Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията Западна България за периода 22-26.02.2021 г. - 4 част

Енергетика / България
3E news
158
article picture alt description

Община Ботевград 

На 26.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски  14, 12, 9, 7, 11,  Бор  1, 4, 8, 2,  Будиовград  12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8,  Бузлуджа  84, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 78, 79, 106, 92, 72, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 141, 91, 76, 65, 100, 119, 62, 82а, 101, 105, 68, 74, 127, 96, 115, 53, 86, 70, 80, 104, 75, 90, 133, 81, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 93, 87,  Бузлуджа  63, 50, 35, 57, 59, 45, 56, 47, 60, 44, 43, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49,  Бузлуджа  50,  Васил Левски  36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 37, 46, 42, 35, 38, 34,  Васил Левски  5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 15, 4, 26, 19, 3, 21, 14, 13, 17,  Витиня  22,  Георги Бенковски  1, 4, 3, 2,  Георги Бенковски  7, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 8,  Горски Пътник  10, 23, 11, 16, 3, 31, 10, 9, 12, 17, 1, 36, 19, 4, 16б, 27, 12, 18, 29, 15а,  Гурко  78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68,  Гурко  50, 14, 2, 10, 28, 29, 20, 23, 11, 22, 36, 26, 52, 40, 46, 34, 54, 15, 7, 17, 8, 44, 48, 42, 24, 3, 13, 8, 6, 12, 31, 36, 15а, 19, 32, 32, 30, 18, 17, 5, 27, 30, 43,  Дунав  19, 11, 7, 3, 6, 8, 16, 17, 12, 2, 5, 14, 10, 17, 4, 9, 6, 7, 1,  Еделвайс  2, 4, 7, 6, 10, 3, 1,  Захари Стоянов (Петър Янков  2, 4,  Захари Стоянов (Петър Янков  40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 12, 17, 37, 36, 3, 33, 15, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 18, 23, 30, 1, 44, 48, 7,  Захари Стоянов (Петър Янков  9, 18, 8, 26, 6,  Зеленград  7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14,  Ивайло  14,  Ивайло  4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8,  Иван Вазов  14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5,  Иглика  2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4,  Извор  9,  Извор  1,  Кирил И Методий  7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10,  Кокиче  5, 1,  Люляк  10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2,  Малчика  2, 3, 4, 1,  Малчика  6,  Околчица  12, 5, 4, 7,  Околчица  5,  Орлово Гнездо  4, 10, 3, 5, 8, 143, 6, 2,  Освобождение (9-тиСептемвр  5,  Освобождение (9-тиСептемвр  4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2,  Осеница  ,  Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов  46,  Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов  59,  Плиска  5, 2, 4, 6, 8,  Победа  5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7,  Победа  3,  Преслав  7, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 2,  Първенец  31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15,  Първи Май  5, 1, 6, 8, 7,  Райна Княгиня (Вела Пеева)  3, 6, 2, 4,  Розова Долина  8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19,  Розова Долина  6, 3, 2, 1, 4,  Севаст Огнян (Партизанска)  35, 6, 4, 1, 6, 3,  Синчец  1,  Славейков (Васил Коларов)  8, 4, 2, 2а, 3,  Стара Планина  12, 3, 7, 21, 6, 10, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 9, 11а, 2, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8,  Стара Планина  48, 9, 44, 40, 11, 29, 46,  Страншки Рът  12, 4, 6, 10, 5, 8,  Съединение (Рада Докова)  3, 2, 1,  Съединение (Рада Докова)  17, 11,  Съединение (Радка Докова)  10, 4, 8, 13, 8, 5, 9, 7,  Съединение (Радка Докова)  1,  Теменуга  16, 12, 3,  Теменуга  16, 30, 8, 12, 46, 10, 32, 17, 20, 26, 28,  Теменуга  38, 36, 40,  Трети Март (Иван Гълъбов)  108, 76, 83, 110, 86, 145, 91а, 90, 140, 126, 73, 128, 136, 101, 91в, 114, 66, 85, 135, 123, 121, 128, 93, 122, 77, 81, 103, 94, 124, 109, 1251а, 134, 122, 70, 107, 92, 87, 91, 89, 127, 78, 106, 79, 82, 129, 102, 84, 80, 68, 96, 138, 131, 119, 105, 132, 120, 125, 100, 130, 88, 104, 112, 92, 143, 75, 118, 116, 115, 117, 72, 83, 62, 91, 137, 141, 98, 111, 147, 74, 106, 97,  Трети Март (Иван Гълъбов)  6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 24а, 34, 33, 29, 8, 36, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 27, 13, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 24 А, 31, 15,  Трети Март (Иван Гълъбов)  71а, 48, 57, 54, 51, 47, 41, 61, 71, 50, 59, 54д, 63, 67, 60, 52, 69, 44а, 46, 43, 54а, 44б, 1, 56, 49, 53, 58, 54г, 55, 45, 65,  Христо Ботев  28, 41, 37, 33, 49, 43, 47, 35, 26, 51, 24, 39, 27, 30, 32,  Цар Иван Шишман (М.Найденов  1, 6, 16, 10, 8, 7, 8 8, 22, 24, 4, 5, 20, 2, 14, 3, 13, 12, 26, 11, 23, 9, 18,  Цар Освободител( 17 Ятаци)  48, 23, 30, 51, 21, 26, 49, 17, 28, 38, 18, 56, 50, 31, 27, 135, 16, 42, 12, 40, 39, 20, 24, 22, 45, 52, 14, 29, 36, 43, 35, 44, 46, 53,  Цар Самуил (М. Найденова)  2, 2, 3, 6, 5, 1,  Шипка  12, 5, 2а, 19, 34, 204, 17, 15, 2, 8, 10, 4, 6, 18а, 13,  Шипка  7, 1, 11, 3а, 11а, 3, 9, 5,  Явор  4, 3, 6, 10, 8, 5, 9, 1, 2,  Ясен  4, 2,    1,    24, 12, 15

На 23.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски  14, 12, 9, 7, 11,  Бор  1, 4, 8, 2,  Будиовград  12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8,  Бузлуджа  84, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 78, 79, 106, 92, 72, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 141, 91, 76, 65, 100, 119, 62, 82а, 101, 105, 68, 74, 127, 96, 115, 53, 86, 70, 80, 104, 75, 90, 133, 81, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 93, 87,  Бузлуджа  63, 50, 35, 57, 59, 45, 56, 47, 60, 44, 43, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49,  Бузлуджа  50,  Васил Левски  36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 37, 46, 42, 35, 38, 34,  Васил Левски  5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 15, 4, 26, 19, 3, 21, 14, 13, 17,  Витиня  22,  Георги Бенковски  7, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 8,  Георги Бенковски  1, 4, 3, 2,  Горски Пътник  10, 23, 11, 16, 3, 31, 10, 9, 12, 17, 1, 36, 19, 4, 16б, 27, 12, 18, 29, 15а,  Гурко  50, 14, 2, 10, 28, 29, 20, 23, 11, 22, 36, 26, 52, 40, 46, 34, 54, 15, 7, 17, 8, 44, 48, 42, 24, 3, 13, 8, 6, 12, 31, 36, 15а, 19, 32, 32, 30, 18, 17, 5, 27, 30, 43,  Гурко  78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68,  Дунав  19, 11, 7, 3, 6, 8, 16, 17, 12, 2, 5, 14, 10, 17, 4, 9, 6, 7, 1,  Еделвайс  2, 4, 7, 6, 10, 3, 1,  Захари Стоянов (Петър Янков  9, 18, 8, 26, 6,  Захари Стоянов (Петър Янков  2, 4,  Захари Стоянов (Петър Янков  40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 12, 17, 37, 36, 3, 33, 15, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 18, 23, 30, 1, 44, 48, 7,  Зеленград  7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14,  Ивайло  4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8,  Ивайло  14,  Иван Вазов  14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5,  Иглика  2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4,  Извор  1,  Извор  9,  Кирил И Методий  7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10,  Кокиче  5, 1,  Люляк  10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2,  Малчика  2, 3, 4, 1,  Малчика  6,  Околчица  5,  Околчица  12, 5, 4, 7,  Орлово Гнездо  4, 10, 3, 5, 8, 143, 6, 2,  Освобождение (9-тиСептемвр  4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2,  Освобождение (9-тиСептемвр  5,  Осеница  ,  Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов  59,  Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов  46,  Плиска  5, 2, 4, 6, 8,  Победа  5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7,  Победа  3,  Преслав  7, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 2,  Първенец  31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15,  Първи Май  5, 1, 6, 8, 7,  Райна Княгиня (Вела Пеева)  3, 6, 2, 4,  Розова Долина  6, 3, 2, 1, 4,  Розова Долина  8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19,  Севаст Огнян (Партизанска)  35, 6, 4, 1, 6, 3,  Синчец  1,  Славейков (Васил Коларов)  8, 4, 2, 2а, 3,  Стара Планина  12, 3, 7, 21, 6, 10, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 9, 11а, 2, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8,  Стара Планина  48, 9, 44, 40, 11, 29, 46,  Страншки Рът  12, 4, 6, 10, 5, 8,  Съединение (Рада Докова)  3, 2, 1,  Съединение (Рада Докова)  17, 11,  Съединение (Радка Докова)  1,  Съединение (Радка Докова)  10, 4, 8, 13, 8, 5, 9, 7,  Теменуга  38, 36, 40,  Теменуга  16, 12, 3,  Теменуга  16, 30, 8, 12, 46, 10, 32, 17, 20, 26, 28,  Трети Март (Иван Гълъбов)  108, 76, 83, 110, 86, 145, 91а, 90, 140, 126, 73, 128, 136, 101, 91в, 114, 66, 85, 135, 123, 121, 128, 93, 122, 77, 81, 103, 94, 124, 109, 1251а, 134, 122, 70, 107, 92, 87, 91, 89, 127, 78, 106, 79, 82, 129, 102, 84, 80, 68, 96, 138, 131, 119, 105, 132, 120, 125, 100, 130, 88, 104, 112, 92, 143, 75, 118, 116, 115, 117, 72, 83, 62, 91, 137, 141, 98, 111, 147, 74, 106, 97,  Трети Март (Иван Гълъбов)  6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 24а, 34, 33, 29, 8, 36, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 27, 13, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 24 А, 31, 15,  Трети Март (Иван Гълъбов)  71а, 48, 57, 54, 51, 47, 41, 61, 71, 50, 59, 54д, 63, 67, 60, 52, 69, 44а, 46, 43, 54а, 44б, 1, 56, 49, 53, 58, 54г, 55, 45, 65,  Христо Ботев  28, 41, 37, 33, 49, 43, 47, 35, 26, 51, 24, 39, 27, 30, 32,  Цар Иван Шишман (М.Найденов  1, 6, 16, 10, 8, 7, 8 8, 22, 24, 4, 5, 20, 2, 14, 3, 13, 12, 26, 11, 23, 9, 18,  Цар Освободител( 17 Ятаци)  48, 23, 30, 51, 21, 26, 49, 17, 28, 38, 18, 56, 50, 31, 27, 135, 16, 42, 12, 40, 39, 20, 24, 22, 45, 52, 14, 29, 36, 43, 35, 44, 46, 53,  Цар Самуил (М. Найденова)  2, 2, 3, 6, 5, 1,  Шипка  7, 1, 11, 3а, 11а, 3, 9, 5,  Шипка  12, 5, 2а, 19, 34, 204, 17, 15, 2, 8, 10, 4, 6, 18а, 13,  Явор  4, 3, 6, 10, 8, 5, 9, 1, 2,  Ясен  4, 2,    24, 12, 15,    1

На 23.02.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Гурково,  Общ. Ботевград:   ТП Ткзс

На 26.02.2021 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  Гурково,  Общ. Ботевград:    ПИ  №027070  ,   ПИ  №027070  ,  Рударка  15,  Рударка  15,  УПИ  Хіv-191,  Кв.48  ,    Къща, ТП Ткзс, Къща,    Къща, ТП Ткзс

На 24.02.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Гурково,  Общ. Ботевград:    ПИ  №027070  ,  Рударка  15,    Къща

На 24.02.2021 г. /09:16 - 16:16 ч./   На 26.02.2021 г. /09:16 - 09:45 ч./ -  Гурково,  Общ. Ботевград:    ПИ  №027070  ,  Рударка  15,  УПИ  Хіv-191,  Кв.48  ,    Къща, ТП Ткзс, Къща

На 22.02.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Гурково,  Общ. Ботевград:   УПИ  Хіv-191,  Кв.48  ,    Къща

На 22.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 23.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 24.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 25.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 26.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Елов Дол:   Къща, Вила, Махала Лисовци,  Махала Кьорколовци

На 22.02.2021 г. /10:01 - 16:30 ч./   На 23.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 24.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 25.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 26.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът  ,    Къща

На 24.02.2021 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът  ,    Ограда, Къща, Къща

На 26.02.2021 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът  ,  Махала Маринков Рът  ,  Махала Славополе  Жилищна Сграда, Къща,  Махала Славополе  Жилищна Сграда, Къща,  УПИ  Iii-25 Кв. 4  ,  УПИ  Iii-25 Кв. 4  ,    Ограда, Къща, Къща, Вила, Къща,    Ограда, Къща, Къща, Вила, Къща

На 26.02.2021 г. /09:16 - 09:45 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът  ,  Махала Славополе  Жилищна Сграда, Къща,  УПИ  Iii-25 Кв. 4  ,    Ограда, Къща, Къща, Вила, Къща

На 22.02.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./   На 23.02.2021 г. /13:30 - 16:20 ч./   На 24.02.2021 г. /13:30 - 16:20 ч./   На 25.02.2021 г. /13:30 - 16:20 ч./   На 26.02.2021 г. /13:30 - 16:20 ч./ -  Литаково:   Боговина  92, 10, 90, 81, 88,  Вълчи Град  34, 30,  Гено Люташки (Вацо Люташки)  2, 3,  Една Българка (М.Найденова  82а,  Кочо Честименски (М.Найдено  96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 45, 102, 40, 74, 101, 25, 94, 38, 56, Къща, 59, 32, 57, 33, 40а, 78, 27, 88,  Начо Иванов  2, 3, 7, 8,  Незабравка (Партизанска)  4, 10, 1, 6,  Павел Бързашки  18,  Петко Войвода (Дичо Петров)  6, 2,  Петко Иковски  28, 12, 26, 5, 25,   ПИ сана  98,  Пречеста  ,  Станковска Курия  ,  Шести Септември (9-тиIх)  158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 144, 132, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 111, 123, 141, 91, 128, 140, 127, 156, 179, 169, 149, 192, 163, 120

На 26.02.2021 г. /09:16 - 09:45 ч.; 09:16 - 16:16 ч./ -  Новачене,  Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев  4, 7, 2, 5,  Безименна  2,  Борис I (Методи Антонов)  1,  Васил Друмев  12, 3,  Васил Левски  28, 16, 5, 20, 18, 12, 2, 10, 1, 22, 14, 6, 26, 3а, 3, 11, 24, 9, 8, 30, 4, 60, 52, 37, 17, 46, 42, 19, 31, 23, 36, 32, 40, 29, 25, 50, 21, 58, 35, 54, 38, 56, 33,  Васил Петлешков  5, 7, 9, 11, 2, 1, 3,  Ген.Скобелев  26, 28, 22, 14, 30, 24, 20, 7, 16, 3, 2, 7, 6,  Гео Милев  8, 3, 5, 2, 1, 6, 7, 10, 4,  Георги Бенковски  21, 22, 20, 5, 3, 2, 6, 6, 14, 23, 25, 10, 4, 9, 19, 15, 16, 17, 1, 12, 11, 7, 31, 24,  Георги С. Раковски (Р.Доков  4, 5, 1, 7, 6, 41, 8, 2, 9, 62, 3,  Добруджа  7, 5, 2, 6, 8, 4,  Дондуков  1, 13, 14, 7, 6, 11, 3, 4, 9, 10, 15, 8, 5, 12, 2,  Дунав  10, 2, 4,  Евлоги Георгиев  1, 10, 6, 16, 5, 11, 7, 8,  Елин Пелин  2, 7, 5, 3, 1,  Захари Стоянов (Тодор Томов  10, 33, 22, 23, 48, 30, 40, 6, 44, 1, 36, 2, 39, 14, 35, 42, 43, 5, 12, 9, 45, 25, 19, 17, 16, 32, 7, 46, 27, 26, 15, 28, 8, 20, 3, 4, 29, 2, 1,  Ивайло  8, 18,  Иван Вазов  2, 7, 4, 3, 6, 1, 5,  Извън Регулацията  Крайпътно Заведение, Вила №45, Вила,  Искър  5, 9, 1, 15, 13, 17, 11, 3,  Кирил И Методий  6, 12, 2, 8, 4,  Козлодуй  4, 7, 1, 8, 3, 2, 6, 5,  Кубрат (Христо Ветовски)  18, 9, 11, 20, 3, 4, 2, 8, 12,  Любен Каравелов  36, 35, 40, 28, 29, 34, 25, 27, 42, 27, 46, 38, 44, 39, 32, 30, 34, 26, 31, 23, 26, 11а, 6, 17, 9, 20, 11, 4, 7, 3, 15, 1, 12а, 8, 19, 22, 14, 24, 15, 13, 21,  Медвен  15, 1, 5, 11, 3, 7, 8, 16, 14, 17, 2, 13, 9, 4, 12,  Никола Й.Вапцаров  13, 4, 2, 6, 8, 5, 5, 7, 6, 10,  Новаченка (Филип Кръстев)  4, 12, 10, 6,  Оборище  16, 15, 20, 1, 2, 17, 9, 21, 5, 3, 13, 19, 6, 11, 7, 10, 18, 2,  Опълченска  1,  Осма  1,  Паисий  19, 17, 20, 9, 6, 26, 8, 14, 15, 7, 10, 23, 4, 2, 16, 24, 12, 3, 22, 21,  Панайот Волов  5, 6, 3,  Петко Войвода (Иван Гешков)  9, 33, 13, 25, 20, 15, 31, 19, 22, 65, 6, 8, 4, 14, 10, 21, 27, 61, 35, 32, 17, 3, 11, 12, 6, 3, 7, 28, 7а, 3, 2, 16, 39, 29, 18, 9,  Рударка  16,  Сан Стефано  24, 18, 22, 5, 14, 15, 4, 1, 10, 3, 6, 8,  Седма  5, 1, 14, 5, 10, 6, 4, 7, 2, 3, 12,  Стара Планина  3,  Съединение (Ленин)  1, 3,  УПИ  Ix-238 Кв.12  ,  Филип Тотьо (Тодор Доков)  13, 25, 21, 17, 8, 19, 15, 5, 23, 4, 18, 35, 29, 23, 25, 39, 24, 16, 20, 22, 2, 45, 8, 37,  Хаджи Димитър  2, 1,  Христо Смирненски  11, 10, 5, 4, 14, 3, 34, 15, 12, 13, 8,  Черешово Топче  18, 26, 36, 14, 3, 7, 16, 4, 20, 6, 30, 22, 8, 5, 2, 12, 10, 24, 16, 28, 1, 54, 46, 27, 50, 48, 36, 21, 23, 29, 38, 42, 32, 19, 15, 64, 17, 70, 12, 56, 13,  Четвърта  8

На 22.02.2021 г. /09:16 - 13:16 ч./ -  Новачене,  Общ. Ботевград:   Извън Регулацията  Вила,  Местност Камен Дол  ,    Павилион

На 26.02.2021 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила  ,  Местност Дръстила  ,  Никола Богданин  2,  Никола Богданин  2,   ПИ  №055008  ,   ПИ  №055008  ,  УПИ  XVIII-50,  Кв.39  УПИ  XVIII-50,  Кв.39  ,   къщи

На 26.02.2021 г. /09:16 - 09:45 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила  ,  Никола Богданин  2,   ПИ  №055008  ,  УПИ  XVIII-50,  Кв.39  ,    Къща, Вила, Къща, Вила, Къща

На 22.02.2021 г. /09:16 - 13:16 ч./ -  Рашково:   Махала Белчово  Къща,  Махала Габровница  Вила, Къща,    Вила, Къща, 6, 0, Къща

На 22.02.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./   На 23.02.2021 г. /13:30 - 16:16 ч./   На 24.02.2021 г. /13:30 - 16:16 ч./   На 25.02.2021 г. /13:30 - 16:16 ч./   На 26.02.2021 г. /13:30 - 16:16 ч./ -  Скравена:   11-та  30, 13, 15а,  13-та  7,  15-та  2,  3-та  42,  8-ма  7 Вила,  Вилна Зона Лозята  Вила, 5

На 26.02.2021 г. /09:16 - 09:45 ч.; 09:16 - 16:16 ч./ -  Скравена:   Любен Каравелов  1а

На 23.02.2021 г. /14:31 - 15:16 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника  ,  X-916  ,  Александър Стамболийски  34, 23, 32, 17, 13, 15, 38, 25, 21, 27, 30,  Беласица  30, 22, 9, 15, 41, 40, 20, 11, 19, 38, 35, 28, 36, 23, 17, 24, 18, 32, 33, 21, 31,  Бистрица  23,  Вардар  8, 1, 4, 2, 6,  Васил Левски  20, 16, 14, 12,  Вилна Зона  Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, 180а, Вила, 386,  Д-Р Димитър  Василев  14,  Зелин  10, 12, 1, 5, 9, 4, 2, 1г, 18, 16, 7, 1в, 11, 3, 1а, 20, 8, 6,  Лозята  УПИ  XXVII ,  Кв.31,  Местност Пейовица  ,  Никола Иванов (Н.Драганов)  26, 24, 28,  Никола Ракитин  1, 7, 4, 5,  Панчовска (Панчо Геровски)  41, 47, 45, 44, 49, 43, 46,  Ракитин  2, 1,  Спот Груп Еоод  ,  Стубелска  40, 29,  Хаджи Димитър  41, 42, 38, 40, 45, 43,  Хан Аспарух  5, 13, 25, 23, 21, 17, 11, 8, 2, 20., 1, 7, 16, 18, 27, 6, 4, 20, 12,  Цар Борис  12, 10, 8, 1, 4, 6, 2, 3,  Цар Иван Шишман  48, 51, 43, 45, 44, 38, 49, 55, 41, 53, 47,  Цар Освободител  79, 75,  Черниш  49,  Шипка  12, 13, 14, 10, 9,    Вилна Зона, Лагер, Павилион

На 23.02.2021 г. /09:31 - 10:00 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника  ,  X-916  ,  Вилна Зона  Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, 180а, Вила, 386,  Лозята  УПИ  XXVII ,  Кв.31,  Цар Освободител  79, 75,    Вилна Зона, Лагер, Павилион

На 26.02.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Трудовец:   Бистрица  36, 11, 9, 22, 5, 30, 26, 34, 42, 24, 3, 38, 1, 32, 28, 40,  Еделвайс  4, 6, 3, 1,  Иван Вазов  1, 4, 10, 9, 7, 11, 3, 5,  Извор  5, 3, 4,  Любен Каравелов  8, 3, 13, 7, 15, 11, 5, 10, 14, 9, 12,  Поп Михо (Поп Нако)  1,  Проф. Иван Василев (Първа)  3, 2, 1,  Сан Стефано  12, 2, 11, 8, 15, 13, 16, 10, 7, 4, 3, 9, 5, 14,  Стара Планина  10, 14, 4, 6, 9, 8, 3, 2, 11, 5, 1,  Трети Март (Ал. Иков)  55, 74, 72, 47, 59, 68, 53, 70, 51, 44, 42, 33, 54, 64, 43, 37, 52, 50, 46, 58, 62, 40, 31, 48, 38, 57,  Урвич  10, 12, 6, 4, 14,  Христо Ботев  29, 27, 25, 35, 36, 32, 34, 41, 37,  Цар Симеон I  16, 55, 63, 20, 47, 67, 53., 49, 61, 18, 57, 41, 43, 51, 65, 14, 22, 53,  Черковна (Марин Димитров)  16а, 16, 18, 22, 12

На 22.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 23.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 25.02.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Трудовец:   Васил Ангелов Цоцов  8, 16, 2, 14, 4,  Георги Попианов  3, 8, 2а, 7, 4, 5, 6, 2, 10, .1,  Дунав  5а, 6, 3, 7, 4, 2, 9а, 9, 1,  Ивайло  5, 4, 2, 3, 9,  Огоста  10, 1, 2, 3, 4, 5, 12, 8,  Опълченска (Комсомолска)  21,  Отец Паисий  21, 22, 8, 4, 10, 28, 12, 15, 24, 34, 14, 19, 17, 18, 42, 32, 23, 1, 9, 20, 16, 13, 11, 30,  Републиканска  27, 68, 55, 31, 49, 38, 36, 34, 60, 56, 59, 66, 35, 78, 53а, 40, 53, 62, 63, 43, 76, 74, 61, 52, 32, 65, 48, 58, 45, 41, 72, 46, 29, 54, 44, 25, 42, 64, 37, 51, 39,  Славянска  29, 19, 17, 23, 14, 16, 33, 25,  Спортна Среща  12, 14, 18 А, 16, 11, 13, 18

Община Годеч  

На 23.02.2021 г. /12:30 - 13:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Букоровци:   Манастир Св. Георги  ,  УПИ  V 130кв.13  ,  УПИ  XIII-33 Кв.5  ,    Вила

На 23.02.2021 г. /12:30 - 16:30 ч.; 12:30 - 13:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Върбница:   УПИ  IX-101 Кв.2  Къща, Вила

На 22.02.2021 г. /13:31 - 14:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Годеч:   003670  ,  I-994,  Кв.134 I-995,  Кв.72  V-1524 Кв 119  ,  Vi-1405,  Кв.130  ,  X-1923  ,  Академик Игнат Емануилов  1, 1,  Акация  1, 5, 2, 1 Местност Мало Поле,  Александър Милев  24, 34, 30, 13, 28, 26, 18, 36, 20, 32, 19, 38, 40, 9, 22, 17, 15, 51, 31а, 23, 2, 10, 7, 14, 8, 11, 6, 12, 16, 9, 5, 1, 4,  Александър Стамболийски  3, 48, 64, 37, 11, 28, 29, 25, 30, 9, 17, 44, 39, 70, 49, 1, 9 Магнит, 7, 1, 33, 40, 50, 6, 27, 36, 47, 32, 52, 54, 53, 5, 38, 31, 35, Магнит, 66, 100, 80, 82, 86, 114, 110, 65, 76, 108, 71, 128, 90, 63, 98, 130, 69, 88, 132, 104, 78, 72, 84, 61, 67, 120, 92, 96, 1,  Ахтопол  6,  Балач Еоод  ,  Бригадир  3, 4, 5, 1, 6,  Васил Друмев  7, 18, 35, 1, 5, 37, 2,  Васил Левски  6, 3, 2, 5, 7, 1, 9, 4, 10, 16, 14, 11, 15, 12, 13, 18,  Видлич  1, 6,  Водопад  1,  Гео Милев  8, 5, 4, 10, 1, 2, 3,  Георги С.Раковски  9, 7, До 1, 4,  Грамада  3,  Детелина  12, 15, УПИ  Іх-71, Кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18,  Додовица  Вила, 42, 55, 37 Вила, 6, 7, 2, 9, 5, 3, 4, 8, 10, 1, 26, 13, 23, 24, 16, Къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, Вила, 28, 27, 15, 11, 18,  Дружба  6, 2, 4, 3, 1, 8, 5, 7, 14, 12, 10,  Дунав  9 Вила,  Елин Пелин  12, 25, 8, 7, 23, 17, 14, 10, 4, 6, 19, 27, 1, 5, 22, 18, 3, 24, 25а, 21, 20, 2, 9, 29, 15, 16, 11, 13,  Елха  ,  Заводска  1, 3,  Здравец  4, 6, 1, 3,  Зли Дол  67а, 53, 71, 45, 73, 67, 49, 55, 79, 59, 57, 65, 75, 52, 44, 39, 56, 81, 69, 43, 41, 60, 61, 77, 58, 47, 37, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 32, 29, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 24, 26, 3, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 14, 16,  Иван Вазов  25, 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, 21,  Искър  1 Кв.Старо Село,  Йордан Йовков  23, 2, 7, 13, 4, 10, 3, 23 Къща, 8, 11, 9, 17, 1, 19, 5, 14, 21, 15, 6,  Клокотиш  1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13,  Кокиче  3, 1, 2,  Ком  ,  Космонавт  20,  М.Свинарника  ,  Мали Ком  31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24,  Мах.Джуричова  3 Къща, Вила, Къща, 75 Вила, Вила №15,  Махала Трап  ,  Мерудая  19, 18, 26, 29, 1, 11, 9, 3, 7, 5, 8,  Местн.Цоланова  ,  Местност Ваге  Параклис,  Найденова  Махала Найденова,  Найденова Махала  ,  Найденовци  ,  Незабравка  12, 5, 7, 8, 4, 3, 6, 9, 2,  Никола Й.Вапцаров  7, 14,  Никола Петков  32, 28, 26, 34, 21, 25, 27, 38, 30, 19, 24, 36, 23, 15, 5, 3, 12, 9, 11, 17, 8, 7, 4, 6, 13, 22, 14, 18, 10, 19,  Нишава  9, 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25,  Осми Март  14, 6, 1, 4, 2, 9, 3, 23, 7, 13, 12, 5, 18,  Отец Паисий  18, 15а Къща,  Паисии  2, 7, 17, 8, 3, 14, 16, 5, 1, 11, 6, 9, 12, 10, 18, 4,  Панджина И Пешичова  5,  Парижка Комуна  9, 11, 14, 7, 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6,  Петрова Бара  10,  Петрохан  14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7,   ПИ  004087  Найденова Махала,   ПИ  15309.134.633  ,  Поляница  6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4,  Проф.Александър Милев  54,  Първи Май  15 УПИ  Хvі-1375 Кв.112, 1, 6, 4, 8, 2,  Раковски  13,  Република  12, 51, 44, 36, 40, 47, 45, 41, 38, 50, 46, 16, 32, 2, 18, 30, 5, 25, 19, 35, 17, 22, 20, 29, 37, 23а, 21, 10, 3, 7, 9, 8, 28, 12, 23, 11, 27,  Рибарска  1, 5, 7, 2, 4, 5, 3,  Русе  23, 32, 5, 9, 27 Кв.Цикура, 35,  Свобода  1, 1, 1,  Софийско Шосе  37, Парцел 1919 Кв.110, 50, 42а, 35, 13, 1, 3, 20, 6, 10, 5, 8, 13, 19, 25, 21, 26, 37, 23, 18, Склад, 30, 28, 32, 24,  Сохая  16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8,  Старо Село  ,  Стефан Караджа  3, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 5, 12,  Тинтява  2, 22, 5, 1, 9, 2, 13, 4, 11, 7, 10, 3, 6,  Тодор Каблешков  19, 14, 2, 10, 7, 19, 8, 3, 1, 5, 12,  Трап  Бунгало, 60,  Ул.3-та №35а  ,  Ул.Петрушин Христов  ,  УПИ  006939  ,  УПИ  Vіі-1927, Кв72  ,  УПИ  XIII-958.Кв.66  ,  УПИ  ІІ-837  ,  УПИ -І,  Кв.138  ,  Хаджи Димитър  2, 10, 3, 25, 6, 8, 5, 1,  Хан Аспарух  23, 6, 1а,  Хан Крум  4, 5, 31,  Христо Ботев  2, 6, 4, 10, 7, 11, 3, 13, 14, 9, 1, 5, 8,  Христо Смирненски  13, 19, 15, 17, 36, 24, 28, 22, 26, 32, 30, 34, 9, 11,  Цар Иван Шишман  ,  Цикура  Вила, Къща,  Цоланова  9, 13,  Явор  3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12,  Ямбол  9,    УПИ  VІІ-1523, 1663, Кв.114, УПИ  12-1314, УПИ  Vі-1523, Кв.114, Къща, 9, 3, 2, 5, 1, 8, 18, 6, 7, 4, Мах.Трап

На 22.02.2021 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Годеч АГРОМЕХАНИЗАЦИЯ ООД

На 23.02.2021 г. /12:30 - 13:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Каленовци:   Xi-83  ,  Кв.22  ,  УПИ  XI-4  Кв.2  УПИ -ХІ-257, Кв.12

На 22.02.2021 г. /13:31 - 14:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Лопушня:   008010  ,  УПИ  IV-142,  Кв.16  ,  УПИ  XIII-5, Кв.5  ,     

На 23.02.2021 г. /12:30 - 13:15 ч.; 12:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мургаш:   УПИ  XIII- 96  Кв.10  УПИ  Хіі-17, Кв2  ,     

На 23.02.2021 г. /12:30 - 13:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Разбоище:   Мес Стойков Връх  ,    Къща, № .

На 24.02.2021 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 25.02.2021 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 26.02.2021 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Туден:   Вила

На 23.02.2021 г. /12:30 - 13:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Туден:   015065  ,  IV-86  Кв.3  ,  XXVII-280  Кв.26,  Кв. Мрамор  УПИ  VІІІ-155 Кв.23,  М. Марков Дол  ,  М. При Дома   ПИ  73417.13.341,  М.Стойлков Връх  ПИ   ,  Мах. Панинци  ,  Мрамор Кв.22 УПИ  Xvі- 150  ,   ПИ  73417.7.217  ,  Труден  ,  УПИ  I   Кв.6  ,  УПИ -Vii-252  ,    Вила, Къща, Вила, Вила, Вила

На 23.02.2021 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Туден:   015065  ,  Iv-86  Кв.3  ,  М. Марков Дол  ,  М. При Дома   ПИ  73417.13.341,  М.Стойлков Връх  ПИ   ,  Мах. Панинци  ,  Труден  ,  УПИ  I   Кв.6  ,     

На 22.02.2021 г. /13:31 - 14:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Шума:   003049,  Земл.На С.Шума,  Мах.Манови  Извън Регулация,  Извън Регулация  ,  П-Л Xix-53,  Кв.3  ,  Ракето  ,  УПИ  VII-023031,  Кв. 47  ,  УПИ  XVII-41, Кв.11  ,  УПИ  ХV-23  ,  УПИ -VII-78  ,    Вила, Къща, Вила, УПИ  VVII-71в.1

Община Горна Малина  

На 22.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 23.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 24.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 25.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 26.02.2021 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Априлово,  Общ. Горна Малина:   Двадесет И Първа  16,  Двадесета  10 Къща,  Осемнадесета  2,  Пл.ІІ-45, Кв.43  ,  УПИ  XXXIII-57,  Кв.44  ,  УПИ  І-67 И УПИ  ХІV-67 Кв.38  ,  УПИ -XVI-360  ,  Четиридесет И Втора  1,  Четиридесета  47

/Следва/

Ключови думи към статията: