Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - област Благоевград, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 7.10-11.10.2019 г. - 3 част

Енергетика / България
3E news
218
article picture alt description

/Продължение от 2 част/

На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Айдарски Даб Иловица ПИ 56126. 149. 27, Атанас Лютвиев 23, България 108, 153, 83, 60, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I 31, Любен Каравелов 3, Ляшница, Места 22, местност Айран Бунар Помпа, местност Бухото Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, местност Бяла Черква Помпа За Напояване, Помпа, местност Джевезлъка Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Цех, местност Зиче Жилище, Жилище, местност Златарево Бюро, Митница, местност Иваник Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица Помпа, местност Конгоро Сграда, местност Ляшница Помпа, местност Омондрос, местност Пильови Орехи Жилище, местност Тръстен Жилище, Полковник Дрангов 1, Свети Георги 2а, Хижа Беласица Хижа

На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев 37, местност Чалтията Автоработилница

На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски 10, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18 (

На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Скрът: 9-ти Септември 11, 1, 2, 4, 8, 10, 7, 3, 6, 13, 5, 9, Александър Стамболийски 2, 1, 3, 12, 10, 5, 8, 9, 7, 11, Антон Попов 2, 4, 6, 7, 3, 5, 30, 31, 41, 38, 42, 39, 40, 36, 37, 45, 33, 35, 44, 30, 26, 32, 43, 20, 10, 11, 14, 27, 19, 29, 25, 18, 15, 5, 17, 26, 24, 23, 9, 22, 12, 1, Бахчите, Беласица 11, 13, 6, 4, 15, 13, 2, 4, Бруч 22, 25, 23, 24, Васил Левски 3, 4, 8, 14, 6, 7, 12, 10, 5, 13, 16, 31, Воденицата 7, 2, 6, 5, 4, 1, Георги Димитров 17, 35, 28, 55, 30, 52, 56, 24, 22, 37, 40, 31, 23, 48, 33, 46, 41, 39, 25, 44, 47, 54, 36, 42, 50, 26, 45, 38, 29, 43, 1, 7, 15, 11, 6, 10, 18, 3, 20, 5, 8, Поща, 13, 12, 16, 2, 14, 9, Гоце Делчев 9, 10, 8, 1, 3, 6, 5, 2, 7, 4, Димитър Ацев 2, 5, 1, 7, 2, 9, 5, 8, 13, 15, 6, 4, 17, 12, 19, Доксаница, Ефтим Дойчев 1, 8, 2, 13, 12, 7, 10, 9, 11, 19, 21, 17, 14, Лозен 6, 8, 9, 1, 5, 3, 12, 10, 7, 16, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 12, Младост 1, 2, 11, 9, 10, 4, 5, 6, 18, 14, 16, Никола Й Вапцаров 3, 2, 3, 16, 1, 7, 5, 14, 4, 12, 6, 10, Орището 23, 16, 19, 12, 17, 11, 21, 15, Пейо К Яворов 2, 7, 8, 4. , 4, Площицата, Първи Май 6, 4, 2, 8, 7, Свобода 8, 3, 2, 14, 6, 12, 10, 7, 5, Скрът, Скрътска Комуна 1, 4, 3, 5, 6, Струма 2, 3, 4, 1, Тодор Божиков 4, 6, 10, 3, 8, 5, 1, Тумба 8, 3, 2, 1, 6, 10, 18, 11, 16, 5, 7, 9, 9, 24, 15, 17, Хан Крум 1, 9, 1, 8, 2, 7, 5, 10, Христо Ботев 4, 6, 3, 7, 11, 2, Христо Велев 2, 3, 11, 1, 19, 14, 5, 7, 13, 15, 12, 8, 16, 4, 17, 6, Цар Самуил 4, 2, 5, 7, 12, 8, 6, 14, 3, 10, 4, 1, Червена Звезда 2, 5

На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Яворница: 8-309 Кв 31, Адалберт Антонов 13, 8, 15, 10, 11, 6, 3, Васил Кънчев 2, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13, 9, 17, 14, 15, Георги Измирлиев 6, 5, 2, 1, 4, 8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21, извън регулацията 22, 43, 26, 13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28, 32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29, Изгрев 10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6, 1, 1, Комсомолска 7, 28, 26, 51, 49, 6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10, Кузман Шапкаров 1, 6, 5, 3, 11, 12, 13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8, 18, Любен Каравелов 12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3, местност Прогон Цех, местност Самълък Помпа, местност Сушилнята Сушилня, Освобождение 1, 5, 4, 1, 3, 11, 9, Осогово 3, 7, 2, 9, 13, 11, 13, 16, 4, 15, Панайот Волов 2, 8, 3, 1, 20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11, Пейо Яворов 5, 1, 3, Победа 17, 30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41, 1, 3, 2, 7, 8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6, Прогон, Саманлък, Христо Ботев 15, 7, 6, 9, 5, 3, 10, Христо Смирненски 6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1, Имот №000418

На 10.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Места 22

Община Разлог  

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев 16, 15, 12, 18, 13, 14, 17, 8, 11, 21, 10, Баненска Буна 7, 30, 1, Двадесет и Девета 4, 10, 29, 12, 8, 6, 9, Двадесет и Пета 1, 30, 36, 5, 15, 28, 38, 2, 11, 34, 19, 9, 12, 14, 3, 6, 7, 22, 26, 24, 13, 16, 10, 99, 20, 8, 18, Двадесет и Първа 8, 3, 1, Двадесет и Седма 32, 58, Двадесет и Четвърта 1, 16, 2, 3, 5, 4, 10, Деветнадесета 32, извън регулацията 99, Неофит Рилски 1, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 18, Пета 10, 24, 14, 32, 26, 30, 16, 6, 12, 2, 20, 5, Първа 1, Трета 17, 22, 11, 26, 20, 16, 21, 23, 14, 13, 19, 18, 9, Тридесета 10, Тринадесета 23, 10, 22, 21, 13, 25, 17, 9, Четвърта 3, Шафле Дере 15, Шеста 13, 6, 4, 2, 1, 15, 33, 8, 9, 5, От ТП Детска Градина

На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета 1а, извън регулация С. Баня, извън регулацията 1 Пресевна, Неуточнен Адрес

На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов 2, Двадесет и Трета, Девета 10, извън регулация, местност Андрианов Чарк Обект, местност Гарата, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор Сграда, ТП Г. Крайще 2, М. Гарата

На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Горно Краище: Жилище Временно Захранване, 1

На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май 39, 3, 1 19, 7, 25, 9, 15, 2, 10, 11, 17, 5, 19, 21, 9 Кафе, 20, 29, 21, 21 Б, 23, 21 21, Безименна 6, 5, 8, 3, 46, 26, 11, 8, 48, 12, 27, 9, 16, 13, Братя Миладинови 26, 4, Варош 21, 25, 1, 2, 27, 10, 11, 3, 17, 6, 9, 22, 5, 4, Васил Бельов 16, 8, 27, 33, 3, 17, 13, 20, 29, 15, 21, 12, 5, 22, 2, 10, 1, 4, 25, 53, 85, 69, 26, 15, 57, 28, 95, 67, 103, 10, 50, 58, 44, 55, 54, 40, 49, 83, 45, 37, 30, 17, 75, 24, 59, 39, 48, 42, 74, 79, 56, 73, 105, 35, 19, 53, 93, 107, 36, 91, 65, 46, 92, 1, 34, 77, 97, 65, 40, 59, 145, 125, 62, 17, 100, 131, 143, 139, 104, 84, 133, 115, 68, 74, 76, 82, 18, 6, 92, 9, 111, 141, 119, 78, 113, 107, 117, 127, 20, 135, 80, 137, 96, 109, 94, Васил Левски 4, 20, 6, 7, 9, 3, 5, 10, 1, 2, 18, 20, 18, 22, 16, 13, 11, Втора 1, 10, 9, 5, 2, 2, Възраждане Поща, 10, 4, 3, 21, 6, 15, 27, 25, 8, 12, 17, 18, 5, Георги Димитров 51, 26, 32, 37, 22, 10, 16, 114, 17, 100, 21, 5, 6, 1, 23, 27, 36, 2, 28, 31, 18, 39, 13, 30, 20, 33, 3, 4, 19, 35, 14, 64, 7, 41, 12, 29, 105, 71, 69, 103, 129, 20, 120, 74, 18, 66, 38, 163, 18, 81, 44, 85, 56, 100, 59, 87, 22, 70, 76, 93, 65, 80, 94, 144, 68, 72, 60, 57, 99, 91, 63, 78, 55, 47, 82, 67, 95, 98, 27, 97, 45, 84, 62, 53, 49, 88, 69, 79, 74, 48, 46, 114, 73, 83, 54, 64, 42, 58, 96, 50, 86, 108, 90, 101, 77, 40, 106, 92, 75, 51, 110, 85, 114, 120, 12, 123, 126, 1, 5, 116, 111, 156, 132, 99, 122, 109, 105, 117, 121, 127, 138, До Бивша Автогара, 129, 125, 128, 118, 22, 134, 113, 161, 18, 15, 48, 164, 166, 43, 149, 146, 131, 177, 169, 154, 147, 167, 175, 153, 135, Цдг, 156, 18, 173, 168, 172, 18 1, 140, 90, 170, 142, 189, 145, 179, 183, 162, 133, 155, 137, 157, 181, 159, 191, 151, 141, 148, 171, 165, 152, 158, 174, 193, 102, Дванадесета 5, 11, 9, 8, 4, 2, 3, 6, 7, Девета 4, Десета 1, 4, 2, Единадесета 1, 4, 1, Иван Вазов 13, 16, 1, 1, 2, 6, 5, 4, 7, 12, 10, Имот 026026, Кокиче 21, 26, 4, 21, 7, 24, 1, 17, 14, 31, 19, 16, 33, 12, 29, 5, 20, 2, 8, 23, 7. , 15, 3, 10, 35, 29, 14, 17, 4, 21, 37, 2, 31, 26, 10, Комсомолска 1, 11, 9, 5, 3, Лале 1, 2, М. Долни Мин. Бани 21 вила, Офис, вила, местност Баните, местност Полене, Мечта 20, 4, 10, 18, 9, 7, 16, 3, 1 Млекопреработване, Минно Селище Работилница, Фуражомелка, Работилница, Цех, Офис, Офис, Обект, Пункт, Фуражомелка, Офис, Работилница, Фуражомелка, Църква, Фуражомелка, Дом, Младост 27, 4, 2, 6, 7, Неуточнен Адрес Пречиствателна Ст-Ция, Пирин 20, 13, 16, 8, 11, 15, 17, 7, 2, 1, 3, 9, 5, Победа 26, 11, 13, 15, 1, 7, Първа 14, 6, 4, 12, 3, 10, 16, 8, 1, 2, Рила 4, 6, 1, 2, Родопи 1, 7, 4, 3, 3, 1, 10, 6, 7, Трета 9, 8, 3, 5, 12, 14, 6, 10, 16, 4, 2, Тринадесета 3, 2, 5, Цар Калоян 13, 12, 1, 14, 16, 11, 4, 2, 5, 8, 3, 7, 9, Цар Симеон 12, 11, 3, 9, 1, 10, 10, 9, Четвърта 5, 1, 2, 3, 2, Шеста 2, 1, Работилница, Фурахомелка, 2, 19

На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, Кв. 35, Втора 2, 1, 10, 6, 8, 10, Двадесет и Втора, Двадесета 5, Девета 14, 4, 12, 10, 5, 8, 2, 1, 7, 3, 9, Деветнадесета 2, Десета 4, 1, 3, 8, 2, 9, Единадесета 44, 12, 5, 8, 16, 6, 17, 22, 116, 24, 20, 7, 10, 14, 9, 6а, 4, 1, извън регулацията 99, 8, 7, 4, 10, 5, 9, 14, 13, 19, 6, 59, 99 Жилище, 55, 99, Дърводелски Цех, Банциг, 40, 99, 42, 41, 8, Неуточнен Адрес Поща, 100, 57, Осма 7, 8, 4, 9, 11, 1, 17, 6, 16, 14, 13, 2, 12, 7, Пета 9, 6, 11, 17, 5, 13, 20, 23, 16, 8, 1, 6, 7, 9, Първа 23, 34, 10, 40, 28, 29, 26, 36, 12, 16, 9, 7, 15, 6, 20, 1, 11, 18, 14, 8, 2, 17, 32, Седемнадесета 4, 17, Седма 8, 2, 1, 12, 6, 4, 3, 22, Трета 2, 8, 6, 7, 1, 11, 16, 9, 10, Усоето, Четвърта 24, 17, 7, 18, 20, 22, 11, 5, 19, 14, 16, 9, 2, 8, 12, 6, Шеста 99, 8, 6, 16, 7, 4, 2, 1, 9, 16, Шестнадесета 6, 4

На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски 1

На 09.10.2019 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски 36, Братя Каназиреви 34, 36, 59, 63, 55, 53, 38, 32, 40, 43, 41, 37, 49, 39, 47, Братя Кулини 16, 10, 7, 8, 13, 17, 14, 12, 11, 15, 5, 9, 18, Войнишка 1, 11, 5, 3, 9, 5а, 8, 12, 7, 6, Екзарх Йосиф 13, Подполковник Спиридонов 26, 16, 5, 11, 28, 3, 6, 22, 30, 1, 18, 10, 20, 14, 7, 9, 12, 8, 24, Хан Аспарух 7, 1, 5, Шейново 2, 6, От ТП Културен Дом

На 09.10.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: Бела Река 2, Братя Миладинови 24, 33, 22, 31, 26, Георги С Раковски 1, 7, 12, 11, 5, 4, 10, 6, 9, 2, 8, 3, 13, Иван Даскала 2, Изворите 63, 38, 59, 46, 67, 48, 44, 40, 36, 56, 51, 49, 50, 55, 54, 61, 42, 52, 65, 30, 53, 57, Иконом Никола Ангелов 21, 15, 7а, 3, 4 Магазин, 11, 13, 19, 9, 23, 16, 14, 10, 6, 12, Л. Каравелов 13, 2а, 10, 7, 1, 21, 25, 3, 2, 12, 29, 17, 19, 23, 27, 5, 11, 6, 9, 4, 31, 8, 15, 33, Пирин 13, 1, 6, 12, 11, 18, 20, 5, 8, 16, 10, 9, 7, 1а, 14, Предел 21, 23, 25, 22, 35, 30, 29, 37, 33, 34, 32, 38, 27, 39, 24, 36, 28, 40, 26, От ТП Детска Градина

На 10.10.2019 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Бачево: Александър Стамболийски 97, 68, 4, 103, 105, 107, 72, 99, 93, 111, 66, 95, 101, 109, 120, 64, 20, 74, Асен Лагадинов 2, 5, 10, 3, 7, 9, 1, Атанас Попстоянов 1, Георги Димитров 109 5, 109 1, 109 4, 120, 106, 97, 93, 91, 95, 109 2, 101, 88, 107, 109, 116, местност Перивол Овчарник-Грамадите, Грамадите, Никола Парапунов 1, 3, 7, 5, 6, Петър Берон 6, Петър Прангов 7, 8, 1, 3, 9, 5, 4

На 10.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Градево: местност Бяла Поляна, Требища, Требище

На 10.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: местност Логовете вила, Касетка, Мандра, местност Предел Курорт Предел, вила, Хотел, Предел

Община Сандански  

На 11.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Вихрен: 6

На 08.10.2019 г. /11:00 - 14:15 ч./ -  Зорница, Общ. Сандански: ТП Полето

На 10.10.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кресна: Яне Сандански 83

На 11.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Поленица: местност Резиденция Комплекс Свети Врач

На 10.10.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов 16, 11, 1, 8, 10, 9, 25, 6, 18, 16, 4, 12, 20, 21, 14, 13, 3, 7, 6, 23, 5, 15, 19, Асен Хадживасилев 24, 2, 11, 18, 12, 5, 15, 22, 1, 10, 23, 9, 13, 13, 21, 1, 17, 3, 19, 8, 20, 7, 6, 14, 10б, 4, 16, Беласица 2, Берово 1, 8, 12, 7, 6, 2, 3, 5, 10, 4, Георги Казепов 44, 28, 23, 48, 38, 36, 32, 40, 34, 33, 21, 40, 19, 30, 31, 42, 25, 15, 20, 26, 13, 9, 11, 18, 16, 17, Георги С Раковски 10, 6, 7, 12, 3, 2, 4, 1, 9, 14, 8, 11, Горно Броди 1, 8, 18, 6, 4, 14, 12, 2, 10, 16, 20, 22, 18, 5, 15, 11, 13, 12, 7, 3, Даме Груев 5, 7, 1, 3, Даскал Козарев 15, 23, 22, 19, 21, Еделвайс 6, 2, 4, Захари Стоянов 2, 10, 6, 16, 12, 8, 14, 4, 18, 18, 7, 13, 11, 9, 5, 1, 3, Иван Вазов 1-А, 1, Илинден 13, 1, 8, 11, 6, 9, 10, 3, 12, 2, 5, 7, 15, 14, Кочо Чистименски 6, 20, 28, 14, 10, 26, 12, 24, 16, 22, 18, 8, 16, Никола Карев 3, 7, 1, 6, 8, 5, 2, 4, Одрин 4, 7, 6, 2, 5, 3, 2, 10, 8, 1, Пирин 59, 47, 63, 89, 97, 85, 51, 95, 87, 57, 56, 47, 49, 54, 75, 81, 68, 44, 64, 91, 50, 79, 42, 40, 73, 69, 67, 60, 55, 99, 65, 58, 83, 70, 53, 45, 71, 62, 101, 93, 46, 52, 103, 61, 66, 77, 72, 48, 54, 38, Свети Димитър 5, 1, 2, 6, 10, 8, 3, Свобода 14, 14, 18, 24, 24, 34, 22, 32, 36, 30, 19, 28, 14, 16, 20, 26, 18, 14, 14, 14, Селището, Соколова Скала 5, 1, 9, 2, 15, 8, 13, 7, 6, 10, 16, 17, 11, 14, 12, 4, Струга 16, 5, 8, 15, 12, 13, 6, 11, 17, 4, 14, 1, 2, 3, 7, 19, 9, 2, 10, Тевното Езеро 11, 7, 3, 1, 5, 9, Ушите 155027, Цар Симеон 14, 6, 16, 8, 1, 18, 2, 12, 10, 4, Чудомир Кантарджиев 6, 8, 64, 58, 45, 38, 30б, 54, 48, 52а, 50, 49, 47, 37, 37а, 44, 60, 32, 43, 62, 46, 40, 52, 39, 36, 34, 41, 56, 42, 30, 21, 17, 6, 10, 4, 29, 16, 26, 2а, 2, 19, 18, 28, 31, 20, 22, 25, 12, 14, 30, 33, 24, 27, 35, 23, Шар Планина 11, 13, 9, 5, 5, 4, 7, Юрий Гагарин 4, 2, 8, 18, 12, 16, 10, 14, 26, 20, 28, 24, 2, 30, 22

На 11.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Сандански: Асен Хадживасилев 9, 11, Атанас Давидов 1, 3, 5, Бачо Киро 13, 1, 10, 3, 5, 7, 8, 2, 4, 6, 9, 11, 14, Васил Кънчев 28, 24, 20, 16, 22, 28, 15, 18, 26, 11, 13, Вихрен 20, 7, 11, 14, 16, 13, 12, 2, 8, 18, 4, 19, 5, 15, 6, 21, 9, 14а, 23, Димитър Икономов 3, 4, 2, 6, 8, 10, 7, 5, 10, 5, 5, 7, Иван Вазов 5, Иван Рилски 4, 8, 5, 3, 6, 1, 7, Крушево 14, 10, 16, 3, 9, 2, 7, 12, 5, 1, 6, 8, местност Друма Жилище, Водна Помпа, местност Калинките Жилище, местност Летище Стан, Жилище, местност Паркова Зона 4, местност Ушите Времянка За Автосервиз, местност Четвърти Километър Пункт, местност Чинар Куши 0, Мозговица 2, Надежда 1, 3, 5, 7, 28, 11, 24, 32, 17, 18, 29, 34, 4, 12, 22, 23, 45, 37, 15, 9, 21, 31, 20, 6, 8, 26, 25, 27, 39, 16, 14, 19, 13, 33, 30, 35, 10, 22, 6, 31, 4, 12, 39, 9, 32, 10, 16, 13, 21, 30, 28, 45, 8, 27, 11, 26, 17, 14, 18, 24, 15, 35, 33, 24, 20, 19, 29, 37, 23, 34, 25, 52, 38, 50, 42, 46, 48, 40, 44, Никола Вапцаров 23, 45 1, ПИ Инд. 65334. 300. 128 По Ккр, 53, 47, 57, 55, 24, 59, 49, 45, 51, 20, 43, 39 4, 41, 39, 37, 8, 5, 10, 14, 27, 4, 7, 20, 9, 33, 16, 35, 6, 18, 2, 13, 19, 21, 17, 29, 31, 3, 1, 11, 15, 25, Отец Ангел Столинчев 3 А, 9, 13, 1, 11, 17, 15, 3 Б, 3 В, Перущица 9, 6, 4, 1, 2, 5, 7, Пирин 153, 141, 149, 114, 155, 147, 102, 116, 151, 137, 139, 131, 120, 133, 145, 106, 108, 110, 98, 118, 143, 135, 157, 100, 104, 112, 159, 159, 150, 142, 140, 130, 146, 148, 158, 138, 121, 156, 144, 152, 136, 154, 60, 150, 142, 138, 154, 156, 136, 158, 146, 140, 152, 148, 144, 130, 159, 121, 171, 169, 171а, 160, 167, 173, 161, 165, 163, 175, 124, 128, 132, 126, 134, Полковник Дрангов 1, 1, Р-Н Главен път Е-79 Автосервиз, Обект, 13, Склад, Офис, База, Склад, Р-Н Долния Гатер 24, Р-Н пътя на Хидрострой 4, 10, 11, 7, Р-Н Ушите Обект, Св. Св. Кирил и Методи 44, 45, 40, 37, 36, 42, 47, 41, 33, 35, 49, 39, 38, 31, 43, 29, 46, Св. Св. Козма и Дамян 44, 28, 22, 14, 11, 20, 2, 18, 52, 4, 40 Тотопункт, 12, 32, 42, 8, 7, 48, 5, 40, 10, 34, 17, 19, 9, 36, 30, 3, 13, 6, 24, 50, 38, 26, 46, 15, 16, 1, 31, 19, 17, 23, 29, 21, 25, 27, 21, 19, 31, 25, 27, 23, 29, 17, 62, 68, 49, 39, 53, 80, 72, 64, 84, 66, 78, 74, 51, 59, 82, 58, 76, 37, 56, 70, 57, 47, 33, 41, 43, 60, 55, 45, 42, Свобода 14, 14, 14, 14, 14, 14, Синчец 2, 6, Смилово, Стефан Веркович 10, 3, 8, 2, 4, 1, 6, Стою Хаджиев 11, 7, 9, 13, 15, 1, 3, 5, 2, Хаджи Димитър 3, 5, 1, 7, 8, 4, 6, 10, 6, 10, 8, 4, Христо Ботев 27, 31, 29, 33, 35, 19, 23, 17, 25, Цар Иван Асен 7, 9, 5, 3, Шипка 4, 14, 5, 9, 3, 2, 8, 7, 1, 9, 14а, 14а, 10, 12, 8, 14а, 8, 14а, 9, 10, 12

На 10.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански: Вихрен 1, 3, Грамос 9, 6, 1, 5, 10a, 7, 13, 4, 3, 10, 8, 12, 2, Даме Груев 9, 11, 1, Деспод Слав 5, 3, 6, 2, 8, 4, 1, Димо Хаджидимов 14, 9, 7, 12, 10, 7, 2, 8, 4, 5, 1, 6, 3, Емануил Воскидович 10, 2, 7, 3, 4, 2, 8, 10, 5, 1, 6, Иларион Макариополски 12, 5, 10, 2, 3, 4, 9, 6, 1, 14, 8, 11, Илинден 26, 29, 37, 21, 31, 22, 27, 16, 18, 35, 25, 33, 17, 20, 24, 23, Индже Войвода 13, 10, 11, 12, 2, 7, 5, 3, 4, 8, 6, Княз Борис I 5, 8, 10, Одрин 20, 27, 26, 29, 12, 14, 28, 18, 11, 23, 13, 31, 15, 9, 33, 16, 25, 17, 22, 24, 1, Отец Паисий 1, 5, 2, 3, Пазара 2, Пейо К. Яворов 11, 13, 9, 14, 5, 12, 3, 7, 10, 1, 8, 2, 4, Пелистер 6, 4, 2, 1, Пирин 96, 125, 129, 94, 84, 74, 88, 76, 117, 115, 111, 103, 109, 121, 113, 92, 94, 78, 125, 119, 107, 82, 90, 105, 86, 80, 123, Роженски Манастир 2, 10, 9, 11, 6, 3, 8, 4, 1, 7, 5, 2, Св. Климент Охридски 3, 1, 4, 2, Св. Св. Кирил и Методи 11, 27, 13, 23, 25, 21, 19, 17, 15, Свети Врач 8, 6, 7, 9, 10, 5, 16, 18, 14, 2, 4, 12, 17, 22, 15, 20, 11, 13, 24, 26, Свобода 14, 14, 14, Солунска 40, 37, 34, 38, 30, 31, 27, 29, 24, 28, 26, 22, 33, 35, 32, 29а, 20, 18, 25, Струма 5, 9, 6, 2, 8, 7, 1, 3, 10, 4, Тодор Паница 5, 2, 13, 11, 3, 1, 9, 8, 4, 7, 6, Цар Самуил 16, 3, 11, 2, 4, 6, 13, 12, 1, 18, 5, 20, 8, 15, 9, 14, 7, 10, 24, 22, 17, Шар Планина 3, 1, 6, 2, 8

На 10.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Сандански: Даме Груев 1, Емануил Воскидович 3, 4, 2, 8, 10, 5, 1, 6, Илинден 26, 29, 37, 21, 31, 22, 27, 16, 18, 35, 25, 33, 17, 20, 24, 23, Княз Борис I 5, 8, 10, Одрин 1, Пейо К. Яворов 5, 12, 3, 7, 10, 1, 8, 2, 4

Община Сатовча  

На 11.10.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Сатовча: местност Батала, Тодор Шопов 30, 97, 1 Кв. 62, УПИ IV

Община Симитли  

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ракитна: 004077, махала Лулейска

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Симитли: Симитли Магазин, Симитли

На 07.10.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Христо Смирненски 12

На 07.10.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Васил Левски 10, 1, 2, 8, 2, Вихрен 5, 7, 1, 4, 6, 2, Работилница, 3, 8, Георги Димитров 36, 32, 38, 28, 26, 38б, 22, 30, Магазин, 40, Лек. Кабинет, Ателие, 20, Сладкарница, 36а, 34, 38а, Кокиче 10, Македония 1, Никола Вапцаров 7, 5, 4, 1, 6, 8, 6а, 9, Авточасти, Симитли Рег. Служба, Читалище, Струма 6, 4, 1, 1, УПИ -III-1458, УПИ -Іі-538, Кв. 22, Христо Ботев 12, 6, 23, Магазин, 34, 8, 18, Кафе, 24, 30, 14, 26, 32, 28, 16, 2, 4, 10, 20, 22, Христо Смирненски 5, 12 2, 1, 19, 11, 12, 22, 8, 25, 6, 13, 2, 21, 16, 28, 26, 20, 3, 23, 30, 15, 4, Зала, 3, 7, 24, 8 4, 10, 9, 17, 32, 14

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Симитли: Симитли, Симитли Магазин

На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Васил Априлов 14, 6, 7, 1, 15, 11, 13, 2, 10, 4, 12, Георги Бенковски 1, 20, 6, 7, 8, 3, 9, 14, 11, 5, 22, 16, Димитър Благоев 10, 1, 3, 2, 9, 12, 4, 7а, 8, 6, 5, 11, 7, Кв. Ораново, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов 5а, 9, 1, 5, 3, Ораново Магазин, Хлебарница, Панайот Хитов 7, 3, 1, Победа 16, 20, 11, 5, 12, 22, 14, 7, 1, 18, 3, 9, 13, 26, 10, 24, Предел 127, Септемврийска 6, 9, 14, 15, 5, 3, 4, 13, 8, 10, 2, 11, 1, 7, 17, 16, Симитли Жилище, Славянска 5, 13, 3, 7, 1, 15, 19, Жилище, 11, 17, 23, УПИ I-57, 58, Хаджи Димитър 26, 20, 28, Жилище, 12, 24, 2, 10, 22, 32, 30, 18, 8, Яне Даракчийски 6

На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Градево: местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: 003141, местност Бачева махала, местност Джалева махала Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, къща , 6, 9, местност Долно Церово, местност Старата Върба, Рибарска, Одз, Жилище, 1

На 11.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Іі-760 Кв. 53, Любен Каравелов 2, 7, 9, 4, 6, 5, Ораново, Партизанска 21, 29, 25, 23, 35, 31, 27, Пирин 3, Предел 109, 117, 127, Жилище, 78, 119, 102, 111, 98, 96, 91, 76а, 99, 95, 113, 103, 92, 97, 93, 125, 90, 88, 82, 115, 84, 74, 78а, 94, 76, 100, 104, 107, 101, 89, 80, 73, 86, 105, Преспа 7, 15, 5, 3, 1, 11, Симитли

Община Струмяни  

На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 09:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Раздол

На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Добри Лаки: ПИ 011050

На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Вракуповица

На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Гореме

На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Рибница

На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Каменица, Общ. Струмяни

На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Клепало

На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Колибите

На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кърпелево

На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Седелец: Валого Стопанска Сграда - Обор

На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Цапарево: VI-69, Кв. 69, махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Седелски Рид, махала Чуките, УПИ Хх, Кв. 12 Бивш Стопански Двор, 1, къща

Община Хаджидимово  

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Хаджидимово: 015002, Ангел Кънчев 19, 7а, 11, 16, 1, 14, 2, 6, 18, 5, 8, 9, 10, 3, Бор 23, 3, Бреза 4, 5, 2, Възрожденска 19, 12, 28, 13, 16, 22, 5, 17, 3, Георги Бенковски 17, Димо Хаджидимов 104, 7, 100, Драма 22, 24, Неуточнен Адрес 21, Панайот Волов 15, 13, 3, 4, 2, 19, Прогрес 21, 12, 1, 23, 14, 16, 8, 19, 34, 10, 11, 9, 13, 17, 15, 4, 5, 28, 20, Свети Георги 19, 8, 9, 17, 4, 15, 6, 12, 16, 23, 13, 21, 10, 24, 20, 18, Тодор Каблешков 1, 9, 15, 7, 18, 2, 17, 8, 12, 6, Хан Омуртаг 10, 3, 12, 2, Цар Иван Асен 8, 3, 6, 12, 22, 2, 10, 11, 5, Цар Освободител 5, 14, 7, Цар Самуил 13, 3, 5, 4, Тп4

На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Хаджидимово: Баба Тонка 2, 5, 3, 1, 8, 6, 7, 17, 4, Бор 2, 14, Георги Измирлиев 5, 2, Даме Груев 4, 1, 8, 3, 6, 2, Димо Хаджидимов 19, 24, 6, 12а, 2а, 14, 1, 78, 22, 27а, 5, 26, 64, 21, 25, 11, 17, 3, 20, 8, 29, 7, 10, 86, 27, 87, 4, 2, 15, 29а, 16, Климент Охридски 2, 7, 5, 1, Македония 11, Пейо Яворов 4, 1, 9, 5, 11, 17, 7, 6, 3, 8, Победа 3, 4, 19, 5, 1, Цар Иван Шишман 4, 9, 2, 6, 1, 8, 7, Тп2, От Тп2

На 08.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: Васил Левски 11, 16, 13, 24, Георги Бенковски 3, 17, 7, 9, 13, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5, Гоце Делчев 30, 26, 28, 19, 21, Димо Хаджидимов 40, 46, Илинденци 48, 24, 37, 36, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 32, 26, 17, 23, 2, 3, 39, Климент Охридски 52, 73, 48, 98, 9, 59, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51, 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26, Македония 21, 42, 33, 23, 30, Места 18, 21, 32, 16, 28, 17, 10, 7, 33 Камера, 1, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23, местност Тумбата 8, Младост 52, 17, 4, 25, 48, 38, 30, 1, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35, Опълченска 7, Ореляк 18, Св. Димитър 34-36, Свети Георги 8, 1, Спартак 27, 29, 45, 26, 28, Средни Ливади, Теменуга 1, 3, 5, 2, Трети 14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 49, 69, 36, 70, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 57, 104, 108, 42, 47, 27, 112, 52, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 22, 130, 73, 20, 34, 105, 62, 50, 54, 72, Тп3, От Тп3

Община Якоруда  

На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ -  Орцево

На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ -  Палатик

На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ -  Черешово, Общ. Белица

На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 - 18:00 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 - 18:00 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ -  Бабяк: Заведение

На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 - 18:00 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 - 18:00 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Десета 7

На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: ТП Чирек

На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ -  Гълъбово, Общ. Белица

На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ -  Лютово

На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ -  Юруково

На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ -  Якоруда: Васил Левски 2, Кирил и Методи 59, 80, Лазарец 80, Цар Борис III/Георги Димитр 124

На 07.10.2019 г. /08:15 - 18:00 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ -  Кузьово

Ключови думи към статията: