Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - София град, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 14-18.10.2019 г. - 2 част

Енергетика / България
3E news
134
article picture alt description

/Продължение от 1 част/

Община Младост  

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Малинова Долина   Гаритидж Парк

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 281 Вх 4

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Малинова Долина   Геритидж Парк

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 280 Вх А

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   111-Та/Младост/  1 9,  Кв. Полигона  12, 4,  Местност Полигона  4, 11, 2, 9,  Младост 1  11, 4,  Проф.Петър Мутафчиев/Ген.Ив  4,  Цариградско Шосе/Тракия/  113а,  Цариградско Шосе/Тракия/  113 А

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Угърчин:   Кичира

На 15.10.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Бул.Цариградско Шосе/Ул.Моллов,  Зелени Площи Парк &Quot;Въртопо&Quot;,  Младост  30а,  Младост 1  30а, До 30а, 30,  Цариградско Шосе/Тракия/  Пред 12

На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 280 Вх Б

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Местност Полигона  7, 10,  Местност Полигона  8,  Младост 1  Зад С.Прес,  Младост 1  8,  Цариградско Шосе/Тракия/  113

На 16.10.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1  10, 10 Т\Ст, 1 До Бл.5 Вх.В, 6, 5

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./ -  София:   Александър Малинов  № 51 Вх 2

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   1-Ва  С\У Бл.1,  Кв. Полигона  До 1,  Местност Полигона  5, 4, 31, 3, 6, 5, 1, 9, 2,  Младост 1  6

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 4  449, 447, 456, 457, 448

Община Надежда  

На 15.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Надежда  120,  Надежда 1  115, 119, 3 120, До Блок 118, 114, 120, 120,  Сава Филаретов/Й.Лютибродск  1

Община Нови Искър  

На 17.10.2019 Г. /13:00 - 16:15 Ч./ -  Мировяне:   Алеко Константинов/Васил На  17, 25, 15, 23, 27а, 33а, 6, 19, 31, 27, 29, 14, 12, 35, 4, 1, 2, 21, 7, 5, 10, 13, 9, 3, 8,  Васил Левски /Асен Белев/  3а,  Каптажа  17а, 1, 3, 5, 13, 7, 2, 4а, 7а, 12, 9,  Месембрия  2, 6, 8, 10, 4, 7, 9, 5, 1, 12,  Минзухар  2, 6, 5, 1, 3, 4, 8, 3a, 3а,  Момина Сълза/Партизан/  1, 3, 5, 2, 7, 6, 4,  Петко Каравелов/Пионер/  12, 3, 8, 14, 6, 10а, 16, 5, 7, 10, 18, 4

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  Мировяне:   Козлодуйски Бряг  6, 5, 17, 2, 19, 11, 1, 10, 13, 9, 15, 8, 3,  Орлин  29, 25, 28, 11, 10а, 21, 23, 17, 33, 7, 1, 16, 22, 18, 10, 3, 14, 9, 20, 13, 32, 15, 12, 31, 19, 5, 27,  Ястреб  12, 13, 3, 2, 14, 12, 11, 10, 4, 16, 7, 8, 7а, 5

Община Оборище  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   11-Ти Август  28,  5-008/Искър/  66, 62,  Васил Левски  109, 32, 107, 105,  Дунав  22,  Искър  54-56, 54-56 Офис 3, 66, 54-56 Гараж 2, 54-56 Магазин 2, 54-56 Ресторант, 54-56 Гараж5, 54 Офис, 54-56 Гараж 3-4, 54-56 Офис 6, 54-56 Оф.5, 58, 54-56 Гараж 6, 54-56 Офис2, 60, 54-56 Гараж 5, 54-56 Офис 7, 54-56 Магазин 1, 64,  Росица  14, 6, 13, 15, 10, 8, 12, 17, 19, 21, 4, 11,  Чумерна/Коста Янков/  3 Офис Т3, 3 Гараж 4, 3 Гараж 1, 3 Ателие 2, 3 Гараж 3, 11, 9, 3 Ателие 1, 3 Гараж 2, 4 Медиц.Център, 3 Офис Т2, 3, 7

Община Овча Купел  

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.  152

Община Панчарево  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Железница,  Общ. Столична:   В.З Ярема  Имот 248 Кв. 27,  В.З Ярема УПИ III-289 Кв. 30,  В.З. Ярема Ул.9-Та  3,  УПИ ХVI-226,  Кв.25,  Ярема/20та/  26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХхVі-241,  Кв.27, 14-216, Вила, УПИ16-24, 37

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   38-Ма В.З.Беликата,  55419.6708.3174  М.Беликата,  XVI-358  М.Беликата,  Акация/В.З.Беликата/  10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево Ул.Ака,  Беликата  Кв.35 УПИ V-468, Кв. 11 Парцел 11 Имот 153, Пи  501, УПИ VI-4 Кв.19, Кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 Кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 Кв.26,  Божур/В.З.Беликата/  8,  Вилна Зона Беликата  Ул. Беликата До Новия Вец, УПИ Vі -306 Кв.21, УПИ Ііі-538, Кв.37, УПИ XIII-166 Кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 Кв. 34, УПИ ХVII-332, УПИ Х-478,  Кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 Кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428  Кв. 32, Парцел 9 Кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ VIIі - 566 Кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 Кв.14- Ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 Кв.24, УПИ VIIі-378 Кв.26, УПИ V-415  Кв 30, УПИ 11-424 Кв.30, УПИ Іх - 378 Кв. 76, УПИ ХVII-401 Кв.27, Кв.21 Парцел 26-325, УПИ  ХVIIі  - 407 Кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 Кв.33, УПИ V-432 Кв.34, УПИ Ііі -339 Кв.20, УПИ VIIі  -183 Кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.Іі-168кв. 13 Кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ VII - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 Кв.34, УПИ  VIIі  -183 Кв.12, УПИ IV-157 Кв.14, УПИ Ііі-643, Кв.32, УПИ Хіі,  Кв.27, УПИ Хіх -205 Кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 Кв.33, УПИ Іі-470 Кв.34, УПИ XIII Кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 Кв. 27, УПИ V-337,  Кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV Кв.34, Вила,  Липа/В.З.Беликата/  5, 1,  Люляк/30-Та/  3,  Мак/В.З.Беликата/,  Морава/В.З.Беликата/  8,  Нарцис/В.З.Беликата/  26,  Полски Хвощ  3,  Топола/В.З.Беликата/  15,    № .

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   І - 817,  Кв.24а,  Акация  13,  Беликата,  София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 Кв.13

Община Сердика  

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Враня  67

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  209б Вх-А

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Фондови 209б-Б

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Подполковник Калитин  211, 210, 211а, С/У Бл 211, 32,  Фондови Жилища  209б-Вх-В

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Бл. 4

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  209б Вх-Г

На 19.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул. Пробуда   12

На 19.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул. Пробуда 12  Ул. Пробуда 12

Община Слатина  

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч.; 08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул.Донка Ушлинова  2

Община Средец  

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Аксаков  7

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Ангел Кънчев  14

Община Студентски Град  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  10б,  4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  20а, 18, 23,  5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  5, 3, 9, 1,  6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  2, 3, 11, 8, 12, 20, 10, 5,  7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентс  7,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  2, 4,  Климент Охридски  108, 104, 108а, 67, 110, 112, 102,  Константин Муравиев  3а,  М.Малинова Долина-Изток,  Малинова Долина  5, 14,  Росянка/710-Та/  9,  Станимир Станимиров  10, 14, 6

Община Триадица  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Балша/Д-Р Минчо Нейчев/   5, 6, 7,  Бурел/Цона Петкова/  43-45, 47, 66, 68, 72-76, 72а, 62а,  България   5, 9, 11,  Витоша  53, 95,  Д-Р Стефан Сарафов  10, 24,  Майор Първан Тошев   8, 16

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша  71, 93, 166-168,  Деде Агач   60а, 50,  Димитър Манов   10,  Косово Поле   11,  Мила Родина   9, 11, 14,  Стрелбище   41, 91, 92,  Янко Забунов / Требич  34, 50

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша   18, 24, 28, 32, 36, 38,  Ивайло   9,  Иван Денкоглу  1, 2, 3, 11, 22, 17, 24, 26,  Княз Борис I   65, 73, 77, 89, 91, 92, 94, 98а, 100, 102,  Лавеле   21, 23, 32,  Цар Асен   3, 17, 19, 20, 29, 38, 43

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч./ -  София:   Богатица/Йордан Стоянов/  16, 20,  Кожух Планина   Ул. Кожух Планина 7  + Магазини;

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Алабин И.Вл.  8, 2, 14, 10, 22, 38, 42, 46, 23, 16-20,  Петър Парчевич   7, 13, 21, 29, 31,  Солунска/Васил Коларов/  57, 65, 60, 58, 63, 56, 61, 54, 59,  Три Уши/Адалберт Антонов/  5, 11,  Уилям Гладстон   7, 9, 11, 13,  Христо Ботев  16, 16а, 24, 26, 34, 36, 38,  Цар Самуил   1

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша   46, 48, 50, 60, 64, 66, 68, 78, 76,  Гургулят/Т.Киркова В.Благо/   21-23, 22б, 25, 27,  Княз Борис I  57, 66, 64,  Неофит Рилски  12, 21, 34, 32, 37, 31, 28,  Хан Аспарух  3, 7, 13, 29, 31, 16

Ключови думи към статията: