ЧЕЗ съобщава за планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 17 - 21 февруари 2014 г.

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

 

София-град

На 17.02.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - жк. Овча купел бл. 17

На 17.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - жк. Младост 3 – бл. 371

На 17.02.2014 г. /09.30-10.30 ч/ - с. Владая, с. Мърчаево

На 18.02.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - кв. Драгалевци – ул. Иван Милев, ул. Атанас Яранов

На 18.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -с. Панчарево - ул. Шуманец, ул. Петко войвода, ул. Бор, ул. Елин Пелин

На 18.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -с. Кокаляне -вилна зона Китката и Терасите

На 18.02.2014 г. /09.15-12.15 ч/ - кв. Драгалевци ул. 506 №5А; ул. 507 №2÷6А; ул. 502 №14; ул. Христо Бързицов 2÷20 и 3÷19

На 18.02.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - жк. Толстой бл. 34

На 18.02.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - жк. Лозенец – бул. Пейо К. Яворов 48, 50-56, 58 и 60

На 18.02.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - жк. Лозенец – ул. Златовръх /лука Кунин/ 63-69 и 67

На 18.02.2014 г. /11.30-13.00 ч/ - жк. Толстой бл. 38

На 18.02.2014 г. /13.30-15.00 ч/ - жк. Толстой бл. 36, 39, 40

На 19.02.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - кв. Карпузица – ул. Княжевска 41÷73 и 44÷68

На 19.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -с. Панчарево - ул. Шуманец, ул. Петко войвода, ул. Бор, ул. Елин Пелин

На 19.02.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - парк Витоша – х. Горски дом планинец, х. Дендрариум

На 19.02.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - жк. Свобода бл. 12, бл.13, жк. Надежда бл. 444, бл. 445

На 19.02.2014 г. /12.30-14.00 ч/ - Северен парк – къща на горско стопанство

На 19.02.2014 г. /14.30-16.00 ч/ - жк. Свобода бл. 34 А, вх.А и Б

На 20.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -с. Панчарево - ул. Шуманец, ул. Петко войвода, ул. Бор, ул. Елин Пелин

На 20.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -с. Плана

На 20.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -с. Бистрица – ул- Минзухар, ул. Еделвайс

На 20.02.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - вилна зона Симеоново - Драгалевци: ул. 507 №1÷19 и №2÷20; ул. Монах Спиридон

На 20.02.2014 г. /12.30-14.30 ч/ - жк. Надежда - ул. Йордан Хаджиконстантинов 88

На 21.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -с. Панчарево - ул. Шуманец, ул. Петко войвода, ул. Бор, ул. Елин Пелин, ул. Ръджери, ул. Ленището

На 21.02.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - кв. Симеоново – вилна зона Калфин (дол м. Калугерица)

 

Софийска област

На 15.02.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Костинброд – трафопост Кланница

За периода 17-21.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Раковица - трафопост Раковица 1 (Черква)

За периода 17-21.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Елешница - трафпост Бонко, клон Г

За периода 17-21.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Горно Негушево

На 17.02.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Драгушиново - трафопост Съвета, извод Б

На 17.02.2014 г. /09.00-12.00 ч/ -гр. Момин проход - кв. Изгрев

На 17.02.2014 г. /09.00-12.00 ч/ -с. Равно поле - трафопост ДЗС

На 17.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Сливница - МНО 1 - ЦГЧ

На 17.02.2014 г. /09.30-12.00 ч/ -гр. Правец - фирми в ДПУ, около Раймакс, около Автогарата, сграда на Полицията

На 17.02.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - с. Малки Искър

На 17.02.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - с. Долна баня - вилна зона, трафопост Св. Спас

На 17.02.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Нови хан - трафопост Детска градина

На 17.02.2014 г. /15.00-16.00 ч/ - с. Марица, с. Радуил

На 18.02.2014 г. /09.00-09.15 и 16.00-16.15 ч/ - с. Трудовец, ПИК Ботевград, Бензиностанции ШЕЛ, Лукойл на ПИК-а

На 18.02.2014 г. /09.00-12.00 ч/ -с. Долна малина - трафопост ДЗС

На 18.02.2014 г. /09.00-15.30 ч/ -гр.Ботевград - Пречиствателна станция

На 18.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Сливница - МНО 1 - ЦГЧ

На 18.02.2014 г. /09.30-09.40 и 15.50-16.00 ч/ - с.Горна малина - трафопост Сметище, ВП Чералица, с. Негушево - Държавен резерв и Помпи, с. Осойца, с. Саранци - трафопост 2, с. Горно камарци, с. Долно камарци, с. Стъргел

На 18.02.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - с. Равнище

На 18.02.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Столник - трафпост МВР

На 18.02.2014 г. /09.45-12.00 ч/ - с. Алдомировци - МТП Мандра

На 18.02.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Гара Бов, махала Криви лаг, махала Скакля, с. Заселе, с. Зимевица, с. Заноге

На 18.02.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. Годеч - махала "Додовица"

На 18.02.2014 г. /12.00-16.00 ч/ -с. Горна малина - трафопост Училище

На 18.02.2014 г. /13.30-15.30 ч/ - гр. Етрополе - изхода за Бойковец, кв. Баш Самоков, с.Бойковец

На 19.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -. Сливница - МНО 1 - ЦГЧ

На 19.02.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - с.Врачеш - местност Осеница, ТКЗС Врачеш, Горско Витиня, язовир Бебреш

На 19.02.2014 г. /09.30-12.30 ч/ -гр.Етрополе - сгради бившия ДАП

На 19.02.2014 г. /09.30-13.30 ч/ -гр.Ботевград - Кравеферма Медвен, Кошари Дренето, Телеугоителен комплекс

На 19.02.2014 г. /09.30-14.00 ч/ -с. Осиковица - центъра, махала Кратуните, с. Осиковска лакавица

На 19.02.2014 г. /09.45-13.00 ч/ - с. Мало Малово, с. Василовци

На 19.02.2014 г. /10.00-12.00 ч/ -. с. Левище

На 19.02.2014 г. /10.30-15.30 ч/ -. с. Ябланица, с. Огоя, с. Буковец

На 20.02.2014 г. /08.45-13.00 ч/ - с.Хераково - Хераковско ханче

На 20.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Сливница - МНО 1 - ЦГЧ

На 20.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Бърложница

На 20.02.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - гр.Ботевград - ул.Иван Вазов, кв.17, блокове стария изток 11 до 25, ул. Захари Стоянов

На 20.02.2014 г. /09.30-14.00 ч/ -с. Осиковица - центъра, махала Войновци

На 20.02.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Туден

На 20.02.2014 г. /12.30-16.00 ч/ -гр. Правец - Кравеферма Бончев, Тунел Правешки ханове, Фуражен завод, Помпена Правец

На 21.02.2014 г. /08.30-11.30 ч/ - гр. Самоков - трафопост Кв. 26

На 21.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ -гр. Самоков - трафопост Хлебозавод, извод А

На 21.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ -с. Доспей - трафопост Доспей-3, извод А

На 21.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Сливница - МНО 1 - ЦГЧ

На 21.02.2014 г. /09.15-13.00 ч/ - с.Безден, с.Опицвет, с.Богьовци, с.Белидие хан, гара Петърч

На 21.02.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Етрополе - кв.Изток, с.Ямна

На 21.02.2014 г. /10.00-13.00 ч/ -с. Видраре - махала Семкова

На 21.02.2014 г. /12.00-14.00 ч/ -гр. Самоков - трафопост МНО-4, извод Е

На 21.02.2014 г. /12.30-16.00 ч/ -с. Манаселска река - при ромите

На 21.02.2014 г. /14.00-16.30 ч/ - гр. Самоков - трафопост Разсадник, извод Г

 

Пернишка област

За периода от 17.02.2014 г. до 21.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Перник - ул. Беласица 23, 25, 25, 27, 28, 32; ул. Голобръдска 5; ул. Горски извор 1, 10, 11, 13, 13А, 15, 15А, 15Б, 15В, 15Г, 18, 1А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 26, 28, 3, 30, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А; ул. Градище 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15, 17, 19, 3, 5, 5Б, 5В, 7, 8А, 9, 9А; ул. Маринабара 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 28А, 30, 31, 31А, 32, 33, 35, 35А, 35Б, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 61А, 63, 65, 69, 69А, 71, 71А, 75, 75А; ул. Самодивска 10, 12, 13, 13, 14, 15, 17; ул. Черковна 11, 3, 7, 9; ул. Ялбовец 10, 15, 2, 4

За периода от 17.02.2014 г. до 21.02.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Слаковци

На 17.02.2014 /08.30-12.00 ч/ - гр. Перник - кв. Църква, махала Захаринова 40, 41, 44, 46, 48, 50, 51, 53, 56, 57; ул. Ахтопол 1, 2, 4, 6, 8; ул. Балчик 10, 11, 12, 15, 16, 16А, 16Б, 18, 20, 22, 24, 7; ул. Битоля 11, 18, 7, 9; ул. Брацигово 1, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 33., 34, 35, 36, 37, 38, 3А, 4, 42, 44, 5, 6, 8, 9; ул. Бургас 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; ул. Враца 1, 8; ул. Одрин 15, 47; ул. Охрид 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 4, 5, 7, 9; ул. Струга 1, 10, 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8

На 17.02.2014 /09.00-15.00 ч/ - с.Кондофрей

На 17.02.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Брезнишки извор

На 17.02.2014 /09.00-16.30 ч/ - с. Бусинци

На 17.02.2014 /09.30-12.00 ч/ - с. Долна Врабча - районът до кметството

На 17.02.2014 /13.00-16.00 ч/ - гр. Перник - ул. Добри Миланов 16, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; ул. Дъбрава 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 33А, 4, 46, 5, 6, 6А, 7, 8, 9; ул. Жива Вода 1, 11, 2, 3, 5, 6, 7; ул. Йордан Лютибродски 12, 13, 19, 22А, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34; ул. Лиляна Димитрова 1, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21А, 21Б, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 30А, 32, 34, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Никола Вапцаров 1, 10, 10А, 3, 5; ул. Свети Спас - църковен храм; ул. Христо Кърпачев 3, 6;

На 17.02.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Дивотино - ул. Витоша 14, ул. Дванадесета № 10, ул. Люлин 28, ул. Първа 100, 102, 18, 19, 21, 25, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 46, 47, 48, 49, 54, 60, 64, 72, 74, 78, 80, 82, 96; къща-парцел 9-18; ул. Тридесет и осма 1; ул. Тридесет и пета 27, 41; ул. Четиридесета 1, 10, 11, 3, 9; ул. Четиридесет и осма 5; ул. Четиридесет и пета 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 35, 37, 7, 9; ул. Четиридесет и трета 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 17.02.2014 /13.30-15.30 ч/ - с. Горна Врабча - махала Баритна мина

На 17.02.2014 /15.00-16.30 ч/ - с. Врабча махала Маниш

На 18.02.2014 /08.30-12.00 ч/ - с. Ярджиловци - ул. Арда 2, 3, 4; ул. Девети септември 34, 53; ул. Йордан Станоев 6; ул. Китка 13; ул. Кракра 13, 7; ул. Орниче 1, 10, 10А, 12, 13, 19, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 5, 7, 8, 9; ул. Перник 4, 5, 7; ул. Първи май 10, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 9; ул. Рила 4, 8; ул. Свилен Русев 1, 3; ул. Средна гора 1, 11, 13, 13А, 2, 3, 5, 6, 7, 9; ул. Тодор Димитров 13, 15, 19, 2, 21, 3, 4, 6; ул. Христо Смирненски 4

На 18.02.2014 /09.00-12.00 ч/ - с.Стефаново - махала Горни Раковец

На 18.02.2014 /09.00-12.30 ч/ - с. Бохова

На 18.02.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Сопица

На 18.02.2014 /09.15-12.00 ч/ - с. Габров дол – районът под кметството

На 18.02.2014 /12.30-15.30 ч/ - с. Елов дол - централна част

На 18.02.2014 /12.30-15.30 ч/ - с. Гълъбник, с. Чуковец

На 18.02.2014 /12.30-13.00 ч и 15.00-15.30 ч/ - с. Студена; хижа Върбица; Кариери-Студена; Асфалтова база-СК 13; Асфалтова база Хемус; Кариери ФЗС; Кариери ГУСВ; СК 13 Пътстрой; с. Старо село, с. Долна Диканя, с. Горна Диканя, с. Дрен, с. Гълъбник, с. Чуковец, база „Маврово”, Дренско ханче, „Светла” Долна Диканя, Помпи Гълъбник, SOS Детско селище Дрен

На 18.02.2014 /13.00-16.00 ч/ - гр. Перник - ул. Беласица 1, 3; ул. Бузлуджа 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7; ул. Дъга 1, 11, 13, 1А, 2, 3, 5, 5А, 7, 9; ул. Кръстец 1, 3; ул. Острица 1, 2, 2А, 3, 4, 5; ул. Пирин 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 4, 6, 8, 9; ул. Протожерица 57А; ул. Рила 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8; ул. Софийско шосе 38, бл. 38; ул. Странджа 11, 3, 5, 6, 8; ул. Шипка 3, 5, 6, 7, 9; с. Лесковец

На 18.02.2014 /13.30-16.30 ч/ - с. Парамун

На 19.02.2014 /08.30-12.00 ч/ - гр. Перник - ул. Бучински път, бл. 20, 5; ул. Изток 2; ул. Карл Маркс 101, 30, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99; ул. Кишинев 1, ул. Луганск 165, 169, 173, 175, 184, 186, 186А, 187, 188, 190, 192, 19, с. Расник

На 19.02.2014 /09.30-12.00 ч/ - с. Дебели лаг - централна част

На 19.02.2014 /09.00-15.00 ч/ - с. Кленовик

На 19.02.2014 /09.00-16.30 ч/ - с. Слишовци

На 19.02.2014 /09.00-12.30 ч/ - с. Селищен дол

На 19.02.2014 /13.00-16.00 ч/ - гр. Перник - ул. Благой Гебрев – бл. 23, 24, 25, търговски център и кафе Жако, тото пункт; ул. Карл Маркс бл. 1, 2, 3; ул. Клемент Готвалд 17; ул. Одеса - бл. 1,2; с. Расник

На 19.02.2014 /13.00-16.30 ч/ - с. Бабица

На 19.02.2014 /13.15-15.30 ч/ - с. Косача - махала Поляна

На 20.02.2014 /08.30-12.00 ч/ - гр. Перник - ул. Бързия 2; ул. Голо Бърдо 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 6, 7, 8, 9; ул. Горицвет 1; ул. Захари Зограф 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 4, 6, 8, 9; кв. Калкас - магазин за хранителни стоки; ул. Кладенец 5, 8; ул. Люлякова 10, 12, 14, 3, 4, 5, 6, 7, 8; ул. Майска роза 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Манастирски път 1, 10, 1А, 2, 3, 4, 6, 8; ул.Металик 1, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 3А, 4, 7, 8, 9; ул. Отдих 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 21, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 4, 5, 6, 7, 9; ул. Победа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Рудничар 10, 12, 2, 4, 6, 8; ул. Съзлийка 1, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8; ул. Георги Мамарчев - бл. 13 и 14; кв. Димова Махала - бл. 12, 13, 14; кв. Хумни Дол - бл. 14

На 20.02.2014 /09.00-11.00 ч/ - с. Бегуновци

На 20.02.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Дрен

На 20.02.2014 /09.30-12.00 ч/ - с. Сирищник - махала Джамен

На 20.02.2014 /11.30-16.00 ч/ - с. Гигинци

На 20.02.2014 /13.00-16.00 ч/ - гр. Перник - ул. Бели Кладенци 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 8; ул. Будиславец 1, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 21, 23, 3, 4, 6, 9; ул. Джерман 12, 14, 3, 4, 6, 8; ул. Захари Зограф 101, 103, 105, 107, 110, 111, 113, 115, 22, 39, 51, 58, 60, 61, 62, 67, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 80Б, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; ул. Златна Панега 1, 10, 11, 12, 3, 4, 5, 6, 8, 8А, 9; ул. Колуница 6; махала Ракьовец 1; ул. Металик 6; ул. Нов живот 1, 12А, 2, 3, 4, 6; ул. Победа 43, 47, 51; ул. Тополница 3

На 20.02.2014 /13.15-15.30 ч/ - с. Сирищник - Лукарска махала

На 21.02.2014 /08.30-12.00 ч/ - гр. Перник - ул. Брезник 1, 2, 21, 23; бл. 1, търговски обекти пред болницата; ул. Бяла Слатина 1, 11, 13, 15, 17, 2, 21, 23, 25, 27, 27А, 29, 31, 31А, 4, 6, 7А, 9; ул. Златица 1, 2, 4; ул. Ихтиман - бл. 2; ул. Красно село 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 3, 4, 4А, 5, 6, 8, 9; ул. Нова Загора 1, 2, 3, 4, 5, 6; ул. Нови пазар 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 6, 7, 8, 9; ул. Пирдоп 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83; ул. Радомир 1, 3, 5, 9; ул. Св. Св. Кирил и Методий - бл. 8; ул. Търговище 1, 2, 3, 4

На 21.02.2014 /08.30-16.00 ч/ - с. Боснек - Помпи ВИК

На 21.02.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Лева река

На 21.02.2014 /09.15-12.00 ч/ - с. Сирищник - централна части и района около кметството

На 21.02.2014 /13.15-15.30 ч/ - с. Дивля - махала Козаш

 

Благоевградска област

За периода 17-21.02.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - Община Благоевградгр.Благоевград, гр. Симитли и прилежащите села - кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

За периода 17-21.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ -община Разлог, община Банско, община Белица и община Якоруда - кратковременни прекъсвания за оперативни превключвания

За периода 17-21.02.2014 г. /09.00-16.30 ч/ -гр. Симитли - с. Долно Осеново

За периода 17-21.02.2014 г. /09.00-16.30 ч/ -гр. Благоевград, с. Падеж, гр. Симитли, с. Брежани

За периода 17-21.02.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - Общ. Гоце Делчев, общ. Хаджидимово, общ. Гърмен, общ. Сатовча

За периода 17-21.02.2014 г. /09.15-16.15 ч/ -село Раздол, село Клепало, село Добрилаки, село Горна Рибница, местност Студената вода.

За периода 17-21.02.2014 г. /09.15-16.15 ч/ -Община Струмяни - село Каменица, село Цапарево, село Кърпелево, село Гореме, село Вракуповица, село Глинджурци, село Седелски рид, село Седелски колиби, село Колибите - кратковременни прекъсвания на захранването поради оперативни прекъсвания

На 17.02.2014 г. /08.00-16.30 ч/ -Община Петрич - кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 17.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ -гр. Банско - жилищна сграда Би Би, ул. Иван Бележков - 5, 7, 99, бл. 1Б, гараж Кир Благо Тодев - 7, бл. 1, ул. Мингьо Тодев – 7, ул. Моратово Езеро - бл. А, Г, ул. Орце Попйорданов -17, ул. Радон Тодев: 7, бл. 1 Хан Аспарух - 11, бл. В, Г

На 17.02.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Гоце Делчев - Жилищен комплекс Дунав 1, Блок Бившия Винпром, ул. Стоян Петралийски 1, 2, ул. Христо Матов 8

На 17.02.2014 г. /09.00-16.30 ч/ -гр. Благоевград - МБАЛ Пулс, МБАЛ Благоевград, спешен център Благоевград, ул. Славянска – 60, 62, 68

На 17.02.2014 г. /09.30-16.00 ч/ -с. Куково, с. Драгуш - местност Махмутица

На 17.02.2014 г. /09.45-12.00 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. 19-ти Октомври, ул. Борис Чанджиев, ул. Иван Кюлев, ул. Иван Скендеров, ул. Кмет Никола Атанасов, ул. Никола Петков, ул. Ореляк, ул. Попови Ливади, Бензиностанция Уно, ул. Щип

На 17.02.2014 г. /10.00-11.00 ч/ -гр. Банско - Комплекс Джон Хил, Местност Свети Иван - бл. А, А0, В, Д, Е, С, Ф

На 17.02.2014 г. /10.30-14.00 ч/ -с. Габрене - ул. Кокиче 1, 2, 3, 5, ул. Комсомолска №11,12,13, ул. Отец Паисий 11, 12, 13, 15, 9, ул. Прогрес 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ул. Родина 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 26, 28, 30, 7

На 17.02.2014 г. /11.00-12.00 ч/ -гр. Банско - комплекс Божурленд ул. Драма 3, бл. В6, В7, ул. Христо Данов: 1, 12, бл. А,Б3, ул. Цар Симеон - 82, бл. А, Б1, Б2, Б3, Б4, Б5, Б6

На 17.02.2014 г. /13.00-14.00 ч/ -с. Горно Драглище - ул. Първа, ул. Осма, ул. Девета, ул. Единадесета, ул. Дванадесета, ул. Петнадесета

На 17.02.2014 г. /13.00-14.30 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Димитър Димов 2, 5, ул. Драгоман, ул. Лакото, ул. Потока

На 17.02.2014 г. /14.00-16.00 ч/ -гр. Банско - ул. Глазне 6-8 и 43-61, ул. Стара Планина 4-8 и 3-13, ул. Гоце Делчев 5-31 и 12-20, ул. Иван Михайлов - 11, 16, ул. Отец Паисий - от светофара до кръстовището на ул. Пирин, ул. Петко Р. Славейков 4-8 и 9-13, ул. Пирин - 14, 16, 18, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37

На 17.02.2014 г. /14.30-16.30 ч/ -гр. Разлог – местност промишлена.зона - горен стопански двор - бл. Жилище -кланица, краварник , работилница, фуражомелка, Топливо Коюмджиев, ул. Изворите 80, 82, 90, 100, 120, 126

На 17.02.2014 г. /15.00-16.30 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Първи май, ул. Криволак, ул. Китка, ул. Рила







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари