НАЧАЛО » ������

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Враца за период 18 - 24 февруари 2019 г.

fb
3E news
fb
15-02-2019 11:42:00
fb

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Баба Тонка, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Иванчо Съйнов, Климент Охридски, Крайбрежна, М. Лесопарка Екатте 07702, Месност Трънския Баир, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Страхил Войвода

На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Димитър Благоев, Дунав, Климент Охридски, Крайбрежна, Хаджи Димитър

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бъркачево: 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Кр-Ще Л. Каравелов Ал. Стамболийски, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Габаре: Акация, Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина Пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище, Кръстовище Хр. Ценов Ангел Кънчев, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Кр-Ще Петко Коташки и Цар Асен, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

На 19.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Захари Стоянов, Кв. 6, Ломска, Сребрена, Търнавска

На 19.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Драшан: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхем Пик, Волгоград, Георги Димитров, Крали Марко, Ленин, Лиляна Димитрова, Сава Вътов, Тотка Илиева

На 19.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Алтимир: Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, местност Ибришима, местност Изварковец, местност Край Село, местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 19.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бяла Слатина: Герена Пи101036 Екатте07702

На 19.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Галиче: 1-ви Май, 23-ти Септември, 8-ми Март, Арда, Батак, Беласица, Биволарките, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Илинден, Искър, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Месност Горното Ливаде, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ Vііі 818 Кв. 55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов

На 19.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Търнава, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст. Ал. Стамбол. и Ив. Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, местност Селска Мера, местност Средорек, местност Стублата, местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Ул. Г. Димитров и Ул. В. Левски, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Дунав, Крайбрежна, Сладница, Хан Аспарух, Хан Крум

На 20.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Водотечна, Георги С. Раковски, Климент Охридски, Хаджи Димитър

На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Д-Р Петър Берон, Дунав, Княз Дондуков, Кръстовище Цар Асен и Хан Аспарух, Любомир, местност Край Града, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Симеон I-ви

На 21.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Драшан: Баба Илиица, Бачо Киро, Васил Коларов, Волгоград, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Нивянин, Ленин, Петко Р. Славейков, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Филип Тотю, Хан Аспарух

На 21.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Васил Левски, Димитър Благоев, Климент Охридски, Любомир, Сладница, Ул. Кл. Охридски До Бл. Гарант, Хан Крум

На 21.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Драшан: 1-176, Кв. 25, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Грънчаров, Дружба, Дядо Вълко, Милко Вълчев, Петко Р. Славейков, Странджата, Филип Тотю, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви

На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Гимназиална, Любен Каравелов, Цар Асен, Цар Симеон I-ви

На 22.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Климент Охридски, Николай Хрелков, Струма, Трънска, Цар Асен

На 23.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Водотечна, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Климент Охридски, Кръстовище П. Волов и Кл. Охридски

Община Враца  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Враца: Ix,Кв. 1 Източна Промишлена Зона, Втори Юни, Медковец

На 19.02.2019 г. /13:00 - 13:15 ч.; 13:00 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Враца: Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /13:00 - 13:15 ч.; 13:00 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Згориград: Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, извън регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, местност Гарванец, местност Кошара, местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов

На 22.02.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Враца

Община Козлодуй  

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бутан: Александър Стамболийски, Беласица, Босилеградска, Васил Воденичарски, Враца, Връшка Чука, Дунав, извън регулацията, Калиманица, Никола Вапцаров, Околоселска, Осогово, Проф. Методи Балевски, Стефан Ликов, Тимок, Тракия, Цар Калоян

Община Криводол  

На 18.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Криводол: Фридрих Енгелс

На 18.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Липен: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на Ул. Първа и Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета и Ул. Дванадесета

На 18.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Уровене: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ивайло, Иван Вазов, Кв. 18 УПИ 1 - 69, Кв. 21, УПИ IV-500. 5, Ленин, Никола Вапцаров, Орешака, Поп Андрей, Райко Даскалов, Струма, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чапаев, Шар Планина

На 20.02.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Осен, Общ. Криводол: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Гаврил Генов, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Драва, Иванка Ботева, Иглика, Йордан Лютибродски, Кокиче, Ком, Лазар Станев, Лопушанска Дружина, Люлин, Малчика, Митко Палаузов, Мургаш, Околчица, Петко Д. Петков, Сан Стефано, Станке Димитров, Страцин, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Цар Калоян

На 20.02.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Осен, Общ. Криводол: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Витиня, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Йордан Лютибродски, Райко Даскалов, Спортна, Стара Планина, Тимок, Томин Мост, Христо Михайлов, Шипка

На 21.02.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Криводол: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Ген. Глухов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Дунав, Комсомолска, Ленин, Маршал Толбухин, Мир, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Освобождение, Плиска, Преслав, Радецки, Рила, Томин Мост, Цар Самуил

На 21.02.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Криводол: Алеко Константинов, Александър Пушкин, Борова Гора, Ботуня, Вела Пеева, Витоша, Върбанчовец, Гаврил Генов, Ген. Глухов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Димитър Благоев, Елин Пелин, Кирил и Методий, Крайна, Маршал Суворов, Маршал Толбухин, Мусала, Освобождение, Пеньо Пенев, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Филип Тотю, Фридрих Енгелс, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар, Янко Забунов

На 21.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Криводол: Васил Априлов, Вела Пеева, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Елин Пелин, Ивайло, Крайна, Куманица, Малчика, Опълченска, Радецки, Синчец, Тавтиомозис, Тепето, Хан Омуртаг, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Янтра

Община Мездра  

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Зверино: Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Косетрово Бърдо, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Игнатица: 1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Лютиброд: 3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Лютидол

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Мездра: Жп Район, Лещака, Принчовец, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 18.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Габровница, Общ. Своге

На 18.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Еленов Дол

На 18.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Злидол: Ген. Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 18.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 19.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Мездра: Косматица, Люлин, Роза, Св. Св. Кирил и Методий

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 20.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Старо Село, Общ. Мездра: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Георги Димитров, Горната махала, Дружба, Здравец, Мир, Райко Даскалов, Средна Чешма, Шипка, Янтра

На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 22.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Старо Село, Общ. Мездра: Брега, Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, Люлин, Мир, Струма, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дърманци: Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил и Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Караш: Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Курново: Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лик: Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мездра: Жп Район

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ослен Криводол: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Синьо Бърдо: Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св. Св. Кирил и Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Хубавене: Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, местност Искър, местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ III-385 Кв. 29, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 21.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Хубавене

На 21.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Роман: 068031, М. Долно Присое, Жил. Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

Община Роман  

На 20.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Радовене: Александър Стамболийски, Батак, Възрожденска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Найден Геров, УПИ XVII-35, Кв. 4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон Велики

На 20.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Хубавене: Момина Сълза, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ III-385 Кв. 29, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 22.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Радовене: Ангел Кънчев, Васил Левски, Иван Вазов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цар Симеон Велики

На 22.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Радовене: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Борис I, Ген. Скобелев, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

ЧЕЗ
област Враца
планирани прекъсвания
По статията работи:

Галина Александрова