ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София област за периода 16 - 22 май 2016 г. - 1 част

Софийска област

Община Божурище  

На 18.05.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Мала Раковица в. з. Витошица с. Мала Раковица.

На 19.05.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Божурище Ангел Кънчев 1, 13, 15, 2 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Витоша 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гео Милев 1, 2, 3, 4, 6; Георги Бенковски 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Георги С. Раковски 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45; Даме Груев 1, 10, 2, 30, 4, 6, 8, № 3; Дружба 1; Европа 10, 15, 23; Иван Вазов 16, 18, 20, 30, 7, 9; Люлин 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44; Малина 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37; ТП Мълния

На 20.05.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петърч Хан Аспарух 1

Община Ботевград  

На 16.05.2016 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Ботевград Стамен Панчев 19; Цар Освободител 16, 16-2 Балкан, 47

На 16.05.2016 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Врачеш Бор 1, 2, 4, 8; Георги Бенковски 1; Горски пътник 1, 10, 11, 12, 15А, 16, 16Б, 17, 18, 19, 23, 27, 29, 3, 31, 36, 4, 9; Гурко 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 6, 7, 8; Дунав 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Захари Стоянов (Петър Янков 26, 6, 8; Ивайло 14, 9; Извор 9; Кирил и Методий 1; Кокиче 1, 5; Малчика 1, 2, 3, 4; Освобождение (9-ти Септемвр 5; Победа 3; Розова Долина 1, 2, 3, 4, 6; Севаст Огнян (Партизанска) 1, 3, 35, 4, 6; Съединение (Рада Докова) 11, 17; Съединение (Радка Докова) 10, 13, 4, 5, 7, 8, 9; Теменуга 10, 12, 16, 17, 20, 26, 28, 30, 32, 46, 8; Трети март (Иван Гълъбов) 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 1251А, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 145, 147, 56, 62, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 91В, 92, 93, 94, 96, 97, 98; Цар Самуил (М. Найденова) 1, 2, 3, 5, 6; Шипка 1, 11, 11А, 204, 27, 3, 3А, 5, 7, 9

На 16.05.2016 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Ботевград Александър Стамболийски 8, 8, 8 1; Ваньо Македонски 1, 1 3, 2, 3, 4, 6, 8, 8 Възход; Патриарх Евтимий 2, 31А, 32, 34, 35, 36, 38, 44; Саранск 11, 12, 12А, 8, 9В; Славейков 26; Цар Освободител 11, 11-13 Албена, 12, 13

На 17.05.2016 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Скравена 000230 Александър Стамболийски 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Ноновска 8; Околовръсна 1; с. Скравена, Общ. Ботевград път № 1 Стефан Караджа 8; Христо Ботев 10, 11, 12, 15, 16, 17, 2, 21, 23, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 17.05.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Врачеш Бор 1, 2, 4, 8; Георги Бенковски 1; Горски пътник 1, 10, 11, 12, 15А, 16, 16Б, 17, 18, 19, 23, 27, 29, 3, 31, 36, 4, 9; Гурко 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 6, 7, 8; Дунав 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Захари Стоянов (Петър Янков 26, 6, 8; Ивайло 14, 9; Извор 9; Кирил и Методий 1; Кокиче 1, 5; Малчика 1, 2, 3, 4; Освобождение (9-ти Септемвр 5; Победа 3; Розова Долина 1, 2, 3, 4, 6; Севаст Огнян (Партизанска) 1, 3, 35, 4, 6; Съединение (Рада Докова) 11, 17; Съединение (Радка Докова) 10, 13, 4, 5, 7, 8, 9; Теменуга 10, 12, 16, 17, 20, 26, 28, 30, 32, 46, 8; Трети март (Иван Гълъбов) 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 1251А, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 145, 147, 56, 62, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 91В, 92, 93, 94, 96, 97, 98; Цар Самуил (М. Найденова) 1, 2, 3, 5, 6; Шипка 1, 11, 11А, 204, 27, 3, 3А, 5, 7, 9

На 18.05.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Врачеш Бор 1, 2, 4, 8; Георги Бенковски 1; Горски пътник 1, 10, 11, 12, 15А, 16, 16Б, 17, 18, 19, 23, 27, 29, 3, 31, 36, 4, 9; Гурко 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 6, 7, 8; Дунав 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Захари Стоянов (Петър Янков 26, 6, 8; Ивайло 14, 9; Извор 9; Кирил и Методий 1; Кокиче 1, 5; Малчика 1, 2, 3, 4; Освобождение (9-ти Септемвр 5; Победа 3; Розова Долина 1, 2, 3, 4, 6; Севаст Огнян (Партизанска) 1, 3, 35, 4, 6; Съединение (Рада Докова) 11, 17; Съединение (Радка Докова) 10, 13, 4, 5, 7, 8, 9; Теменуга 10, 12, 16, 17, 20, 26, 28, 30, 32, 46, 8; Трети март (Иван Гълъбов) 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 1251А, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 145, 147, 56, 62, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 91В, 92, 93, 94, 96, 97, 98; Цар Самуил (М. Найденова) 1, 2, 3, 5, 6; Шипка 1, 11, 11А, 204, 27, 3, 3А, 5, 7, 9

На 19.05.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Врачеш Бор 1, 2, 4, 8; Георги Бенковски 1; Горски пътник 1, 10, 11, 12, 15А, 16, 16Б, 17, 18, 19, 23, 27, 29, 3, 31, 36, 4, 9; Гурко 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 6, 7, 8; Дунав 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Захари Стоянов (Петър Янков 26, 6, 8; Ивайло 14, 9; Извор 9; Кирил и Методий 1; Кокиче 1, 5; Малчика 1, 2, 3, 4; Освобождение (9-ти Септемвр 5; Победа 3; Розова Долина 1, 2, 3, 4, 6; Севаст Огнян (Партизанска) 1, 3, 35, 4, 6; Съединение (Рада Докова) 11, 17; Съединение (Радка Докова) 10, 13, 4, 5, 7, 8, 9; Теменуга 10, 12, 16, 17, 20, 26, 28, 30, 32, 46, 8; Трети март (Иван Гълъбов) 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 1251А, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 145, 147, 56, 62, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 91В, 92, 93, 94, 96, 97, 98; Цар Самуил (М. Найденова) 1, 2, 3, 5, 6; Шипка 1, 11, 11А, 204, 27, 3, 3А, 5, 7, 9

На 20.05.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Врачеш Бор 1, 2, 4, 8; Георги Бенковски 1; Горски пътник 1, 10, 11, 12, 15А, 16, 16Б, 17, 18, 19, 23, 27, 29, 3, 31, 36, 4, 9; Гурко 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 6, 7, 8; Дунав 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Захари Стоянов (Петър Янков 26, 6, 8; Ивайло 14, 9; Извор 9; Кирил и Методий 1; Кокиче 1, 5; Малчика 1, 2, 3, 4; Освобождение (9-ти Септемвр 5; Победа 3; Розова Долина 1, 2, 3, 4, 6; Севаст Огнян (Партизанска) 1, 3, 35, 4, 6; Съединение (Рада Докова) 11, 17; Съединение (Радка Докова) 10, 13, 4, 5, 7, 8, 9; Теменуга 10, 12, 16, 17, 20, 26, 28, 30, 32, 46, 8; Трети март (Иван Гълъбов) 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 1251А, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 145, 147, 56, 62, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 91В, 92, 93, 94, 96, 97, 98; Цар Самуил (М. Найденова) 1, 2, 3, 5, 6; Шипка 1, 11, 11А, 204, 27, 3, 3А, 5, 7, 9

Община Горна Малина  

На 16.05.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина 000317 Двадесет и Осма УПИ II-272; Двадесет и Шеста 6А; Тридесет и Осем 1 Къща

На 17.05.2016 г. /14:30 - 16:15 ч./ - Долна Малина М. Край с.

На 17.05.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина 000317 Двадесет и Осма УПИ II-272; Двадесет и Шеста 6А; Тридесет и Осем 1 Къща

На 18.05.2016 г. /11:15 - 14:15 ч./ - Долна Малина УПИ XIV-278 кв. 24

На 18.05.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина 000317 Двадесет и Осма УПИ II-272; Двадесет и Шеста 6А; Тридесет и Осем 1 Къща

На 19.05.2016 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  МТП Макоцево

На 19.05.2016 г. /13:00 - 14:15 ч./ -  ТП Чеканчево 2

На 19.05.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина 000317 Двадесет и Осма УПИ II-272; Двадесет и Шеста 6А; Тридесет и Осем 1 Къща

На 20.05.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина 000317 Двадесет и Осма УПИ II-272; Двадесет и Шеста 6А; Тридесет и Осем 1 Къща

Община Драгоман    

На 17.05.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  с. Дреатин, Общ. Драгоман

Община Елин Пелин  

На 17.05.2016 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  ТП Център Петково

На 17.05.2016 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Петково, Общ. Елин Пелин УПИ ІV-232, Кв 36

На 18.05.2016 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин VII-42, кв. 8 Бенковски 10; Дунав 7; Елин Пелин 14; Извора 5; Кольо Фичето 14, УпиIII-140; Люб. Каравелов 12; Пенчо Р. Славейков 2, 3; Райко Даскалов 4, 6; Самуил 18; Сердика 26 Вила, 31; УПИ ХXIII-130 кв. 12

На 18.05.2016 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  МТП Петково

На 19.05.2016 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин Акация 1; Елин Пелин 14, 20; Кирил и Методий 2, 1

Община Етрополе  

На 20.05.2016 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Махала Оселна, Общ. Етрополе

Община Костенец    

На 16.05.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец Беласица 1; Венетица 14; Веслец 2, 3, 4, 5, 6, 8; Витоша 1; Кирил и Методий 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 5, 7, 9; Малина 15, 17, 19, 21, 24, 9-11; Младежка УО ТП Белмекен, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 63, 66, 7, 8, 9; Нишава 1, 4, 5, 6; Пионерска 4, 6; Рила 1, 11, 13, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 4, 7, 9; Родопи 14, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 53; Света Петка 11; Синчец 5

На 17.05.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец Беласица 1; Венетица 14; Веслец 2, 3, 4, 5, 6, 8; Витоша 1; Кирил и Методий 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 5, 7, 9; Малина 15, 17, 19, 21, 24, 9-11; Младежка УО ТП Белмекен, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 63, 66, 7, 8, 9; Нишава 1, 4, 5, 6; Пионерска 4, 6; Рила 1, 11, 13, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 4, 7, 9; Родопи 14, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 53; Света Петка 11; Синчец 5

На 18.05.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец Беласица 1; Венетица 14; Веслец 2, 3, 4, 5, 6, 8; Витоша 1; Кирил и Методий 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 5, 7, 9; Малина 15, 17, 19, 21, 24, 9-11; Младежка УО ТП Белмекен, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 63, 66, 7, 8, 9; Нишава 1, 4, 5, 6; Пионерска 4, 6; Рила 1, 11, 13, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 4, 7, 9; Родопи 14, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 53; Света Петка 11; Синчец 5

На 19.05.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец Беласица 1; Венетица 14; Веслец 2, 3, 4, 5, 6, 8; Витоша 1; Кирил и Методий 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 5, 7, 9; Малина 15, 17, 19, 21, 24, 9-11; Младежка УО ТП Белмекен, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 63, 66, 7, 8, 9; Нишава 1, 4, 5, 6; Пионерска 4, 6; Рила 1, 11, 13, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 4, 7, 9; Родопи 14, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 53; Света Петка 11; Синчец 5

На 20.05.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец Беласица 1; Венетица 14; Веслец 2, 3, 4, 5, 6, 8; Витоша 1; Кирил и Методий 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 5, 7, 9; Малина 15, 17, 19, 21, 24, 9-11; Младежка УО ТП Белмекен, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 63, 66, 7, 8, 9; Нишава 1, 4, 5, 6; Пионерска 4, 6; Рила 1, 11, 13, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 4, 7, 9; Родопи 14, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 53; Света Петка 11; Синчец 5

Община Костинброд  

На 16.05.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Годеч Ямбол 9; Опицвет; 10

На 16.05.2016 г. /09:00 - 16:45 ч./ - Петърч Васил Левски 41, 52, 54, 56, 57, 58, 68; Витан 30; Мусала 3, 5; Струма 11, 13, 15, 7; Тополница 11, 15, 16, 5; Шопска комуна 71

На 16.05.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Опицвет III-283

На 17.05.2016 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд Стожера УПИ 508113, М. Стожера; Костинброд; Ломско шосе 98

На 17.05.2016 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд Белидие Хан

На 17.05.2016 г. /09:00 - 16:45 ч./ - Петърч Васил Левски 41, 52, 54, 56, 57, 58, 68; Витан 30; Мусала 3, 5; Струма 11, 13, 15, 7; Тополница 11, 15, 16, 5; Шопска комуна 71

На 18.05.2016 г. /09:00 - 16:45 ч./ - Петърч Васил Левски 41, 52, 54, 56, 57, 58, 68; Витан 30; Мусала 3, 5; Струма 11, 13, 15, 7; Тополница 11, 15, 16, 5; Шопска комуна 71

На 19.05.2016 г. /09:00 - 16:45 ч./ - Петърч Васил Левски 41, 52, 54, 56, 57, 58, 68; Витан 30; Мусала 3, 5; Струма 11, 13, 15, 7; Тополница 11, 15, 16, 5; Шопска комуна 71

На 20.05.2016 г. /09:00 - 16:45 ч./ - Петърч Васил Левски 41, 52, 54, 56, 57, 58, 68; Витан 30; Мусала 3, 5; Струма 11, 13, 15, 7; Тополница 11, 15, 16, 5; Шопска комуна 71

Община Пирдоп    

На 17.05.2016 г. /12:45 - 13:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин 098028; Копривщица; Хаджи Ненчо Палавеев 137; Пирдоп; Александър Груев 1, 10, 12, 13, 18, 2, 22, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 22, 24, 26; Александър Стамболийски 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 6, 8, 9; Андрей Георгиев 1, 10, 12, 12А, 13, 14, 16, 17, 18, 18А, 19, 2, 20, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Артьовица 10, 12, 14, 16, 3, 4, 5, 6, 8; Бобьовица 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Бузола 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 6, 8, 9; Бяла Чешма 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Вежен 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17; Втора Гео Милев 6; Георги Бенковски 26, 37, 39, 41, 49, 51, 53, 55, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79; Георги Гергов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 3, 4, 5, 6, 9; Димитър Ночев 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 49, 59; Димитър Савов 1, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 32, 8, 14, 16, 18, 31 А, 31 Б, 33, 35, 37, 39, 30, 51, 41; Димчо Дебелянов 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Доктор Марков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 27, 30, 32; Евстати Иванов 1, 10, 2, 4, 5, 7; Еленска 1, 10, 11, 11А, 12, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Емилиян Станев 10, 2, 2А, 3 А, 3 Б, 4, 5, 6, 8; Захари Стоянов 1, 2, 3, 5; Златьовица 1, 2, 5; Иван Вазов 1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 3, 4, 6, 7, 8, 9; извън регулация Калето 1, 10, 11, 12, 13, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 3; Капитан Баторски 10, 2, 5, 6, 7, 8; Княз Александър Батенберг 1, 1, 2, 4, 6, 6А, 1А, 2; Княз Момчил Пирдопски 1, 10, 11, 13, 2, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 46, 48, 50; Косица 10, 5, 8; Коста Ганчев 10; Манджерин 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 6, 8, 9, 25, 27, 3; Методи Стоянов 30, 32; Невена Генчева 1, 2, 3; Никола Вапцаров 16, 18, 20, 29; Оборище 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Опълченска 2, 4, 6; Павел Загоров 1, 3, 5, 7; Панагюрско шосе 12, 14, 16, 17, 19, 21, 18, 18 А, 20, 22, 25, 27, 29, 24, 26, 49, 24 24А, 26 24, 26 26, 28, 28 49, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 9 49, 49; Панайот Волов 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39; Петко Рачов Славейков 3; Първа 13; Саво Савов 1, 2, 3, 4; Св. Св. Кирил и Методий 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 81, 85, 89, 91; Сергей Румянцев 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Скока 1, 11, 4, 5, 6, 9; Славци 1, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 4, 7, 8, 9, 21, 28А, 23, 28, 29, 30, 32, 40, 6; Спас Соколов 10, 11, 5, 7, 8, 9; Стефан Стамболов 10, 11, 11А, 12, 14, 15, 16, 17, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 2А, 3, 30, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 101, 103, 105, 107, 109, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 97, 2, 29, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 86, 87, 87 A, 87 Б; Стоян Х. Петров 1, 12, 18, 3; тиньовец 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 2 А, 20, 21, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Тодор Влайков 1, 1А, 1, 7, 9, 1, 2; Тополница 1, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 20, 21; Христо Ботев 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66; Христо Генчев 1, 3; Христо Смирненски 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 7; Христо тотов 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Христо Ясенов 1, 10, 11, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2, 3; Цар Освободител 56, 15, 50, 56, 31, 44, 44 Б2, 46, 48, 49, 50, 51, 54А, 57, 57 56, 57 56Б, 58, 58 А1, 58 А2, 62, 63, 64, 64А, А 50, Б-2, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 24, 4, 6, 10, 10, 10 10, 47, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 11, 13, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 11 11, 64А, 67, 72А, 75, 77, 79, 81 12, 83

На 17.05.2016 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин 098028; Копривщица; Хаджи Ненчо Палавеев 137; Пирдоп; Александър Груев 1, 10, 12, 13, 18, 2, 22, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 22, 24, 26; Александър Стамболийски 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 6, 8, 9; Андрей Георгиев 1, 10, 12, 12А, 13, 14, 16, 17, 18, 18А, 19, 2, 20, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Артьовица 10, 12, 14, 16, 3, 4, 5, 6, 8; Бобьовица 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Бузола 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 6, 8, 9; Бяла Чешма 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Вежен 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17; Втора Гео Милев 6; Георги Бенковски 26, 37, 39, 41, 49, 51, 53, 55, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79; Георги Гергов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 3, 4, 5, 6, 9; Димитър Ночев 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 49, 59; Димитър Савов 1, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 32, 8, 14, 16, 18, 31 А, 31 Б, 33, 35, 37, 39, 30, 51, 41; Димчо Дебелянов 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Доктор Марков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 27, 30, 32; Евстати Иванов 1, 10, 2, 4, 5, 7; Еленска 1, 10, 11, 11А, 12, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Емилиян Станев 10, 2, 2А, 3 А, 3 Б, 4, 5, 6, 8; Захари Стоянов 1, 2, 3, 5; Златьовица 1, 2, 5; Иван Вазов 1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 3, 4, 6, 7, 8, 9; извън регулация Калето 1, 10, 11, 12, 13, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 3; Капитан Баторски 10, 2, 5, 6, 7, 8; Княз Александър Батенберг 1, 1, 2, 4, 6, 6А, 1А, 2; Княз Момчил Пирдопски 1, 10, 11, 13, 2, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 46, 48, 50; Косица 10, 5, 8; Коста Ганчев 10; Манджерин 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 6, 8, 9, 25, 27, 3; Методи Стоянов 30, 32; Невена Генчева 1, 2, 3; Никола Вапцаров 16, 18, 20, 29; Оборище 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Опълченска 2, 4, 6; Павел Загоров 1, 3, 5, 7; Панагюрско шосе 12, 14, 16, 17, 19, 21, 18, 18 А, 20, 22, 25, 27, 29, 24, 26, 49, 24 24А, 26 24, 26 26, 28, 28 49, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 9 49, 49; Панайот Волов 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39; Петко Рачов Славейков 3; Първа 13; Саво Савов 1, 2, 3, 4; Св. Св. Кирил и Методий 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 81, 85, 89, 91; Сергей Румянцев 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Скока 1, 11, 4, 5, 6, 9; Славци 1, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 4, 7, 8, 9, 21, 28А, 23, 28, 29, 30, 32, 40, 6; Спас Соколов 10, 11, 5, 7, 8, 9; Стефан Стамболов 10, 11, 11А, 12, 14, 15, 16, 17, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 2А, 3, 30, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 101, 103, 105, 107, 109, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 97, 2, 29, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 86, 87, 87 A, 87 Б; Стоян Х. Петров 1, 12, 18, 3; тиньовец 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 2 А, 20, 21, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Тодор Влайков 1, 1А, 1, 7, 9, 1, 2; Тополница 1, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 20, 21; Христо Ботев 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66; Христо Генчев 1, 3; Христо Смирненски 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 7; Христо тотов 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Христо Ясенов 1, 10, 11, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2, 3; Цар Освободител 56, 15, 50, 56, 31, 44, 44 Б2, 46, 48, 49, 50, 51, 54А, 57, 57 56, 57 56Б, 58, 58 А1, 58 А2, 62, 63, 64, 64А, А 50, Б-2, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 24, 4, 6, 10, 10, 10 10, 47, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 11, 13, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 11 11, 64А, 67, 72А, 75, 77, 79, 81 12, 83

На 17.05.2016 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Копривщица Хаджи Ненчо Палавеев 137; Пирдоп; Артьовица 10, 12, 14, 16, 3, 4, 5, 6, 8; Бузола 9; Вежен 17; Втора Димитър Ночев 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 49, 59; Еленска 10, 11, 11А, 12, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; извън регулация Княз Момчил Пирдопски 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 46, 48, 50; Манджерин 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 6, 8, 9, 25, 27, 3; Първа 13; Саво Савов 1, 2, 3, 4; Сергей Румянцев 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Стефан Стамболов 2; Стоян Х. Петров 1, 12, 18, 3; тиньовец 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 2 А, 20, 21, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Тополница 1, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 20, 21; Христо тотов 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Цар Освободител 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 24, 4, 6, 11, 13, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9; Царьов Кладенец 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 9

/Следва/







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари