Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - София град, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 14-18.10.2019 г. - 1 част

Енергетика / България
3E news
133
article picture alt description

София-Град

Община Банкя  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Момина Сълза  51, 18, 50, 71, 58, 42, 61а, 40, 52, 58а, 55, 59, 54, 60, 30, 46, 71а, 44, 62, 67, 45, 38, С/У Трафопоста, 52а, 43, 65а, 63, 49, 61, 22, 48, 56,  Спътник  3, 12, 5, 14, 3 Жк Изгрев УПИ 15-239 Кв.24, 4, 6, 5а, 11, 10, 9, 2, 7а, 10а, 8, 1,    Къща

На 14.10.2019 Г. /08:45 - 12:30 Ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Цк На Бкп 2-Ри  Цк На Бкп 2-Ри,  Шейново  8б Дом 2

На 14.10.2019 Г. /08:45 - 12:30 Ч./ -  София:   Шейново  8б

Община Витоша  

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/ ,  201/В.З.Малинова Долина/ ,  202/В.З.Малинова Долина/ ,  205/В.З.Малинова Долина/ ,  Арх. Георги Фингов ,  Арх. Станчо Белковски/205-Та/ ,  Ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра ,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Виров Дол  10, 12, 10, 8,  Витошки Гранит  5, 3, 16, 36, 43, 12, 25, 29, 34, 37, 8, 14, 23, 22, 15, 4, 45, 40, 24а, 18, 31, 33, 28, 39, 20, 7, 10, 2, 19, 18а, 11, 17, 41, 27, 13, 30, 9, 35, 6, 26,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Жълта Вода  1, 4, 8, 2, 10, 12, 5,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  37, 40, 39, 41, 38,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  11, 17а, 27, 20, 6, 7, 8, 15а, 12, 10, 1, 32, 26, 17, 19, 21, 14, 24, 4, 15, 3,  Момина Сълза  18,  Морените  1, 7, 3, 5,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27, 23, 25, 11, 21, 14, 12,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Самоковище ,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  УПИ XVII-Сонс,  Кв. 69 ,  Юрушки Мостове  22, 26, 21, 1, 10, 14, 17, 23, 16, 18, 25, 4, 20, 24, 28, 7, 5, 6, 9, 15, 12, 2,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра ,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Реката  2, 4,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  311/Драгалевци/ ,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/ ,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Момина Сълза / Кв.Суходол  20,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 111, 82, 99а, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Мало Бучино:   Димотика  1,  УПИ II-3857.8  Кв.14а

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  II-3477,  Кв.916,  Буков Дол  5, 6, 4, 3, 1,  Войнишко Въстание  112,  Здравец  13,  Кайлъка  11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13,  Лесковец  9,  Марин Чукар  40, 15,  Ново Село  2, 4, 3, 6, Владая, 1,  Пирин/Дупките/  15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5,  Суха Лешница  Вила,  Хеброс  28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  Тп Кайлъка М. Владая,  Войнишко Въстание  122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131,  Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   29-Та,  София Парк

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  201/В.З.Малинова Долина/,  202/В.З.Малинова Долина/,  203-Та,  204-Та,  204/В.З.Малинова Долина/,  205/В.З.Малинова Долина/,  32-Ра /Ж.К.Бункера/,  34-Та /Ж.К.Бункера/,  35-Та /Ж.К.Бункера/,  38-Ма /Ж.К.Бункера/,  41-Ва /Ж.К.Бункера/,  Ix-455, 464, 473, 475, Кв.5,  V-260, 2010,  Kв.13,  VII-670, Кв.4, М.Малинова Долина,  Архитект Васильов И Цолов,  Башлийски Езера,  Бистришко Шосе,  Малинова Долина,  Мургана,  Плитвишки Езера /В.З.Бункера/  18,  Проф. Теодор Горанов,  УПИ І-590, 1492, Кв.17,  УПИ І-896 Кв.15,  УПИ ХV-626 Кв.3,    М.Бункера 20

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   13-Та /Ж.К.Бункера/,  33-Та /Ж.К.Бункера/,  София Парк

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   187-Ма Кв.Мал.Долина/Младос,  202/В.З.Малинова Долина/,  204-Та,  204/В.З.Малинова Долина/,  205/В.З.Малинова Долина/,  206/В.З.Малинова Долина/,  28-Ма /Ж.К.Бункера/,  29-Та,  31-Ва /Ж.К.Бункера/,  32-Ра /Ж.К.Бункера/,  35-Та /Ж.К.Бункера/,  37-Ма /Ж.К.Бункера/,  38-Ма,  38-Ма /Ж.К.Бункера/,  41-Ва /Ж.К.Бункера/,  IV-1949,  Кв.9,  VIII-581,  Кв.10 Малинова Долина,  XV-85,  438,  84,  1824,  Кв.18,  Арапица,  Арх. Иван Данчов,  Арх. Станчо Белковски,  Башлийски Езера,  Бистришко Шосе,  Малинова Долина,  Мургана

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./ -  София:   14-Та /Кв.Симеоново/  14, 7, 6, 11, 15, 5, 4, 2, 16, 9, 8, 10,  16-Та /Кв.Симеоново/  8,  18-Та /Кв.Симеоново/  9, 10, 2, 5, 1, 7, 3, 4, 6, 8,  19-Та /Кв.Симеоново/  1, 6, 11, 3, 9, 8, 5, 4,  19-Та/275/  2,  22-Ра/Обеля/  7,  22/Кв.Симеоново/  15, 19, 21, 9, 23, 13а, 13, 17а, 3, 1, 17,  9-Та  37 Ъгъл Жасмин 15а,  XxIx-445,  Кв.23,  В.З. Симеоново - Драгалевци,  В.З.Симеоново Север  УПИ III Кв.52,  Горска Ела  7 Стр.Табло,  Жасмин  17, 1, 11, 3,  Симеоновско Шосе  240, 262,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  127, 129, 141, 122а, 131, 125, 139, 114, 126а, 136, 240, 132, 108а, 126, Вила, 110, 122, 116, 252, 159, 134,  УПИ ХхV-436, Кв.23

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Боев Рид  6,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  73,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Катеричка  2, 1, 3, 5,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  14, 11,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Маргаритка  15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  18,  Пернишко Шосе  27, 25,  Плиска  23, 34, 9, 11, 35, 31, 21, 36, 13, 40, 32, 19, 27, 38, 33, 17, 29, 25,  Плиска  7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Приплат  45, 48, 40, 39, 41, 44, 37, 42, № 15,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Сребрист Бор  8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Шаварница  4, 2 А, 1, 2, 6,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  71, 77, 42, 61, 75,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Маргаритка  7,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Офелиите /Владая/  3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,  Цар Борис III/Девети Септ.  201, 201а

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Миле Попйорданов/Бр.Огън/  4 4, 4

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Мур  20 А, Б, В,   21,  23

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 16:45 Ч./ -  София:   22/Кв.Симеоново/  19,  62-Ра /Кв.Симеоново/  9, 4, 5, 13, 19, 2, 10, 3, 7, 12, 23, 18, 5а, 12а, 1, 6, 17, 8, 11, 15, 21,  63-Та /Кв.Симеоново/  3, 2, 6, 1, 7, 4, 5,  64-Та /Кв.Симеоново/  5, 4, 7а, 7, 6, 2а, 3, 2,  65-Та /Кв.Симеоново/  12, 4, 8, 6, 2, 16, 5, 1, 5а, 11, 3, 9, 7,  67-Ма  5,  68-Ма /Кв.Симеоново/  Ул Св.Магдалена, 17, Ъгъла С Ул.64, 10, 12, Ъгъла С Ул.63, 4, 1, 2а, 3, 7, 15, 11, 19, 5, 13, 9, Ъгъла С Ул.63 №2б, 6,  9-Та /Кв.Симеоново/  45,  Акад.Стоян Аргиров/502/,  Босилек /Кв.Симеоново/  18, 22, 7, 14, 8, 1, 2, 9, 4, 14а, 12, 3а, 6а, 6, 3, 20, 5,  Български Апокриф/505а//В.З.Симеоново-Драгалевци/  16,  Вельо Топаловски  16,  Горска Ела  11, 5, 2а,  Златен Век  47, 43,  Неофит Хилендарски  21а, 11,  Света Магдалина  28, 2, 2а, 26,  Симеоново  М.Симеоново-Север Кв.38, Ул.62,  Симеоновско Шосе  260,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  137, 157а, 116б, 126б, 106а, 252, 136, 238, 122а, 141, 126 Б, 151а, 157, 151, 124, 149, 116а, 112, 145, 161, Стр.Табло, 108, 133, 147, 114, 153, 135, 130,  Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/  19, 13, 17а, 17, 11а,  УПИ VIII -526,  Кв.19

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   197/В.З.Малинова Долина/,  Арх. Никола Лазаров

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град,  7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентски Град/,  Бяла Река,  В.З Малинова Долина II-Ра Дупките УПИ Ix-156, Кв.2,  Клен,  Малинова Долина,  УПИ XIV-3307, Кв.1,  УПИ УПИ  III - 3307 Кв. 1

На 16.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Владая:   Асанова Чешма  Вила,  В.З.Приплат, М.Герена,  Вилна Зона Приплат  V-30,  Горелица  УПИ 694 -М.Горелица,  Еделвайс  35, 7,  Калдъръмче  11, 9, 9,  Местност Герена  Вила, Манастир, Имот 1809,  Местност Кладенеца  В.З.Приплат,  Местност Св.Петка  №27,  Пернишко Шосе  Над Шосето,  Приплат  До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, Ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, 50, 45,  УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат,  УПИ XxV-26,  Кв.3,  Чехълче  5

На 16.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   1-Ва  М.С-Во Д-Ци УПИ VII - 818 Кв 6,  401/201/  5,  402-Ра  4, 6, 1, 3, 2,  403/Драгалевци/  Вила, 3, 9, 1, 7,  404-Та  8, 2, 7а, 5, 4, 6, 10, 3, 1,  404/Драгалевци/  7б,  405-Та  1,  406-Та  Ул.406/Ул.Наум, 20, 10, 22, 6, Кв.Драгалевци, 3, 7 Кв.51, 16, 1, 12, 14, 18, 8, 24а, 4,  410-Та  15, 19, 1а, 8, 5, 2, 20, 30, 24, 14, 17, 20 Драгалевци, 10, 4, Кв.20-С/У 32, 18, 12, 13, 9, 16, 1, 6, 3, 11,  Акад.Атанaс Илиев  УПИ Ix-149 Кв.149,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Чучура 3, УПИ XIV_1720,  Кв.51, Вила,  В.З.Симеоново-Драгалевци  УПИ XxVIII Кв.20,  В.З.Симеоново-Драгалевци IIч.  УПИ XV-453 Кв.20,  Ваклинец  20,  Василий Врач/409/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  5, 4, 8, 1, 7, 6, Вила, 3, 15,  Вера Недкова  8,  Горски Синчец  7,  Змей Горянин/408/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  4а, 3, 7, 15а, 24, 13, 20а, 19, 16, 6, 1, 20, 2, 4, 9, 11, 15, 17, 18, 14,  М-Т Драгалевци-Раширение-Юг  УПИ XIx Кв.110,  Наум  36,  Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  12, 13,  Проф.Тодор Боров/407/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3, Вила, 14,  Св.Наум /Драгалевци  14, 15, 23, 20а, 21, 14а, 31а, 12, 18а, 19а, 17, 20, 16а, 31, 19, 1, 12а, 18, 39, 16, 33, Ул. 406, 52,  Св.Наум/Трайчо Костов/  53

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   9-Та  21,  УПИ V-712 Кв.1/Р-Н Панчарево/

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва  7 Панчарево В.З.Бункера, В.З.Бункера УПИ 603 Кв.5,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35,  101-Ва  Ктп Бел Вали,  13-Та /Ж.К.Бункера/,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  85,  27-Ма /Ж.К.Бункера/  4, 6а, 8а УПИ VII -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр.Табло,  28-Ма /Ж.К.Бункера/  3, 12, 1, 4, 13, 8 В.З.М. Долина Ііч, 14,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  36-Та /Ж.К.Бункера/  7, 1, 8, 11, 5, 9, 6,  39-Та /Ж.К.Бункера/  7, 2, 9а, 1, 9, 3,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  44-Та /Ж.К.Бункера/  3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2,  5-Та /Ж.К.Бункера/  5, 1, 3, 2, 4, 6,  6-Та /Ж.К.Бункера/  5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3,  7-Ма /Ж.К.Бункера/  3, 5, 7, 8, 10,  8-Ма /Драгалевци/  Бункера,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21,  9-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2,  V-281 Кв.3,  VII-670, Кв.4, М.Малинова Долина,  Бистришко Шосе  П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Бункера  15, Вила,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Копринка  19 В.З.Бункера,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Луда Река /В.З. Малинова Долина/  2,  М.Бункера УПИ V170 Кв.18,  Малинова Долина  5 М.Бункера,  Ул.5-Та,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Плитвишки Езера /В.З.Бункера/  18,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Река Палакари  6,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  УПИ ХV-626 Кв.3,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,    М.Бункера 20

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  18,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Иван Сусанин  45

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  197/В.З.Малинова Долина/,  2-Ра /Ж.К.Бункера/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град,  Арх. Никола Лазаров,  Бяла Река,  Клен,  М.Малинова  Долина-Околовръстен Път,  Малинова Долина,  Местност Дупките,  Панорама София

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   II-607, К15 А,  В.З.Бункера, Ул.Духлата  1 УПИ VIII-50, Кв.4,  Духлата  18, 15,  Самодивски Езера  39

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Панчарево:   Иглика/8-Ма/

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Правец:   Поп Марко  УПИ XIII-852,  Кв.76

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва  М.Бункера Кв.20,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47,  11-Та  7, 4, 6, 1, 3, 8, 13,  12-Та /Ж.К.Бункера/  7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6,  13-Та /Ж.К.Бункера/  17, 17 М.Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21,  14-Та/Бункера/  2, 3, 4,  15-Та  10, 43, 11, 29 В.З.Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  61,  25-Та /Ж.К.Бункера/  39,  29-Та  15-8, Ул. 15-Та № 2,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20,  9-Та  Бункера,  9-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  26, 30, 32, 28,  IV-771, 1475,  Кв.20,  XIV-34, 134, Кв.4.  М.Бункера, Идент.04234.6907.1629,  Бистришко Шосе  Бункера  УПИVі Кв.20, 103, №42, 69,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Бункера,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв.20,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  Еленски Езера  9, 18,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Здравец  4, 3, 8, 7, 6,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Местн.В.З.Бункера,  Местн.В.Збункера,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ I - 607,  Кв.15а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,  Юрушка Църква  24

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Грамос  6, 2, 4,  Планинец  1, 7,  Преки Път/Димитър Монов/  85,  Райска Градина/Аврора/  18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33,  Цар Борис III/Девети Септ.  285, 283, 279в, 281

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Байкал  11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9,  Герганица  7 Офис 1, 7, 9а,  Иваница Данчев  15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4,  Орешарска  Кв.17, 6, 8, 4, 2,  Севастократор Калоян/Алекса  51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 До Бл.22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко   78,  Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко   78а,  Мур  10,  15,  29,  31а,  43

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   197/В.З.Малинова Долина/

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  5-Та Кв.Мал.Долина/Студентски/,  55419.6701.344,  55419.6701.413,  XlV-821,  Кв.27,  В.З. Дупките,  М.Детски Град-Дупките,  М.Дупките-Сухата Река Пи №345,  Малинова Долина,  Местност Дупките

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  2, 3,  16-Та /В.З.Малинова Долина/  7, 21, 13, На Ъгъла Ул.16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ VII,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  87, 89,  25-Та /Ж.К.Бункера/  11, 9, 5, 3, 1, 17, 21,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Бистришко Шосе  92, №91,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Луда Река  8 В.З. Малинова Долина-Герена,  Малинова Долина  16,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  Ул. Широки Път,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  УПИ XxVI-3212, Кв.9  Ул.Широки Път №14,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Пирин  77

Община Връбница  

На 15.10.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Сливница  578

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Жк.Обеля  Ул.14та  ; Бл.4 Обеля

Община Възраждане  

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Охридско Езеро  3

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Ген. Цончев  2, 10, 8, 12, 6,  Незнаен Воин  6,  Хмелница  3,  Цани Гинчев  14, 12

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Александър Стамболийски  30, 32, 30 Б, 30б, 30а, 36, 34, 28,  Тодор Александров/Н.Цанов/  13, 19,  Цар Самуил  81, 56, 54, 58, 83, 60, 79, 62, 52

Община Изгрев  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 41

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   157-Ма  5,  Акад.Тодор Павлов  2,  Г.М.Димитров  60 60

На 15.10.2019 Г. /09:01 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  41

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43,  Дианабад  Блок41

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43,  Дианабад  Блок 41

Община Искър  

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Димитър Пешев  Дружба Іі С/У Бл.510,  Дружба 2  С/У 501, 511, С/У 511, 501, Тп До 510, 510, 502, До 501, Пред 501

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  1 302, 302,  Ж.К.Дружба  Бл.307

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  401а, 401

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Дружба 2  402

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  До 501, 502, 503, До 502

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Искърско Шосе  П-Л 237

Община Красна Поляна  

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  София:   Алеко Туранджа/Ком.Манифест  35, 51-53, 55, 37, 55, 49,  Пчиня  24, 12, 26,  Разсадник Коньовица  До Бл24,  Разсадника  1 24, 87, 24, 24 Партер, 87, 243,  Самодивско Изворче  47 Къща, 47

Община Красно Село  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Ул.Житница    №3 Бл.2

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Хайдушко Изворче  9

Община Кремиковци  

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 12:15 Ч./ -  София:   Ботунец 1  2 4,  Ботунец 2  4, 2 4, 3, 2, 2 Тп.До Бл.3,  Искър /Ботунец 1/  7, 3б

/Следва/

Ключови думи към статията: