Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - област Кюстендил, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 7.10-11.10.2019 г. - 3 част

Енергетика / България
3E news
199
article picture alt description

/Продължение от 2 част/

На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./   На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./   На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./   На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Четирци: М. Топилата, М. Топилата, махала Ямен, махала Ямен, УПИ VI-127 Кв. 15, УПИ VI-127 Кв. 15, къща , къща

На 07.10.2019 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  Таваличево: Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Васил Левски 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 7, 3, 5, 1, Иван Калфин 9, Искър 7, 5, 1, 3, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 16, 28, 31, 21, 29, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 30, 39, Стефан Димитров 2, 10, 15, 3, 11, 9, Стефан Димитров 26, 36, 30, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Кръчма, Стопански Двор, Пунк

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Горна Брестница: Влахов Дол, местност Влахов Дол

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Грамаждано: II-110. Кв. 11, Александър Стамболийски 18, 7, 14, 4, 1, 10, 9, 12, 6, 2, 8, 5, Васил Левски 14, Джурналица, Димитър Каляшки 4, 40, 17, 22, 23, 26, 8, 1а, 12, 32, 5, 11, 1, 38, 3, 21, 14, 25, 13, 6, 7, 27, 9, 28, 10, 36, 20, 34, 2, 35, 56, 58, 68, 37, 33, 50, 29, 54, 44, 46, 60, 31, 48, 70, 62, 66, 52, Здравец 1, 9, 7, 16, 6, 3, 11, 5, 15, 14, 4, 13, 82, 24, 36, 23, 34, 27, 38, 17, 40, 26, 15, 32, 25, 20, 19, 22, 21, 30, 28, Любен Манджуков 8, 4, 6, 2, 3, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Почивало, местност Страната ПИ 012106, местност Стрелбище, местност Стрелбище Пи003007, Осогово 10, 1, 3, 8, 4, 6, 15, 13, 2, 8а, 11, 15а, 21, ПИ 17680. 25. 36, Почивало, Радослав Нотев 24, 5, 19, 17, 18, 2, 23, 27, 16. , 12, 9, 1, 3, 10, 7, 15, 11, 13, 6, 8, Румена Войвода 4, 5, 11а, 3, 2, 1, Стоимен Ковачев 5, 4, 15, 5, 6, 7, 9, 8, 2, 11, 13, 1, 3, Христо Ботев 3, 2, 4а, 14, 4, 7, 8, 12, 1, Читалище

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Жиленци: Ангел Маноилов 2, 17, 4, 18, 10, 6, 14, 13, 3, 7, 16, 9, 1, 5, Борис Джелепски 4, 12, 2, 5, 6, вила, 9, 10, къща , 1, Васил Левски 4, 7, 16, 6, 3, 13, 2, 12, 14, 1, 5, 18, 8, 10, Глоковска 2, 4, Гюешевско Шосе 13, 23, 19, 21, 9, 11, 15, 17, 7, 3, 1, 5, 2, 4, Димитър Каляшки 2, 1, 3, 6, 4, 29, 24, 9, 8, 14, Кафе, 44, 27, 41, 18, 50, 25, 28, 32, 11, 36, 40, 26, 13, 23, 5, 48, 12, 17, 42, 20, къща , 10, 15, 46, 52, 30, 31, 33, 39, 16, Иван Вазов 16, 18, 6, 10, 8, 14, 12, вила, Иглика 2, 1, Крайречна 2, вила, Курбанци, Кьошко, махала Везенска, махала Долна 41, 43, 44, 35, 21, 40, 39, 42, 30, 38, 28, 9, 8б, 15, 20, 29, 10, Помпа, 37, 23, 17, 13, 24, 5, 1, 11, 32, махала Сиракова 21, 37, 33а, 36, 27, 18, 20 А, махала Черковна 16, 22, 2, 15, 6, 23, 12, 10, 1, 5, 26, 8, 9, 23а, 4, 43, 3, махала Чифлика къща , 1, Помпа, 15, 9 къща , 24, местност Баладърица, местност Гьоло, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски 2, 11, 13, 9, 6, 8, 3, 7, Над Погребите, Осогово 11, 1, 4, 6, 8, 2, 7, 3, 13, 45, 35, 16, 57, 41а, 22, Детска Градина, 26, 53, 59, 32, 24, 43, 10, 33, 27, 18, 11, 31, 46, 55, 47, 23, 44, 49, 61, 37, 36, 25, 21, 20, 15, 41, 50, 48, 29, 19, 63, 28, 14, 28а, 51, 17, 38, 40, 12, 39, вила, 30, Петър Ризов 11, 4, 8, 17, 7, 12, 5, 16, 14, 6, 2, 18, 9, 3б, 10, 6а, 13, 3а, 25а, 7, 38, 46, 36, 22, 20, 27, 25, 26, 30, 40, 42, 21, 34, 24, 44, 23, 29, 33, 28, При Къщи, Първи Май 3, 1, 5, Радослав Нотев 2, 7, 21, 9, 11, 17, 15, 19, 5, 13, Райна Княгина 6, 1, 5, 4, 7, 8, 12, 2, 10, Теменужка 1, 5а, 6, 7, 7а, 9а, 2, 4, 8, 11, 5, 6, УПИ II-105, Кв. 26, УПИ XII, Кв. 17, УПИ ХVIII -187 Кв. 228, Христо Ботев 5, 1, 6, 4, 10, 12, 8, 2, 12а, 3, вила, къща , вила, вила, къща , къща , Склад, вила

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Бреза 5, 3, 11, 9, 7, 1, 5, Васил Петлешков 25, 27, 29, 3, 7, 19, 31, 8, 5, 2, 1, 13, 9, 15, 23, 21, 9а, 17, 10, 6, 4, Гюешевско Шосе 12, 11, 4, 6, 13, 5а, 9 Снек Бар, Стоп. Двор, 9 Магазин Строй. Материали, 7, Люпилня, 5, 10б, 10, 10а, Цех За Щори, 9, Читалище, 16, Павилион, 6а, 8, Ремонтна Работилница, 18, 14, 2, Склад, 1, Хран. Стоки, Магазин, Магазин Селкост. Техника, Склад, Автосервиз, Стоп. Двор, 10, Хр. Стоки, Димитър Иванов 32, 11, 10, 14, 13, 2, 6, 8, 4, 12, 1, 9, 19, 7, 17, 5, 3, 40, 15, 24, 16, 40, 36, 42, 23, 44, 25, 28, 34, 22, 30, 38, 26, 32, 21, 20, 27, 18, Димитър Кукудов 16, 4, 18, 2, 14, 1, 10, 5, 12, 22, 3, 8, 6, Елисавета Багряна 15, 9, 6, 5, 16, 8, 10, 14, 3а, 12, 13, 4а, 1, 7, 3, 4, 2, Емил Марков 8, 12, 6, 10, 1, 2, 14, 4, 3, 20, 16, 26, 18, 24, 22, 28, 12, 87, 77, 46, 83, 22, 67, 42, 40, 71, 85, 81, 44, 38, 69, 79, 48, Жельо Демиревски 30, 18, 38, 13, 7, 20, 15, 32, 26, 9, 34, 34а, 22, 11, 40, 24, 28, 16, 36, 42, 8, 1, 5, 6, 10, 14, 3, 2, 12, 4, Иван Банков 2, 10, 6, 1, 5, 14, 8, 3, 12, 16, 4, Иван Момчилов 3, Игнат Барбар 3, 9, 5, 7, 1, Индустриална Складово Помещение, 12, Йоаким Осоговски 2, Крум Зарев 17, 1, 7, 11, 2, 13, 9, 3, 5, 59, 69, 31, 67, 43, 61, Стоп. Постройка, 47, 39, 51, 65, 53, 57, 60, 33, 49, 37, 35, 77, 63, 29, 55, 41, 45, Лозенски Механи, ПИ 41112. 214. 59, Любчо Кечев 12, Малчика 1, 3, 7, махала Корубанска, местност Влахов Дол вила №15, вила №12, Бунгало, 37, 65, Парцел VI-4, 36а, 16, 67, Барака, местност Гола Велика . . , 717 вила, Фургон, Бунгало, вила, вила №412, местност Гърлянски Черешарник 2, 37, 16, 12, 28, 21, 39, 1а, 19, 26, 23, 22, 28 А, местност Динката Стоп. Постройка, вила, къща , къща , къща , къща , местност Кандило, местност Кандило ПИ 050199, местност Лозенски Механи 1, 27, 58, 8, 20б, 6, 2, 55, 15а, 7, 22, 5, 20, 4, 9, 21, 23, 10, 18, Могилата, Никола Атанасов 15, 13, 9, 12, 5, 4, 1, 2, 3, 10, 6, Николай Рукавишников 3, 5, 11, 6, 7, 9, 4, 1, 2, Петър Берон 46, 46, Петър Ников 3-Б, 3, 3б, ПИ №41112. 10. 107 М-Ст Могилата, Прогона, Румена Войвода, Сердика 4, 1, Соволска 1, 5а, 38, 36, 27б, Поща, 8, вила, къща , 32, Цех, 6, 31, 48, Работилница, 30, 25, къща , 17а, 29, 1а, 27, 11а, 33, 35, 16а, 39, Работилница, 22, 34, Цех, Спартак Разсадник, Стоп. Постройка, Кладенец, Помпа, 61, Къпалня, УПИ III-7156, Кв. 398, УПИ VII Кв. 91 А, Цвятко Радойнов 3, 4, 2, Бар, Цех, Авт. База

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Лозно: ПИ 030204 М. Кочине, Васил Левски 3, 5, 11, 2, 10, 1, 6, 7, 9, 4, 1, Георги Бенковски 5, 4, 7, 1, 9, 3, 8, Даскал Димитрий 4, 1, 4, 2, 6, 8, 5, Димитър Каляшки 18, 10, 21, 6, 42, 13, 2, 27, 11, 34, 24, 28, 7, 50, 33, 8, 14, 17, 36, 4, 12, 19, 32, 35, 25, 40, 5, 22, 16, 46, 26, Дрин 4, 2, Емил Шекерджийски 2, 1, 9, 5, 4, 7, 3, 11, Йорданка Николова 2, 4, Китка 27, 7, 29, 31, 10, 14, 8, 15, 3, 2, 35, 20, 9, 5, 23, 13, 11, 19, 25, 33, 4, 6, 17, 18, 16, махала Кепазка 3, 2, 1, 1а, махала Корубанска, местност Азна 3, местност Кочине 2, 1, вила, местност Лозище 7, 5, местност Орачето, местност Пладнище, местност Под Селото, местност Разкръсе, местност Стари Лозя Скз Лозно, местност Стрелбище, местност Стрелбището, Осогово 4, 2, 6, 3, 7, 16, 22, 18, 31, 24, 33, 25, 14, 9, 11, 16, 28, 21, 17, 3, 13, 30, 20, 27, 12, 29, 10, 5, 23, 19, 15, 7, Паисий Хилендарски 4, 20, 9, 13, 5, 14, 10, 12, 6, 11, 3, 7, Под Селото, Свети Илия, Слатина-026005, Стадиона 6, Стефан Караджа 30, 28, 32, 45, 14, 15, 43, 35, 19, 26, 17, 41, 27, 33, 23, 25, 29, 12, 31, 37, 6, 10, 39, 47, 21, 16, 8, 18, 24, 2, 4, 9, 1, 5, Стопански Двор, Стоян Лудев 17, 4, 11, 10, 7, 2, 14, 6, 3, 15, 19, 12, 5, 20, 21, 13, 8, 23, 1, 9, Стрелбището, Топила, Топилата ПИ 030042, УПИ XI-223 Кв. 21, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев 11, 3, 7, 1, 4, 9, 5, Цанко Церковски 22, 37, 34, 14, 19, 2а, 6, 2, 40, 29, 23, 1, 27, 32, 7, 13, 15, 24, 21, 33, 9, 16, 8, 12, 18, 4, 28, 3, 30, 36, 25, 42, 17, 26, 14, Четиринадесети Май 30, 7, 1, 17, 28, 22, 6, 55, 5, 3, 12, 18, 19, 15, 16, 9, 2, 4, 24, 20, 26, 2 Цех, 11, 6а, 8, 10, 21, 90, 98, 116, 28, 106, 55, 120, 29, 118, 65, 104, 84, 78, 75, 110, 83, 96, 100, 77, 69, 97, 114, 99, 92, 89, 79, 73, 31, 108, 93, 86, 112, 102, 88, 87, 81, 95, 94, 82, 51, 53, Оптичен Шкаф, 74, 65, 39, 29, 69, 23, 31, 57, 21, 35, 27, 43, 76, 36, 61, 32, 37, 80, 72, 55, 41, 64, 68, 49, 52, 25, 78, 48, 40, 44, 38, 70, 34, 45, 62, 46, 63, 42, Цех, Цех

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Богослов: местност Ръжеве

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Вратца: Лютица, махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, местност Дервена, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил, 105

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Горна Брестница: Кортин Дол

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Грамаждано: местност Гола Велика, местност Колушка Река

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Гърляно: IV-111, Кв 22, Владимир Заимов 18г, 12 1, 18а, 21, 16, 29, 12, 16 3, 25, 23, 19, 31, 4, 27, 17, 11, 9, 3, 4, 2, Девети Септември 4, 2, 21, 1, 3, 23, 9, 13, 17, 7, 19, 11, Димитър Каляшки 31, 27, 23, 33, 29, 14, 2, 3, 7, 17, 9, 14, 5, 12, 11, Крум Кюлявков 17, 15, 19, 10, 5, 2, 6, 14, 7, 13, 1, 9, 4, 12, 11, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна 25, 26, махала Леските 6, 5, 4, 3, махала Реката къща , 14, 13, 15, махала Ресенска 4, махала Ярешка 3, 2, 6, 4, 1, местност Доло, местност Смоквата, Руен 33, 31, 30, 16, 14, 28, 18, 10, 29, 20, 2, 32, 7, 15, 9, 17, 11, 27, 21, 19, 4, 22, 3, Рибарник и Обсл. Сгради, Цех, Цех, Гаражи, Телчарник, Работилница, Поща, Павилион, Здр. Служба

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Жиленци: Везенска 2, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров 4, 1, 3, 6, Гюешевско Шосе 31, 28, Склад Хр. Стоки, 14, 29, 51, 24, 37, 45, 49, 13, 12, 33, 41, 16, 36, 18, 57, 20, 34, 55, 8, Кафе, 10, 39, 40, 32, 47, 27, 6, 35, 53, 43, 38, 30, 45, Деляница, Димитър Каляшки 31, Куртевите, махала Босачка, махала Везенска 21, вила, Фургон, 26а, 28, 37, 29, 31, 5а, махала Грънчарска 15, 4а, 20, вила, 18, 13, 5, 7, 6, 12, 1, 11, 3, 21, 8, 2, 25, 29, махала Долна 38, махала Мазнево Магазин, 8, вила, Фургон, махала Сиракова, махала Сърбинска 2, 7, 1, 5, 3, 10, 15, 8, 18, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, местност Лешовица, Осогово 14, 54, 67, 54, 68, 75, 71, 66, 60, 77, 64, 73, 81, 69, 59, 52а, 62, 56, 52, ПИ 003070 местност Грамаге, При Къщи, Радослав Нотев 1, Рекалска 27, 46, 36, 10, 5а, 8, 37, 13, 23, 7, 14а, 22, 40, 6, 5, 4, 32, 50, 39, 43, 30, 34, 18, 9, 48, 19, 11, Разсадник, 49, 25, 45, 35, 24, 20, 3, 33, 1, 3б, 38, 42, 28, Стопански Двор Мандра, Автобусен Гараж, Христо Ботев 4, къща , къща , вила

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Каменичка Скакавица: Сребърно Коло

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък 19, 17, 25, 26, 18, 16, Гюешевско Шосе Дърв. Работилница, Димитър Иванов 42, 30, 26, Димитър Кукудов 1, Помпа, 1а, Крум Зарев 25, 27, 23, 19, местност Влахов Дол 176 вила, местност Гнила, местност Гола Велика 240, В23, вила, вила 34, вила №33, Бунгало, Картинг Писта, Фургон, 4, Помпа, В-119, 1, 39, вила 15а, 111, 143, Бунгало №285, местност Динката вила, къща , местност Жабокрътски Рид Павилион За Охрана, местност Полски Имоти 6, 3, 4, 2, местност Ръжеве 204, 222, вила, местност Хисарлъка вила, Митко Палаузов 7, 6, 2, 10, 20, 6а, 8, 11, 9, 4, 5, 18, 21, 16, 13, 3, 1, 22, 12, 14, Невестинско Шосе 1, 32, Незабравка 2, 4, 8, 6, Никола Атанасов 6, Раденко Видински 15, 1, 13, 4, 12, 19, 8, Помпа, Секция №8, 10, 3, 9, 7, 2, 11, 5, 6, Светамински Бор, Станкевско Шосе 6, 3, ул. Дупнишко Шосе

На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка

На 07.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Жиленци: Ангел Маноилов 17, 4, 18, 10, 6, 14, 13, 3, 7, 16, 9, 1, 5, Борис Джелепски 4, 12, 2, 5, 6, вила, 9, 10, къща , 1, Васил Левски 4, 7, 16, 6, 3, 13, 2, 12, 14, 1, 5, 18, 8, 10, Димитър Каляшки 29, 24, 9, 8, 14, Кафе, 44, 27, 41, 18, 50, 25, 28, 32, 11, 36, 40, 26, 13, 23, 5, 48, 12, 17, 42, 20, къща , 10, 15, 46, 52, 30, 31, 33, 39, 16, Иван Вазов 16, 18, 6, 10, 8, 14, 12, вила, Иглика 2, 1, Крайречна 2, вила, махала Долна 5, 1, махала Сиракова 18, 20 А, махала Черковна 16, 22, 2, 15, 6, 23, 12, 10, 1, 5, 26, 8, 9, 23а, 4, 43, 3, местност Баладърица, местност Сбирище, Осогово 13, 45, 35, 16, 57, 41а, 22, Детска Градина, 26, 53, 59, 32, 24, 43, 10, 33, 27, 18, 11, 31, 46, 55, 47, 23, 44, 49, 61, 37, 36, 25, 21, 20, 15, 41, 50, 48, 29, 19, 63, 28, 14, 28а, 51, 17, 38, 40, 12, 39, вила, 30, При Къщи, Първи Май 3, 1, 5, Радослав Нотев 7, 21, 9, 11, 17, 15, 19, 5, 13, Райна Княгина 6, 1, 5, 4, 7, 8, 12, 2, 10, Теменужка 6, УПИ II-105, Кв. 26, УПИ ХVIII -187 Кв. 228, вила, къща

На 07.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Сажденик: махала Златанска

На 07.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Цървена Ябълка

На 07.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Жиленци: Георги Димитров 4, 1, 3, 6, Куртевите, махала Везенска, махала Грънчарска 15, 4а, 20, вила, 18, 13, 5, 7, 6, 12, 1, 11, 3, 21, 8, 2, махала Сиракова, местност Лешовица, Осогово 67, 54, 68, 75, 71, 66, 60, 77, 64, 73, 81, 69, 59, 52а, 62, 56, 52, При Къщи, Рекалска 27, 46, 36, 10, 5а, 8, 37, 13, 23, 7, 14а, 22, 40, 6, 5, 4, 32, 50, 39, 43, 30, 34, 18, 9, 48, 19, 11, Разсадник, 49, 25, 45, 35, 24, 20, 3, 33, 1, 3б, 38, 42, 28, вила

На 08.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Таваличево: Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Левски 2, Георги Димитров 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 7, 3, 5, 1, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Ленин 16, 28, 31, 21, 29, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, Стефан Димитров 2, 10, 15, 3, 11, 9, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Кръчма, Стопански Двор

На 08.10.2019 г. /08:45 - 17:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:45 - 17:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:45 - 17:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  Таваличево: Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Иван Калфин 9, Искър 7, 5, 1, 3, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 30, 39, Стефан Димитров 26, 36, 30, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Пунк

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Търсино

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Згурово: вила

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Неделкова Гращица: 145, 142, къща

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Рашка Гращица: Александър Стамболийски 3, 1, 5, 7, Асен Китанов 89, къща , 61, 48, 42, 29, 81, 19, 3, 8, 10, 45, 23, 12, 2, 54, 11, 57, 49, 56, 22, 7, 16, 34, 47, 9, 4, 24, 27, 53, 13, 5, 36, 85, 63, 37, 3а, 18, 20, 52, 15, 43, 44, 32, 39, 46, 6, 23а, 87, 51, 35, 55, Васил Коларов 8, 10, 2, 4, 6, Васил Левски 16, 21, Георги Бенковски 22, 10, Георги Димитров 6, 10, 3, 12, 8, 4, 2, Георги Раковски 4, 1, 3, 2, Девети Септември 38, 26, 25, 47, 54, 15, 24, 12, 46, 44, 67, 13, 28, 34, 56, 29, 43, 45, 32, 55, 51, 31, 49, 63, 42, 23, 17, 40, 1, 37, 8, 19, 27, 57, 65, 18, Зора 30, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска вила, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров 7, 5, 9, 17, 11, 25, 3, 15, Пролет 60, 58, Стоян Заимов 66, 64, 62, Христо Ботев 1, 5, 3, 6, 2, 4а, 4, къща , Фурна, къща , 1, Кафе, Псих. Педагог. Център, Магазин, Здравна Служба

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска, местност Соборището

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски 2, 6, 4, 3, 5, Асен Златаров 7а, 2, 7, 6, 5, 3, 11, 9, 4, Бузлуджа 6, 1, 7, 5, 3, 2, Васил Коларов 4, 2, 1, 8, Васил Левски 11, 5, 7, 9, 1, 8, 10, 6, 2, Вола 2, 5, 7, 1, 3, Възраждане 6, Георги Димитров 22, 70, 49, 38, 8, 47, 34, 10, 7, 27, 16, 3, 50, 63, 65, 51, 24, 28, 31, 23, 44, 59, 52, 4, 58, 42, 30, 53, 72, 1, 36, 64, 20, 21, 41, 62, 18, 54, 33, 17, 13, 11, 39, 9, 43. , 45, 15, Георги Зарев 5, 3а, 4, 2, Георги Раковски 2, 3, 4, 1, 39, Гоце Делчев 8, 6, 2, 4, Димитър Благоев 20, 12, 16, 8, 14, 13, 5, 10, 17, 15, 7, 2, 1, 6, 4, 9, 3, Димитър Каляшки 9, 7, 1, 2, 3а, 6, 3, Иван Вазов 1, 2, 3, 5, извън регулация къща , Козлодуй 5, 7, 10, 6, 4, 12, 13, 15, 8, Комунизъм 3, махала Стубела, Полет 2, 1, Първи Май 4, 3, 2, Свобода 42, 13, 9, 5, 20, 26, 16, 17, 48, 7, 11, 3, 8, 15, 24, 2, 38, 1, 32, 44, 46, 28, 36, 14, 4, 42. , 40, София 5, 14, 9, 6, 12, 1, 6а, 7, 2, 4, Хаджи Димитър 5, 14, 18, 6, 8, 1, 2, 9, 12, 11, 15, 20, 3, 16, Христо Смирненски 2, 1, 9, 12, 10, 8, 4, Чавдар 6, 8, 5, 4, 9, 2, 1, 10, Магазин, къща , Хранителни Стоки, Стоп. Двор, Поща, Магазин и Работилница, База

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Ваксево: №024084, Александър Стамболийски 87, 73, 101, 17, 37, 43, 24, 20, 22, 34, 83, 26, 69, 97, 59, 89, 53, 36, 61а, 67, 32, 75, 49, 77, 44, 30, 41, 79, 91, 95, 42, 40, 46, 57, 48, 61, 52, 93, 47, 38, 35, 85, 50, 39, 63, 81, 65, 41а, 71, 28, 15, 12, 1, 5, 29, 18, 6, 17, 21, 19, 23, 33, 31, 11, 14, 25, 13, 16, 9, 7, 27, Васил Коларов 11, 10, Васил Левски 3, 1, Георги Димитров 17, 16, 23, 19, 26, 3, 25, 21, 5, 12, 1, 2, 11, 7, 10, 6, 35, 18а, 18, 15, 8, 24, 33, 29, 24, 28, 26, 23, 27, 24а, 35, 31, Деветнадесета 3, 5, 2, 1, 8, 4, Деветнадесети Февруари 20, 18, 8, 22, 12, 16, 14, Димитър Благоев 1, 10, 2, Димитър Евтимов 1, 2, 6, 5, 3, Димитър Каляшки 9а, 6, 4, 9, 2, 3, 1, 5, 4, Елешница 40, 56, 34, 39, 54, 13, 44, 64, 60, 15, 11а, 46, 1, 26, 17, 21, 74, 66, 24, 58, 37, 76, 68, 70, 42, 23, 48, 16, 100, 52, 41, 20, 36, 28, 62, 50, 3, 38, 30, 27, 72, 32, 5, 29, 11, 14, 43, 56, Зафир Николов 2, 3, 4, Кирил и Методий 6, 8, 4, 1, 2, 3, Койно 1, 11, 9, 3, 13, 29, 53, 19, 17, 21, 31, 51, 23, 41, 34, 37, 33, 19а, 47, 27, 15, 25, 9, 43, 39, 45, Ленин 22, 24, 14, 13, 26, 21, 8, 15, 18, 27, 4, 6, 20, 9, 17, 28, 10, 16, 42, 46, 47, 62, 59, 57, 65, 41, 50, 69, 64, 31, 37, 63, 26, 43, 49, 67, 48, 30, 58, 39, 53, 33, 60, 29, 51, 34, 45, махала Адамска 7, вила, махала Албания, махала Баздарска вила, махала Бантовска вила, махала Бела Вода вила, махала Воденичарска 5, 10, 3, вила, 6, 2, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска вила, махала Гошевска 4, вила, махала Грънчарска вила, махала Гърличка 1, махала Гъскарска вила, махала Гюрова вила, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска вила, 6, махала Дралевска 12, вила, Помпа, махала Дърманска вила, махала Занева 1, 2, 3, махала Заячка вила, махала Испорска вила, махала Йовкинска 8, махала Кадрамска, махала Камберска 9, вила, 6, 1, 5, 3, 14, вила, махала Каменичка вила, махала Карамфиленска, махала Ковачка вила, вила, вила, махала Котаранска вила, махала Кузумска вила, махала Кумбазка вила, вила, махала Лазарска вила, махала Лапевска 9, вила, 4, 5, 8, махала Лесичкова, махала Маджирска вила, 6, 3, 7, махала Маринкова вила, махала Михтарска вила, махала Моравска вила, махала Мулова вила, махала Падинарска вила, махала Парлапанска вила, махала Песокарска 1, вила, 5, 8, махала Петачка вила, махала Пупулска вила, махала Рановска вила, махала Русулска вила, 4, махала Сапунджийска вила, махала Селишка вила, махала Семенска 15, вила, 16, вила, вила, махала Симонска, махала Соколовска вила, махала Соколчева, махала Средна махала 5, махала Станковска вила, вила, 4, 1, махала Стойчовска, махала Тасковска вила, махала Текемска вила, махала Треновска вила, вила, махала Хаджийска, махала Цанкина вила, 4, махала Чорбаджийска вила, махала Чукарлийска вила, махала Шаренкова 17, 3, 3, вила, 22, 24, 15, 19, 12, 9, 6, 8, 14, 18, махала Шукалска вила, вила, 9, махала Юзунска 11, 6, вила, 15, 7, 20, 12, Никола Важаров 1, 3, 2, Никола Камбера 6, 3, Никола Мирчев 2, Славчо Павлов 5, 6, 16, 22, 14, 8, 10, 38, 18, 9, 34, 32, 24, 13, 20, 3, 23, 1, 7, 36, 28, 15, 4, 12, 17, 26, Сотир Васев 4, 3, 9, 4, 7, Стоядин Иванов 4, 2, 3, 1, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 2, 3, 5, 1, 4, Юри Гагарин 4, 1, 4, 1, вила, вила, Ветеринарна Лечебница, вила, Дърводелски и Гатерен Цех, Пункт Горско, Кафе Аперитив, Фурна, вила, Магазин, Работилница, Скара Бира, вила, Ресторант, Дърводелски и Гатерен Цех, Селкооп, Мандра, Поща

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Друмохар: 010015, 013004, 500274, махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Еремия: М-Ст Разкръстницата, махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Кадровица: Кролевци, махала Постолска, махала Станкова

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 08.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Грамаждано: местност Динката

На 08.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Бреза 5, 3, 11, 9, 7, 1, Гюешевско Шосе 12, 11, 4, 6, 13, 5а, 9 Снек Бар, Стоп. Двор, 9 Магазин Строй. Материали, 7, Люпилня, 5, 10б, 10, 10а, Цех За Щори, 9, Читалище, 16, Павилион, 6а, 8, Ремонтна Работилница, 18, 14, Димитър Иванов 32, 11, 10, 14, 13, 2, 6, 8, 4, 12, 1, 9, 19, 7, 17, 5, 3, 40, 15, Емил Марков 8, 12, 6, 10, 1, 2, 14, 4, Иван Момчилов 3, Крум Зарев 17, 1, 7, 11, 2, 13, 9, 3, 5, Малчика 1, 3, 7, местност Динката Стоп. Постройка, вила, къща , Румена Войвода, УПИ III-7156, Кв. 398

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: махала Стубела

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кадровица: махала Постолска, махала Станкова

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Лелинци: Васил Левски 34, махала Горна

На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Горна Гращица: XIII-212. Кв. 18, Алеко Константинов 2, 1, Александър Димитров 5, 1, 3, 4, 2, Александър Стамболийски 2, 5, 1, 15, 10, 18, 9, 4а, 25, 30, 11, 34, 8, 4, 22, 7, 12, 16, 21, 3, 19, 17, 32, 6, 23, 28, 36, Болшевик 1, Васил Левски 19, 17, 14, 8, 2, 11, 1, 15, 7, 6, 5, 16, 13, 9, 3, 4, Вела Пеева 9, 8, Вола 1, 2, 3, 4, Генерал Владимир Заимов 4, 2, 3, 1, Георги Бенковски 8, 10, 4, 2, 6, Георги Димитров 57, 24, Георги Раковски 5, 11, 14, 16, 7, 9, 15, 13, Девети Септември 4, 2, Иван Вазов 6, 8, 5, 3, 4, Лавеле 1, 7, 3, 4, 2, 5, Ленин 26, 9, 22, 25, 10, 13, 20, 28, 16, 23, 27, 5, 6, 21, 23а, 18, 8, 11, 29, 4, 17, 19, 7, 12, 14, 6, 30, 2, Петър Берон 4, 7, 9, 1, 5, Спартак 8, 2, 10, 12, Страцин 1, 4, 3, 6, 2а, Струма 1, 3, 7, 21, 15, 6, 9, 27, 10, 25, 17, 5, 23, 11, 4, къща , 2, 18, 8, Тодор Каблешков 1, 2, 3, Томанова 3, 11, 15, 1, 7, 12, 8, 6, 9, 10, 4, УПИ XI-70, Кв. 16, Хан Аспарух 8, 30, 45, къща , 55, 29, 6, 33, 19, 13, 49, 7, 24, 35, 18, 16, 23, 12, 17, 37, 47, 21, 26, 10, 39, 15, 14, 28, 1, 43, 41, 3, 2, 1, Шипка 8, 4, 2, 6, 10, Юри Гагарин 43, 59, 55, 10, 14, 21, 22, 27, 23, 20, 5, 15, 18, 14а, 29, 13, 6, 11, 31, 3, 26, 9, 15а, 1, 16, 8, 24, 17, 7, Язовир Валого, Черква, Читалище, къща , Магазин, Мандра, Казани, Поща, Ресторант, Адм. Сграда, Здравна Служба, Кафе

На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември 8, 21, Лиляна Димитрова 2, махала Томанова 18, 5, махала Чорбаджийска къща , Магазин, 22, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински 19, Стоян Лудев 6, Христо Ботев 1, 13, Хоремаг, къща , Метален Фургон, Магазин

На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Коняво: 000906 Кв. 38432, Алеко Константинов 4а, 1, 4, 9, 7, 3, 5, 6, 14, 12, 13, 2, 10, 16, 11, Александър Стамболийски 9, 1, 3, 4, 7, 10, 14, 16, 20, 13, 10а, 18, 17, 22, 11, 91, 7, 12, 8, 3, Бачо Киро 5, 3, 1, Бенковски 21, 11, 7, 27, 3, 29, 31, 5, 19, 41, 33, 25, 37, 1, 23, 9, 35, 4, 13, 17, 39, 15, Бор 2, 6, 4, Васил Левски 5, 24, 13, 14, 3, 8, 6, 9, 2, 23, 19, 4, 25, 1, 18, 22, 20, 15, 11, 7, 10, 21, Виден 4, 6, 3, 1, 2, 5, Владимир Поп Томов 14, 10, 12, 6, 8, 2, 1, 3, 15, 4, Възраждане 4, 9, 1, 7, 6, 5, 3, 2, 8, 25, 23, 23, 21, 8, 25, 11, 17, 13, Георги Димитров 5, 10, 9, 14, 16, 7, 8, 18, 1, 4, 6, 11, 20, 2, 1, 36, 34, 42, 29, 44, 24, 19, 21, 17, 23, 46, 27, 33, 40, 28, 30, 48, 25, 38, 15, Георги Кирков 25, 4, 2, 14, 1а, 9, 33, 18, 23, 5, 21, 15а, 15, 22а, 6, 31, 29, 11, 3, 12, 17, 7, 2а, 19, 35, 20, 27, 13, 22, 1, 10, 26а, 32, 41, 37, 43, 26, 45, 30, 35, 24, Даскал Димитър Стоянов 9а, 23, 25, 19, 7, 7а, 5, 11, 6, 29, 3, 1, 4, 13, 17, 29, 41, 3, 59, 31, 26, 67, 30, 28, 18, 24, 65, 39, 47, 45, 33, 63, 43, 53, 35, 49, 55, 51, 37, Девети Септември 7, 6, 1, 8, 4, 9, 3, Димитър Благоев 4, 6, 1, 3, 2, 7, 5, 12, Димитър Каляшки 1, 6, 2, 4, 3, 8, Жельо Демиревски 10, 4, 12, 14, 5, 7, 15, 9, 27, 25, 17, 11, 21, 3, 13, 23, 2, Здравец 6, 5, 4, 2, 10, 8, 7, Иван Вазов 4, 6, 9, 2, 13, 24, 12, 22, 14, 18, 1а, 16, 26, 5, 8, 1, 7, 10, 3, 30, 20, 11, 23, 21, 9, 15, 25, 27, Извора 2, 1, 4, Изгрев 7, 3, 5, 1, Кирил и Методий 12, 11, 4, 8, 16, 14, 5, 3, 13, 9, 2, 10, 1, 15, Ленин 15, 20, 22, 24, 2, 32, 4, 6а, 16, 13, 29, 31, 33, 25, 28, 7, 30, 17, 8, 9, 45, 56, 19, 23, 3, 27, 5, 11, 5а, 37, 18, 6, 34, 12, 10, 26, 35, 21, 72, 81, 78, 76, 82, 91, 87, 70, 89, 64, 66, 68, 85, 83, 84, 79, 51, 38, 47, 36, 41, 43, 40, 45, 56, 60, 53, 61, 81, 52, 75, 71, 58, 69, 72, 54, 59, 73, 65, 42, 62, 67, 63, 48, 57, 77, Лехово 2, 4, 2, 5, 6, 3, 1, 4а, Людмила Живкова 6, 4, 10, 8, 8а, 2, 12, 16, 18, 14, 13, Маркова Стъпка 1, 3, 5, 2, местност Драките, местност Маровски път, Мусала 1, 5, 4, 2, 3, Незабравка 2, 1, 4, Никола Димитров 2, 9, 4, 7, 5, 3, 1, 8, 13, 10, 3, 14, 11, 5, 12, Осогово 6, 4, 3, 5, 9, 2, 2а, Отец Паисий 2, Петко Р. Славейков 4, 2, Раковска 1, 11, 13, 5, 12, 8, 3, 7, 14, 4, 9, 6, 2, 10, Рила 12, 8, 10, 7, 1, 3, 2, 4, 5, Руен 7, 1, 5, 11, 13, 9, 3, Симеон Въжаров 1, 7, 9, 6а, 11, 3, 2, 5а, 5, Стадиона 1, 2, 3, 5, 5а, Стоян Лудев 8, 4, 6, 1, 3, Странджата 8, 5, 3, 10, 1, 4, 2, 7, 6, 14, 12, Христо Ботев 12, 1, 4, 16, 29, 6, 19, 7, 26, 8, 32, 9, 10, 30, 36, 24, 18, 42, 17, 15, 20, 11, 27, 14, 40, 22, 5, 28, 38, 25, 34, 3а, 2, 21, 13, 23, Бензиностанция, Газостанция, Варници, Мандра, Магазин, Магазин, Закуски, Механа, Ресторант, Кафе, Пункт Горско, Хотел, Шивашки Цех, Магазин, Стол, Читалище, Аптека, Здравна Служба, Офис, Склад, Поща, Гатер, Стоп. Двор, Цех За Алумин. Дограма, Фуражомелка, Дърв. Работилница, къща , Мандра, Усип, Диагн. Пункт, Фурна, Кантар

На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица 26, 7, 9, 10, 3, 18, 16, 12, 2, 26, 1, 8, 20, 4, 14, 6, 22, 5, Васил Левски 6, 4, 3, 5, 1, 10, 2, 9, 7, 8, Възраждане 19, 13, 31, 21, 10, 23, 17, 20, 8, 27, 24, 25, 18, 12, 29, 22, 26, 16, 15, 14, 9, 5, 4, 7, 3, 6, 11, Димитър Благоев 6, 4, Драговищица 6, 8, 4, Елин Пелин 6, 13, 11, 5, 14, 9, 4, 12, 15, 7, 3, 2, 8, 10, 17, 1, Звезда 1, 10, 7, 5, 2, 4, 3, Иглика 8, 3, 6, 4, 1, 2, Индустриална 43, 7, 11, 44, 12, 36, 1, 26, 6, 5, 20, 46, 22, 13, 2, 14, 28, 34, 8, 16, 10, 18, 42, 32, 38, 9, 30, 4, 3, местност Базето, Мир 36, 2, 5, 10, 14, 3, 20, 7, 18, 32, 9, 1, 34, 6, 16, 15, 22, 17, 13, 12, 28, 11, 24, 19, 21, 4, 8, 26, Нов Живот 18, 6, 11, 14, 12, 13, 20, 5, 16, 3, 15, 7, 8, 4, 1, 9, 15, Овощарска 4, 3, 6, 1, 7, 5, 6, 14, 8, 12, 9, 10, Околовръстна 14, 10, 45, 47, 37, 12, 43, 8, 41, 16, 18, 25, 1, 13, 2, 3, 5, 11, 9, 4, 17, 21, 15, 25, 35, 2, 27, 19, 33, 6, Пейо Яворов 3, 6, 7, 2, 9, 5, 4, Спасовица 2, 3, 1, Стоян Тренев 3, 56, 13, 9, 7, 105, 101, 11, 70, 107, 5, 1, 64, 93, 72, 38, 107, 60, 58, 68, 16, 34, 10, 75, 87, 18, 63, 85, 32, 95, 11, 65, 99, 12, 109, 89, 69, 64, 54, 52, 20, 97, 42, 71, 67, 26, 105, 70, 8, 91, 24, 81, 62, 2, 6, 98, 14, 36, 22, 50, 79, 77, 103, 80, 56, 78, 83, 101, 76, 55, 6, 54, 103, 29, 72, 25, 33, 49, 35, 27, 78, 47, 41, 77, 51, 43, 23, 31, 68, 53, 80, 37, 99, 62, 97, 19, 93, 17, Струма 6, 1, 3, 4, 8, Търговска 7, 4, 3, 5, УПИ ХIII-12 Кв. 2, Христо Смирненски 5, 12, 14, 4, 2, 10, 1, 6, 3, 8, 16, Щастие 15, 14, 21, 19, 16, 8, 11, 7, 4, 3, 13, 9, 17, 5, 1, 10, 6, 2, Работилница, Цех, 1

На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: местност Дренов Дол Бунгало, 37, 8, В-31, Стрелбище, 17, вила №15, 18, 27, 15, 9, 41, 19, 13, 32, местност Николичевски път Обор, 32, вила, 32а Стоп. Постройка, 305, Кантар, 33, Склад, Цех, Телчарник, 32, 43, 32а Гараж, Рем. Работилница, 45, Склад, София

На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Николичевци: Васил Левски 23, 21, 40, 48, 44, 38, 17, 19, 32, 36, 34, 46, 30, 42, 5, 11, 9, 8, 20, 13, 22, 26, 28, 12, 15, 18, 2, 16, 3, 1, 24, 7, 6, Васил Петлешков 3, 11, 9, 4, 2, 5, 8, 1, 26, Велбъжд 1, 3, 2, 5, Георги Бенковски 4, 2, Ильо Войвода 7, 9, 3, Йорданка Николова 1, Лиляна Димитрова 2, 4, 1, 3, М. Присоето, Мусала 3, 7, 1, 2, 6, 9, 4, 11, 5, Никола Вапцаров 1а, 11, 3, 3а, 2, 5, 1, Николичевски път 3, 39, 2, Овощарска 1, 13, 5, 7, 11, 17, 3, 15, 18, 16, Овощарски Институт 1, Панайот Волов 2, 16, 5, 7, 1, 8, 6, 3, 12, 14, Рила 16, 7, 8, 14, 18, 20, 4, 10, 5, 22, 1, 2, 12, 5а, 9, 24, Стоян Лудев 44, 31, 29, 47, 37, 35, 53, 39, 46, 52, 41, 56, 58, 55, 70, 51, 61, 62, 59, 64, 60, 68, 66, 54, 45, 49, 33, 9, 11, 24, 42, 10, 20, 8, 1, 3, 28, 19, 21, 34, 2, 4, 17, 12, 23, 40, 22, 15, 18, 6, 5, 38, 16, 36, 26, 32, Струма 2, 1, 3, 6, Христо Ботев 17, 9, 19, 35, 6, 27, 25, 10, 2, 4, 8, 31, 12, 15, 7, 14, 5, 23, 29, 11, 1, 3, 13, 33, 21, Христо Смирненски 6, 3, 4, 2, 7, 5, 1, Черемидарница, Черенец 7, 5, 6, 4, 2, 1, 9, Ябълка 2, 1, Склад, Кафе

На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Скриняно: Александър Стамболийски 9, 30, 5, 14, 36, 6, 20, 3, 32, 7, 1, 18, 4, 22, 40, 32а, 11, 26, 2, 12, 10, 38, 15, 8, 13, Бистрица 1, 5, 3, Витоша 10, 13, 18, 7, 20, 2, 14, 9, 8а, 11, 8, 6, 3, 5, Емил Шекерджийски 6, извън регулация, Марица 1, 3, 2, Оборище 2, 1, 3, Пейо Яворов 12, 8, 10, Свилен Русев 2, 4, 1, Стоян Лудев 57, 90, 96, 109, 77, 84, 82, 88, 96а, 95, 55, 107, 92, 75, 86, 81, 105, 101, 87, 98, 111, 49, 91, 104, 80, 78, 83, 67, 69, 106, 71, 73, 79, 74, 99, 96 Б, 108, 76, 110, Чайка 4, 5, 2, 8, 7, Шипка 5, 10, 4, 2a, 9, 1a, 8, 3, 1, 6, Щастие 5, Фурна, Магазин

На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198, Кв. 21, Васил Левски 7, 3, 10, 5, 12, 6, 9, 11, 8, 2, Георги Димитров 14, 10, 3, 16, 9, 7, 5, 11, 8, 12, 6, Девети Септември 27, 29, 25, 37, 35, 19, 22, 32, 15, 13, 24, 40, 18, 43, 44, 45, 41, 42, 36, 33, 31, 21, 17, 34, 28, 47, 20, 30, 27, 12, 49, 38, 39, 16, 23, 14, Димитър Каляшки 9, 4, 8, 6, 5, 7, 3, 2, 12, 8, 11, Иван Вазов 6, 16, 1, 18, 4, 5, 10, 14, 12, 3, 20, 8, 2, 22, 24, 26, Кирил и Методий 12, 18, 8, 7, 23, 10, 24, 1, 11, 2, 17, 3. , 5, 13, 19, 21, 9, 14, 15, 28, 25, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Река Бистрица, местност Соволска Река, Овощарска 16а, 3, 5, 4, 12, 19, 7, 9, 20, 17, 8, 18а, 18, 1, 11, 14, 22, 2, 21, 15, 13, 19а, 16, ПИ 87062. 11. 80. 1, Първи Май 39, 16, 26, 21, 3, 15, 7, 41, 38, 2, 33, 12, 10, 27, 32, 56, 1, 11, 36, 52, 50, 25, 14, 43, 45, 5, 20, 44, 6, 58, 29, 28, 54, 46, 48, 31, 23, 42, 34, 18, 22, 17, 40, 19, 4, 30, 8, Славейков 18, 29, 10, 22, 13, 7, 23, 5а, 25, 2, 9, 31, 5, 4, 8, 27, 20, 19, 17, 14, 6, 4а, 1, 3, 21, 12, 35, 31, 33, 26, 24, Христо Ботев 2, 7, 5, 1, 4, 6, 8, 3, Институт

/Следва/

Ключови думи към статията: