ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Кюстендил за периода 08 - 12 април 2019 г. - 1 част

Енергетика / България
Галина Александрова
881
article picture alt description

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобошево  

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Блажиево: VII-236, Кв. 15, Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бобов Дол: Васил Коларов

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бобошево: 04532. 142. 023 Света Богородица, 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Висока Могила: Мильов Рид

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Вуково: 087040, 12351. 153. 0030

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Доброво: 046015, Vі-293, Кв. 20

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дупница: местност Мело

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Каменик

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Рила

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Скрино: 116, X-83

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361, Кв. 15, Христо Ботев

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сопово

Община Дупница  

На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Доктор Сапунджиев, Лилия, Любен Каравелов, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Опълченска, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Скопие, Тишина, ТП Помпена станция на ТЕЦ Бобов Дол, Тракия, Хаджи Димитър, ХХХVI - 2262, Цар Иван Асен II, Шейново

На 08.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Дупница: 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Благодарност, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Ерусалим, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков Камък, Места, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Начо Величков, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Петрохан, Петър Берон, Пиротска, Победа, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рила, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Славейков, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ - ІІ, Кв. 261, УПИ 68789. 606. 1, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Черковна

На 08.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Джерман: 207635051294

На 08.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 324+460 До 324+840, 68789. 126. 41, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски Рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 08.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, ТП Помпена станция на ТЕЦ Бобов Дол, Труд, Тютюнева Долина, Хаджи Димитър, Цар Иван Асен II, Чаталджа, Яворов

На 08.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пиперево

На 08.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Никола Малашевски, ТП Помпена Станция На Тец Б. Дол

На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV

На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Кременик: XXII-98, Кв. 10

На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Мламолово: Ix-25, Кв. 9, IХ-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата линия, Теменуга

На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39

На 09.04.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Блатино

На 09.04.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Дупница: Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 09.04.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39

На 09.04.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ - Дупница: Софийско Шосе

На 09.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Блатино: 000195, 000195, 000212, 000212, 005026, 005026, 005053, 005053, Екатте 04354, Екатте 04354

На 09.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, 68789. 552. 38, Каваклия, Каваклия, местност Бели Янко, местност Бели Янко, местност Лъката, местност Лъката, Орлинска, Орлинска, Софийско Шосе, Софийско Шосе

На 09.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Дяково: 23, 23, Дяково, Дяково, махала Крич, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV, УПИ ХІV

На 09.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Кременик: XXII-98, Кв. 10, XXII-98, Кв. 10

На 09.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Мламолово: IX-25, Кв. 9, IX-25, Кв. 9, IХ-179, Кв. 11, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бистрица, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Вихър, Вихър, Горещица, Горещица, Ела, Ела, Калина, Калина, Кокиче, Кокиче, Малина, Малина, местност Трапчине, местност Трапчине, Миньорска, Миньорска, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Рила, Рила, Руднината, Руднината, Станке Димитров, Станке Димитров, Старата Линия, Старата Линия, Теменуга, Теменуга

На 09.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39, ХХVIII, Кв. 39

На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, VIII-91, Кв. 7, Екатте 04354, ПИ 000241

На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: Каваклия, Орлинска, Софийско Шосе

На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дяково: махала Бучала

На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пиперево: 68789. 252. 15. 1, 68789. 252. 19, 68789. 252. 22. 1

На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело

На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Делян, Общ. Дупница: ХІХ-164, Кв. 12, 236, III-21. Кв. 4, Парцел ІV-485, Кв. 13

На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Дяково

На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609, УПИ Х-366, Кв. 80

На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Комсомолска

На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Гюргево

На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Извън Регулация, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско Шосе

На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, УПИ II-302, Кв. 79, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Сапарева Баня: 65365. 210. 931, 65365. 46. 10, 65365. 602. 106, LXX-462, Кв. 74, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Серафим Йорданов, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, УПИ ХХV, Кв. 20, Х-2149, Кв. 11, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Яхиново: 87724. 10. 5, 87727. 13. 10, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ VI-185 Кв. 28, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бобов Дол: Младост

На 10.04.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Дупница: Яхинско Шосе

На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Гагарин, Георги Димитров, Джубрена, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Плиска, Раковски, Хан Аспарух

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв. 21

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бобошево: махала Въртен Камък

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ XII-99q, УПИ XV-172, УПИ-І

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, УПИ I-63, Кв. 6, ХIII-483, Кв. 50

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Джерман: 013024, 017022, 059050, VIII-419, Кв. 35, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгодан: №000026, Извън Регулация, махала Ортакчийска

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Крайни Дол: III-33, 43, Кв. 5, УПИ - VII-86, ХIх-51

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Крумово, Общ. Кочериново: 000477

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, II-353, Кв. 11, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, ПИ 056021 местност Деве Богаз, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, УПИ XII-406, Христо Смирненски, Цар Борис

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Фролош

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Цървище: махала Ореевица, Цървище

На 11.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 25. 34, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, Отец Полихроний, Прогона

На 11.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Бончук, Васил Коларов, Георги Димитров, Джубрена, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Митко Палаузов, Общ. Дупница, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Шипка

На 12.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Коларов, Георги Димитров, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Джубрена, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Мусала, Общ. Дупница, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Рила, Станке Димитров, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Кочериново  

На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски, местност Чалтиците

На 08.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, II-353, Кв. 11, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 09.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мурсалево: V-688 Кв. 66, Бузлуджа, Бузлуджа, Васко Манолов, Волга, Волга, Георги Раковски, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Калоян, Калоян, Марек, Москва, Москва, Мусала, Мусала, Плиска, Плиска, Стопански Двор, Струма, Христо Ботев, Христо Ботев, Юри Гагарин, Юри Гагарин

На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кочериново: Антон Иванов, В. Везенков, Владимир Заимов, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Климент Готвалд, Малчика, Никола Вапцаров, Толбухин, УПИ XII-1397, Кв. 89, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

/Следва/

Ключови думи към статията:

Коментари

Още от България:

Предишна
Следваща