Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията Западна България за периода 06.07-10.07.2020 г. - Област Ловеч - 1 част

Енергетика / България
3E news
333
article picture alt description

Община Априлци  

На 09.07.2020 г./09:31 - 16:00 ч./ -  Велчево,  Общ. Априлци:   Васил Левски  15, 39, 9, 28, 14, 13, 11, 8, 5, 10, 59, 37, 41, 2, 43, 51, 6, 17, 57, 4, 7, 53, 21, 26, 63, 55

На 07.07.2020 г./09:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2020 г./09:30 - 16:00 ч./ -  Скандалото:   Априлци  14, 12, 17, 25, 9, 23, 19, 18, 11, 13, 21, 10, 15,  Главна  39, 38, 16, 19, 31, 23, 62, 36, 54, 44, 1, 35, 64, 10, 27, 69, 45, 5, 26, 50, 4, 13, 65, 37, 46, 41, 59, 18, 8, 17, 9, 61, 42, 21, 40, 60, 43, 20, 28,  Еделвайс  7, 10, 4, 5, 11 Местност Широката Поляна, 1, 47, 2, 43, 6, 8,  За Моста  3, 4, 2, 12,  Махала Врабците  59 Вила, Вила,  Махала Лъката  3 Вила, Вила,  Местност Кованджиите  Кафе-Аперитив,  Местност Левището  ,  Местност Чернево  Иванка-Къща,  Павловото  4, 10, 12, 7, 8, 9, 6, 14, 2, 16

На 09.07.2020 г./09:31 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Велчево,  Общ. Априлци:   Васил Левски  3, 15, 39, 9, 28, 14, 13, 11, 8, 5, 10, 59, 37, 41, 2, 43, 51, 6, 17, 57, 4, 7, 53, 21, 26, 63, 55,  Местн.Джокари  Къща Георги, 5, Къща Тотю, Къща Румяна, Къща Пена, Къща Марин, Вила, Къща Кольо, 7, Къща Тотьо, Къща Никола, Къща Мичо, Къща Иван, Къща Пею, Къща Мария, Къща Ганчо, Къща Драган, Вила, Къща Димитра, Къща Нанко, Къща Васил, Къща Къню, Къща Радоя, Къща Марин,  Местн.Мачковци  Тодора-Къща, ТП1, Бочо-Къща, Еню-Къща, Жилищна Сграда, Вила, Мария-Къща, Руска-Къща, Стефан-Къща, Иван-Къща, Вила, Елка-Къща, ТП2, Тата-Къща, Тота-Къща, Бочо-Къща, Къна-Къща, Йонко-Къща, Георги-Къща, Илия-Къща, Милка-Къща, Иван-Къща, Тотю-Къща, Стоян-Къща, Мария-Къща

На 09.07.2020 г./09:31 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Вилна Зона 1  ,  Клиновци  18, 20, 9, 2, 44, 12, 48, 1, 7, 49, 19, 17, 4, 14, 51, 11, 21, 6, 53, 46, 3, 8, 5, 10, 15, 13, 23, 30, 45, 34, 24, 22, 26, 37, 35, 32, 47, 39, 33, 38, 27, 43, 31, 29, 28, 41, 36, 42, 40, 25, 48, 53, 55,  Лакарево  1 Къща Цона,  Мах.Лакарево  Къща Тодора, Къща Миладин, Къща Павел, Къща Пенко, Къща Нено, Къща Красимир, 23, Къща Тотка, Къща Марин, Къща Васил, 39, Къща Пламен, Къща Иван, 1 Вила, Къща Магдалена, Къща Марийка, Къща Мария, Къща Мая, Къща Георги, Къща Цана, Къща Ангелина, Вила,  Мах.Реката  37, 50, Къща Иван, Къща Мичо, 2 Къща Тодор, Къща Павел, Помпа, Къща-Светлозар, Къща-Невена, Къща-Тодор, Къща-Милка, Къща-Беньо, Къща Мита, Къща Генади, Къща Ибрям, Къща-Стоян, 10 Вила, Къща Божидар, Къща Любка, Къща Ганко, Къща Динка, Къща Марин, Вила, Къща Стойчо, Къща Бригита, Къща Минко, Къща-Веселин, Къща-Съба, Къща Таня, Къща-матей, Къща, 10, Къща Ганчо, Къща-Николай, Къща Марийка, Къща-Михо, Къща-марко, Къща Симеон, Къща Нели, Къща Радка, Къща-райко, Къща-Тота, Къща Никола, Къща Бонка, 136, Къща Стефан, Къща-Петко, 26, Къща Зинови, Къща Илия, Къща Александър, Къща-Димитър, Къща-Минко, Къща Васил, Къща Неда, Къща Георги, Къща Недялко, Къща-марин, Къща Станимир, 32, Къща Матей, Къща Петър, 40, Къща-Минчо, Къща-Митко, Къща Петко, 2,  Мах.Селце  Къща Марияна, Къща Недка, Къща Дойчо, Къща Беню, Къща Мария, Къща Митко, Стоп.Постройка, Къща Богдана, Къща Иван, Къща Васил, Къща Лила, Къща Марин, Църква, Вила, Къща -татяна, Къща Невенка, 1, Музей, Къща Миню, Къща Георги, Къща Милен, Къща Илия, Стоп. Постройка, Къща, Къща Григор, Къща Стефан,  УПИ I Кв.35  ,  Цанко Влаховски  8, 30, 13, 64, 14, 56, 10, 38, 37, 31, 66, 62, 19, 27, 16, 88, 11, 80, 70, 4 2, 78, 72, 32, 58, 86, 44, 39, 25, 84, 20, 24, 54, 74, 46, 60, 82, 52, 34, 41, 33, 9, 76, 90, 75, 23, 12, 40, 18, 5, 21, 22, 35, 48, 28, 26, 7, 68, 17, 36, 15, 1, 97, 12 ТП-4, 4, 6, 8, 12, 3, 2, 1, 6,  Чакърска  100, 8, 37, 46, 40, 25, 110, 34, 108, 57, 24, 43, 12, 66, 44, 42, 35, 20, 36, 31, 38, 90, 26, 41, 49, 102, 13, 123, 23, 45, 18, 47, 17, 32, 39, 15, 30, 133, 78, 33, 112, 27, 28, 10, 29, 16, 21, 33, 67, 61, 64, 58, 92, 95, 91, 98, 60, 15, 83, 1, 56, 87, 19, 84, 78, 97, 52, 70, 62, 65, 85, 102, 74, 75, 100, 63, 11, 57, 6, 3, 72, 54, 90, 48, 5, 59, 94, 77, 73, 7, 55, 88, 76, 145, 50, 104, 68, 89, 69, 82, 86, 79, 71, 81

На 09.07.2020 г./09:31 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дебнево:   20300.161.87  Местността Папрат,  Балкан  3, 1,  Боровец  6, 3, 1, 4, 5, 2,  Буковец  1, 13, 5, 9, 6, 10, 8, 3, 4, 11, 2, 8,  Васил Драганов  1, 4, 3, 2, 5, 6, 7,  Видима  10, 21, 17, 19, 11, 13, 5, 1, 6, 4, 9, 27, 15,  Възраждане  1, 4, 2, 3, 6,  Девети Септември  15, 50, 39, 40, 42, 60, 48, 58, 56, 2, 27, 34, 1, 30, 23, 29, 32, 18, 20, 8, 36, 5, 13, 25, 15, 37, 24, 2, 9, 21, 19, 35, 6, 16, 31, 17, 11, 22, 4, 33, 38, 3, 10, 45, 43,  Доктор Казаков  6, 13, 15а, 3, 15, 9, 1, 7, 17, 5, 4, 21, 19,  Дружба  11, 2, 4, 6, 1,  Здравец  1, 6, 4, 8, 10, 12, 2,  Златешка  5, 9, 3, 7, 4, 8, 2, 6, 1, 9,  Зънтаров  4, 11, 7, 14, 2, 3, 25, 8, 29, 15, 39, 5, 31, 13, 6, 17, 27,  Илия Матев  9, 13, 5, 4, 14, 18, 16, 7, 6, 3, 1, 10, 11, 12, 2,  Калето  8, 6, 10, 15, 9, 8, 12, 1, 14, 3, 7, 4, 13, 2,  Калчо Консулов  8, 9, 2, 3, 6, 1, 7, 17, 19,  Клокотница  13, 3, 9, 10, 21, 15, 6, 27, 2, 7, 5, 8, 19, 12, 11,  Крайбрежна  14, 8, 2, 6, 16, 10, 4,  Липака  8, 6, 1, 4,  Лъгът  2, 9, 11, 5, 7, 1, 3,  Люлякова  3, 1, 8, 18, 12, 10, 14, 5, 3,  Мах.Беров Мост  ,  Мир  4, 2, 6,  Оборище  4, 10, 1, 3, 5, 7, 2, 6,  Осми Март  40, 31, 1, 58, 23, 78, 32, 41, 72, 48, 25, 35, 86, 8, 22, 16, 66, 62, 28, 33, 17, 20, 14, 37, 68, 4, 36, 74, 6, 09, 26, 24, 88, 9, 50, 27, 15, 43, 30, 2, 21, 52, 46, 5, 42, 82, 44, 7, 60, 45, 57, 47, 70, 80, 3, 54, 39, 38, 13, 34, 56, 64, 55, 53, 69,  Петко Колев  24, 40, 53, 57, 16, 18, 34, 26, 46, 55, 12, 36, 47, 51, 49, 32, 14, 22, 30, 6, 10, 38, 43, 28, 20, 8, 46, 59, 44, 73, 42, 4, 7, 15, 1, 5, 2, 23, 25, 3, 13, 19, 9, 11, 17,  Преспа  1, 6, 8, 4, 2,  Първомайска  9, 3, 10, 5, 2, 6, 8, 7, 4, 11, 1,  Радецки  6, 2, 8, 4, 1,  Стара Планина  3, 7, 4, 5, 6,  Троян  10, 3, 1а, 4, 7, 2, 1, 5,  Христо Ботев  23, 4, 21, 3, 5, 13, 10, 7, 12, 15, 19, 6, 9, 27, 8, 25, 17, 11, 1, 2, 97, 92, 87, 72, 38, 82, 44, 88, 90, 137, 69, 34, 80, 83, 51, 53, 46, 59, 057, 103, 105, 49, 86, 139, 81, 2, 123, 56, 78, 42, 121, 79, 52, 91, 66, 93, 109, 74, 113а, 32, 55, 48, 50, 36, 63, 64, 65, 85, 71, 14, 107, 58, 135, 97, 67, 141, 37, 60, 57, 125, 68, 127, 62, 84, 99, 95, 54, 9, 28, 3, 20, 31, 6, 43, 39, 4, 7, 33, 24, 14, 37, 47, 41, 26, 1, 16, 22,  Христо Чулев  3, 1, 15, 30, 25, 7, 20, 8, 9, 17, 2, 27, 11, 22, 24, 26, 29, 5, 4, 28, 6, 13, 32, 23, 21, 32, 41,  Червено Знаме  7, 3, 9, 2, 5,  Червещица  1, 9, 3, 5, 7,  Явор  2, 1, 2, 4,    9

Община Ловеч  

На 06.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ -  Брестово,  Общ. Ловеч:   Александър Бойчев  20, 17, 11, 18, 12, 13, 21, 19, 15,  Братойска  1,  Братя Ватеви  4, 2,  Васил Левски  45, 29, 26, 31 ТП 6, 32, 14, 21, 35, 9, 3, 28, 17, 42, 48, 15, 13, 38, 49, 25, 40, 47, 27, 10, 19, 44, 24, 12, 20, 34, 7, 31, 18, 11, 19а,  Витоша  8, 4, 1,  Влашка  1, 2, 4,  Волов  15, 17, 36, 22,  Георги С.Раковски  4, 6, 2, 1,  Доктор Найден Стефанов  6, 11, 15, 1, 4, 12, 13, 19, 17, 5, 2, 25, 9, 7, 21, 27, 23,  Здравец  35, 16, 37, 33, 2, 54, 14, 56, 64, 13, 1, 26, 6, 12, 29, 25, 18, 48, 15, 19, 31, 40, 23, 62, 3, 50, 22, 52, 5, 11, 10, 58, 4, 9, 36, 46, 32, 24, 60, 39, 42, 44, 20,  Каймазка  2, 7, 4,  Канаджийска  7, 1, 9, 5,  Лальо Винчев  7, 5, 1, 4, 2,  Могилска  2,  Одрин  2,  Орешковска  4, 9, 7, 2, 1, 6, 8,  Перущица  1,  ПИронковска  1,  Славовска  1, 4, 3, 5, 2,  Странджа  1, 4, 3, 12, 6, 14, 5, 8, 10, 2,  Топалска  2, 15, 6, 4, 7, 9, 6а, 11, 3, 5, 1,  Чаталджа  7, 4, 2, 1, 9,  Шипка  7, 5, 1, 3, 2, 4, 6,  Ялмовска  1, 2,    ТП 4

На 06.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./   На 07.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч.; 09:31 - 15:30 ч./   На 09.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч.; 09:31 - 15:30 ч./   На 10.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 09:31 - 15:30 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски  1 Общ. Ловеч,  Васил Левски  11, 1, 19, 8, 9, 4, 15, 3, 2, 13, 7, 6, 5,  Георги Бенковски  23, 17, 12, 1, 6, 8, 5, 9, 2, 14, 10, 16, 11, 13, 15, 21, 25, 4, 19, 7, 3,  Георги Кирков  1, 3,  Георги С.Раковски  11, 6, 10, 7, 9, 4, 15, 13, 8, 12, 2, 5, 1, 33,  Изгрев  1, 4, 3, 2,  Марица  1,  Мизия  38, 17, 32, 34, 23, 42, 21, 40, 25, 36, 27, 44, 19,  Оборище  2,  Паисий  2, 4,  Панайот Хитов  3, 1,  Пенчо Славейков  1, УО ТП 6,  ПИрин  3,  Свети Кирил и Методий  2,  Съединение  25, Уо Фонтан, 2, 22, 14, 4, 3, 27, 21, 16, 29, 12, 20, 19, 23, 15, 18, 31, 10, 13, 17,  Хаджи Димитър  4, 8, 3, 13, 2, 9, 11, 1, 5, 6, 10, 7, 15,  Хан Крум  6, 1, 2,  Черно Море  1, 2,  Шипка  5, 3, 1

На 06.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./   На 08.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Княз Александър I Батенберг  3, 1,  Никола Петков  27, 25,  Отец Паисий  10,  Райна Княгиня  17, 13, 20, 1, 26, 19, 24, 7, 21, 18, 22, 15, 16, 38 Гео Милев,  Тракийска  12, 19, 21,  Търговска  105, 105 Райна Княгиня, 105, Уо Касета ТП 166 Бл. Райна Княгиня, 105 Райна Княгиня, 103 Волов, 105 Райна Княгиня-Партер, 103

На 06.07.2020 г./09:01 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков  41, 33, 42, 48, 37, 43, 39, 50, 46, 44,  Александър Стамболийски  23 Бълг Гъба, 19, 54, 50, 25, 21, 52,  Ген.Столетов  10, 6, 5, 8, 3, 2,  Княз Имеретински  47, 53, 48 Звезда, 48, 34, 55, 35, 45, 49, 51, 57, 44, 40, 41,  Неофит Рилски  40, 17, 44, 34, 32, 31, 25, 29, 21, 38, 19, 36, 42, 27, 23,  Цар Асен Първи  30, 32, 26,  Цачо Шишков  26,  Черковна  7, 4, 2, 3, 5, 1

На 07.07.2020 г./08:46 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   34-Ти Пехотен Полк  ,  Бяло Море  20, 11, 11, 11,  Източна Индустриална Зона  ул. Филип Тотю, 41, УПИ II,  Кв. 7,  Осъмска  35, 42, 70, 63, 66, 65, 62, 233, 235,  Филип Тотю  3, 5,  Хан Кубрат  4, 7

На 07.07.2020 г./08:46 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Източна Индустриална Зона  ул. Филип Тотю, 41, УПИ II,  Кв. 7

На 07.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки:   Буздлужа  3, 7, 2, 5, 4,  Витоша  11, 6, 4, 8, 29, 16, 21, 3, 35, 12, 31, 15, 27, 2, 1, 18, 17, 5, 23, Уо На Мтп8, 10, 19, 9, 13, 14, 25,  Люлин  2,  Рила  2, 9, 14, 4, 7, 6, 13, 10, 5, 8, 11,  Римна  14, 21,  Стара Планина  12, 10

На 07.07.2020 г./09:01 - 16:00 ч./ -  Деветаки:   Беласица  13, 15, 1, 14, 2, 19, 16, 20, 17, 11,  Беляновец  5, 11, 7, 13, 15, Уо На ТП6, 14, 4,  Волов  4, 23, 9, 7, 15, 8, 13, 25, 11,  Георги Бенковски  3, 6, 14, 10, 12, 4, 11, 7, 1, 17, 2, 9, 5, 19, 13,  Деветашка Пещера  24, 22, 17, 14, 20, 18, 16,  Инж.Павел Петров  4, 2,  Крайполе  10, 5, 9, 8, 3, 1, 11,  Тодор Каблешков  2, 1, 4, 8,  Черна Река  4, 3

На 07.07.2020 г./10:01 - 14:00 ч./ -  Пресяка:   Местност Ялията  Пс

На 08.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ -  Българене,  Общ. Ловеч:   Ганчо Начев  6, 3, 1, 2, 4,  Георги Тинков  1,  Дядо Радоя Мариаша  2, 4, 1, 3,  Илко Ст.Ганков  19, 25, 23, 30, 28, 24, 27, 21,  Йордан Хубавенков  1, 4, 5, 11, 2, 7, 14, 10,  Кулата  1,  Марин Пенков  68, 63, 67, 71, 76, 64, 69, 70, 62, 61,  Марин Пенков  36, 30, 21, 4, 28, 8, 12, 3, 32, 10, 18, 20, 14, 34, 22, 19, 17, 7, 26, 16, 13,  Никола Комитата  5, 3, 1,  Пенко Грозев  1, 8, 6, 12, 4, 14, 10, 5, 7,  Пенко Христов  2, 6, 8,  Присоето  4,  Селище  1, 2,  Стоян Котански  2, 3, 11,  Стоян Луканов  10, 1, 4, 2, 3, 6, 8,  Христо Ботев  10, 3, 6, 2, 11, 12, 14, 70, 17, 9, 13, 19, 18, 16, 15, 7, 4, 5, 8,  Цвятко Пеев  4, 2, 3, 1,    ТП 1,    МТП4

На 08.07.2020 г./09:16 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брестово,  Общ. Ловеч:   Александър Бойчев  6, 8, 20, 17, 11, 18, 12, 13, 21, 19, 15,  Братойска  6, 2, 5, 4, 1,  Братя Ватеви  4, 2,  Васил Левски  3, 8, 1, 2, 5, 4, 6, 45, 29, 26, 31 ТП 6, 32, 14, 21, 35, 9, 3, 28, 17, 42, 48, 15, 13, 38, 49, 25, 40, 47, 27, 10, 19, 44, 24, 12, 20, 34, 7, 31, 18, 11, 19а,  Вежен  2,  Витоша  8, 4, 1,  Влашка  1, 2, 4,  Волов  6, 16, 12, 2, 18, 10, 3, 14, 15, 17, 36, 22,  Георги С.Раковски  4, 6, 2, 1,  Дойран  6, 4, 1,  Доктор Найден Стефанов  6, 11, 15, 1, 4, 12, 13, 19, 17, 5, 2, 25, 9, 7, 21, 27, 23,  Здравец  35, 16, 37, 33, 2, 54, 14, 56, 64, 13, 1, 26, 6, 12, 29, 25, 18, 48, 15, 19, 31, 40, 23, 62, 3, 50, 22, 52, 5, 11, 10, 58, 4, 9, 36, 46, 32, 24, 60, 39, 42, 44, 20,  Каймазка  10, 15, 13, 12, 14, 30, 2, 7, 4,  Канаджийска  1, 2, 4, 7, 1, 9, 5, 15, 13,  Карапетровска  4, 7, 5, 6, 1,  Кованджиевска  5, 9, 5а, 11, 13, 17, 15, 3,  Коларска  3, 5,  Крайхристовска  4, 2, 6, 3, 1,  Крайчанска  2, 17, 10,  Лальо Винчев  11, 10, 16, 3, 13, 7, 5, 1, 4, 2,  Мазлевска  4, 1, 2,  Местност Горни Каменец  Водоем,  Местност Райкова Стубла  До Мелницата,  Могилска  4, 24, 17, 14, 10, 8, 1, 7, 9, 16, 3, 22, 11, 15, 13, 2,  Оборище  3, 10, 5, 9, 18, 2, 8,  Одрин  2,  Орешковска  13, 18, 4, 9, 7, 2, 1, 6, 8,  Осми Март  3,  Отец Паисий  6,  Перущица  1,  ПИронковска  6, 7, 5, 3, 2, 1,  ПИрот  2, 3, 4,  Пряспа  4,  РодоПИ  1, 2, 3,  Селище  3, 6,  Славовска  1, 4, 3, 5, 2,  Станчевска  4, 3, 2, 1,  Стара Планина  9, 10, 15, 19, 6, 7, 4, 2, 11,  Стойчо Мазлев  3, 4, 7, 8, 1, 6, 14, 10, 5, 12,  Странджа  1, 4, 3, 12, 6, 14, 5, 8, 10, 2,  Топалска  2, 15, 6, 4, 7, 9, 6а, 11, 3, 5, 1,  Хаджи Димитър  1, 24, 32, 23, 26, 30, 2, 28, 13, 3, 14, 9, 15, 8, 4, 6, 11, 10, 20,  Христо Ботев  13, 7, 11, 16, 18, 5, 20, 2, 8 ТП 1, 4, 17, 33, 22, 1, 39, 23, 6, 15, 19, 38, 9, 31, 3, Стопански Двор,  Църковна  8, 6, 11, 7, 1, 3, 13, 10,  Чаталджа  7, 4, 2, 1, 9,  Чурковска  2, 4,  Шейново  1,  Шипка  1, 7, 5, 1, 3, 2, 4, 6,  Ялмовска  7, 8, 4, 3, 1, 2,    ТП 4

На 08.07.2020 г./09:16 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горно Павликене:   Александър Стамболийски  2, 10, 8, 7, 5, 4, 1, 11, 5а, 6,  Антон Иванов  9, 7, 1,  Бачо Киро  4, 2,  Васил Левски  20, 18, 1, 2, 4, 16, 15, 3, 8, 1,  Васил Петлешков  5,  Велко Баев  6, 12, 8, 21 ТП 1, 10, 2, 13, 15, 14, 6, 25, 24, 31, 19, 54, 41, 18, 50, 58, 20 ТП 5, 38, 34, 22, 29, 30, 48, 40, 26, 28, 33, 36, 39, 35, 44, 52, 21, 42, 17, 27, 37, 20, 14, 56,  Георги Бенковски  1, 4, 3,  Георги С.Раковски  2, 4, 6, 1,  Димитър Благоев  16, 10, 15, 7, 8, 11, 3, 4, 9, 2,  Димитър Грънчаров  10, 7, 13, 2, 8,  Иван Вътев  3, 24, 4, 14, 13, 5, 16, 12, 20, 6, 1, 22, 17, 2, 10, 11, 9, 8,  Йорданка Николова  3, 5, 1,  Любен Каравелов  3, 1, 12,  Малчика  8, 4, 10, 1,  Местност Майренец  Пс,  Местност Чапаровец  Пс,  Нейко Баев  4, 3, 2, 1,  Никола Вапцаров  7, 2, 17, 1, 4, 5, 10, 19,  Отец Паисий  4, 2, 3, 8,  Панайот Волов  2, 1, 4,  Патриарх Евтимий  1, 29, 4, 17, 6, 25, 16, 30, 15, 39, 33, , , 11, 12, 26, 46, Улично Осветление ТП 6, 27, 3, 9, 19, 34, 22, 40, 23, 18, 32, 2, 37, 5, 10,  Петко Петков  3, 5, 1,  Подем  3, 9, 2,  Поп Богомил  8, 5, 3, 1, 9, 4, 6, 10,  Професор Кънчо Цафаров  1, 4, 2, 3,  Сергей Румянцев  2, 14, 10, 6,  Стара Планина  57, 46, 44, 38, 24, 2, 26, 33, 61, 43, 6, 59, 62, 45, 60, 56, 13, 14, 51, 48, 32, 15, 52, Бригаден Стан Агротех, 37, 69, 37а, 17а, 72, 54, 7, 1, 34, 10, 20, 47, 25, 39, 35, 41, 11, 28, 21, 99, 23, 42, 29, 27, 71, 67, 5, 49, 40, 63, 66, 3, 31, 9, 64, 19, Тр 4, 93, 95, 118, 107, 97, 106, 112, 87, 79, 110, 103, 91, 89, 85, 130, 105, 8, 124, 99, 94, 100, 81, 102, 101, 88, 92, ТП 3, 78, 86, 126, 80, 114, 104, 84, 90, 122,  Стефан Караджа  7, 11, 10, 9, 12, 14, 6,  Страцин  16, 20, 6, 22, 2, 18, 14, 4, 7,  Тодор Михов Христов  12, 2, 20, 10, 14, 12, 7, 28, 24, 30, 9,  Тодор Табаков  8, 11, 13, 7, 5, 10, 30, 37, 26, 31, 17, 32, 29, 6, 27, 2, 9,  Трети Март  8, 2, 10, 6,  Хаджи Димитър  4, 3, 2, 5, 6, 10, 8, 1,  Христо Ботев  22, 10, 18, 2, 20, 24, 38, 15, 16, 7, 1, 4, 6, 13,  Янко Забунов  2

На 08.07.2020 г./09:16 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Къкрина:   Александър Стамболийски  6, 13, 11, 9, 4, 5, 3, 1, 7, 8, 2,  Ангел Кънчев  3, 8, 6, 2, 14, 13, 5, 12, 4, 1, 9, 11, 15, 7, 10, 10,  Андрея Арабаджиев  10, 8, 2, 12, 5, 6, 4, 3,  Антим I-Ви  4, 9, 17, 1, 6, 15, 8, 3,  Асен Златаров  6, 3, 8, 12, 4, 10, 18, 5, 9, 1, 14, 22, 7, 11,  Братя Миладинови  2, 6, 1, 8, 10, 3, 4, 12,  Васил Левски  17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, Уо ТП 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11, 9, 26, 25, 21, 31, Уо ТП 3, 24, 30, 27, 32, 28,  Вяра  2, 1,  Георги С.Раковски  2, 3, 12, 1, 10, 8, 6, 4,  Денчо Цонев  Уо ТП 9, 16, 14, 5, 4, 8, 2, 6, 1, 3,  Доктор Никола Сяров  2, 4, 3,  Дружба  5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8, 1,  Еделвайс  2, 8, 4, 14, 12, 1, 10,  Зарезанска  3, 12, 2, 10, 16, 6, 8, 4, 1, 14,  Илинден  1, 14, 12, 4, 2, 8, 10, 6,  Кирил и Методий  2, 6, 8, 4, 5, 3,  Ловджийска  13, 8, 3, 2, 16, 4, 1,  Марин П.Луканов  17, 5, 15, 21, 2, 9, 4, 23, 11, 7, 19, 25, 6,  Мария Сиракова  1, 2, 5, 6, 8, 9, 4,  Местност Кайнака  Пс,  Неофит Рилски  2, 4,  Николчо Цвятков  1, 5, 7,  Оборище  6, 8, 4, 2,  Отец Паисий  2, 3, 1, 9, 5, 13, 7,  Панайот Волов  8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9, 13 Уо ТП 8,  Панайот Хитов  2, 1,  Патриарх Ефтимий  1, 4, 1, 6, 2,  Петко Генчев Петков  1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3,  Райна Княгиня  1, 4, 2, 6,  Родината  6, 3, 1, 8, 5,  Розова Долина  6, 2, 4, 8,  Столетов  2,  Сяро Глабиняков  4, 2, 6,  Сяро Цонев  3, 4, 2, 1,  Тодор Кирков  11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7,  Трети Март  2, 1,  Хан Крум  3, 5, 2, 1,  Хан Омуртаг  2,  Христо Ботев  19, 7, 12, 9, 18, 14, 2, 10, 20, 17, 15, 4, 11,  Христо Иванов-Големия  5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9, 6, 8, 17, 4, 19, 21,  Христо Цонев-Латинеца  6, 11, 7, 3, 24, 14, 1, 22, 10, 20, 4, 2, 26, 12, 18, 6, 5,  Цар Асен Първи  5, 2, 7, 14, 9, 12, 3, 4,  Цар Иван Шишман  2, 3, 5,  Цар Калоян  4, 13, 16, 11, 12, 3, 8, 10, 4, 15, 1, 17, 18, 20, 2, 19, 6,  Цачо Сяров  2, 8, 7, 9, 3, 2, 1, 5, 6, 4,    Стопански Двор, ТП 15

На 08.07.2020 г./09:16 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Военно Поделение  Детска Градина №7,  Местност Бабаковец  337, 376, 102, 194, 409, 81, 125, 115, 220, 359, 089, 422, 413, 379, 410, 224, 391, Вила, 383, Стар Софийски Път, 415, 423, 377, Вили Бабаковец Юг, 159, 230, 77, 342, 407, 455, Вила Бабаковец, Вили Ак Баир, 412, 251, 3, 200, 416, 171, 424, 129, Вили Бабаковец Запад 2, 358, 154, 95, Вили Бабаковец Север, 411, Вили Запад, 420, 419, 11, 408, 128, 109-110, 233, Вили Бабаковец Изток, Вили Бабаковец Запад 3, Вили Бабаковец Запад 1,  Местност Клетища  Пс,  Местност Сливек  Вили Карамашка Чешма Върхът, Вили Карамашка Чешма Линия  2, Вили Карамашка Чешма Линия 1, Вили Карамашка Чешма Клон А,  Южна Индустриална Зона  ,    ТП 10

На 08.07.2020 г./09:16 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Прелом:   Александър Стамболийски  5, 12, 6, 10, 11, 7, 1, 2,  България  2, 21, 9, 12, 17, 23,  Васил Левски  21,  Георги С.Раковски  1, 2, 6, 3, 8,  Местност Хаджовото  Помпена Станция,  Отец Паисий  5, 1, 9, 6, 3, 14, 12, 18, 16, 26, 7,  Панайот Волов  3, 11, 12, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 18, 8, 7, 6,  Петко Р.Славейков  5, 20, 28, 2, 8, 15, 21, 25, 13, 6, 18, 3, 33, 11, 24, 23, Улично Осветление ТП 3, 27, 4, 7, 22, 14, 1, 36, 12, 10, 9,  Христо Ботев  9, 4, 2, 1, 7, 5, 11, 3

На 08.07.2020 г./09:16 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сливек:   Александър Стамболийски  15, 1, 32, 20, 25, 39, 12, 33, 5, 31, 30, 29, 21, 26, 10, 17, 16, 22, 27, 12 А, 23, 37, 35, 28, 19,  Васил Левски  2, 1,  Марин Георгиев  10, 7, 3, 9, 1, 5, 16,  Минерален Извор  23, 29, 27,  Панайот Волов  5, 1,  Петър Граматик  8, 6, 4, 5, 2, 9, 7, 7 А, 1, 3,  Тодор Кирков  6, 3, 4, 6, 9а, 2, 7,  Трети Март  2, 1 А, 3, 18, 35, 9, 5, 1, 9 А, 20, 22, 7, 3 А, 26, 24,  Хаджи Димитър  5, 4, 1, 2, 7, 8, 9, 10,  Хисарска  7, Уо ТП7, 4, 2, 3,  Христо Кърпачев  4, 11, 2, 13, 21 А, 21, 6, 14, 23, 17, 29, 19, 10,    М ТП

На 08.07.2020 г./09:16 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Местност Бабаковец  337, 376, 102, 194, 409, 81, 125, 115, 220, 359, 089, 422, 413, 379, 410, 224, 391, Вила, 383, Стар Софийски Път, 415, 423, 377, Вили Бабаковец Юг, 159, 230, 77, 342, 407, 455, Вила Бабаковец, Вили Ак Баир, 412, 251, 3, 200, 416, 171, 424, 129, Вили Бабаковец Запад 2, 358, 154, 95, Вили Бабаковец Север, 411, Вили Запад, 420, 419, 11, 408, 128, 109-110, 233, Вили Бабаковец Изток

На 08.07.2020 г./09:16 - 16:00 ч.; 09:16 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Изворче:   Местност Горен Бабаковец  Пс

На 08.07.2020 г./10:01 - 14:00 ч./ -  Умаревци:   Местност Чоловски Баир  Пс,  Опълченска  Жп Прелез

На 09.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ -  Соколово,  Общ. Ловеч:   Васил Левски  14, 6, 9, 12, 10, 7, 3, 13, 4, 11,  Еленджик  1,  Иван Вазов  2, 9, 1, 3,  Любен Каравелов  6, 2,  Македония  4, 2,  Незабравка  36, 3, Къща, 34, 4, 1,  Никола Вапцаров  2, 1, 5, 7, Къща, 17, 9, 4,  Отец Паисий  ТП 2,  Петко Войвода  6, 15, 29, 3, 4, 19, 16, 2, 5, 9, 7, 17, 1, 25,  Под Липите  19, 3, 17, 14, 5, 16, 22, 12, 4,  Сергей Румянцев  2а, 9, 3, 2, 5, 15, Духовен Храм, 11, 6, 7, 16, 22, 10, 1, 8, 14, 18, 17, 4,  Тодор Каблешков  11,  Трифон Кунев  7, 6, 4, 8, 9, 10, 2, 5,  Христо Смирненски  6

На 09.07.2020 г./09:46 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе  3, Работилница, Складова База, Уо Баховско Шосе, 12, Пътно Поддържане, 160, Павилион Юндола, 55, База,  Гарата  1,  Местност Полето  Вили Продимчец Светлозар, Лагера, Вили Полето 3, Вили Полето 2, Вили Пластмаси, 229, 1, Вили Полето,  Мизия  5,  Плевенско Шосе  ТП77,  Подп.Александър Кусев  20 Хладилник Резерва,  Северна Инд.Зона  ,  Северна Индустриална Зона  База 2, База 1, 8а, 4, 10, 20

На 09.07.2020 г./10:01 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона  Цех За Капсули и Капачки

На 09.07.2020 г./10:01 - 16:30 ч./ -  Умаревци:   УПИ I-045008

На 10.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ -  Горан:   Александър Стамболийски  1, 3, 4, 2,  Васил Левски  20, 7, 5, ТП 5, 2, 12, 9, 3, 22, 4, 1, 10, 6, 8,  Васил Петлешков  5,  Георги Бенковски  3, 2, 7, 1, 10, 8,  Дяко Иванов  8,  Местност Каваците  Пс,  Огоста  12, 4, 7, 8, 10, 5, 1, 3,  Опълченска  8, 5, 3, 6, 4, 1,  Трети Март  4, 2, 6

На 10.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ -  Кнежа:   Марин Боев  55

На 10.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Здравец  До Бл 205, До 208, 205, 206, 9 0898656755, 10,  Мизия  Касета УО

Ключови думи към статията: