НАЧАЛО » ������

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Благоевград за периода 1 - 5 октомври 2018 г. - 1 част

fb
3E news
fb
28-09-2018 01:14:00
fb

Област Благоевград

Община Банско  

На 04.10.2018 г. /11:30 - 15:30 ч./ - Банско: Александър Буйнов, Атон, Васил Левски, Ген. Стилян Ковачев, Георги Ковачев, Гладстоун, Гоце Делчев, Ел-Тепе, Кирил И Методи, Минго Тодев, Неофит Рилски, Никола Попфилипов, Отец Паисий, Пирин, Симеон Молеров, Стефан Стамболов, Тодор Каблешков, Хаджи Кандит, Цар Калоян

На 04.10.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Банско: Барбара Рютинг, Братя Велеганови, Васил Друмев, Добри Чинтулов, Захари Зограф, Минго Тодев, Найден Геров, Пейо К.Яворов, Райна Княгиня, Св.Иван Рилски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Матов, Цар Калоян, Явор

Община Благоевград  

На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Картала, Местност Конярнико, Местност Септемврийче, Местност Тепавиците, Местност Широканска, Пи №001451

На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 04217.920.1.70, Местност Септемврийче

На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 04279.927.30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала

На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Бодрост, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово Тп Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Горно Демирево, Местност Ковачница, Осойната

На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Благоевград: Антон Чехов, Славово

На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Михтарци, Махала Мъртвако, Махала Новоселци, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Местност Валого, Местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Мах. Ваканинци, Мах.Щърбевци, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Местност Градището, Местност Клено, Местност Мучова Чука, Местност Ръженици, Местност Ръжениците, Местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рилци: Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Здравец, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 01.10.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Благоевград: 04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 01.10.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Благоевград: Битоля, Струмско Център

На 01.10.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 14-Ти Полк, Александър Стамболийски, Воден, Грамада, Димитър Кощанов, Зарево, Калиманци, Орцето, Полковник Дрангов, Струмица, Ташко Малев

На 01.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Огражден, Освобождение, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Св. Иван Рилски, Струма, Тодор Александров, Трайчо Китанчев

На 02.10.2018 г. /08:15 - 12:00 ч./ - Благоевград: 04279.601.362, Вардар, Ветрен, Възрожденска, Дойран, Местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край

На 02.10.2018 г. /08:30 - 13:30 ч.; 11:30 - 15:30 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: 035028, Изгрев

На 02.10.2018 г. /08:30 - 13:30 ч.; 11:30 - 15:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: Васил Левски, УПИ Vi-405, Кв.26, УПИ Xv-391,Кв.6, УПИ-І-394,Кв.13, УПИ-Х-159,Кв.4

На 02.10.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Еленово

На 02.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Баларбаши, Братя Миладинови, Дамяница, Ильо Войвода, Местност Баларбаши, Славянска, Хан Аспарух, ХхIII,Кв.3,М.Баларбаши

На 03.10.2018 г. /08:00 - 12:00 ч./ - Благоевград: Георги Андрейчин, Еленово, Имот 04279.626.148

На 03.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Армутлука, Струмско Център

На 05.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, К. И Никола Хайдукови, Местност Айдаровско Дере, Местност Арнаутски Гроб, Местност Колзодуй, Местност Медунски Андък, Местност Мицански Андък, Местност Полигона, Местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р.Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 05.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Делвино, Общ. Благоевград: Баздо, Вировете, Махала Кацарска, Местност Мицански Андък, Местност Преслапо, Пл. 11

На 05.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград

На 05.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: 00701, 33.432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, Махала Деянци, Местност Кури Дере, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката, УПИ Iv 87, УПИ-Хі218 Кв.21, Чуката

На 05.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Марулево

На 05.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: Местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111,112, Кв.15, УПИ І-139,Кв.12, УПИ Іv-110,Кв.15

На 05.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Благоевград

На 05.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: Надежда, Осми Март, П. Яворов, УПИ VIII-111,112, Кв.15, УПИ І-139,Кв.12, УПИ Іv-110,Кв.15

Община Гоце Делчев  

На 01.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99,131, Кв.22

На 02.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Балдево

На 02.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Баничан

На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Балдево: УПИ VII-97, Кв.9, УПИ III Кв.14

На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Баничан: Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Брезница: 29-Ти Декември, 31002, VI, VIII, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-Іv, Кв.82, УПИ-ХvIII-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVII-164, Кв.11, ХVI-246, Кв.19, ХI-99,131, Кв.22

На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Господинци: УПИ-ХI, Кв.1

На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен

На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Самоков: Тинтява

На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 02.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 02.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Мусомища: Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

На 02.10.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ На 03.10.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ На 04.10.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ - Мусомища: 027116, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Димо Хаджидимов, Здравец, Иван Козарев, Кавала, Кирил И Методий, Клокотница, Кулата, Марица, Никола Вапцаров, Орехите, Отец Паисий, Плиска, Рила, Судинград, Хан Крум, Юрий Гагарин

На 02.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ На 03.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ На 04.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Мусомища: 32012, Ал. Стамболийски, Бяло Море, Димитър Талев, Дунав, Еделвайс, Ивайло, Краището, Места, Местност Стопански Двор, Местност Чукутлука, Ниш, Пирин, Сливница, Толбухин, Топлика, Хаджи Димитър, Юрий Гагарин

На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара

На 03.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото

На 03.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 03.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев, Общ. Гоце Делчев: Кат И Района Около Него

На 03.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Гоце Делчев: Дунав, Района На Тпк Атанас Тешовски

На 04.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 04.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Кат И Района Около Него, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

Община Гърмен  

На 05.10.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Дебрен: Втора, Осемнадесета, Първа, Седма, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Кресна  

На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Влахи: Драколово

На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кресна: Главен Път Е-79, Македония, Местност Солунско Дере

На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ощава: 54537.600.31.1, Германци, Местност Русенци

На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Стара Кресна: Местност Кулата

На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 02.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли

На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Кресна: Александър Македонски, Местност Кресненско Ханче, Ново Село

На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Крупник: Извън Регулацията, Местност Кресненско Ханче

На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Сандански

На 01.10.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ - Кресна: Вардар, Даме Груев, Илинден, Люти Връх, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Трети Март, Ягода

На 02.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Ощава: 54537.600.31.1, Местност Русенци

На 02.10.2018 г. /12:00 - 14:15 ч./ - Горна Брезница

/Следва/

ЧЕЗ
област Благоевград
По статията работи:

Галина Александрова