пик,    Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила

На 15.10.2019 Г. /09:45 - 15:00 Ч./ -  Врачеш:   Бела  Трафопост,  Севаст Огнян (Партизанска)  6

На 16.10.2019 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 14:45 - 15:30 Ч./ -  Правец:   Бор,    173

На 16.10.2019 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 14:45 - 15:30 Ч./ -  Разлив

На 16.10.2019 Г. /08:45 - 15:30 Ч./ -  Правец:   Бор

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Боженица:   319004,  Долапището,  Махала Барбушовци,  Махала Близнаковци,  Махала Брусен  10 Къща,  Махала Върха,  Махала Ганинци,  Махала Дончовци,  Махала Кръста  Къща,  Махала Мурта,  Махала Павловци,  Махала Пейчовци,  Махала Пелиница  Къща,  Махала Плоча,  Махала Томовци,  Махала Урвич  1, 9, 11, Къща, 29,  Махала Усойната,  Стопански Двор,  УПИ XI-71, Кв.7,  Х-38,  Кв.41,    Къща, 43, Фургон, Къща

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Липница,  Общ. Ботевград:   За Провеждане На 72-Часови Изпитания,  Махала Големо Усое,  Махала Горановци  Къща,  Махала Мановци,  Махала Ръждавец

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Новачене,  Общ. Ботевград

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Ботевград:   Ам Хемус

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Етрополе:   Георги Антонов  20

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Правец:   Бор  1,  Владин Рът,  Езерото  14, 20, 26, 34, 17, 23, 28, 31, 30, 21, 24, 22, 15, 16, 25, 19, 29, 18, 27, 32, 33, 35, 82, 1, 4, 3, 5, 7, 2, 6,  Езерото УПИ Іі Кв.117,  Извън Регулация,  До Гр.Правец,  Кв.Езерото,  Лесковец,  Махала Поповска  Къща,  Махала Пушкарско  Къща,  Махала Скърнава  8, Къща,  Месност Орниче,  Местност Христовото,  Нанин Дол,  Орниче,  Серпухов  29,  Скърнава,    Тп, 173

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Разлив:   000134,  13022 Махала Щапалска,  №061016 М.Каменяка,  Махала Багелейска,  Махала Боновска,  Махала Влъчковска  Къща,  Махала Груевска  Къща,  Махала До Ресторанта,  Махала Куевска  Тп, Къща,  Махала Маргинска  Мтп,  Махала Милинско,  Махала Сираковско,  Махала Стопански Двор,  Махала Чорбанско  Къща,  Фелиов Рът  Имот070034,    Тп, Къща, 56, М. Блатото, Тп, Къща

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника,  X-916,  Александър Стамболийски  34, 32, 23, 17, 13, 15, 38, 25, 21, 27, 30,  Беласица  30, 22, 9, 15, 41, 40, 20, 11, 19, 38, 35, 28, 36, 23, 17, 24, 18, 32, 33, 21, 31,  Бистрица  23,  Вардар  8, 1, 4, 2, 6,  Васил Левски  20, 19, 16, 22, 14, 12, 24,  Вилна Зона  Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, 180а, Вила, 386,  Д-Р Димитър  Василев  14,  Зелин  10, 12, 1, 5, 9, 4, 2, 1г, 18, 16, 7, 1в, 11, 3, 1а, 20, 8, 6,  Лозята  УПИ XxVII,  Кв.31,  Местност Пейовица,  Никола Иванов (Н.Драганов)  28,  Никола Ракитин  1, 7, 4, 5,  Панчовска (Панчо Геровски)  41, 47, 45, 39, 37, 44, 49, 43, 42, 46,  Ракитин  2, 1,  Стубелска  40, 29,  Хаджи Димитър  41, 42, 38, 40, 45, 43,  Хан Аспарух  5, 13, 25, 23, 21, 17, 11, 8, 2, 20, 7, 1, 16, 18, 27, 4, 6, 20, 12,  Цар Борис  12, 10, 8, 1, 4, 6, 2, 3,  Цар Иван Шишман  48, 51, 43, 45, 44, 38, 49, 55, 41, 53, 47,  Цар Освободител  79, 75,  Черниш  49,  Шипка  12, 13, 14, 10, 9,    Вилна Зона, Лагер, Павилион

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Правец:   Бор  1,  Извън Регулация,  До Гр.Правец

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Разлив:   Махала Маргинска  Мтп,  Махала Сираковско

Община Годеч  

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Годеч:   Водопад  1,  Гео Милев  8, 5, 4, 10, 1, 2, 3,  Детелина  12, 15, УПИ Іх-71, Кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18,  Зли Дол  16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 32, 29, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 3, 24, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14,  Иван Вазов  27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19,  Клокотиш  1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13,  Кокиче  3, 1, 2,  Космонавт  20,  Никола Й.Вапцаров  14,  Нишава  17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25,  Парижка Комуна  8, 2, 3, 12, 7, 5, 6,  Петрохан  14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7,  Поляница  6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4,  Рибарска  7, 2, 4, 5, 3,  Софийско Шосе  35,  Сохая  16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8,  Старо Село,  Трап,  Явор  3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Туден:   М. Марков Дол,  Мах. Панинци,    Вила

Община Горна Малина  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Стъргел:   УПИ I-390,  Кв.47,  УПИ VII-309,  Кв.52,  УПИ XI-286,  Кв.41,    Къща, Вила

Община Долна Баня  

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Долна Баня:   Александър Стамболийски  1, 5, 11, 3, 7, 9, 2,  Александър Стамболийски  Магазин, 24, 28, 20, 22, 8, 6, 23, 29, 27, 25, 18, 13, 12, 15, 30, 21, 4, 10, 32, 16, 26, 17, 31, 19, 14,  Белмекенска  24, 19, 14, 15, 23, 12, 16, 18, 26, 4, 10, 2, 20, 21, 9, 6, 3, 13, 5, 7, 17, 22, 1, 8,  Бистришка  4, 8, 16, 10, 14, 2,  Бистришка  36, 7, 46, 5, 3, 11, 40, 32, 28, 19, 44, 38, 9, 34, 48, 30, 15, 42,  Васил Левски  16, 24, 26, 10, 13, 18, 15, 11, 22, 12, 20, 7а, 14, 19, 9,  Васил Левски  2, 8, 6, 5, 1, 4, 3, 7,  Ведрина  8, 6,  Георги Кирков  3, 6, 2, 8, 22, 7, 12, 16, 20, 14, 5, 4, 1, 10, 18,  Георги С.Раковски  4, 14,  Деница  3, 2, 6, 7, 8, 5, 1, 4,  Деница  12, 11, 13, 18, 14, 10, 16,  Димитър Благоев  42,  Димитър Благоев  83, 70, 87, 48, 76, 91, 82, 52, 80, 62, 77, 55, 68, 105, 46, 75, 101, 63, 99, 66, 73, 71, 72, 53, 64, 74, 59, 78, 97, 95, 67, 84, 93, 65, 57, 69, 54, 89, 85, 56, 60, 79, 44, 103, 61, 40, 58, 51, 50, 81,  Дружба  3, Уо Тп Дружба, 5,  Дъб  5, 2, 7, 1, 3,  Елин Пелин  2,  Захари Стоянов  2, 8, 1, 4, 3, 5, 7, 6, 10,  Илинденско Въстание  1, 4, 7, 8, 12, 3, 11, 6, 5, 10, 2,  Кирил И Методий  3, 2, 7, 6, 14, 4, 13, 12, 1, 8, 11, 9,  Клен  1, 3, 5, 9,  Маришка  6, 10, 2 1, 12, 5, 2 3, 4, 11, 8, 3, 9, 7,  Новодомска  10 А, 14, 2, 11, 20, 18, 13, 2 А, 4, 16, 6, 17, 19, 12, 9, 10, 7, 8, 15, 21,  Обиколен Път  11,  Опълченска  8,  Павел Вежинов  10,  Павел Вежинов  11, 18, 6, 1, 4, 5, 8, 16, 7, 3, 15, 10, 9, 12, 14, 2,  Панайот Волов  4, 8, 5, 6, 2, 1, 14, 3, 9, 12,  Патриарх Евтимий  28, 3, 4, 20, 10, 8, 17, 14, 13, 24, 22, 2, 11, 6, 1, 18, 16, 12, 15,  Пенчо Славейков  6,  Петко Славейков  2, 3, 4, 1,  Петко Славейков  2,  Рилска Вода  19, 14, 5, 10, 17, 4, 3, 11, 2, 9, 12, 13, 7, 15, 8,  Спортна Слава  20, 18, Уо Тп Болница, 3, 10, 6, 14, 12, 24, 16, Болница, 8, 2, 22,  Тодор Каблешков  2,  Тодор Каблешков  21, 13, 6, 15, 17, 8, 19, 4,  Търговска  118, 41, 128, 93, 106, 75, 87, 71, 94, 95, 102, 104, 49, 116, 45, 55, 132, 69, 57, 114, 130, 100, 65, 122, 61, 39, 43, 51, 136, 53, 112, 120, 98, 1, 47, 63, 91, 110, 126, 59, 108, 124,  Търговска  77, 75,  Търговска  188,  Хан Аспарух  1, 11, 7, 13, №9, 2, 12, 5, 8, 9, 6, 10, 14, 3, 13а,  Хан Аспарух  14,  Христо Ботев  20, 16, 3, 17, 11, 22, 15, 14,  Христо Смирненски  Общ.Сграда,  Христо Смирненски  2, 29, 37, Уо Тп Детска Градина, 4, 22, 6, 33, 8, 35, 27, 10, 26 Вила, 5, 25, 12, 23, 16, 17, 20, 14, 31, 1, 18, 24, 21, 13, 9, 7,  Явор  3, 1, 10, 7, 6, 5, 8,  Ясен  2, 1,  Ясен  7, 13, 5, 14, 6, 3, 9

Община Драгоман  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Начево:   Вила

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Драгоман:   Васил Левски  18, 16,  Граничар  10,  Захари Стоянов  26, 5в,  Здравец  11,  Кирил И Методи  1, 6, 13, 4, 7, 5, 2, 8, 10, 15, 9, 3, 11,  Патриарх Евтимий  7, 2, 3, 1, 5, 9, 4,  Рила  8, 10, 12, 15, 18, 16,  Свети Стефан  23,  Черноризец Храбър  29, 26, 36, 8, 16, 10, 31, 3, 52, 27, 34, 2, 17, 48, 46, 32, 5, 30, 11, 9, 18, 40, 38, 25, 44, 33, 14, 12, 24, 20, 22, 19, 4, 6, 35, 28,    27, 19, 6, 30, 12, 23, 25, 28, 8, 10, 29, 21, 14

На 15.10.2019 Г. /11:00 - 15:00 Ч./ -  Василовци,  Общ. Драгоман:   УПИ VI-84 Кв.10,  УПИ VIIі-149,  Кв.20,    Вила

На 16.10.2019 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч./ -  Беренде,  Общ. Драгоман:   УПИ IV-2 Кв.1

На 16.10.2019 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Беренде Извор:   УПИ I-1 Кв.1,    Вила

На 16.10.2019 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Калотина:   Втора  6 Къща, 1,  Калотина  Военен, Къща,  Първа  78, 1 Бензиностанция,    Къща, Къща, Къща, Ул. Границата

На 16.10.2019 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Чепърлинци

На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч.; 08:15 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Липинци:   Вила, Къща

На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч.; 08:15 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Ново Бърдо:   Вила, Къща

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Беренде,  Общ. Драгоман:   УПИ IV-2 Кв.1,    Къща, Вила

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Букоровци:   УПИ V 130кв.13,  УПИ XIII-33 Кв.5,    Вила

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Върбница:   Къща, Вила

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Драгоил

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Драгоман:   Акация  1,  Владимир Поптомов  21, 7, 29, 31, 9, 11, 27, 5, 3, 23, 25, 1, 13, 19,  Врътковица,  Върбица  2, 4,  Генерал Гурко  14, 17, 21, 11, 13, 9, 7, 19, 18,  Георги Бенковски  4, 8, 5, 6, 2, 14, 7,  Димитър Полянов  8, 2, 3, 10, 9, 4, 5, 1, 14, 12,  Дрян  8, 4, 10, 6,  Дунав  1, 3, 6,  Евлоги Георгиев  6, 1, 5, 9, 4, 3,  Елин Пелин  22, 3, 18, 5, 12, 2, 1, 14, 9,  Иван Вазов  36, 32, 50, 6, 12, 30, 18, 1, 2, 20, 43, 2 Вила, 10, 34, 4, 3,  Калина  1,  Козлодуй  3,  Кондел  24, 6,  Липа  1, 4, 3, 6,  Люлин  2, 14, 16, 12,  Международно Шосе  14, 13, 16, 3, 7, 8, 4, 9, 2, 15, 11, 20, 6, 24, Билборд,  Миньор  Къща, 20,  Мусала  3, 1, 2, 5,  Осми Март  4,  Осогово  3, 1,  Патриарх Евтимий  9,  Поп Андрей  6, 3, 10, 4, 1, 8,  Поток  19, 17,  Свети Георги  1, 10, 8, 18,  Свети Иван Рилски  2, 19, 40, 33, 38 Къща, 34, 55 Вила, 80, 41,  Струма  2а,  УПИ IV-1038 Кв.78,  УПИ XxI-392  Кв.31,  УПИ Х-966 Кв.105,  Филип Тотю  7, 20,  Шейново  1,  Явор  13, 20, 11,    32, 10, 7, 18, 4, 22, 8, 35, 21, 27, 42, 13, 36, 17, 5, 29, 14, 46, 6, 3, 24, 12, 26, 20, 1, 9, 16, 11, 15, 23, 31, 28, 38, 25, 30, 44, 53, 58, 72, 78, 10, 62, 43, 82, 68, 54, 47, 4, 61, 70, 45, 49, 3, 52, 8, 42, 60, 74, 2, 14, 64, 66, 48, 65, 57, 50, 63, 56, 51, 41, 59

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Каленовци:   XI-83,  Кв.22,  УПИ XI-4  Кв.2,  УПИ-Хі-257, Кв.12

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Летница,  Общ. Драгоман:   Къща

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Мургаш:   УПИ XIII- 96  Кв.10,  УПИ Хіі-17, Кв2,    Къща, Къща

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Прекръсте

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Разбоище:   Мес Стойков Връх,    Къща, № .

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Туден:   015065,  IV-86  Кв.3,  XxVII-280  Кв.26,  Кв.Мрамор  УПИ VIIі-155 Кв.23,  М. Марков Дол,  М. При Дома  Пи 73417.13.341,  Мах. Панинци,  Мрамор Кв.22 УПИ XVі- 150,  Пи 73417.7.217,  Труден,  УПИ I   Кв.6,    Вила, Къща, Вила, Вила

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  Владиславци:   УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33,    Къща, УПИ Хі-239, Кв.23

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Бучин Проход:   Местн.Раниславци,  Път II - 81,  УПИ III-10,  УПИ III-105 Кв.8,  УПИ ХIII,  Кв. 11,    Вила, М.Балач, 1, Вилна Зона, Къща, УПИ 1076 П-Л V, Кв.23, Вила

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Василовци,  Общ. Драгоман:   УПИ VI-84 Кв.10,  УПИ VIIі-149,  Кв.20,    Вила, Вила, Къща

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Годеч:   003670,  I-994,  Кв.134 I-995,  Кв.72,  VI-1405,  Кв.130,  Академик Игнат Емануилов  1, 1,  Акация  1, 5, 2, 1 Местност Мало Поле,  Александър Милев  24, 34, 30, 13, 28, 26, 18, 36, 20, 32, 19, 38, 40, 9, 22, 17, 15, 51, 23, 2, 10, 7, 14, 8, 11, 6, 12, 16, 9, 5, 1, 4,  Александър Стамболийски  3, 48, 37, 64, 11, 28, 25, 29, 30, 9, 17, 44, 39, 70, 49, 1, 9 Магнит, 7, 1, 33, 40, 50, 6, 27, 47, 36, 52, 32, 54, 53, 5, 38, 31, 35, Магнит, 66, 100, 80, 82, 86, 114, 110, 65, 76, 108, 71, 90, 128, 63, 98, 130, 69, 88, 132, 104, 78, 72, 61, 84, 67, 120, 92, 96, 1,  Ахтопол  6,  Бригадир  3, 4, 5, 1, 6,  Васил Друмев  7, 18, 35, 1, 5, 37, 2,  Васил Левски  6, 3, 2, 5, 1, 7, 9, 4, 10, 16, 14, 11, 15, 12, 13, 18,  Видлич  1, 6,  Водопад  1,  Гео Милев  8, 5, 4, 10, 1, 2, 3,  Георги С.Раковски  9, 7, До 1, 4,  Грамада  3,  Детелина  12, 15, УПИ Іх-71, Кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18,  Додовица  Вила, 42, 55, 37 Вила, 6, 7, 2, 9, 5, 3, 4, 8, 10, 1, 26, 13, 24, 23, 16, Къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, 28, Вила, 27, 15, 11, 18,  Дружба  6, 2, 4, 3, 1, 8, 5, 7, 14, 12, 10,  Дунав  9 Вила,  Елин Пелин  12, 25, 8, 7, 23, 17, 14, 10, 4, 6, 19, 27, 1, 5, 22, 18, 3, 24, 25а, 21, 20, 2, 9, 29, 15, 16, 11, 13,  Елха,  Заводска  1, 3,  Здравец  4, 6, 1, 3,  Зли Дол  67а, 53, 71, 45, 73, 67, 49, 55, 79, 59, 57, 65, 75, 44, 81, 56, 69, 39, 43, 41, 60, 61, 77, 58, 47, 16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 32, 29, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 3, 24, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14,  Иван Вазов  25, 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, 21,  Искър  1 Кв.Старо Село,  Йордан Йовков  23, 2, 7, 13, 4, 10, 3, 23 Къща, 8, 11, 9, 17, 1, 19, 5, 14, 21, 15, 6,  Клокотиш  1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13,  Кокиче  3, 1, 2,  Ком,  Космонавт  20,  М.Свинарника,  Мали Ком  31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24,  Мах.Джуричова  3 Къща, Вила, Къща, 75 Вила, Вила №15,  Махала Трап,  Мерудая  19, 18, 26, 29, 1, 11, 9, 3, 7, 5, 8,  Местн.Цоланова,  Местност Ваге  Параклис,  Найденова  Махала Найденова,  Найденова Махала,  Найденовци,  Незабравка  12, 5, 8, 7, 4, 3, 6, 9, 2,  Никола Й.Вапцаров  7, 14,  Никола Петков  32, 28, 26, 34, 21, 27, 25, 38, 30, 19, 24, 36, 23, 15, 5, 3, 9, 12, 11, 17, 8, 7, 4, 6, 13, 22, 14, 18, 10, 19,  Нишава  9, 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25,  Осми Март  14, 6, 1, 4, 2, 9, 3, 23, 7, 13, 12, 5,  Отец Паисий  18, 15а Къща,  Паисии  2, 7, 17, 8, 3, 14, 16, 5, 1, 11, 6, 9, 12, 10, 18, 4,  Панджина И Пешичова  5,  Парижка Комуна  9, 11, 14, 7, 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6,  Петрова Бара  10,  Петрохан  14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7,  Пи 004087  Найденова Махала,  Поляница  6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4,  Проф.Александър Милев  54,  Първи Май  15 УПИ ХVі-1375 Кв.112, 1, 6, 4, 8, 2,  Раковски  13,  Република  12, 51, 44, 36, 40, 47, 45, 41, 38, 50, 46, 16, 32, 2, 18, 30, 5, 25, 19, 35, 17, 22, 20, 37, 29, 23а, 21, 10, 3, 7, 9, 8, 28, 12, 23, 11, 27,  Рибарска  1, 5, 7, 2, 4, 5, 3,  Русе  23, 32, 9, 27 Кв.Цикура, 35,  Свобода  1, 1, 1,  Софийско Шосе  37, Парцел 1919 Кв.110, 50, 35, 13, 1, 3, 20, 6, 10, 5, 8, 13, 19, 25, 21, 26, 37, 23, 18, Склад, 30, 28, 32, 24,  Сохая  16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8,  Старо Село,  Стефан Караджа  3, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 5, 12,  Тинтява  2, 22, 5, 1, 9, 2, 13, 4, 7, 11, 10, 3, 6,  Тодор Каблешков  19, 14, 2, 10, 7, 19, 8, 3, 1, 5, 12,  Трап  Бунгало, 60,  Ул.3-Та №35а,  Ул.Петрушин Христов,  УПИ 006939,  УПИ VII-1927, Кв72,  УПИ Іі-837,  УПИ-І,  Кв.138,  Хаджи Димитър  2, 10, 3, 25, 8, 6, 5, 1,  Хан Аспарух  23, 6, 1а,  Хан Крум  4, 5,  Христо Ботев  2, 6, 4, 10, 11, 7, 3, 13, 14, 9, 1, 5, 8,  Христо Смирненски  13, 19, 15, 17, 36, 24, 28, 22, 26, 32, 30, 34, 9, 11,  Цар Иван Шишман,  Цикура  Вила, Къща,  Цоланова  9, 13,  Явор  3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12,  Ямбол  9,    УПИ VII-1523, 1663, Кв.114, УПИ 12-1314, УПИ Vі-1523, Кв.114, Къща, 9, 3, 2, 5, 1, 8, 18, 6, 7, 4, Мах.Трап

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Големо Малово:   УПИ І-340, Кв.32а,  УПИ ХI-92, Кв.15,    Къща, УПИ VIIі-233, Кв.16, Вила

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Лопушня:   008010,  УПИ IV-142,  Кв.16,  УПИ XIII-5, Кв.5,    Къща, Вила

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Мало Малово:   УПИ IV-15,    Вила

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Раяновци,  Общ. Драгоман

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Цръклевци:   Къща, Вила

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Шума:   Извън Регулация,  П-Л XIx-53,  Кв.3,  Ракето,  УПИ XVII-41, Кв.11,  УПИ ХV-23,  УПИ-VII-78,    Вила, Къща, Вила, УПИ VVII-71в.1

Община Елин Пелин  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Богданлия:   Ix-24005,  Местн.Богдалия Кв.17,  УПИ IV-197,  УПИ VIII-157,  Кв.13,    Вила

На 15.10.2019 Г. /08:45 - 10:15 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ -  Нови Хан:   001120,  VI - 640,  Борова Гора  21, 31, 39, 28, 32, 26, 33, 30, 35, 29, 37,  Бреза  2, 1, 10, 3, 5, 11, 4, 7, 9, 4,  Върба  11, 9,  Геренска  22, 24, 22, 8, 18, 14, 20, 4, 12, 2,  Гранит  19, 14а, 16, 9, 20, 5, 10, 7, 15, 12, 14, 8, 11, 17,  Детелина  14, 20, 26, 18, 22, 12, 13 Къща, 24, 16, 10,  Еледжик  6, 8, 1, 5, 3, 4, 10,  Елин Пелин  10, 17, 18, 11, 15, 7, 9, 14, 16, 26, 24, 23, 25, 33, 28,  Здравец  20, 30, 24, 23, 13, 11, 25, 14, 15, 8, 19, 7, 27, 21, 10, 18, 16, 17,  Иглика  8, 10, 6, 9, 3, 1, 11, 7, 4, 12, 2, 5,  Калоян  22, 41, 43, 40, 53, 39, 51, 18, 32, 47, 45, 29, 16, 38, 20, 49, 30, 34, 14, 25, 55, 24, 31, 28, 27, 37, 33, 35, 36, 20,  Лозенска Планина  7, 2, 18, 16, 22, 12, 15, 10, 20, 13, 14, 1, 9,  Люлин  5, 7, 6, 4, 3,  Марица  1, 15, 9, 13, 14, 4, 33, 33 Б, 16, 10, 6, 33 А, 2, 8, 29,  Милковица  УПИ  V-609,  Кв.63,  Мургаш  4, 3, 1, 4, 2, 6, 4-А,  Николина Здравкова  9, 2, 7, 1, 5, 8, 6,  Оборище  14, 15, 17, 16, 20, 12, 19, 21, 13, 10, УПИ 1, Кв.72, 11, 4, 11а, 3, 5, 9, 8, 2, 7, 6,  Отец Паисий  1,  Пи 001118,  Пловдивско Шосе  71, 22, 19, 10, 26, 21, 11, 9, 27, 25, 13, 24, 20, 32, 16, 31, 12, 33, 18, 35, 37, 29, 23, 14, 39,  Рибарица  5, 3, 1, 2,  Рила  6, 10, 9, 4, 12, 1, 5, 3, 8, 5а, 7,  Самуил  18,  Средна Гора  15, 1, 14, 6, 10, 8, 3, 4, 9, 16, 5, 13, 7,  Стопански Двор,  Студеница  2, 6, 10, 4,  Съединение  14, 9, 11, 4, 12, 2а, 10, 2, 8, 13, 15, 6, 7, 5, 3,  Трета  3, 2,  Търнава  1, 8, 3, 10, 21, 7, 15, 14, 5, 6, 23, 19, 11, 2, 9, 12, 13, 4,  УПИ Vі -647 Кв.29,  Червен Бряг  7, 1, 6, 9, 2, 10, 3, 8, 5, 4,  Шипка  2, 6, 1, 4,  Юрий Гагарин  30, 1, 10, 4, 3, 6, 8, 14, 2, 12,    УПИ VI Общ. Кв77, Ул.Липите 5

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:00 Ч./ -  Елин Пелин,  Гара Елин Пелин:   196014,  II-242, Кв. 6а,  III-242 Кв 6а,  VI-293, Кв.22а,  VII-276,  Кв.73,  XxIV -Общ Кв. 5,  Битов Комбинат,  Граничар  20, 26, 37, 8, 15, 18, 27, 29, 33, 5, 39, 14, 11, 12, 23, 31, 3, 19, 35, 25, 22, 16, 1, 6, 24, 9, 21, 17, 2, 7, 10,  Искър  6, 4, 12, 1, 8, 5,  Керамик  3, 6, 11в,  Левски  5 3, 3, 2 4,  Марица  № 18,  Местн.Гара Елин Пелин,  Път 105,  Райко Даскалов  14, 12, 4, 6, 2, 16, 10,  Райна Княгиня  14, 13, 7 13, 1, 3 8, 6, 6 Локомотив, УПИ XIII-290, Кв.5, 3 8, 5, 1 7,  Рила  48а, № 62а, 42, 52, 50, 48, 54, 13, 70, 60, 64, 74, 36, 11, 44, 58, 58а, 40а, Къща, 72, 56, 40, 34, 7, 4, 14, 5, 38, 32, 18, 36, 30, 3, 10, 26, 2, 9, 8, 22, 12, 28, 20, 38а, 1, 24, 16,  Св Св Константин И Елена  19,  Спартак  7, 8, 10, 14, 20, 6, 18, 16, 2, 4, 12, №14,  Средна Гора  31, 13, 17, 27, 21, 6 10, 29, 15, 1, 6а, 5, 7, 11, Витоша, 3, 9, 19, 2 Чавдар, 2,  Стара Планина  1 1, 1,  Трепетлика  2,  УПИ VIII-238, Кв.5,  УПИ Хіі-278, Кв. 4,  Ххі-Общ, Кв.5,  Ххііі Кв. 5,  Цар Симеон  19, 9, 11, 5, 7, 3, 13, 21, 31, 35а, 35, 29, 37, 23,  Шипка  9, 3, 6, 5, 7, 1, 2, 8, 4,    УПИ VIII-238

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:00 Ч./ -  Елин Пелин,  Общ. Елин Пелин:   Акация  1,  Алеко Константинов,  Верила  7,  Витоша  3,  Граничар  13,  Елин Пелин,  Искър  11, № 17,  Керамик  3,  Левски  5 3,  Мак  1,  Райко Даскалов  8,  Райна Княгиня  До Бл.8, 13, 6, 9,  Рила  УПИ V-238, Кв.5, 68,  Спартак  3, 1,  Средна Гора  23, Витоша, 10, 2а 1,  Стара Планина  1, 4 1, 2 1, 8,  Цар Симеон  15, 33,  Шипка  10,    1, 1, 4 1, 1, УПИ Хі-252, Кв.6а

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 15:00 Ч./ -  Елин Пелин,  Гара Елин Пелин:   VI-293, Кв.22а,  Керамик  3,  Път 105,  Райна Княгиня  14, 13, 7 13, 1, 3 8,  Стара Планина  1 1, 1,  Трепетлика  2,  Цар Симеон  19, 9, 11, 5, 7, 3, 13, 21

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 15:00 Ч./ -  Елин Пелин,  Общ. Елин Пелин:   Витоша  3,  Керамик  3,  Райна Княгиня  До Бл.8, 13,  Стара Планина  1, 4 1, 2 1,  Цар Симеон  15,    1, 1, 4 1

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Ботевград:   Витиня

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Григорево:   УПИ III -283 Кв.20

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Елешница,  Общ. Елин Пелин:   046008  Манастира,  21,  615,  654,  662,  I-914,  33 А,  Iх-191,  Кв.34,  V-162,  Кв.33,  X-5 Кв.3,  Землището На С.Елешница,  Имот №919,  Извън Регулация,  Местност Равно Расте  Имот Пл.№12,  Мтп Зора,  П-Л IV-263,  Кв.19,  Парцел Хіі-385,  Кв.39,  Пи 101 В I-Ва Част,  Пи 364,  Пи №913,  УПИ I-861 Кв.34а,  УПИ XVII - 205,  Кв.35,  УПИ Х-43,  Кв.6,  УПИ Хіі-121,  Кв.15,    УПИ ХVII-408, Кв26, УПИ ІV-273, УПИ-860, Кв.402, Вила, Вила, УПИ ХхI-208 Кв.35

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Елин Пелин,  Общ. Елин Пелин

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Желява:   24-Ти Май/Георги Димитров/  19, 55 Вила, 34, 30, 1 Тп-Желява 2 Стълб 26, 48, 1, 27,  29204.7604.17,  Xx-300, Кв.32  Временно Строителство,  Александър Стамболийски  1, 15,  Бене Цендин/Мургаш/  63, №19, 69, 1, 53, 6, 14, 8, 7а, 4,  Благой Тодоров/9 Септември/  1 Къща,  Васил Левски  2, 19, 8, 16а, 25, 16,  Ген.Николай Желявски/1 Май/  30, 6, 10,  Герена/Иван Шонев/  14,  Кирил И Методий  4, 11, 12, 23, 8,  Местност Добри Дол  2 Вила,  Местност Лозята,  Никола Петков/Карло Шабанск  4, 12а, 22, 28, 26,  Пи -098018,  Пи № 72,  Стара Планина  11, 6,  Стефан Караджа  4,  Стоян Мечката  4 Къща, 2, 6,  Стоян Мисирски  14,  Тодораки Пешев/Христо Ботев  1,  Тоне Крайчев  13, 1,    В.З.Лозята

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Потоп:   048064,   М.&Quot;Прекръсте&Quot;

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Чурек:   II-266, Кв 4,  Местност Жерково  Къща,  П-Л XVI-256,  Кв.30,  П-Л ХI-275,  Кв.4,    Къща, Къща, Къща

На 16.10.2019 Г. /09:45 - 15:15 Ч./ -  Чурек

/Следва/

Ключови думи към статията: