НАЧАЛО » ������

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София област за периода 11 - 15 март 2019 г. - 1 част

fb
3E news
fb
08-03-2019 11:20:00
fb

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 11.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Божурище: Божур, Далия, Даме Груев, Европа, Еделвайс, Здравец, Искър, Кипарис, Лотос, Максим Горки, Отец Паисий, Пролет, Рила, УПИ 16-826, Кв.76, УПИ VIII-Общ. Кв.76, Х-54, 100 Кв.11, Явор, Янтра

На 11.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./   На 13.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Казана, Космонавт Георги Иванов

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Хераково: УПИ XxIx-510 Кв.75, Хераково Ханче

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Божурище: Девети Септември

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Гурмазово: I-212, Кв.20, Любен Каравелов, УПИ Ix-159, Кв.14, УПИ VII-270, Кв.24, УПИ XIV-157 Кв.14, УПИ І-254 Кв.25, УПИ Х-299 Кв.29

На 13.03.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Гурмазово: IV-020070, XI-020018 Кв.44, Гурмазовско Шосе 7, пи 001140, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ III-001141, Кв.39, УПИ-VII-008035 Кв.34, Яне Сандански

На 14.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Хераково: V-130086, М.Савина Водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв.70, М.Кантон

На 14.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Хераково: II-024019, XII-396 и XII-397, Кв.39, УПИ 024020, Кв.4, УПИ V-024020 Кв.4, УПИ XXIV-025093, Кв.1, М.Герена

Община Ботевград  

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен, махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, Кв.7, Х-38, Кв.41

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, Павитта, Стубеля, УПИ IV-737.75, Чеканица

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково

На 11.03.2019 г. /08:15 - 15:45 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Незнайният Войн, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември

На 11.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона, Лозята

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв.38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Скравена: Койдановец

На 11.03.2019 г. /10:00 - 16:45 ч./ - Ботевград: 1866 Година, Васил Левски, Кооперативен Пазар, Кооперативен Пазар Закрит, Освобождение, Просвета, Саранск, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Ботевград: Ам Хемус

На 12.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Етрополе: Георги Антонов

На 12.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Правец: Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв.117, извън регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, Месност Орниче, местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов, Скърнава

На 12.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Разлив: 000134, 13022 махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала До Ресторанта, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 12.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, X-916, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, Лозята, местност Пейовица, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:45 ч./ - Ботевград: Александър Батенберг, Любен Каравелов, Патриарх Евтимий, Славейков

На 12.03.2019 г. /09:45 - 17:00 ч./ - Ботевград: Божко Божилов, Рила, Тп Мантовска Градина, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

На 13.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Ботевград: Бенковска, България, Васил Левски, Захари Стоянов, Княз Борис I, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Трети Март

На 13.03.2019 г. /09:30 - 17:30 ч./ - Ботевград: България, Васил Петров, Витоша, Гурко

На 13.03.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв.38, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Петлешков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, извън регулацията, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград път№1, Сан Стефано, Свобода, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Христо Ботев, Шипка

На 13.03.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ - Скравена: Койдановец, Петър Берон

На 14.03.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./ - Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, Патриарх Евтимий, Рила, Цар Освободител, Шипка

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: местност Тръстеник

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гурково, Общ. Ботевград: пи №027070, УПИ ХіV-191, Кв.48

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци, махала Ръждавец

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв.38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, местност Камен Дол, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, УПИ Ix-238 Кв.12, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Радотина: местност Дръстила, пи №055008

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рашково: махала Белчово, махала Габровница

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап.Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К.Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, махала Диловска и Драганчовска, махала Гледжовица, махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, пи №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда на Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил.Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, УПИ VII-266, Кв.9, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ботевград: Армеец, България, Витиня, До Сграда Ткзс, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Идентификатор 05815.305.1.117, Индустриална Зона, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Парка, Павилион, Пик

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мерощица, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Захари Стоянов, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 14.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Осеновлаг

На 14.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Ботевград: В.З. Чеканица, Зелин-Д-Р Асен Златаров, М.Чеканица, пи - 001088, местност Чеканица, Оборище, Страцин, Чеканица

На 15.03.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./ - Ботевград: Стамен Панчев, Цар Освободител

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: Зад Зрч, Индустриална

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, 1866 Година, Бензиностанция, Божко Божилов, Илия Стоянов, Индустриална, Цар Освободител

На 15.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Ботевград: България, Гурко

На 15.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Правец: IV, Кв.9, IV-6393, VI, Кв.2, VI-179, Кв.104, VII, Кв. 2, От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9, Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Живковска, махала Манастирица, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Стилковски Рът, местност Топилата, местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв.57, УПИ ХI-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 15.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Разлив: махала Маргинска

Община Годеч  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Букоровци: УПИ V 130кв.13

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Каленовци: XI-83, УПИ-ХІ-257, Кв.12

Община Долна баня  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Георги С.Раковски, Деница, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Клен, Павел Вежинов, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ясен

На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Ведрина, Маришка, Отец Паисий, Рилско Шосе, Търговска

Община Драгоман  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: Градище, УПИ I-318.Kb 34

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: Бурел

На 12.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Драгоман: Ярловци

На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Драгоман

На 13.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Чорул: УПИ-ІХ-130, Кв.18

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Богьовци

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Бучин Проход: Местн.Раниславци, път II - 81, УПИ III-10, УПИ ХIII, Кв. 11

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ Vііі-149, Кв.20

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Годеч: 003670, I-994, Кв.134 I-995, Кв.72, VI-1405, Кв.130, Академик Игнат Емануилов, Акация, Александър Милев, Александър Стамболийски, Ахтопол, Бригадир, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Водопад, Гео Милев, Георги С.Раковски, Грамада, Детелина, Додовица, Дружба, Дунав, Елин Пелин, Елха, Заводска, Здравец, Зли Дол, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Клокотиш, Кокиче, Ком, Космонавт, М.Свинарника, Мали Ком, махала Джуричова, махала Трап, Мерудая, Местн.Цоланова, местност Ваге, Найденова, Найденова махала, Найденовци, Незабравка, Никола Й.Вапцаров, Никола Петков, Нишава, Осми Март, Отец Паисий, Паисии, Панджина и Пешичова, Парижка Комуна, Петрова Бара, Петрохан, ПИ 004087, Поляница, Проф.Александър Милев, Първи Май, Раковски, Република, Рибарска, Русе, Свобода, Софийско Шосе, Сохая, Старо Село, Стефан Караджа, Тинтява, Тодор Каблешков, Трап, Ул.3-та №35а, УПИ 006939, УПИ Vіі-1927, Кв72, УПИ Іі-837, УПИ-І, Кв.138, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цикура, Цоланова, Явор, Ямбол

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Големо Малово: УПИ І-340, Кв.32а, УПИ ХI-92, Кв.15

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: 15, IV-73 Кв.11, Кв 29, Кърна Орница, пи № 169

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Дръмша: 106.910, 87, 331 М.Над Училището, 87.196, Гаго пи 87, 181, М Самовилски Връх, П-Л 81.44, М.Самовилски Връх, махала&Quot;Паралъжовци, местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци пи 015033, Самовилски Връх ПИ 82, 9, УПИ-VIII-7

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Костинброд

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Лопушня: 008010, УПИ IV-142, Кв.16, УПИ XIII-5, Кв.5

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Мало Малово

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Понор: УПИ VI-26 Кв.1, Понор, Стопански Двор

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Цръклевци

На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Шума: извън регулация, П-Л XIX-53, Кв.3, Ракето, УПИ XVII-41, Кв.11, УПИ ХV-23, УПИ-VII-78

На 13.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Драгоман: Врътковица

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Драгоил: М.Крива Бара / Кв.12, Местн.Локва

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Драгоман: Александър Стамболийски, Драгония, Ивайло, Кирил Богданов, Петър Берон, пи 162112, Три Уши, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 15.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Драгоил

Община Елин Пелин  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов, Керамик, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Крушовица, Липа, Липа, Люляк, Отец Паисий, Първи Май, Синанец, Синанец, Стефан Стефанов, Теменуга, Топола, Хан Крум, Хан Крум

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Алеко Константинов, Баба Тонка Обретенова, Елин Пелин, Захари Стоянов, Кирил и Методий, Лесновска, Лесновска, Липа, Люляк, Новоселци, Отец Паисий, Пирин, С. Гара, Синанец, Синанец, София, Теменуга, Тодор Каблешков, Топола, Хан Крум, Хан Крум, Шейново, Шиовица

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: УПИ XV 042023 133, XI-1764, София, УПИ I-15005, Кв.164д

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: Витоша, местност Пазарски път, Сердика, УПИ XIII-9, Кв.4, УПИ Ііі-І, Кв.58-Псд, Хан Аспарух

На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв.57, XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40, 53, 51, 49, Иглика, Искър, Кв.57 Парцел 5, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Преслав, Радецки, Рила, УПИ II, Кв. 57, УПИ І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Герман: Хан Аспарух/29-та/

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Нови Хан: 037044, 071044, 172 Кад.Район 965, XVI-92 Кв. 92, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река пи 037018, В.З. Побит Камък, УпиххіV-27 Кв.20, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, пи 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, Ул.Борова Гора №8, УПИ VІ-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв.20, УПИ ІІ-378, УПИ Іх-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

Община Ихтиман  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман

На 13.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Горна Василица

На 13.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, Стопанска Сграда

На 13.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/АМ Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, местност Еледжик, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Предгарова, Пчелин, Рила, Роса, Ружа, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 13.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман

На 13.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Ихтиман: извън регулация

На 13.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Ихтиман извън регулация

/Следва/

ЧЕЗ
планирани прекъсвания
София област
По статията работи:

Галина Александрова