НАЧАЛО » българия

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - област Благоевград, за периода 24 - 29 септември 2019 г. - 3 част

fb
3E news
fb
20-09-2019 12:00:00
fb

/Продължение от 2 част/

Община Сатовча  

На 27.09.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Плетена: М. Горна Сладкарница, къща, 1 къща, Цех, Медицинска Служба, М. Долна Работилница, Джамия, Магазин, Фурна, М. Забърдо къща, Работилница, Кафе Аперитив, Магазин, Бар, Офис, Фуражомелка, 1, Цех, Неуточнен Адрес Поща, Тп1

На 27.09.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Сатовча: Ал. Стамболийски 6, 10, 14, 7, 16, 11, 5 А, 18, 2, 4, 5, Васил Даракчиев 13, Георги Шомов 2, 6, Дружба 15, Дунав 7, 17, 27, 15, 19, 6, 1, 3, 23, 9, 13, 25, 21, 5, 2, Еделвайс 1, 2, 6, 4, 8, 10, Елин Пелин 15, 11, 13, 3, 12, 4, 7, 1, 2, Иглика 1, 4, Илинден 1 Работилница, 2, Кокиче 2, 1, Лазар Карабожиков 2, 7, 8, 9, 5, 6, 4, Малчика 1, Никола Карталов 10, Площада 1, 1 Павилион, Родопи 2, 7, 3, 6, 4, 1, Тодор Шопов 25, 16, 19 Цех За Френско Бельо, 35а, 19, 31, 23, 29, 12, 3, 45, 6, 41, 10, 43, 4, 27, 35, 37, 39, 14, Четирдесет и Осма 8, Шипка 2, 1, Юри Гагарин 9, Тп7

Община Симитли  

На 25.09.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Брестово, Общ. Симитли: Калугеровец

На 24.09.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 25.09.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 26.09.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 27.09.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли: Чакърска

На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Симитли: Симитли Магазин, Симитли

На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска

На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ракитна: 004077, 010040, махала Лулейска, Жилище

На 25.09.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Крупник: 000024 местност Реката, XV, Кв. 45, Александър Стамболийски 13, 9, 7, 8, 11, Жилище, 23, 1, 5, 4, 29, 13, 25, 27, 17, 6, Арсо Пандурски 2, 4, Беглико Пресевна, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов 14, 1, Жилище, 2, 8, 32, 9, 10, 17, 13, 20, 16, 34, 12, Жилище, 28, 30, 15, 4а, 5, 26, 4, 3, 46, 22, 9 Магазин, 48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47, Жилище, 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60, Васил Левски Жилище, Поща, 35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, 20, 18, 11, 13, 30, 22, 19, 12, 8, 25, 7, 5, 27, 21, 1, 9, 14, 17, 3, 24, 29, 15, 28, Влахина 3, 2, 4, Георги Димитров 2, 3, 1, 15, 5, 8, 6, 4, Жилище, 10, 9, 22, 34, 38, 32, 13, 18, 20, 40, 14, 11, 12, 42, 16, 24, 1, Георги Трайков 1, 6, Жилище, 2, 28, 18, 3, 8, 24, 27, 12, Гладстон 5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13, Жилище, 19, 7, Гоце Делчев 7, 17, 5, Мелница, 13, 3, 15, 1, 4, 6, 12, 9, 2, 20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище, Граф Игнатиев 12, 4, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 1, Даме Груев 4, 5, 7, 9, 4, 2, 1, 3, Дан Колов 2, 1, 4, 10, Димитър Ацев 16, 33, 79, 14, Жилище, 12, 4, 8, 25, 29, 23, 21, 1, 5, 17, 7, 9, 2, 8, Димитър Благоев 3, 23, 8, 13, 35, 37, 2, 12, 10, 18, 20, 1, 29,,, 21, 31, 11, 38, 7, 26, Жилище, 16, 6, 30, 34, 9, 25, 32, 31, Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56, Димитър Талев 4, Ернст Телман 3, 4, Иван Вазов 6, 5, 10, 1, 3, 14, 8, 16, 9, 12, 4, 40, 25, 48, 42, 31, 44, 27, 34, 35, 34б, 24, 11, 19, 22, Жилище, 21, 28, 18, 26, 13, 15, Иван Козарев 2, 1, 11, Жилище, 6, 7, 12, 9, 2, 4, 5, 10, 13, Карл Маркс 1, 10, 4, 9, 13, 11, 6, Кирил и Методий 23, 12, 31, 17, 8, 23, 17, 9, 4, 7, 15, 21, 27, 25, 17 Магазин, 3, 6, 11, 1, Кокиче 11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20, Жилище, 28, 7, 14, Кресненско Въстание 18, 21, 33, 27, Жилище, 12, 16, 19, 2, 29, 55, 41, 49, 51, 45, 47, 20, 57, 35, 21, 37, 53, Жилище, 9, Жилище, 7, 3, 19, 15, 10, 8, 13, 2, 17, 11, 5, Крупник Сграда, Скз Крупник, Склад, Склад, Магазин, Бар, Бутик, Механа, Бар, Бар, Склад, Ясла, Лев Писарев 28, 10, 2, 17, 11, 20, 25, 8, 23, 16, 9, 6, 18, Жилище, 4, 3, 5, 13, Ленин 24, 6, 11, 7, 5, 16а, 3, 18, 14 Жилищна Пристройка, 24, 4, 12, 26, 2, Жилище, 1, 10, 20, 19, 32, Сеизмична Станция, 26, 9, 15, 2, 11, М. Извор/Гроздовец, Малчика 2, 11, 13,,, 9, 12, 4, Жилище, 10, местност Виро, местност Въчева Жилище, 3, 11, 8, 5, 10, 4, 7, Работилница, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов 1, 18, 3, 6, 5, 10, 9, 11, 12, 4, 7, 8, 14, 16, 2, 23, 20, Жилище, 24, 15, 19, 21, 22, 17, Пайсий Хилендарски 42 Жилище, 28, 20, 6, 32, 4, 14, 8, 38, 5, 24, 22, 36, 28, 30, 3, 12, Жилище, 26, 42 Жилище, 42 Жилище, 42 Жилище, 35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42 Жилище, 41, 25, 33, Пейо Яворов 18, 27, Жилище, 42, 40, 33, 34, 37, 36, 38, 52, 57, 59, 30, 2, 55, 4, 6, 24, Жилище, 15, 16, 19, 12, 14, 3, 11, 17, 2, 5, 18, 13, 28, 20, 7, 26, 1, 22, Пирин Жилище, 13, 9, 8, 6, 3, 1, 14, 18, Промишлена Зона Цех, Средорек 4, 7, 1, 5, 8, 9, 2, 6, Стефан Караджа 2, 5, 4, Стефка Филипова 5, Жилище, 4, 14, 2, 9, 11, 10, 1, 17, 6, 8, Текелев Шумак, Трайчо Костов 12, 4, 16, 8, 10, 7, 2, Жилище, 9, 3, 36, 18, УПИ VIII-918, 921, 922, кв. 5, УПИ X-544, Кв. 45, Хан Аспарух 2, 4, 6, 11, 23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, Христо Ботев 1, Яне Сандански 10, 11, 1, 3, 18, 7, 12, 5, 14, 16, 8, 4, 24, Жилище, 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23, Магазин, Казан, 5, Кметство, Магазин, 4, 3, Магазин, Магазин, 2, 1

На 25.09.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Полена: Вела Пеева 11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38, 20, 18, 7, 5, 9, Георги Димитров 57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68, 49, 29, 45, 30, 28, 34, 46, 15, 18, 27, 40, 11, 20, 31, 24, 41, 33, 19, 38, 23, 47, 48, 58, 50, 26, 60, 56, 25, 43, 32, 21, 13, 37, 54, 44, 39, 35, 22, 17, 2, 4, 16, 6, 1, 9, 5, 8, 12, 10, 14, Димитър Благоев 15, 25, 13, 21, 26, 12, 23, 32, 2, 31, 17, 29, 8, 35, 33, 10, 19, 4, 5, 22, 6, 18, 20, 11, 7, 9, 30, 28, 3, 16, 43, 41, 39, 37, 32, Зеленка 2, 1, Кокиче 13 къща, Ленин 2, 23, 29, 16, 9, 28, 6, 17, 21, 37, 18, 1, 27, 22, 10, 4, 15, 33, 25, 31, 12, 20, 8, 3, 5, 13, 14, 26, 19, 11, махала Ширината махала Ширината, 1, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа 1, 6, 5, 3, 2, 4, Потока, Роза 2, 4, 6, Руен 7, 3, 5, 1, 13, УПИ-V-18, Кв. 18, УПИ-ХІ-58 кв. 11, Христо Ботев 17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5, 7, 9, Чайка 8, 14, 2, 4, 10, 6, 12, 7, 5, 3, 1, Ширините, 2, 1, 3

На 25.09.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Симитли: Свобода 2, Симитли Магазин

На 25.09.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Сушица, Общ. Симитли: къща

На 25.09.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Черниче: 9-ти Септември 1, 11, 7, 4, 8, 5, 9, Бреза 1, 4, 3, 2, Васил Левски 44, 36, 37, 38, 32, 32, 21, 38, 20, 25, 28, 33, 23, 26, 27, 13, 16, 2, 11, 4, 14, 9, 6, 5, 12, 10, 7, 15, 3, 1, 23, 18, Вихрен 5, 3, Георги Димитров 10, 53, 60, 63, 56, 29, 43, 44, 51, 41, 50, 49, 58, 48, 54, 46, 55, 45, 61, 57, 52, 40, 3, 12, 28, 30, 20, 16, 9, Жилище, 31, 29, 41, 37, 24, 27, 23, 26, 21, 52, 48, 10, 19, 32, 25, 46, 50, 14, 8, 1, 20, 4, 13, 15, 9, 2, 12, 5, 52, Гоце Делчев 4, 2, 8, Илинден 3, 2, Кирил и Методи 6, 4, 12, 1, 2, 8, 14, 7, 16, 5, 9, 12, Ленин 13, 2, 13, 4, 7, 14, 9, 5, 1, 8, М. Сухата Река Кафе, 2, Дет. Градина, Бензиностанция, Магазин, Бар, Магазин, Поща, Ресторант, Зъбол. Кабинет, Фурна, Клуб, Цех, Хлебарница, Кметство, Книжарница, Работилница, Магазин, 1, Бар, Неуточнен Адрес Помпа, Никола Вапцаров 1, 11, 2, 3, 7, 5, 8, 9, 4, ПИ 156 кв. 6, Пирин 7, 11, 9, 3, 1, 13, 15, 17, Р-Н Под Гарата 1, 5, Рила 16, 28, 15, 12, 30, 13, 16, 22, 26, 10, 12, 24, 4, 18, 2, 3, 9, 1, 6, 14, 5, 11, 20, 7, 6, 7, Роза 15, Свобода 1, 8, 7, 6, 2, 3, 4, Струма 3, 3, 8, 7, 4, 6, 10, 2, Христо Ботев 29, 42, 36, 37, 32, 34, 41, 42а, 40, 35, 31, 25, 26, 21, 30, 28, 15, 19, 18, 7, 3, 5, 12, 16, 1, 10, 4, 8, 6, 14, 9, 20, 11, Христо Смирненски 2, 5, 4, 6, 10, 1, 9, 7, 3, 11, Шипка 2, Яне Сандански 2, 5, 11, 3, 4, 14, 12, 9, 15, 13, 7, 1

На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:15 ч./ - Симитли: Симитли Магазин

На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:15 ч./ - Черниче: М. Сухата Река Цех, Цех

На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Мечкул: местност Зад Къщи

На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Полето: Галабарци, 4, къща, Метанстанция, 2

На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска

На 25.09.2019 г. /09:15 - 10:45 ч./ - Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Стопанска Постройка, Жилище, Гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите вила, Жилище, Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3

На 25.09.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ - Черниче: Георги Димитров 10, М. Сухата Река Жилище, Магазин

На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3

На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Тросково: Баров път, местност Ливадище, Скз Тросково

На 25.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Стопанска Постройка, Жилище, Гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите вила, Жилище, Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Симитли Магазин, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3

На 25.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Черниче: Георги Димитров 10, М. Сухата Река Жилище, Магазин, М. Сухата Река Цех, Цех

На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Симитли: Симитли, Симитли Магазин

Община Хаджидимово  

На 26.09.2019 г. /11:30 - 15:30 ч./ - Блатска: ТП1

На 26.09.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Село Ловча, Общ. Хаджидимово

Община Якоруда  

На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бабяк: Заведение

На 24.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кузьово

На 24.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Орцево

На 24.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Палатик

На 24.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Краище, Общ. Белица: Десета 7

На 24.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Тп Чирек

На 24.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гълъбово, Общ. Белица

На 24.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лютово

На 24.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Юруково

На 24.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Якоруда: Васил Левски 2, Кирил и Методи 59, 80, Лазарец 80, Цар Борис III/Георги Димитр 124

На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Черешово, Общ. Белица

На 26.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември 44, 18, 5, 23, 41, 33, 19, 6, 12, 99, 68, 1, 8, 9а, 37, 3, 4, 13, 2, 17, 7, 10, Алекса Сачков 64, 52, 20, Васил и Сава Кокарешкови 5, 8, Владимир Поптомов 2, 34, 10, 27, 2, 70, 63, 25, 1, 63, 36, Георги Андрейчин 3, Гоце Делчев 9, 37, 2, 46, 36, 30, 41, 19, 40, 5, 34, 13, 48, 4, 10, 39, 17, 6, 7, 38, 8, 14, 1, 44, 9, 22, 20, 31, 25, 42, 26, 33, 12, 16, 11, 18, Димо Хаджидимов 37, Иван Алексов 19, 29, 11, 31, 27, 8, 15, 18, 19, 16, 10, 25, Иван Апостолов 2, Иван Вазов 14, 7, 19, 4, 10, 12, 1, 17, 5, 6, 2, 11, 8, местност Андрианов Чарк Жилище-вила, местност Бучин Дол, местност Семково Ценър За Мечки, вила, Павилион, Бунгало, Почивна База, Каравана, 1 Почивна Станция, Каравана, Ресторант, Бунгало, вила, Хижа, Магазин, Ж, Тп, Туристическо Бунгало, вила, Бунгало, Каравана, Почивна База, Павилион, 1 Почивна Станция, вила, Дискотека, Станция на Технич. Университет, 1 Ски Влек, Ски Влек, 1, Лифт Усоб, Митко Саев 14, 44, 1, 22, 42, 14, 8, 2, 4, 29, 37, 48, 46, 11, 17, 9, 7, 12, 36, 21, 26, 16, 28, 38, 5, 13, 33, 40, 3, 39, 50, 35, 10, Никола Вапцаров 18, 26, Осма 2, 4, 2 Хаспел, 3, 5, Полковник Иван Тричков 10, Р-Н Стопански Двор Цех, Осветление, Офис Пирос Оод, Банциг, Цех, Равен 9, Чавдар 42, 5, 9, 4, 3, 11, 12, 10, 40, 8, 6, Шеста 8 Офис, 5, 8 Офис, 6, 9, 3, 1, 8, 12, Тп Вазов

На 26.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Дагоново

На 26.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: Безименна 4

На 26.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа 99, 2, 104, 8, Двадесета 1, 44, 34, 26, 14, 2, 24, 46, 4, 20, 58, 22, 99, 32, 38, 21, 6, 13, Дванадесета 10, 11, 6, 3, 13, 2, 17, 9, 15, 4, 5, 16, 25, 34, 54, Девета 10, 8, Деветнадесета 21, 2, 80, 10, 19, 28, 20, 36, 99, 56, 61, 17, 14, 15, 52, 39, 23, 29, 59, 1, 70, 50, 10, 43, 38, 8, 34, 5, 69, 45, 46, 7, 21, 25, 26, 64, 30, Десета 13, 1, 7, 1, Единадесета 33, 49, 13, 27, 51, 58, 72, 38, 3290, 37, 60, 102, 66, 47, 41, 48, 29, 14, 34, 5, 35, 45, 42, 28, 99, 44, 36, 43, 127, 30, 25, 17, 64, 102, 112, 99, 82, 87, 75, 73, 63, 129, 103, 83, 67, 90, 84, 59, 109, 74, 65, 69, 106, 95, 97, 91, 94, 61, 96, 88, 76, 79, 105, 86, 71, 81, 93, 78, 104, 3290, 113, извън регулацията 11, 23, 37, Неуточнен Адрес 1, Осемнадесета 8, 1, 12, 8, 18, 42, 89, 50, 20, 10, Пета 1, 29, Петнадесета 11, 34, 12, 27, 33, 99, 32, 18, 3, 47, 24, 19, 8, 1, 6, 5, 72, 14, 40, 2, 15, 37, 22, 3, 30, 33, Първа 32, Седемнадесета 4, 1, 8, 2, 15, Тринадесета 4, 2, 5, 3, 9, 1, Христо Ботев, Четирнадесета 99, 1, 4, 6, 7, 8, 2, 4, Шеста 61, Шестнадесета 8, 2, 7, 3, 18, 16, 15, 13, 11, 5, 14, 9, 12, 6, 1, 50, 19, 11, 80

На 26.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако, местност Камено

На 26.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Якоруда: Богдан Войвода 1, Цар Борис III/Георги Димитр 213, Яворов 2, Якорущица 1, Усилвател

На 26.09.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Черна Места

На 26.09.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бел Камен: Кафе

На 26.09.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бунцево: 1, 2

На 26.09.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Конарско: местност Патлев Рид

На 26.09.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Разлог: Баница 1

На 26.09.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Рохлева: Боровиново

На 26.09.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Смолево: 038217 Базова Станция Bgl 0126

На 26.09.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Юруково: местност Каменако

На 26.09.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Якоруда: Васил Левски Изход Юндола, Витоша 27, местност Трещеник вила, Неуточнен Адрес, Ореховица 34, Пелистър 9, Трещеник 72 Цех, Цар Борис III/Георги Димитр 44, Черковна/9 Септември/ 1 вила, Четвърта /Г. Бицин/ 7 вила, Яворов 2, Якорущица 100, Усилвател

ЧЕЗ
област Благоевград
планирани прекъсвания
По статията работи:

Галина Александрова