НАЧАЛО » ������

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията Западна България за периода 02.11-06.11.2020 г. - област Враца, 1 част

fb
3E news
fb
30-10-2020 01:56:26
fb

Област Враца  

Община Бяла Слатина  

На 03.11.2020 г. /08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 04.11.2020 г. /08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 05.11.2020 г. /08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 06.11.2020 г. /08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Алтимир: Александър Стамболийски 5, 2, 4, 39, 33, 7, 8, 26, 28, 27, 20, 21, 9, 37, 10, 11, 22, 29, 30, 4, 2, 8, 1, Ален Мак 13, 9, 17, 11, Ангел Кънчев 1, 3, 27, 2, 1, Антим I-Ви 4, 2, 1, Баба Тонка 19, 33, 34, 30, 31, 21, 34, 1, 4, 6, 21, 15, 22, 20, 19, 17, Божур 1, Васил Левски 33, 37, 37, 21, 25, 6, 1, 4, 12, 3, 23, 9, 10, 7, Велчо М. Хумарски 13, 22, 14, 12, 3, 1, 26, 9, Веслец 4, 3, 2, 1, 15, 20, 22, 11, 16, 13, 14, 12, 24, Вит 2, Витоша 4, 30, 32, 2, 5, 33, 3, 28, Вихрен 2, 17, 7, 14, 8, 18, 9, 11, 17, Водотечна 6, 11, 4, 17, 5, 2, 8, 9, 24, 35, 37, 13, 12, 36, 2, 11, Георги Димитров 99, 11, 33, 49, 51, 35, 53, 54, 62, 52, 45, 48, 64, 11, 61, 50, 34, 43, 66, 26, 55, 46, 60, 29, 22, 31, 32, 20, 24, 33, 37, 28, 27, 38, 26, 19, 30, 21, 35, 23, 9, 13, 10, 15, 6, 7, 11, 5, 19, 8, 23, 23, 13, 5, 134, 94, 104, 132, 108, 106, 103, 72, 118, 90, 74, 138, 63, 114, 80, 76, 121, 82, 67, 140, 77, 88, 78, 83, 102, 109, 144, 92, 142, 93, 79, 101, 116, 136, 81, 96, 120, 65, 111, 122, 86, Георги С. Раковски 54, 39, 54, 48, 44, 6, 42, 52, 4, 40, 13, 34, 37, 26, 22, 7, 24, 5, 39, 3, 4, 10, 13, 17, 7, 14, 5, 18, 16, 1, 54, Димитър Захариев 53, 52, 56, 18, 14, 8, 52, 5, 33, 3, 16, 10, 20, 56, 2, 30, 28, 65, 53, 35, 55, 45, 51, 33, 21, 47, 49, 37, 32, 39, 43, 41, Димитър Матрозов 2, 1, Драва 5, 3, 7, 10, 6, 4, 12, 3, 8, 5, Дъб 2, Иван Горанчовски 23, 4, 9, Извор 1, 4, 10, 5, Кирил И Методий 15, 12, 13, 8, 9, 3, 1, Ком 17, 13, 1, 21, 10, 14, 31, 7, 18, 4, 19, 23, 8, 14, 5, 9, 3, 25, 15, 11, Лозенец 9, 17, 18, 19, 23, 14, 6, 5, 7, 8, 25, Мак 1, 2, Марин Ганински 2, Местност Ибришима ПС, Местност Изварковец Канцелария, Местност Край Село Имот№091001, Краварник, Местност Селска Мера Пс, Милчо Стефанов 4, 11, 2, 9, 7, 5, 6, 1, Минко Т. Драгиевски 25, 20, 17, 14, 27, 11, 13, 22, 7, 7, 5, 3, Мусала 8, 5, 3, Околчица 4, 26, 22, 30, 14, 9, 11, 22, 17, 16, Октомври 26, 21, 23, 1, 2, 25, 4, 5, 7, 20, Октомврийска 30, 32, Охрид 13, 11, Паисий Хилендарски 11, 5, 4, 23, 6, 1, 20, 14, 22, 24, 3, Петко г. Симеонковски 1, 10, 4, 8, 25, 10, 19, 26, 18, 23, 7, 22, 24, Петко Канчев 47, 22, 14, 30, 33, 32, 20, 45, 51, 7, 29, 37, 35, 11, 23, 5, 10, 8, 39, 53, 21, 43, 2, 5, 3, 4, Петър Т. Нинов 2, 1, 2, 3, ПИ 2 От Масив 96 Имот №096002 1, Рила 5, 6, 10, 12, 4, 8, 2, 4, Русалка 10, 7, 8, 5, 6, Савчо Бренишки 32, 3, 29, 14, 25, 5, 40, 4, 12, 9, 16, 41, 34, 23, 30, 18, 15, 7, 11, 13, 4, 9, 10, Скът 1, Солун 3, 8, 10, 2, 9, Спортна 33, 12, 25, 21, 31, 14, 36, 27, 15, 10, 7, 11, 9, 12, 8, 6, 17, 4, 22, 19, 3, 2, Стара Планина 17, 12, 4, 7, 8, 11, 10, 13, 9, 3, Стоян Войвода 2, 13, 4, 9, 16, 8, 17, 14, 7, 18, 13, 31, 10, 6, 12, 19, 30, Странджа 11, 21, 12, 8, 13, 14, 17, 5, 2, 1, Тинтява 9, 13, 21, 17, 12, 11, 14, 20, 24, 9, 7, 1, 4, 3, Хаджи Димитър 7, 7, 8, 15, 2, 17, 36, 6, 5, 1, 4, Хан Аспарух 25, 7, 3, 23, 15, 6, 8, 10, 1, 35, Христо Ботев 63, 53, 60, 79, 93, 61, 57, 64, 66, 65, 67, 75, 51, 58, 73, 81, 71, 54, 91, 50, 77, 31, 35, 33, 42, 36, 21, 69, 46, 27, В Парка, 37, 38, 29, 40, 39, 34, 50, 24, 48, 17, 20, 18, 35, 8, 19, 3, 6, 11, 12, 16, 1, 10, 5, 2, 1, Цар Асен 10, 18, 2, 3, 9, 8, 9, 81, 20, 14, Цар Симеон I-Ви 18, 17, 7, 28, 31, 25, 11, 12, 26, 16, 31, 2, 5, 16, 1-Мту, 3, 1, 10, Шипка 4, 2, 28, УПИ 728/Кв.35

На 03.11.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ На 04.11.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ На 05.11.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ На 06.11.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: М-Ст Гола Поляна

На 03.11.2020 г. /08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 04.11.2020 г. /08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 05.11.2020 г. /08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 06.11.2020 г. /08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Герена Пи101036 Екатте07702 , М-Ст Гола Поляна

На 03.11.2020 г. /08:46 - 16:30 ч.; 08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 04.11.2020 г. /08:46 - 09:00 ч.; 08:46 - 16:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 05.11.2020 г. /08:46 - 16:30 ч.; 08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 06.11.2020 г. /08:46 - 16:30 ч.; 08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Галиче: 1-Ви Май 1, 23-Ти Септември 16, 12, 10, 14, 13, 5, 4, 4, 5, 6, 10, 2, 24, 12, 1, 26, 28, 3, 8, 12, 8-Ми Март 1, 7, 2, 4, Арда 9, 6, 13, 180, 1, 3, 5, 2, Батак 6, 15, 2, 13, 7, 9, 5, Беласица 2, 1, 2, Биволарките , Бузлуджа 6, 5, 8, 2, 14, 3, 4, 9, Вардар 2, Васил Априлов 2, 21, 23, 6, 13, 17, 7, 1, 4, 19, 5, 15, Васил Левски 2, 8, 5, 1, 10, 7, 4, 6, 12, 14, 10, 15, Вит 19, 15, 18, 21, 10, 2, 12, Витиня 8, 1, Витоша 14, 6, 9, 4, 5, 8, 1, 11, 3, 7, 16, 14, Водотечна 10, 4, 6, 18, 30, 7, 1, 14, 8, 16, 20, Войвода 1, 6, 5, Върбица 7, 6, 9, 1, 5, Ген. Владимир Заимов 2, 4, 1, 11, 3, 9, 12, Ген. Леонов 5, 2, Ген. Скобелев 2, 4, 10, 12, 1, Ген. Столетов 12, 10, 9, 16, 14, 6, Гео Милев 7, 5, 14, 2, 4, 8, 6, 1, 3, Георги Бенковски 25, 13, 11, 26, 22, 5, 19, 4, 23, 18, 24, 8, 10, 27, 17, 15, 43, 53, 37, 44, 49, 15, 35, 39, 34, 45, 11, 41, 47, 42, 17, 32, Георги Димитров 57, 24, 47, 56, 43, 38, 61, 29, 27, 39, 35, 42, 20, 25, 32, 11, 40, 23, 44, 51, 37, 53, 55, 59, 30, 36, 28, 24, 37, 10, 7, 21, 16, 19, 1, 49, 12, 14, 4, 2, 8, 6, 9, 3, 5, Георги С. Раковски 2, 8, 3, 6, 14, 15, 5, 9, 7, 16, 10, 11, 1, 13, 17, Гълъбец 1, Д-Р Петър Берон 4, 16, 5, 1, 7, 20, 2, 2, Димитър Благоев 14, 8, 10, 11, 13, 2, 3, 5, 7, 1, 12, 15, 20, 22, 18, 16, 17, 19, 17, 19, 20, Дунавец 1, 4, 2, 5, 3, 5, Евлоги Георгиев 2, Елин Пелин 10, 1, 3, 4, 6, 10, Железна 3, 11, 5, 14, 7, 3, 13, Загоре 17, 19, 3, 4, Звезда 9, 5, 8, 3, Здравец 6, 9, 1, 17, 11, 16, 5, Златица 5, Златна Панега 2, 4, 3, 7, 1, Зорница 5, 3, Ивайло 2, 5, 3, 1, 2, Иван Вазов 2, 1, 10а, 11, 10, 8, 4, 9, 5, 26, 30, 42, 21, 40, 36, 28, 16, 23, 25, 38, 20, 44, 18, 32, 36, 38, Иглика 7, 6, 8, 4, 3, 11, 1, 2, 5, 7, 9, 13, 14, 3, Извън Регулацията 14а, 25, 28, 43, 21, 16, 14, 22а, 18, 41, 8, 9, 31, 11, 34, 38, 2, 30, 15, 5, 3, Изгрев 7, 5, 1а, 13, 25, 14, 5, 10, 27, 37, 12, 15, 18, 6, 13, 21, Илинден 1, 3, 1, 2, Искър 4, Квартал 97, Кирил И Методий 3, 8, 2, 3, 5, 2, 8, 12, 20, 23, 24, 17, 22, 14, 43, 42, 7, 21, 9, 19, Княз Дондуков 10, 7, 2, 4, 3, 5, Козлодуй 17, 19, 11, 12, 8, 7, 10, 1, 5, 9, 3, 6, Кокиче 8, 5, 4, 2, 7, 3, Коста Златарев 22, 11, 14, 7, 12, 8, 13, 4, 5, 10, 3, 17, 2, 11, 9, 1, 19, 27, 26, 26, 11, 37, 38, 21, 33, 18, 41, 31, 43, 29, 39, Ленин 2, 1, 9, Месност Горното Ливаде Извън Регулация, Митко Палаузов 8, 6, 4, Морава 5, 7, 11, 9, 23, 25, Москва 3, 9, 5, 7, 3, 1, Мургаш 5, 2, Мусала 2, 10, 5, 1, 11, 3, Никола Вапцаров 1, 10, 9, 2, 8, 4, 30, 8, 14, 30, 50, 26, 48, 12, 52, 10, 62, 18, 6, 56, 58, 13, 30, 20, 60, 4, 15, 22, 54, 34, 33, 16, 32, Никола Обретенов 3, 21, 5, 6, 7, 10, 4, 1, 9, 12, 18, 11, 19, 2, 8, 13, Оборище 33, 6, 34, 3, 4, 14, 22, 5, 33а, 16, 1, 2, 10, 21, 24, 19, 17, 25, 26, 20, 16, Огоста 39, 37, 38, 1а, 22, 15, 38, 20, 45, 13, 29, 17, 23, 47, 46, 7, 37, 36, 2, 1, 43, 14, 3 А, 39, 18, 16, 3, 25, 19, Освобождение 1, 2, 3, 9, Павел Вежинов 3, Паисий Хилендарски 1, 5, 8, 11, 3, 4, Панайот Волов 18, 15, 9, 7, 13, 10, 1, 12, 6, Панайот Хитов 18, 8, 26, 19, 36, 20, 30, 7, 11, 22, 6, 34, 24, 15, 10, 3, 16, 1, 6, 2, 4, 8, 12, 14, 20, Партизанска 2, 11, 18, 16, 10, 22, 14, 1, 18, 16, 5, 6, 8, 3, Пейо Яворов 12, 10, 4, 6, Петко Р. Славейков 6, 21, 2, 19, 12, 7, 15, 10, 1, 9, 4, 16, 11, 23, 17, 18, 3, 45, 43, 44, 41, 46, 13, 42, 10, 26, 31, 39, 34, 47, 22, 40, 28, 21, Пирин 7, 4, 5, 1, 16, 23, 27, 8, 1, 5, 3, 9, 1а, 4, 11, Площад 819, Победа 3, 17, 9, 3, 19, 2, 15, 4, 10, 1, Радецки 8, 1, 10, 5, 4, Рила 2, 4, 1, 3, 9, 7, 6, 5, 7, 25, 35, Сергей Румянцев 30, 23, 6, 5, 15, 25, 10, 31, 12, 35, 9, 29, 17, 27, 13, 1, 37, 20, 8, 16, Скът 6, 1, 1, Солунска 11, 2, 17, 9, 7, 13, 25, София 1, 3, 5, Странджа 1, Струма 4, 9, 5, 2, 4, 6, 3, 8, 7, 20, Теменуга 3, 4, 6, Тодор Каблешков 5, 3, 19, 8, 6, 20, 4, 14, 1, Тракия 3, 1, 5, 4, 2, 3, Трънска 2, 3, Търговска 2, УПИ Vііі 818 Кв.55 , Хаджи Димитър 16, 14, 18, 8, 12, 10, Христо Ботев 5, 2, 9, 12, 8, 3, 11, 6, 10, 13, 14, 4, 7, 4, 9, 35, 29, 19, 39, 30, 28, 32, 24, 41, 45, 33, 10, 16, 23, 25, 17, 26, 42, 40, 38, 36, 22, 43, 27, 2, 3, Христо Смирненски 7, 11, 3, 6, 13, 8, 18, 16, 14, 9, 1, 10, 12, 15, 4, 13, 3, 15, 22, 26, 30, 24, 34, 28, 32, 17, Цар Асен 10, 11, 8, 9, 12, 6, 7, 2, 1, 4, Цар Иван Шишман 5, 4, 9, Цар Калоян 2, 3, 5, Цар Симеон I-Ви 25, 14, 3, 6, 17, 25, 24, 33, 31, 21, 8, 19, 20, 12, 9, 18, 23, 16, 13, 8, 3, 4, 5, 1, 10, 6, Чайка 13, 8, 10, 3, 11, 2, 6, 14, 7, 1, Янко Забунов 8, 6, 7, 19, 1, 5, 11, 15, 24, 30, 19, 25, 16, 18, 14, 20, 17, 10, 5, 13, Янко Сакъзов 9, 2, 3, 1, 8, 4

На 02.11.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ - Соколаре: Кр-Ще Петко Коташки И Цар Асен , Любен Каравелов 6, 1, 5, 9, 10, 3, 4, 7, 12, Петко Коташки 32, 26, 38, 34, 28, 30, Стефан Караджа 4, 10, 6, 2, Стоян Йончев 1, 10, 3, 4, 13, 9, 11, 8, 5, 6, 7, Цар Асен 9, Цар Калоян 3, 2, 5

На 03.11.2020 г. /08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 04.11.2020 г. /08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 05.11.2020 г. /08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 06.11.2020 г. /08:46 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Търнава, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски 80, 66, 74, 58, 117, 121, 82, 76, 68, 115, 72, 119, 1, 23, 31, 34, 16, 15, 37, 3, 8, 3, 39, 28, 32, 33, 14, 19, 45, 17, 42, 46, 51, 56, 57, 36, 54, 97, 50, 91, 93, 46а, 38, 59, 89, Павилион, 85, 44, 67, 48, 82, 70, 49, 79, 95, 97, 105, 60, 62, 103, 56, 90, 92, 133, 135, 14, 139, Ангел Кънчев 4, 6, 2, 5, 3, Асен Златаров 3, 7, 9, 1, 5, 8, 2, 11, 13, 4, 32, 14, 35, 31, 21, 17, 23, 30, 18, 26, 24, 28, 15, 20, 19, Аспарух Симеонов 17, 12, 6, 8, 2, 26, 4, 20, 15, 10, 1, 13, 24, 7, 9, 11, 3, 14, 22, 39, 21, 27, 25, 89, 38, 3, Уо 12, 35, 46, 42, 84, 43, 5, 29, 36, 33, 32, Благою Коминкьовски 19, 11, 33, 23, 40, 13, 30, 27, 14, 26, 129, 4, 42, 16, 22, 34, 29, 24, 8, 9, 36, 5, 21, 28, 15, 32, 3, 7, Боян Ташовски 1, 8, 3, 7, 2, Васил Левски 1, 4, 2, 3, 22, 8, 26, 18, 22, 14, 17, 20, 11, 15, Уо 8, 10, 7, 8, 12, Вълка Ташовска 6, 2, 1, 12, 14, 16, 7, 3, 4, 5, 18, 8, 10, 22, 20, 30, 15, 28, 13, 19, 26, 21, 36, 17, 40, 9, 11, 23, Ген. Владимир Заимов 11, 5, 15, 7, 13, 9, 3, 17, 30, 35, 19, 6, 10, 18, 33, 12, 8, 37, 32, 23, 21, 16, 20, 26, Георги Бенковски 1, 5, 10, 7, 3, 13, 2, 14, 8, Георги Даскалов 15, 4, 6, Георги Димитров 1, 4, 24, 2, 6, 35, 19, 21, 82, 69, 6, Уо 16 Кметство, Уо 10, 144, 131, 176, 152, 167, 168, 159, 153, 147, 158, 134, 157, 143, 161, 132, 123, Уо 11, 164, 135, 151, 148, 145, 154, 174, 170, 137, 178, 142, 133, 156, 138, 165, 182, 15, 162, 140, 149, 155, 141, 180, 166, 139, 106, 26, 104, 109, 103, 125, 110, 112, 97, 122, 115, 118, 114, 99, 111, 120, 130, 116а, 100, 121, 108, 117, 128, 105, 95, 119, 107, 101, 91, 77, 84, 74, 83, 87, 76, 90, 98, 94, 85, 82, 86, 89, 96, 110, 78, 80, 88, 73, 70, 75, 81, 92, Уо 15, 72, 48, 16, 13, 69, 36, 34, 6, 53, 42, 33, 26, 46, 44, 26, 56, 41, 60, 25, 38, 33, 42, 51, 23, 57, 29, 55, 18, 59, 61, 28, 54, 10, 45, 58, 50, 14, 38, 40, 31, 15, 19, 63, 22, 39, 45, 27, 9, 64, 49, Георги С. Раковски 12, 11, 4, 2, 24, 3, 9, 8, 5, Гоце Делчев 4, 22, 1, 13, 10, 12, Уо 14, 2, 11, 20, 8, 17, 3, 5, 4, 9, 15, 26, 21, 14, 25, 16, 18, 8, Грезнишка 69, 12, 6, 15, 2, 17, 1, 18, 10, 36, 19, 35, 31, 22, 29, 44, 37, 27, 33, 28, 25, 21, 44, 59, 61, 65, 51, 69, 36, Димитър Благоев 24, 27, 29, 42, 33, 38, 11, 15, 19, 17, 1, 52, 8, 20, 6, 18, 24, 13, 12, 22, 10, 3, 34, 36, 7, 58, 50, 56, 41, 48, 44, 52, 43, 54, 39, 8, 67, 69, 71, 88, 86, 78, 63, 57, 49, 68, 72, 74, 61, 64, 80, 55, 53, 59, 62, 51, 82, 76, 35, 39, 46, 47, 37, Захари Стоянов 8, 12, 6, 10, 4, 2, Иван Балев 4, 1, 2, 6, Иван Вазов 1, 2, 4, 3, 13, 11, 14, 16, 30, 22, 26, 18, 9, 7, 24, 5, 14, Кирил И Методий 9, 5, Уо 13, 10, 12, 13, 14, 4, 8, 1, 3, 11, 7, 17, 30, 18, 19, 25, 22, 26, 21, 28, 23, 27, 25, Край Село 22, Кръст.Ал.Стамбол.И Ив.Вазов , Лазар Станев 5, 2, 8, 11, 7, 4, 3, 5, Любен Каравелов 7, 5, 10, 12, 9, 4, 13, 15, 2, 3, 6, 11, Марин Пеков 7, 1, 9, 5, 3, 4, 6, 8, 4, Местност Селска Мера Пс, Местност Средорек Мелница, Местност Стублата Западен Стоп. Двор, Местност Туланеца Фуражомелка, Източен Двор, Никола Кръстевски 41, 2, 28, 26, 23, 43, 24, 29, 25, 32, 49, 3, 20, 19, 27, 31, 37, 12, 39, 6, 9, 5а, 7, 13, 33, 45, 34, 69, 57, 51, 38, 55, 73, 46, 36, 59, 71, 40, 53, 50, Паисий Хилендарски 6, 2, 4, 31, 18а, 30, 34, 28, 12, 22, 1, 19, 18, 14, 17, 15, 16, 3, 10, 5, 13, Панайот Волов 7, 2, 1, 10, 4, 5, 7, 3, 8, 12, 15, 18, 13, 20, 17, 22, Партизанска 1, 3, Пейо Яворов 13, 1, 11, 5, 3, 7, Петко Р. Славейков 2, 16, 1, 3, 4, 5, 10, 11, 12, 6, 9, 7, 8, 18, 2, Петър Тъмнишки 22, 5, 11, 9, 7, 20, 3, 54, 14, 2, 12, 4, 21, 23, 22, Победа 6, 16, 4, 6, 2, 17, 14, 5, 19, 7, 15, 20, 1, Райко Даскалов 10, 20, 12, 4, 5, 16, 26, 6, 9, Уо 1, 7, 15, 8, 22, 14, 11, 3, 13, 14, 29, 56, 54, 25, 36, 49, 23, 41, 50, 33, 52, 19, 28, 46, 42, 15, 39, 31, 47, Сергей Румянцев 3, 1, 6, 4, 4, Скът 15, 3а, 5, 16, 8, 21, 6, 14, 9, 4, 19, 1, 17, 10а, 10, 5а, 18, 8, 13, 2, 25, 23, 3, 13, 59, 55, 35, Стадиона 12, 11, 10, 1, 4, 3, 9, 5, 2, 7, 6, 39, 20, 35, 45, 24, 82, 27, 22, 29, 36, 15, 18, 17, 16, 13, 32, 23, 25, 34, 12, Стара Планина 49, 39, 56, 52, 12, 51, 49, 53, 15, 1, 9, 44, 19, 13, 20, 42, 11, 46, 26, 3, 36, Ул.Г.Димитров И Ул.В.Левски , Ул.Панайот Волов И Ул.Скът , Хаджи Димитър 5, 3, 2, 4, Христо Ботев 7, 24, 1, 4, 9, 16, 14, 18, 2, 6, 8, 10, 36, 27, 38, 27а, 50, 34, 25, 23, 30, 13, 28, 48, 40, 21, 17, 44, 29, Уо 9, 19, 31, 32, Христо Смирненски 7, 4, 2, 11, 1, 8, 5, 3, 9, 10, 12, 41, 32, 42, 28, 34, 27, 47, 30, 31, 36, 20, 44, 14, 18, 17, 40, Цанко Церковски 3, 2, 1, 6, Янко Сакъзов 37, 20, 29, 41, 27, 53, 23, 35, 34, 38, 45, 43, 22, 31, 47, 40, 51, 4, 25, 53, 18, 9, 24, 7, 3, 6, 23, 11, 49, 16, 13, 2, Кв. 68, УПИ Vііі-1019, УПИ Ii

На 03.11.2020 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:16 ч./ - Търнак: 9-Ти Септември 4, 13, ТП №14 Уо, 1, 6, 2, 3, 12, 68, 14, 16, 9, 8, 11, І-529, Кв. 43а Местност Кметство С. Търнак, Айра 8, 12, 6, 2, 17, Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Байкал 4, 6, 2, Батак 1, Бачо Киро 2, 3, 1, 18, 6, 4, Божур 4, 1, 2, 6, Васил Кънчев 10, 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12, Васил Нинов 23, 25, 21, 27, 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а, Васил Тодоров 1, 5, 4, Вит 2, 1, Владая 1, Вълю Симеонов 14, 2, 4, 13, 1, 7, 11, 9, 10, 3, 8, 6, 5, Гено Петров 6, 4 УПИ Ii-811, Кв.10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги Димитров 10, 8, 21, 4, 6, 1, 9, 3, 2, 5, Георги С. Раковски 10, 14, 3, 8, 5, 20, 6, 15, 16, 2, 1, ТП 7 Уо, 4, 26, 12, 28, 24, 13, 9, 30, Граф Игнатиев 32, 23, 38, 41, 25, 40, 36, 30, 15, 34, 27, 28, 30, 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13, Д-Р Петър Берон 12, 11, 14, 13, 19, 17, 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6, Дако Даковски 2, 8, 4, Димитър Благоев 3, 8, 5, 10, 6, 13, Иван Бонов 8, 4, 1, 31, 7, 3, 6, 5, 2, 9, Иван Вазов 5, 27, 31, 20, 16, 22, 3, 35, 17, 6, 14, 26, 4, 25, 1, 15, 18, 12, 9, 10, 13, 7, 34, 23, 33, 19, 36, 34, 43, 39, 1, 2, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, 14, Иван Нивянин 20, 25, 18, 5, 16, 22, 4, 33, 21, 29, 35, 39, 31, 6, 27, 23, 1, 5, 6, 11, 34, 15, 44, 9, 12, 23, 4, 14, 7, 10, 19, 40, 3, 21, 32, 36, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Ком 5, 2, 1, 3, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, 19, 17, 21, 3, 7, 62, 82, 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, 1, Кръстовище Ив. Ненов г. Петров , Ленин 6, 12, 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, 3, 4, 6, Марин Стоянов 27, 44, 29, 42, 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, ТП 11, 5, 18, 1, 8, 14, 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24, Месност Белослатенски Път Кланица, Местност Печов Вир Пс, Мир 9, 1, 7, 11, 5, 3, 2, Обнова ТП №10 Уо, 2, 7, 17, 18, 4, 13, 1, 9, 3, 26, 22, 14, 5, 12, 8, 10, 6, 11, 24, 15, 4, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Плиска 2, 1, 3, 6, 5, 1, 4, Речка 2, 4, Ропотамо 4, 3, 2, 1, 6, Сан Стефано 2, 9, 7, 1, 6, 3, 5, 11, 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, ТП 13 Уо, 37, 25, 14, 4, Септемврийци 62, 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, 20, 16, 10, 18, 14, 6, 4, 22, 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, 108, Стопански Двор Стопански Двор, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Хан Аспарух 6, 3, 5, 4, 9, 2, 7, 10, Христо Ботев 5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3, Христо Смирненски 20, 26, 24, 25, 23, 22, 3, 16, 5, 10, 20, 1, 2, 8, 14, 40, Цар Асен 17, 16, 6, 18, 14, 7, 8, 10, 5, 4, 20, 9, 17, 2, 22, 3, 23, 1, 19, 12, Цар Калоян 4, 3, 6, 5, 2, 8, 13, 17, 15, 13, Цар Симеон I-Ви 10, 6, 7, 4, 1, Шейново 7, 1, 9, 15, 21, 5, 3, 13, 11, Шипка 7, 4, 12, 10, 3, 5, 6, 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 15, 21, 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7, УПИ Vіі - 252, Кв.21

На 03.11.2020 г. /08:30 - 16:16 ч./ - Търнак: Месност Белослатенски Път Кланица, Стопански Двор Стопански Двор

Община Враца  

На 02.11.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Враца: 005073 С Екатте 30606, М.Църквище Враца, 28-Ми Октомври 1, Авлига 1, Алеко Константинов 1, Безименна Почивна База Оазис, Вилна Зона Врачански Балкан , Вилна Зона Врачански Балкан Вила Аец, Георги Бенковски 1, Йордан Лютибродски 32, Местност Рудник Плакалница Пс, Ученически Колони, Местност Леденика

На 02.11.2020 г. /12:00 - 13:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Враца: Баба Илийца Производствена База, Никола Вапцаров 9 Центромет, Шипка 3, 2

На 02.11.2020 г. /08:00 - 09:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Враца: Беласица 1, 5, Васил Кънчов 25, 1, , , Източно Промишлена Зона, 27 Източна Промишлена Зона, 27, 120, 35, Вилна Зона Врачански Балкан , Вратица 46, 58, 38, 37, 33, 25, 35, 56, 42, 66, 29, 52, 50, 54, 44, 27, 68, 40, 60, 23, 43, 41, Георги Апостолов 19, 63, 60, 58, 62, 60, Драган Цанков , Източна Промишлена Зона , Местност Вратцата-Лудо Езеро Водоем, Младост , Никола Вапцаров ТП Члк, Скакля До Варницата

На 04.11.2020 г. /09:01 - 10:00 ч./ - Враца: Втори Юни 147, 163, 121, 141, 133, 137, 131, 115, 151, 125, 119, 117, 149, 113, 123, 129, 145, 139, 143, 135, 137, 127, 111, 105, Иван Тричков 9, 7, 1, 11, 5, Трафо Лена, 8, 22, 2, 14, 2а, 15, 6, 4, 18, 20, 16, 13, 3, Касета Лена, 24, Коста Бошнаков 13, 11, 7, 18, 9, 10, 16, 4, 12, 14, 8, 5, 15, 3, 1, 2, 6, Кръстьо Бързаков 7-9, 5, 6, 3, 7, 10, 12, 9, 8, 1, Младост Заведение За Бързо Хранене, ТП Члк, Скакля 20, 16, 10, 12, 14, 8, 18, Спас Соколов 2, 22, 28, 38, 30, 46, 36, 8, 1, 13, 12, 6, 4, 20, 18, 44, 32, 34, 11, 5, 40, 15, 16, 9, 48, 7, 3, 14, 10, Терен 24 Ул.Втори Юни

На 02.11.2020 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Враца: Ген. Леонов 95

На 02.11.2020 г. /12:00 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Враца: Никола Вапцаров 35, Никола Войводов , Христо Смирненски 5, Шипка 1, Кв.5а, Промишлена Зона, Iиндустриална Зона Орловец, Промишлена Зона, Промишлена Зона

На 02.11.2020 г. /08:00 - 09:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Згориград: Александър Стамболийски 29, 1, 22, 13, 15, 18, 10, 23, 2, 14, 4, 9, 8, 20, 16, 25, 27, 6, 21, 12, 7, 11, Боров Камък 5, 2, 3, 7, 1, 4, 6, Буковец 14, 4, 8, 3, 16, 18, 12, 2, Васил Коларов 13, 2, 15, 1, 9, 17, 4, 25, 6, 27, 5, 26, 11, 7, 23, 19, Васил Левски 11, 14а, 6, 18, 16, 31, 13, 9, 10, 25, 7, 23, 17, 21, 2, 29, 1, 8, 3, 14, 27, 12, 4, 15, Веслец 3, 2, 1, Вола 5, 3, 6, 4, 1, 2, Вратица 32, 28, 26, 7, 34, 24, 18, 16, 10, 5, 8, 14, 2, 6, 4, 12, 1, 22, 20, Гаврил Генов 1, 2, 5, 8, 13, 6, 9, 4, Ген.Иван Кинов 13, 4, 2, 6, 5, 3, 8, 10, 1, 7, 4, Георги Бенковски 3, 5, 2, 1, 2, Георги Дамянов 15, 10, 9, 7, 4, 13, 6, 11, 8, 1, 17, 3, 2, Георги Димитров 3, 6, 33, 11, 24, 9, 42, 19, 1, 27, 15, 4, 35, 17, 7, 29, 10, 30, 43, 12, 40, 13, 48, 36, 21, 5, 22, 28, 16, 8, 44, 20, 38, 31, 34, 46, 18, 32, 14, 41, 23, 25, 61, 57, 64, 45, 72, 132, 61, 134, 96, 66, 60, 56, 53, 76, 52, 49, 74, 37, 55, 64, 54, 68, 72, 45, 51, 82, 75, 58, 50, 84, 35, 78, 70, 62, 80, 47, 39, 104, 128, 10, 79, 130, 100, 71, 98, 124, 89, 102, 91, 122, 59, 94, 81, 87, 93, 88, 126, 83, 61, 90, 57, 92, 114, 67, 63, 75, 85, 77, 69, 65, 73, 96, 112, 120, 110, 86, Георги Проданов 19, 17, 2, 11, 7, 3, 15, 5, 1, 28, 13, 21, 9, Георги С. Раковски 3, 2, 5, 1, Димитър Благоев 1, 3, 5, 16, 29, 17, 10, 4, 25, 35, 14, 2, 9, 27, 6, 7, 28, 31, 19, 15, 45, 21, 43, 30, 20, 12, 32, 11, 13, 22, 24, 18, 23, 33, 37, 41, 39, 26, 8, Здравец 4, 6, 2, Иван Вазов 4, 2, 6, 14, 12, 18, 48, 1, 20, 24, 11, 42, 46, 26, 16, 5, 30, 36, 44, 3, 40, 38, 8, 10, 32, 34, 14, Иван Нивянин 6, 2, 3, 1, 4, Извън Регулацията , Йордан Лютибродски 8, 21, 2, 12, 10, 1, 6, 5, 4, 15, 25, 11, 23, 9, 7, 3, 18, 41, 14, 51, 45, ТП Члк, 33, 30, 59, 38, 44, 29, 49, 44 А, 57, 36, 52, 47, 35, 31, 16, 37, 42, 55, 34, 39, 46, 22, 50, 43, 48, 26, 54, 32, 28, 40, 53, 15, Крайречна 2, 4, 7, 10, 8, 5, 9, 1, 6, 2, Леденика 1, 4, 3, 5, 9, 7, Любен Каравелов 2, 4, Марин Христов 9, 5, 1, 3, 6, 2, 7, 11, 13, 12, 19, 17, 16, 8, 15, 10, 21, 14, Местност Гарванец 1, Местност Гарванец , Местност Кошара 1, Местност Лагера , Минзухар 5, 6, 2, 7, 3, 4, Околчица 3, 5, 1, 7, 9, Панайот Волов 5, 2, 9, 13, 11, 1, 3, 4, 6, Плакалница 5, 10, 6, 12, 7, 14, 8, 2, 4, 1, 1, Радан Войвода 9, 8, 2, 16, 4, 12, 11, 5, 3, 14, 1, 6, 10, Река Лева 33, 35, 29, 13, 27, 17, 15, 5, 7, 23, 21, 3, 19, 1, 25, 11, Ръжище 6, 2, 8, 4, Седмочисленици 2, 19, 4, 16, 12, 21, 28, 20, 5, 13, 6, 5а, 1, 7, 24, 8, 3, 30, 22, 26, 10, 16а, 14, 18, Синчец 12, 10, 12, 2, 1, 4, 6, 8, Хан Аспарух 6, 3, 4, 1, 2, 5, Христо Ботев 17 А, 15, 9, 10, 6, 2, 15, 3, 1а, 1, 4, 13, 12, 11, 5, 7, 41, 21, 35, 45, 39, 22, 17, 29, 37, 33, 23, 43, 28, 18, 16, 19, 24, 31, 17а, 14, 20, Цар Калоян 4, 3, 2, 1, Цар Симеон I-Ви 3, 1, 4, 2, 3, Цеко Павлов 2, 3, 8, 1, 6, 7, 4, 5, 1, Местност Гарванец

На 02.11.2020 г. /15:00 - 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Згориград: Александър Стамболийски 29, 1, 22, 13, 15, 18, 10, 23, 2, 14, 4, 9, 8, 20, 16, 25, 27, 6, 21, 12, 7, 11, Боров Камък 5, 2, 3, 7, 1, 4, 6, Буковец 14, 4, 8, 3, 16, 18, 12, 2, Васил Коларов 13, 2, 15, 1, 9, 17, 4, 25, 6, 27, 5, 26, 11, 7, 23, 19, Васил Левски 11, 14а, 6, 18, 16, 31, 13, 9, 10, 25, 7, 23, 17, 21, 2, 29, 1, 8, 3, 14, 27, 12, 4, 15, Веслец 3, 2, 1, Вола 5, 3, 6, 4, 1, 2, Вратица 32, 28, 26, 7, 34, 24, 18, 16, 10, 5, 8, 14, 2, 6, 4, 12, 1, 22, 20, Гаврил Генов 1, 2, 5, 8, 13, 6, 9, 4, Ген.Иван Кинов 13, 4, 2, 6, 5, 3, 8, 10, 1, 7, 4, Георги Бенковски 3, 5, 2, 1, 2, Георги Дамянов 15, 10, 9, 7, 4, 13, 6, 11, 8, 1, 17, 3, 2, Георги Димитров 3, 6, 33, 11, 24, 9, 42, 19, 1, 27, 15, 4, 35, 17, 7, 29, 10, 30, 43, 12, 40, 13, 48, 36, 21, 5, 22, 28, 16, 8, 44, 20, 38, 31, 34, 46, 18, 32, 14, 41, 23, 25, 61, 57, 64, 45, 72, 132, 61, 134, 96, 66, 60, 56, 53, 76, 52, 49, 74, 37, 55, 64, 54, 68, 72, 45, 51, 82, 75, 58, 50, 84, 35, 78, 70, 62, 80, 47, 39, 104, 128, 10, 79, 130, 100, 71, 98, 124, 89, 102, 91, 122, 59, 94, 81, 87, 93, 88, 126, 83, 61, 90, 57, 92, 114, 67, 63, 75, 85, 77, 69, 65, 73, 96, 112, 120, 110, 86, Георги Проданов 19, 17, 2, 11, 7, 3, 15, 5, 1, 28, 13, 21, 9, Георги С. Раковски 3, 2, 5, 1, Димитър Благоев 1, 3, 5, 16, 29, 17, 10, 4, 25, 35, 14, 2, 9, 27, 6, 7, 28, 31, 19, 15, 45, 21, 43, 30, 20, 12, 32, 11, 13, 22, 24, 18, 23, 33, 37, 41, 39, 26, 8, Здравец 4, 6, 2, Иван Вазов 4, 2, 6, 14, 12, 18, 48, 1, 20, 24, 11, 42, 46, 26, 16, 5, 30, 36, 44, 3, 40, 38, 8, 10, 32, 34, 14, Иван Нивянин 6, 2, 3, 1, 4, Извън Регулацията , Йордан Лютибродски 8, 21, 2, 12, 10, 1, 6, 5, 4, 15, 25, 11, 23, 9, 7, 3, 18, 41, 14, 51, 45, ТП Члк, 33, 30, 59, 38, 44, 29, 49, 44 А, 57, 36, 52, 47, 35, 31, 16, 37, 42, 55, 34, 39, 46, 22, 50, 43, 48, 26, 54, 32, 28, 40, 53, 15, Крайречна 2, 4, 7, 10, 8, 5, 9, 1, 6, 2, Леденика 1, 4, 3, 5, 9, 7, Любен Каравелов 2, 4, Марин Христов 9, 5, 1, 3, 6, 2, 7, 11, 13, 12, 19, 17, 16, 8, 15, 10, 21, 14, Местност Гарванец , Местност Гарванец 1, Местност Кошара 1, Местност Лагера , Минзухар 5, 6, 2, 7, 3, 4, Околчица 3, 5, 1, 7, 9, Панайот Волов 5, 2, 9, 13, 11, 1, 3, 4, 6, Плакалница 5, 10, 6, 12, 7, 14, 8, 2, 4, 1, 1, Радан Войвода 9, 8, 2, 16, 4, 12, 11, 5, 3, 14, 1, 6, 10, Река Лева 33, 35, 29, 13, 27, 17, 15, 5, 7, 23, 21, 3, 19, 1, 25, 11, Ръжище 6, 2, 8, 4, Седмочисленици 2, 19, 4, 16, 12, 21, 28, 20, 5, 13, 6, 5а, 1, 7, 24, 8, 3, 30, 22, 26, 10, 16а, 14, 18, Синчец 12, 10, 12, 2, 1, 4, 6, 8, Хан Аспарух 6, 3, 4, 1, 2, 5, Христо Ботев 17 А, 15, 9, 10, 6, 2, 15, 3, 1а, 1, 4, 13, 12, 11, 5, 7, 41, 21, 35, 45, 39, 22, 17, 29, 37, 33, 23, 43, 28, 18, 16, 19, 24, 31, 17а, 14, 20, Цар Калоян 4, 3, 2, 1, Цар Симеон I-Ви 3, 1, 4, 2, 3, Цеко Павлов 2, 3, 8, 1, 6, 7, 4, 5, 1, Местност Гарванец

На 03.11.2020 г. /09:01 - 09:15 ч.; 09:01 - 14:00 ч.; 13:55 - 14:00 ч./ - Паволче: 120 М/У Кв. 29 И Кв. 41 , Xxv-1 , Александър Стамболийски 10, 17, 21, 12, 23, 19, 6, 5, 3, 2, 4, 14, 8, 29, 31, 35, Батак 3, 6, 14, 15, 23, 9, 21, 5, 10, 12, 20, 1, 11, 8, 16, 7, 2, 4, Безименна 5, 3, Вежен 2, 1, 4, 6, Веслец 23, 1, Вихрен 12, 8, 18, 3, 14, 3, Георги Бенковски 9, Драва 6, 4, 2, Дружба 2, 4, 3, Дунав 11, 5, 7, 9, 4, 1, 3, Еделвайс 5, 7, Здравец 2, 4, 7, 5, 3, Ильо Войвода 10, 8, 1, 6, 1, 2, 4, Йолковица 7, 9, 6, 2, 8, 5, 4, 13, 10, Казашка 4, 1, 7, 3, Камарата 4, 2, 1, 6, 3, Княз Дондуков 1, 7, 2, 11, 12, 8, 6, 3, 9, 10, 5, 4, Кокиче 1, 2, Ком 1, 3, 5, Кракра 11, 6, 3, 5, 8, 9, Купена 1, Люлин 5, 11, 8, 13, 9, 4, 1, 3, 7, 12, 14, 2, Мадара 2, 3, 6, 4, 1, Местност Бучил Имот 152002 , Мир 2, 1, 4, Мургаш 1, 3, Мусала 6, 3, 1, 1, 10, 7, 6, 4, 8, 3, Оборище 36, 30, 13, 32, 7, 28, 26, 8, 20, 3, 14, 16, 5, 4, 1, 2, 49, 10, Одрин 4, 6, 7, 9, 11, 2, 1, Околчица 14, 4, 11, 17, 6, 7, 9, 16, 13, 15, 5, 22, 19, 18, 21, Перущица 3, 1, Погледец 10а, 4, Преслав 4, 6, 8, 2, Станке Димитров 14, Струма 4, Тракия 11, 11, 5, 10, 12, 8, 6, 14, 1, 3, 2, 4, 9, 16, Хан Аспарух 1, 2, Христо Ботев 73, 53, 20, 52, 41, 30, 50, 63, 18, 54, 18 А, 40, 44, 57, 71, 51, 79, 67, 47, 35, 22, 61, 32, 49, 12, 58, 59, 24, 38, 45, 43, 37, 69, 39, 65, 55, 34, 26, 14, 28, 16, 8, 13, 6, 29, 17, 33, 27, 3, 1, 9, 11, 31, 05, 23, 10, 5, 21, 2, 25, 19, 7, 8, 54, 75, 52, Цар Калоян 4, 6, 22, 13, 34, 20, 24, 9, 32, 21, 25, 28, 16, 7, 19, 2, 26, 3, 10, 30, 11, 35, 36, 17, 1, 18, 15, 27, 14, 15, Шар Планина 1, 3, 2, Шипка 1, 3, 5, 2, 3, 9

На 03.11.2020 г. /09:01 - 09:15 ч.; 13:55 - 14:00 ч./ - Челопек: V Кв.41 , Александър Стамболийски 13, 8, 7, Ален Мак 7, 8, 6, 1, 12, 10, 5, 4, 14, 3, 2, Амур 7, 2, 3, 1, 11, 9, 5, Баба Илиица 1, 3, 2, 4, 5, Безименна , г.Генов 13, 2, 9, 6, 11, 7, 18, 15, 17, 31, 8, 27, 10, 33, 25, 23, 12, 14, 19, Георги Бенковски 14, 2, 1, 3, 8, 7, 6, 13, 10, Д.Благоев 13, 31, 27, 23, 15, 39, 11, 25, 37, 28, 3, 5, 29, 9, Еделвайс 16, 20, 14, 22, 35, 19, 25, 6, 31, 9, 21, 12, 5, 15, 19а, 4, 7, 3, 23, 10, 8, 2, 28, 26, 34, Здравец 1, Иван Вазов 8а, 12, Йолковица 9, 11, 1, 3, 8, 5, 7, 10, 2, 10, 6, 5, 4, Кокиче 1, 3, 4, Люляк 3, 9, Марин Тошев 16, 15, 13, 10, 8, 3, 11, 1, 14, 9, 5, 19, 30, 20, 3, 28, 22, 23а, 26, 23, 24, Местност Входа На Селото Пс, Мир 13, 6, 11, 7, 5, 9, Никола Марков-Колката 3, 4, 10, 5, 20, 2, 7, 16, 12, 8, 1, 14, 9, 18, Никола Петков 3, 4, 7, 33, 29, 35, Околчица 1, 3, 2, 15, 9, 7, 4, 5, 8, 17, 6, Орешака 8, 18, 23, 29, 4, 9, 16, 24, 12, 1, 14, 2, 6, 21, 20, 33, 3, 22, 31, 21, 25, Плиска 1, 4, 6, 5, 2, 8, 3, Погледец 1, Ропотамо 3, 8, 10, 1, 12, 14, 2, 6, 9, 4, 10, 14, Русалка 6, 12, 14, 5, 3, 8, 1, 11, 4, 10, 7, 15, Спортна 13, 7, 2, 11, 6, 1, 5, 3, 4, Хан Аспарух 3, 1, 4, 2, Христо Ботев 1, 13, 35, 1, 37, 2, 19, 7, Цар Калоян 1, 2, 6, 5, 4, 2, Местност Остриката

Община Козлодуй  

На 06.11.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ - Бутан: 1-Ви Май 1, 23-Ти Септември 22, Александър Стамболийски 7, Антон Иванов 23, Бачо Киро 10, 3, 12, 6, Благой Иванов 3, 1, 10, 20, 18, 14, 9, 22, 12, 3, 7, 1, 16, 5, 4, 1, Вела Пискова 6, Вихрен 19, 6, 3, 9, 8, 10, 14, 18, 4, 12, 13, 5, 11, 7, 16, 14, 13, Ген. Гурко 23, Ген. Копчев 4, 2, 62, 10, 14, 8, 1, 3, Ген. Николаев 2, 12, 6, 8, 11, 14, 7, 16, 5, 4, 1, Ген. Петър Панчевски 19, 3, 5, 9, 7, 17, 4, 15, Ген. Скобелев 16, 13, Гео Милев 8, 7, 6, 11, 3, 2, 19, 10, 17, 12, 13, 15, Георги Димитров 14, 83, 1 Вход Враца, 12, 24, 26, 30, 2, 18, 8, 6, 32, 16, 53, 59, 78, 80, 88, 84, 86, 57, 49, 90, 82, 35, 43, 31, Граф Игнатиев 16, 10, 4, 6, 3, 5, 1, 8, Гроздан Пешов 15, 10, 6, 4, 5, 12, 2, 11, 1, 9, 3, 13, 7, 8, 15, Димитър Благоев 4, 2, 37, Димитър Борисов 9, 13, 23, 19, 23, 2, 1, 21, 5, 17, 5, Здравец 2, 1, 7, 12, 6, 15, 5, 4, 14, 8, Иван Вазов 3, 1, 8, 10, 70, 56, Извор 10, 3, 8, 9, 2, 7, 4, 6, 5, Извън Регулацията 3, Извън Регулацията, Йорданка Чанкова 5, 3, 1, 9, 4, 11, 13, 7, Камчия 5, Кирил И Методий 12, 14, 8, 1, 10, 3, 4, Ленин 16, 11, 8, 22, 3, 14, 24, 12, 4, 26, 2, 10, 5, 20, Лозенград 15, 11, 13, 9, 5, 19, 1, 6, 17, Ломска Комуна 6, Местност Лъката Пс, Милин Камък 11, 14, 1а, 3, 29, 22, 24, 17, 1, 13, 7, 31, 16, 18, 8, 28, 14, Младен Първанов 14, 1, 7, 13, 16, 2, 11, 5, 10, Надежда 3, 49, 47, 7, 51, 11, 47, 29, 13, 21, 9, 33, 5, 43, 15, 17, 25, 31, 35, 1, Никола Петранин 2, Огоста 20, 7, 16, 12, 18, 14, Околоселска 114, 42, 62, 19, Панагюрище 1, 7, Петър Костов 27, 14, 59, 32, 30, 31, 47, 49, 21, 27, 34, 43, 29, 36, 37, 53, 33, 64, 67, 62, 20, 16, 65, 18, 13, 11, 28, 3, 83, 7, 5, 1, 14, 12, Пирин 2, Плиска 16, 24, 20, 1, 5, 7, 12, 14, Преслав 1, 5, 7, 9, 71, 16, 4, 15, 17, 3, 6, Проф.Методи Балевски 17, 28, 18, Радецки 2, 6, 10, Радойково 9, 4, 1, 3, 8 Овчарник, 7, 5, 2, Речка 2, 4, 3, 7, 1, 5, София 12, 8, 4, 6, 2, 10, Софроний Врачански 3, 2а, 9, 1, 2, 4, 3, 4, 12, 2, 5, 23, 1, 3, Стефан Ликов 2, 24, 6, 12, 32, 19, 1, 9, 28, 22, 3, 17, 4, 14, 18, 7, 15, 13, 8, 11, 16, 36, Стоянка Копчева 11, 24, 8, 16, 10, 21, 18, 14, 13, 6, Цар Калоян 2, 2, 1, 4, 6, 3, Цар Самуил 6, Шипка 2, 1, 3, 8

На 04.11.2020 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Козлодуй: Безименна №2а, Жилищен Комплекс 1 1, Жилищен Комплекс-3 2, №1, 2, ТП №49, 1, №2, 2а, Кв259 Парцел 5 , Христо Ботев 2а, Жк 3

На 02.11.2020 г. /09:01 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:40 ч./ На 03.11.2020 г. /09:16 - 10:00 ч.; 15:46 - 16:15 ч./ - Козлодуй: Безименна Басейн, Жилищен Комплекс 1 18, Жилищен Комплекс 2а 2, Крайречна 39, Ломска 16, 16, Местност Дигата , Пристанище , Радецки 84, 82, 74, 56, 19а, 64, 88, 111, 65, 87, 60, 58, 72, 57, 53, 63, 69в, 85, 67, 52, 73-А, 66, 54, 61, 81, 55, Южно От Входа На Ботев Парк, 73, 86, 113, 69, 68, 93-А, 59, 70, 61б, 48, 76, 62, 101, Рк 1 Към ТП 35 Ботев Парк, Стопански Сгради В IV-Ти Ст.Дв , Христо Ботев Нпм Кораба Радецки, ТП №35 Рк №1, Ботев Парк

Община Криводол  

На 06.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Баурене: Ален Мак 2, 3, 3, 1, 6, 4, Витоша 15, 4, 5, 11, 11, 7, 17, 12, 9, 3, 1, Вихрен 8, 2, 4, .6, 6, 8, Дружба 3, 22, 24, 6, 27, .17, 4, 6, 11, 5, 23, 16, 15, 2, 4, 7, 14, 8, 19, 21, 18, 9, 10, 13, 29, 1, .12, 16, 14, Здравец 2, 15, 9, 3, 4, Искър 2, Люлин 4, 8, 6, 1, 7, 2, Мир 16, 22, 24, 32, 21, 38, 27, 15, 1, 6, 19, 14, 2, 34, 5, 12, 20, .12, 3, 25, .10, .5, 36, Пирин 2, Рила 2, .2, 1, .3, 4, .5, 6, 8, Христо Ботев 15, Чапаев 1, Явор 1, 2

На 02.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 06.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лесура: Ветрен 2, Витиня 8, 15, 11, 13, 1, 6, 14, 2, 10, 3, 4, 7, 5, 12, Волга 16, 20, 28, 26, 22, 12, 3, Димитър Благоев 40, 36, 37, 29, 39, 33, 32, 43, 31, 38, 34, Еделвайс 2, Йордан Лютибродски 3, Кокиче 7, Неофит Рилски 7, 3, 10, 3, 1, Околчица 1, .10, 2, 6, Паисий Хилендарски 5, 7, 3, 9, 1, Речка 11, 7, 5, 1, 13, 3, 9, 2, Ропотамо 17, 3, 2, 18, 12, 11, 19, 14, Тодор Каблешков 6, 3, 2, Хан Аспарух 10, 12, 1, Христо Ботев , Христо Михайлов 13, 15, 16, 14, 7, 9, 10, 6, 20, 18, 22, 8, 12, 4, Цар Калоян 7, 1, 8, 6, Цар Самуил 2, 4

На 02.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 03.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Ракево: Александър Стамболийски 7, 5, 16, 9, 18, 14, 17, 8, 4, 15, 1, 19, 12, 22, 24, 6, 26, 11, 2, 10, Ален Мак 14, 12, 1, 2, 4, 10, 20, 9, 5, 3, 6, 7, 8, Амур 7, 5, 4, 1, 6, 2, 9, Баба Тонка 10, 7, 1, 5, 11, 2, 3, 12, 8, 4, Божур 5, 3, 6, 17, 15, 10, 13, 11, 1, 7, 4, 14, 9, 8, 12, 2, Волга 10, 6, 4а, 8, 4, Гаврил Генов , Ген. Скобелев 18, 9, 10, 23, 6, 20, 13, 15, 2, 4, 12, 8, 17а, 7, 70, 19, 14, 11, Георги Димитров 44, 32, 42, 48, 25, 33, 19, 23, 27, 30, 26, 21, 46, 34, 36, 31, Ленин 1, 7, 6, 3, 14, 16, 15, 8, 12, 13, 4, 2, 5, 10, Опълченска 6, Роза 2, 9, 5а, 4, 8, 5, 6, 7, Ропотамо 5, 3, 1, Росица 8, 13, 4, 7, 10, 6, 12, 11, 14, Спортна 2, 5, 7, 3, 9, Средна Гора 8, 10, 3, 9, 2, 11, 6, 1, 4, 13, 5, Трапезица 6, Фортуна 3, 6, 4, 1, 2, Юрий Гагарин 1, 4, 7, 2, 3, Ясен 2, 11, 14, 10, 7, 13, 15, 5, 4, Местност Спечен Камък

На 04.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 05.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Ракево: Ален Мак 13, Амур , Ветрен 16, 28, 13, 11, 3, 30, 1, 14, 8, 7, 22, 6, 10, 15, 26, 9, Гаврил Генов 6, 18, 21, 36, 13, 17, 25, 1, 29, 40, 12, 20, 19, 2, 9, 15, 10, 14, 32, 34, 28, 8, 42, 11, 26, 38, 44, 27, 16, 30, 23, 4, Ген. Скобелев 3, 1, Георги Димитров 37, 50, 41, 39, Еделвайс 18, 16, 26, 24, 28, 10, 1, 32, 14, 6, 22, Кокиче 9, 17, 5, 15, 1, 13, 7, Опълченска 2, Средна Гора 16, 15

Община Мездра  

За Периода 02-06.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Боденец: Александър Стамболийски 4, 5, 10, 16, 18, 3, 8, 24, 1, 22, 2, Арда .1, Боденски Дол 1, Витоша .8, 6, 4, 5, 3, Волга 1, 2, 3, Георги Димитров 52, 36, 9, 10, .39, 42, 1, 21, 22, 54, .37, 13, 50, 30, 26, 29, 23, 58, 11, 25, 38, 68, 14, 24, 15, 16, 28, 44, 18, 37, 27, 46, 12, 4, 33, 19, 17, 20, 8, 34, 2, 40, 6, 32, 31, 48, Дъб 1, Здравец 3, 6, 1, 5, Никола Вапцаров 19, 12, 11, 6, 4, 3, 15, 7, 16, 5, 13, 14, 9, 3 А, 2, 10, 1, 8, Оборище 14, 12, 9, 6, 4, 11, 10, Пирин 1, 7, 4, 12, 3, 5, 8, 6, Плиска 8, 1, 5, 6, Рила .1, 9, Христо Ботев 18, 10, 34, 6, 22, 26, 9, 7, 20, 4, 5, 3, 15, 17, 16, 19, 11, 12, 24, 14, 2, 1, 8, Шипка .1, .3

За Периода 05-06.11.2020 г. /09:00 - 16:16 ч./ - Долна Кремена: Гаврил Генов 13, 19, 11, 14, 7, 23, 25, 10, 12, 9, 2, 16, 3, 1, 6, 5, 17, Димитър Тодоров 2, 4, 12, 3, 6, .3, 10, Иван Вълчев 16, 4, 3, 2, 10, 14, Кирил И Методий 11, 10, 18, 24, 12, 16, 4, 22, Ленин 8, 20, 3а, 14, 18, 3, 11, 1, 4, Любен Каравелов 1, Околовръстна 44, 52, 46, 48, Пейо Яворов 16, Софроний Врачански 4, 12, 8, 6, 1, 10, Стефан Караджа 3, 9, 6, Христо Ботев 6, 2, 8, 1, 4, Христо Смирненски 3, 5, 2, Цанко Церковски 3, Шипка 11, 5, 12, 9, 10

На 02.11.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ На 04.11.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Дърманци: Александър Стамболийски 11, 6, 8, 5, 12, 7, 9, Васил Левски 5, 3, 9, 15, 8, 13, 10, 8, 4, 11, 7, 6, Веслец 12, 4, 6, 10, 2, 8, Волга 3, 1, 4, 6, 2, Георги Бенковски 3, .6, 5, 11, 9, 7, 13, 12, 13, 8, 1, 21, 23, 16, 19, 17, Георги Димитров 1, Дунав 2, 5, 1, 2 А, 6, 8, 3, 4, Кирил И Методий 6, 30, 26, 28, Ком 3, 6, 4, 1, 1, 2, 5, 8, Хан Аспарух 5, 3, 1, 2, Цар Калоян 2, 5, 3, 1, 7.

На 03.11.2020 г. /11:01 - 13:00 ч./ - Зверино: Никола Войновски 98, 7, 9, .68 А, 3

На 02.11.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ На 04.11.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Лик: Александър Стамболийски 28, 16, 18, 26, 22, 20, 21, 13, 17, 36, 9, 24, 10, 5, 3, 10, 12, 8, 8, 12, 6, 5, Ален Мак 2, 3, 2, 7, 1, 9, 7, Арда 3, 1, 5, Баба Тонка 12, 2, 11, 9, 5, 6, 7, 16, 3, 8, 4, Беласица 9, 5, 4, 7, 5, 6, 2, ., Бистрица 10, 8, 2, 1, 3, Божур 10, Васил Коларов 11, 10, 18, 15, 19, 2, 5, 3, 17, 1, 13, 4, 20, 8, 7, 12, 26, 24, 9, 6, Васил Левски 12, 9, 4, 3, 15, 23, 14 А, 11, 25, 31, 25, 33, 1, 20, 10, 17, 29, 14, 39, 14, 9, 5, 2, 23, 37, 13, 18, 19, 21, 8, 7, 27, 35, 18, 16, 17, 12 А, 35, 20, 21, 28, 10 А, 15, Вежен 1, 8, 10, 1, 4, 6, 2, 3, 12, 8, Вела Пеева 6, 2, 4, Ветрен 1, Възраждане 7, 1, 7, 3, 2, 2, 5, Георги Димитров 3, 23, 5, 7, 28, 18, 9, 19, 3, 4, 22, 18, 16, 15, 14, 11, 2, 6, 26, 22 А, 23, 20, 2, 12, 6, 17, 9, 1, 10, 8, 20, 22, Дъб 2, 6, 3, 5, 3, 1, 6, 4, Еделвайс 1, 2, Здравец 4, 2, 6, Ивайло 14, .3, 2, 1, 3, 4, Иглика 7, 1, 3, 2, 9, Климент Охридски 1, 3, Кокиче 2, 4, 1, 7, 5, 3, 8, 9, Ком 10, 2, 4, Комунари 7, 2, 1, 7, Люлин 1, 2, Люляк 5, 2, 1, 6, 4, 3, 4, 2, 4, Мануш Войвода 6, 8, 5, 7, 2, 3, 1, Милин Камък 2, 5, 10, 9, 6, 12, 8, 3, 1, Митко Палаузов 4, 5, 1, 1, 3, Опълченска 18, 3, 6, 15, 5, 7, 9, 11, 13, 1, 2, 12, 21, 19, 2, 8, 10, 6, 17, 16, 14, 162, 19, Остри Връх 5, Подбалканска 2, 3, 1, 4, Родопи 2, 10, 6, 3, 1, 5, 4, 8, Студен Извор 1, 2, 3, Тинтява 2, Трапезица 5, 6, 4, Цар Калоян 2, 6, 4, Цвятко Радойнов 2, 8, 4, 1, 8, 5, 14, 10, 24, 7, 3, 9, 28, 12, 16, 21, 22, 17, 13, 6, 15, 2, 4, 25, 26, 23, 19, Цена Илчева 2, Чапаев 5, 2, 3, 7, 4, 1, 1, Чичера 6, Шипка 1, Янтра 3, 1, 11, 13, Ясен 6, 10, 2, Водна Градина

На 05.11.2020 г. /09:31 - 16:16 ч.; 09:31 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:16 ч./ - Лютиброд НАПОИТЕЛНИ СИСТЕМИ КЛОН МИЗИЯ ЕАД,

За Периода 02-08.11.2020 г. /00:01 - 23:59 ч./ - Лютидол: Мала Река

На 03.11.2020 г. /08:31 - 09:30 ч.; 08:31 - 18:00 ч.; 08:46 - 09:45 ч.; 17:00 - 18:00 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ На 05.11.2020 г. /08:16 - 09:45 ч.; 08:31 - 18:00 ч.; 08:31 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ На 06.11.2020 г. /08:15 - 09:45 ч.; 08:31 - 18:00 ч.; 08:31 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ - Лютидол: Александър Стамболийски 10, 6, 2, 4, 6, 4, 5, .10, Георги Димитров 27, 10, 63, 37, 56, 14, 26, 73, 36, .47, 75, 41, 59, 11, 33, 32, 74, 27, 15, 23, 13, 28, 46, 33, 49, 76, 7, 21, 55, 40, 68, 78, 1 А, 45, 70, 65, 71, 21, 31, 8, 24, 73 А, 66, 25, 12, 61, 58, 60, 79, 57, 71, 60, 9, 1, 32, 67, 72, 38, 68, 27, 58, 3, 51, 5, 18, 6, Искър 21, 7, 11, 12, 19, 8, 2, 6, 1, 12, 3, 13, 8, 15, 4, Кирил И Методий 7, Любен Каравелов 19, 7, 11, 29, 4, 15, 1, 5 Б, 28, 23, 25, 12, 27, 21, 22, 3, 26, 6, 7, 5 Д, 22, 24, 5 В, 5, Малчика 5, 2, 6, 4, Махала Брусника 17, 15, 41, 42, 43, 3, 10, 50, 28, 14, 11, .21, 7, 2, 47, 6, 40, 39, 4, 46, 28, 13, 1, 12, 44, 5, 16, 23, 25, Махала Кацарска 1, 14, 11, 14, 3, 5, 13, .3, .4, 10, 12, 3 А, .5, 15, Махала Тишовци 15, 11, 16, 9, 3, 10, 21, 2, 17, .4, 20, 18, 14, 8, 19, Махала Търнев Рът 27, 6, 3, .26, 12, 7, 2, 12, 1, 1, .16, 18, 14, Местност Поповица Пс, Мургаш 43, 39, 13, 31 А, 2, 21, 27, 16, .5, 7, 25, 6, 5, 14, 33, 17, 9, 1, 41, 19, 29, 37, 35, 10, 8, 15, 12, Оборище 21, 19, 3, 6, 15, 27, 13, 9, 25, 23, 2, 17, 17, 11, 4, 5, 13, 1, 29, 2, Цар Калоян 1, 1, 4, Шипка 3, 8, 10, 10, 8, 9, 3, 4, 1, 16, М. Търнев Хрът

На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Лютидол: Махала Брусника 17, 15, 41, 42, 43, 3, 10, 50, 28, 14, 11, 21, 7, 2, 47, 6, 40, 39, 4, 46, 28, 13, 1, 12, 44, 5, 16, 23, Махала Кацарска 1, 14, 11, 14, 3, 5, 13, 3, 4, 10, 12, 3 А, 5, 15, Махала Тишовци 15, 11, 16, 9, 3, 10, 21, 2, 17, .4, 20, 18, 14, 8, Махала Търнев Рът 27, 6, 3, .26, 12, 7, 2, 12, 1, М. Търнев Хрът

На 02.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ За Периода 04-06.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лютидол: Мир 1

На 03.11.2020 г. /09:01 - 09:15 ч.; 13:55 - 14:00 ч./ - Мездра: Авлига , Жп Район , Западна Индустриална Зона , Лещака Местност Рудината, .2, 8, 13, 7, 17, 9, 2, 1, 5, Път Враца-Мездра , Христо Ботев 96, 102, 100

На 02.11.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ На 04.11.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Мездра: Безименна , Жп Район 1 Вход София, Кирил И Методий 52

На 05.11.2020 г. /09:31 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:16 ч./ - Мездра: Жп Район , Лещака .29, 26, 16, 25, 12, 32, 15, 10, 24, 19, 14, 21, 23, 27, 18, 9, 13, 17, 8, Принчовец 6, 18, 10, 7, 12, 4, 1, 8, 5, 3, 13, 2, 10, 9, Св.Св. Кирил И Методий 57, Христо Ботев 113

На 03.11.2020 г. /09:01 - 09:15 ч.; 13:55 - 14:00 ч./ - Моравица, Общ. Мездра: Аламан 7, 6, 11, 1, 6а, 3, 4, 2, 8, 8, 2, 9, 5, Александър Стамболийски 7, 2, 1, 3, 15, 9, 21, 19, 13, 17, 11, 5, 21а, .7, 4а, Бачо Киро 2а, 2, 4, 1, .6, .2 Б, Беласица 2, Божур 5, 5а, 18, 1, 15, 16, 8, 3, 7, 11, 21, 12, 2, 23, 19, 10, 17, 4, 9, Васил Коларов 1, 2, 5, 4, 3, 6, Васил Левски 14, 15, 1, .1а, 6, 8, 15, 10, 3, 5, 9, 7, 4, 2, 4а, 10а, 13, Витоша 2, 1, 4, 6, 3, 1, 8, Гаврил Генов 1, 2, 4, 1, 14, 1, 3, 14а, 3, 5, 18, 7, 19, 17, Георги Димитров 26, 2, 4, 32, 19, 12, 27, 27, 9, 21, 6, 20а, 25, 17, 1, 14, 23, 5, 8, 20, 23, 3а, 7, 10, 3, .26, 34, 13, 22, 16, 24, Емил Марков 13, 5, 12а, 12, 7, 3, 14а, 2, 9, 5, 14а, 20, 22, 24, 19, 24а, 1, 8, 24, 16, 18, 6, 5, 17, Зелена Поляна 4а, 1, 3, 4, 5, 2, Иван Нивянин 5а, 1, 4, 2, 6, 3а, 3, 5, 8, 7, 12, 16, 14, Иглика 4, 4, 2, Искър 4, 2, 6, Кирил И Методий 3, 7, 1, 4, Кокиче 4, 6, Леденика 1, 2, Местност Буешко Езеро Помпена Станция, Местност Макрешица Пс, Минзухар 2, 4, Никола Вапцаров 2, 6, 8, Околчица 8, 9, 9, 36, 39, 38, 34, 40, 37, 41, 40, 35а, 42, 35, 24, 10, 28, 13а, 95, 16, 10, 23, 9а, 21, 15, 7, 3а, 18, 22, 12, 26, 33, 32, 4, 19, 16а, 12а, 13а, 10а, 20, 22, 1, 4а, 6, 17, 10а, 25, 27, 8, 14, 29, 5, 13, 30, 31, 18а, 2, Средна Поляна 4, 10, 12, 4, 2, 1, 3, 8, 5, 3, 7, 8, Старата Воденица .12а, 9, 1, 13, 11, 5, 10, 10а, 6, 10а, 9, .10, 3, 6а, .12, 14, 7, 4, 1, 8, 3, Страхил Войвода 2, 6, 2а, Теменуга 3, .1, 1, 15, 13, Тотка Илиева 2, 3, 4, 5, 8, 1, 6, 1, Хаджи Димитър 2, 3, 1, 8, 6, 6а, Христо Ботев 6, 10, 7, 5, .8, 2б, 1, 2, 4, 12, 5а, 12а, 1, 9, 8а, 10а, 15, 29, 25, 26, 22, 17, 33, 35, 36, 35а, 34, 28, 30, 13, 20, 31, 19а, 23а, 14, 24, 16, 50, 32, 23, 9а, 18, 13а, Христо Смирненски 2, 5, 6, 14, 7, 3, 4, 1, 10, 8, Хъшове 1, 3, 1, Шипка 5, 2, 3, Юшан 1, 3, 8, 7, 4, 6, 3, 10, 5

На 02.11.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Ослен Криводол: Александър Стамболийски 20, 7, 16, 11, 12, 3, 26, 5, 2, 22, 17, 1, 21, 9, 15, Бузлуджа 4, 2, Бяло Море 5, 10, 9, 1, 12, 14, Васил Коларов 2, Васил Левски 2, .6, 6, 6, Вина 5, 3, 4, 5, 2, Вункенец 3, Ген. Столетов 14, 3, 1, 2, 8, Георги Димитров 15, 17, 13, 11, 2, 6, 10, 23, 25, Георги С. Раковски 3, 4, Иван Вазов 2, 6, 4, 5, Люляк 1, Минзухар 2, 4, Роза 3, 6, 4, 1, Стара Планина 2, Странджа 4, 6, Тотка Илиева 4, 1, Търновица 5, 3, 7, Христо Ботев 6, 2, 13, 6, 3, 4, 19, 2а, 7, 15, Янтра 5, 1

На 04.11.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Ослен Криводол: Александър Стамболийски 20, 7, 16, 11, 12, 3, 26, 5, 2, 22, 17, 1, 21, 9, 15, Бузлуджа 4, 2, Васил Коларов 2, Васил Левски 2, .6, 6, Вина 5, Вункенец 3, Ген. Столетов 14, 3, 1, 2, 8, Георги Димитров 15, 17, 13, 11, 2, 6, Георги С. Раковски 3, 4, Люляк 1, Минзухар 2, 4, Търновица 5, 3, 7, Христо Ботев 6.

На 05.11.2020 г. /09:31 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:16 ч./ - Ребърково: Ален Мак 6, 10, 1, 7, 5, 4, 10, 8, Бераново 9, Божур 4, 3, Гаврил Генов 34, 2, .2, 1, 22, 12, 18, 24, .26, 16, .36, 4, 32, 3, 30, 36, 28, 14, 20, 5, Здравец .6, 8, 1, 3, 10, .2, Кокиче 2, 3, 10, 6, 8, .8, 12, Незабравка .29, 40, .23, 38, 41, 47, 27, 22, 18, 6, 4, .25, 17, 10, 2, 21, 13, 16, 25, Синчец , Слънчев Бряг 25, 15, 8, 35, 37, 12, 5, 37, 7, .41, 23, .17, 1, .10, 33, 39, Юрий Гагарин 9, 6, 5, 4, 7, 3, 6, М.Лещака

На 05.11.2020 г. /09:31 - 16:16 ч./ - Ребърково: Гаврил Генов 5

На 03.11.2020 г. /09:01 - 09:15 ч.; 13:55 - 14:00 ч./ - Руска Бела: Местност Садината Пс

На 03.11.2020 г. /08:31 - 09:30 ч.; 08:46 - 09:45 ч.; 17:00 - 18:00 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ На 05.11.2020 г. /08:16 - 09:45 ч.; 08:31 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ На 06.11.2020 г. /08:15 - 09:45 ч.; 08:31 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ - Типченица: 7-Ми Септември 27, 30, 34, 31, 31а, 33, 29а, 37, 35, 25, 38а, 40, 29, 49, 51, .59, 56, 67, 66, 60, 47, 42, 68, 52, .57, 63, 44, 58, 37, 64, 46, 59, 50, 45, .61, 70, 43, 48, 41, 53, 39, .8, 18, 28, 19, 13, 7, 17, 6, 2, 20, 16, 22, .5, .12, 3, 26, 21, 15, 24, Бачо Киро .4, .8, 6, 1, 3, 7, 5, Богомил Кръстев 1, 1а, 3, 11, 5, 7, .11, 10, 6, 13, 12, 14, 4, 8, Боримечката 1, 2, 3, Гаврил Генов 4, 3, 17, 5, 23, 2, 20, 9, 1, 11, 14, 27, 10, 19, 7, 13, 12, Д-Р Иван Георгиев 2, 1, 12, 4, 3, 26, 8, 5, 24, 9, 11, 7, 14, 13, 6, 11, 18, 15, 9, Данте Павлов 33, 19, 5, 9, 37, 6, 7, 8, 35, 31, 4, 3, 15, 13, 41, 29, 11, 21, 41, 23, 27, Динко Петров 1, 2, .11, .14, .8, 17, 19, 7, .6, 5, .12, 15, 11, 25, 23, 3, .10, Здравец 3, 4, 1, 2, Иван Вазов 11, 10, 13, 17, 1, 2, 8, 5, 12, 4, 3, 14, 9, 6, Иван Йончев 5, 27, 3, 15, 31, 8, 20, 13, 7, 2, 23, 22, 6, 28, 14, 9, 12, 10, 26, 17, 4, 16, 12а, 25, 21, 24, 18, 7, 11, 1, 33, Иван Кожухаров 6, 9, 11, 7, 1, 1а, 5, 3, 2, 1, 4, Иван Кръстев 10, 2, 4, 6, 1, 20, 18, 22, 16, 1, Йордан Юнчев 20, 5, 9, 13 А, 11, 13, 16, 18, 12, 7, 22, 14, 34, 8, 36, 3, 38, 15, 40, 1, 4, 2, Кирил И Методий 3, 2, 1, 5, 6, 7, 10, 9, Кокиче 2, 6, 3, 1, 4, Любен Каравелов 7, 4, 6, 3а, 21, 9, 3, 1, 17, 19, 13, 5, 10, 7, 8, 15, 23, 11, Марин Георгиев 15, 16, 25, 4, 1, 7, 13, 17, 2а, 6, 5, 18, 12, 14, 19, 21, 8, 7а, 23, 2, 10, 3, 15, Махала Креща Къща, &Quot; &Quot;, Къща, Махала Реката , Махала Шумир , Младост 8, 6, 2, 4, 1, 3, Муров Дол 2, 5, 4, 10, 12, 1, 8, Незабравка 21, .4, .2, 2, Петър Калчев 2, 7, 5, Пролет .2, Рила 1, 5, 2, 3, Синчец 5, 3, 1, Славчо Д.Йончев 16, 1, 14, 24, 22, 19, 30, 25, 21, 26, 23, 28, Славчо Евтимов 10, 11, .14, 20, 5, 18, 2, 6, 22, 7, 3, 13, 9, 9, 1, Смильовец 1, Хаджи Димитър 5, 3, .4, Христо Ботев 1, 8, .16, .14, 6, 1, .18, .22, 2, 4, 3, Чаира 3, 1, Ягода 1, 3, 2, ПИ 017152

Община Мизия  

На 06.11.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ - Мизия ТЕКОН ИНВЕСТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО АД

Община Роман  

На 06.11.2020 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Кунино: Акациите 5, 2, 7, 1, 3, Георги Ив.Димитров 5, 4, .4, 3, 2, 1, Градище 4, 6, 12, 8, .2, 5, 3, .1, 12 Пс, Илия Пенчовски 20, 21, 4, .18, 2, 6, 5, .5, 3, .17, 7, 18 А, 5а, 10, 17, 1, 13, 8, 19, 16, Йоло Бърдаров 24, 16, 26, 20, 18, 28, 22, 12, 10, 3, 14, 1, 11, Катарашка , Кокиче .2, 5, 3, 4, Куна Кралица .3, .5, .4, .2, .1, .6, Липите 10, 4, 6, 7, 2, 5, 3, 8, 1, Люляк 3, 1, 5, 4, 7, Надлеза 3, 5, 4, 7, 1, Отец Паисий 6, 22, 18, 15, 3, 13, 34, 20, .12, 11, 8, 32, 24, 16, 14, .5, 5, 17, 7, 4, 28, 19, 10, 30, 9, 4, Петко Василев 4, 1, 2, 3, 7, 5, Петко Лалов 85, 95, 97, 140, 105, .174, 172, 144, 180, 118, 132, 168, 160, 83а, 136, 166, 156, 103, 91, 124, 107, .97, 170, 122, 150, 148, 89, 176, 142, 81, 114, .111, 83, 99, 146, 79, 116, 138, 120, 152, 126, 158, 101, 134, 87, 162, 164, 93, 154, 130, 1, 22, 48, 7, .8, 20, .26, 58, 3, 16, 5, 31, .58, 18 А, 10, 12, 8, .41, 6, 11, 42, 33, 19, 46, 13, 17, 23, .31, 29, 50, 9, .47, 37, 52, 15, 43, 40, 26, 34, .44, 21, 18, 64, 4, 56, .62, 24, 36, .46, .68, 67, 100, 5, 96, 88, 71, .57, 63, 70, 55, 80, 73, 92, 61, 77, 72, 94, 76, 90, 66, 65, 98, 59, 110, 86, 82, 74, 75, 51, .73, .77, 106, .51, 84, 69, 53, 49, Пишурата 4, 6, 7, 5, 10, 1, 3, .2, Самуилица 1, 2, .4, Симеон Найденов 16, 44, .36, 8, 22, 3, 42, 10, 12, 26, 24, 38, 14, 28, 6, 32, 46, .30, 18, 7, 34, 30, 11, .24, 9, 48, 4, .1, 2, Софроний Врачански 19, 21, 11, 5, 13, 3, 15, 31, 29, 1, 17, 23, 9, 7, 27, 25, 23, 25, .21, .27, Теменуга 4, 1, 3, 2, Трифон Даскала 8, 1, 10, 3, 2, 4, УПИ Iii-469, Кв 17 , Христо Кънински 28, 30, 24, 14, 12, 13, .26, 1, 6, 2, 16, 7, 3, 26, .9, 18, 5, 11, 4, 20, 8, Цветан Гановски 19, 9, 27, 7, 1, 10, 12, 29, 13, 20, 3, 14, 23, 8, 21, 31, 22, 11, 16, .23, 17, 6, 18, 4, 15, 25, 10, 6, Цено Тодоров 30, 17, 15, 2, 16, .24, 11 Б, 23, .2, 19, .34, 32а, 11 А, 3, 34, 13, 8, 22, 26, 10, 11, 36, 20, 21, 9, 11 В, 1, Червеница 23, 7, 24, 4, 11, 3, 2, 15, 5, 13, .1, .17, 2, .21, Местност Майсутски Острог

На 04.11.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Курново: Ален Мак 7, 6, 1, Бачо Киро 1, 2, Ботевградска 2, 3, 5, 38, 36, 29, 48, 42, 4, 46, 20, 4, 10, 39, 21, 35, 29, 42, 18, 16, 15, 28, 15, 34, 31, Васил Левски 50, 26, 42, 13, 38, 46, 40, 44, 11, 22, 15, 26, 6, 48, 24, 30, Велики Преслав 4, 4, Витоша 1, 5, 3, 5, 7, Вратица 7, 7, 3, 2, 1, 1, Гео Милев 6, 4, 3, 1, Дружба 2, Еделвайс 5, 7, 4, 13, 7, 21, 1, 5, 6, 15, 13, Иван Вазов 9, 16, 12, 8, 6, 1, 74, 57, 20, 41, 32, 22, 12, 70, 61, 31, 35, 52, 68, 70, 29, 54, 19, 43, 30, 28, 59, 28, 29, 27, 10, 57, 38, 45, 48, 36, 30, 58, 34, 46, 14, 35, 47, 41, 53, 33, 39, 62, 52, 50, 56, 45, 24, 17, 22, 11, 61, 68, 47, 72, 21, 59, Лъга 3, Любен Каравелов 7, 10, 7, 4, 6, 1, 5, Мусала 13, 9, 15, 9, 15, 3, 5, 3, 4, 7, 2, Оборище 7, 6, 17, 15, 10, 8, 2, 3, 14, 4, 13, 11, 16, 18, 8, 11, Опълченска 1, 4, 10, 12, Паисий Хилендарски 5, 1, 4, 6, 1, Рашов Дол 6, 7, Росица 13, 9, 16, 5, 3, 16, 14, 15, 19, 11, 6, 18, 4, 2, 15, .2, 1, Сергей Румянцев 2, Стара Планина 18, 16, 8, 12, 4, 2, 2, 6, 10, 16, Хан Аспарух 1 А, 8, 19, 21, 11, 28, 23, 24, 20, 10, 5, 10, 8, 26, Хан Кубрат 3, 6, 4, 8, 6, Христо Ботев 4, 1, 5, 4, 11, 19, 1а, 2, 19, 1, Цар Калоян 1, 23, 6, 24, 28, 4, 8, 26, 16, 14, 23, 29, 18, 28, Цар Симеон I-Ви 8, 8, 5, 7, 13, 5, 9, 4, 2, 9

На 06.11.2020 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Радовене: Александър Стамболийски 2, 3, 4, 1, Ангел Кънчев 15, 4, 5, 1, 10, 11, 8, 2, 6, Батак 1, 1, Бачо Киро 77, 8, 4, 2, Борис I 2, 4, 6, 6, Васил Левски 4 Къща, 5, 3, Възрожденска 5, 13, 7, 1, 10, 6, 2, 15, 12, 8, 4, 9, Ген. Скобелев 14, 10, 2, 12, 8, 6, 16, 4, Иван Вазов 4, 2, 4, Кирил И Методий 10, 26, 17, 24, 8, 1, 2, 20, 34, 9, 16, 32, 28, 11, 30, 13, 12, 15, 6, 22, Местност Пладнището Пс, Найден Геров 3, 2, 4, Паисий Хилендарски 6, 3, 9, Стефан Караджа 2, 1, УПИ Xvii-35, Кв.4 , Хаджи Димитър 4, 2, 10, 6, 3, 5, 8, 4, 9, 7, Хан Аспарух 8, 4, 10, 1, 6, 2, 12, Христо Ботев 2, 3, 1, 4, 4 А, Христо Смирненски 2, 2, 1, Цар Калоян 2, 1, 6, 317, 4, 5, Цар Симеон Велики 99, 95, 144, 160, 3, 182, 172, 170, 103, 174, 105, 180, 148, 176, 192, 154, 162, 85, 150, 178, 194, 91, 101, 146, 188, 75, 83, 142, 71, 186, 77, 168, 87, 164, 97, 89, 81, 174, 158, 93, 58, 190, 148, 166, 53, 3, 27, 36, 34, 6, 8, 11, 4, 58, 24, 35, 51, 59, 17, 118, 54, 37, 25, 9, 56, 1, 2, 55, 19, 50, 13, 32, 38, 46, 39, 45, 48, 52, 50, 10, 64, 23, 5, 49, 20, 30, 13, 40, 43, 7, 26, 90, 140, 126, 88, 64, 74, 104, 106, 3, 21, 156, 86, 80, 122, 70, 112, 136, 128, 82, 67, 84, 116, 78, 120, 72, 118, 68, 62, 96, 66, 65, 108, 130, 56, 76, 92, 63, 102, 100.

На 06.11.2020 г. /09:01 - 10:00 ч./ - Радовене: Местност Пладнището Пс

/Следва/

ЧЕЗ
планирани прекъсвания
По статията работи:

3E news